Ψηφοφορία

Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ

0-2
14 (19.4%)
0-1
9 (12.5%)
1-2
12 (16.7%)
0-0
4 (5.6%)
1-1
13 (18.1%)
2-2
2 (2.8%)
2-1
2 (2.8%)
2-0
5 (6.9%)
1-0
7 (9.7%)
άλλο ?
4 (5.6%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 72

Η ψηφοφορία έληξε: Κυρ 20 Φεβ 2011 22:04

Αποστολέας Θέμα: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ  (Αναγνώστηκε 103987 φορές)

Αποσυνδεδεμένος kastrinos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 333
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #150 στις: Δευ 21 Φεβ 2011 21:00 »
ξεφτιλιζομαστε παιδες ας μη κλεινουμε το ματι στην τσατσια

Αποσυνδεδεμένος chris_panaitolikos

  • OtherFans
  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 18
  • ΤΙΤΟΡΜΟΣ ΑΙΤΩΛΟΣ ΟΥΤΟΣ ΑΛΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #151 στις: Δευ 21 Φεβ 2011 21:05 »
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΟΙ ΓΙΑΝΝΙΩΤΕΣ.
ΞΕΚΙΝΑΩ ΖΗΤΩΝΤΑΣ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΟΥΝΟΥΣ ΚΑΙ ΞΕΥΤΟΠΙΤΣΙΡΙΚΟHOOLIGANS ΠΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ ΒΓΑΖΟΥΝ ΑΠΩΘΗΜΕΝΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΠΑΙΡΝΕΙ. ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΤΑΚΡΑΖΩ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΞΕΔΡΑ ΣΑΣ ΠΟΥ  ΟΛΟ ΠΡΟΚΑΛΟΥΣΕ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ ΟΣΟΙ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ ΞΕΡΕΤΕ ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΜΙΛΑΩ.
 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ  ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΓΙΝΕ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΑΤΣ ΣΤΗ Β' ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΑΞΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ 2 ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΗΣ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ "FAIRPLAY" ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕ ΛΕΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΡΕΙΤΑΙ FAIRPLAY ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΔΕ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΔΕΙΣ ΜΙΑ ΓΙΑΓΙΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΜΕ ΜΑΓΚΟΥΡΑ, ΜΗ  ΜΠΟΡΩΝΤΑΣ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ. ΔΕ ΜΕΙΩΝΩ ΤΗ ΝΟΥΜΟΣΥΝΗ ΟΥΤΕ ΤΗ ΔΙΚΙΑ ΣΑΣ ΟΥΤΕ ΤΟΥ FURTADO ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΠΙΣΤΕΨΕΤΕ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΓΙΝΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΕΡΙΤΟ.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΕΝΑ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΣΤΟΝ Κo.DE'MOL ΚΑΙ ΣΤΟΝ Κo.ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΤΟΥΣ.

ΥΓ. ΤΑ ΛΕΜΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΣΤΗ SUPERKLIKA (ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ) ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ
Αλλοι μας κλεβουν το ποδοσφαιρο...κι'εμεις...σκοτονωμαστε μεταξυ μας...
Δεν θα γινουμε ΠΟΤΕ...σαν αυτους...
ΟΧΙ ΒΙΑ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ..

Αποσυνδεδεμένος pas_gera-g.t.m.

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 79
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #152 στις: Δευ 21 Φεβ 2011 21:08 »
Το fair play για'μένα έχει καταστρέψει το ποδόσφαιρο τα τελευταία χρόνια. Για να μην παρεξηγηθώ, θα με πείραζε αν γινόταν αυτό κατά του ΠΑΣ αλλά με τη συγκεκριμένη ομάδα δε νιώθω οίκτο. Εκτός ελαχίστων εξαιρέσεων όπως όταν εμφανώς χτυπάει κάποιος στο κεφάλι, η μπάλα πρέπει να παίζεται συνέχεια. Και οι θλάσεις και οι κράμπες μες στο παιχνίδι είναι, όπως έχεις πλεονεκτήματα κατά τη διάρκεια του παιχνιδιού, θα δεχτείς και τα μειονεκτήματα που μπορεί να σου τύχουν. Γι'αυτό είναι ωραία η μπάλα, για το απρόσμενο. Δεν είναι τυχαίο που μεγάλες ομάδες έχουν βγει κατά καιρούς δηλώνοντας ότι δε θα ακολουθήσουν την τακτική του fair play σε στυλ ''να εξηγούμαστε για να μην παρεξηγούμαστε''. Υπάρχουν οι εντεταλμένοι διαιτητές με τα συνεχή φάουλ, αν πιάνει χέσιμο κάθε 5' κι έναν παίκτη, τότε πόσος χρόνος μένει για μπάλα; Αυτό που λένε μερικοί ότι δε νιώθουν περήφανοι σήμερα, ας θυμηθούν πού μας φέρθηκαν με τιμή όλα αυτά τα χρόνια. Το ότι έβαλε ο Φουρτάδος ένα γκολ που μπορεί και να μην το'κανε επίτηδες (γαμώτο), δε σημαίνει τίποτα απολύτως.
Είσαι καλά πασιά μ';

Αποσυνδεδεμένος jimakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.675
  • Ορφέας Αιγάλεω-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1972
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #153 στις: Δευ 21 Φεβ 2011 21:10 »
Έχουμε και λέμεεεεεεε:
1) Τέτοιο γκολ δεν θέλω ούτε να ξαναβάλω μα ούτε και να δεχτώ (έγινα έξαλλος και ντρέπομαι)
2) Η ατιμωρησία των αγρινιωτών μέσα στον αγωνιστικό χώρο και η διαιτησία έπαιξαν μεγάλο ρόλο στο να κυνηγάμε το σκορ, αλλά και μετά το 1-1
3) Η αντιμετώπιση των φιλάθλων μας στο γήπεδο-κλουβί-ζούγκλα έρχεται σε μεγάλο κοντράστο με την αντιμετώπιση που έτυχαν αυτοί στο γήπεδό  μας (κυριλέ) αλλά και στη βοήθεια που πρόσφεραν οι φίλαθλοί μας μέσα στο χιόνι στην Κατάρα (3 λεωφορεία σταμάτησαν) σε ένα ακινητοποιημένο λεωφορείο αγρινιωτών χούλιγκανς που τάκαναν πάνω τους μόλις είδαν τους δικούς μας
Έτσι εμείς διδάξαμε ήθος (που είπε και κάποια ψυχή ψες) τουλάχιστον 2 φορές τα τελευταία χρόνια και το αποτέλεσμα; Φάτε πέτρες, φωτοβολίδες, γαμοσταυρίδια, ψευτομαγκιά (πολλοί με λίγους) στο απέναντι γήπεδο. Δεν ταιριάζουν τα χνώτα μας φαίνεται μ' αυτούς και τους τσάτσους ;)
4) Το ένα λάθος (αποβολή Πάντου) δεν με κάνει να χαίρομαι όταν εξισορροπείται με κάποιο άλλο υπέρ μας, λειτουργώντας αντισταθμιστικά
5) Μεγάλη μας μαγκιά που και με 9 παίχτες για αρκετή ώρα, δεν φοβηθήκαμε. Το αντίθετο!!!

Επιστέγασμα; Η πιο άνετη άνοδος που θα μπορούσαμε να φανταστούμε ποτέ είναι μπροστά μας! Ας φερθούμε ώριμα και ας το απολαύσουμε!

Α, και το τελευταίο!
Εύσωμε, συγκατάνευσε σε μια επανάληψη του παιχνιδιού. Ούτως ή άλλως δεν χάνουμε με τίποτε με τέτοιο κόμπλεξ και φόβο που έχουνε απέναντί μας... Πιστεύω όλοι θα ικανοποιηθούμε!

Δεν θέλω τέτοια γκολ, ότι και να μου πείτε... >:(
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 21 Φεβ 2011 21:14 από jimakos »
Blue to the hair...

Αποσυνδεδεμένος pagoyri

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 2
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #154 στις: Δευ 21 Φεβ 2011 21:12 »
Μην λέτε ότι να ναι …..
 Αν γινόταν αυτό μέσα στους Ζωσιμάδες στον πρώτο γύρο θα γινόταν της μαριόλας… και το ξέρουμε όλοι.
 Ο Φουρταδο κατάλαβε δεν κατάλαβε τι έγινε έκανε ρεζίλι μια ομάδα ολόκληρη…
Μερικές φορές είναι καλύτερα να χάνεις παρά να παίρνεις έστω και έναν βαθμό που δεν τον αξίζεις. Και ιδίως όταν έχεις τόσο καλή ομάδα σε όλο το πρωτάθλημα.
 Μην το παίρνεται τόσο χαλαρά, χάρη σε μια τέτοια μαλακια έχουν να πατήσουν πάρα πολλοί καλοθελητές για να δυσφημήσουν την ομάδα μας.   
Και αυτό δεν μας αξίζει.

Αποσυνδεδεμένος spiros315

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 285
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #155 στις: Δευ 21 Φεβ 2011 21:13 »
Προτείνω να βγει και από τους συνδέσμους των φιλάθλων μας ανακοίνωση συγνώμης για τη μη τήρηση του fair play από την ομάδα μας.Οσα καφριλίκια και αν έκαναν οι αγρινιώτες δεν αναιρείται το γεγονός πως το δικό μας γκολ ήταν πούστικο.Σκεφτείτε τι θα γινόταν αν το ίδιο γκολ το έβαζε άλλη ομάδα μέσα στα Γιάννενα.Κρίμα που προσπαθεί η συγκεκριμένη ενέργεια του Φουρτάδο να δικαιολογηθεί από κάποιους στο φόρουμ.

Αποσυνδεδεμένος naaarf

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 2
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #156 στις: Δευ 21 Φεβ 2011 21:21 »
Σωστός ο chris από τ'αγρίνιο. Να'σαι καλά φίλος, ελπίζω να μην τα πούμε του χρόνου αλλά στον "επαναληπτικό"

Αποσυνδεδεμένος paspaliars

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.483
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #157 στις: Δευ 21 Φεβ 2011 21:24 »
εμενα γιατι τα δακρυα κι οι κλαψες τους μ φαινονται κροκοδειλια?
μονο εγω αισθανομαι ετς?
Ηταν μπεσαληδες αυτοι οταν  υποδεχονται τς οπαδους με τροχαλα(που κρυφτκες ωρε
Chris ),
οταν σε τσακιζουν στην κλωτσια,οταν τα κορακια σ λενε γουσταρω να χασεις σημερα
ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ(ΑΥΤΟ ΕΙΣΠΡΑΤΕΙ Ο ΠΑΙΚΤΗς ΜΑς )με τα σφυριγματα τους ,και εχουν την απαιτηση στη φαση του fairplay να φτασ η μπαλα στο τερμα τς για να κερδισν 10 δευτερολεπτα ακομα?
Εδω ταιριαζ η κβεντα τ ΑΘΑΝΑΤΟΥ ΤΖΑΒΕΛΑ οταν ξεγελασε τον τυρανο:Δεν πραζ αν γελασεις ενα ΔΟΛΙΟ
Αυτο ειν η απαντηση μας και για τς προκλητικες υβρεις,παρομοιου επιπεδου με των τσατσων(εκει τους κατατασω πια τς ξηρομεριτες )

Υ.Γ.1.ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗς ΗΤΑΝΕ ΒΡΙΣΙΑ ΓΙΑ ΤΣ ΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΤΟΥ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ..Ηταν αυτοι πουτρωγανε και πινανε και τηραγαν π αλαργα οταν οι ΑΡΧΙΔΑΡΑΔΕς  ΗΠΕΙΡΟΣΟΥΛΙΩΤΕΣ ΠΕΙΝΑΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑΤΑΛΑΙΠΩΡΗΜΕΝΟΙ ΚΟΙΤΑΓΑΝ ΚΑΤΑΜΑΤΑ ΤΟΝ ΤΟΥΡΚΟ ΚΑΙ Τ ΓΑΜΑΓΑΝ ΤΗ ΜΑΝΑ 

Υ.Γ.2.Τοσβησα το ξαναγραψα μα ετσι θα τ αφησω....περι Παναιτωλικου και του κοτετσιου τους που εχουνε για στεγη...
 
θελ να το παιξει κοκορας
μα ειναι μονο κοτα
γι αυτο κι ο Ταυρος αφησε
στον κωλο τους καpοτα
 :mono: :mono: :mono:
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 21 Φεβ 2011 21:34 από paspaliars »
....ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ AJAX ΤΗς ΗΠΕΙΡΟΥ...

Αποσυνδεδεμένος PTOLEMEOS11

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 783
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #158 στις: Δευ 21 Φεβ 2011 21:31 »
λοιπόν για μενα ο ΠΑΣ οπως εχω ξαναδηλωσει σαν οπαδος του επρεπε να κατσει να φαει το γκολ, εκει θα κερδιζε πολλα και ειδικα σε πρεστιζ, τωρα ομως εχασε.... λογω την μαλακια του φουρταδο , ο κοσμος του ΠΑΣ σαν Ηπειρωτες δεν θελει τετοιες νικες εχουμε μεγαλη ιστορια για να αμαυρωθει απο εναν παικτη, ονοματι Φουρταδο

τωρα φυσικα ειμαι υπερ να ξαναγινει το ματς αλλα ομως 50 50 οχι 100-0 οπως σημερα ,

και θελω να ρωτησω κατι αλλο για την σημερινη φιλοξενια που τι να πω εχετε καποιο κομπλεξ μαζι μας και καθε φορα που κατεβαινουμε ακομη και για φιλικο εχετε τετοια φανατιλα η ειναι στο DNA σας και βριζετε και αντεθνικα συνθηματα.. τι κομπλεξ μισος ειναι αυτο.. εσεις ηρθατε και φυγατε σαν κυριοι ,,, και εμεις απο το 1 λεπτο τετοιο βρισιδι τετοιο μισος τι να πω κριμα, ακομη μια φορα αποδειξατε τι σοι  ανθρωποι είσαστε και τι  αρρωστημένη νοοτροπία έχετε .,,, ανύπαρκτη κουλτούρα παιδεία πολιτισμό ..   μονό για φόνους και για δικαστήρια φημίζεστε και φημιζόσασταν , 

και θα σας πω κατι εαν γινοταν στα Γιαννενα , οι πιο πολλοι οπαδοι φυσικα θα θυμωναν αλλα εως εκει ,, δεν θα φθαναμε σε τετοια καφριλα και οι πιο πολλοι θα προβληματιζομασταν με την αποδοση της ομαδας μας στο 2 ημιχρονο γιατι δεν καθαρισαμε το ματς .

Αποσυνδεδεμένος chris_panaitolikos

  • OtherFans
  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 18
  • ΤΙΤΟΡΜΟΣ ΑΙΤΩΛΟΣ ΟΥΤΟΣ ΑΛΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #159 στις: Δευ 21 Φεβ 2011 21:31 »
εμενα γιατι τα δακρυα κι οι κλαψες τους μ φαινονται κροκοδειλια?
μονο εγω αισθανομαι ετς?
Ηταν μπεσαληδες αυτοι οταν  υποδεχονται τς οπαδους με τροχαλα(που κρυφτκες ωρε
Chris ),
οταν σε τσακιζουν στην κλωτσια,οταν τα κορακια σ λενε γουσταρω να χασεις σημερα
ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ(ΑΥΤΟ ΕΙΣΠΡΑΤΕΙ Ο ΠΑΙΚΤΗς ΜΑς )με τα σφυριγματα τους ,και εχουν την απαιτηση στη φαση του fairplay να φτασ η μπαλα στο τερμα τς για να κερδισν 10 δευτερολεπτα ακομα?
Εδω ταιριαζ η κβεντα τ ΑΘΑΝΑΤΟΥ ΤΖΑΒΕΛΑ οταν ξεγελασε τον τυρανο:Δεν πραζ αν γελασεις ενα ΔΟΛΙΟ
Αυτο ειν η απαντηση μας και για τς προκλητικες υβρεις,παρομοιου επιπεδου με των τσατσων(εκει τους κατατασω πια τς ξηρομεριτες )
Υ.Γ.ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗς ΗΤΑΝΕ ΒΡΙΣΙΑ ΓΙΑ ΤΣ ΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΤΟΥ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ..Ηταν αυτοι πουτρωγανε και πινανε και τηραγαν π αλαργα οταν οι ΑΡΧΙΔΑΡΑΔΕς  ΗΠΕΙΡΟΣΟΥΛΙΩΤΕΣ ΠΕΙΝΑΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑΤΑΛΑΙΠΩΡΗΜΕΝΟΙ ΚΟΙΤΑΓΑΝ ΚΑΤΑΜΑΤΑ ΤΟΝ ΤΟΥΡΚΟ ΚΑΙ Τ ΓΑΜΑΓΑΝ ΤΗ ΜΑΝΑ 
Υ.Γ.Τοσβησα το ξαναγραψα μα ετσι θα τ αφησω....περι Παναιτωλικου και του κοτετσιου τους που εχουνε για στεγη...
 
θελ να το παιξει κοκορας
μα ειναι μονο κοτα
γι αυτο κι ο Ταυρος αφησε
στον κωλο τους καpοτα
 :mono: :mono: :mono:

ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΚΡΥΦΤΗΚΑ. ΒΓΗΚΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΕΓΩ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΤΩΡΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ "ΤΑ ΣΦΥΡΙΓΜΑΤΑ ΤΟΥΣ" ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ Η ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΑΝ ΕΙΧΕ ΕΝΤΕΤΑΛΜΕΝΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ "ΑΣΣΟ" ΤΟΤΕ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΘΑ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ.
Αλλοι μας κλεβουν το ποδοσφαιρο...κι'εμεις...σκοτονωμαστε μεταξυ μας...
Δεν θα γινουμε ΠΟΤΕ...σαν αυτους...
ΟΧΙ ΒΙΑ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ..

Αποσυνδεδεμένος john-PAS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.487
  • Ενας οχτρός...
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #160 στις: Δευ 21 Φεβ 2011 21:31 »
Παράθεση
Σκεφτείτε τι θα γινόταν αν το ίδιο γκολ το έβαζε άλλη ομάδα μέσα στα Γιάννενα

Δηλαδή αν μέτραγε το γκολ (που δεν ήταν) του οφη στα Γιάννενα...μετά ο οφη για το fair play θα έβαζε αυτογκολ ή θα άφηνε κάποιον να ισοφαρίσει ?

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ (?) ποδόσφαιρο και fair play  ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ !
Ας βρουν τη λύση οι αρμόδιοι και όσοι το δημιούργησαν.

Οι ψευτοτραυματισμοί, οι μπάλες στον αγωνιστικό χώρο από τις κερκίδες, το φορείο που πότε έρχεται γρήγορα και πότε εξαφανίζεται, οι εσκεμμένες καθυστερήσεις, όλα αυτά κι άλλα παρόμοια είναι fair play ? (δεν μιλάω για το σημερινό ματς αλλά γενικά)

Τελοσπάντων, μεγάλη κουβέντα το fair play και για το τι είναι και για το αν πρέπει να συνεχίσει να υπάρχει και με ποιες προϋποθέσεις.
Άποψη μου είναι ότι μόνο ο διαιτητής μπορεί να ορίσει το πότε θα διακοπεί η ροή ενός ματς από τραυματισμό (πραγματικό ή μη)

« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 21 Φεβ 2011 21:39 από john-PAS »
Keep Walking...

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #161 στις: Δευ 21 Φεβ 2011 21:32 »
Εγω πιστευω πως τα καφριλικια των παναιτωλικων κ η διαχρονικη αδικια που υφισταται η ομαδα μας πρεπει να διαχωριστουν απο τη φαση του γκολ του Φουρταδο.
Καλως εδιωξε ο Κωτσιος- κακως κυνηγησε τη φαση ο Φουρταδο-καλως δεν καναν αυτογκολ οι παικτες μας-καλως ζηταει επαναληψη του αγωνα ο Χρηστοβασιλης.
Ειμαστε περηφανοι που ειμαστε ΠΑΣ, ειμαστε δυνατοι κ δεν φοβομαστε.
Φυσικα οι αλητειες κ οι χουλιγκανισμοι των αγρινιωτων,η un-fair-κατευθυνομενη και αλητιστικη δημοσιογραφια οπως  κ η μεροληπτικη διαιτησια σημερα προσφερει αλλοθι στο μεσο οπαδο της ομαδας μας,που θεωρει πραξη αποδοσης δικαιοσυνης το γκολ Φουρταδο.
Φυσικα ακομη μεγαλυτερο αλλοθι αποκτα ο καθε οπαδος μας  που ηταν σημερα στο γηπεδο κ στηθηκε σε ενα κλουβι ερμαιο στις ανεξηγητα εχθρικες ορεξεις των παναιτωλικων, που στον πρωτο γυρο ηρθαν χαλαρα, ειδαν τον αγωνα χαλαρα εστω κ με λιγη βροχουλα, μας εβρισαν τις μανες κ την οικογενεια κ φυγαν χαλαροτερα.
Συμπερασματικα για μενα δεν ηθελα να το βαλει ο αιμιλιος,αποδεχομαι την κινηση του χριστοβασιλη να ζητησει επαναληψη κ δινω χιλια δικια στον οποιοδηποτε αγανακτισμενο οπαδο μας να εκφρασει οποιαδηποτε αποψη.


Αποσυνδεδεμένος CPAS1

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 517
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #162 στις: Δευ 21 Φεβ 2011 21:46 »
Δεν αφήνουμε κατά μέρος τις ευαισθησίες, και  να σταματήσουμε να γινόμαστε συνήγοροι του κουτοπόνηρου Κούσα και να παίρνουμε το μέρος του Τζέναμο και του Γκούρμα.
Τήρησαν το Fair play οι οπαδοί του Παναιτωλικού, ο διαιτητής, η ομάδα τους μέσα στον αγωνιστικό χώρο. Σε τσάκισαν στην κλωτσιά, έμεινες με δέκα με μαιμού κόκκινη (βγήκε να ζητήσει συγνώμη ο διαιτητής ή ο Γκούρμα και δεν το κατάλαβα)
Ζήτησε κανένας από τη διοίκηση του Παναιτωλικού συγνώμη για τα αντικείμενα που εκτόξευαν σε κάθε διακοπή οι "θιχθέντες" οπαδοί και τραυμάτισαν τον Φουρτάδο;
Ζήτησε κανένας συγνώμη για τις απειλές του Τζέναμο;
Ζήτησε κανένας συγνώμη από το παλικάρι που κινδυνεύει να χάσει το χέρι του;
Ζήτησε κανείς συγνώμη από τους οπαδούς μας που δέχτηκαν επίθεση μέσα στο γήπεδο;
Μούγκα όλοι οι πολιτισμένοι Αγρινιώτες.
Ο Ντε Μολλ και η διοικηση έκαναν αυτό που έπρεπε.
Τα περί επανάληψης είναι αστειότητες και όσοι από εμάς τα προσδοκούν ζουν σε άλλο πλανήτη.
Και επειδή τα ματάκια μου έχουν δει πολλά να θέσω και κανα δυο ερωτήματα στους ευαίσθητους:
Τα ματς στο Αργος, τα μπαραζ σε Λάρισα, πύργο , ρόδο μήπως και εκείνα δεν έπρεπε να επαναληφθούν εκεί όπου πέσαμε θύματα σφαγής, το ματς στον Αγροτικό Αστερα στη Γ εθνική όπου το Fair play δεν υπήρχε καν στο λεξιλόγιο, όταν είχε αρπάξει την κλωτσιά στο κεφάλι ο Μιχαλόπουλος.
Η ομάδα αγωνιστικά πατούσε πολύ καλύτερα από τον Παναιτωλικό, είχε περισσότερες τελικές προσπάθειες μέχρι το γκολ, έμεινε άδικα με 10 και στο τέλος με 9.
Για όσα είπατε και κάνατε σήμερα "κύριοι" Αγρινιώτες, το γκολ του Φουρτάδο ήταν η καλύτερη απάντηση.
Κούσα ψυχάρα κουτοπόνηρε άντε γειά!
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 21 Φεβ 2011 21:53 από CPAS1 »

Αποσυνδεδεμένος paspaliars

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.483
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #163 στις: Δευ 21 Φεβ 2011 21:50 »
Δεν ειχες βγει ωρε chris,ως τα γραφομενα μου...
ως προς το περιεχομενο της θεσης σου στα σημερνα ακου κι αυτο...
Αν η γρια που λες ειχε πρωτυτερα πετροβολησει τα παιδια μου και μ ειχε
καταβρισει τ μανα μου κι ολα τα ιερα μου ,οχ μονο δε θα τ βοηθαγα  αλλα θα τς ελεγα ...σκατα στο λακκο σ μωρη κοτα...
δεν ξερω αν μιλαω εν βρασμω ψυχης αλλα αυτα π ακουστκαν απο τα ΜΜΕ σας ,ανοιγουν μεταξυ μας
βαραθρο....
ΨΟΦΙς ΚΑΙ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΖΑΝΙ ΒΡΑΖΟΥΝ(Οπαδικα )
 
Υ.Γ.Μαλλον θα χς ανοιχτη ακροαση με το παραγκοσοϊ για να σαι τοσο σιγουρος οτ δεν ειχε σαφη εντολη ο κορακας ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΣΣΟ(εκανε οτι μπορουσε ) :mono:
 
 
 
 
 
 
 
 
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 21 Φεβ 2011 22:14 από paspaliars »
....ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ AJAX ΤΗς ΗΠΕΙΡΟΥ...

Αποσυνδεδεμένος PTOLEMEOS11

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 783
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #164 στις: Δευ 21 Φεβ 2011 21:52 »
μπραβο ρε cpas1 πέστα ,,,αλλα εμεις ειμαστε Ηπειρωτες απογονοι των Σουλιωτων  και θελουμε και το κουτελο καθαρο να αστραφτει γιατι ειμαστε ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ και ξέρουμε όποιος πάει με το σταυρό στο χέρι  ....

Αποσυνδεδεμένος HarMPas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.127
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #165 στις: Δευ 21 Φεβ 2011 21:55 »
Θέμα: Απ: [23η] Παναιτωλικός - ΠΑΣ Γιάννινα    Today at 9:50 pm

(θα ειπώ τα ίδια για τν ώρα)

ΠΡΩΤΟ

εγώ θα λεγα θα χαμλώσουν οι τόνοι δε μέσα (Μπετά Φάνς).
όσοι δε νογάν, να συνεχίσνε τα απαξιωτκά τσ
κι τα Ποκικά τερτίπια

ΔΕΥΤΕΡΟ

λόγοι κι δυνατότ-τες επανάλψης τ παιγνιδιού
υπάρχε
κι πρόθες υπάρχει απ’ τον Πας
νυχτερίδες κι αράχνες δεν υπάρχνε στον Πας
αρκεί να υπάρξ βούλησ απ τν Αρχή

αν κι όπως είπα παρανούλια θεωρώ το ΦΠ κτουπονηριά

ΤΡΙΤΟ κι ΣΟΒΑΡΟΤΡΟ ΑΠ ΟΥΛΑ

Θα σταθού λιγάκι στ δήλωσ τ Τζενάμο, τ Απειλητή, τ Εκδικητή, τ Ρατσιστή, τ Αντιαθλητή κι τ Αντιπαγγελματία … ποδοσφαιρστή, απ είν ο τελευταίος π πρέπ να μιλάει για το ζήτμα «ευ αγωνίζεσται»

''Ο Φουρτάδο να ξέρει ότι κάπου θα τον πετύχουμε, να πει στον μάνατζέρ του καλύτερα να αλλάξει χώρα»!

κι καλά θα κάν όμως, να σταθεί κι κάνας Εισαγγελέας (αυτό θα ποστάρουμε στα φόρα απ αύριο, άλα Βεζυρίδ)
ώστε να ρωτθεί κι να μας ειπεί αυτήνος ο Ράμπο, τι ενοεί όντας λέει:

«ότι κάπου θα τον πετύχουμε»

«καλύτερα να αλλάξει χώρα»

είν απειλές ή φιλοφρονήσεις ;
είν Αρμόδιος Διώξεων κι Δικαίου ή Απελάσεων;

Ας μας ερμηνέψει κάποιος κ. Εισαγγελέας αυτήνες τσ Δηλώσεις


Για τν ώρα λέμε:

Ο ΡΑΤΣΙΣΜΟΣ, Η ΞΕΝΟΦΟΒΙΑ ΚΙ Η ΜΗ ΑΝΟΧΗ ΔΕ ΘΑ ΠΕΡΑΣΝΕ

υγ: εκτός απ τν όποια πράξ τν καθεμιανού ανθρώπ, υπάρχει πάν απ΄ούλα η αξιοπρέπειά τ κι τ ανθρώπνα δικιώματα, όλοι κοιτάν τ μπάλα κι καένας τον άνθρωπο.
Κατάντια, όταν ΄γλέπμε τα οφσάιτ κι τα φάουλ στον αγώνα κι δε γλέπμε πόσο οφσάιτ κι φάουλ είμεστε, όταν δίνμε πρίμ σ τσ Βεζυρίδ-δες κι σ τσ Τζενάμδες.
Ο Φουρτάδας πάν απ όλα είν παιδί, είν αθλητικός μετανάστς, είν κι ΑΝΘΡΩΠΟΣ κι δε έχει δικαίωμα να τον ΑΠΕΙΛΕΙ ΚΑΕΝΑΣ τραμπουκαναθρεμένος μέσα σ' αυτήνη τ χώρα.
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 21 Φεβ 2011 22:06 από HarMPas »

Αποσυνδεδεμένος agnanta

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 27
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #166 στις: Δευ 21 Φεβ 2011 22:09 »
Όταν μιλούν μερικοί για fair play ας το τηρούν παντού και όχι μόνο στο γήπεδο στα 90 λεπτά.  Οπότε περαστικά τους. Τα άλλα, οι κλάψες και οι κραυγές είναι για να γίνει κουβέντα.
Κανείς δεν έχει δικαίωμα να μιλήσει ότι δεν τηρεί fair play η πιο αδικημένη ομάδα στην Ελλάδα. Αυτοί έχασαν 2 βαθμούς εμείς έχουμε χάσει 10 χρόνια στην Superleague επειδή δεν κάνουμε σε κάποιους.

.-
bookie knows better

Αποσυνδεδεμένος chris_panaitolikos

  • OtherFans
  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 18
  • ΤΙΤΟΡΜΟΣ ΑΙΤΩΛΟΣ ΟΥΤΟΣ ΑΛΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #167 στις: Δευ 21 Φεβ 2011 22:13 »
Δεν ειχες βγει ωρε chris,ως τα γραφομενα μου...
ως προς το περιεχομενο της θεσης σου στα σημερνα ακου κι αυτο...
Αν η γρια που λες ειχε πρωτυτερα πετροβολησει τα παιδια μου και μ ειχε
καταβρισει τ μανα μου κι ολα τα ιερα μου ,οχ μονο δε θα τ βοηθαγα  αλλα θα τς ελεγα ...σκατα στο λακκο σ μωρη κοτα...
δεν ξερω αν μιλαω εν βρασμω ψυχης αλλα αυτα π ακουστκαν απο τα ΜΜΕ σας ,ανοιγουν μεταξυ μας
βαραθρο....
ΨΟΦΙς ΚΑΙ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΖΑΝΙ ΒΡΑΖΟΥΝ(Οπαδικα )
 
 :mono:

ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΒΡΙΣΕ Η ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΤΟΝ ΠΑΣ.
ΔΕ  ΖΗΤΗΣΑ FAIR PLAY ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΙΛΑΘΛΟΥΣ .
ΔΕ ΤΗΡΕΙΣ FAIR PLAY ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΦΙΛΑΘΛΟ.
Μ.Μ.Ε. ΜΑΣ ???? ΜΗ ΠΡΟΣΠΟΙΗΣΕ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΟΤΙ ΤΟ ΑΓΡΙΝΙΟ Η' ΤΑ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΧΩΡΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ. ΟΣΟ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΑΛΛΟ ΤΟΣΟ ΦΤΑΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ. ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΙΤΙΣΤΟΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΑΓΡΙΝΙΩΤΗΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΟΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΑΙ  ΑΠΟ ΤΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΙΣΩΣ Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΠΟΛΟΥΣ.
ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΠΟΥ ΜΠΗΚΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΟΝ ΟΦΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΜΕΝΟΣ???
ΤΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΗ ΠΕΡΥΣΙ ΗΤΑΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΜΕΝΑ??? (ΑΠΟ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ΚΑΙ ΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ)
ΑΣ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΤΙΣ ΠΑΡΩΠΙΔΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΒΑΛΟΥΝ .
ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ  ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Αλλοι μας κλεβουν το ποδοσφαιρο...κι'εμεις...σκοτονωμαστε μεταξυ μας...
Δεν θα γινουμε ΠΟΤΕ...σαν αυτους...
ΟΧΙ ΒΙΑ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ..

Αποσυνδεδεμένος dimitris_kzn_pas7

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 206
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #168 στις: Δευ 21 Φεβ 2011 22:15 »
Το ματς ηταν το ντερμπι της κατηγοριας.Ντερμπι μεταξυ γειτονων,θα το παρομοιαζα σαν το ηρακλης-αρης 8)
Δεν πρεπει να συνχεουμε τα αγωνιστικα με τα οπαδικα!
Αγωνιστικα ειδαμε τις 2 καλυτερες ομαδες τις κατηγοριας κ ο ΠΑΣ φετος εχει καλυτερη ομαδα....
Στο γκολ πιστευω επρεπε να ειχε τηρηθει το fair play αλλα δεν εγινε.Οπως αναφερεται παραπανω,νομιμο μεν αλλα ανηθικο.
Σε καμια περιπτωση δεν περιμενα αυτην την εντεκαδα απ'τον Ντεμολ για ενα ντερμπι...
Ο Πατσα ειναι ανετοιμος κ αυτο σημερα μας κοστισε.
Ο Κουσας οτι εχει πετυχει στην καριερα του το οφειλει στον ΠΑΣ.Αγαπηθηκε οσο λιγοι κ η σημερινη του συμπεριφορα δεν ηταν αυτη που επρεπε...Λειτουργει σαν επαγγελματιας.Αλλα οι επαγγελματιες δεν ξεχνανε που εβγαλαν για χρονια το ψωμι τους κ που εξελιχθηκαν!
Στα οπαδικα οποιος πηγε Αγρινιο οργανωμενα ηξερε τι τον περιμενε!Αυτα γινονται απ'οταν πρωτοσυναντηθηκαν οι 2 ομαδες... Αμα ακουσεις καποιον μεγαλο να λεει ιστοριες του Αγιαξ της Ηπειρου,θα σου πει για το ξυλο που επεφτε στο Αγρινιο,στην Αρτα κτλ..
Περασαν τα χρονια,μικρυναν οι αποστασεις απ'την πρωτευουσα κ την συμπρωτευουσα, ηρθε το youtube στις ζωες μας,μαθαμε κ ειδαμε τι ειναι τα coreo,φτιαξαμε κ 2-3 συνθηματα αλλα τις κακες νοοτροπιες δεν λεμε να τις αλλαξουμε...
Αλλο το "Βλαχος" κ αλλο το "βλαχος"...
Κ ειστε βλαχοι κ βλακες αγρινιωτες!
Του χρονου θα ειμαστε μαζι στην Α αλλα να ξερετε οτι με τα μυαλα που κουβαλατε ,ανετα σας χαρακτηριζω νιαμου,θα εχετε μεγαλο προβλημα με τους επιστημονες του ΠΟΚ κ οχι μονο...

Αποσυνδεδεμένος chris_panaitolikos

  • OtherFans
  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 18
  • ΤΙΤΟΡΜΟΣ ΑΙΤΩΛΟΣ ΟΥΤΟΣ ΑΛΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #169 στις: Δευ 21 Φεβ 2011 22:16 »
 [/quote]
Υ.Γ.Μαλλον θα χς ανοιχτη ακροαση με το παραγκοσοϊ για να σαι τοσο σιγουρος οτ δεν ειχε σαφη εντολη ο κορακας ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΣΣΟ(εκανε οτι μπορουσε ) :mono:
[/quote]

ΘΥΜΙΣΕ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΕΥΝΟΗΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΑΔΕΧΘΩ
Αλλοι μας κλεβουν το ποδοσφαιρο...κι'εμεις...σκοτονωμαστε μεταξυ μας...
Δεν θα γινουμε ΠΟΤΕ...σαν αυτους...
ΟΧΙ ΒΙΑ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ..

Αποσυνδεδεμένος christos_agrinio

  • OtherFans
  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 2
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #170 στις: Δευ 21 Φεβ 2011 22:21 »
μάγκες ένας αγώνας ήταν, ότι και αν έγινε τέλος
ας ελπίσουμε το παλικάρι να μη χάσει τα δάχτυλά του

τώρα στο δια ταύτα
κάποιοι λένε ότι ο παππάς έκανε καθυστέρηση
ή δεν έίδαν τον αγώνα ή ήταν μέσα στο γήπεδο και έπιναν κανένα τσιγάρο και δεν κατάλαβαν
ο παππάς είναι σχεδόν μέσα στη μεγάλη περιοχή και σταματάει την επίθεση (να πως συμπεριφέρεται ένας βλάχος)

το σκ από τον ολυμπιακό έγινε η μεγαλύτερη ληστεία στην ιστορία του ποδοσφαίρου
και σημερα από τον πας έγινε η μεγαλύτερη αλητεία στην ιστορία του ποδοσφαίρου
τελικά είστε ίδιοι

παίξατε, πράξατε και τελικά κριθήκατε
είστε γιαννιώτες :'(


Αποσυνδεδεμένος Siciliano

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 135
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #171 στις: Δευ 21 Φεβ 2011 22:21 »
Μολις γυρισα απο το κοτετσι....
Ειμαστε αξιοι της μοιρας μας...
Φιλοξενουμε αψογα τους κομπλεξικους αξεστους χωριατες στους Ζωσιμαδες,τους
Βοηθουμε  στο Μετσοβο οταν χαλασε το λεοφωρειο τους.
και αυτοι τι?
Με το που μπαινουμε πετρες,τουβλα,μπουκαλια,καπνογονα...
Μεσα σε μπουκαλι ΤΝΤ οπου και τραυματιζεται δικος μας...Με τα ματια μου ειδα το χερι του μεσα στα αιματα....
Αυτοι ειναι οι ηρεμοι αγρινιωτες που εκαναν βηματα προοδο?
Ptolemaios τα ελεγες και επεσαν να σε φανε...
Αλλα καποιοι απο εμας τους ξερουμε καλα...τι μ@@νοπ@ν@ ειναι...πουστριλικια και κομπλεξ μικρης επαρχιακης ομαδας..και ετσι θα παραμεινουν...
Ελπιζω μετα και απο τα σημερινα καποιοι να βαλουν μυαλο...και να πραττουν αναλογα...
Πειτε με εριστικο,οτι δυναμυτιζω το κλιμα...και οτι αυτες οι συμπεριφορες δεν αρμοζουν στον κοσμο του ΠΑΣ...
ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΓΑΜΑΝΕ...Ξυπνηστε.....δικος μας εχασε ματι το 2001...δικος μας σημερα παλευει να σωσει το δαχτυλο του...

ΥΓ1:Μετα τα οσα εζησα σημερα,μου ειναι παντελως αδιαφορο το πως ισοφαρισαμε..Απλα μου φτανει που το καναμε...
ΥΓ2:Κι αλλος παιχτης που ειχε τον Ταυρο στην καρδια και πουλαγε οπαδιλικι...ξεσκεπαστηκε...ας απλωσουμε κι αλλα πανο-κουσα ψυχαρα....
  Οπου ΠΑΣ μην ξεχνάς  SOLO PAS

Αποσυνδεδεμένος kastrinos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 333
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #172 στις: Δευ 21 Φεβ 2011 22:25 »
ξεκαβλωσες χρηστομ?? μπραβο, αιντε για το γαλα

Αποσυνδεδεμένος christos_agrinio

  • OtherFans
  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 2
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #173 στις: Δευ 21 Φεβ 2011 22:26 »
δείτε και αυτό
http://www.panaitolikos6.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=737&Itemid=2

"ΥΓ2:Κι αλλος παιχτης που ειχε τον Ταυρο στην καρδια και πουλαγε οπαδιλικι...ξεσκεπαστηκε...ας απλωσουμε κι αλλα πανο-κουσα ψυχαρα...."
τυχαίο? δεν νομίζω
αφού είστε γιαννιώτες

Αποσυνδεδεμένος pagouras7

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 226
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #174 στις: Δευ 21 Φεβ 2011 22:30 »
μάγκες ένας αγώνας ήταν, ότι και αν έγινε τέλος
ας ελπίσουμε το παλικάρι να μη χάσει τα δάχτυλά του

τώρα στο δια ταύτα
κάποιοι λένε ότι ο παππάς έκανε καθυστέρηση
ή δεν έίδαν τον αγώνα ή ήταν μέσα στο γήπεδο και έπιναν κανένα τσιγάρο και δεν κατάλαβαν
ο παππάς είναι σχεδόν μέσα στη μεγάλη περιοχή και σταματάει την επίθεση (να πως συμπεριφέρεται ένας βλάχος)

το σκ από τον ολυμπιακό έγινε η μεγαλύτερη ληστεία στην ιστορία του ποδοσφαίρου
και σημερα από τον πας έγινε η μεγαλύτερη αλητεία στην ιστορία του ποδοσφαίρου
τελικά είστε ίδιοι

παίξατε, πράξατε και τελικά κριθήκατε
είστε γιαννιώτες :'(


ρε μλκ απολιτιστε μιαλς και συ ρε?
η χειροτερη φαρα της ελλαδος,η χειροτερη πολη...οσοι φοιτητες πατανε το ποδι τους καταλαβαινουν  τι χωριατες ειστε..δεν ειναι αλλωστε τυχαιος ο ορος κωλοαγρινιωτες οπως σας αποκαλει ολοκληρη η ελλαδα

ξαναελατε γιαννενα μ..πανα και θα τα δουμε ολα εκει