Αποστολέας Θέμα: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011  (Αναγνώστηκε 478792 φορές)

Αποσυνδεδεμένος kostrag

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 41
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1425 στις: Πεμ 04 Αύγ 2011 13:55 »
Παράθεση από: Wikipedia
Club career

Mantzios is kreas and was signed by Panionios from Kallithea in the summer of 2001. After making 67 league appearances and scoring 12 goals, he was snaped up by Greek giants Panathinaikos in 2005 in a deal that also included Alexandros Tziolis. He dazzled in his debut (2005–2006) season for Panathinaikos as he became a first team regular under Alberto Malesani and contributed many crucial goals towards the end of the season. Poor performances, lack of confidence and several coach changes saw ...

 :'( :'( :'( :P :P :P


Μπορεί ακόμα και εγώ να τον κοροιδεύω αλλά αν έρθει μπορεί να βγάλει μάτια και μετά να μείνουμε ολοι μαμάκες. Πάντως στην χειρότερη περίπτωση να ειναι 3ος (ισώς και 4ος αν πάρουμε και άλλον επιθετικό) επιθετικός και να παίζει οταν τραυμάτιζονται οι άλλοι 2 ή 3 και να φύγει την επόμενη χρονιά. Είδωμεν λοιπόν.

Αποσυνδεδεμένος djtonakos

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 151
  • ΠΑΣ,γιατί έτσι!!!!
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1426 στις: Πεμ 04 Αύγ 2011 14:16 »
Θεός!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mantzios vs Werder part 4

Παραπληγικός...
mantzios hahaha...

Ειδικά προς το τέλος δε βλεπόταν ο Μάντζιος αλλά κ εγώ θεωρώ ότι μπορούσε να γίνει μεγάλος παίχτης.Τι να πω;
Αν είναι να πέσω,ας πέσω.Όμως δε θα κάνω σε κανέναν αυτά που κάνανε σε μένα.Γιατί αν αρχίσω να τα κάνω κ εγώ θα είναι σαν να δικαιολογώ αυτά που μου κάνανε.

Αποσυνδεδεμένος nick

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 622
  • Same old city, same old tale
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1427 στις: Πεμ 04 Αύγ 2011 14:19 »
Παράθεση
Πάντως στην χειρότερη περίπτωση να ειναι 3ος (ισώς και 4ος αν πάρουμε και άλλον επιθετικό) επιθετικός και να παίζει οταν τραυμάτιζονται οι άλλοι 2 ή 3 και να φύγει την επόμενη χρονιά. Είδωμεν λοιπόν.
Φιλε ο Μαντζιος θα ζητησει μεγαλο συμβολαιο δε γινεται να τον παρεις για 3ο γιατι δε συμφερει. Να φαει παγκο και να χει απο τα μεγαλυτερα συμβολαια ?
Γενικα ειμαι κατα των μεταγραφων τετοιου τυπου, μακαρι να βρεθει παιχταρας ξενος και να λυθει το προβλημα στην επιθεση με τη δικη του αποκτηση.

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1428 στις: Πεμ 04 Αύγ 2011 14:37 »
Πολυ καλος παικτης με αισθηση του χωρου,ευθυβολο σουτ και ειναι ποδοσφαιριστης που δεν δισταζει να βαζει τα ποδια του σε διεκδικησεις...Μ'αρεει


Αγοραστε τον ζουδια
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος djtonakos

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 151
  • ΠΑΣ,γιατί έτσι!!!!
    • Προφίλ
Αν είναι να πέσω,ας πέσω.Όμως δε θα κάνω σε κανέναν αυτά που κάνανε σε μένα.Γιατί αν αρχίσω να τα κάνω κ εγώ θα είναι σαν να δικαιολογώ αυτά που μου κάνανε.

Αποσυνδεδεμένος pas1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 841
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1430 στις: Πεμ 04 Αύγ 2011 16:38 »
παιχτης ισαξιας αξιας με μητρογλου πιστευω...
καπως αδικημενος ο μαντζιος αλλα στα 28 λογικα διψαει για μπαλα!!
γουσταρω πολυ!
ΓΑΜΙΕΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΟΝΟ ΠΑΣ

Αποσυνδεδεμένος pastakis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.908
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1431 στις: Πεμ 04 Αύγ 2011 17:40 »
Πολυ καλος παικτης με αισθηση του χωρου,ευθυβολο σουτ και ειναι ποδοσφαιριστης που δεν δισταζει να βαζει τα ποδια του σε διεκδικησεις...Μ'αρεει


Αγοραστε τον ζουδια

Για ποιον λες? :P :P

Αποσυνδεδεμένος Proctor

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 329
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1432 στις: Πεμ 04 Αύγ 2011 18:12 »
Από sport-fm.gr

Παίζει μπάλα παντού ο ΠΑΣ!
04/08/2011, 17:13 | Διαβάστηκε 959 φορέςΑποστολή
Ολοκληρώνεται το βασικό στάδιο της προετοιμασίας του ΠΑΣ Γιάννινα στο Ζέεφελντ την Πέμπτη, με διπλή προπόνηση και η ομάδα του Στεφάν Ντεμόλ επιστρέφει, για να δώσει φιλικά στην Ελλάδα.

Εκτός όμως από τον αγωνιστικό χώρο, η διοίκηση θέλει να ολοκληρώσει με επιτυχία και το μεταγραφικό σχεδιασμό το συντομότερο δυνατό με μια ή δύο κινήσεις.

Η πρωινή προπόνηση της τελευταίας ημέρας επί αυστριακού εδάφους περιελάμβανε ασκήσεις με TRX και ασκήσεις με μπάλα. Η αποστολή του ΠΑΣ θα ολοκληρώσει την προετοιμασία της με απογευματινή προπόνηση και το πρωί της Παρασκευής θα αναχωρήσει από το Μόναχο με προορισμό την Αθήνα.

Το Σάββατο στις 20:00, ο ΠΑΣ Γιάννινα, θα αντιμετωπίσει την ομάδα του Πανιωνίου στη Νέα Σμύρνη στην πρώτη φιλική αναμέτρηση εντός συνόρων και την Κυριακή θα επιστρέψει στη βάση του.

Σε ότι αφορά τη μεταγραφική ενίσχυση, μετά την απόκτηση του Μπουζίντ, ο οποίος θα υπογράψει την Παρασκευή, οι άνθρωποι της ομάδας των Ιωαννίνων αναμένεται να κινηθούν για την απόκτηση ενός επιθετικού και ενός μέσου. Ψηλά στη λίστα των μεταγραφικών στόχων βρίσκονται οι Ζαϊρί και Μάντζιος, όμως το μπάτζετ της ομάδας επιτρέπει την απόκτηση ενός από τους δύο ποδοσφαιριστές.
Φιλική αναμέτρηση θα διεξαχθεί το Σάββατο 6 Αυγούστου στις 19:30 στο γήπεδο της Ανατολής ανάμεσα στην Εθνική Ελπίδων και την ομάδα Κ-20 του ΠΑΣ με την ΠΑΕ να καλεί τον κόσμο να παρακολουθήσει τον αγώνα.

Αλέξανδρος Πιπεριάς

ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΝΑ ΟΔΕΥΟΥΝ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ...
ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΟΥΙΖ...

ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΣΤΟΥΣ ADMIN Ν' ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΚΟΥΙΖ: ΘΕΤΕ ΜΑΝΤΖΙΟ Ή ΖΑΙΡΙ ?

-
ΕΝΑΣ-ΕΝΑΣ ΠΑΙΔΙΑ, ΟΛΟΙ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ.

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.816
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1433 στις: Πεμ 04 Αύγ 2011 19:07 »
ο μάντζιος είναι κρέας κατά την γνώμη μου αλλά στην παρούσα φάση κ σε σύγκριση με τους επιθετικούς που έχουμε είναι πολυτέλεια πιστεύω.
Ο ζαϊρι είναι χορευτής της μπάλας. Μάγος. Άμα τον πάρουμε θα παω να αγοράσω φανέλα.

Αποσυνδεδεμένος PasGianninaPreveza

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 825
  • Pas Giannina Preveza Group(on the making)
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1434 στις: Πεμ 04 Αύγ 2011 19:15 »
Aυτή την στιγμή χρειαζόμαστε τον μάντζιο. Είναι τρομερό ταλέντο, με μυαλό έλληνα. Δεν νομίζω να μην κάνει την διαφορά σε μια ομάδα που έχει ως στόχο να μην υποβιβαστεί. Εκτός και αν έρθει ο νέος και ωραίος οπότε ας πάρουμε τον μάγο.
                                                                                         Δεν σταματάμε παρόλη την αδικία, δεν σταματάμε γιατι μας χρωστά η ιστορία....

Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 976
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1435 στις: Πεμ 04 Αύγ 2011 19:21 »
ΜΑΝΤΖΙΟΣ εκ Πλακωτής  - ΤΖΑΝΗΣ εκ Παραποτάμου .....θεσπρωτικό δίδυμο????είδωμεν....
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος makispas66

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 394
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1436 στις: Πεμ 04 Αύγ 2011 20:18 »
εγω γνωριζο οτι ουτε μαντζιος  ερχεται και λυπαμαι που το λεω αλλα μαλλων ουτε μαγος ζαιρι κριμα μακαρι να μην επαληθευτο αλλα οπως σας ειπα  λιγες μερες πριν αλλο στοχο εχουμε πολυ μεγαλυτερο α; κατι που εμαθα αν τον παρουμε να φυλατε τις αδελφες σας ρεμαλια  ιλικρινα δεν ξερω κατα ποσο θα ξεσκιζη αντιπαλα δυχτυα η  νιαμου  :P στα γιαννενα  :P :P :P :P ::) :pas:

Αποσυνδεδεμένος makispas66

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 394
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1437 στις: Πεμ 04 Αύγ 2011 20:21 »
  ο εξυπνος  τωρα με πηρε τηλ και μου λεει για τον γιουρκα λες  οχι ρε ρεμαλι δεν λεω για τον γιουρκα

Αποσυνδεδεμένος Proctor

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 329
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1438 στις: Πεμ 04 Αύγ 2011 20:25 »
να φυλατε τις αδελφες σας ρεμαλια 

Τις γυναίκες σας, ελεύθερα. :P
ΕΝΑΣ-ΕΝΑΣ ΠΑΙΔΙΑ, ΟΛΟΙ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ.

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.816
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1439 στις: Πεμ 04 Αύγ 2011 20:48 »
τώρα κατάλαβα για ποιον μιλάς...κώστας γκουσγκούνης!

Αποσυνδεδεμένος davelis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.470
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1440 στις: Πεμ 04 Αύγ 2011 20:55 »
βάστα τοιχε, θα σπρωξω.... :P :P :P :P :P :P :P

Αποσυνδεδεμένος christos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.726
  • ΠΑΣ...γιατί κάποια πράγματα μένουν πάντα ίδια...
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1441 στις: Πεμ 04 Αύγ 2011 21:10 »
Πέρα από την ιστορία του φίλου makis , η οποία ...ΟΚ, νομίζω ότι πρέπει να ''μαζέψουμε το μυαλό μας '' και να το πάρουμε απόφαση ότι θα πορευτούμε με το ρόστερ ως έχει...
Θεωρώ απολύτως ανέφικτη την ιστορία με Μάντζιο ή Ζαιρί και καλό θα ήταν να πάψουν επιτέλους όλοι να τροφοδοτούν με τέτοια σενάρια τους διψασμένους φιλάθλους μας.100 ονόματα έγραψαν έως τώρα !ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ !

Υ.Γ. Ο Μάντζιος , ο Ζαιρί και ο Γιούρκας ξέρουν όση μπάλα ξέρουν όλοι μαζί οι 70 παίκτες που είχαμε την τελευταία 3ετία ! Ξέρω ότι πολλοί διαφωνούν αλλά... Ας βολευτούμε λοιπόν με ΝτασιοΛίλα , ΓεωργιουΓογολοΒίλα και ΜπακαΚουεβαςΤζάνη ( οι θέσεις των παραπάνω) και ...έχει ο Θεός !

Αποσυνδεδεμένος ΘΟΔΩΡΗΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.091
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1442 στις: Παρ 05 Αύγ 2011 00:35 »
Πέρα από την ιστορία του φίλου makis , η οποία ...ΟΚ, νομίζω ότι πρέπει να ''μαζέψουμε το μυαλό μας '' και να το πάρουμε απόφαση ότι θα πορευτούμε με το ρόστερ ως έχει...
Θεωρώ απολύτως ανέφικτη την ιστορία με Μάντζιο ή Ζαιρί και καλό θα ήταν να πάψουν επιτέλους όλοι να τροφοδοτούν με τέτοια σενάρια τους διψασμένους φιλάθλους μας.100 ονόματα έγραψαν έως τώρα !ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ !

Υ.Γ. Ο Μάντζιος , ο Ζαιρί και ο Γιούρκας ξέρουν όση μπάλα ξέρουν όλοι μαζί οι 70 παίκτες που είχαμε την τελευταία 3ετία ! Ξέρω ότι πολλοί διαφωνούν αλλά... Ας βολευτούμε λοιπόν με ΝτασιοΛίλα , ΓεωργιουΓογολοΒίλα και ΜπακαΚουεβαςΤζάνη ( οι θέσεις των παραπάνω) και ...έχει ο Θεός !


Ζα'ι'ρί ναι ξέρει μπάλλα κ θα ηταν χρήσιμος για τον ΠΑΣ-Ο Μάτζιος αν κ έχει να παίξει καιρό είναι έμπειρος κ αν είχε όρεξη κ έδενε θα βοηθούσε.Τώρα που είδες ή που στηρίζεις εσυ ότι θα έπαιζε μπάλλα στον ΠΑΣ ο Γιούρκας ένας θεός το ξέρει.Αν είχε ορεξη θα την έβγαζε κ στον Βάζελο μα ούτε στον πάγκο δεν είναι ικανός να πάρει θέση.
Εγώ προτιμώ Ντάσιο-Λίλα-Τζάνη κ να τα δίνουν όλα παρά Γιούρκα κ να μας δουλεύει
''Κ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΩ''

Αποσυνδεδεμένος Tsimendos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.514
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1443 στις: Παρ 05 Αύγ 2011 00:48 »
Εγώ προτιμώ την ομάδα που φτιάχνει ο Ντε Μολ. Μάλλον ξέρει περισσότερα από εμένα...

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1444 στις: Παρ 05 Αύγ 2011 02:18 »
Ζαιρί και ο Γιούρκας
 

Παράθεση
Μήπως ο Χριστοβασίλης πληρώνει  για τη σιωπή τους???

Ζαιρί
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος nick

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 622
  • Same old city, same old tale
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1445 στις: Παρ 05 Αύγ 2011 12:15 »
Για μενα ο Ζαιρι δεν απεχει και πολυ απο τον Σισιτς που χαμε .Προτιμω Σισιτς να πω την αληθεια. Τεχνικη μπορει να χει ο Ζαιρι αλλα μυαλο να παιξει ποδοσφαιρο δε νομιζω . Ναι ηταν ο πιο τεχνιτης ποδοφαιριστης στην ελλαδα αλλα δε μου λεει και κατι μονο αυτο. Προτιμω να μη δωσουμε τα μαλλιοκεφαλα μας ουτε για Μαντζιο ουτε για Ζαιρι αλλα για τον παικτη που χε πει ο makispas66 οτι θα θα μας φυγει το γκαυλι  :P
Δωσε κι αλλα στοιχεια μακη ...

ΥΓ. Αλλωστε ο Ζαιρι δεν ειναι ενα βημα πριν τη Μονακο? Τι μαλακιες μας αραδιαζουν ?

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1446 στις: Παρ 05 Αύγ 2011 16:12 »
Ένας από τους παίκτες που απασχολούν τον ΠΑΣ Γιάννινα για την ενίσχυση της μεσοεπιθετικής του γραμμής είναι ο μέσος του Ολυμπιακού, Σουμπίνιο. Οι Ηπειρώτες εξετάζουν την περίπτωση του παίκτη τον οποίο θα ήθελαν να αποκτήσουν με τη μορφή δανεισμού, εφόσον βέβαια δεν μείνει στο λιμάνι τη νέα αγωνιστική περίοδο. Το παραπάνω ενδεχόμενιο μάλιστα μοιάζει εξαιρετικά πιθανό αφού ο τεχνικός των Πειραιωτών Ερνέστο Βαλβέρδε δεν δείχνει να τον υπολογίζει και τον απέκλεισε από το αποψινό φιλικό των «ερυθρόλευκων» με τη Γουέστ Μπρομ.

Ο Σουμπίνιο συγκεντρώνει όλα τα στοιχεία που θέλει ο Ντεμόλ για τον παίκτη- ορχήστρα στο χώρο της μεσαίας γραμμής, αφού ο Βραζιλιάνος και καλή κάθετη πάσα διαθέτει και δυνατά πόδια και «ερωτική» επαφή με τα αντίπαλα δίχτυα.

Ο Μαρινάλντο Σισέρο Ντα Σίλβας ή Σουμπίνιο όπως είναι ευρύτερα γνωστός γεννήθηκε το 1986 στην πόλη Παλμαρές της Βραζιλίας. Η επαγγελματική του καριέρα ξεκίνησε το 2002 στη Σάο Πάολο, ενώ την επόμενη διετία πρόλαβε να αγωνιστεί στις Κασίμα Άντλερς, Ναούτικο, Αμέρικα, Ρίο Κλάρο και Κοϊτίμπα. Τη σεζόν 2007-08 φόρεσε τη φανέλα της Πόντε Πρέτα και Σάο Πάολο, ενώ το 2008 τον απέκτησε η Λεϊσόες. Την επόμενη χρονιά εντάχθηκε στο ρόστερ του Εθνικού από τον οποίο το 2010 τον απέκτησε ο Ολυμπιακός, δίνοντάς τον δανεικό στον Πανσερραϊκό.

Από εκεί και πέρα για σήμερα (5/8, 14.00) είναι προγραμματισμένη η κλήρωση του νέου πρωταθλήματος της Super League, μια κλήρωση με αρκετούς άγνωστους Χ, αφού δεν είναι ξεκάθαρο αφενός εάν θα υποβιβαστούν Ολυμπιακός Βόλου και Καβάλα και ποιες ομάδες θα πάρουν τη θέση τους, αφετέρου τι θα γίνει τελικά με τον Ηρακλή.

passport.gr





Ρε ειστε μαλακες εκει στην διοιηκηση,δεν καταλαβενεται!!!!δεν θελουμε,δεν γουσταρουμε πως να το πουμε παιχτες απο τον Γαυρο και ειδικα την στιγμη που γινεται ολος αυτος ο ντορος...Αμ το αλλο,λενε για δανεισμο ελεοςςςςςςςςςς....τουλαχιστον ρε ζουδια παρτε τον σαν μεταγραφη αλλα που στα @@@ σας να πουμε


Και στο κατω κατω ο soubinio φανηκε μια χρονια στον Εθνικο που ηταν στην Β εθνικη,στον δανεισμο του στις Σερρες που ηταν στην superleague ουτε καν ακουστηκε


Μαυρο φιδι που σας εφαγε,αυτο σας λεω μονο!!!!!!!!!!!!!!
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος Geopasoles

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.057
  • ΠΟΥΛΑ ΕΦΥΓΕΣ....ΟΤΙ ΕΒΓΑΛΕΣ ΕΒΓΑΛΕΣ...
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1447 στις: Παρ 05 Αύγ 2011 19:29 »
απο μαντζιο σουμπινιο και ζα'ι'ρη προτιμω τον ζα'ι'ρη...με ζα'ι'ρη ενα 11κατο επιθετικο και ενα 11κατο αμυντικο χαφ ημαστε κομπλε...3 μεταγραφες δηλαδη απομενουν...ελπιζω ο προεδρος να ριξει κανα φραγκο για να συμπληρωσει το ροστερ μας...
:pas: και  :mono:   :flag:

Αποσυνδεδεμένος pastakis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.908
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1448 στις: Κυρ 07 Αύγ 2011 14:11 »
Nεος ωραιος και με πολλα ποδοσφαιρικα προσοντα ειναι μονο αυτος







Γει λιγα ευρω τον χασαμε.Υπεγραψε στην CHELSEA

Αποσυνδεδεμένος PAS-o-media

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.613
    • Προφίλ
    • Φίλαθλοι ΠΑΣ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1449 στις: Κυρ 07 Αύγ 2011 16:12 »
Παράθεση
Θέλει Γιούρκα ο ΠΑΣ

Κυριακή, 07-08-2011 13:22

Από τον ΠΑΣ Γιάννενα φαίνεται πως είναι η μία πρόταση που έχει ο Γιούρκας Σεϊταρίδης, ώστε να φύγει από τον Παναθηναϊκό.

Όπως σας έχουμε ενημερώσει, ο Γιούρκας Σεϊταρίδης γνωστοποίησε στον Δημήτρη Γόντικα πως έχει στα χέρια του δύο προτάσεις για να ασυνεχίσει την καριέρα του. Σύμφωνα με πληροφορίες από τα Γιάννενα, η μία ομάδα που ενδιαφέρεται να αποκτήσει τον έμπειρο δεξί μπακ είναι αυτή που τον ανέδειξε. Ο λόγος φυσικά για τον ΠΑΣ Γιάννενα καθώς ο πρόεδρος της ομάδας θέλει να φέρει πίσω τον πρωταθλητή Ευρώπης με την Εθνική ομάδα το 2004 με τον τελευταίο να μην είναι και τόσο αρνητικός σε αυτό το ενδεχόμενο...
leoforos.gr
Ο PAS-o-media είναι κοινόχρηστος λογαριασμός που χρησιμοποιείται από διάφορα μέλη του forum. Σκοπός του είναι η δημοσίευση ειδήσεων του pas.gr και η αναδημοσίευση/μεταφορά / δημοσιοποίηση κειμένων που αφορούν τον ΠΑΣ, ή ενδιαφέρουν τους φίλους του από διάφορα Μ.Μ.Ε.