Ψηφοφορία

Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ

0-2
14 (19.4%)
0-1
9 (12.5%)
1-2
12 (16.7%)
0-0
4 (5.6%)
1-1
13 (18.1%)
2-2
2 (2.8%)
2-1
2 (2.8%)
2-0
5 (6.9%)
1-0
7 (9.7%)
άλλο ?
4 (5.6%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 72

Η ψηφοφορία έληξε: Κυρ 20 Φεβ 2011 22:04

Αποστολέας Θέμα: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ  (Αναγνώστηκε 104043 φορές)

Αποσυνδεδεμένος John

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 306
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #175 στις: Δευ 21 Φεβ 2011 22:31 »
ΛΟΙΠΟΝ:

1) ΚΩΛΟΧΩΡΙΑΤΟΙ ΚΑΠΝΟΠΑΡΑΓΩΓΟΙ, δεν σεβαστήκατε την φιλοξενία του πρώτου γύρου. Εύχομαι να ανεβείτε του χρόνου και να ρθείτε Γιάννενα. Θα περάσετε άσχημα... πολύ άσχημα. ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΘΥΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ.

2) Οι περισσότεροι απο εδω μέσα δεν ήσασταν στον αγώνα και κάνετε σαν μιξοπαρθένες. Δεν ξέρετε τι έγινε. Ενημερωθείτε πρώτα...και αφήστε αυτό το κωλοαπολογητικό ύφος.

3) ChrisΝτενεκέ ήσουν στο γήπεδο??? Απο το πρώτο μέχρι το τελευταίο λεπτό πέτρες και καπνογόνα τρώγαμε. Μολις τελείωσε ο αγώνας τουλάχιστον 500 άτομα μπήκαν μέσα και πέταγαν τα πάντα όλα στην μεριά μας. ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΠΟΥΛΟ ΑΠΟ ΕΔΩ.

4) Δεν γίνεται δεκτή καμία συγνώμη απο ΠΟΥ(σ)ΤΑΚΙΑ που αργανωμένα προσπαθούν να επιτεθούν σε οπαδούς που τους φιλοξενήσαν στον πρώτο γύρο με τον καλύτερο τρόπο. Αλλα είπαμε...θα τα ξαναπούμε.

5) ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΦΟΥΡΤΑΔΟ....ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ!!!! Αντε με τους 33 χρόνια Δ εθνική που θέλουν να μιλάνε κιόλας.

6) Με νοιάζει σήμερα ΜΟΝΟ που είναι το παιδί καλά (παρ οτι έπαθε χοντρή ζημιά). ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ. Να πάνε να γαμηθούνε όλα τα άλλα.
3η Πτέρυγα Ψυχιατρικής Κλινικής CLUB[/size]


Αποσυνδεδεμένος chris_panaitolikos

  • OtherFans
  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 18
  • ΤΙΤΟΡΜΟΣ ΑΙΤΩΛΟΣ ΟΥΤΟΣ ΑΛΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #176 στις: Δευ 21 Φεβ 2011 22:40 »
ΛΟΙΠΟΝ:

1) ΚΩΛΟΧΩΡΙΑΤΟΙ ΚΑΠΝΟΠΑΡΑΓΩΓΟΙ, δεν σεβαστήκατε την φιλοξενία του πρώτου γύρου. Εύχομαι να ανεβείτε του χρόνου και να ρθείτε Γιάννενα. Θα περάσετε άσχημα... πολύ άσχημα. ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΘΥΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ.

2) Οι περισσότεροι απο εδω μέσα δεν ήσασταν στον αγώνα και κάνετε σαν μιξοπαρθένες. Δεν ξέρετε τι έγινε. Ενημερωθείτε πρώτα...και αφήστε αυτό το κωλοαπολογητικό ύφος.


3) ChrisΝτενεκέ ήσουν στο γήπεδο??? Απο το πρώτο μέχρι το τελευταίο λεπτό πέτρες και καπνογόνα τρώγαμε. Μολις τελείωσε ο αγώνας τουλάχιστον 500 άτομα μπήκαν μέσα και πέταγαν τα πάντα όλα στην μεριά μας. ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΠΟΥΛΟ ΑΠΟ ΕΔΩ.

4) Δεν γίνεται δεκτή καμία συγνώμη απο ΠΟΥ(σ)ΤΑΚΙΑ που αργανωμένα προσπαθούν να επιτεθούν σε οπαδούς που τους φιλοξενήσαν στον πρώτο γύρο με τον καλύτερο τρόπο. Αλλα είπαμε...θα τα ξαναπούμε.

5) ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΦΟΥΡΤΑΔΟ....ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ!!!! Αντε με τους 33 χρόνια Δ εθνική που θέλουν να μιλάνε κιόλας.

6) Με νοιάζει σήμερα ΜΟΝΟ που είναι το παιδί καλά (παρ οτι έπαθε χοντρή ζημιά). ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ. Να πάνε να γαμηθούνε όλα τα άλλα.
[/quote

ΒΓΑΛΕ ΤΑ ΓΥΑΛΙΑ Σ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ.. ΤΟΝ ΟΥΡΑΚΟΤΑΓΚΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΚΡΕΜΟΤΑΝΕ ΣΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ ΚΑΙ ΠΡΟΚΑΛΟΥΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΣΥ ΔΕ ΤΟΝ ΕΙΔΕΣ????? ΕΙΔΕΣ ΠΟΛΟΥΣ ΑΓΡΙΝΙΩΤΕΣ ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ????? ΤΟ ΟΤΙ ΣΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑΝ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΤΟ ΕΙΔΕΣ???? ΔΕ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΠΕΤΑΝΕ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΤΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΦΡΙΛΕΣ.. ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΕΣΥ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗΚΕΣ ΤΗΝ ΕΔΡΑ ΜΟΥ..ΑΛΛΑ ΟΚ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΟΣ ΕΣΥ. 
Αλλοι μας κλεβουν το ποδοσφαιρο...κι'εμεις...σκοτονωμαστε μεταξυ μας...
Δεν θα γινουμε ΠΟΤΕ...σαν αυτους...
ΟΧΙ ΒΙΑ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ..

Αποσυνδεδεμένος REVENGE OF THE BULL

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 48
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #177 στις: Δευ 21 Φεβ 2011 22:42 »
revenge of the bull
ετσι απλα

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #178 στις: Δευ 21 Φεβ 2011 22:56 »
6) Με νοιάζει σήμερα ΜΟΝΟ που είναι το παιδί καλά (παρ οτι έπαθε χοντρή ζημιά). ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ. Να πάνε να γαμηθούνε όλα τα άλλα.


Ακριβως.

http://www.youtube.com/watch?v=A1iJ4O7OkdA&feature=player_embedded#at=106

Ετσι για την ιστορια το βιντεο.
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #179 στις: Δευ 21 Φεβ 2011 22:58 »
FAIR PLAY - "Αθάνατο Ξηρόμερο κι το σουγιά στο στόμα"

ΤΑΚΗΣ ΚΑΡΝΑΒΑΣ - ΑΔΕΡΦΙΑ ΜΗ ΜΑΛΩΝΕΤΕ.mp4

* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος spyros_porsche

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 729
  • DjS
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #180 στις: Δευ 21 Φεβ 2011 23:01 »
Λοιπον στα σοβαρα πλεον να πω και εγω τα δικα μου.
Για μενα ΤΕΡΑΣΤΕΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΦΟΥΡΤΑΔΟ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΖΗΤΗΣΑΝΕ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΜΑΛΑΚΙΑ.Μεχρι και επαναληψη ζητα ο προεδρος(συμφωνω) και μεχρι εκει.
ΕΝΤΑΞΕΙ ΛΑΘΟΣ ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΤΛΠ.ΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΤΩΡΑ ΝΑ  ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΙΠΕΣ ?ΠΩΣ ΤΗΝ ΕΙΔΑΤΕ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ?ΓΙΑ ΤΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΣΙΜΟΥΔΙΑ?ΤΙΠΟΤΑ?ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΕ ΣΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΣΑΣ ΤΟ ΣΑΙΤ  ΤΣΙΜΟΥΔΙΑ?ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΕΤΡΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΝΤΙΚΟΙΜΕΝΑ ΣΤΟΝ ΜΑΥΡΟΥΚΟ ΤΣΙΜΟΥΔΙΑ?ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ ΤΣΙΜΟΥΔΙΑ ΤΙΠΟΤΑ?
ΤΟ FAIR PLAY ΜΟΝΟ?
ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ ΑΛΛΑ ΑΠΟΔΕΙΧΤΕΙΚΕ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΦΙΔΙΑ ΚΟΛΟΒΑ.ΗΡΘΑΤΕ ΚΥΡΙΟΙ ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΚΑΙ ΦΥΓΑΤΕ ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑΤΕ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ ΤΟΝ ΠΑΝΤΑ ΑΠΛΗΣΙΑΣΤΟ ΓΙΑ ΣΑΣ ΠΑΣ  ΝΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΤΑ ΑΠΟΘΗΜΕΝΑ ΤΗΣ ΚΑΤΩΤΕΡΟΤΗΤΑΣ ΣΑΣ.
ΠΕΡΙΜΕΝΑΤΕ ΤΟΥΣ ΠΑΓΟΥΡΑΔΕΣ ΜΟΥΝ..ΝΑ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΣΤΟ ΚΟΛΟΧΩΡΙ ΣΑΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΧΟΛΗ?
ΕΙΣΤΕ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΟΙΡΟΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΑ ΦΙΔΙΑ ΤΑ ΑΛΛΑ.
ΑΥΤΑ.ΕΧΩ ΣΑΛΤΑΡΕΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΡΙΜΑΔΙ ΤΟΥΣ.ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ-ΠΟΥΘΕΝΑΔΕΣ.
ΠΣ.φιλε κουσα δεν φταις εσυ η μαλακια η δικια μας ειναι που νομιζουμε οτι ο καθε μισθοφορος που καθετε 3-4 χρονια στην ομαδα και κανει την δουλεια του πιστευουμε οτι ειναι ΠΑΣ οτι ειναι ψυχαρα και αλλα.ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΛΑΘΟΣ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.ΕΣΥ ΠΑΡΕ ΚΑΝΑ ΨΙΛΟ ΚΑΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΝΑΝΕ....Η ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΜΕΝΕΙ.
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 21 Φεβ 2011 23:04 από spyros_porsche »

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.816
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #181 στις: Δευ 21 Φεβ 2011 23:04 »
ΝΤΡΟΠΗ Σ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΖΗΤΗΣΑΝ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΥΠΟΔΕΧΤΗΚΕ ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΥΠΟΔΕΧΤΗΚΕ



ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ
ΓΑΜΙΕΤΑΙ ΤΟ fair play


ΠΑΕΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ Ο ΑΓΙΑΞ ΣΑΣ ΠΗΔΑΕΙ

Αποσυνδεδεμένος paspaliars

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.483
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #182 στις: Δευ 21 Φεβ 2011 23:06 »
Δεν ειχες βγει ωρε chris,ως τα γραφομενα μου...
ως προς το περιεχομενο της θεσης σου στα σημερνα ακου κι αυτο...
Αν η γρια που λες ειχε πρωτυτερα πετροβολησει τα παιδια μου και μ ειχε
καταβρισει τ μανα μου κι ολα τα ιερα μου ,οχ μονο δε θα τ βοηθαγα  αλλα θα τς ελεγα ...σκατα στο λακκο σ μωρη κοτα...
δεν ξερω αν μιλαω εν βρασμω ψυχης αλλα αυτα π ακουστκαν απο τα ΜΜΕ σας ,ανοιγουν μεταξυ μας
βαραθρο....
ΨΟΦΙς ΚΑΙ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΖΑΝΙ ΒΡΑΖΟΥΝ(Οπαδικα )
 
 :mono:

ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΒΡΙΣΕ Η ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΤΟΝ ΠΑΣ.
ΔΕ  ΖΗΤΗΣΑ FAIR PLAY ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΙΛΑΘΛΟΥΣ .
ΔΕ ΤΗΡΕΙΣ FAIR PLAY ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΦΙΛΑΘΛΟ.
Μ.Μ.Ε. ΜΑΣ ???? ΜΗ ΠΡΟΣΠΟΙΗΣΕ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΟΤΙ ΤΟ ΑΓΡΙΝΙΟ Η' ΤΑ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΧΩΡΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ. ΟΣΟ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΑΛΛΟ ΤΟΣΟ ΦΤΑΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ. ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΙΤΙΣΤΟΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΑΓΡΙΝΙΩΤΗΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΟΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΑΙ  ΑΠΟ ΤΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΙΣΩΣ Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΠΟΛΟΥΣ.
ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΠΟΥ ΜΠΗΚΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΟΝ ΟΦΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΜΕΝΟΣ???
ΤΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΗ ΠΕΡΥΣΙ ΗΤΑΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΜΕΝΑ??? (ΑΠΟ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ΚΑΙ ΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ)
ΑΣ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΤΙΣ ΠΑΡΩΠΙΔΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΒΑΛΟΥΝ .
ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ  ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
οχι ωρε δεν ειχε δα στο γηπεδο καμια πινακιδα <γαμω την παγουρια> ουτε εγινε ανακοινωση απ τα μικροφωνα κι ουτε η ΠΑΕ σας εβγαλε καμια ανακοινωση...<γαμω τα Γιαννενα σας>....πρεπ να μαι ευχαριστημενος σαν παγρας?. >:( >:( >:(
Αν ερθεις κι εσυ στο μαγαζι μου θα σ υποδεχτω κι εγω με πλατυ χαμογελο , θα σ ριξω κατουρο στον καφε θα βαλω ν αληταρια τς γειτονιας να σγρατσουνισν τ αμαξι κι να τα γκαρσονια να σ παρν παραγγελια:τι θελετε κ. σκατομπινε?πετρες δε θα σου ριξουν... ουτε μολοτωφ...να δω ρε chris πως θα σ φανει κι σενα...
αλλα ξεχασα εσυ δεν ειχες μιλησ για fairplay σν εξεδρα
τι να ιπω ...
τζαμπα χαλαω το σαλιο μου
με σε οταν μιλαω...
γι αυτο και με τον ταυρο μου
ορμω και σε πηδαω...
 
Υ.Γ. με προλαβε ο αστραλον...(ποτε ευνοηθηκε ο παναιτωλικος)εννοεις εκτος απο σημερα ?
 
δεν ξερω θα σου πω
και δε θελω να μαθω...
γιατι τον Παναιτωλικο
στον κατσιο μου τον γραφω...
 :mono: :mono: :mono:
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 21 Φεβ 2011 23:35 από paspaliars »
....ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ AJAX ΤΗς ΗΠΕΙΡΟΥ...

Αποσυνδεδεμένος chilly

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.780
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #183 στις: Δευ 21 Φεβ 2011 23:07 »
Κατ΄ αρχήν, συγνώμη από τον Ptolemeo. Νόμιζα ότι έχουν φτιάξει και ότι είναι ντόμπροι. Είχα άδικο. Από κει και πέρα είχαμε δυο unfair play.
-Εξωαγωνιστικά με τους Αγρινιώτες να εξαντλούν την μαγκιά τους και το ευχαριστώ τους (για την φιλοξενία στον 1ο γύρο) πίσω από το πλέγμα και από τα 50 μέτρα. Δεν πειράζει, δανεικά όλα. Ηλία περαστικά.
-Αγωνιστικά, δεν τηρήσαμε θελημένα ή μη, το fair play, βάλαμε το γκολ και κανείς από μας δεν το πανηγύρισε. Και αυτή είναι η μεγαλύτερη τιμωρία για μένα. Να μην μπορώ να φωνάξω γκολ με όλη την φωνή, να σκαρφαλώσω στο κάγκελο, να κάνω τα κωλοδάχτυλα και ότι άλλο συνεπάγεται σε ένα εκτός έδρας ντερμπυ.
υ.γ. Μάγκες Αγρινιώτες, που γράφετε εδώ μέσα ή τα διαβάζετε.Είμαι περήφανος που είμαι ΠΑΓΟΥΡΑΣ ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ ΒΟΥΝΙΣΙΟΣ. Γιατί οι βουνίσιοι, όταν εσείς θέλατε βοήθεια ανθρωπιστική ή όχι, σας βοήθησαν. Την δεύτερη φορά σε ίδιο σκηνικό πάλι κάποιοι τρέξανε να σας βοηθήσουν. Εσείς οι ''ντόμπροι'', οι καμπίσιοι, τα ανταπεδώσατε όλα αυτά, αλλά και την φιλοξενία του 1ου γύρου, με την σημερινή σας υποδοχή. Καμπίσιοι είστε ρε.
φορεβερ

Αποσυνδεδεμένος astralon

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.817
  • Plavo srce
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #184 στις: Δευ 21 Φεβ 2011 23:08 »
Απογοητευτηκα απο το γκολ του Φουρταδου αλλα πιο πολυ απτισ αποψεισ του φορουμ.
Πιστευα οτι οι οπαδοι μασ ή καλυτερα, οσοι γραφουν στο φορουμ εχουν μια διαφορετικη
παιδεια ωστε να καταδικαζουν την αδικια απο οπου προερχεται και οπου κ αν καταληγει.
Δεν υπαρχει καμια αντιστοιχια και εξισορροπιση στην εξισωση: αδικη αποβολη = αδικο γκολ.

Με αυτο το τελειως ιποκειμενικο σκεπτικο δεν νοιειται δικαισυνη γτ οι πανατωλικοι πχ μπορουν
να πουν οτι το γκολ ειναι πιο σημαντικο απτην αποβολη οποτε για να ισοφαρισουμε επρεπε
να μασ δςσει και 3 φαουλ εξω απτην περιοχη... Αν ξεκινησεισ ετσι ο καθενασ ερμηνευει το
δικαιο και το αδικο οπωσ θελει. Η αποβολη ηταν αδικη ΚΑΙ το γκολ ηταν αδικο, τελος. Μια
παραπανω αδικια δεν φερνει την ισορροποια.

4) Το ένα λάθος (αποβολή Πάντου) δεν με κάνει να χαίρομαι όταν εξισορροπείται με κάποιο άλλο υπέρ μας, λειτουργώντας αντισταθμιστικά

-Eπειδή τα παραπάνω γραφόμενα
αφορούν ,αυτά που εμπεριέχονται στο πόστ μου
ας ξεκαθαρίσω τι ακριβώς έγραψα....:

-ΔΕΝ είχα, ούτε έχω, την απαίτηση
να εξισορροπηθεί
η άδικη αποβολή
με αδικο γκόλ, μεσω μη τήρησης fair-play.....


-Έχω την απαίτηση
αυτοί που πρώτα καταδικάζουν και ωρύονται για το γκόλ Φουρτάδο...
...να καταδικάσουν πρώτα (και ως χρονικά τελεσμένη)
την άδικη αποβολή Πάντου....

-Όταν λέμε ότι νιώθουμε ντροπή για τον Φουρτάδο, αγαπητοί σύνταυροι,
θα περίμενα
να υπερασπιστούμε πρώτα το αδιαμφισβήτητο δίκιο μας
(οφσαιντ Κυριάκου+αποβολή)
και μετά να ...''ντρεπόμαστε''...

-Θα περίμενα εστω
να καταδικάσουμε την συμπεριφορά των αγρινιωτών
απεναντι στους Πασολέδες μας
που δεχτήκανε πετρες-μπουκάλια και δεν ξερω και γω τι άλλο..


-Θα περίμενα ΠΡΩΤΑ
να πουμε 1 κουβέντα για τον Σύνταυρο-τραυματία
και επειτα να μας πιάσουν οι τύψεις.....

-Θα περίμενα να ντραπούμε για λογαριασμό τους πρωτα...

-Η επιλεκτική καταδίκη των γεγονότων
μας κατατάσσει αμέσως εμάς που ζητάμε ολοκληρωτική καταδίκη
στην κοινωνία των αλητών και των αμόρφωτων....???

-Γι αυτό ...πρίν ντραπούμε...
ας κρίνουμε καλύτερα....πιο ώριμα.....και πιο αντικειμενικά...
----------------------------------

-Η ανακοίνωση της ΠΑΕ, είναι αντρίκια
και μάλιστα επανάληψη αγώνα για τετοιο λόγο
πρεπει να έχει γίνει και στην Αγγλία....(Η Άρσεναλ μήπως...δεν το θμαμαι τωρα)???

-Για τους Πασολέδες όμως, μία κουβέντα για την....φιλοξενία????
-Ας μην αποσιωπούμε κάποια βασικά πράγματα....θεωρω.
-Αντρίκια ...πλην όμως ελλειπής....


ΘΥΜΙΣΕ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΕΥΝΟΗΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΑΔΕΧΘΩ

-Σήμερα αγαπητε Κρις-παναιτωλικέ
ευνοήθηκες και μάλιστα δις.....

-Και κάτι άλλο αγαπητε Κρις...

-Αυτά που έκανε η παναιτωλικη εξεδρα σήμερα....
...θα σας γυρίσουν μπούμερανγκ....και με μαθηματική ακρίβεια...

-Στα Γιάννενα δεν σας πειραξε κανενας......ενω η καφρίλα σας φάνηκε απεραντη...

-Δεν υπάρχει καμία απειλή στα γραφόμενα μου,ούτε υποβόσκει τίποτα...
-Χωρίς λόγο γίνατε καφροι...
 
KE EN EUROPA KIERO VERTE KE ASI VOLVERME LOKO'

Αποσυνδεδεμένος REVENGE OF THE BULL

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 48
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #185 στις: Δευ 21 Φεβ 2011 23:13 »
6) Με νοιάζει σήμερα ΜΟΝΟ που είναι το παιδί καλά (παρ οτι έπαθε χοντρή ζημιά). ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ. Να πάνε να γαμηθούνε όλα τα άλλα.


Ακριβως.

http://www.youtube.com/watch?v=A1iJ4O7OkdA&feature=player_embedded#at=106

Ετσι για την ιστορια το βιντεο.

διαφωτιστικον για οσους εχουν κριση συνειδησης
τι ωραια που ριχνονται οι φωτοβολιδες τι ωραια που κοβονται χερια, δαχτυλα, λαιμοι
κ δωσε γελιο σατανικο...ενα μικρο οακα με χειροτερα αποτελεσματα...  >:( παντα κατα του ΠΑΣ
δεν ηθελα να τους προσφερουμε δικαιολογιες σημερα
αλλα.......................

.....................κανω ηρωικες προσπαθειες ν αγιασω αλλα δεν μπορωωωωωωωωωωωωωω >:(
καμμια λυπηση

Αποσυνδεδεμένος PAS-o-media

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.613
    • Προφίλ
    • Φίλαθλοι ΠΑΣ
Απ: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #186 στις: Δευ 21 Φεβ 2011 23:16 »
Παράθεση
Επανάληψη του αγώνα ζητάει ο ΠΑΣ Γιάννενα!

O ΠΑΣ Γιάννενα ζήτησε επάναληψη του αγώνα με τον Παναιτωλικό αγνοώντας να πράξει το ίδιο για το παιχνίδι με τον ΟΦΗ!

Βέβαια, δεν φρόντισε να πράξει το ίδιο και μετά το παιχνίδι με τον ΟΦΗ όταν έγιναν τα αίσχη με την εισβολή του οπαδού στον αγωνιστικό χώρο και το χτύπημα στον Πολυχρόνη Βεζυρίδη.
athleticradio.gr
Ο PAS-o-media είναι κοινόχρηστος λογαριασμός που χρησιμοποιείται από διάφορα μέλη του forum. Σκοπός του είναι η δημοσίευση ειδήσεων του pas.gr και η αναδημοσίευση/μεταφορά / δημοσιοποίηση κειμένων που αφορούν τον ΠΑΣ, ή ενδιαφέρουν τους φίλους του από διάφορα Μ.Μ.Ε.

Αποσυνδεδεμένος REVENGE OF THE BULL

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 48
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #187 στις: Δευ 21 Φεβ 2011 23:21 »
Παράθεση
Επανάληψη του αγώνα ζητάει ο ΠΑΣ Γιάννενα!

O ΠΑΣ Γιάννενα ζήτησε επάναληψη του αγώνα με τον Παναιτωλικό αγνοώντας να πράξει το ίδιο για το παιχνίδι με τον ΟΦΗ!

Βέβαια, δεν φρόντισε να πράξει το ίδιο και μετά το παιχνίδι με τον ΟΦΗ όταν έγιναν τα αίσχη με την εισβολή του οπαδού στον αγωνιστικό χώρο και το χτύπημα στον Πολυχρόνη Βεζυρίδη.
athleticradio.gr

αυτα κανει ο υπερμετρος αλτρουισμος κ η υπερβολικη κουλτουρα
θα  βγει ο καθε πικραμενος  τωρα να διεκδικησει οτι μπορει
ρε χρηστοβασιλη κ αυριο μερα ηταν επρεπε να βγαλεις εν θερμω την ανακοινωση για επαναληψη τ αγωνα?
χωρις να σταθμισεις τα πραγματα, να δεις καποιες εξελιξεις κ γεγονοτα, να παρεις καμμια συμβουλη
τι ερασιτεχνισμος ειναι αυτος? :(
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 21 Φεβ 2011 23:25 από REVENGE OF THE BULL »

Αποσυνδεδεμένος mfbrinkmann

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 566
  • ΤΩΝ ΗΠΕΙΡΩΤΩΝ
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #188 στις: Δευ 21 Φεβ 2011 23:28 »
1ον και κυριότερον: τι γίνεται με τον συν-ταύρο μας???
2ον: Fair play δεν σημαίνει πως η επιστροφή της μπάλας πρέπει να πάει στον αντίπαλο τέρμα... τους γυρίσαμε την μπάλα με τον Κώτσιο, η άμυνά τους πήγε να συνεχίσει την καθυστέρηση (Κούσας) και τους το κάρφωσε ο Φουρτάδο, τέρμα...
3ον: Τους Αγρινιώτες τους ξέρουμε εδώ και χρόνια, ακόμη και στον στρατό στην ΕΜΑ τους είχαμε, άτιμη φάρα χωρίς μπέσα, συναγωνίζονται τους Αλβανούς χαλαρά... Πίστεψα με την τοποθέτηση του αγρινιότη πριν το μάτς, πώς γίνανε ανθρώποι εκεί κάτω... έκανα ΛΑΘΟΣ. Μετά τα σημερινά, κανένα έλεος στους αγρινιότες από μέρους μου, δεν το αξίζουν...
4ον: Γαμώ τον γαύροΣαρελάκο και την αβάντα που τους δίνει στην ΕΡΑSport...
5ον: Τέρμα οι "φιλοξενεία" στύλ πρώτου γύρου...
6ον: Άντε ρε μαλάκα που θα μας συγκρίνεις με τους γυφτόγαυρους....

1-1 και άντε γειά...
Της Πίνδου το μεγαλείο - του Πύρρου η αθάνατη γή...

ΜΚΚΕΓ ΣΛΚ

Αποσυνδεδεμένος sellos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.059
  • toros-tsiprofans
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #189 στις: Δευ 21 Φεβ 2011 23:30 »
Καλως εγινε προταση για επαναληψη του αγωνα..
(αν και δεν βλεπω τους Αγρινιωται να το πολυ θελουν,καλο ειναι και το χ)
Τωρα ο καθε Σαρρης θα βγαινει να θυμαται οτι χαιρεται, στα @@@ μας.
Εμεις, να κανουμε οτι πρεπει..

Απαραδεκτη η συμπεριφορα τον Αγρινιωτων
και αν μετα το 75' υπηρχε καποια δικαιολογια
στην αρχη ήταν φουστικο χτυπημα, κριμα δεν το περιμενα..

Υ.Γ. νομιζω πως το πασ.γρ πρεπει να αρχισει να ετοιμαζεται
υπαρχουν ζητηματα που πρεπει να καυτηριαστουν
- "αγνων παιδιων" επιθεσεις
- Τζεναμο-Βεζυριδς
- καποιες ιστοσελιδες που χρησιμοποιουν το ονομα του Παναιτωλικου με αντεθνικη ρητορικη,
ακρως προσβλητικη για πουτ@νες κτλπ...


Υ.Γ περαστικα στον συνταυρο

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΣ ΔΕΝ ΠΑΣ

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 3
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #190 στις: Δευ 21 Φεβ 2011 23:35 »
ΣΗΜΕΡΑ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΕΝΟΣ ΦΙΛΟΥ ΜΟΥ ΑΓΡΙΝΙΩΤΗ ΚΑΙ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΝΕΤΑΙ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΙ ΑΠΟ ΣΥΜΠΑΤΡΙΩΤΕΣ ΜΑΣ ΕΔΩ. ΟΣΟΙ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΣΚΕΠΑΣΤΗ ΘΑ ΕΙΔΑΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΣΥΜΠΤΡΙΩΤΕΣ ΜΑΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΥΣ ΕΚΕΙ.ΟΣΟΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ ΜΙΑ ΓΙΟΡΤΗ ΚΑΙ ΞΕΡΟΥΝ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΔΕΧΟΤΑΝ ΜΕ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑ ΤΟΠΙΚΟ ΝΤΕΡΜΠΙ ΗΤΑΝ,ΝΤΕΡΜΠΙ ΚΟΡΥΦΗΣ ΗΤΑΝ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΕΒΡΑΖΕ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ. ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΓΡΙΝΙΩΤΕΣ ΞΕΠΕΡΑΣΑΝ ΤΑ ΟΡΙΑ ΚΑΙ ΠΕΤΑΓΑΝ ΟΤΙ ΕΒΡΙΣΚΑΝ ΣΤΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ ΜΑΣ. ΟΛΟΙ ΜΑ ΟΛΟΙ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ, ΣΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΙΧΑΝ ΤΟ ΜΑΤΣ ΝΑ ΤΟ ΧΑΣΟΥΜΕ ΛΟΓΟ ΤΟΝ "ΚΑΛΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ" ΤΩΝ ΔΥΟ ΠΡΟΕΔΡΩΝ. ΟΙ ΔΥΟ ΟΜΑΔΕΣ ΑΓΩΝΣΤΙΚΑ ΕΙΧΑΝ ΑΠΟ ΕΝΑ 45'.
ΕΠΙΔΙ ΑΚΟΥΩ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ FAIR PLAY ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟ FAIR PLAY ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ "ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗΣ ΠΑΙΔΙΑΣ" ΚΑΙ "ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΩΝ" ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΤΑΚΤΙΚΗΣ ΟΥΤΕ ΤΠΤ ΑΛΛΟ . ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΤΙΜΑΕΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΙΣΟΦΑΡΙΣΑΜΕ ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ.
Η ΒΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΧΡΩΜΑΤΑ ΟΥΤΕ ΤΟΥ ΠΑΣ ΟΥΤΕ ΤΟΥ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΟΥΤΟΥ ΤΟΥ ΓΑΥΡΟΥ ΟΥΤΕ ΑΛΛΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΟΛΙΚΗ. ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΣΚ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΡΥΒΟΥΝ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Η ΧΩΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΒΙα ΓΗΠΕΔΑ

ΥΓ1: Ο ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΔΙΚΑΣΤΗΣ ΘΑ ΚΑΛΕΣΕΙ ΤΟΝ ΤΖΕΝΑΜΟ ?
ΥΓ2: ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ... ΜΗΝ ΠΩ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΝ ΝΑ ΔΥΝΑΜΗΣΟΥΝ ΤΟ ΜΑΤΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ.
ΥΓ3: ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ ΠΑΣ ΚΑΙ ΠΑΝ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΜΙΑ ΚΟΙΝΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
ΥΓ4: Ο ΠΑΣ ΕΧΕΙ ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΜΑΥΡΩΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΠΑΙΧΤΗ, ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΤΑΚΤΙΚΕΣ.
ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΕΚΕΙΝΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΧΤΥΠΗΣΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ, ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ  ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕΝΙΑΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

Αποσυνδεδεμένος HarMPas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.127
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #191 στις: Δευ 21 Φεβ 2011 23:38 »
Κούσας:
Καλά είναι να καθίσει στα αυγά του, όσο νοιώθει ζεστός, διαφορετικά ας βάλει κάποια άλλη κότα.

ααα το νούμρο τσ κλικας, το ψχοπαίδ τ Ματσιάλα

Αποσυνδεδεμένος uaglionos

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 190
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #192 στις: Δευ 21 Φεβ 2011 23:40 »
Συγνωμη δεν ζηταω απο κανεναν....
Καλα εκανε ο Φουρταδο και το καρφωσε... το κακο ηταν οτι δεν εβγαλε την μπλουζα και να το πανηγυρισει ΕΞΑΛΛΑ...
Την αλητεια την αρχησαν αυτοι στην κερκιδα... καλα καναμε και την συνεχισαμε στον αγωνιστικο χωρο....
Φτανει ποια με τον σταυρο στο χερι... οπως μας φερονται θα φερομαστε...
Τελος με τη καθε παπαρια του καθενος...
 :mono: :mono: :mono:




Totti senti che gioia, mentre tu gioca tua moglie fa la TROIA

Αποσυνδεδεμένος djtonakos

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 151
  • ΠΑΣ,γιατί έτσι!!!!
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #193 στις: Δευ 21 Φεβ 2011 23:44 »
Φτάνει ποια με τον σταυρο στο χερι... οπως μας φερονται θα φερομαστε...
Τελος με τη καθε παπαρια του καθενος...

Άρα να σταματήσουμε να λέμε ότι είμαστε διαφορετικοί.Είμαστε διαφορετικοί όταν είναι κ οι άλλοι.
Αν είναι να πέσω,ας πέσω.Όμως δε θα κάνω σε κανέναν αυτά που κάνανε σε μένα.Γιατί αν αρχίσω να τα κάνω κ εγώ θα είναι σαν να δικαιολογώ αυτά που μου κάνανε.

Αποσυνδεδεμένος CPAS1

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 517
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #194 στις: Δευ 21 Φεβ 2011 23:47 »
Μετά to videο που είδα παραπάνω, είμαι δυο φορές χαρούμενος που ο Φουρτάδο τους φέρμαρε τον τάχα!!!
Από εκεί και ύστερα αν ο χοντρός θέλει επανάληψη να πάει να παίξει μοναχός του, ούτε οι ποδοσφαιριστές του φταίνε τίποτα ούτε και ο κόσμος να δοθεί βορρά στους τενεκέδες του Αγρινίου.
Αλήθεια καμία δήλωση συγνώμης είδατε πουθενά από την δήθεν εκσυγχρονισμένη ομάδα των καπνοπαραγωγών;
Καμιά επανάληψη αγώνα δε πρόκειται να γίνει.

Άιντε και την Κυριακή Κούσα σε περιμένει ο Μαρκόφσκι να σου δώκει δυο τρία αυτόγραφα!!!!

Παράθεση
Άρα να σταματήσουμε να λέμε ότι είμαστε διαφορετικοί.Είμαστε διαφορετικοί όταν είναι κ οι άλλοι.
Όχι φίλε μου είμαστε και θα είμαστε διαφορετικοί
Ποιος άλλος έχει χάσει ματς με γκολ που δεν μπήκε ποτέ;
Σε ποιον άλλο έχει ακυρωθεί κανονικό γκολ γιατί μίλησε ο σκόρερ;
Σε ποιον άλλο έχει σφυριχθεί όρθιο πέναλτυ;
Ποιος άλλος έχει συρθεί σε τόσα μπαράζ και στήθηκε από σταματελάτους, παράγκες, δούρους και αγγελάκηδες;
Ποιος άλλος κέρδισε την κατηγορία και την έχασε στα χαρτιά μηδενιζόμενος σε όλα τα ματς.
Διαφορετικοί έιμαστε και θα είμαστε πάντα. Σε ποια άλλη ομάδα θα ακουγόταν όλες αυτές οι απόψεις για το δύσμοιρο Παναιτωλικό, για δες στα site τους και βγάλε συμπέρασμα.
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 21 Φεβ 2011 23:58 από CPAS1 »

Αποσυνδεδεμένος uaglionos

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 190
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #195 στις: Δευ 21 Φεβ 2011 23:49 »
Φτάνει ποια με τον σταυρο στο χερι... οπως μας φερονται θα φερομαστε...
Τελος με τη καθε παπαρια του καθενος...

Άρα να σταματήσουμε να λέμε ότι είμαστε διαφορετικοί.Είμαστε διαφορετικοί όταν είναι κ οι άλλοι.
[/quote

Σε τι ειμαστε διαφορετικοι ???
Totti senti che gioia, mentre tu gioca tua moglie fa la TROIA

Αποσυνδεδεμένος djtonakos

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 151
  • ΠΑΣ,γιατί έτσι!!!!
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #196 στις: Δευ 21 Φεβ 2011 23:53 »
Σε τι ειμαστε διαφορετικοι ???

Αυτό δε φωνάζουμε όλοι εμείς εδώ;Ότι είμαστε διαφορετικοί από όλους τους άλλους τους κάφρους κ ότι έχουμε κουλτούρα ως οπαδοί.
Αν είναι να πέσω,ας πέσω.Όμως δε θα κάνω σε κανέναν αυτά που κάνανε σε μένα.Γιατί αν αρχίσω να τα κάνω κ εγώ θα είναι σαν να δικαιολογώ αυτά που μου κάνανε.

Αποσυνδεδεμένος kastrinos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 333
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #197 στις: Δευ 21 Φεβ 2011 23:54 »
xaxaxa μαμηθηκε το τοπικ. ξεδωστε ολοι παμεεεεεεεεεε

Αποσυνδεδεμένος uaglionos

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 190
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #198 στις: Δευ 21 Φεβ 2011 23:58 »
Κουλτουρα εχουμε αλλα ΔΕΝ ειμαστε οι μονοι..
Εγω δεν νιωθω διαφορετικος.. οπαδος ειμαι της ομαδας της πολης μου..

Υ.Γ. Fair-play το κανεις οταν καποιος ειναι τραυματιας... οχι οταν ο αλλος ειναι κατω για καθηστερησεις.. αμα το σκορ ηταν 0-1 δεν θα επεφτε κανεις τους....
Totti senti che gioia, mentre tu gioca tua moglie fa la TROIA

Αποσυνδεδεμένος mfbrinkmann

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 566
  • ΤΩΝ ΗΠΕΙΡΩΤΩΝ
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #199 στις: Τρι 22 Φεβ 2011 00:01 »
Παράθεση
Όχι φίλε μου είμαστε και θα είμαστε διαφορετικοί
Ποιος άλλος έχει χάσει ματς με γκολ που δεν μπήκε ποτέ;
Σε ποιον άλλο έχει ακυρωθεί κανονικό γκολ γιατί μίλησε ο σκόρερ;
Σε ποιον άλλο έχει σφυριχθεί όρθιο πέναλτυ;
Ποιος άλλος έχει συρθεί σε τόσα μπαράζ και στήθηκε από σταματελάτους, παράγκες, δούρους και αγγελάκηδες;
Ποιος άλλος κέρδισε την κατηγορία και την έχασε στα χαρτιά μηδενιζόμενος σε όλα τα ματς.
Διαφορετικοί έιμαστε και θα είμαστε πάντα. Σε ποια άλλη ομάδα θα ακουγόταν όλες αυτές οι απόψεις για το δύσμοιρο Παναιτωλικό, για δες στα site τους και βγάλε συμπέρασμα.


Σωστόοοος...  8)
Της Πίνδου το μεγαλείο - του Πύρρου η αθάνατη γή...

ΜΚΚΕΓ ΣΛΚ