Αποστολέας Θέμα: ΠΑΣ Γιάννινα-Παναχαική Δ φάση κυπέλλου  (Αναγνώστηκε 2697 φορές)

Αποσυνδεδεμένος pextempalla

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.145
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα-Παναχαική Δ φάση κυπέλλου
« Απάντηση #50 στις: Παρ 27 Σεπ 2024 09:30 »
Μεγάλη σφαλιάρα η ήττα από την Παναχαϊκή. Πίστευα ότι αφού την είχαν παίξει στην Πάτρα, κάτι περισσότερο θα ήξεραν για το πως θα την αντιμετωπίσουν και ήμουν σίγουρος ότι θα κερδίσουμε.
Δεν είδα τον αγώνα αλλά μου μετέφεραν ότι η εμφάνιση της ομάδας ήταν άθλια.
Πολύ φοβάμαι μήπως τελικά δεν έχουμε την ομάδα που πιστεύαμε μετά τις μεταγραφές που έγιναν.
Ακόμη και με αυτές όμως η ομάδα είναι λειψή. Πάλι κάνουν οικονομία οι αφοι και πρέπει ο προπονητής να κάνει μαγικά.
Όλα όμως θα φανούν σύντομα στο γήπεδο και θα κριθεί και ο Πομς που δήλωσε ότι η ομάδα είναι πλήρης.....
Πάντως το ότι κερδίσαμε την πρώτη αγωνιστική με το ζόρι μια ομάδα που ανέβηκε από τη Γ και χάσαμε στο κύπελλο, δε μου βγάζει και πολλή αισιοδοξία.

Αποσυνδεδεμένος born_in_drakolimni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.222
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα-Παναχαική Δ φάση κυπέλλου
« Απάντηση #51 στις: Παρ 27 Σεπ 2024 13:58 »
Το μονο θετικο που μπορω να σκεφτω ειναι οτι ο πομς θυσιασε το κυπελλο για τον αυριανο αγωνα
Που σιγουρα μεσα στην ομαδα θεωρειται πολυ σημαντικος
Χωρις να ξερω τι ομαδα κατεβασε και ποιοι θα παιξουν αυριο, σιγουρα θα σκεφτηκε να κανει δοκιμες
Το γηπεδο δεν ειχε κοσμο, τηλεοπτικη καλυψη δεν υπηρχε, τα πραγματα ηταν πιο ευκολα συνολικα για πειραματα
Στο κατω κατω ανυπαρκτη ομαδα ειμαστε στο κυπελλο τοσα χρονια ποιος θα βρεθει να του την πει?


 :pas: :pashat: :joker:

Αποσυνδεδεμένος serifis1980

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 976
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Γιάννινα-Παναχαική Δ φάση κυπέλλου
« Απάντηση #52 στις: Παρ 27 Σεπ 2024 15:11 »
Ειδικά στο τελευταίο κομμάτι. Δυστυχώς για κάποιους σαν και εμάς ρομαντικούς έχουμε το κύπελλο ως διοργάνωση εξιλέωσης από την αφάνεια του πρωταθλήματος και λόγων ανόδου του πρεστίζ της ομάδας