Αποστολέας Θέμα: Συγγνώμη παιχταράδες μου. Συγγνώμη Γιάνναρε!  (Αναγνώστηκε 2546 φορές)

Αποσυνδεδεμένος Achilleas

  • S.A.
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 856
  • ΟΧΛΟΣ
    • Προφίλ
    • ΠΑΣ
Είναι η πιο δύσκολη στιγμή που έχω ζήσει με τον ΠΑΣ.
Ούτε μπαράζ με νιώνιο, ούτε Ροδος, ούτε πτώση για χρέη, τίποτα δεν συγκρίνεται με τούτη δω την ξενέρα.
Η μεγαλύτερη κατραπακιά που έχω φάει.
Νοιώθω τόσο άβολα απέναντι στους ποδοσφαιριστές μας και στον Γιανναρο, που θέλω να φτιάξω ένα τεράστιο πανό με ένα τεράστιο ΣΥΓΓΝΩΜΗ και να το απλώσω μόνιμα στο γήπεδο, στο πανηπειρωτικο, εξω από τα σπίτια τους, πάνω από την πόλη. Για να το βλέπουν.
Γιατί είναι ΟΙ ΜΟΝΟΙ που πήραν ΤΗΝ ΙΔΕΑ "ΠΑΣ Γιάννινα" και την ψήλωσαν πολλούς πόντους. ΟΙ ΜΟΝΟΙ.

Τόσα χρόνια όσοι ασχολούνται με τον ΠΑΣ, τον μετατρέπουν σε νάνο. Όλοι. Διοικήσεις ανίκανες, δημοσιογράφοι συμφεροντολόγοι και γλύφτες, "φίλαθλοι" που κοιτάνε πρώτα το ΕΓΩ κι έχουν το ΕΜΕΙΣ γραμμένο στ´ αρχ@##$ τους. Συνδεσμίτες που δεν ξέρουν την έννοια του συν-δεσμού.
Σάπια και βρωμερή η κατάσταση στον ΠΑΣ.
Χριστοβασίλη, είσαι ο χειρότερος πρόεδρος που έχει περάσει από τον ΠΑΣ. Οχι γιατί δεν μας έβγαλες Ευρώπη, σιγά που θέλουμε και Ευρώπες τα χωριατάκια, αλλά γιατί έχεις δόλο και τρόπο σκέψης που δεν ταιριάζει με αυτόν του ΠΕΡΗΦΑΝΟΥ Ηπειρώτη.
Γιατί, επιδιώκεις να μετατρέψεις τον Γίγαντα ΠΑΣ, σε νάνο. Και τα καταφέρνεις ρε μπαγάσα. Και δεν ξέρω πόσο σάλιο έχει μείνει στον Γιαννιώτη για να φτύσει, δεν ξέρω πόση ορμή βρίσκεται κρυμένη για να σε παρασύρει. Πόσο κουράγιο, υπομονή, θέληση, πίστη, χαμόγελο. Όλα αυτά, τόσα χρόνια, οι προκάτοχοί σου μας τα έκλεβαν σιγά σιγά.... Και ήρθες και μας βρήκες άδειους. Βρήκες το έδαφος πρόσφορο. Μία ομάδα Νάνος, είναι πολύ πιο έυκολα διαχειρίσιμη από μια ομάδα Γίγαντα. Μία ομάδα Νάνο θες Χριστοβασίλη. Να ασχολείσαι εσύ και τα γύρω νανάκια σου και να μη σας σκοτίζει κανείς τα πελέ. Το έχεις καταφέρει σε μεγάλο βαθμό. Το είδαμε στις κερκίδες πέρυσι. Κοίτα εσύ και οι τριγύρω σου να το χαρείτε όσο κρατήσει.
Προσέξτε όμως, γιατί υπάρχει κάτι μέσα μας που δεν εξαντλείται. Υπάρχει ΑΓΑΠΗ γι' αυτήν την ομάδα. Και αν αυτό που αγαπάς, κάποιος σου το γαμάει, η αγάπη γίνεται μίσος και οργή. Και τότε θα σας παρει ο Διάολος ΟΛΟΥΣ! ΝΑΝΟΙ!!!

Γίαννη Χριστόπουλε, Καρίμ, Γιώργο, Άντι, Μάριε, Τάσο, Αλέξη, Θέμη, Μπράνα, Τόμας, Αιμιλιάνο, Ευριπίδη, Χαράλαμπε, Φώτη, Σίμο, Σταύρο, Γιώργο, Πωλ, Δημήτρη, Νίκο, Θοδωρή, Γιάννη, Απόστολε, Κώστα, Μιχάλη και Νίκο
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΛΑΜΑ
ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΓΑΝΤΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΕΣΑΤΕ ΠΑΝΩ ΣΕ ΝΑΝΟΥΣ
Πρόεδρε είσαι μικρός!

Αποσυνδεδεμένος Pasalek

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 88
    • Προφίλ
Απ: Συγγνώμη παιχταράδες μου. Συγγνώμη Γιάνναρε!
« Απάντηση #1 στις: Παρ 21 Ιούν 2013 12:34 »
Δυστυχώς αντί να λέμε η μεγαλύτερη στιγμή στην ιστορία μας μέχρι την επόμενη(λόγω τεχνικών και παικτών), κάποιοι άλλοι μας έφτασαν στο : η μεγαλύτερη ξενέρα στην ιστορία μας μέχρι την επόμενη...Πως μας καταντήσατε έτσι?
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 21 Ιούν 2013 12:37 από Pasalek »

Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 973
    • Προφίλ
Απ: Συγγνώμη παιχταράδες μου. Συγγνώμη Γιάνναρε!
« Απάντηση #2 στις: Παρ 21 Ιούν 2013 13:02 »
ΜΠΡΑΒΟ ρε Achllea  αυτό που νιώθουμε όλοι κατάφερες να το postάρεις...
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος Berry

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 34
    • Προφίλ
Απ: Συγγνώμη παιχταράδες μου. Συγγνώμη Γιάνναρε!
« Απάντηση #3 στις: Δευ 24 Ιούν 2013 18:39 »
Σε συνέχεια του post του Αχιλλέα... :mono:


Kicking and squealing gucci little piggy

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Συγγνώμη παιχταράδες μου. Συγγνώμη Γιάνναρε!
« Απάντηση #4 στις: Δευ 24 Ιούν 2013 19:14 »
Ο πρόεδρος των ρεκόρ κατέρριψε ΑΚΟΜΗ ένα !!!
Το θρυλικό ποστ lemorsero με τα περισσότερα "συμφωνώ" αποτελεί πλέον παρελθόν.
Θενκς του Χριστοβασίλη, το ποστ Achilleas κατέχει πλέον την πρώτη θέση !!!

Υ.Γ: Μπράβο πρόεδρα, συνέχισε το έργο σου, σάρρωσέ τα όλα.
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: Συγγνώμη παιχταράδες μου. Συγγνώμη Γιάνναρε!
« Απάντηση #5 στις: Δευ 24 Ιούν 2013 19:16 »
πάντως ο λέμο κατά που είναι;