Αποστολέας Θέμα: ΠΑΣ - αιώνιος φιλικό LIVE  (Αναγνώστηκε 12384 φορές)

Αποσυνδεδεμένος foreigner

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 86
  • κουραζομαι να εχω παντα δικιο....α ειμαι και ΠΑΣ!!
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ - αιώνιος φιλικό LIVE
« Απάντηση #50 στις: Κυρ 29 Ιούλ 2012 20:15 »
ευχαριστουμε ακομα μια φορα για την ενημερωση

Αποσυνδεδεμένος christos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.730
  • ΠΑΣ...γιατί κάποια πράγματα μένουν πάντα ίδια...
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ - αιώνιος φιλικό LIVE
« Απάντηση #51 στις: Κυρ 29 Ιούλ 2012 20:27 »
Σύντροφοι ευχαριστούμε πολυ Για την ενημέρωση ! Εάν έχετε και εντυπώσεις και μπορείτε,γράψτε κάτι .
Το μόνο που μου έρχεται μεχρι τώρα στο μυαλό είναι αυτό ακριβώς που είχα ξαναγράψει πριν ένα μήνα περίπου ...
Ο ΠΑΣ θα παλέψει για την σωτηρία μεχρι τέλους με ΟΦΗ , Πανιωνιο , Κερκυρα και μια ομάδα από την Β . Δεν ξέρω ποια , ΙΣΩΣ την Βέροια ...
Μια ομάδα από την Β ,ΙΣΩΣ ο Πανθρακικος θα πέσει νωρίς ,ετσι λέει η ιστορία , ενώ μια θα είναι η ευχάριστη έκπληξη,ΙΣΩΣ ο Πλατανιας .Αρα 5 ομάδες για 2 θέσεις .

Αποσυνδεδεμένος spiros315

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 285
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ - αιώνιος φιλικό LIVE
« Απάντηση #52 στις: Κυρ 29 Ιούλ 2012 20:48 »
Αυτο το κακομαθημένο τσογλανάκι που ακούει στο όνομα Κειτά θα το ανεχόμαστε για πολύ ακόμα;

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.083
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ - αιώνιος φιλικό LIVE
« Απάντηση #53 στις: Κυρ 29 Ιούλ 2012 21:15 »
Πότε έτσι και πότε αλλιώς.Πάλι έμπα ψυχή έβγα ψυχή θα είμαστε.
Κάποιος να μαζέψει τον κειτά....

Αποσυνδεδεμένος Geopasoles

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.057
  • ΠΟΥΛΑ ΕΦΥΓΕΣ....ΟΤΙ ΕΒΓΑΛΕΣ ΕΒΓΑΛΕΣ...
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ - αιώνιος φιλικό LIVE
« Απάντηση #54 στις: Κυρ 29 Ιούλ 2012 21:58 »
Εν το μεταξύ έχουν πολύ πλάκα τα σπορ ιντερνετικα πρακτορεία...αν χάναμε τώρα θα είχε βουίξει ο τόπος "έχασε ο ΠΑΣ" κτλ...όταν κερδίζουμε άκρα του τάφου σιωπή...το απόλυτο τίποτα λες και δεν έγινε το παιχνίδι...
:pas: και  :mono:   :flag:

Αποσυνδεδεμένος VAMOS PAS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 994
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ - αιώνιος φιλικό LIVE
« Απάντηση #55 στις: Κυρ 29 Ιούλ 2012 22:07 »
Και που ειναι το παραξενο? Γιατι εδω τι γινεται? Με τον Πανθρακικο και τον Πανιωνιο τιποτα. Με τον Αρβανιτιδη βγηκαν ολοι οι επιστημονες να γραψουν για τα χαλια της ομαδας, λες και την εχουν δει σε κανα φιλικο...

Αποσυνδεδεμένος foreigner

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 86
  • κουραζομαι να εχω παντα δικιο....α ειμαι και ΠΑΣ!!
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ - αιώνιος φιλικό LIVE
« Απάντηση #56 στις: Κυρ 29 Ιούλ 2012 22:15 »
απο τους νεους ξεχωρισε κανενας? δεν εχω δει την ομαδα,δεν πηγα στα 3-5, και δεν ξερω τι γινεται....

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ - αιώνιος φιλικό LIVE
« Απάντηση #57 στις: Κυρ 29 Ιούλ 2012 22:23 »
Νομιζω πως κανεις δεν ειπε κατι κακο για την ομαδα μετα την τεσσαρα...Το μονο οπου επαισημαιναν ειναι οτι χτυπησε η τεσσαρα καπως!!!!Εκτος αμα απαγορευεται και η απαγοητευση μας για ενα χαμενο παχνιδι οπως λεει και ο fon......Προσωπικα φετος δεν θα  κατηγορησω τα πιτσιρικια οτι και αν σκατα γινει στο τελος


Χωρις να εχω  αποψη για ολες τις ομαδες,αλλα μονο βαση ονοματων σε καθε ομαδα...Πιστευω πως Πανιωνιος,Αρης,Οφη,Κερκυρα,ΠΑΣ,αντε και Πανθρακικος θα παλεψουν για την σωτηρια,με επικρατεστερες για φουντο  οι τρεις πρωτες
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ - αιώνιος φιλικό LIVE
« Απάντηση #58 στις: Κυρ 29 Ιούλ 2012 23:34 »
δεν υπαρχουν προγνωστικα ακομη... για κανενα... κ για τιποτε
δειτε ποσοι περισυ το καλοκαιρι (οχι μετα το πασχα) ειχαν προβλεψει πτωση εργοτελη κ παναιτωλικου συγχρονως ;)

μακαρι απο την ανανεωση τη φετινη που ειναι απορρεια αφραγκιας κ χειριστης οικονομικης διαχειρισης(ειδικα οταν ο ενας παιρνει ναπολεονι με 100 κ αλλος ζαιρι με 300) να βγει κατι καλο...Ειναι ευχη ολων των πασολεδων..
απο κει κ περα 4 απο το μπακαλη ειναι κατι που δεν καταπινεται ακομη κ στο ταβλι...
...κ επειδη παιζαμε στην εδρα προετοιμασιας του νιονιου ας το προβαλλουμε δεοντος :P
νιονιος -ΠΑΣ 0-2 ;)

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ - αιώνιος φιλικό LIVE
« Απάντηση #59 στις: Δευ 30 Ιούλ 2012 02:23 »
απο τους νεους ξεχωρισε κανενας? δεν εχω δει την ομαδα,δεν πηγα στα 3-5, και δεν ξερω τι γινεται....

Ο Μόραλης ... και  η μασέλα της της Χάιδως.

* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος PAS-o-media

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.613
    • Προφίλ
    • Φίλαθλοι ΠΑΣ
Απ: ΠΑΣ - αιώνιος φιλικό LIVE
« Απάντηση #60 στις: Δευ 30 Ιούλ 2012 10:09 »








Πολλά ευχαριστώ στον φίλο Γιάννη, που αντί να είναι αραχτός με μια μπύρα να χαζεύει το παιχνιδάκι στη δροσιά,
έτρεχε να μας ενημερώνει και να τραβάει φωτογραφίες.
Το θεωρείτε εύκολο;
Για δοκιμάστε το
Ο PAS-o-media είναι κοινόχρηστος λογαριασμός που χρησιμοποιείται από διάφορα μέλη του forum. Σκοπός του είναι η δημοσίευση ειδήσεων του pas.gr και η αναδημοσίευση/μεταφορά / δημοσιοποίηση κειμένων που αφορούν τον ΠΑΣ, ή ενδιαφέρουν τους φίλους του από διάφορα Μ.Μ.Ε.

Αποσυνδεδεμένος BILLY_STAM

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.417
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ - αιώνιος φιλικό LIVE
« Απάντηση #61 στις: Δευ 30 Ιούλ 2012 10:47 »
Δεν είδα το φιλικό, ακόμα και το αποτέλεσμα σήμερα το πρωί από δω μέσα το έμαθα, μαζί με το σχόλια και την καλή ανταπόκριση την ώρα του ματς.
Όπως είχα γράψει για τα φιλικά ούτε κρύο, ούτε ζέστη για μένα. Θα σχηματίσω μια πρώτη γνώμη το Σάββατο στο φιλικό με τα παγανέλια εδώ, αλλά και πάλι δεν θα λέει τίποτε για μένα.
Όσον αφορά την πρόβλεψη για το πρωτάθλημα, το έχω γράψει εδώ και καιρό, θα είμαστε στις θέσεις 5-8, αφού για 1-4 βλέπω γαύρο, βάζελο, ΠΑΟΚ και περιστέρι!!!