Ψηφοφορία

Τελικό αποτέλεσμα ?

4-0
10 (20.4%)
3-0
2 (4.1%)
2-0
7 (14.3%)
1-0
9 (18.4%)
4-1
1 (2%)
3-1
2 (4.1%)
2-1
8 (16.3%)
3-2
0 (0%)
4-2
0 (0%)
άλλο ?
10 (20.4%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 49

Η ψηφοφορία έληξε: Κυρ 16 Μάρ 2014 09:25

Αποστολέας Θέμα: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - bugs bunny (29η)  (Αναγνώστηκε 47864 φορές)

Αποσυνδεδεμένος araxthos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 392
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - bugs bunny (29η)
« Απάντηση #200 στις: Τετ 19 Μάρ 2014 20:41 »
Στειλτε στον Πετρακη το ματς ΟΦΗ - Παναθηναικος (Μπαρτσελονα) μηπως και καταλαβει πως πρεπει να παιζουμε εντος εδρας.  :stop:

αν ηταν στη φοφη ετσι θα παιζε και αυτος! αλλα ειναι στον ΠΑΣ!

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - bugs bunny (29η)
« Απάντηση #201 στις: Τετ 19 Μάρ 2014 21:12 »
αν ηταν στη φοφη ετσι θα παιζε και αυτος! αλλα ειναι στον ΠΑΣ!

Τον θεωρείς ικανό προπονητή? ... και μας μποϊκοτάρει απλά, τόσες Αγωνιστικές? ... και οι Άρχοντες κοιμούνται?
Ο Τσάτσος κατάφερε 1-1 στην έδρα του... η κερκίδα του, φανατίζει τους παίκτες, τους οποίους εκτιμά και σέβεται δεόντως.

Τέλος πάντων... εκείνο που (δεν) καταλαβαίνω είναι ότι πάντα κάποιος μας φταίει για κάποια πράματα, που δεν είναι πάντα ο ίδιος για τα ίδια πράματα και εν πάσει περιπτώσει κάποιες φορές φταίει επειδή πρέπει να έχουμε κάποιον να φταίει για ό,τι μας φταίει χωρίς να φταίει για να φταίει... %-|

Τελικά κοουτσάρει ο Πετράκης ή... ο Νιαρχάκος, λέω εγώ  8)
Αν είναι ο Νιαρχάκος, τότε τίποτα δεν έχουμε πάρει χαμπάρι για το τι γίνεται στον ΠΑΣ... απλώς κυνηγάμε τη σκιά μας.

Αυτά... και μια μπύρα στον Τσουκαλά, από μένα...

Και ο ΠΑΣ απέκλεισε το Γαύρο... Β΄Εθνική με τον κοριτσομαλλιά προπονητή μας... το γεγονός δεν υποβαθμίζεται, εκτός αν το επιχειρήσει κανείς με αναλογίες της πού.τσας.


ΠΡΟΕΔΡΕ Η ΠΡΑΞΗ ΤΗΣ ΔΙΑΔΟΧΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑΓΗ ΣΚΟΠΙΑΣ

 
,
« Τελευταία τροποποίηση: Τετ 19 Μάρ 2014 21:24 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος araxthos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 392
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - bugs bunny (29η)
« Απάντηση #202 στις: Πεμ 20 Μάρ 2014 00:57 »
αν ηταν στη φοφη ετσι θα παιζε και αυτος! αλλα ειναι στον ΠΑΣ!

Τον θεωρείς ικανό προπονητή? ... και μας μποϊκοτάρει απλά, τόσες Αγωνιστικές? ... και οι Άρχοντες κοιμούνται?
Ο Τσάτσος κατάφερε 1-1 στην έδρα του... η κερκίδα του, φανατίζει τους παίκτες, τους οποίους εκτιμά και σέβεται δεόντως.

Τέλος πάντων... εκείνο που (δεν) καταλαβαίνω είναι ότι πάντα κάποιος μας φταίει για κάποια πράματα, που δεν είναι πάντα ο ίδιος για τα ίδια πράματα και εν πάσει περιπτώσει κάποιες φορές φταίει επειδή πρέπει να έχουμε κάποιον να φταίει για ό,τι μας φταίει χωρίς να φταίει για να φταίει... %-|

Τελικά κοουτσάρει ο Πετράκης ή... ο Νιαρχάκος, λέω εγώ  8)
Αν είναι ο Νιαρχάκος, τότε τίποτα δεν έχουμε πάρει χαμπάρι για το τι γίνεται στον ΠΑΣ... απλώς κυνηγάμε τη σκιά μας.

Αυτά... και μια μπύρα στον Τσουκαλά, από μένα...

Και ο ΠΑΣ απέκλεισε το Γαύρο... Β΄Εθνική με τον κοριτσομαλλιά προπονητή μας... το γεγονός δεν υποβαθμίζεται, εκτός αν το επιχειρήσει κανείς με αναλογίες της πού.τσας.


ΠΡΟΕΔΡΕ Η ΠΡΑΞΗ ΤΗΣ ΔΙΑΔΟΧΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑΓΗ ΣΚΟΠΙΑΣ

 
,

ικανος δν νομιζω,απλα στον παγκο του οφη δν θα παιζε οπως παιξαμε εμεις με βαζελο!
οι αρχοντες ξερουν παρααααα πολυ καλα τι κανουν και...... κοουτσαρουν κ αυτοι απο οτι φενεται!

τι μπυρα μου λες? απο bacardi και απανω θελει αυτος!

Συνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.598
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - bugs bunny (29η)
« Απάντηση #203 στις: Πεμ 20 Μάρ 2014 02:00 »

Στάλθηκε από: New Pas. Pas
« στις: Χθες στις 21:12 » Εισαγωγή παράθεσης
Παράθεση από: araxthos στις Χθες στις 20:41
αν ηταν στη φοφη ετσι θα παιζε και αυτος! αλλα ειναι στον ΠΑΣ!
Ο Τσάτσος κατάφερε 1-1 στην έδρα του... η κερκίδα του, φανατίζει τους παίκτες, τους οποίους εκτιμά και σέβεται δεόντως.
   

Αν εμείς κάναμε ότι οι Φοφητζήδες, οι Λαρισαίοι, οι Αρειανοί κτλ. στους παίχτες τους όταν θεωρούν ότι δεν απέδωσαν τα αναμενόμενα, τότε θα βγαίνατε όλοι οι "σώφρονες" και θα μας λέγατε τραμπούκους άμπαλους και τα τοιαύτα. Θα σιγοντάριζε και η δεκαμελής ομάδα της Λέσχης με χαρακτηρισμούς τύπου Γιαννενάρες, μοδάτοι κτλ και θα έδενε το γλυκό.

   Δεν ξέρω πόσα έπαιρνε ο Ρουμπουλάκου, ο οποίος μου είναι πολύ συμπαθής και τον πιστεύω, αλλά από ότι ξέρω στον Π.Α.Σ. όλοι τρώνε με χρυσά κουτάλια για τα δεδομένα της εποχής και της ομάδας. Έχουν και τα χαλόνια τους και την αναγνωρισιμότητά τους και όλα καλά.... Αφήστε λοιπόν αυτά με τα 600 ευρώ και τα καημένα τα παιδιά που αγωνίζονται και εμείς οι αχάριστοι τους χαλάμε τη μανέστρα. Και εγώ 600 ευρώ παίρνω και είμαι 40 όχι 19.

   Αν η κερκίδα είναι "γκάζι" θα βάζει γκάζια και στους παίχτες και δεν θα ανέχεται σταρχιδιλίκι. Είμαστε όμως, όπως είμαστε και εμείς, γι' αυτό βλέπουμε και τους Κοροβέσηδες και τους Τσουκαλάδες να παίζουν αδιάφορα κλωτσοπατινάδα. Αν ήμασταν πιο παρεμβατικοί σαν φίλαθλοι-οπαδοί ίσως να άλλαζαν πολλά σε επίπεδο διοίκησης και παιχτών.
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος araxthos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 392
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - bugs bunny (29η)
« Απάντηση #204 στις: Πεμ 20 Μάρ 2014 02:08 »
Αν η κερκίδα είναι "γκάζι" θα βάζει γκάζια και στους παίχτες και δεν θα ανέχεται σταρχιδιλίκι. Είμαστε όμως, όπως είμαστε και εμείς, γι' αυτό βλέπουμε και τους Κοροβέσηδες και τους Τσουκαλάδες να παίζουν αδιάφορα κλωτσοπατινάδα. Αν ήμασταν πιο παρεμβατικοί σαν φίλαθλοι-οπαδοί ίσως να άλλαζαν πολλά σε επίπεδο διοίκησης και παιχτών.

ετσι ειμασταν ανεκαθεν εμεις εις το ονομα της διαφορετικοτητας μας απο τους αλλους....... τους κακους!
αυτη την "διαφορετικοτητα" ομως την καταλαβε ο χοντρος και μας παταει στο λαιμο!
για το αν μπορει να αλλαξει κατι σαυτο δν ειμαι κ πολυ αισιοδοξος,γτ οπως λεει κ ο σοφος λαος μας "πρωτα βγενει η ψυχη κ μετα το χουι"

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - bugs bunny (29η)
« Απάντηση #205 στις: Πεμ 20 Μάρ 2014 06:36 »
Ανεξηγητος ντορος για τον Παναθηναικο απο τους τοπικους "δημοσιογραφους" εδω και μερες.  :stop:

https://www.youtube.com/watch?v=VmjykYdtI5U
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - bugs bunny (29η)
« Απάντηση #206 στις: Πεμ 20 Μάρ 2014 06:51 »
δεν πειράζει άλλωστε χθες η θεία δίκη μίλησε
με την πλάτη στον τοίχο ο βαζελος μετά το 1-0 στην κρήτη
3άρα ξεγυρισμενη με τον τρόπο που το κάνει εντός συνόρων ο γαύρος.

Δύσκολη μέρα σήμερα γαυροβαζελακια ε?
Έτσι είναι ο πόνος...καθόλου περαστικά σας.
όσο για τοπικά site επισκεψιμοτητα ζητάνε δύσκολες οι εποχές
αστούς έτσι κ αλλιώς μόνοι μας είμαστε πάντα.

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - bugs bunny (29η)
« Απάντηση #207 στις: Πεμ 20 Μάρ 2014 08:32 »
Έχουν και τα χαλόνια τους και την αναγνωρισιμότητά τους και όλα καλά.... Αφήστε λοιπόν αυτά με τα 600 ευρώ και τα καημένα τα παιδιά που αγωνίζονται και εμείς οι αχάριστοι τους χαλάμε τη μανέστρα. Και εγώ 600 ευρώ παίρνω και είμαι 40 όχι 19.

Πατάτες έχουν, ό,τι περισσέψει από εμάς έχουν... από χαλόνια.

600 ευρώ... αν τα 1200 θα ήταν για σένα αξιοπρεπής μισθός, μάθε ότι τα 600 (+-)που λείπουν είναι μέσα στην κάλπη των προσεχών εκλογών...

Η βεντέτα με τους παίκτες ποτέ δε βγήκε σε καλό και επειδή είσαι 40 ετών...τότε θα γνωρίζεις ότι αυτή είναι "πάγια σχέση" και ασφαλώς τεχνητή σχέση (κατασκευή)...

Αυτό το παραμύθι της "βεντέτας" (κερκίδα-παίκτη) δεν πουλάει σε μένα... ανεξάρτητα από το αν ο Κιάσσιος δεν μπορεί ακόμα να ξεπλύνει τη χλαπάτσα μου από τη μούρη του (ήταν επί προσωπικού η φάση).

Πότε θα γίνουμε MUFC ρε πούστη μου???
Αυτό όμως δεν είναι δυνατόν να γίνει από μια Μπουτίκ και από 1 Σύνδεσμο...
Ο Αναστασίου, ο Λεμονής, ο Παράσχος, ο Παπακώστας κ.ά., είναι προπονητές και ο Πετράκης δεν είναι  :P... έτσι λένε οι δημοσιογράφοι??? %-|

araxthos... γνωρίζεις το γιατί έφυγε ο Πετράκης από τον Εργοτέλη?
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 20 Μάρ 2014 08:50 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος chilly

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.780
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - bugs bunny (29η)
« Απάντηση #208 στις: Πεμ 20 Μάρ 2014 09:07 »
φορεβερ

Αποσυνδεδεμένος araxthos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 392
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - bugs bunny (29η)
« Απάντηση #209 στις: Πεμ 20 Μάρ 2014 12:55 »
εδω δεν ηξεραα οτι υπαρχει καν τετοιος προπονητης!
ξερω τι θες να μου πεις,οτι εφυγε λογω αποτλεσματων και γτ δεν ειναι κοουτς της προκοπης. συμφωνω μαζι σου!
εγω αλλο ειπα ομως! οτι ειναι οφιτζης και εκει θα παιζε αλλιως με βαζελο οχι οπως εδω φοβαται ο γιαννος το θεριο κ το θεριο το γιαννο!

υ.γ. οσο για τα χαλονια θα συμφωνησω παλι μαζι σου (περιργη μερα σημερα) οτι αν ημουν ποδοσφαιριστης καλυτερες θα χα! πανε και βρισκουν....  :P ξενυχτα για καμια μουναρα να πω παει στο διαολο κιολας!

Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 973
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - bugs bunny (29η)
« Απάντηση #210 στις: Πεμ 20 Μάρ 2014 13:35 »
ρε παιδιά ξεκολλάτε με τις γκόμενες και τα ξενύχτια..
νεα παιδιά είναι θα ψαξουν και για καμιά γκόμενα τι να κάνουμε δηλαδή...
το θέμα είναι οτι το ψάρι βρωμάει απο το κεφάλι, είναι κάτι όπως...
 στο στρατό...έχεις καβλωμένο διοικητή...τότε είσαι και εσύ προβλεπόμενος,έχεις διοικητή παρτάλι τότε είσαι και εσύ χύμα και με ξεκούμπωτο χιτώνιο.
στη δουλειά....το αφεντικό σου είναι πέρα βρέχει ...είσαι και εσύ στα @@σου , το μισθό σου να παίρνεις και τπτ άλλο...
στο πανεπιστήμιο , στο σχολειο  παντού τα παραδείγματα....
οι παίχτες έχουν ευθύνες ...αλλά κάτι τους λείπει όπως διοίκηση; γεν.αρχηγός; προπονητής με όραμα; κόσμος στο γήπεδο;
ας κάνουμε και εμείς την αυτοκριτική μας λέω εγώ, είμαστε νωχελικοί και καταντήσαμε το Ζωσιμάδες να θυμίζει κόλαση πλέον στο Κονιτσα - Ανατολή ....
υγ. δεν αλλάζουμε topic , κούρασε το ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - bugs bunny (29η)
 
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - bugs bunny (29η)
« Απάντηση #211 στις: Πεμ 20 Μάρ 2014 20:09 »
Παράθεση
Πρόστιμο 3.500 ευρώ στον ΠΑΣ

Το χρηματικό πρόστιμο των 3.500 ευρώ επιβλήθηκε στον ΠΑΣ για την συμπεριφορά που είχαν οι φίλαθλοι του στον αγώνα με τον Πανηναϊκό.

Αναλυτικά η ανακοίνωση:

Η Πρωτοβάθμια Πειθαρχική Επιτροπή πήρε τις παρακάτω αποφάσεις στο πλαίσιο των συναντήσεων της 29ης αγωνιστικής. Αναλυτικά :
Α) ΠΑΕ Αρης, X.Σκόρδα (πρόεδρο),Κ.Μπιμπισίδη, Δ.Μπουγιουκλή διότι: «Τριάντα λεπτά πριν την έναρξη του αγώνα και κατά την προθέρμανση των ομάδων, οι κ.κ. Μπουγιουκλής Δ. και Μπιμπισίδης Κ. ευρίσκοντο εντός του αγωνιστικού χώρου ενώ ήταν τιμωρημένοι βάσει της υπ΄ αριθμ. 96/27-2-2014 απόφασης της Πρωτοβάθμιας Πειθαρχικής Επιτροπής αφού τους ζητήθηκε να αποχωρήσουν εκείνοι απεχώρησαν. Επίσης στο ημίχρονο οι ανωτέρω εγκαλούμενοι βρέθηκαν στον χώρο των αποδυτηρίων έξω από το γραφείο του προπονητού της εγκαλουμένης, οι οποίοι και απεχώρησαν μόλις τους ζητήθηκε», και διότι:« Κατά τη διάρκεια του ημιχρόνου εμφανίστηκε στο γραφείο των διαιτητών ο πρόεδρος της εγκαλουμένης Χ. ΣΚΟΡΔΑΣ. Tου ζητήθηκε να αποχωρήσει και αποχώρησε», καθώς επίσης και για τη συμπεριφορά των φιλάθλων της: Επιβάλλει στην ΠΑΕ Άρης συνολική πειθαρχική χρηματική ποινή είκοσι πέντε χιλιάδων ευρώ. Επίσης, επιβάλλει στον Κ. ΜΠΙΜΠΙΣΙΔΗ τις πειθαρχικές ποινές α) της απαγόρευσης εισόδου στους αγωνιστικούς χώρους για τριάντα (30) ημέρες και β) τη χρηματική ποινή των τεσσάρων χιλιάδων (4.000,00) ευρώ.

Επιβάλλει στον Δ. ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΗ τις πειθαρχικές ποινές α) της απαγόρευσης εισόδου στους αγωνιστικούς χώρους για τριάντα (30) ημέρες και β) τη χρηματική ποινή των τεσσάρων χιλιάδων (4.000,00) ευρώ.
Επιβάλλει στον Χ. ΣΚΟΡΔΑ τις πειθαρχικές ποινές α) της απαγόρευσης εισόδου στους αγωνιστικούς χώρους για δέκα (10) ημέρες και β) τη χρηματική ποινή των δύο χιλιάδων (2.000,00) ευρώ.

Β) ΠΑΕ ΠΑΟΚ, Π. Κωνσταντινίδη (τεχν.Δ/ντή): Για τη συμπεριφορά του κ. Π.Κωνσταντινίδη: Επιβάλλει στην ΠΑΕ ΠΑΟΚ χρηματική ποινή δύο χιλιάδων πεντακοσίων ευρώ Επίσης, επιβάλλει στον

Π. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ τις πειθαρχικές ποινές α) της απαγόρευσης εισόδου στους αγωνιστικούς χώρους για είκοσι (20) ημέρες και β) τη χρηματική ποινή των δύο χιλιάδων πεντακοσίων ευρώ.

Γ) ΠΑΕ ΠΑΣ Γιάννινα: Για τη συμπεριφορά των φιλάθλων της: συνολική χρηματική ποινή τριών χιλιάδων πεντακοσίων ευρώ

Η κάτωθι απόφαση αφορά την 28η αγωνιστική

ΠΑΕ Απόλλων : Για τη συμπεριφορά των φιλάθλων της: χρηματική ποινή τεσσάρων χιλιάδων ευρώ

Η κάτωθι απόφαση αφορά το πρωτάθλημα υποδομής Κ17, 24η αγωνιστική

Α) Παναιτωλικός Κ17: Για τη συμπεριφορά των φιλάθλων της: χρηματική ποινή οκτακοσίων ευρώ.

από PASsports.gr
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος lemorsero

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.433
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - bugs bunny (29η)
« Απάντηση #212 στις: Παρ 21 Μάρ 2014 20:51 »
Χάσαμε το ματς και μάλλον τελείωσε άδοξα η χρονιά, ειδικότερα μετά τον αποκλεισμό του γαύρου που τον έχουμε μέσα ανάμεσα στους 2 προημιτελικούς του ch l. Σιγά σιγά ο καθένας πρέπει να αναλάβει τις ευθύνες του και να δει τα λάθη του για το τι έφταιξε και δε βγήκαμε στην 3η θέση που ήταν εύκολη φέτος, πόσο μάλλον που χάνουμε και την 6η.
Εμένα μου άρεσε η κερκίδα, ήταν σ υ γ κ λ ο ν ι σ τ ι κ ή  ειδικά στο Β ημίχρονο πήγε να γυρίσει μόνη της το ματς.

Την Κυριακή γύριζα από το πρωί σε ολα τα Γιάννενα και μετά επέλεξα να παρακολουθήσω το ματς από τη μεγάλη κερκίδα κάνοντας συνεχώς βόλτες πάνω κάτω για να σταμπάρω φάτσες και να εισπράξω κλίμα.
Το τι μπαρούφα έχει γραφτεί δεν περιγράφεται πραγματικά..

- Ο γαύρος μαζεύει 12.000 κόσμο μέσο ορο. Όταν επαιξε ο γαύρος με τη μάτζεστερ με 35.000 κόζμο, βγήκε κανένας να πει οτι στο γήπεδο ήταν πολλοί άκυροι ποδοσφαιρόφιλοι μη γαύροι?
- Όταν παίζει παοκ-ολυμπιακός που γεμίζει η τούμπα (ενω στα άλλα ματς έχει 10.000) είναι γνωστό οτι πάνε πολλοί άκυροι μη παοκτζήδες για να εισπράξουν κλίμα. Εϊναι ένα event που προσελκύει πολύ κόσμο. Εϊδατε κανέναν να το σχολιάζει αρνητικά για τον μπαοκ?
- Όταν παίζει ο βάζελος στο οακα ευρωπαικό ματς στο μπασκετ και μαζεύει τη Σάρα και τη Μάρα, 20.000 κόσμο, ενώ στα άλλα ματς πάνε 500 άτομα, είδατε κανέναν να λέει οτι γεμίζει το γήπεδο με αλλόθρησκους?

Έχετε δει τα επίσημα σε αυτά τα ματς? Έχετε δει κανέναν να φωνάζει συνθήματα ή να πανηγυρίζει με πάθος? Μόνο τα πέταλα φωνάζουν, οι άλλοι φωνάζουν λιγότερο απ' ότι φώναζε την Κυριακή η δικιά μας μεγάλη κερκίδα. Σε αυτά τα ματς που περιέραψα, τουλάχιστον το 25% στα επίσημα και στις ευθείες είναι φίλαθλοι άλλων ομάδων.
Και καλά κάνουν. Δεν κάθεται κανένας να ασχοληθεί με το θέμα αυτό.

Εδώ στα Γιάννενα, το τι μπαρούφα έχω διαβάσει αυτές τις μέρες δεν περιγράφεται.. Είναι κρίμα που είμαστε τόσο ραγιάδες.. Δεν το αξίζει η ομάδα ρε γαμώτο... Δεν...

Εγώ άλλα είδα την Κυριακή. Το πρωί δεν υπήρξε πράσινο ούτε για δείγμα. Στους 10-15.000 πολίτες που απολαμβαναν την κυριακάτικη βόλτα δεν είδα ούτε έναν με διακριτικά του παναθηναικού. Αντιθέτως είδα εκατοντάδες με διακριτικά του ΠΑΣ.
Το γκολ του Ατζαγκούν ήταν γκολ κεραυνός. Αν είσαι έστω φίλαθλος και όχι οπαδός του παο σηκώνεσαι και πανηγυρίζεις τέτοιο γκολ κεραυνό. Στη μεγάλη δε σηκώθηκε ούτε ενας. Μόνο ένας μπάρμπας φανατικός πασολές που έχει διαρκείας εδώ και δεκαετίες, αλλά λατρεύει το ποδόσφαιρο.

Η μεγάλη συμμετείχε στα συνθήματα, είχε κατά 90% πασολέδες και πάρα πολλούς πασολέδες που επιλέγουν να δουν 2-3 ματς το χρόνο, όπως συμβαίνει σε όλες τις ομάδες τώρα με την κρίση. Απλά δε γίνεται να συμμετέχει όλη η μεγάλη σε όλα τα συνθήματα, ξεχάστε το. Πέρασαν οι εποχές σε όλες τις ομάδες και όχι μόνο σε μας.


Παράθεση
Βράβευσε ο δήμαρχος Περάματος το Σαραβάκο

Στις παλιές εποχές θα σε είχαν κρεμάσει ανάποδα στην πλατεία οι Περάτες κύριε Τσολάκογλου του Περάματος. Πέρασαν τα χρόνια όμως.

Παράθεση
Διασκορπισμένοι στην μεγάλη κερκίδα ήταν οι οποδοί του Παναθηναϊκού και κάποιοι πιο τολμηροί πανηγύρισαν (όσο και αν κάποιοι προσπαθούν να μας πείσουν για το αντίθετο) το γκολ του Ατζαγκούν, με τους φιλάθλους του ΠΑΣ να έχουν κόσμια συμπεριφορά.

Εντάξει μας έχετε σπάσει τα αρχ@##$ με το ηλίθιο τρολάρισμα. Για να την πείτε στους εχθρούς σας σπάτε και τα δικά μας τα αρχίδια.


Ξέρω και γω να τρολάρω καλύτερα απ το πασσπορτσ. Άμα είναι θα αρχίσω και γω να σπάω αρχ@##$ να δούμε που θα βγει αυτή η ιστορια.

ΓΑΜΙΕΤΑΙ Ο ΠΑΣ ΚΙ Ο ΚΑΘΕ ΠΑΓΟΥΡΑΣ

Σου άρεσε το τρολάρισμα πασπορτς? είδες μπορώ και γω καλύτερα από σένα!

Αποσυνδεδεμένος Mikkael_Sin

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.158
  • ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΡΝΑΒΟΣ;
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - bugs bunny (29η)
« Απάντηση #213 στις: Σαβ 22 Μάρ 2014 10:16 »
Lemo... Βιβλικό!

Εκεί ψηλά στη θύρα 13
Να βάλετε του Ταύρου το καβλί
Να βάλετε και μια φωτογραφία
Με της μαμάς σας το μ@υνί



ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - bugs bunny over & out...


 :mono: :mono: :mono:
"I'VE CROSSED AN OCEAN OF WINE TO FIND YOU..."
     - Απέραντος ο θάνατος δίχως μήνες κι αιώνες -
             Η ΖΩΗ ΜΕ ΤΟ ΦΟΒΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗ

Αποσυνδεδεμένος lemorsero

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.433
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - bugs bunny (29η)
« Απάντηση #214 στις: Σαβ 22 Μάρ 2014 12:23 »
τώρα θα σας φτιάξω εγώ, θα δείτε τι θα πάθετε

Τ Ι Μ Η   Κ Α Ι   Δ Ο Ξ Α   Σ Τ Ο Ν   Α Λ Η    Π Α Σ Α   Π Ο Υ    Γ Α Μ Η Σ Ε    Τ Η   Μ Α Ν Α   Τ Ο Υ   Κ Α Θ Ε   Π Α Γ Ο Υ Ρ Α  ! ! !


YEAH ! ! !  :X: :dj:

Αποσυνδεδεμένος davelis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.470
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - bugs bunny (29η)
« Απάντηση #215 στις: Σαβ 22 Μάρ 2014 12:56 »
Θα σε κανω Μπάν!!!!

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - bugs bunny (29η)
« Απάντηση #216 στις: Σαβ 22 Μάρ 2014 13:41 »
ΓΑΜΙΕΤΑΙ Ο ΠΑΣ ΚΙ Ο ΚΑΘΕ ΠΑΓΟΥΡΑΣ

Στα πελέ μου... από Ξηρόμερο είμαι.


Lemo... πάρκαρα και ανέβαινα προς παλιά ΚΤΕΛ.
Πίσω μου κάποιος μίλαγε στο τηλ., "δε θυμάμαι προς τα που είναι" (το γήπεδο) έλεγε.
Με ρωτάει (νερατζόκωλος ήταν), του λέω... "Πάρε τον πεζόδρομο αυτόν ως το τέρμα του και ξαναρώτα για Τζαμί ή ΚΤΕΛ Πρεβέζης" ...  όμως τον γύρισα αμέσως...
- Ακολούθαμε. Εισιτήριο έχεις?
- Κανόνισε  για 7 εισιτήρια ο ανεψιός μου που σπουδάζει εδώ, ήμαστε αρκετοί, θα βρεθούμε να μπούμε παρέα.
- Περίμενε να πάρω τσιγάρα και νερό (Αγροτική) και πάμε... με ακολουθούσε σαν κουταβάκι.
- Καλά που είπες για νερό και πήρα κι εγώ...
- Απαγορεύονται τα μπουκάλια μέσα.
- Από πότε?
- ... έχει καμιά 15αριά χρόνια...  Ο τζες είχε πάρει το μεγάλο, 1,5 λίτρο.
- Τι να το κάνω τώρα?
- Ή το πίνεις με τα άλλα παιδιά ή γράφεις τα στοιχεία σου στη σακούλα και δίνεις σε 1 αστυνομικό να στο φυλάει  ως τη λήξη... 
Τον άφησα ακριβώς έξω από τη Λέσχη, ενώ εγώ μπήκα μέσα... είχα όμως ήδη "μαγαριστεί".
       
« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 22 Μάρ 2014 14:28 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς