Αποστολέας Θέμα: 30η Αγωνιστική ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ  (Αναγνώστηκε 7684 φορές)

Αποσυνδεδεμένος davelis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.470
    • Προφίλ
Απ: 30η Αγωνιστική ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ
« Απάντηση #25 στις: Τρι 07 Απρ 2015 10:07 »
Παράθεση
Υ.Γ: Είπαμαν στον νταβέλη να προβεί σε μιά... μικρή αναγνώριση κι έγιινε Λούης. Τυχαίο..;  8)
Πηγα για δλεια ρε!!

Δεν ειναι κανένας  :P  απο την εικόνα 4 ...
Ειχε γυαλια

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: 30η Αγωνιστική ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ
« Απάντηση #26 στις: Τετ 08 Απρ 2015 15:56 »


Μας άκουσαν και σιάξαν μία βαθμολογία όπως -σχεδόν- πρέπει.
Σχεδόν μιας και που μας λεν εμάς σκέτο Γιάννινα και τον τσάτσο...οφη γιατί τς είναι κρητικοξένοι


Υ.Γ: Ας τς δευτεροβραδιάτικες δλειές εσύ dav, μη κάνεις πως έχεις και μεσομεγαλοβδόμαδες και θα λείπεις, άσε και τα μισόλογα και... ξέρνα  :P
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: 30η Αγωνιστική ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ
« Απάντηση #28 στις: Τετ 15 Απρ 2015 14:52 »
Παράθεση
Βραβεύτηκαν Μανιάς και Ίλιτς (video)

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΠΑΕ ΠΑΣ Γιάννινα στο ΠΕΑΚΙ η βράβευση του Μιχάλη Μανιά και του Μπράνα Ίλιτς οι οποίοι πήραν τα βραβεία του πολυτιμότερου παίκτη και του καλύτερου γκολ της 30ης αγωνιστικής στην οποία ο ΠΑΣ νίκησε 3-1 τον Ολυμπιακό.

Τα βραβεία έδωσαν στον Μιχάλη Μανιά ο βοηθός προπονητή Γιώργος Γεωργουλόπουλος και στον Μπράνα Ίλιτς ο γυμναστής Βασίλης Αλεξίου και έτσι με την βράβευση των δύο παικτών ο ΠΑΣ Γιάννινα έφτασε συνολικά τα εννέα βραβεία την φετινή αγωνιστική περίοδο.

Ακολούθησαν οι δηλώσεις των Γεωργουλόπουλο, Μανιά, Αλεξίου και Ίλιτς.

Γιώργος Γεωργουλόπουλος: "Χριστός Ανέστη και χρόνια πολλά. Είμαι πολύ χαρούμενος που θα παραδώσω αυτό το βραβείο στον Μιχάλη Μανιά, ένα πολύ σπουδαίο ποδοσφαιριστή με μεγάλες ικανότητες. Σε έναν επιθετικό το μεγάλο πλεονέκτημα είναι η αποτελεσματικότητα και τα στατιστικά λένε ότι ο Μιχάλης είναι από τους πιο αποτελεσματικούς επιθετικούς της Σούπερ Λιγκ. Είναι ένα παιδιί που προσπαθεί καθημερινά, έχει μεγάλη επιδειξιότητα και μπορεί να σκοράρει και με τα δύο πόδια και αυτό είναι ένα μεγάλο πλεονέκτημα για έναν επιθετικό. Εύχομαι τα καλύτερα μέσα από την ψυχή μου για τον Μιχάλη, να έρθει γρήγορα μια κλήση από την Εθνική και το επόμενο βραβείο να είναι η έξοδος της ομάδας μας στην Ευρώπη"


Μιχάλης Μανιάς: "Χρόνια πολλά σε όλο τον κόσμο με υγεία. Θέλω να ευχαριστήσω τον κόσμο για την ψήφο του και αυτό το βραβείο θέλω να το αφιερώσω σε όλους τους συμπαίκτες μου αλλά και στους ανθρώπους που είναι μέσα στην ομάδα και έχουν μεγάλο μερίδιο ευθύνης γαι την φετινή πορεία του ΠΑΣ, πιστεύω ότι είναι η καλύτερη χρονιά του ΠΑΣ Γιάννινα. Εδώ που φτάσαμε σίγουρα βλέπουμε τον αγώνα με τον Ατρόμητο σαν τελικ'ο, αλλά βλέπουμε και κάθε παιχνίδι ξεχωριστά. Τώρα έχουμε το παιχνίδι με τον Ατρόμητο πρέπει αν είμαστε έτοιμοι την Κυριακή ώστε να μπορέσουμε να πάρουμε ένα θετικό αποτέλεσμα που θα μας φέρει ένα βήμα πιο κοντά στην έξοδο μας στην Ευρώπη. Σίγουρα τα όνειρα μου εκπληρώνονται γιατί στην αρχή κανένας δεν είχε στο μυαλό του την φετινή πορεία, αλλά εμείς μέσα από την δουλειά και τα αποτελέσματα που πήραμε στα δύσκολα παιχνίδια έχουμε ευχαριστήσει όλο τον κόσμο που είναι κοντά μας και την διοίκηση

Βασίλης Αλεξίου: «Με ιδιαίτερη χαρά δίνω το βραβείο του καλύτερου πάικτη της 30ης αγωνιστικής στον Μπράνα Ίλιτς ως επιστέγασμα της προσπάθειας στο παιχνίδι με τον Ολυμπιακό αλλά και στο φετινό πρωτάθλημα, η οποία εκφράζεται τόσο με τα γκολ που έχει πετύχει, όσο και με τις ασιστ που έχει δώσει, αλλά και με την αγωνιστική του παρουσία. Νομίζω ότι μέσα από αυτό το βραβείο βραβεύεται και η υπόλοιπη ομάδα του ΠΑΣ Γιάννινα για την συνολική φετινή της παρουσία. Με ιδιαίτερη χαρά δίνω το βραβείο στον Μπράνα και εύχομαι σε προσωπικό επίπεδο να πετύχει όποιους στόχους έχει και να βραβευθεί πολλές φορές ακόμη με αυτό το βραβείο. Μας χαροποιεί όλους η φετινή πορεία της ομάδας. Ο ΠΑΣ διαθέτει ένα ποιοτικό ρόστερ ποδοσφαιριστών και στο τρίπτυχο απλής, κατανοητής και λιτής πληροφορίας που δέχονται οι ποδοσφαιριστές, στην άρτια προπόνηση, στην επίλυση των προβλημάτων από την διοίκηση και στο πιο σημάντικό από όλα στο καλό κλίμα που επικρατεί στα αποδυτήρια της ομάδας, όλα αυτά μαζί είναι οι λόγοι για την φετινή καλή πορεία της ομάδας»



Μπράνα Ίλιτς: «Να ευχαριστήσω όσους με ψήφιασαν και τον κ.Αλεξίου για τα καλά του λόγια και να αφιερώσω αυτό το βραβείο στους συμπαίκτες μου γιατί έπαιξαν ένα τέλειο παινχίδι απέναντι στον Ολυμπιακό. Το σημαντικό για μένα είναι να κερδίσουμε το επόμενο παιχνίδι με τον Ατρόμητο και την επόμενη εβδομάδα να είναι ένας άλλος παίκτης στην θέση που είμαι εγώ τώρα»

ΧΡ.ΚΑΛΥΒΑΣ

από PASsports.gr

https://www.youtube.com/watch?v=uQBQa2LbFkw

https://www.youtube.com/watch?v=cp-uOjq5cLM
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: 30η Αγωνιστική ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ
« Απάντηση #29 στις: Δευ 20 Απρ 2015 10:26 »
(...)
Για το παραδοσιακό διπλό.. ;)
(...)

...  "παρεδωσιακό"?  ::)

(...)
Ο ΠΑΣ που θώπευσε τον Πρωταθλητή, αν δεν πάρει τουλάχιστον 1 βαθμό στο Περιστέρι, θα πει άλλα πολλά (!?)… που θα πει ότι δεν μπόρεσε να χωνέψει  το πολύ 3/ποντο επί του Γαύρου … βαρυστομαχιές και όχι ότι δεν ήθελε να ισοπεδώσει τον Ατρόμητα… αν και κανονικά θα πρέπει να παρκάρει τον Δάλλα στην μικρή και γιόμα αντεπιθέσεις …

Αποσυνδεδεμένος.

... ο Δάλλας ξέχασε τις πόρτες ανοιχτές.   :(


* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς