Ψηφοφορία

ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ?

5-0
14 (19.2%)
4-0
10 (13.7%)
3-0
18 (24.7%)
2-0
9 (12.3%)
1-0
5 (6.8%)
5-1
1 (1.4%)
4-1
5 (6.8%)
3-1
4 (5.5%)
άλλο ?
7 (9.6%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 73

Η ψηφοφορία έληξε: Κυρ 09 Ιαν 2011 22:09

Αποστολέας Θέμα: ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΗΜΑ-Οφη  (Αναγνώστηκε 273140 φορές)

Αποσυνδεδεμένος chilly

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.780
    • Προφίλ
Απ: ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΗΜΑ-Οφη
« Απάντηση #375 στις: Δευ 10 Ιαν 2011 22:55 »
Όταν σου λένε οτι κινδυνεύει η ομάδα με τιμωρία χειρότερη...
Όταν σου λένε οτι οι κάμερες θα είναι πάνω σου και θα σε καταγράφουν...
Όταν γνωρίζεις οτι αν κάνεις μαλακία σε αντίπαλο παίχτη, η τιμωρία θα είναι για την ομάδα και βαθμολογική...
Όταν η ομάδα κερδίζει 1-0 και συ παρόλα αυτά διακόπτεις το παιχνίδι, για να κολλήσεις αυτοκόλλητο τότε πρέπει ή στόκος να είσαι ή να είσαι λιώμα.
ΓΙΑΥΤΟ ΚΟΨΤΕ ΤΑ ΓΑΜΗΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΔΙΑΛΥΟΥΝ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΞΕΝΕΡΩΝΕΤΕ ΟΛΟΥΣ
φορεβερ

Αποσυνδεδεμένος konitsa

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 77
    • Προφίλ
Απ: ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΗΜΑ-Οφη
« Απάντηση #376 στις: Δευ 10 Ιαν 2011 23:06 »
Παράθεση
Ένσταση και... τιμωρίαΔευτέρα, 10 Ιανουαρίου 2011 22:40

Ο ΟΦΗ πρόκειται να κάνει ένσταση κατά του κύρους του αγώνα με τον ΠΑΣ Γιάννινα μετά τα όσα συνέβησαν στις Ζωσιμάδες και κυρίως την επίθεση στον Βεζυρίδη. Με βαριά καμπάνα κινδυνεύει ο ΠΑΣ.

Ένσταση κατά του κύρους του αγώνα επρόκειτο να καταθέσει ο ΟΦΗ μετά το τέλος της αναμέτρησης. Οι Κρητικοί δίνουν κυρίως έμφαση στην επίθεση που δέχθηκε ο Βεζυρίδης. Άλλωστε μετά τα όσα έγιναν δεν θα μπορούσαν να το αφήσουν έτσι το ματς.

Στο μεταξύ ο ΠΑΣ Γιάννινα όντας πλέον υπότροπος κινδυνεύει από 2-4 αγωνιστικές και χρηματικό πρόστιμο που θα κυμαίνεται μεταξύ 100-150 χιλιάδων ευρώ! Θυμίζουμε πως το παιχνίδι αυτό επρόκειτο να γίνει κεκλεισμένων των θυρών λόγω τιμωρίας των γηπεδούχων, ωστόσο ο ΠΑΣ είχε κερδίσει την ένσταση και έτσι έγινε παρουσία κόσμου.

απο gazeeta.gr

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΗΜΑ-Οφη
« Απάντηση #377 στις: Δευ 10 Ιαν 2011 23:09 »
υπο αλλες συνθηκες 1 ωρα μετα το ματς θα γινοταν πανζουρλισμος στο φορουμ κ οπου αλλου
τωρα η απολυτη σιωπη
καταλαβες ηλιθιο μαλακισμενο?

απ την αλλη βλεποντας τη βαθμολογια παθαινεις πλακα

ΠΑΣ + LSD  %-|  ζητω η παραισθηση

λινκ παραισθηση λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :P
http://www.gazzetta.gr/football/greece/item/128030-%C2%AB%CE%86%CE%B3%CE%B9%CE%B1%CE%BE%C2%BB-%CF%83%CF%84%CE%BF-%CE%B3%CE%AE%CF%80%CE%B5%CE%B4%CE%BF,-%CE%B2%CE%BB%CE%B1%CE%BE-%CF%83%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CE%B5%CE%BE%CE%AD%CE%B4%CF%81%CE%B1-%28video%29
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 10 Ιαν 2011 23:17 από mike71 »

Αποσυνδεδεμένος GreGPAS

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 111
    • Προφίλ
Απ: ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΗΜΑ-Οφη
« Απάντηση #378 στις: Δευ 10 Ιαν 2011 23:17 »

Αποσυνδεδεμένος nikos

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 121
    • Προφίλ
Απ: ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΗΜΑ-Οφη
« Απάντηση #379 στις: Δευ 10 Ιαν 2011 23:18 »
pedes me to xeri sthn kardia ti perimenete na ginh?tha timorithi h omada mas?

Αποσυνδεδεμένος astralon

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.817
  • Plavo srce
    • Προφίλ
Απ: ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΗΜΑ-Οφη
« Απάντηση #380 στις: Δευ 10 Ιαν 2011 23:19 »
-Μας ξενέρωσε ένας (ασε δεν θελω να τον χαρακτηρίσω)
και το μάτς στο 2ο ημίχρονο ήταν μια ξενέρα ....

-Για να κερδίσει ο τσατσος την ένσταση
πρέπει ο βεζυρίδης να αποδείξει οτι χτύπησε
και γι αυτό θα συνεκτιμηθούν
βίντεο του αγώνα και η ιατρική γνωμάτευση των ιατρών..

-Εγώ τώραγιας που είμαι περδίκι
αμα πάω τωρα ίσα
στο Χατζηκώστα και του πώ γιατρέ πονάω στο κεφάλι
τι θα δείξουν οι εξετάσεις???

-Αμα δείξουν διάσειση και κρανιοεγκεφαλικές κακώσεις πάω πάσο....

-Ο Βεζυρίδης πάντως στην προθέρμανση
άρχισε να βρίζει την εξέδρα...
---------------------------------------------------------------
-Για τιμωρία είμαστε υπότροποι
και αξίζουμε καθε ποινή...

-Το περιστατικό όμως είναι μεμονωμένο.

-Παρ όλα αυτά ,ο εισβολέας νομίζω δεν πιάστηκε (δεν ξέρω τον λόγο)
και αντί να τιμωρηθεί αυτός
θα τιμωρηθεί η ομάδα...

-Αξιοι της μοίρας μας...
 
KE EN EUROPA KIERO VERTE KE ASI VOLVERME LOKO'

Αποσυνδεδεμένος PASas_

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 727
    • Προφίλ
Απ: ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΗΜΑ-Οφη
« Απάντηση #381 στις: Δευ 10 Ιαν 2011 23:21 »
Δεν τον ξέρω ούτε και θέλω να τον μάθω. Πιάστε τον, χώστε τον μέσα για καιρό, αν είναι άρρωστο το παιδί πηγαίνετέ το κάπου να γίνει καλά, και μη τον ξαναφήσετε να πατήσει το ποδάρι του στο γήπεδο..!
Από εκεί και πέρα οποιαδήποτε τιμωρία και να μας ρίξουν, θα είναι δίκαιη.


Αποσυνδεδεμένος nikos

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 121
    • Προφίλ
Απ: ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΗΜΑ-Οφη
« Απάντηση #383 στις: Δευ 10 Ιαν 2011 23:24 »
ti paei na pei re pedia ton xtipise h oxi .to thema eine oth epitethike enantion tou o hlithios .afto metraei

Αποσυνδεδεμένος kastrinos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 333
    • Προφίλ
Απ: ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΗΜΑ-Οφη
« Απάντηση #384 στις: Δευ 10 Ιαν 2011 23:32 »
ποσο τραγικος ο τυπος?
ποσο τραγικοι αυτοι που εχουν δημιουργησει κλιμα τοσο καιρο?
ποσο τραγικος ο μαχλας που εβαλε τον βεζυριδη να κανει σαν θεια και να τρεχει να εξεταστει στο νοσοκομειο?

ρεεε ξυπνατε μπαλα ειναι.22 επιχειρηματιες τρεχουν πισω απο τη μπαλα ΞΥΠΝΑΤΕΕΕΕΕΕΕ!!!

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.048
    • Προφίλ
Απ: ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΗΜΑ-Οφη
« Απάντηση #385 στις: Δευ 10 Ιαν 2011 23:38 »
η διοίκηση καλά έκανε και επισκέφτηκε την αντίπαλη αποστολή...κάποτε πρέπει να τελειώνει αυτή η βλακεία....δεν φωνάζουν όσοι ήταν στην ρόδο και φωνάζουν όλοι οι υπόλοιποι.....τα αποτελέσματα τα είδαμε σήμερα....πως να τον χαρακτηρίσω αυτόν που μπούκαρε μέσα;αυτούς που πετούσαν αντικείμενα;αυτούς που για την πάρτη τους σταμάταγε ο αγώνας;η περιφρούρηση τι ακριβώς κάνει;όχι δεν λέω της αστυνομίας....καλό είναι να μην φτάνουμε εκεί....η ομάδα θα βγει χαλαρά...αλλά κάποιοι της βάζουν τρικλοποδιές....αυτοκαταστροφή...ότι δεν μπορούν οι άλλοι το κάνουμε μόνοι μας.....μεγάλη απογοήτευση και ξενέρα σήμερα....θα μπορούσαμε να κάνουμε γιορτή και να μας συζητάνε για μέρες και τώρα τους δώσαμε τροφή να μας την πούνε....τι διαφορά έχουμε από κάτι άλλους κάφρους....καλό είναι και το κόνεξ από δω και πέρα....
ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ
 >:(  :(  >:(  :(

Αποσυνδεδεμένος pasajax

  • Global Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Μηνύματα: 318
  • Αξιοπρέπεια ρεε
    • Προφίλ
Απ: ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΗΜΑ-Οφη
« Απάντηση #386 στις: Δευ 10 Ιαν 2011 23:44 »
Οτι και να πούμε για την ταρζανιά του τύπου είναι λίγο.
Ξενέρα μεγάλη....μα μεγάλη.

Δεν ξέρω αν είναι βαλτός, αν ήταν πιωμένο κλπ.
Μπήκε μέσα ο τζές, σκέφτηκε που να πάει, πήγε με το  πάσο του,
έφαγε καναδυό από το βεζυρίδη, δεν έριξε καμία, έφαγε και από τον άλλο...
και ως δια μαγείας απογειώθηκε από το γήπεδο και προσγειώθηκε στην 9.

Μας χάλασε τη βραδιά....(με τις ταρζανιές που προηγήθηκαν και όλοι περιμέναμε κάτι να γίνει)...χασαμε τη διάθεση να φωνάξουμε να δούμε μπάλα.

Τι να πούμε τώρα;;; Αν ξεκινήσαμε με 4-3-3 και πως εξελίχθηκε;;;;;
Ποιός ήταν καλός και ποιός όχι;;;;

Αλλά βέβαια...μέχρι τώρα όόόοόόόόόόόόόόλα ήταν καλά και νορμάλ στην ομάδα και στα πέριξ....
και έτυχε και ένα τυχαίο περιστατικό βρε γαμώτη μ!!!!!!!!!

Με τέτοια μυαλά, δεν χρειάζονται υποκαταστήματα, παράγκες και ποκ.Μόνοι μας τα καταφέρνουμε καλύτερα!!!
Μην σκύβεις το κεφάλι...

Αποσυνδεδεμένος sellos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.059
  • toros-tsiprofans
    • Προφίλ
Απ: ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΗΜΑ-Οφη
« Απάντηση #387 στις: Δευ 10 Ιαν 2011 23:46 »
αυτο το @@@ να πανα πνιγει μοναχο του
στη λιμνη....
Στα διαλα ζώα...!!! :stop:

Αποσυνδεδεμένος REVENGE OF THE BULL

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 48
    • Προφίλ
Απ: ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΗΜΑ-Οφη
« Απάντηση #388 στις: Δευ 10 Ιαν 2011 23:48 »
αν (υποθετικα) ηταν ολοι "παναγιες" στο γηπεδο
το ματς θα εληγε...χαλαρα 4-0
αγωνιστικα?... ετη φωτος μακρυα απο τους αφρικανους

τωρα ψαχνομαστε
κριμα ο ενας να χαρακτηριζει τις πολεεεεεεες χιλιαδες
οπαδικα? θελουμε πολυ δουλεια...κριμα


Αποσυνδεδεμένος PTOLEMEOS11

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 783
    • Προφίλ
Απ: ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΗΜΑ-Οφη
« Απάντηση #389 στις: Δευ 10 Ιαν 2011 23:52 »
τι να πεις σε ενα γηπεδο που οι φιλαθλοι σε συντριπτικη πλειοψηφια ηταν μια χαρα  κοσμιοι, βρεθηκε ενα μα... νο να χαλασει την εικονα , τον αγωνα και ισως και την ανοδο, και αντι να το μπουσουριασουν αυτοι με τα κιτρινα ο θεος να τους κανει σεκιουριτοι ,αστα τον αφησαν να φυγει, που ειμαι σιγουρος αυτος θα ειναι και ο πιο θρασυδειλος ....
οσο για προς τα εξω σαν οπαδοι με επιπεδο που θελουμε να υπερηφανευομαστε βρεθηκε αυτο το ..... να τα χαλασει, ξερω οτι ειμαστε οι πιο ηπιοι οπαδοι στην Ελλαδα και ενας δυο δειλοι χαλανε την εικονα. ζουμε σε αλλες περιοχες της ελλαδος και θα ντρεπομαστε  να λεμε πας εκει  που ειμασταν υπερηφανοι για ενα δυο βλαμενα...
που εαν βρεθουν σε πραγματικους οπαδους θα γινουν λουης γιατι αυτο ειμαστε σαν οπαδοι, εδω μας τα εψελνε ο κουγιας και εμεις κοκοκο

Αποσυνδεδεμένος mfbrinkmann

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 566
  • ΤΩΝ ΗΠΕΙΡΩΤΩΝ
    • Προφίλ
Απ: ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΗΜΑ-Οφη
« Απάντηση #390 στις: Δευ 10 Ιαν 2011 23:56 »
Αν αυτό είναι "αγάπη και γκάβλα" για την ομάδα, ε' τότε τι να πώ...
Αυτό το γ@μημένο κωλόπαιδο είναι ΠΑΣολές???  Ένα θρασύδειλο σκουπίδι είναι και θέλει ΠΟΛΛΑ κατακέφαλα...
Αν είναι αλήθεια δε πώς είναι ο ίδιος που μπούκαρε πέρυσι με τα σκλίκια, ε' άη πηδήξου βρέ ψυχανώμαλε, που ΔΕΝ είσαι ΠΑΣ και ΦΤΑΙΝΕ όσοι σε ξέρουν και σε βλέπουν στο γήπεδο και δεν σε βουτάνε...
Βέβαια, είναι και οι άλλοι που την έχουν δεί κάτι σαν τα σκλίκια τς φίλους τους και το παίζουν ...super 3 και τριγυρνάν εντός γηπέδου... άλλοι τραγικοί αυτοί...

Η ομάδα αρχίζει και ρολάρει, βγαίνει μπροστά και κάνει γκόλ.  Λές, "Τώρα ρε μ@νιά θα δείτε τι θα γράψ' ο πίνακας"...
Έχεις και ένα καραγκίζη κόρακα και δεβ αργεί να γίνει η πρώτη στραβή... διακοπή επειδή οι τζέδες "μικρά σκλίκια" την έχουν δεί "κάπως" και ανεβοκατεβαίνουν τα κάγγελα σαν παιδική χαρά...
Κόβεται ο ρυθμός της ομάδας, πελέ...
Εκεί που ανεβαίνεις ξανά και άντε μείναν 4 λεπτά για να πάμε στο ημίχρονο και να τς πατήσουμε στο β', έχεις τον αρχιμ@λ@κ@ που πηδάει μέσα, σε συνδιασμό με τα σκούπρα της αστυνομίας και τα άλλα της sequrity, τς περνάει ολνούς λές και είναι ο Bolt και φτάνει στο τέρμα τς...
Διακοπή 1 ώρα και να παρακαλάτε που δεν το διέκοψε ντίπ (σε αναποδο σκηνικό, θα ουρλιάζαμε ότι έτσι έπρεπε να γίνει...).
Στο β', άστα, σούπα το μάτς, σε μερικά σημεία η φόφη καλύτερη και τέλος...
+12 αλλά η καμπάνα θα είναι ΠΟΛΥ βαριά...
Ένα μάτς, που ο Βεζυρίδης μας προκαλεί από την προθέρμανση, ο Κιάσσος το ίδιο, η φόφη απλά ΑΝΥΠΑΡΚΤΗ στο γήπεδο και έχεις ευκαιρία να την διασύρεις το κάναμε σούπα...
Μπουρδέλο ΔΕΝ έγινε, διότι έχουμε δεί και χειρότερα, αλλά η χαζομάρα καλά κρατεί...
Βρέ 'σείς, ποιός θα πάει με τους παίχτες μας την τελευταία αγωνιστική στο Γεντί Κουλέ???  Εσύ βρέ θρασύδειλο σκουπίδι που το έπαιξες μάγκας στον μαλακοτέρμα της φόφης, Έεεεε'???
Άντε, καλό Πάσχα τώρα ξανά γήπεδο, γιατί? Διότι μερικοί θεωρούν τσιφλίκι τους την ομάδα και στο νεφελώδες μυαλό τους δεν υπάρχει τίποτα άλλο...
Της Πίνδου το μεγαλείο - του Πύρρου η αθάνατη γή...

ΜΚΚΕΓ ΣΛΚ

Αποσυνδεδεμένος rusis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 609
    • Προφίλ
Απ: ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΗΜΑ-Οφη
« Απάντηση #391 στις: Δευ 10 Ιαν 2011 23:59 »
Για αυτα που εγιναν ειχα γραψει πριν τον αγωνα πως δεν ηθελε η διοικηση μας να γινει το παιχνιδι με κοσμο , γιατι θα χασει περισσοτερα απο οσα θα εισπραξει , που δεν ηταν και καταμεστο το γηπεδο τελικα , τα πεταλα ηταν μισο αδεια .Η απορια μου ειναι πως περασε τοσο ανετα κι εφτασε στον τερματοφυλακα , με τα ματ και τους σεκιουριταδες να κοιταζουν συνεχεια στις εξεδρες , μπηκε απο εκει που ημουν στο αριστερο ακρο της μεγαλης σκεπαστης . Στο δευτερο φανηκε πως δεν ηθελαν οι παικτες μας να βαλουν αλλο γκολ για  να τελειωσει ο αγωνας , γιατι αν βαζαμε κι αλλο ποιος ξερει ποιοι ανεγκεφαλοι θα εμπεναν μεσα να πανηγυρισουν η θα πετουσαν καποιο καπνογονο και θα διακοπτοταν το ματς οριστικα εις βαρος μας . Κατα τ αλλα καλα , ενα και να καιει , αρκει να ριξει τα φιδια ακομη πιο χαμηλα στον γκρεμο .

Αποσυνδεδεμένος fastmanakos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 329
    • Προφίλ
Απ: ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΗΜΑ-Οφη
« Απάντηση #392 στις: Τρι 11 Ιαν 2011 00:01 »
Μακάρι για το παλικάρι να μην συμβεί τίποτα.Και η ομάδα να πληρώσει όσο το δυνατόν λιγότερο.Δεν πα να ρίξετε και 15 αγωνιστικές.1οι με διαφορά και άντε γειά.Το κόννεξ πρέπει να χει πολύ άθλια μικρόφωνα καθώς ίσα ίσα ακουγόταν αρκετά συνθήματα ενώ φαινόταν ότι φώναζε πολύ κόσμος.Στο πρώτο αν και το γκόλ του όφη είμαι 50-50 αν έπρεπε να μετρήσει δεν έχω καταλήξει όσες φορές και αν είδα το ριπλέι αλλά ο ΠΑΣ μ άρεσε αρκετά. Στο δεύτερο ενώ ο άλλος έπαιζε με 10 ολο το ημίχρονο ένα μάτσο χάλια.Δεν βλεπόταν αν και ακόμα χάσαμε 2-3 ευκαιρίες που αν σκεφτόταν λίγο πιο καθαρά οι παίχτες θα μπορούσαμε να πετύχουμε ακόμα ένα γκόλ.

Αποσυνδεδεμένος mfbrinkmann

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 566
  • ΤΩΝ ΗΠΕΙΡΩΤΩΝ
    • Προφίλ
Απ: ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΗΜΑ-Οφη
« Απάντηση #393 στις: Τρι 11 Ιαν 2011 00:02 »
και να μην το ξεχάσω, τα φωσφοριζέ στους σεκιουριτάδες ποιός τα μοιράζει??? Από την μεγάλη έβλεπα διάφορους να κάνουν αλλαξοκολιές με τα φωσφοριζέ, άλλοι να χοροπηδάνε λέγοντας σύνθημα της κερκίδας, αντί να κοιτάνε πρός την κερκίδα καί άλλα τέτοια φαιδρά... όλα αυτά μπροστά στην 10 πάντα...
Ο τζές που πήδηξε μέσα, από την 9 μου φάνηκε ότι ήταν...
Ευθύνονται οι σύνδεσμοι??? Δεν με νοιάζει ποιοί είναι, BV, BV Θ, ΑΡ, ΤL κλπ
Κάπιοι ευθύνονται και ΟΧΙ ανώνυμα...
Μας έχουν και στην μπούκα οι αθηναίοι και τα λαμόγια, μας περιμένουν στην γωνία βρέ, πάρτε το χαμπάρι...
« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 11 Ιαν 2011 00:12 από mfbrinkmann »
Της Πίνδου το μεγαλείο - του Πύρρου η αθάνατη γή...

ΜΚΚΕΓ ΣΛΚ

Αποσυνδεδεμένος fastmanakos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 329
    • Προφίλ
Απ: ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΗΜΑ-Οφη
« Απάντηση #394 στις: Τρι 11 Ιαν 2011 00:06 »
Παράθεση
Μας έχουν και στην μπούκα οι αθηναίοι και τα λαμόγια, μας περιμένουν στην γωνία βρέ, πάρτε το χαμπάρι...


Κλάιν.Τα παπάρια θα μας κλάσουν.

Αποσυνδεδεμένος fastmanakos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 329
    • Προφίλ
Απ: ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΗΜΑ-Οφη
« Απάντηση #395 στις: Τρι 11 Ιαν 2011 00:07 »
A για να μήν ξεχάσω.Γούσταρα ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ όταν στο γκόλ γίναν οπαδοί και παίχτες μια αγκαλιά....

Αποσυνδεδεμένος centervak

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 34
    • Προφίλ
Απ: ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΗΜΑ-Οφη
« Απάντηση #396 στις: Τρι 11 Ιαν 2011 00:07 »
θα ήθελα να γράψω κάποια πράγματα αν και πολλοί εδώ μέσα θα θυμώσουν και θα με κατηγορήσουν .. Ίσως στη ζυγαρία να βγαινουν πιο πασολέδες από μένα.  Διαβάζοντας εδώ μέσα αλλά και βρίσκοντας πολύ κόσμο στη πόλη είδα ότι επικρατεί ένα πολύ εχθρικό μάλλον πολεμικό κλίμα. Σε τέτοιες εποχές που όλοι είμαστε πιεσμένοι ο καθένας θα ψαχνει να βρει την ευκαιρία να ξεσπάσει κάπου. Και συνεχίζω . Τις προηγούμενες μέρες με τους φίλους μου συζητάγαμε αν θα πάμε στο γήπεδο για το ματς.(και για κάποιους που θα λένε διαφορα, τα τρια τελευταια χρονια είχα διαρκειας)αλλά τους είπα ότι εγώ θα ξενέρωνα αν έβλεπα τίποτα καραγκιζιλίκια. Θα με πείτε ακόμα ένα μετα χριστό προφήτη αλλά τι να κάνουμε.
Τώρα για το ματς . Αν αυτή η ομάδα έπαιζε κανονικά το λιγότερο το ματς θα ήταν 3-0. Δε θα σχολιασω κάτι άλλο . Στο επεισόδιο - επεισόδια  τώρα. Αυτό που έγινε σήμερα ήταν
 ντροπή και αηδία
 

ειδαμε ποιοι ε΄ναι οι αφρικανοι και οι βαρβαροι σε αυτή τη χώρα
αυτό το πας εγώ δε το θελω , ή για να είμαι πιο ακριβής δεν θέλω να είμαι φίλαθος τετοιας ομάδας. Εγώ θυμάμαι το πας πέρσι στο χαριλάο και τη τούμπα , πιο παλιά στο καυτατζογλιο στο κύπελο , αλλά και στη πάτρα με τη παναχαική. Αυτό το πας θέλω να θυμάμαι και με αυτον να είμαι δίπλα του. Τέτοια πράγματα με κάνουν να νιώθω ίσο με τα πρεζόνια των μεγάλων ομάδων ή με τους γραφικούς κάποιων γειτονιών. 
Τέλος εδώ κάποιοι θα αντιδράσουν και θα κατηγορήσουν αλλά τι κάνει ο πρόεδρος με το συγκεκριμένο σύνδεσμο; Δε μπορεί να κάνει κάτι ; ο ζαγοράκης πως μπόρεσε να ηρεμήσει ολόκληρη 4; δεν έβαλε μυαλό από το περσυνό αγώνα με τον άρη; τι άλλο πρέπει να γίνει για να πάρει μέτρα;ας σταματήσει τις δικαιολογίες που βγαινει και λέει στη τηλεόραση και ας πάρει μέτρα;
Σήμερα σιχάθηκα που είμαι πας . ΤΕΛΟΣ........
« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 11 Ιαν 2011 00:15 από centervak »

Αποσυνδεδεμένος mfbrinkmann

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 566
  • ΤΩΝ ΗΠΕΙΡΩΤΩΝ
    • Προφίλ
Απ: ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΗΜΑ-Οφη
« Απάντηση #397 στις: Τρι 11 Ιαν 2011 00:07 »
...Το κόννεξ πρέπει να χει πολύ άθλια μικρόφωνα καθώς ίσα ίσα ακουγόταν αρκετά συνθήματα ενώ φαινόταν ότι φώναζε πολύ κόσμος...
Έχουμε δεί και καλύτερες κερκίδες στα Γιάννενα...
Της Πίνδου το μεγαλείο - του Πύρρου η αθάνατη γή...

ΜΚΚΕΓ ΣΛΚ

Αποσυνδεδεμένος mfbrinkmann

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 566
  • ΤΩΝ ΗΠΕΙΡΩΤΩΝ
    • Προφίλ
Απ: ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΗΜΑ-Οφη
« Απάντηση #398 στις: Τρι 11 Ιαν 2011 00:09 »
Παράθεση
Μας έχουν και στην μπούκα οι αθηναίοι και τα λαμόγια, μας περιμένουν στην γωνία βρέ, πάρτε το χαμπάρι...


Κλάιν.Τα παπάρια θα μας κλάσουν.

Καλά, νομίζεις φίλε μου, νομίζεις... θα ανέβεις φέτος και θα σε σφάξουν του χρόνου πάλι...
Της Πίνδου το μεγαλείο - του Πύρρου η αθάνατη γή...

ΜΚΚΕΓ ΣΛΚ

Αποσυνδεδεμένος RASTA

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.384
    • Προφίλ
Απ: ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΗΜΑ-Οφη
« Απάντηση #399 στις: Τρι 11 Ιαν 2011 00:12 »
pedes me to xeri sthn kardia ti perimenete na ginh?tha timorithi h omada mas?
όχι ρε συ,γιατί να τιμωρηθεί?εμείς δεν είμαστε σαν τους άλλους,αυτοί είναι κάφροι,εμείς δε θα γίνουμε σαν κ αυτούς.Αν τιμωρηθεί η ομάδα να γκρεμίσουμε το Ε.Μ.Πολυτεχνείο,το Ζάππειο μέγαρο κλπ κλπ σαν ένδειξη διαμαρτυρίας για την κατάφωρη αδικία  εις βάρος του Άγιαξ της Ηπείρου ,απ το κατεστημένο της Αθήνας!οφη  καριόλη, ψευτοπαλληκαράδες του κερατά που θέλατε να  μας κερδίσετε μέσα στα Γιάννενα,σας δείξαμε επιτέλους ότι μπορούμε κ μεις να γίνουμε σαν κ σας....
υγ...Τα έγραφε ο "Τυμπανιστής",πέρσι μετά το ματς με τον άρη,αλλά απ ότι φαίνεται....Καληνύχτα.
" Ανυποχώρητος: σημαίνει να είναι το κεφάλι σου μέσα στο στόμα του λύκου κι εσύ να του λες άντε γαμήσου... "

Fidel Castro