Αποστολέας Θέμα: Πανιώνιος  (Αναγνώστηκε 193213 φορές)

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #300 στις: Κυρ 29 Μάι 2016 10:04 »
Εδώ και μια βδομάδα περίπου η ΟΥΕΦΑ έχει στείλει εκπροσώπους της για να ελέγξουν ,και να δουν ιδίοις όμασι τον φάκελο του Πανιωνίου, αν είναι σύμφωνος με τις προϋποθέσεις που θέτουν οι ίδιοι,για τη συμμετοχή του στα ΕυρωπαΪκά πρωταθλήματα αλλά όχι μόνο το φάκελο του αιωνίου…

Μαζί λοιπόν με το φάκελο του αιωνίου, εξετάζεται και ο φάκελος άλλης μιας ομάδας, η οποία αγωνίζεται στα play-off και πρόκειται  να πάρει μέρος στις προσεχείς ΕυρωπαΪκές διοργανώσεις…
Ποια μπορεί να είναι απ τις άλλες τρείς που απομένουν;

Το πιθανότερο σενάριο που κυκλοφορεί τις τελευταίες μέρες ,το οποίο φυσικά δεν επιβεβαιώνεται απ τις ίδιες τις ομάδες ,για ευνόητους λόγους ,είναι ότι η ομάδα που ελέγχεται είναι η ομάδα της ΑΕΚ..

Και ο λόγος δεν είναι άλλος απ το αν έχει δικαίωμα να αγωνιστεί ,μιας και δεν έχουν περάσει 3 χρόνια απ την τελευταία φορά που βρισκόταν υπό άλλο καθεστώς στη μεγάλη κατηγορία.. κάπου εκεί όμως σταματάει η παραφιλολογία, μιας και οι απόψεις στο τι πραγματικά ισχύει είναι λίγο πολύπλοκες και δεν είναι ξεκάθαρο το πώς θα συμμετέχει η ΑΕΚ …

Και εδώ είναι τα ερωτήματα που μπαίνουν για κάνουν ακόμη πιο περίπλοκα τα πράγματα..αν η ΑΕΚ  συμμετάσχει σαν νέα εταιρία, έχει η δεν έχει δικαίωμα συμμετοχής στα ΕυρωπαΪκά παιχνίδια?

Ωστόσο πέρα απ αυτό υπάρχει άλλο ένα ζήτημα που πιθανόν ‘’καίει’’ την ένωση και δεν είναι άλλο από την αίτηση ανάκλησης της άδειας από τους παλιούς ποδοσφαιριστές Γ.Αραμπατζή Π.Καφέ αλλά και ξένων, όπως και του πρώην προπονητή Β.Βλάχου για χρήματα που τους οφείλει η ‘’παλιά’’ ΑΕΚ..

Κατά πόσο θα επηρεάσει αυτό, τη συμμετοχή της ένωσης στα ΕυρωπαΪκά σαλόνια..εδώ είμαστε να δούμε αν ληφθεί ή όχι υπ όψιν,εκείνων που ελέγχουν ή δεν ελέγχουν ξανά το φάκελο της ΑΕΚ..

Εκείνος όμως που έχει πραγματικά πρόβλημα με την ΕυρωπαΪκή συμμετοχή του, είναι ο ΠΑΟ, καθώς εκκρεμεί δικαστική διαμάχη στο CAS με την βραζιλιάνικη ΠαλμεΪρας για τη μεταγραφή του ΝτεΪβιντ Μπραζ.

Σας θυμίζει τίποτα το όνομα; Ούτε κι εμένα… σίγουρα όμως θυμίζει πολλά στους διοικούντες του Παναθηναικού, μιας και το Δεκέμβριο που μας πέρασε, το αρμόδιο δικαστήριο της Λωζάνης επιδίκασε στο ΠΑΟ να πληρώσει 680.000 ευρώ για τη μεταγραφή του το Ιανουάριο του 2009..

Μια υπόθεση στην οποία η ΠαλμεΪρας, όταν έγινε η μεταγραφή του ως ελεύθερος,υποστήριξε ότι ο ΠΑΟ προσέγγισε τον ποδοσφαιριστή ενώ είχε ακόμα συμβόλαιο μαζί τους..μετά από 5 χρόνια δικαστικών αγώνων οι Βραζιλιάνοι δικαιώθηκαν με το ποσό ωστόσο να μην έχει πληρωθεί ακόμη απ τους πράσινους ,καθώς φαίνεται, μιας και στις 21 Ιουνίου άλλη μια ακροαματική διαδικασία είναι προγραμματισμένη στο ανώτατο δικαστήριο της Λωζάνης όπως θα δείτε εδώ.

Για την ιστορία ο Ντέιβιντ Μπραζ αγωνίστηκε σε 3 συνολικά παιχνίδια με τη φανέλα του τριφυλλιού συμπληρώνοντας 154 λεπτά συμμετοχής συνολικά, στο διάστημα παραμονής στη χώρα μας..

Τέλος από κει και πέρα μένει να επιβεβαιωθούμε ή να διαψευστούμε, σχετικά με τα παραπάνω, που αποτελούν γεγονότα και δεν ξέρουμε κατά πόσο λαμβάνονται πραγματικά υπ όψιν των επιτροπών που ελέγχουν τους φακέλους και δίνουν ή δεν δίνουν τις σχετικές άδειες στις εκάστοτε ομάδες που αντιμετωπίζουν παρόμοια προβλήματα…


olaballa
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.793
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #301 στις: Κυρ 29 Μάι 2016 12:43 »
Δεν μου αρέσει το δημοσίευμα. Είναι σαν να μας προσπαθεί να μας δώσει ελπίδες και για να μην τυχόν και άλλες ομάδες δεν πάρουν άδεια συμμετοχής στην Ευρώπη.
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #302 στις: Δευ 30 Μάι 2016 23:16 »
Παράθεση
Την Τρίτη, παρακολουθούμε τον αγώνα, δίνουμε τα συγχαρητήρια στην τεχνική ηγεσία, αλλά και τους ποδοσφαιριστές για τις στιγμές που μας χάρισαν, αλλά πολύ περισσότερο προστατεύουμε την έδρας μας από το ενδεχόμενο τιμωρίας και επιβολής προστίμων.

Ωραίες στιγμές παντού και στα Γιάννινα με τον Τζύηλο...

Την έδρα... να την προστατέψουν, μη ξεχνώντας το ΑΜΚΑ τους!
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #303 στις: Τρι 31 Μάι 2016 15:08 »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #304 στις: Τρι 31 Μάι 2016 23:37 »
Ενα πραγμα με ξινιζει μονο σε ολην την φαση


Το οτι εχουνε μινι συνεδριο ολες οι λερες της ουεφα αστην Αθηνα και το οτι αυτο το συνεδριο εγινεμε με προσκληση απο οτι καταλαβα του γιο του βλακα του Σαββα που ειναι και ο υποψηφιος προεδρος


ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #305 στις: Τρι 31 Μάι 2016 23:41 »
Φιέστα έκαναν?...  8)

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #306 στις: Τρι 31 Μάι 2016 23:53 »
Το Σωματείο των 0 ταμείων, που κάθε έσοδό του κατάσχονταν, που του πήραν το λεωφορείο, που…

Αραβίδης, Μπακασέτας... πρώην  8)



 
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #307 στις: Τρι 31 Μάι 2016 23:53 »
Υπαρχει  τεραστια διαφορα με το 13 και που  μας δινει διπλασεις ελπιδες  πριn την ανακοινωση του αποτελεσματος απο ο CAS...........Τοτε ειχαμε μπαραζ δημοσιευματων πως εχουμε φαει πακετο απο διαφορες διαρροες,πραγμα που επαληθευτηκαν...........Τωρα ξερουμε και ξερουνε ολα τα μμε τουλαχιστον πως δεν ελεγχουνε εμας τελικα και πως σε περιπτωση μη αδειοδοτησης του Πανιωνιου κανουμε επιτελους το ονειρο μας πραγματικοτητα!!Αρα η ψυχολογια μας ειναι σε λιγο καλυτερο σημειο


Και στο μεγαλο θετικο κατε εμε

Ειναι οτι δεν βλεπω συνεντευξεις και δηλωσεις απο Πανιωνιο ειτε απο ποδοσφαιριστες τους ειτε απο την διοικηση τους που να ειναι υπερμετρα σιγουροι  και να φανφαριζουνε για Ευρωπες...........Πραγματικα εχουνε μιαμιση εβδομαδα και περισσοτερο εκει ασχολουνται με Μπακασετα παρα με την Ευρωπη



Αντε ρε πουστη μου,αντε να δουμε
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #308 στις: Τρι 31 Μάι 2016 23:57 »
Άμα γίνει καμιά στραβή θα γράφουνε σοκ εκτός Ευρώπης ο Πανιώνιος.

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #309 στις: Τετ 01 Ιούν 2016 09:31 »
Παράθεση
Πόσo κόλλημα υπάρχει τέλος πάντων;
Πόση κακοήθεια και κόλλημα υπάρχει τέλος πάντων;
Οι άνθρωποι ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ.
Μέχρι και διαδικτυακή καμπάνια στο Ίντερνετ έχουν κάνει, μέσω AVAAZ με τίτλο:

Uefa Social responsibility org: STOP PANIONIOS

ΟΚ. Από ότι γράφεται, σήμερα Deloitte και UEFA θα καταλήξουν σε απόφαση, που μάλλον θα δημοσιοποιηθεί με το πέρας των play-offs. Δεν ξέρω τι μπορεί να βγάλει. Είναι σίγουρο ότι η σημερινή διοίκηση της ΠΑΕ Πανιώνιος έκανε εντός και εκτός γηπέδων τα πλείστα για να νοικοκυρέψει την ομάδα. Αλλά εν πάση περιπτώσει, ότι είναι να γίνει, θα γίνει. Δυστυχώς το ποδόσφαιρο δεν παίζεται στη σημερινή εποχή μόνον εντός γηπέδων.
Πάντως ότι και να γίνει, ας γνωρίζουν εκεί στα Γιάννινα, ότι και μεις ΔΕΝ ΞΕΧΝΑΜΕ και ότι έχουν κάνει περισσότερα από το να υποστηρίξουν το όποιο δίκαιο θεωρούν ότι έχουν. Ορισμένα ξεπερνούν τα εσκαμμένα. Και η ζωή συνεχίζεται και θα έχει και άλλες στροφές. Ελπίζω.
http://iwn1998.blogspot.gr/2016/05/blog-post_89.html?m=1
 
Είναι ολοφάνερο ότι το έχουνε πάρει απόφαση, ΠΑΙΡΝΟΥΝΕ ΤΟΝ ΠΟΥΛΟ ΟΙ ΒΡΩΜΕΡΟΙ ΚΑΙ ΤΡΙΣΑΘΛΙΟΙ!
Κι εγώ δεν ξεχνάω, ΑΛΗΤΕΣ ΤΗΣ ΒΡΩΜΕΡΗΣ ΣΑΣ ΠΛΑΤΕΙΑΣ!
ΠΑΡΤΕ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΣΤΡΟΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΟΠΙΣΘΕΝ ΚΑΙ ΜΕ ΦΟΡΑ ΚΑΡΙΟΛΕΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ!!

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #310 στις: Τετ 01 Ιούν 2016 18:51 »
Το 13 νομιζω μας  ειχανε βαλει πιινακακια της ουεφα και χαιπομασταν και το μαντατο το κακο ηρθε μετα απο 2 μερες.......Αρα βλεπω να δημοσιοποιειται η αποφαση μεχρι την παρασκευη

Αρα μην ψαρωνεται αμα δουμε τον Πανιωνιο στα πινακακια της ουεφα


Αρα ατσαλινα νευρα συνταυροι μεχρι τοτε γιατι θα μας τα ζαλισουνε τα ερπετα με τις πενες....


« Τελευταία τροποποίηση: Τετ 01 Ιούν 2016 18:56 από ayuto1966 »
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #311 στις: Τετ 01 Ιούν 2016 20:24 »
Πράγματι, τα διάφορα και κατ’ επίφαση του Νιώνιου…  μερεμέτια, καθίσματα, ταρτάν, νέοι παίκτες, όλοι Έλληνες, έργα προσεχώς, στέγαστρα, κ.ά.,  εκ του αποτελέσματος μέτρησαν ως βήματα εξυγίανσης στην ΔΟΑ…

Κατά τη γνώμη μου, στη ΔΟΑ τέντωσαν την έννοια "ελαστικότητα" που είχε πει ο Ινφανττίνο, δηλ., ο FFL…

Τα “ίδια” του θεωρούμενου προέδρου τα Κεφάλαια ήθελα να έβλεπα, το ΜΚ/ΑΜΚ, εγγυητική επιστολή, διακανονισμοί … αν η UEFA δεν ενδιαφέρεται για το εμπρόθεσμο και άρτιο… θα πρέπει στο εξής στα σεμινάρια του FFP, να παρουσιάζει το Παράδειγμα του Νιώνιου, ως μοντέλο ευέλικτης και άμεσης εξυγίανσης για λοιπές ομάδες της Ευρώπης.

Εμμένω στην άποψή μου… εξυγίανση δεν γίνεται σε διάστημα 1ός  χρόνου… από ΚΕΝΟ Φάκελο,  σε  πλήρη!!!   
Τότε εμείς αργήσαμε πολύ να αδειοδοτηθούμε από το 2011!!!

Στο ματς...

Ωστόσο, οι αποφάσεις είναι πάντα έτσι ή αλλιώς, μέση δεν υπάρχει.
Οπότε περιμένουμε…
Ή αποδοχή Φακέλου Νιώνιου από UEFA και παραίτηση Δημητρίου με “κανονιοβολισμούς”… και μπάλες εκεί που τυχόν ευθύνονται, θεσμικά πρόσωπα…
Ή Δικαίωση προσφυγής του ΠΑΣ με ξήλωμα των Οργάνων, απόδοση ευθυνών  και υποβιβασμό του Νιώνιου για ανεπαρκές μπάτζετ στην Κατηγορία

Πάντως, αδύνατον να είναι όλα κανονικά… πιστεύω ότι έγινε υπερεκτίμηση και παρερμηνεία... παρεξήγηση χωρίς εξήγηση.


 :mono:   
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #312 στις: Τετ 01 Ιούν 2016 20:40 »
Μου θυμιζει το ανεκδοτο τον Αντωνακη τον Σαμαρα που μας ελεγε οτι το χρεος ειναι βιωσιμο


Ε καπως ετσι εχει και η ιστορια εδω περα με την βιοσιμοτητα της καθε ΠΑΕ...Ο καθενας κρινει οπως γουσταρει και για αυτο ειμαστε και στο Ελλαδισταν
« Τελευταία τροποποίηση: Τετ 01 Ιούν 2016 20:45 από ayuto1966 »
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #313 στις: Πεμ 02 Ιούν 2016 16:25 »
Παράθεση
...Μένει η εκκρεμότητα της UEFA. Δεν γνωρίζω τι μπορεί να γίνει. Προσωπικά δεν με ενδιαφέρει τόσο η Ευρώπη, όσο να μπορεί να μην έχει περιορισμούς η ομάδα σε μεταγραφές, ανανεώσεις κλπ.... 
http://iwn1998.blogspot.gr/2016/06/blog-post.html?m=1
Μπορώ να σας συστήσω κάποια ωραία καταστήματα στα Γιάννενα με πανέμορφους και κυρίως άνετους...καναπέδες...  8)

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #314 στις: Πεμ 02 Ιούν 2016 23:54 »
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος pastakis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.908
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #315 στις: Δευ 06 Ιούν 2016 19:29 »
advokat πες μας οτι εισαι ενας απο τους εξι δικηγορους του πανιωνιου

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #316 στις: Δευ 06 Ιούν 2016 19:40 »
Πάντως είμαι προετοιμασμένος και για το χειρότερο...

advokat1890 ή advokat1890"smyrna"_square... στη θέση σου το ίδιο θα έκανα.


jp

* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος lemorsero

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.433
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #317 στις: Δευ 06 Ιούν 2016 19:43 »
Καλησπέρα σε όλους και καλώς σας βρήκα.
9/6 η απόφαση της UEFA.

οπότε στις 9/6 ας ελπίσουμε να πάρετε το μικρό όνομα του Dick Advokaat  8)

Αποσυνδεδεμένος advokat1890

  • OtherFans
  • Jr. Member
  • *
  • Μηνύματα: 81
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #318 στις: Δευ 06 Ιούν 2016 21:07 »
Οχι. Μακάρι να ημουν ομάδας. Θα έβγαζα γαμώ τα φράγκα.
advokat πες μας οτι εισαι ενας απο τους εξι δικηγορους του πανιωνιου





Πάντως είμαι προετοιμασμένος και για το χειρότερο...

advokat1890 ή advokat1890"smyrna"_square... στη θέση σου το ίδιο θα έκανα.


jp
Με μπερδεύεις με κάποιον αλλο μάλλον. Ίσως λόγω του 1890.. Χρονιά ίδρυσης του δικηγορικού γραφείου απο τον προπάππου μου..
Και δεν είπα για ποιον...





οι περισσότεροι εκτός Ιωαννίνων είμαστε. Το τσιπουράκι εικονικό είναι, αλλά μπορείς να το πιεις και στην Αθήνα εάν ενδιαφέρεσαι! ;-)
Ευχαρίστως! Πού;
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 06 Ιούν 2016 21:17 από ΛΟΚΟ »

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #319 στις: Δευ 06 Ιούν 2016 21:47 »
Με μπερδεύεις με κάποιον αλλο μάλλον. Ίσως λόγω του 1890.. Χρονιά ίδρυσης του δικηγορικού γραφείου απο τον προπάππου μου..
Και δεν είπα για ποιον...

1980 ε?!!! ... συνάδελφος και σύγχρονος του Ρούφου.

Ούτε εγώ, για αυτόγραφα παικτών, ανυπόγραφα.


0,80 ευρώ Μ.Ο λένε θα πιάσει φέτος το πρόβειο γάλα στις γαλακτοβιομηχανίες... αν σε ενδιαφέρει. Για γίδινο δεν άκουσα...   
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος advokat1890

  • OtherFans
  • Jr. Member
  • *
  • Μηνύματα: 81
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #320 στις: Δευ 06 Ιούν 2016 22:31 »
Δεν σε καταλαβαίνω. Τις προσβολές στις επιστρέφω.
Με μπερδεύεις με κάποιον αλλο μάλλον. Ίσως λόγω του 1890.. Χρονιά ίδρυσης του δικηγορικού γραφείου απο τον προπάππου μου..
Και δεν είπα για ποιον...

1980 ε?!!! ... συνάδελφος και σύγχρονος του Ρούφου.

Ούτε εγώ, για αυτόγραφα παικτών, ανυπόγραφα.


0,80 ευρώ Μ.Ο λένε θα πιάσει φέτος το πρόβειο γάλα στις γαλακτοβιομηχανίες... αν σε ενδιαφέρει. Για γίδινο δεν άκουσα...

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.814
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #321 στις: Δευ 06 Ιούν 2016 22:52 »
Παράθεση
Καλησπέρα σε όλους και καλώς σας βρήκα.
9/6 η απόφαση της UEFA.

Παράθεση
Λόγω ιδιότητας. :)

Παράθεση
Δικηγόρος είμαι. Αυτό εννοώ λόγω ιδιότητας. Δεν μπορώ να ξέρω για την απόφαση, ελάχιστοι ξέρουν. Δε θα το παίξω ένας από αυτούς. :) Πάντως είμαι προετοιμασμένος και για το χειρότερο... Συνδυάζοντας πληροφορίες που διαβάζουμε δώθε κείθε..

1. Αρα οσοι ειναι δικηγοροι θα πρεπε να ξερουν?
Στις 20 γινεται νομιζω η κληρωση οποτε λογικα μεχρι παρασκευη θα ξερουμε ποιες ομαδες θα μπουν στην κληρωση. Αυτο μπορω να στο εγγυηθω κι εγω και ας μην εχω την ιδιοτητα σου.

2. Απο αυτα που ακους και διαβαζεις λες οτι εισαι ετοιμος για το χειροτερο.
και εγω αν ημουν πανιωνιος και ειχα καταθεσει το συγκεκριμενο φακελο τα ιδιο θα ενιωθα

3. καλως ηρθες στο φορουμ μας.


Αποσυνδεδεμένος advokat1890

  • OtherFans
  • Jr. Member
  • *
  • Μηνύματα: 81
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #322 στις: Δευ 06 Ιούν 2016 22:58 »
1. Οχι αυτο θα αντέστρεψε τη λογική του επιχειρήματός μου. Δεν ξέρουν όλοι οι δικηγόροι. Μόνο όσοι συνεργάζονται με επο.
2. Προετοιμασμένος και για το χειρότερο είπα. Οχι για το χειρότερο. Και αφού μιλάμε για τον ΠΑΣ, στον ΠΑΣ θα αναφερόμουν.
3. Ευχαριστώ.
Παράθεση
Καλησπέρα σε όλους και καλώς σας βρήκα.
9/6 η απόφαση της UEFA.

Παράθεση
Λόγω ιδιότητας. :)

Παράθεση
Δικηγόρος είμαι. Αυτό εννοώ λόγω ιδιότητας. Δεν μπορώ να ξέρω για την απόφαση, ελάχιστοι ξέρουν. Δε θα το παίξω ένας από αυτούς. :) Πάντως είμαι προετοιμασμένος και για το χειρότερο... Συνδυάζοντας πληροφορίες που διαβάζουμε δώθε κείθε..

1. Αρα οσοι ειναι δικηγοροι θα πρεπε να ξερουν?
Στις 20 γινεται νομιζω η κληρωση οποτε λογικα μεχρι παρασκευη θα ξερουμε ποιες ομαδες θα μπουν στην κληρωση. Αυτο μπορω να στο εγγυηθω κι εγω και ας μην εχω την ιδιοτητα σου.

2. Απο αυτα που ακους και διαβαζεις λες οτι εισαι ετοιμος για το χειροτερο.
και εγω αν ημουν πανιωνιος και ειχα καταθεσει το συγκεκριμενο φακελο τα ιδιο θα ενιωθα

3. καλως ηρθες στο φορουμ μας.

Αποσυνδεδεμένος ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΟΝΤΕΖ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 860
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #323 στις: Δευ 06 Ιούν 2016 23:00 »
Bλέπω ότι το νομικό τμήμα του Πανιωνίου δραστηριοποιείται και σε FORUM οπαδών του ΠΑΣ.Ευχαριστούμε πολύ αλλά δεν θα πάρουμε.Καλό κουράγιο σε όποια κατηγορία παίζετε του χρόνου.

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.793
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #324 στις: Δευ 06 Ιούν 2016 23:13 »
advocat,

Έγραψες "Είμαι προετοιμασμένος και για το χειρότερο". Έχουμε και λέμε: 1. Είσαι Πανιώνιος και όχι ΠΑΣ. 2. Χρησιμοποιείς Ά Ενικό. άρα αναφέρεσαι στην ομάδα σου (τον Πανιώνιο) και όχι στον ΠΑΣ.
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!