Αποστολέας Θέμα: Πανιώνιος  (Αναγνώστηκε 193389 φορές)

Αποσυνδεδεμένος ΛΟΚΟ

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.846
    • Προφίλ
    • Γιαννενάρα
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #750 στις: Δευ 20 Ιούν 2016 21:30 »
Πιθαναιώνιοι


Αποσυνδεδεμένος ΛΟΚΟ

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.846
    • Προφίλ
    • Γιαννενάρα
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #751 στις: Πεμ 23 Ιούν 2016 11:51 »
Δεν ξέρω αν είναι δάχλο γκαγκα, αλλά η μη ανάρτηση της τιμωρίας του νέου από την επο είναι σκάνδαλο και πρόκληση.
Και γεννά και πονηρές σκέψεις του στυλ μήπως και η ουέφα λέει, στα πλαίσια της αυστηροποίησης των κριτηρίων ό,τι η ανάκληση ισχύει και για την Ελλάδα και γίνεται προσπάθεια συγκάλυψης;

Κατά τ άλλα όπως αποκλειστικά είχαμε ενημερώσει προσφεύγει λέεει στο τασκεμπάπ ο νέος.
Και μετά ήδη έχει ενημερωθεί και τον περιμένει η Χάγη  ;)

Κατά τα δικά μας άλλα...
ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ, μπορούμε ONCE IN A LIFE TIME, να ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΧΩΡΙΣ αλληλομαχαιρώματα, σποντίτσες και λοιπές παγουρομαλακίες;
ΜΠΟΡΟΥΜΕ;

Κατά τα θκαμ άλλα, κύριε Μάικ, περίμενε λίγο ρε ΠΑΣλα, να πούμε μια καλημέρα-καλησπέρα δεν θμάμαι τι ήτανε σταδιάλα.

Και λιστ μπατ νοτ λαστ...
ΠΑΣ και ΓΙΑΝΝΕΝΑ σημαίνει, να βρίσκεσαι  στον πιο δύσκολο λαβύρινθο και νάρχεται φίλος, να σε πιάνει από τι χέρι και να τον κάνει σε χρόνο dt την πιο φαρδιά αούτομπαν :)
Νάσαι καλά ρε, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.051
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #752 στις: Πεμ 23 Ιούν 2016 15:14 »
Παράθεση
Το πρόστιμο της UEFA και οι ανάσες του Πανιωνίου
Εκτός από την απώλεια του ευρωπαϊκού εισιτηρίου ο Πανιώνιος θα κληθεί να πληρώσει και ένα πρόστιμο στην UEFA έπειτα από την ενδελεχή εξέταση του φακέλου του.

Κι επειδή τα ευρουλάκια δεν περισσεύουν στη Νέα Σμύρνη το πρόστιμο ασφαλώς και «πόνεσε» τους «κυανέρυθρους». Το γεγονός πάντως πως απέφυγαν την τρίχρονη επιτήρηση της ευρωπαϊκής ομοσπονδίας έκανε ουκ ολίγες ψυχές στην πλατεία να πάρουν πολλές βαθιές ανάσες.

Βλέπετε, άλλο πράγμα να΄χεις πάνω από το κεφάλι σου την ΕΠΟ κι άλλον την UEFA. Να τα λέμε κι αυτά.
marca-sl.gr

Αχ τέλειε φάκελε μου που είχες και έγκριση από την ουέφα!!!!
Που να ναι οι εξαφανισμένοι τώρα να μας εξηγήσουν τι και πως.Υπάρχουν όμως λεφτά για κας.

Αποσυνδεδεμένος David gilmour

  • OtherFans
  • Jr. Member
  • *
  • Μηνύματα: 62
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #753 στις: Πεμ 23 Ιούν 2016 16:11 »
η προσφυγη στο cas γίνεται για να εκπέσει το βαρύ πρόστιμο από  την ουέφα,η επιτήρηση δεν ισχύει και πρέπει επίσης να γίνει άμεσα η μεταβίβαση των μετοχών από τον ερασιτέχνη.
Περιμένω Σχόλια από συνομωσιολόγο,σταλεγάκια ,παντογνώστη οπαδό του στύλ,"και που τα βρήκατε τα λεφτά,μήπως παρακαλέσατε τον φαταούλ,κλπ"


Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.051
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #754 στις: Πεμ 23 Ιούν 2016 16:23 »
Κανά 70αρι νομίζω είναι για να πας στο κας.Οπότε το πρόστιμο πρέπει να είναι μεγαλύτερο.Αλλιώς καλύτερα να πληρώσεις το πρόστιμο.
Πλούσια ομάδα ο Πανιώνιος.

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.800
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #755 στις: Πεμ 23 Ιούν 2016 17:20 »
Μου ήρθε αυθόρμητα. Που τά βρήκε τα λεφτά ο νιονιος; Από τον φαταουλ;

Και άλλη μια: που είναι όλοι οι νιονιοι που μας έλεγαν οτι ο φάκελος είναι πλήρης και :P :P  :P ελεγμενος απο την ΟΥΕΦΑ;  :P :P :P Σε ποια στάνη τρώνε σανό;
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.051
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #756 στις: Πεμ 23 Ιούν 2016 17:26 »
Εγώ απορώ.Τρέχοντα έξοδα,έξοδα για διακανονισμούς και πληρωμή τρεχόντων ρυθμίσεων,παχυλό συμβόλαιο Ουζουνίδη,κας.
Που τα βρήκαν τόσα λεφτά.Εκτός αν πάει ο σανός γόνα,κάτι που είναι λογικό.Τότε πρέπει να πέσει τιμωρία.Η ΕΠΟ είναι υπεύθυνη για αυτό το χάλι.

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.816
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #757 στις: Πεμ 23 Ιούν 2016 17:43 »
Μια αυθορμητη ερωτηση να κανω κι εγω. Τα λεφτα που τα βρηκατε παρακαλεσατε τον φαταουλ?
Εμεις στα λεγαμε αλλα...

Αποσυνδεδεμένος David gilmour

  • OtherFans
  • Jr. Member
  • *
  • Μηνύματα: 62
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #758 στις: Πεμ 23 Ιούν 2016 18:04 »
Εσοδα απο τηλεοπτικα ,εισητηρια και απο τη συμμετοχη στα play-off και απο βαθμολογια superleague
44*17000 ,1 εκατομμυριο ευρω απο πωληση χατζηησαια,μπουμαλ,250 απο κουρντι κλπ
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 23 Ιούν 2016 18:08 από David gilmour »

Αποσυνδεδεμένος deceiver

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.224
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #759 στις: Πεμ 23 Ιούν 2016 18:08 »
Εσοδα απο τηλεοπτικα ,εισητηρια και μπονους  απο τη συμμετοχη στα play-off

...παράτυπη...
ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΜΗ ΜΑΣ ΛΥΠΑΣΑΙ

Αποσυνδεδεμένος pastakis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.908
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #760 στις: Πεμ 23 Ιούν 2016 18:12 »
η προσφυγη στο cas γίνεται για να εκπέσει το βαρύ πρόστιμο από  την ουέφα,η επιτήρηση δεν ισχύει και πρέπει επίσης να γίνει άμεσα η μεταβίβαση των μετοχών από τον ερασιτέχνη.
Περιμένω Σχόλια από συνομωσιολόγο,σταλεγάκια ,παντογνώστη οπαδό του στύλ,"και που τα βρήκατε τα λεφτά,μήπως παρακαλέσατε τον φαταούλ,κλπ"
Και δεν μας λες ποιος θα παρει τις μετοχες απο τον ερασιτεχνη;

Αποσυνδεδεμένος PTOLEMEOS11

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 783
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #761 στις: Πεμ 23 Ιούν 2016 18:18 »
εγινε η πρωτη απορριψη απο το κλιμακιο της ουεφα και την ελεγκτικη εταιρια την delloite

πήγε μετά ο υπεροχος αυτός ανθρωπος ο Γκαγκα και πάλι έφαγε αρνητικό για δευτερη φορά μετά την ακρόαση που είχε κτλ

Τώρα πάνε  στο cas να κάνουν τι  , δηλαδή θα πει η ουεφα στο cas  λάθος κάναμε κτλ , να γίνει ρεζίλι των σκυλιων

  τι να πούμε?

 

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.051
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #762 στις: Πεμ 23 Ιούν 2016 18:29 »
Εσοδα απο τηλεοπτικα ,εισητηρια και απο τη συμμετοχη στα play-off και απο βαθμολογια superleague
44*17000 ,1 εκατομμυριο ευρω απο πωληση χατζηησαια,μπουμαλ,250 απο κουρντι κλπ
1.250.000+748000=2εκ.

Αν νομίζεις ότι με 2 εκ βγάζεις χρονιά.Πόσο μπάτζετ είχε η φετινή χρονιά;Σίγουρα πιάνει πάνω από 1 εκ.Σε σένα φτάνουν μερικές χιλιάδες για τα χρέη σου.Που χρωστάς σε όποιον μιλάει ελληνικά.

Εγώ απορώ.Τρέχοντα έξοδα,έξοδα για διακανονισμούς και πληρωμή τρεχόντων ρυθμίσεων,παχυλό συμβόλαιο Ουζουνίδη,κας.

Αποσυνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #763 στις: Πεμ 23 Ιούν 2016 18:31 »
η προσφυγη στο cas γίνεται για να εκπέσει το βαρύ πρόστιμο από  την ουέφα,η επιτήρηση δεν ισχύει και πρέπει επίσης να γίνει άμεσα η μεταβίβαση των μετοχών από τον ερασιτέχνη.
Περιμένω Σχόλια από συνομωσιολόγο,σταλεγάκια ,παντογνώστη οπαδό του στύλ,"και που τα βρήκατε τα λεφτά,μήπως παρακαλέσατε τον φαταούλ,κλπ"
Και δεν μας λες ποιος θα παρει τις μετοχες απο τον ερασιτεχνη;

Ποιος να τις πάρει ρε παστάκη;
Η Ε.Π.Ο. που είναι η ιδιοκτήτρια του Πανιώγαυρου.
Το είπα χίλιες φορές και το ξαναλέω: Δεν υπάρχει τίποτα πιο σάπιο, εμετικό και διεφθαρμένο από τον Πανιώγαυρο στο ελληνικό Πρωτάθλημα. Και ξέρετε γιατί δεν είναι ο Γαύρος ή ο Βάζελος στη κορυφή της βρωμιάς; Γιατί αυτοί ελέγχουν τα ηνία, κάνουν τα χίλια μίδια αλλά φέρνουν και κανά παίχτη, πληρώνουν εφορίες, Φ.Π.Α., συμβόλαια, κανά γήπεδο κτλ.

Ο Πανιώγαυρος ζει αν όχι από 1984 τότε σίγουρα από 1999-2000 και την περιβόητη αλλαγή ΑΦΜ από τα σκατά της Ε.Π.Ο. και τη σαπίλα της.

Και αυτό το ξέρουν όσοι Πανιώγαυροι έχουν IQ πάνω από μια γάτα. Γι' αυτό είναι βρωμιάρηδες και αυτοί. Γιατί υποκρίνονται ότι όλα είναι καλά. Η ιστορία όμως ρουφιάνοι Πανιώγαυροι είναι αμείλικτη: Μείνατε 500 άτομα, έρχεται και η ώρα που θα διαλυθείτε σκουπιδοομάδα του συστήματος.
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος David gilmour

  • OtherFans
  • Jr. Member
  • *
  • Μηνύματα: 62
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #764 στις: Πεμ 23 Ιούν 2016 19:55 »
Fon7 τα εσοδα απο nova δεν ειναι βαση βαθμολογιας μονο ,ειναι αλλα 800.000 λογω εμπορικης αξιας και 500.000 ισομερως ,αρα  παμε στα 3,3 εκ.βαλε χορηγιες,και εισητηρια + εχτρα απο play off,παμε πανω απο 3,7χοντρικα.
Αν εχεις μο ηλικιας 23,5 το μικροτερο στην κατηγορια που δεν εχεις αδεια,0 εξοδα για αγορες παιχτων και δανεικους ,μπορεις να κανεις κατι.Συν την βοηθεια απο τσακιρη οταν χρειαζεται.
Τις μετοχες θα της παρει ο γκιριτζικης.
Μπακουλειρο?Ζουν αναμεσα μας?

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.816
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #765 στις: Πεμ 23 Ιούν 2016 19:59 »
Εχω καμια 30αρια σγουρια αμα τα πουλησω τις παιρνω τις μετοχες?

Αποσυνδεδεμένος apnea73

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.605
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #766 στις: Πεμ 23 Ιούν 2016 20:00 »
Το οτι οι επιστήμονες έχουν εξαφανισθεί οκ αναμενόμενο.
Το ότι κάποιοι,  συνεχίζουν και προσπαθούν να δικαιολογήσουν  σε εμάς τα αδικαιολόγητα με ξεπερνάει.

 :stop: :stop: :stop: :stop: :stop:    %-| %-| %-| %-| %-|
....

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #767 στις: Πεμ 23 Ιούν 2016 20:02 »
Καλά, φεύγω...

* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος pastakis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.908
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #768 στις: Πεμ 23 Ιούν 2016 20:03 »
Fon7 τα εσοδα απο nova δεν ειναι βαση βαθμολογιας μονο ,ειναι αλλα 800.000 λογω εμπορικης αξιας και 500.000 ισομερως ,αρα  παμε στα 3,3 εκ.βαλε χορηγιες,και εισητηρια + εχτρα απο play off,παμε πανω απο 3,7χοντρικα.
Αν εχεις μο ηλικιας 23,5 το μικροτερο στην κατηγορια που δεν εχεις αδεια,0 εξοδα για αγορες παιχτων και δανεικους ,μπορεις να κανεις κατι.Συν την βοηθεια απο τσακιρη οταν χρειαζεται.
Τις μετοχες θα της παρει ο γκιριτζικης.
Μπακουλειρο?Ζουν αναμεσα μας?

Να προσεχεις.Ο ηλιος καιει αυτες τις μερες μην κυκλοφορεις εξω ασκεπης.Αμα δεν εχεις ιδεα καλυτερα μην γραφεις.

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.051
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #769 στις: Πεμ 23 Ιούν 2016 20:12 »
Fon7 τα εσοδα απο nova δεν ειναι βαση βαθμολογιας μονο ,ειναι αλλα 800.000 λογω εμπορικης αξιας και 500.000 ισομερως ,αρα  παμε στα 3,3 εκ.βαλε χορηγιες,και εισητηρια + εχτρα απο play off,παμε πανω απο 3,7χοντρικα.
Αν εχεις μο ηλικιας 23,5 το μικροτερο στην κατηγορια που δεν εχεις αδεια,0 εξοδα για αγορες παιχτων και δανεικους ,μπορεις να κανεις κατι.Συν την βοηθεια απο τσακιρη οταν χρειαζεται.
Τις μετοχες θα της παρει ο γκιριτζικης.
Μπακουλειρο?Ζουν αναμεσα μας?

http://www.sentragoal.gr/article.asp?catid=39283&subid=2&pubid=130285549
Περυσινά μεν αλλά δείχνουν μια τάση.Μια τάση που πάει προς τα κάτω.Επιπλέον κάτι έλεγε η νόβα θέλει λεφτά για τα πλέι οφ γιατί δεν έγιναν στην ώρα τους κτλ.Το πάνω από 3 είναι για λίγους.Εσύ θα φτάσεις στα 4.

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.800
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #770 στις: Πεμ 23 Ιούν 2016 20:27 »
Ρε David,

Δυο απορίες

1. Από που προέκυπτε η σιγουριά σου ότι θα πάρετε άδεια;

2. Που είναι εξαφανισμένοι οι υπόλοιποι συνοπαδοί σου; Πες τους να μπούνε στο φορουμ να μας πούνε πως τελικά καταφέρανε και πήρανε την άδεια. Άσε τον pan3 αυτός με το λαγούμι που έχει σκάψει έχει φτάσει ήδη Σκανδιναβία.

Τα ανεκδοτά σας μαζεμένα εδώ -> http://www.pas.gr/forum/index.php?topic=4422.1900
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος Kun

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.156
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #771 στις: Πεμ 23 Ιούν 2016 20:40 »
Τόσο καιρό όταν γύρναγα από τη δουλειά και ήμουν κομμάτια, έμπαινα στο θέμα εδώ και μου έφτιαχνε κατευθείαν η διάθεση! ειδικά το αλάνι o pan3 είναι μεγάλη απώλεια.

Μήπως να βγάλουμε amber alert;;  :P :P

Υ.γ.: Προς mods, έχω την εντύπωση ότι ο τίτλος του θέματος θέλει αλλαγή από πανιώνιος σε Νέος πανιώνιος. Έτσι για να ξέρουμε ιστορικά που βρισκόμαστε!  ;)
"Πατρίδα σαν τον ήλιο σου, ήλιος αλλού δε λάμπει"
PAS Giannina 1966 Toros Locos
ΓΙΑ ΟΣΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΟΣΑ ΘΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΘΑ ΣΤΟ ΦΩΝΑΖΩ ΚΑΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ

Αποσυνδεδεμένος David gilmour

  • OtherFans
  • Jr. Member
  • *
  • Μηνύματα: 62
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #772 στις: Πεμ 23 Ιούν 2016 21:11 »
Λαμια,
 (Ωραιο το σχολιο για παλαιτσακη)
1)Δεν εγραψα εγω ποτε οτι θα παρουμε σιγουρα αδεια,μ ετεφερα τι πιστευαν στον Πανιωνιο.Εχω γραψει κατα της διοικησης κατα του γκαγκατση, απλα δεν μπορω αυτην την υπεργενικευση και τη καταστροφολογια που υπαρχει.
2)Δεν ξερω τι κανουν οι υπολοιποι ,εγω εμπαινα στο φορουμ πολυ πριν το θεμα και εγραψα γιατι πειραχτηκα απο το μενος που υπαρχει,το οποιο δικαιολογειται σε καποιο βαθμο μεν,αλλα οδηγει σε φαντασματα.Δεν εχω σκοπο να τη "μπω" σε κανενα,ουτε να πεισω κανενα,ουτε να αβανταρω κανενα.
Την αποψη μου γραφω αντικειμενικα.Εχω σεβαστει το φορουμ και δεν απαντησα σε βρισιες.

Αποσυνδεδεμένος Mikkael_Sin

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.158
  • ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΡΝΑΒΟΣ;
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #773 στις: Παρ 24 Ιούν 2016 01:22 »
Παράθεση
Το οτι οι επιστήμονες έχουν εξαφανισθεί οκ αναμενόμενο.

Ok στο πρώτο, θα πάμε.

Το δεύτερο, δε θα μας αφήσουν οι δεσμοφύλακες να πάμε, ακόμα κι αν κληρωθούμε με το νικητή μεταξύ Εθνικού Φιλιππιάδας - Ραπίντ Σκλούπο.

Ποιος φταίει γι' αυτό;

Αυτός που δεν πήρε άδεια. 

Παρακαλείται ο κ. Αντβοκατ να αναλάβει δωρεάν το διαζύγιό μου εις ένδειξη συγνώμης.


ΤΡΟΠΟΣ ΖΩΗΣ. ΑΙΤΙΑ ΔΙΑΖΥΓΙΟΥ.
"I'VE CROSSED AN OCEAN OF WINE TO FIND YOU..."
     - Απέραντος ο θάνατος δίχως μήνες κι αιώνες -
             Η ΖΩΗ ΜΕ ΤΟ ΦΟΒΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗ

Αποσυνδεδεμένος PAS Giannis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.398
    • Προφίλ
Απ: Πανιώνιος
« Απάντηση #774 στις: Παρ 24 Ιούν 2016 02:03 »


Παρακαλείται ο κ. Αντβοκατ να αναλάβει δωρεάν το διαζύγιό μου εις ένδειξη συγνώμης.


ΤΡΟΠΟΣ ΖΩΗΣ. ΑΙΤΙΑ ΔΙΑΖΥΓΙΟΥ.

...έλα μολόγα το...

Δε θέλεις πραγματικά να χωρίσεις....

Έτσι???? :P :P
"Είναι θυρεός φέρον εντός αυτού όψιν αρχαίου Ηπειρωτικού νομίσματος και συμβόλου ενώσεως και αλληλεγγύης των απανταχού Ηπειρωτών, με απεικόνισιν του ταύρου και τας λέξεις "ΑΠΕΙ ΡΩΤΑΝ". Επικεφαλής της απεικονίσεως είναι η φράσις "ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ" περιβάλλεται δε το σύνολον υπό φύλλων Ηπειρωτικής δρυός"