Αποστολέας Θέμα: Πανιώνιος  (Αναγνώστηκε 193225 φορές)

Αποσυνδεδεμένος Tsimendos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.514
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #200 στις: Τρι 17 Μάι 2016 01:14 »
Λαμία sorry αλλά θα θεωρήσω πολύ ηλίθιο έναν άνθρωπο σαν τον υιο Θεοδοριδη να διαλύσει ότι έχει πετύχει μέχρι τώρα στην uefa (υποψήφιος πρόεδρος μάλλον) για τον Γκαγκάτση και τον Πανιώνιο. Θα τον περιμένουν στη γωνία και θα τον διαλύσουν οι αντίπαλοι του. Για ποιον; Τον νιονιο. Δεν πάμε καθόλου καλά.

Αποσυνδεδεμένος paspaliars

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.483
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #201 στις: Τρι 17 Μάι 2016 06:44 »


 Αγωνιστικά δεν δικαιούστε καμία έξοδο. Βγήκατε 6οι.
  και σ αυτο που λες παλι με μπινια το πηρες.
  Θυμαμαι πολυ καλα οτι στο τελευταιο μεταξυ μας ματς οι στοιχηματικες εταιριες μας εδιναν φαβορι(γυρω στο διφραγκο κι εσας 3.20 περιπου
  Ξαφνικα μξση ωρα πριν την εναρξη του ματς οι αποδοσεις ΑΠΟΤΟΜΑ σχεδον αντιστραφηκαν. :'(


  ξερεις τι σημαινει αυτο στη στοιχηματικη γλωσσα?

  οτι επεσε πληροφορια στη στοιχηματικη πιατσα για σιγουρη νικη  του πανιωνιου και τα λεφτα τοποθετηθηκαν αναλογα ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ
.
  στη ροη  του ματς ολοι καταλαβαμε την αιτια αυτης της στοιχηματικης διακυμανσης.

  ΤΖΗΛΟΣ ΛΕΓΟΤΑΝ... >:( 

 
Exεις να πεις τιποτα γι αυτη τη φαση?,αν δινοταν το καταφανεστατο πεναλτυ θα γινοταν το 2-0 κι αντιο ζωη (κι Ευρωπη) στο πανιωνακι..αφαιρεσε λοιπον τον ποντο που πηρες στα Γιαννενα,προσθεσε 2 στον ΠΑΣ κι ελα πες μου μετα ποιος επρεπε να ναι παιζει πλει οφ
ΚΙ ΕΚΕΙ ΜΠΙΝΙΑ ΕΠΑΙΞΕς ,ΟΠΩς ΞΕΡΕΙς ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙς...
« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 17 Μάι 2016 06:48 από paspaliars »
....ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ AJAX ΤΗς ΗΠΕΙΡΟΥ...

Αποσυνδεδεμένος Dristatiumna

  • OtherFans
  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 44
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #202 στις: Τρι 17 Μάι 2016 07:17 »
Εγω μια ζωη στα χαρτια χανω. Χανω κατηγοριες, εξοδους στην ευρωπη κτλ..
Ε στα χαρτια θα την παρω και θα το γιορτασω. Θα ειμαι 6ος και θα το γουσταρω που θα παιξω ευρωπη. Για να ερθει επιτελους και καποιος αλλος στη θεση που ειμαι εγω 50 χρονια.

No Problem φίλε μου. Πάρτην στα χαρτιά και γιόρτασέ το.



 Αγωνιστικά δεν δικαιούστε καμία έξοδο. Βγήκατε 6οι.
  και σ αυτο που λες παλι με μπινια το πηρες.

Αναφέρεις και ξανααναφέρεις μία φάση. Πιθανώς να αδικηθήκατε και σε άλλες φάσεις μέσα στο πρωτάθλημα. Όπως και εμείς χάσαμε βαθμούς λόγω διαιτητικών αποφάσεων σε πάρα πολλά ματς. Πιθανώς πολύ περισσότερα από εσάς.

Και λέω πιθανώς, γιατί ενώ έχω σαφή εικόνα για το τι έγινε στον Πανιώνιο, δεν παρακολούθησα ούτε ένα παιχνίδι του ΠΑΣ.
Έτσι και εσύ, δεν έχεις ΚΑΜΙΑ εικόνα της αδικίας που υποστήκαμε σε πολλά παιχνίδια. 

Οπότε το να ποστάρεις συνεχώς τη μία αυτή φάση δεν έχει κανενα,   απολύτως,   νόημα.

Πήρες την άδεια λόγω Γκαγκα;
Έχει καλές σχέσεις με τον γιο του Σάββα;
Επηρεάζει ο τελευταίος τις αποφάσεις της ΟΥΕΦΑ από τη θέση που είναι;

Αν και αρχικά ήθελα να μην απαντήσω, για να σε εκνευρίσω λίγο, δεν έχει νόημα :)

Οπότε: Πήρες την άδεια λόγω Γκαγκα; Αν εννοείς  επειδή έφτιαξε τον φάκελο από το μηδέν και έβαλε σε τάξη όλες τις εκκρεμότητες ώστε να δικαιούμαστε την άδεια, τότε έτσι φαίνεται.

Έχει καλές σχέσεις με τον γιο του Σάββα; Που να ξέρω?

Επηρεάζει ο τελευταίος τις αποφάσεις της ΟΥΕΦΑ από τη θέση που είναι; Σε παραπέμπω στο σχόλιο του συνοπαδού σου λίγο παραπάνω, που θα συμφωνούσε όποιος νοήμων και λογικός άνθρωπος.

Λαμία sorry αλλά θα θεωρήσω πολύ ηλίθιο έναν άνθρωπο σαν τον υιο Θεοδοριδη να διαλύσει ότι έχει πετύχει μέχρι τώρα στην uefa (υποψήφιος πρόεδρος μάλλον) για τον Γκαγκάτση και τον Πανιώνιο. Θα τον περιμένουν στη γωνία και θα τον διαλύσουν οι αντίπαλοι του.

« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 17 Μάι 2016 08:47 από pagourenko1966 »

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #203 στις: Τρι 17 Μάι 2016 08:52 »
Επιμελώς αποφεύγεις να απαντήσεις στο ότι αγωνιστικά οφείλεις στον Ολυμπιακό την 5η θέση αφού έχεις 3-4 δανεικούς από αυτόν και άλλους 2 με συμβόλαια αγνώστου ποσού.

Αποσυνδεδεμένος Dristatiumna

  • OtherFans
  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 44
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #204 στις: Τρι 17 Μάι 2016 09:18 »
Επιμελώς αποφεύγεις να απαντήσεις στο ότι αγωνιστικά οφείλεις στον Ολυμπιακό την 5η θέση αφού έχεις 3-4 δανεικούς από αυτόν και άλλους 2 με συμβόλαια αγνώστου ποσού.

Έχω απαντήσει καταλλήλως πιο παλιά. Δεν έχει νόημα να γράφω τα ίδια και τα ίδια...

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #205 στις: Τρι 17 Μάι 2016 10:28 »
Μπα δεν νομίζω να έχεις απαντήσει καταλλήλως, όχι για αυτό. Αφού είναι ηλίου φαεινότερο ότι έχεις ένα σωρό παίκτες από τον Ολυμπιακό, οι περισσότεροι δανεικοί, οι υπόλοιποι με συμβόλαια που μόνο αυτοί ξέρουν πόσο και από πού πληρώνονται. Αγωνιστικά, φίλε, όχι, δεν έχεις απαντήσει καθόλου καταλλήλως αφού ένα μεγάλο μερίδιο της 5ης θέσης που κοκορεύεσαι το οφείλεις στον μπαμπά από τον Πειραιά.

Αποσυνδεδεμένος REVENGE OF THE BULL

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 48
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #206 στις: Τρι 17 Μάι 2016 10:54 »
Παράθεση
Πιθανώς να αδικηθήκατε και σε άλλες φάσεις μέσα στο πρωτάθλημα.

ΝΑΙ όπως το λες αδικηθήκαμε ΚΑΙ σε άλλες φάσεις μέσα στο πρωτάθλημα, όχι μόνο στη συγκεκριμένη...
Εμάς όμως μας νοιάζει η συγκεκριμένη φάση... αυτό το ματς θέλαμε να μας αφήσουν να πάρουμε.
Α! και ΠΙΘΑΝΩΣ αν επικρατούσε δικαιοσύνη να μου έφτανε η ισοπαλία στα Γιάννενα.

Παράθεση
Αν εννοείς  επειδή έφτιαξε τον φάκελο από το μηδέν και έβαλε σε τάξη όλες τις εκκρεμότητες ώστε να δικαιούμαστε την άδεια, τότε έτσι φαίνεται.
Όσο και να προσπαθείς να αγιοποιήσεις τον Γκάγκα δεν πείθεις...κατέβα από το ροζ συννεφάκι και δες την πραγματικότητα.
Σοβαρά σε έπεισαν ότι σε ένα χρόνο τακτοποίησαν αμαρτίες 10ετιών?
Πέρσι,πρόπερσι,παραπρόπερσι δεν κατέθεσες καν φάκελο και με δυο πωλήσεις παικτών τα έσβησες όλα?
ή επειδή δεν έκανες μεταγραφές 1-2 σαιζόν έβαλες στην άκρη εκατομμύρια?
πλάκα μας κάνεις?
Τα ίδια έλεγαν και οι οφητζήδες όταν πήραν την μαϊμού άδεια, αλλά δεν έβγαλαν τη χρονιά.
Απλά είχαν τις προσβάσεις,  όπως έχετε εσείς τώρα.


Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.793
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #207 στις: Τρι 17 Μάι 2016 14:45 »
Dristatiumna,

ΟΧΙ δεν εννοώ τη δουλειά που υποτίθεται ότι έκανε ο Γκαγκα για να "φτιάξει" το φάκελο σας. Δεν έχει γίνει γνωστός για αυτό, δεν ακούγεται εδώ και είκοσι χρόνια στο ελληνικό ποδόσφαιρο για αυτό. Μιλάμε για τον παραγκάρχη, για την γάγγραινα του ελληνικού ποδοσφαίρου. Ως τέτοιος ήρθε την ομάδα σου, για να την εξυπηρετήσει στη βρωμιά του παρασκηνίου.

Μια συμβουλή: Μην καρφώνεσαι ότι είσαι GAYROS, μόνο αυτοί υπερασπίζονται με τόση θέρμη τέτοιους ανθρώπους και βλέπουν ότι είναι νόμιμοι και ηθικοί.

Ποιος σοβαρός, ποιος λογικός και νοήμων άνθρωπος βλέπει θετικά την παρουσία ενός τέτοιου ανθρώπου στην ομάδα του;

Tsimendos και Dristatiumna,

Ποιος ρε παιδιά θα χαλάσει το ονομά του; Το χαλασμένο; Μέσα στην Φίφα και την ΟΥΕΦΑ που είναι μέσα στη βρωμιά και τη δυσωδία; Που είναι μέσα στην μπόχα; Ποιος να τον "καρφώσει"; Ο Πλατινι και ο Μπλατερ που είναι τα μεγαλύτερα λαμόγια που υπάρχουν; Πλάκα κάνετε; Αν δεν είσαι "βρώμικος" δεν πας πουθένα σε αυτές τις θέσεις. Νομίζετε ότι είναι άγιοι εκεί μέσα; Για το γιο του Σαββα μιλάμε! Και ποιον αγώνα έδωσε για να φτάσει εκεί που έφτασε; Της ρεμούλας;

Ρε Tsimendos με απογοήτευσες με την αποψή σου, τον Dristatiumna άσ΄τον GAYROS είναι βλέπει ηθικό τον Γκάγκα, υπερασπίζεται τον Σάββα και τον γιο του.

Ένταξει έχει την αγωνία του για την ομάδα του στον σημερινό τελικό με τα χανούμια δικαιολογείται.
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος Tsimendos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.514
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #208 στις: Τρι 17 Μάι 2016 18:09 »
Λαμία νομίζω οτι κανένας από αυτούς που ανέφερες δεν κατηγορήθηκε οτι ευνοησε κάποια ομάδα σε βάρος κάποιας άλλης (υπάρχουν και τα διαφυγόντα κέρδη) αλλά για το ότι έφαγαν λεφτά. Έχω την αίσθηση οτι 8 στους 10 (και είμαι πολύ επιεικης με την πρόβλεψη) που θα ήταν σε τέτοιες θέσεις κάτι θα τσίμπαγαν από λεφτά. Αλλά να εκτεθεί κάποιος για τον νιονιο, δεν το νομίζω και επιμένω. Αν θες Λαμία δωσε μου ένα παράδειγμα εύνοιας ομάδας σε βάρος άλλης από την uefa και θα δεχτώ την άποψη σου. Δεν νομίζω οτι μια αγωγή για διαφυγόντα κέρδη προς την uefa δεν θα την πειραζε ή δεν θα ξεκίναγε αγωγές κι από αλλες ομάδες.
Ακόμη και για τον γαύρο περσι με τα στημένα αναγκάστηκε να στείλει απάντηση, για το μη αποκλεισμό του, σε ομάδες μη Ελληνικές. Θεωρείς οτι θα το ρισκάρει για τον νιονιο.

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.793
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #209 στις: Τρι 17 Μάι 2016 18:39 »
Μήπως θες να σου θυμίσω την ευνοική μεταχείριση γαλλικών ομάδων επι Πλατινι; Με στόχος το κέρδος είτε από στοίχημα, είτε από ευνοϊκές διαιτησίες - έυνοιες αλλά πάντα με κοινό γνώμονα τις ομάδες της χώρας του Πλατινι.
Μήπως θες να σου θυμίσω την διαιτητική αντιμετώπιση του γαύρου τα τελευταία χρόνια στην Ευρώπη με αποκορύφωμα το ματς με την Αντερλεχτ και συνδυάσε πότε άρχισε αυτή η εύνοια.

Τόσο δύσκολο τους είναι λες να δώσεις "ελαφρά τη καρδία" μια ψευτοαδεια στον Νιονιο που και κανένας δεν θα ασχοληθεί και ούτε αντίκτυπο θα έχει. Εδώ εκτίθενται για να ευνοήγσουν κάποιες ομάδες στις κορυφαίες οργανώσεις της Ευρώπης σε μια απόφαση μιας επιτροπής θα κολήσουν; 
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος Tsimendos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.514
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #210 στις: Τρι 17 Μάι 2016 19:27 »
Sorry αλλά δεν θυμάμαι κάτι τέτοιο σε αγώνες γαλλικών ομάδων που να έγινε ντορος για διαιτησίες. Το στοίχημα αφορά λεφτά στα οποία αναφέρθηκα. Τους αγώνες του γαυρου δεν τους παρακολουθώ για να έχω άποψη. Πολύ γενικά αυτά που λες και μάλλον Ελληνικές φήμες. Και πάντα θεωρούσα οτι ο πλατινι είναι μόστρα και τίποτε άλλο. Άλλοι είναι οι υπεύθυνοι για τη λειτουργία της uefa και πάει καλά το μαγαζί. Αλλά για το νιόνιο; έλεος. Εκτός αν θα το κάνουν επειδή έχει 130χρόνια ιστορία...

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.814
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #211 στις: Τρι 17 Μάι 2016 21:44 »
και μια παρατηρηση που εκανα

προχθες που επαιζε ο νιωνιος ολοι οι πανιωνιοι ηταν εδω μεσα
σημερα που παιζει ο γαυρος λειπουν ολοι...
τυχαιο? δε νομιζω

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.793
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #212 στις: Τρι 17 Μάι 2016 23:14 »
Και για τον γαυρο και για τις γαλλικές ομάδες έχει βουιξεί όλη η Ευρώπη.

Δηλαδή ρε Tsimendos η αποψή σου για τον γιο του Σάββα; Θετική; Ότι άξιζε εκεί που έφτασε;

Dristatiumna, pan3 και λοιποί Πανιωνιογαυροι καλόφορετη.
« Τελευταία τροποποίηση: Τετ 18 Μάι 2016 01:30 από ΛΑΜΙΑ FANS »
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος Tsimendos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.514
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #213 στις: Τρι 17 Μάι 2016 23:40 »
Ο γιος κάποιου δεν χαρακτηρίζεται απαραίτητα από το ποιόν του πατέρα του. Δεν έχω ούτε θετική ούτε αρνητική γνώμη και στην ουσία δεν με νοιάζει. Απλά ο γιός του λαμόγιου δεν είναι απαραίτητα λαμόγιο ή ο γιος του κλέφτη δεν γινεται απαραίτητα κλέφτης. Το ότι οι δημοσιογράφοι έχουν πολλάκις χρησιμοποιήσει ονόματα και ονόματα για να δικαιολογήσουν πράγματα ή να κατηγορήσουν κάποιον, εμένα δε μου λέει τίποτα.Και συνεχίζω να θεωρώ οτι πρέπει επειγόντως να ανανεώσω το διαβατήριο μου. Τον νιονιο; έλεος.

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.793
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #214 στις: Τετ 18 Μάι 2016 01:32 »
Οι πράξεις του τον χαρακτηρίζουν. Δεν γίνεται να έχεις αυτή τη θέση και να είσαι "άγιος"!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος ΛΟΚΟ

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.846
    • Προφίλ
    • Γιαννενάρα
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #215 στις: Τετ 18 Μάι 2016 17:07 »
Ο γιος κάποιου δεν χαρακτηρίζεται απαραίτητα από το ποιόν του πατέρα του. Δεν έχω ούτε θετική ούτε αρνητική γνώμη και στην ουσία δεν με νοιάζει. Απλά ο γιός του λαμόγιου δεν είναι απαραίτητα λαμόγιο ή ο γιος του κλέφτη δεν γινεται απαραίτητα κλέφτης.

Προφανή τα όσα γράφεις.
Όμως, αν ο γιος κάνει καριέρα ελέω πατέρα, δεν μπορεί παρά να γίνεται αναφορά και σ' αυτόν.

Π.χ.
Ο υιός Θεοδωρίδη (ο συγκεκριμένος), που η μαμά του κατόπιν έγινε και σύζυγος Κόκκαλη, εμφανίστηκε στα πράγματα, σαν υπεύθυνος δημοσίων σχέσεων του γαύρου. Λες να ήταν λόγω προσόντων; Αν ήταν τόσο ανεξάρτητος και αποστασιοποιημένος, όπως προσπαθούν να μας τον πλασάρουν, γιατί δεν ακολούθησε άλλη καριέρα;
Μετά από τον γαύρο ανέλαβε υπεύθυνος διεθνών σχέσεων της επο. Δεν ήθελε ακόμη φαίνεται να κρατάει αποστάσεις από το ελληνικό γίγνεσθαι. Εκεί γνωρίστηκε με τον Μισέλ και μετά από κάποια χρόνια, τον φώναξε ο υπόλογος να αναλάβει θέση στην ουέφα.
Εν ολίγοις καμιά δεκαριά χρόνια ασχολιόταν επίσημα με τα της επο και δεν ξέρω πόσα ακόμα πριν, με τα του γαύρου και μετά αποφάσισε ό,τι δεν θέλει να έχει σχεση με αυτά  ::)

Ο άλλος του αδερφός, ο μικρός,  ο Μήτσος, όλως τυχαίως κι αυτός, έκανε πρεμιέρα σαν σκάουτερ του, μαντέψτε, γαύρου...
Μετά έγινε διεθυντής ...αθλητικής ανάπτυξης του χμ, ναι του γαύρου πάλι, μετά αποχώρησε από τα ποδοσφαρικά κι έγινε στέλεχος της ...ιντρα τέτοιας  ;).

Προφανώς  ::) και οι 2 τραβήξαν τον δικό τους ανεξάρτητο δρόμο, χωρίς να παίξει κανένα ρόλο ότι ο πατέρας τους, είναι ο Σάββας, στην μέσω γαύρου ανέλιξή τους.

Και μια και μιλάμε για γιους...

Μπορεί να έφκε ο γκαγκα από τον μΠΑΟΚ, αλλά ο Μάκης, ογιος έμεινε και αντιπροεδρεύει κιόλας.
Προφανώς κι αυτός με αξιοκρατικά κριτήρια, επελέχθη σαν φέρελπις πιτσιρικάς, μεταξύ χιλιάδων υποψηφίων, ίσως και μέσω ΑΣΕΠ και τελείως συμπτωματική σύμπτωση ήταν ό,τι πήγε στον Σαββίδη, όταν εκεί ήταν και ο πατήρ.

Κι έτσι για να επανέλθω στο θέμα, και στον μΠΑΟΚ άκρες ο εξυγειανθείς!
Μια χαρά θα συνεχίσει να εξυγιαίνεται ο Νέος, ακόμη κι αν ο υπόλογος την κάνει για Αγγλίες, μ φαίνεται.
Το αίμα εξ άλλου νερό δε γίνεται.

Αλήθεια ακόμη περιμένω να μάθω ένα έστω ακόμη, από τα τόσα, όνομα δικηγόρου, εκτός γκαγκα, που ασχολήθηκε με τον φάκελλο!

Ρε  :mono: λέμε.


Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #216 στις: Κυρ 22 Μάι 2016 14:02 »
Όταν ο Πανιώνιος καταθέτει το Φάκελο…

2011: "Η δική μου εισήγηση και πέρσι για τον Ηρακλή ήταν αρνητική. Φέτος έκανα το ίδιο και με τον Πανιώνιο. Δεν μπορώ να έχω άποψη για τον Πανιώνιο γιατί και σε αυτή τη διαδικασία είχε φροντίσει να με αποβάλει ο κ. Γυφτάκης. Δεν είναι απαραίτητο να υπάρχει σύμπνοια στην Επιτροπή. Είναι παγκόσμια πρωτοτυπία να αποβάλλεται ο εισαγγελέας επειδή έχει διαφορετική γνώμη. Είναι πλήρως παράτυπο να αποβάλομαι επειδή δεν είναι αρεστή η γνώμη μου. Ας την άκουγαν και ας την απέρριπταν".

(-)

2016: “Πρέπει να ρωτήσετε την επιτροπή. Απείχα παντελώς από τη διαδικασία, δεν ήμουνα καν στην αίθουσα κατά την εκδίκαση. Και σε β’ βαθμό ήμουν αρνητικός. Τώρα, σε ποια στοιχεία βασίστηκε η επιτροπή για να βγάλει την απόφαση, ειλικρινά σας το λέω δεν το γνωρίζω. Εγώ είμαι υπόλογος για όσα γράφω στις εισηγήσεις μου. Για τα πεπραγμένα άλλων δεν θα απολογηθώ εγώ. Η επιτροπή αποφάσισε ενάντια στη δική μου εισήγηση, καλά έκανε κι εγώ δεν θα το κρίνω”.

(σχόλια Δημητρίου)


Υ.Γ.: Σύμφωνα με πληροφορίες, τέλη Ιουνίου θα πραγματοποιηθεί ο τακτικός έλεγχος FFP-ΙΟΥΝΙΟΥ για ομάδες που είχαν προβλήματα αδειοδότησης 





New Pas Pas , το gazzeta ομως λεει και αυτο
ο Γιώργος Δημητρίου αναμένεται να δώσει ό,τι στοιχείο έχει στα χέρια του, ώστε να κάνει πιο εύκολο το έργο της Deloitte ή της Pcricewater
Αραγε ποιος απηχει καλυτερα τις αποψεις της ΟΥΕΦΑ ;

Εννοείς  μεταξύ της spor.fm  και της  gazzetta?
Που να το ξέρω εγώ αυτό!?... δεν τα έκανα εγώ τα ρεπορτάζ και ούτε δίνω βάση στα μηρυκαστικά της ποδοσφαιρικής Αθήνας.
Δεν σχολιάζω τις πηγές του ρεπορτάζ, αλλά  το  “δεν θα εκφέρει άποψη”.
Νομίζω ότι ήμουν σαφής σχετικά με το υποχρεωτικό της παρουσίας του Δημητρίου στην εξέταση των Φακέλων και το αν θα εκφέρει γνώμη ή όχι.
Δηλαδή, αυτό που λες με τον Κινέζο δεν στέκει.
Θα κανει τον Κινεζο ?   ... Ισως θα μπορουσε να επικαλεστει εκτακτους λογους υγειας και να φυγει για Αμερικη ενα διαστημα , οταν τελειωσει η υποθεση και γινει , οτι ειναι να γινει , επιστρεφει ατσαλακωτος !

Από καιρό λέω για την υπογραφή του, για το υπεύθυνο των εισηγήσεών του και το κύρος του …

(σχόλια Δημητρίου)

Υ.Γ.: Σύμφωνα με πληροφορίες, τέλη Ιουνίου θα πραγματοποιηθεί ο τακτικός έλεγχος FFP-ΙΟΥΝΙΟΥ για ομάδες που είχαν προβλήματα αδειοδότησης

Αυτό λέω... "Η απόσταση του ΠΑΣ από την ΕΥΡΏΠΗ απείχε μόλις 3 ματς... τώρα απλά απέχει."
Τώρα και όπως όλοι φρονούν, περιμένουμε την UEFA να κρίνει, αυτή την απόσταση...
« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 24 Μάι 2016 18:48 από ΛΟΚΟ »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #217 στις: Κυρ 22 Μάι 2016 16:37 »
Το ωραίο είναι ότι στο γκα-γκα-ζέτα 2 γαύροι υποστηρίζουν σφόδρα τις καριόλες της πλατείας...  :P
Οι αιώνιες αγάπες δεν κρύβονται,
"Εν Χριστώ" αδελφά βρωμοσωματεία...  :P
Τους περιποιήθηκαν, βέβαια, ο my8os κι ένας ακόμη δικός μας.

Ωρέ Σύνταυροι, με τα διαβατήρια είστε κομπλέ?
Άιντε, μην τρέχουμε τελευταία στιγμή!  8)

ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΑΓΑΠΩ!!!

Αποσυνδεδεμένος David gilmour

  • OtherFans
  • Jr. Member
  • *
  • Μηνύματα: 62
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #218 στις: Κυρ 22 Μάι 2016 16:52 »
http://www.newsit.gr/athlitika/Epelekse-AEK-Ypografei-stin-Enosi-o-Mpakasetas/621997
Αυτά που έλεγα για μπακασέτα,
Μέσα στην εβδομάδα θα γράψουν για ενδιαφέρον από  εξωτερικό.
Για την αδειοδότηση τώρα πάλι οι φωστήρες της δημοσιογραφίας της livesport "σύμφωνα με δημοσιεύματα...και με πηγές και ο δημητρίου θα είναι με το στόμα κλειστό..στις τάξεις του πανιωνίου δεν ανησυχούν."να χουμε κάτι να γράψουμε .
Ουσιαστικά τίποτα καινούργιο.

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.814
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #219 στις: Κυρ 22 Μάι 2016 17:13 »
Παράθεση
Για την αδειοδότηση τώρα πάλι οι φωστήρες της δημοσιογραφίας της livesport "σύμφωνα με δημοσιεύματα...και με πηγές και ο δημητρίου θα είναι με το στόμα κλειστό..στις τάξεις του πανιωνίου δεν ανησυχούν."να χουμε κάτι να γράψουμε .
Ουσιαστικά τίποτα καινούργιο.

Αλλα ακουγονται ομως εδω και 5-6 μερες απο Αθηνα μερια David gilmour...

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.793
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #220 στις: Κυρ 22 Μάι 2016 18:40 »
http://www.newsit.gr/athlitika/Epelekse-AEK-Ypografei-stin-Enosi-o-Mpakasetas/621997
Αυτά που έλεγα για μπακασέτα,
Μέσα στην εβδομάδα θα γράψουν για ενδιαφέρον από  εξωτερικό.
Για την αδειοδότηση τώρα πάλι οι φωστήρες της δημοσιογραφίας της livesport "σύμφωνα με δημοσιεύματα...και με πηγές και ο δημητρίου θα είναι με το στόμα κλειστό..στις τάξεις του πανιωνίου δεν ανησυχούν."να χουμε κάτι να γράψουμε .
Ουσιαστικά τίποτα καινούργιο.

Εννοείς ότι δεν θα γίνει καν έλεγχος; Ότι δεν θα επισκεφθεί την ΕΠΟ κλιμάκιο της ΟΥΕΦΑ; Γιατί το γράφουν αρκετά σαϊτ.
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος David gilmour

  • OtherFans
  • Jr. Member
  • *
  • Μηνύματα: 62
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #221 στις: Κυρ 22 Μάι 2016 19:55 »
Έλεγχος θα γίνει από την ουεφα,αυτά είναι δεδομένα.Αλλά δεν έχει προκύψει κάτι καινούργιο απλά ανακυκλωνει το θέμα η livesport για να γράψει κάτι.
Υπάρχει το ανέκδοτο "το παιδί μας δεν πάει καλά στα μαθήματα,ειναι χαμηλής νοημοσύνης,τι θα μπορεί να κάνει στη ζωή του.Μην ανησυχεις αγάπη μου ,θα τον κάνουμε αθλητικό δημοσιογραφο."

Αποσυνδεδεμένος pastakis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.908
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #222 στις: Κυρ 22 Μάι 2016 20:00 »
Έλεγχος θα γίνει από την ουεφα,αυτά είναι δεδομένα.Αλλά δεν έχει προκύψει κάτι καινούργιο απλά ανακυκλωνει το θέμα η livesport για να γράψει κάτι.
Υπάρχει το ανέκδοτο "το παιδί μας δεν πάει καλά στα μαθήματα,ειναι χαμηλής νοημοσύνης,τι θα μπορεί να κάνει στη ζωή του.Μην ανησυχεις αγάπη μου ,θα τον κάνουμε πανιωνιο."

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #223 στις: Δευ 23 Μάι 2016 19:51 »
Εκτος αποστολης ο Μπακασετας στο ματς με Παοκ λογω πειθαρχικου παραπτωματος λενε. Το πειθαρχικο παραπτωμα μαλλον ειναι οτι επελεξε να παει στην ΑΕΚ. Γελοιοι.
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος David gilmour

  • OtherFans
  • Jr. Member
  • *
  • Μηνύματα: 62
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #224 στις: Δευ 23 Μάι 2016 21:43 »
Ο μπακασετας έχει συμβόλαιο μέχρι τον δεκεμβρη του 16.Είναι γνωστό ότι βάση νόμου δεν μπορεί να διαπραγματεύεται μονος του με άλλες ομάδες 6 μήνες πριν την ληξη του συμβολαίου και ειδικά εν μέσω αγωνιστικών υποχρεώσεων.Στα αζήτητα ήταν και μέσω του Πανιωνιου έφτασε να γίνει διεθνης.
Κλασικές τακτικές του Ποκ και των μάνατζερ και των δημοσιογραφων που θέλουν να πάρουν παίχτες τσαμπα.

Και ήθελε να μείνει μέχρι τον δεκεμβριο για να πάει ελεύθερος στην Αεκ.

Γι αυτό θα γίνει καταγγελία στην ουεφα .
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 23 Μάι 2016 21:47 από David gilmour »