Αποστολέας Θέμα: Άγγελος Τσίρης  (Αναγνώστηκε 1805 φορές)

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Άγγελος Τσίρης
« στις: Παρ 16 Σεπ 2022 17:11 »
Συνεχίζοντας την κακή παράδοση της μη ανακοίνωσης των νεαρών παιχτών

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.793
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Άγγελος Τσίρης
« Απάντηση #1 στις: Τρι 23 Μάι 2023 08:45 »
Με τον Λεβαδειακό νομίζω ότι ήταν η πρώτη φορά που τον πήρε ο Σταϊκος στην αποστολή για να μπει στο κλίμα της ομάδας!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: Άγγελος Τσίρης
« Απάντηση #2 στις: Σαβ 13 Ιαν 2024 13:21 »
Παράθεση
Επίσημο: Και ο Τσίρης στον Γιούχτα
Ένας ακόμα δανεισμός ολοκληρώθηκε από πλευράς ΠΑΕ ΠΑΣ Γιάννινα προς τον Γιούχτα Αρχανών. Μετά τον Αλέξανδρο Λώλη, το «δρομολόγιο» Ιωάννινα-Ηράκλειο ακολούθησε και ο Άγγελος Τσίρης που βρισκόταν στην Κρήτη το τελευταίο 4ήμερο για να διευθετήσει κάποια γραφειοκρατικά θέματα και να ολοκληρώσει τη μεταγραφή του, γι’ αυτό και απουσίαζε από τις προπονήσεις της “κυανόλευκης” ομάδας.

Ο 19,5 ετών μέσος του ΠΑΣ Γιάννινα είχε επαγγελματικό συμβόλαιο, προπονούταν με την πρώτη ομάδα, αλλά αγωνιζόταν κατά βάση με την Κ19.

Ο Τσίρης είχε ξεκινήσει από την ομάδα της Ανατολής, συνέχισε στην Κ17 της ΑΕΚ και από εκεί το καλοκαίρι του 2021 ήρθε για την Κ19 του ΠΑΣ Γιάννινα. Μετά από έναν χρόνο έγινε επαγγελματίας, καταγράφοντας 2 ολιγόλεπτες συμμετοχές την προηγούμενη αγωνιστική σεζόν. Φέτος αγωνίστηκε σε 10 παιχνίδια της Κ19.

Ο Τσίρης θα είναι δανεικός για 6 μήνες στον Γιούχτα.

Η επίσημη ανακοίνωση:

Η ΠΑΕ Γιούχτας ανακοινώνει την απόκτηση του Άγγελου Τσίρη από τον ΠΑΣ Γιάννενα.

Ο νεαρός ποδοσφαιριστής υπόγραψε σήμερα το συμβόλαιο του με την ομάδα μας, επισημοποιώντας τον δανεισμό του από την ομάδα των Ιωαννίνων μέχρι το τέλος της φετινής σεζόν.

Ο 19χρονος ποδοσφαιριστής έχει γεννηθεί στις 18/8/2004 και αγωνίζεται στο κέντρο σαν μέσος.

Ο Άγγελος ξεκίνησε την πορεία του στο ποδόσφαιρο απ’ τον ΑΟ Ανατολής, συνεχίζοντας στην Κ17 της ΑΕΚ και απ’ το 2021 μέχρι και σήμερα εκπροσωπούσε τον ΠΑΣ Γιάννενα αγωνιζόμενος με την Κ19 αλλά και με την πρώτη ομάδα.

Ο νεοαποκτηθέντας ποδοσφαιριστής, παραχώρησε τις πρώτες του δηλώσεις στα social media της ομάδας μας, λέγοντας:

«Είμαι πολύ χαρούμενος που θα αγωνιστώ στην ομάδα του Γιούχτα. Πάντα μου άρεσε το πρότζεκτ της ομάδας. Νιώθω ετοιμος για αυτό το νέο κεφάλαιο και υπόσχομαι πως θα δώσω το 100% στο γηπεδο. Ευχαριστώ πολύ την διοίκηση για την εμπιστοσύνη!»
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=122134863056083307&id=61552499224294&ref=embed_post
super-fm.gr

Παράθεση
«Είμαι πολύ χαρούμενος που θα αγωνιστώ στην ομάδα του Γιούχτα. Πάντα μου άρεσε το πρότζεκτ της ομάδας. Νιώθω ετοιμος για αυτό το νέο κεφάλαιο και υπόσχομαι πως θα δώσω το 100% στο γηπεδο. Ευχαριστώ πολύ την διοίκηση για την εμπιστοσύνη!»
Για να μην λέμε μόνο για τα δικά μας τζιμάνια.Αυτό το πάντα μου άρεσε το πρότζεκτ της ομάδας.Δηλαδή να υποθέσουμε ότι ο Τσίρης παρακολουθούσε πάντα τον Γιουχτά.Σε αυτήν την περίπτωση πάω πάσο.Όμως τι πιθανότητες έχει κάτι τέτοιο;Πιο λογικό θα ήταν μου άρεσε το πρότζεκτ της ομάδας όπως μου το παρουσίασαν.

Παράθεση
Ο ΠΑΣ ανακοίνωσε κι αυτός τον δανεισμό του Άγγελου Τσίρη
Μετά την ανακοίνωση του Γιούχτα και η ΠΑΕ ΠΑΣ Γιάννινα ανακοίνωσε τον δανεισμό του Άγγελου Τσίρη στην ΠΑΕ του Ηρακλείου.

Η ανακοίνωση του ΠΑΣ Γιάννινα:

Η ΠΑΕ ΠΑΣ Γιάννινα 1966 ανακοινώνει τον δανεισμό του Άγγελου Τσίρη στον Γιούχτα. Ο 19χρονος μέσος θα αγωνιστεί στην ομάδα της Κρήτης μέχρι το τέλος της σεζόν.
super-fm.gr

Αποσυνδεδεμένος PizzAS

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 483
    • Προφίλ
Απ: Άγγελος Τσίρης
« Απάντηση #3 στις: Σαβ 13 Ιαν 2024 13:34 »
Μακαρι να μπορεσει να παρει συμμετοχες στην Γιουχτα και να γυρισει με παραστασεις το καλοκαιρι για την προετοιμασια.
Ειναι καλος και εξελιξιμος παιχτης, αρκει να δουλεψει και να δουλευτει σωστα

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: Άγγελος Τσίρης
« Απάντηση #4 στις: Τρι 06 Αύγ 2024 18:06 »
Παράθεση
Επιβεβαιώθηκαν τα άσχημα νέα για τον Τσίρη
Δυστυχώς επιβεβαιώθηκαν τα άσχημα νέα για τον Άγγελο Τσίρη, ο οποίος υπέστη ρήξη πρόσθιου χιαστού στο πρόσφατο φιλικό παιχνίδι του ΠΑΣ Γιάννινα με την αλβανική Μπίλις, όπως έδειξε η μαγνητική που έκανε το βράδυ της Δευτέρας.

Ο νεαρός μεσοαμυντικός θα χρειαστεί να υποβληθεί σε χειρουργική επέμβαση για την αποκατάσταση του τραυματισμού του κι αυτό σημαίνει ότι χάνει τουλάχιστον 6-8 μήνες της σεζόν. Από εκεί και πέρα, αν πάει καλά η αποθεραπεία, ίσως να προλάβει κάποια τελευταία ματς της σεζόν.
super-fm.gr

Περαστικά στο παιδί.Να μην τα παρατήσει και να το παλέψει όπως ο Πέδρο,
Ελπίζω οι άχρηστοι να ενδιαφερθούν για τα απαραίτητα.