Αποστολέας Θέμα: Φώντας Βρόσγος  (Αναγνώστηκε 6271 φορές)

Αποσυνδεδεμένος PAS-o-media

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.613
    • Προφίλ
    • Φίλαθλοι ΠΑΣ
Φώντας Βρόσγος
« στις: Πεμ 21 Απρ 2011 22:54 »
Παράθεση
Ενοχλημένος ο Βρόσγος από φήμες

Φήμες που θέλουν τον υπεύθυνο ασφαλείας της ΠΑΕ να «καπελώνεται» του χρόνου και να αναλαμβάνει δευτερεύοντα ρόλο, ενόχλησαν τον κ. Βρόσγο, που συν τοις άλλοις είναι και μέλος της διοίκησης. Ο κ. Βρόσγος με δηλώσεις του στον SUPER FM ζήτησε κάλυψη και διάψευση από την ΠΑΕ, η οποία όμως ακόμα δεν πήρε θέση επισήμως, κάτι που αφήνει ορθάνοιχτο κάθε ενδεχόμενο πλέον για το πρόσωπο που θα αναλάβει το πόστο του υπευθύνου για τη νέα χρονιά, ενώ δεν αποκλείεται να φέρει σε ρήξη τις δύο πλευρές.
neoiagones.gr
Ο PAS-o-media είναι κοινόχρηστος λογαριασμός που χρησιμοποιείται από διάφορα μέλη του forum. Σκοπός του είναι η δημοσίευση ειδήσεων του pas.gr και η αναδημοσίευση/μεταφορά / δημοσιοποίηση κειμένων που αφορούν τον ΠΑΣ, ή ενδιαφέρουν τους φίλους του από διάφορα Μ.Μ.Ε.

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Φώντας Βρόσγος
« Απάντηση #1 στις: Πεμ 06 Μάρ 2014 22:17 »
Παράθεση
Ο πιο πιστός οπαδός του ΠΑΣ Γιάννινα
Επιμέλεια: Αντώνης Τσιράκης
Δημοσίευση: 06 Μαρ. 2014 17:44
http://www.sport24.gr/football/omades/PasGiannina/o_pio_pistos_opados_toy_pas_giannina.2675110.html


* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΕΙΡΟΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.435
    • Προφίλ
Απ: Φώντας Βρόσγος
« Απάντηση #2 στις: Παρ 07 Μάρ 2014 12:50 »
ο καταλληλος και πιο τιμιος τιτλος θα ηταν ο εξης....

Φωντας Βροσγος.....ο πιο πιστος οπαδος του ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ απο αυτους που ξερουμε εμεις και χωρις να το ψαξουμε το θεμα.
ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ Η ΝΤΡΟΠΗ  !

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.813
    • Προφίλ
Απ: Φώντας Βρόσγος
« Απάντηση #3 στις: Παρ 07 Μάρ 2014 22:38 »
Συμπαθης ο κ βροσγος σαν συμπολιτης και σαν επαγγελματιας

απο εκει και περα τα πραγματα ειναι οπως τα λεει ο ΑΠΕΙΡΟΣ
υπαρχει κοσμος που δεν ειχε ποτε επαγγελματικη σχεση με την ομαδα
και δεν εχει χασει ματς απο το 90 απο το 80 κτλ

ημαρτον με της υπερβολες..

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Φώντας Βρόσγος
« Απάντηση #4 στις: Σαβ 08 Μάρ 2014 00:00 »
Παράθεση
"Εξάλλου δεν το κάνω επαγγελματικά, δεν αμείβομαι για τις υπηρεσίες μου."


Όποια και αν είναι η "σχέση εργασίας" του (αφορά την Διεύθυνση Σταδίου και την ΠΑΕ)  η θέση του ως Υπευθύνου Ασφαλείας δεν σηκώνει αστεία... τα καθήκοντα διέπονται ρητά από τον "ΚΑΝΟΝΙΣΜΟ ΓΗΠΕΔΩΝ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ-ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ". 

Διευθυντής γηπέδου και Υπεύθυνος ασφαλείας γηπέδου είναι στην τσίτα για την ασφάλεια των πάντων και ιδιαίτερα των εντός αγωνιστικού... οι ίδιοι όχι γόπα, ούτε στραγάλι δεν μπορούν να ρίξουν κάτω.
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Φώντας Βρόσγος
« Απάντηση #5 στις: Σαβ 08 Μάρ 2014 01:08 »
New Pas. Cas, μία(διπλή) φιλική συμβουλή  :)

Μη κάθεσαι κι ακούς τι λένε οι γιαννενάρες, οι μοδάτοι, οι αλλόθρησκοι, οι εχθροί κι ο όχλος, γιατί:
α) άνθρωπος που δεν το κάνει ούτε για καπνογόνα και κάθισμα, αποκλείεται όπως καταλαβαίνεις και μόνος σου να το κάνει με στραγάλια και γόπα και
β) δεν υπάρχει περίπτωση να γίνει ούτε το ένα ούτε το άλλο, αλλάζεις που αλλάζεις συχνά "προσωπικό κείμενο", μη χάνεις χρόνο κι άλλαξε άμεσα το τωρινό.
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Φώντας Βρόσγος
« Απάντηση #6 στις: Σαβ 08 Μάρ 2014 12:10 »
New Pas. Cas, μία(διπλή) φιλική συμβουλή  :)

Ρε φίλε... άλλο θέλω να πω... πω πω πω πω!!!
Λέω... οι άνθρωποι δεν είναι συνηθισμένοι σε ελαφρά αντικείμενα, αυτό λέω (γόπα και στραγάλι*).

Με τη συγκεκριμένη "σχέση εργασίας" του (που δεν αφορά στη Διεύθυνση Σταδίου αλλά στην ΠΑΕ)  η θέση του ως Υπευθύνου Ασφαλείας είναι η μόνη που σηκώνει αστεία... τι και αν τα καθήκοντα διέπονται ρητά από τον "ΚΑΝΟΝΙΣΜΟ ΓΗΠΕΔΩΝ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ-ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ"?

Όχι τόσο ο Διευθυντής γηπέδου, αλλά ο Υπεύθυνος ασφαλείας γηπέδου είναι στο πόδι για την απώθηση των πάντων και ιδιαίτερα των εντός αγωνιστικού... οι ίδιοι και σόμπα και μαγκάλι* μπορούν να ρίξουν πάνω-κάτω.

... άκου καπνογόνα και καθίσματα και πραματάκια πανάλαφρα, για πιτσιρίκια. %-|
 Εντάξει, κατάλαβες τώρα!? 

Υ.Γ.: Καράογλου μπουκάλι - Μητρόπουλος παπούτσι, αλλά... αυτοί δικαιολογούνται, ως Υπεύθυνοι.
« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 08 Μάρ 2014 12:53 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.037
    • Προφίλ
Απ: Φώντας Βρόσγος
« Απάντηση #7 στις: Σαβ 08 Μάρ 2014 14:12 »
ο πιο πιστός οπαδός του ΠΑΣ...

Τι ωραίος διαγωνισμός θα γινόταν για εισιτήρια,απλά ή διαρκείας...
Πείτε την τρέλα σας για τον ΠΑΣ και κερδίστε εισιτήρια...Πως έγινε με τα βίντεο cas.
Μιας και η παε λογικά θα ήθελε κοντά τον κόσμο στην ομάδα.Θα γινόταν και ανάδειξη τέτοιων ιστοριών που θα μπορούσαν να γίνουν λεύκωμα.
Μακρινά όνειρα αλλά...

Ακόμα παραπέρα...
Κάποιος νικητής κάθε εβδομάδα.Με δώρα κάποιο εισιτήριο,κάτι από την μπουτίκ.Να τα δίνουν οι παίχτες.Στο τέλος από όλους τους νικητές κάποιος υπερνικητής.Κάποιο διαρκείας.Κάτι σπέσιαλ στην τελική.Όπως είπα μετά κάποιο λεύκωμα,κάποιο βιντεάκι.Κάτι.
« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 08 Μάρ 2014 15:05 από fon7 »

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Φώντας Βρόσγος
« Απάντηση #8 στις: Σαβ 08 Μάρ 2014 14:20 »
Tι μας θυμισες ρε fon.....

Αληθεια η ΠΑΕ δεν ειχε πει περσι πως οποιος φτιακει το καλυτερο βιντεακι στο youtube θα κερδιζε κατι που δεν θυμαμαι το τι ηταν...Τι εγινε τελικα,δεν βγηκαμε ευρωπη και ξεχαστηκε και αυτο το πραγμα απο τα τζιμανια μας




ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.037
    • Προφίλ
Απ: Φώντας Βρόσγος
« Απάντηση #9 στις: Σαβ 08 Μάρ 2014 15:06 »
Αν θυμάμαι καλά ήταν ένα διαρκείας.Νομίζω παραδόθηκε.Πρέπει να δούμε δημοσιεύματα τότε. για καλύτερα.

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΕΙΡΟΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.435
    • Προφίλ
Απ: Φώντας Βρόσγος
« Απάντηση #10 στις: Τρι 11 Μάρ 2014 02:08 »
χριστοδουλε θεοδωρικα οι διαφημίσεις στο γηπεδο και οι πινακιδες ειναι για τους επαγγελματιες.οι οπαδοι φτιαχνουν πανο για το γηπεδο!!πες μας λοιπον εσυ που προφανώς  δεν εχεις καναπε και γραφεις με φωνητικες εντολες στον υπολογιστη σου ποτε εκανες το τελευταιο σου πανο σαν ΟΠΑΔΟΣ που θελεις να λεγεσαι.

αν το δικαιωμα στο να λες τη γνωμη σου το αποκτας μονο βάζοντας επιγραφη στο γηπεδο τοτε εσυ επρεπε να το εχεις οοοοοολο το γηπεδο σε αποκλειστικότητα (πραγμα που δε συμβαινει ουτε καν σε χαρτινη επιγραφη για ''εταιρία δικων σου συμφεροντων'')

καλα,τα περι ενσημων και εκτος εδρας που λες δε μπαινω καν στη διαδικασια να τα σχολιασω γιατι θα δωσω υποσταση σε κοινες ατοπες βλακιες.

τελος να ξερεις οτι αν προσπαθεις να διαταραξεις τις όποιες σχεσεις μπορει να εχω εγω με τον Φωντα Βροσγο ή ακομη και ο συνδεσμος των ΑΠΕΙ ΡΩΤΑΝ με μεθοδους ''κακιας πεθερας'' ,τοτε η συμβουλη μου ειναι να κρατησεις ενα απο τα πολλα ξυδια που επιδεικνύεις κατα καιρους........θα σου χρειαστει.

αυτα και τερμα με τη παρτυ σου.

 
ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ Η ΝΤΡΟΠΗ  !

Συνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.598
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Φώντας Βρόσγος
« Απάντηση #11 στις: Τρι 11 Μάρ 2014 02:48 »
χριστοδουλε θεοδωρικα οι διαφημίσεις στο γηπεδο και οι πινακιδες ειναι για τους επαγγελματιες.οι οπαδοι φτιαχνουν πανο για το γηπεδο!!πες μας λοιπον εσυ που προφανώς  δεν εχεις καναπε και γραφεις με φωνητικες εντολες στον υπολογιστη σου ποτε εκανες το τελευταιο σου πανο σαν ΟΠΑΔΟΣ που θελεις να λεγεσαι.

αν το δικαιωμα στο να λες τη γνωμη σου το αποκτας μονο βάζοντας επιγραφη στο γηπεδο τοτε εσυ επρεπε να το εχεις οοοοοολο το γηπεδο σε αποκλειστικότητα (πραγμα που δε συμβαινει ουτε καν σε χαρτινη επιγραφη για ''εταιρία δικων σου συμφεροντων'')

καλα,τα περι ενσημων και εκτος εδρας που λες δε μπαινω καν στη διαδικασια να τα σχολιασω γιατι θα δωσω υποσταση σε κοινες ατοπες βλακιες.

τελος να ξερεις οτι αν προσπαθεις να διαταραξεις τις όποιες σχεσεις μπορει να εχω εγω με τον Φωντα Βροσγο ή ακομη και ο συνδεσμος των ΑΠΕΙ ΡΩΤΑΝ με μεθοδους ''κακιας πεθερας'' ,τοτε η συμβουλη μου ειναι να κρατησεις ενα απο τα πολλα ξυδια που επιδεικνύεις κατα καιρους........θα σου χρειαστει.

αυτα και τερμα με τη παρτυ σου.

 Ωραίος ρε φίλε!
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος araxthos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 392
    • Προφίλ
Απ: Φώντας Βρόσγος
« Απάντηση #12 στις: Τρι 11 Μάρ 2014 02:56 »
δωσεεε... πονο!

Αποσυνδεδεμένος αντι-ΟΦΗ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 642
  • saludar al comandante Fidel Castro
    • Προφίλ
Απ: Φώντας Βρόσγος
« Απάντηση #13 στις: Δευ 17 Μάρ 2014 19:06 »
αυτός είναι μακράν ο πιο πιστός οπαδός της ομάδας μας , αυτός ο γίγαντας προσφέρει τις υπηρεσίες του αφιλοκερδώς μια ζωή

τιμή και δόξα στο τεράστιο Φάνη



μόνο για κάτι τέτοιους κύριοι ποδοσφαιριστές πρέπει να ματώνετε μέσα στο γήπεδο ακόμα και στα βαθμολογικά αδιάφορα παιχνίδια (όπως με το βάζελο χθές )


ΣΑΚΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος deceiver

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.224
    • Προφίλ
Απ: Φώντας Βρόσγος
« Απάντηση #14 στις: Δευ 17 Μάρ 2014 19:10 »
αυτός είναι μακράν ο πιο πιστός οπαδός της ομάδας μας , αυτός ο γίγαντας προσφέρει τις υπηρεσίες του αφιλοκερδώς μια ζωή

τιμή και δόξα στο τεράστιο Φάνη


ΓΙΓΑΝΤΑΣ
ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΜΗ ΜΑΣ ΛΥΠΑΣΑΙ

Αποσυνδεδεμένος chilly

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.780
    • Προφίλ
Απ: Φώντας Βρόσγος
« Απάντηση #15 στις: Δευ 17 Μάρ 2014 19:33 »
Πόσο μπροστά ήμουν ρε πούστη μου
Παράθεση
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΓΣΣ 2-3 (σχόλια, απόψεις, δηλώσεις κλπ)
« Απάντηση #72 στις: Κυρ 21 Φεβ 2010 19:49 »

Aυτό το πράγμα δεν είναι ο ΠΑΣ. Ούτε να κράξουμε δεν είχαμε όρεξη σήμερα. Δεν ξέρω, ελπίζω να μην καταντήσουμε Skoda Xanthi F.C.. Πρώτη φορά νιώθω να μην έχω ομάδα να υποστηρίξω, να φωνάξω. Το μόνο πράγμα που έχει απομείνει σε αυτή την ομάδα είναι ο Αντρέας και ο Πέπε να τρέχουν για τις διαφημιστικές και ο Φάνης στην πόρτα. Όλα τα άλλα μου είναι άγνωστα, άνοστα και αντιπαθητικά.
φορεβερ

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Φώντας Βρόσγος
« Απάντηση #16 στις: Τετ 25 Ιαν 2017 17:51 »
Ο Βρόζγος αν δεν είναι ο μόνος θα είναι από τους λίγους που έχουν μείνει τόσα χρόνια στην ΠΑΕ. Και ο Ποτσης νομίζω.
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Φώντας Βρόσγος
« Απάντηση #17 στις: Τετ 25 Ιαν 2017 17:53 »
Και τα Ποτσάκια
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς