Αποστολέας Θέμα: Πανιώνιος  (Αναγνώστηκε 193269 φορές)

Αποσυνδεδεμένος advokat1890

  • OtherFans
  • Jr. Member
  • *
  • Μηνύματα: 81
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #400 στις: Τρι 07 Ιούν 2016 12:38 »
Έχω ήδη πει γιατί δεν το είπα εξαρχής. Γιατί θα εστιάζατε στο τι είμαι και όχι τι λέω, όπως κάνετε από την ώρα που το αντιληφθήκατε.  Από την άλλη ουδέποτε το έκρυψα, ουδέποτε το έπαιξα πασολές.
Καλά το Μπέος και το Γκαγκάτσης, αλλά το Τσακίρης γιατί; Γουάου! Επειδή είσαι μεγαλύτερος (αλήθεια, ξέρεις πόσο είμαι;) ξέρεις και καλύτερα τα πράγματα;
Επιχειρήματα επιπέδου δημοτικού...

« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 07 Ιούν 2016 12:43 από ΛΟΚΟ »

Αποσυνδεδεμένος ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΟΝΤΕΖ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 860
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #401 στις: Τρι 07 Ιούν 2016 12:46 »
Συγγνώμη που έχω επίπεδο δημοτικού μεγάλε άρχοντα της δικηγορίας.Δεν θα επαναληφθεί.

Αποσυνδεδεμένος Dristatiumna

  • OtherFans
  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 44
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #402 στις: Τρι 07 Ιούν 2016 12:48 »
Εντωμεταξύ, κοτζάμ 1890 στο nick του έχει ο άνθρωπος. Και μικρά παιδάκια θα καταλάβαιναν οτί ο Advokat είναι φίλαθλος του Ιστορικού.

Αποσυνδεδεμένος PAS Giannis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.398
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #403 στις: Τρι 07 Ιούν 2016 12:51 »
ναι καλά...

να βάλω κι εγώ 1453 και θα καταλάβεις εσύ ότι είμαι με τη στάση του νίκα στο βυζάντιο... :P :P :P
"Είναι θυρεός φέρον εντός αυτού όψιν αρχαίου Ηπειρωτικού νομίσματος και συμβόλου ενώσεως και αλληλεγγύης των απανταχού Ηπειρωτών, με απεικόνισιν του ταύρου και τας λέξεις "ΑΠΕΙ ΡΩΤΑΝ". Επικεφαλής της απεικονίσεως είναι η φράσις "ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ" περιβάλλεται δε το σύνολον υπό φύλλων Ηπειρωτικής δρυός"

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #404 στις: Τρι 07 Ιούν 2016 12:52 »
ΠΑΣ σε ένα ξένο σπίτι και λες ψέματα.Δεν είσαι ο μόνος.Βγήκατε όλοι επιστήμονες.Αυτό κάτι δείχνει για την ηθική σας.Οπότε τι να περιμένουμε από μια τέτοια ομάδα με τέτοιους οπαδούς.
Ψευτιά,πουστιά,διπλοπροσωπία κρυμμένα πίσω από ευγενικές κουβέντες.Να το βράσω στην τελική.
Ακόμα χειρότερα όταν υπερασπίζεστε κάτι άτομα σαν τον Γκαγκάτση.Εσείς οι περήφανοι γιατί δεν τον διώξατε ακόμα;Σαν τον Μπέο ας πούμε.Εδώ γελάμε.Περήφανοι οπαδοί....
Το 13 και το 15 ξέρετε δεν πήραμε σβάρα τα σάιτ.Αποδώσαμε ευθύνες εκεί που πρέπει.Στην ομάδα μας.Εσείς φέτος ήρθατε εδώ μόνο και μόνο για να κάνετε το άσπρο μαύρο.

Αποσυνδεδεμένος ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΟΝΤΕΖ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 860
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #405 στις: Τρι 07 Ιούν 2016 12:56 »
Το θέμα δεν είναι αν το κατάλαβε κάποιος αλλά γιατί ντρέπεται για την ομάδα του και δεν το λέει.Άλλωστε από τα πρώτα μυνήματα που μπέρδευε τον προπάππου του και έλεγε ότι συμπαθεί τον ΠΑΣ όλοι τον κατάλαβαν.Για να χρησιμοποιήσω μια δική του φράση τα λεγόμενα του ήταν επιπέδου δημοτικού.Αλλήθεια το δικηγορικό γραφείο που ιδρύθηκε το 1890 πως πάει;Tα παιδιά του δημοτικού λένε πιο πετυχημένα ψέμματα.

Αποσυνδεδεμένος advokat1890

  • OtherFans
  • Jr. Member
  • *
  • Μηνύματα: 81
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #406 στις: Τρι 07 Ιούν 2016 12:57 »
Ουδέποτε είπα ψέματα. το δήλωσα με το νικ μου. 1890.... όσο για το δικηγορικό γραφείο, είναι αλήθεια. αρκει να δείτε από πότε πχ υπάρχει του Λυκουρέζου... πρέπει να δηλώσω και γενεαλογικό δέντρο για να γίνω δεκτός;
αν με λες πούστη και ψεύτη, στα επιστρέφω.
ΠΑΣ σε ένα ξένο σπίτι και λες ψέματα.Δεν είσαι ο μόνος.Βγήκατε όλοι επιστήμονες.Αυτό κάτι δείχνει για την ηθική σας.Οπότε τι να περιμένουμε από μια τέτοια ομάδα με τέτοιους οπαδούς.
Ψευτιά,πουστιά,διπλοπροσωπία κρυμμένα πίσω από ευγενικές κουβέντες.Να το βράσω στην τελική.
Ακόμα χειρότερα όταν υπερασπίζεστε κάτι άτομα σαν τον Γκαγκάτση.Εσείς οι περήφανοι γιατί δεν τον διώξατε ακόμα;Σαν τον Μπέο ας πούμε.Εδώ γελάμε.Περήφανοι οπαδοί....
Το 13 και το 15 ξέρετε δεν πήραμε σβάρα τα σάιτ.Αποδώσαμε ευθύνες εκεί που πρέπει.Στην ομάδα μας.Εσείς φέτος ήρθατε εδώ μόνο και μόνο για να κάνετε το άσπρο μαύρο.





μην μπερδεύεσαι. η Στάση του Νίκα έγινε το 532. το 1453 έγινε η άλωση.
ημιμάθεια...
ναι καλά...

να βάλω κι εγώ 1453 και θα καταλάβεις εσύ ότι είμαι με τη στάση του νίκα στο βυζάντιο... :P :P :P
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 10 Ιούν 2016 12:10 από ΛΟΚΟ »

Αποσυνδεδεμένος ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΟΝΤΕΖ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 860
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #407 στις: Τρι 07 Ιούν 2016 13:01 »
Την 1 Απριλίου τι γίνεται Λυκουρέζε;

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #408 στις: Τρι 07 Ιούν 2016 13:06 »
Ουδέποτε είπα ψέματα. το δήλωσα με το νικ μου. 1890.... όσο για το δικηγορικό γραφείο, είναι αλήθεια. αρκει να δείτε από πότε πχ υπάρχει του Λυκουρέζου... πρέπει να δηλώσω και γενεαλογικό δέντρο για να γίνω δεκτός;
αν με λες πούστη και ψεύτη, στα επιστρέφω.
Τι ακριβώς δήλωσες;Ότι από το 1890 έχει ο παππούς σου δικηγορικό γραφείο;Ένας άλλος εδώ μας το έπαιζε επιστήμονας από το Κέμπριτζ.Όλο ψέμα.Μικρά ή μεγάλα και δεν με ενδιαφέρει ο λόγος που το είπες.Είναι ΨΕΜΑ.Αυτό δείχνει πολλά.
Προτιμώ τους ντόμπρους.Όχι τους ψεύτες.Γιατί οι ψεύτες θα κάνουν και πουστιές και από όλα.Για αυτό μια ζωή η ομάδα σου μέσα στο ψέμα και την πουστιά.Ηθική είναι.Πρέπει να σας κάνουμε και μαθήματα ηθικής.Απλά μεν αλλά δυστυχώς χρειάζεται.
Δεν ζήτησα γενεαλογικό δέντρο από κανέναν.Ντομπροσύνη ζήτησα.Αλήθεια.Μην διαστρεβλώνεις αυτό που λέω.

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #409 στις: Τρι 07 Ιούν 2016 13:08 »
μην μπερδεύεσαι. η Στάση του Νίκα έγινε το 532. το 1453 έγινε η άλωση.
ημιμάθεια...
ναι καλά...

να βάλω κι εγώ 1453 και θα καταλάβεις εσύ ότι είμαι με τη στάση του νίκα στο βυζάντιο... :P :P :P
Το 1453 πήρε καινούριο ΑΦΜ γιατί το παλιό είχε πολλά χρέη.Έπρεπε να αλλάξει και το όνομα.Οπότε έβαλε το 1453.

Αποσυνδεδεμένος PAS Giannis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.398
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #410 στις: Τρι 07 Ιούν 2016 13:10 »
μην μπερδεύεσαι. η Στάση του Νίκα έγινε το 532. το 1453 έγινε η άλωση.
ημιμάθεια...
ναι καλά...

να βάλω κι εγώ 1453 και θα καταλάβεις εσύ ότι είμαι με τη στάση του νίκα στο βυζάντιο... :P :P :P

...αυτό λέω κι εγώ...

πρέπει να ξέρω το γεγονός που κρύβεται πίσω από μια ημερομηνία???
βλ. 1890-ιδρυση ενός συλλόγου φέρει πειν???

τελικά πρέπει να είσαι καλός δικηγόρος... ::)
"Είναι θυρεός φέρον εντός αυτού όψιν αρχαίου Ηπειρωτικού νομίσματος και συμβόλου ενώσεως και αλληλεγγύης των απανταχού Ηπειρωτών, με απεικόνισιν του ταύρου και τας λέξεις "ΑΠΕΙ ΡΩΤΑΝ". Επικεφαλής της απεικονίσεως είναι η φράσις "ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ" περιβάλλεται δε το σύνολον υπό φύλλων Ηπειρωτικής δρυός"

Αποσυνδεδεμένος Kun

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.156
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #411 στις: Τρι 07 Ιούν 2016 13:11 »
Παράθεση
Από την πρώτη στιγμή είχα πει και εδώ σε αυτό το forum, οτι μην παραμυθιάζεστε διότι ο φάκελος είναι πλήρης και ο Πανιώνιος θα δικαιωθεί και θα παίξει Ευρώπη ως δικαιούται.


Θερμή παράκληση στους mods ο παραπάνω ισχυρισμός να μεταφερθεί στα τριάρια!

Προς τους φίλαθλους του Πανιωνίου προτού υποστηρίξετε έναν ισχυρισμό ρίξτε μια ματιά στον τελευταίο αναθεωρημένο κανονισμό αδειοδότησης της ΕΠΟ και επεξηγήστε μας πως βασίζετε τον ισχυρισμό αυτό από τη στιγμή που ο φάκελος δεν έχει δοθεί στη δημοσιότητα?!?!

http://www.epo.gr/media/files/ADEIODOTHSH/KANONISMOS_ADEIODOTHSHS_EDITION_2015.pdf
"Πατρίδα σαν τον ήλιο σου, ήλιος αλλού δε λάμπει"
PAS Giannina 1966 Toros Locos
ΓΙΑ ΟΣΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΟΣΑ ΘΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΘΑ ΣΤΟ ΦΩΝΑΖΩ ΚΑΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ

Αποσυνδεδεμένος advokat1890

  • OtherFans
  • Jr. Member
  • *
  • Μηνύματα: 81
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #412 στις: Τρι 07 Ιούν 2016 13:12 »
Εσύ λες ότι είναι ψέμα.
Δε με ενδιαφέρει να σου αποδείξω ότι λέω αλήθεια για την ιδιότητά μου ή για το πότε η οικογένειά μου είναι δικηγόροι Αθηνών.
Απο κει και πέρα είμαι ντόμπρος και ξαναλέω ουδέποτε το έπαιξα πασολές, ουδέποτε έκρυψα ότι είμαι ΠΑΝΙΩΝΑΡΑ και περήφανος για τον αρχαιότερο Σύλλογο της χώρας με προσφορά πλειάδας μεγάλων αθλητών σε όλα τα αθλήματα.
 
Ουδέποτε είπα ψέματα. το δήλωσα με το νικ μου. 1890.... όσο για το δικηγορικό γραφείο, είναι αλήθεια. αρκει να δείτε από πότε πχ υπάρχει του Λυκουρέζου... πρέπει να δηλώσω και γενεαλογικό δέντρο για να γίνω δεκτός;
αν με λες πούστη και ψεύτη, στα επιστρέφω.
Τι ακριβώς δήλωσες;Ότι από το 1890 έχει ο παππούς σου δικηγορικό γραφείο;Ένας άλλος εδώ μας το έπαιζε επιστήμονας από το Κέμπριτζ.Όλο ψέμα.Μικρά ή μεγάλα και δεν με ενδιαφέρει ο λόγος που το είπες.Είναι ΨΕΜΑ.Αυτό δείχνει πολλά.
Προτιμώ τους ντόμπρους.Όχι τους ψεύτες.Γιατί οι ψεύτες θα κάνουν και πουστιές και από όλα.Για αυτό μια ζωή η ομάδα σου μέσα στο ψέμα και την πουστιά.Ηθική είναι.Πρέπει να σας κάνουμε και μαθήματα ηθικής.Απλά μεν αλλά δυστυχώς χρειάζεται.
Δεν ζήτησα γενεαλογικό δέντρο από κανέναν.Ντομπροσύνη ζήτησα.Αλήθεια.Μην διαστρεβλώνεις αυτό που λέω.

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #413 στις: Τρι 07 Ιούν 2016 13:17 »
Εσύ λες ότι είναι ψέμα.
Δε με ενδιαφέρει να σου αποδείξω ότι λέω αλήθεια για την ιδιότητά μου ή για το πότε η οικογένειά μου είναι δικηγόροι Αθηνών.
Απο κει και πέρα είμαι ντόμπρος και ξαναλέω ουδέποτε το έπαιξα πασολές, ουδέποτε έκρυψα ότι είμαι ΠΑΝΙΩΝΑΡΑ και περήφανος για τον αρχαιότερο Σύλλογο της χώρας με προσφορά πλειάδας μεγάλων αθλητών σε όλα τα αθλήματα.
Δεν είπα εγώ ότι το έπαιξες ΠΑΣολές.Αλλά ούτε μας ήρθες σαν Πανιώνιος.Μετά το ξεφούρνισες.Όταν πας κάπου και γνωρίζεις κάποιον του λες την αλήθεια.Είμαι αυτό και αυτό.Απλά πραγματάκια είναι.

Αποσυνδεδεμένος advokat1890

  • OtherFans
  • Jr. Member
  • *
  • Μηνύματα: 81
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #414 στις: Τρι 07 Ιούν 2016 13:20 »
όσοι στοιχειωδώς ασχολούνται με τη μπάλα ξέρουν ότι ο Πανιώνιος ιδρύθηκε το 1890. αντίθετα, για να μπω στο φόρουμ σας, έπρεπε να γκουγκλάρω τη χρονολογία ίδρυσης του ΠΑΣ.
μην μπερδεύεσαι. η Στάση του Νίκα έγινε το 532. το 1453 έγινε η άλωση.
ημιμάθεια...
ναι καλά...

να βάλω κι εγώ 1453 και θα καταλάβεις εσύ ότι είμαι με τη στάση του νίκα στο βυζάντιο... :P :P :P

...αυτό λέω κι εγώ...

πρέπει να ξέρω το γεγονός που κρύβεται πίσω από μια ημερομηνία???
βλ. 1890-ιδρυση ενός συλλόγου φέρει πειν???

τελικά πρέπει να είσαι καλός δικηγόρος... ::)

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #415 στις: Τρι 07 Ιούν 2016 13:23 »
όσοι στοιχειωδώς ασχολούνται με τη μπάλα ξέρουν ότι ο Πανιώνιος ιδρύθηκε το 1890. αντίθετα, για να μπω στο φόρουμ σας, έπρεπε να γκουγκλάρω τη χρονολογία ίδρυσης του ΠΑΣ.
Δεν είναι κακό να είσαι άσχετος με την μπάλα.Τουλάχιστον κάτι έμαθες.Γιατί όσοι ασχολούνται στοιχειωδώς με την μπάλα ξέρουν.

Αποσυνδεδεμένος ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΟΝΤΕΖ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 860
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #416 στις: Τρι 07 Ιούν 2016 13:24 »
Στο επόμενο FORUM που θα μπεις να το παίξεις Αστέρας Αμπελοκήπων.

Αποσυνδεδεμένος PAS Giannis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.398
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #417 στις: Τρι 07 Ιούν 2016 13:37 »
όσοι στοιχειωδώς ασχολούνται με τη μπάλα ξέρουν ότι ο Πανιώνιος ιδρύθηκε το 1890. αντίθετα, για να μπω στο φόρουμ σας, έπρεπε να γκουγκλάρω τη χρονολογία ίδρυσης του ΠΑΣ.
μην μπερδεύεσαι. η Στάση του Νίκα έγινε το 532. το 1453 έγινε η άλωση.
ημιμάθεια...
ναι καλά...

να βάλω κι εγώ 1453 και θα καταλάβεις εσύ ότι είμαι με τη στάση του νίκα στο βυζάντιο... :P :P :P

...αυτό λέω κι εγώ...

πρέπει να ξέρω το γεγονός που κρύβεται πίσω από μια ημερομηνία???
βλ. 1890-ιδρυση ενός συλλόγου φέρει πειν???

τελικά πρέπει να είσαι καλός δικηγόρος... ::)

εάν αποφασίσω να μπω στο φόρουμ του Πανιώνιου θα γκουγκλάρω κι εγώ για να μάθω...

τώρα ασχολούμαι μόνο με τον ΠΑΣ Γιάννινα ;)

ΥΓ. είπα ότι πρέπει να είσαι καλός δικηγόρος...δεν το είπα?
"Είναι θυρεός φέρον εντός αυτού όψιν αρχαίου Ηπειρωτικού νομίσματος και συμβόλου ενώσεως και αλληλεγγύης των απανταχού Ηπειρωτών, με απεικόνισιν του ταύρου και τας λέξεις "ΑΠΕΙ ΡΩΤΑΝ". Επικεφαλής της απεικονίσεως είναι η φράσις "ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ" περιβάλλεται δε το σύνολον υπό φύλλων Ηπειρωτικής δρυός"

Αποσυνδεδεμένος advokat1890

  • OtherFans
  • Jr. Member
  • *
  • Μηνύματα: 81
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #418 στις: Τρι 07 Ιούν 2016 13:42 »
Γιάννη το είπες. το πίστευες;
Βαγγέλη δε θα το παίξω αστέρας αμπελοκήπων γιατί δεν το έπαιξα τίποτα ούτε εδώ. το μόνο που θα κάνω θα είναι να πω ότι κλιμάκιο της ΟΥΕΦΑ επιθεωρεί το γήπεδο του Πανιωνίου σήμερα για να δει αν πληροί τις προϋποθέσεις για ευρωπαϊκά παιχνίδια. εκτός κι αν το δήλωσε ως έδρα ο Χριστοβασίλης και σας χαλάω την έκπληξη. σόρρυ.
ΥΓ Κρατιέμαι τόση ώρα γιατί είπα θα σέβομαι το χώρο φιλοξενίας. Κάποιοι από εσάς δεν έχουν δείξει ούτε το στοιχειώδη σεβασμό απέναντί μου.

Αποσυνδεδεμένος davelis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.470
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #419 στις: Τρι 07 Ιούν 2016 13:50 »
Ρε μπας και εισαι ο Καρπετόπουλος;
Η ο "κολλητός"  του;  (και δεν εννοω τον Πανουτσο) ;

Αποσυνδεδεμένος advokat1890

  • OtherFans
  • Jr. Member
  • *
  • Μηνύματα: 81
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #420 στις: Τρι 07 Ιούν 2016 13:52 »
και ομοφοβία εδώ μέσα; γίνεται όλο και καλύτερο!
Ρε μπας και εισαι ο Καρπετόπουλος;
Η ο "κολλητός"  του;  (και δεν εννοω τον Πανουτσο) ;

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #421 στις: Τρι 07 Ιούν 2016 13:54 »
Ποιο είναι το φόρουμ των Πανιωνίων;

Υ.Γ. Ο Ζαμάνης είναι καθαρός;

Αποσυνδεδεμένος advokat1890

  • OtherFans
  • Jr. Member
  • *
  • Μηνύματα: 81
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #422 στις: Τρι 07 Ιούν 2016 13:57 »
Δεν μιλώ δημοσίως ποτέ για κανένα χωρίς να είναι παρών. Τι σημασία έχει το φόρουμ του Πανιωνίου; Μπορείς εύκολα να το βρεις. Εσύ για το Χριστοβασίλη ας πούμε βάζεις το χέρι σου στη φωτιά αντίστοιχα; Δεν υπονοώ τίποτα, ρωτάω απλώς γιατί δεν ξέρω. Κι επειδή κόπτεσαι για το αν είναι ο καθαρός ο παράγων της δικής μου ομάδας αλλά με εκείνον της δικής σου δε σε βλέπω να έχεις την αντίστοιχη ευαισθησία.

Ποιο είναι το φόρουμ των Πανιωνίων;

Υ.Γ. Ο Ζαμάνης είναι καθαρός;

Αποσυνδεδεμένος ΛΟΚΟ

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.846
    • Προφίλ
    • Γιαννενάρα
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #423 στις: Τρι 07 Ιούν 2016 13:58 »
το μόνο που θα κάνω θα είναι να πω ότι κλιμάκιο της ΟΥΕΦΑ επιθεωρεί το γήπεδο του Πανιωνίου σήμερα για να δει αν πληροί τις προϋποθέσεις για ευρωπαϊκά παιχνίδια.
Ό,τι πιο ευχάριστο άκουσα σήμερα
2013:
11/6 γίνεται έλεγχος στους Ζωσιμάδες για το αν πληροί τις προδιαγραφές
15/6 Απορρίπτεται η έφεση του ΠΑΣ.

 ;)

Αποσυνδεδεμένος paspaliars

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.483
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #424 στις: Τρι 07 Ιούν 2016 13:59 »
...λοιπον,δικηγορε του λωκου ,για να δεις οτι δε ζω μονο με η για τα λεφτα,κι οτι ειμαι μεγαλη καρδια παρε και μια αλλη μεθοδο θεραπειας.....κλυσμα λεγεται..κι ειναι για σενα οτι πρεπει... :P


...εναλλακτικα....δαχτυλο στον ψαρα της γειτονιας σου,μετα που εχει πιασει λουτσο...


  https://www.youtube.com/watch?v=8K4pHC8uPho

....ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ AJAX ΤΗς ΗΠΕΙΡΟΥ...