Αποστολέας Θέμα: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011  (Αναγνώστηκε 478679 φορές)

Αποσυνδεδεμένος batigoal9

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 55
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #425 στις: Πεμ 26 Μάι 2011 02:14 »
Κριμα για Σιαλμα. Ελπιζω να γινει η ανατροπη και να τον κρατησουμε.
Δεν μ'αρεσει οπως παει το πραγμα ομως.
Δεν θα προτρεξω, πριν δω οριστικες κινησεις της διοικησης αλλα η λεξη ασανσερ ερχεται στο μυαλο.

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.816
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #426 στις: Πεμ 26 Μάι 2011 07:15 »
Απο ποτε εγινε μεσσι ο σιαλμας ρε μαγκες και δεν το πηρα χαμπαρι?
αμαν ειπαμε καλος παιχτης μακαρι να μεινει σαν μπακ-απ αλλα δεν θα κλαψουμε κιολας αμα φυγει
δεν ξεχνω το ματς με τον θρασυβουλο
που το χαν στημενο χ
ο σιαλμας επνιξε τον κουνελο σε ολο το παιχνιδι
και οταν η εποπτης εβαλε το γκολ
αναγκασδτηκε να τρεξει στην κερκιδα
λες και εμεις τρωμε κουτοχορτο
επισης δεν ξεχνω οτι στο ηρακλειο φροντισε να μην παει.

υγ. θελω παραμονη μπακα σιαλμα. αλλα για 2-3 επιλογες.
μποστα η ομαδα χρειαζεται 1-2 γκολτζηδες

Αποσυνδεδεμένος nakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.141
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #427 στις: Πεμ 26 Μάι 2011 08:07 »
και γω παγουρενκο λεω να φυγουν! :-?
αφου θα μου φερει Μ ΟΥΣΛΙΜΟΒΙΤς(π.χ)και αλλον ενα τετοιο, συμφωνω.
Το ζητημα ομως ειναι θα μου τους φερει;
Τοτε να παω και γω να παρω διαρκειας! Ως τοτε ομως λεω να περιμενω...(ειμαστε καμποσοι) :joker:






Αποσυνδεδεμένος todo

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 83
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #428 στις: Πεμ 26 Μάι 2011 10:08 »
Μπακαγιόκο: «Θέλω να μείνω»!
 
Σπάνια παραχωρεί συνεντεύξεις, η περίσταση, όμως, το απαιτούσε…

Ο Ιμπραχίμα Μπακαγιόκο άνοιξε τα χαρτιά του, μιλώντας στη SportDay και φρόντισε να στείλει το μήνυμά του στον πρόεδρο του συλλόγου, Γιώργο Χριστοβασίλη. «Είναι δεδομένο ότι θέλω να μείνω», ήταν τα πρώτα λόγια του και συμπλήρωσε: «Περνάω υπέροχα στην Ελλάδα και τα Γιάννενα και προτεραιότητά μου είναι να μείνω στην ομάδα»!

Αναλυτικά, όσα είπε ο Μπακαγιόκο στη SportDay:

«Είναι δεδομένο ότι θέλω να μείνω», ήταν τα πρώτα λόγια του Μπακαγιόκο, ο οποίος συμπλήρωσε: «Περνάω υπέροχα στην Ελλάδα και τα Γιάννενα και προτεραιότητά μου είναι να μείνω στην ομάδα και να τη βοηθήσω να πετύχει τους στόχους της στη Σούπερ Λίγκα. Ο εκπρόσωπός μου έχει αναλάβει τις διαπραγματεύσεις με τη διοίκηση της ομάδας και θα δούμε το αποτέλεσμα των συζητήσεων. Είναι, πάντως, θετικό ότι υπάρχει διάθεση συνεργασίας και από τις δύο πλευρές».

Πότε θα γνωρίζουμε το μέλλον του; «Αυτή τη στιγμή απολαμβάνω τις διακοπές μου και σκέφτομαι μόνο την οικογένειά μου. Είναι ιερές αυτές οι στιγμές για μένα, αφού θέλω να αφιερωθώ στην οικογένειά μου. Τα άλλα τα χειρίζεται ο ατζέντης μου».

Σε ερώτηση σχετικά με το χρονικό ορίζοντα της απάντησής του προς τον ΠΑΣ, ο Αφρικανός μάς αποκάλυψε: «Κοιτάξτε να δείτε. Πριν απ' όλα αυτά θέλω να συναντηθώ με τον ίδιο τον πρόεδρο και να μιλήσουμε για κάποια θέματα. Απλώς δεν ξέρω πότε ακριβώς θα γίνει αυτό. Εγώ θέλω να μείνω στον ΠΑΣ και την Ελλάδα. Στη ζωή, όμως, ποτέ δεν ξέρεις τι σου επιφυλάσσει το μέλλον».


sport-fm.gr

Αποσυνδεδεμένος paspaliars

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.483
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #429 στις: Πεμ 26 Μάι 2011 10:25 »
ra paides απο ποτε εχει fun club ο Σιαλμας εδω μεσα?   ααα...ξεχασα ...μετα απο τη γκολαρα που εφτιαξε ο Σκουφ κ εκτελεσε αυτος....οκ....οπως ομως ειπε κ ο παγρενκος στα δυσκολα φροντισε να βγαλει εξω την ουρα τ απο νωρις(γεντι κολε)
  διαλιεχτε ΠΑΣΛΕΣ τι ειδους παιχτες θελετε και φροντιστε  να κανετε ολοι την αναλογη ρεκλαμα...ΔΙΑΛΙΕΧΤΕεεε  τωρα που γυριζει...
 
  εγω παντως επειδη τον θμαμαι κ απο περσι θα τον ηθελα για τ χρον ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ σα buck up. Τοσο αυτον οσο και το Μπακα που κουβαλαει πολυ περσοτερες εμπειριες και περγαμηνες αλλα λογω ηλικιας δε μπορει ν ανταπεξελθει στο βαρος του βασικου φορ...
  για δευτερες λυσεις καλοι θα ναι αναλογως με τον αντιπαλο και τς περιστασεις.... αλλα μη τρελαθουμε κιολας...δε θα πληρωσουμε τον κουκο αηδονι...αν τα χωσει χοντρα σ τς παγκιτες με τι δεκαρες θα φερ τς παιχταραδες π ολοι θελουμε?  :pas:
....ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ AJAX ΤΗς ΗΠΕΙΡΟΥ...

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #430 στις: Πεμ 26 Μάι 2011 10:39 »
Φεύγουν από τον ΠΑΣ οι Μπακαγιόκο, Σιαλμάς
http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/BEth/PASGiannina/324971.html   

Παρόλα αυτά οι δύο πρώτοι σκόρερ της ομάδας δύσκολα θα παραμείνουν, αφού έκαστοι έχουν δεχτεί δελεαστικές προτάσεις από άλλους συλλόγους της Super League. 

Την ίδια στιγμή, ο Βέλγος τεχνικός εξέφρασε την επιθυμία του να διατηρηθεί ο βασικός κορμός της ομάδας, ζητώντας από τη διοίκηση να παραμείνουν οι

Ντάσιος, Βάντερσον, Πάντος, Κώτσιος, Πατσατζόγλου, Κεϊτά, Ανδράλας, Μιχαήλ, Τζημόπουλος, Τζάνης και ντε Βισέντι.

Επίσης, πολύ κοντά στην παραμονή τους βρίσκονται και ο Φώτης Κηπουρός με τον Τάσο Κυριάκο, αφού έκαστοι εξέφρασαν την επιθυμία τους να ανανεώσουν τα συμβόλαιά τους.

Να σημειωθεί τέλος πως ιδιαίτερη ζήτηση έχουν τα εισιτήρια διαρκείας της επόμενης σεζόν, αφού σύμφωνα με τις πρώτες εκτιμήσεις των ανθρώπων της διοίκησης, έχουν ήδη φτάσει τα 1.000.
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #431 στις: Πεμ 26 Μάι 2011 10:46 »
ra paides απο ποτε εχει fun club ο Σιαλμας εδω μεσα?   ααα...ξεχασα ...

Παράθεση
ΠΑΣ για καμιά μεταγραφή?
Σιαλμάς  Δημήτρης
Ξεκίνησε από paspaliars « 1 2 3 ... 31»
 

 8)
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος SirBak

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 706
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #432 στις: Πεμ 26 Μάι 2011 11:14 »
Παράθεση
εγω παντως επειδη τον θμαμαι κ απο περσι θα τον ηθελα για τ χρον ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ σα buck up. Τοσο αυτον οσο και το Μπακα που κουβαλαει πολυ περσοτερες εμπειριες και περγαμηνες αλλα λογω ηλικιας δε μπορει ν ανταπεξελθει στο βαρος του βασικου φορ...
  για δευτερες λυσεις καλοι θα ναι αναλογως με τον αντιπαλο και τς περιστασεις.... αλλα μη τρελαθουμε κιολας...δε θα πληρωσουμε τον κουκο αηδονι...αν τα χωσει χοντρα σ τς παγκιτες με τι δεκαρες θα φερ τς παιχταραδες π ολοι θελουμε

Ετσι.Τα ειπες ολα  :mono:

Αποσυνδεδεμένος gecks

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 590
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #433 στις: Πεμ 26 Μάι 2011 11:53 »
Eσείς που δε θέλετε το Σιαλμά, ή που μάλλον δεν έχετε τόσο πρόβλημα αν φύγει, περιμένετε λίγο.
Αν άκουσα καλά, φεύγει ο Σισέ από το βάζελο.


Αποσυνδεδεμένος astralon

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.817
  • Plavo srce
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #434 στις: Πεμ 26 Μάι 2011 12:30 »
-Είμαι και εγώ υπέρ της παραμονής Σιαλμά και Μπάκα...Ιδιως μετα την φετινή πολυ καλή χρονιά τους...

-Αν φυγουν, τότε το κενό τους πρέπει να καλυφθεί
και ποιοτικά και ποσοτικά...

-Και τι εννοώ ποσοτικά???
-Ότι πρεπει να βρείς σιγουρα 4 επιθετικούς, ετοιμους για την Σουπερλίγκ...
 
KE EN EUROPA KIERO VERTE KE ASI VOLVERME LOKO'

Αποσυνδεδεμένος BILLY_STAM

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.417
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #435 στις: Πεμ 26 Μάι 2011 12:32 »
Αν ο Μπάκας βρει καλύτερο συμβόλαιο στη Β' Γαλλίας ή στον ... μοντελοπνίχτη ΟΚ. Με γεια του με χαρά του. Απλά στη συνέντευξή του σήμερα σα να είδα να θέλει να μείνει εδώ, αλλά να απαντήσει πιο μετά και αφού συναντηθεί με ΧΒ. Ας ελπίσουμε ότι είναι να γίνει, ας γίνει νωρίς, γιατί στην Β' που ο Μπάκας έκανε προετοιμασία μας έδειξε πολύ καλύτερα στοιχεία, από ότι στην Α' επί Οτσαλάν που ήρθε μετά το πέρας της προετοιμασίας.
Για το Σιαλμά και μένα ευχή μου είναι να μείνει, ακόμα και σαν backup, αν στη θέση του αποκτηθεί καλύτερος. Αν όμως κι αυτός νομίζει ότι μπορεί να βρει καλύτερο συμβόλαιο και να τα πάρει (όχι με το στόμα, αλλά αληθινά) σε άλλη ομάδα της S.L τότε καλή συνέχεια. Μόνο μην τον δούμε σε τίποτε προσφυγές μετά. Α και να μην ξεχνά και τι έλεγε (ότι τράβηξε) από τον ... προηγούμενο εργοδότη του .. τον Ευρωπαίο  πλέον .... παραγκάρχη!!!!!

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.727
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #436 στις: Πεμ 26 Μάι 2011 12:45 »
μακαρι να μεινουν για buck up και ο μπακα και ο σιαλμας
ειναι καλο να μεινουν οσο πιο πολλοι καλοι παιχτες απο τη φετινη χρονια για να υπαρχει φετος οσο το δυνατον μεγαλυτερη ομοιογενεια......εντος και εκτος ενδεκαδας

αλλα μεχρι εκει

ως συνηθως καποιοι το ψωφισαν και βρωμισε για αλλη μια φορα.........
τι αλβαρεζ τωρα....εδω εχουμε αλλο θεμα........

Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #437 στις: Πεμ 26 Μάι 2011 13:24 »
Και επισης μη ξεχναμε οτι ο Μπακα ειναι πραγματικα απο τους λιγους παιχτες της ομαδας μας και περυσι και φετος ο οποιος απλα μπορει να κανει ενα κοντρολ χωρις να χασει την μπαλα ακομα και αν του εχει κολλησει ο αμυντικος σαν βδελα.Τελος ειναι το μεγαλυτερο ονομα που εχει περασει απο τον ΠΑΣ! συμφωνα ομως με το βιογραφικο του.Μαρσειγ-Εβερτον(με γκολ μαλιστα στο θεατρο των ονειρων :P)-Οσασουνα-και αν δεν κανω λαθος Λιβορνο.

Αποσυνδεδεμένος PASkal

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 405
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #438 στις: Πεμ 26 Μάι 2011 14:23 »
μακαρι να μεινει ο ΜΠΑΚΑ..ειναι παιχταρα κ αντεχει σιγουρα ακομα 1 χρονο στην Α..
αν φυγει πρεπει να βγαλουμε συνθημα με τον ιδιο ρυθμο που λεμε για τον μπακα αλλα τωρα για την ομαδα γιατι οταν το λεμε αυτο ακουγεται χαλαρα στη μιση πολη..ενταξει το λενε κ αριανοι θα πουν καποιοι αλλα σιγα τωρα..
our life always in blue and white...

Αποσυνδεδεμένος LEON

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 377
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #439 στις: Πεμ 26 Μάι 2011 15:43 »
 ;)Να σας πω και κατι;δε χρειαζεται να κανουμε θεους επαγγελματιες παικτες...Ναι μας βοηθησαν αλλα πληρωνονται πολυ καλα για την κατηγορια....ο Μπακα ειναι πραγματι πολυ καλος παικτης και βαση βιογραφικου αλλα και σε οτι εδειξε στο χορταρι φετος... χαρη δεν εκανε πληρωθηκε αδρα για την κατηγορια (και ηταν και ματς που ηταν αφαντος)προσπαθει να εξασφαλιση ενα απο τα τελευταια καλα συμβολαια δικαιωμα του αλλα'' το μοναστηρι να ειναι καλα'' ...οσο για το Σιαλμα και ο δημητρακης εκανε ενα πολυ καλο δευτερο γυρο ετσι με καθοριστικα γκολ χωρις ιδιαιτερες περγαμηνες στο βιογραφικο του και προσπαθει να παρι απο τα πρωτα συμβολαια καλα της καριερας του ....εχει προτασεις και θα επιλεξει και το ιδιο ισχυει και για αυτον΄΄ το μοναστηρι να ειναι καλα και απο καλογερους΄΄...ο ΠΑΣ ειναι πανω απο ολους εχουν περασει παχτραδες ουκ ολιγοι ....και να θυμισω και κατι ο Σολακης(η πορεια του δειχνει και τι εγκλημα εκανε που δεν τον κρατησε ο προεδρος) και ο Σαιτας την προηγουμενη χρονια που ανεβηκαμε εβαλαν περισσοτερα γκολ(απ'το διδυμο Μπακα- Σιαλμα) και η αμοιβη και των 2 ητανε τα 2/3 της αμοιβης  του Μπακα οποτε....ενταξει μη τρελαθουμε και μη ξεχναμε ευκολα ετσι;...... :mono:

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #440 στις: Πεμ 26 Μάι 2011 16:07 »
Μπακαγιόκο - Σιαλμάς

Κάποτε ο ΚΟΝΤΟΡΙΓΚΑΝΙ  έλεγε, θα παίξω  60΄, αλλά θα παίξω, στηριχτείτε επάνω μου στα 60΄.
Το αναφέρω ως παράδειγμα και όχι ως σύγκριση (άλλη εποχή, άλλη μπάλα), αλλά κάπως έτσι θεωρώ την περίπτωση του Μπακαγιόκο     (μη ξεχνάμε ότι στον μΠάοκ  παρα-μιλάνε ακόμα κάποιοι). Ο Μπάκα είναι μια δυνατή εφεδρεία και εφ’  όσον παραμένει ζεστός).

Για το  Σιαλμά (δε ξέρω τι σκέφτεται   ο ίδιος για την καριέρα του ή οι πέριξ του), τον  θεωρώ  παίχτη αξίας, παίχτη κλειδί.
Είναι 25 χρονών, με παιχνίδια τύπου SL στα πόδια του, ένας παίχτης  που ωριμάζει εκπληκτικά και  δε μας έχει δείξει τίποτα ακόμα, από αυτό που στην ουσία είναι.
Εκτιμώ ότι τα καλύτερά του έρχονται.

Η Παε μπορεί να αναζητάει  παίχτες κλάσης  και με βάση το πλάνο Ντεμόλ, αλλά παίχτης καλός  και  φτηνός , ας πούμε και λίγο καλύτερος  απ’ το Σιλμά, δε υπάρχει,  γι’ αυτό εκτιμάς  αυτό που έχεις.
Και όπως λέει ο astralon - με άλλα λόγια -  όταν διώχνεις τον καλό, φέρνεις τον καλύτερο ή τους καλύτερους και όχι σε κιλά.

Τα Χανούμια   Πάντος από νωρίς το πρωί , διακατέχονται από ενθουσιασμό για δήθεν απόκτηση  Σιαλμά και σε  σύγχυση  ή αμφισβήτηση για δήθεν «μούφα» υπογραφή Ταμπάση στον Πας.

Δε ξέρω, αν θα έπρεπε να μας  πει κάποιος  Χριστοβασίλης ή αντ’ αυτού, τί τελικά συμβαίνει και ιδιαίτερα στην περίπτωση του Σιαλμά, που τυπικά είναι ακόμα παίχτης του Πας. (εκτός για λόγους σκοπιμότητας ή διαρροής,  για τη μεταγραφική παραπλάνηση)

Κρατείστε Σιαλμά, Μπακαγιόκο, Κυριάκο, Κηπουρό,  κάντε απαραίτητες Προσθήκες  και όχι είχαμε για να έχουμε, γιατί τα ΠΟΚ – ΠΟθ  θα παίζουν  πάλι με τους ίδιους και τους ίδιους Πεσε – Πεσε (ηλικιακά),  μόνο ο Γαύρος  κάνει  πάντα μια – δυο «ακριβές»  μεταγραφές το χρόνο, αλλά  του βγαίνουν. (Μιλάμε πάντα για ποδοσφαιρικό ποδόσφαιρο και όχι προεδρικό ποδόσφαιρο, αν και ο Βόλος τα συνδύαζε  και τα δυο στυλ)

Πάντα ήμουν κατά της Σημαιοποίησης  των «παιχτών», δηλαδή τη διάκριση σε Ψυχάρες και σε  Μούφες και είναι  γνωστά τα αποδυτηριακά αποτελέσματα.

Κάθε άνθρωπος έχει την ιδιοσυγκρασία  του και  τις επικοινωνιακές του δεξιότητες, είμαστε διαφορετικοί. Μια ομάδα είναι καλά να τη βλέπεις ως σύνολο και έτσι να την αντιμετωπίζεις στο αγωνιστικό της κομμάτι, διαφορετικά δίνεις καθαρό αέρα και τον παίρνεις κοπανιστό.

Οι παίχτες που εκτιμάμε ότι πρέπει να μείνουν, είναι  δοκιμασμένα αγωνιστικά   και ηθικά στηρίγματα  του Πας, θα βοηθήσουν  στο δέσιμο με τα όποια νέα αποκτήματα  και  είναι γνώστες της  νέας  αγωνιστικής πιάτσας.

Κρατείστε τους.

Σε άλλη περίπτωση, βρείτε  ένα τοίχο να χτυπήσετε  το κεφάλι σας και ιδιαίτερα εκείνος με το μεγάλο.
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 26 Μάι 2011 16:40 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος makispas66

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 394
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #441 στις: Πεμ 26 Μάι 2011 20:36 »
Ο ΣΙΑΛΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ Η ΝΕΑ ΦΕΡΡΑΡΙ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΠΑΙΧΤΗΣ ΕΥΕΛΙΚΤΟΣ ΤΑΧΥΤΑΤΟΣ ΜΕ ΑΙΣΘΗΣΗ ΤΟΥ ΓΚΟΛ, ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΗ ΘΑ ΔΙΝΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΕΑΝ Ο ΣΙΑΛΜΑΣ ΔΕΝ ΘΕΛΗΣΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΠΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΛΕΨΕ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ  ΕΜΕΙΣ ΤΟΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΔΥΣΤΙΧΟΣ ΤΟΝ ΜΑΘΑΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ (ΑΦΟΥ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΧΡΟΝΙΑ) ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΝΑ ΜΕΙΝΗ Ο ΜΠΑΚΑ ΤΙ 180 ΤΙ 200 ΤΟΝ ΘΕΛΕΙΣ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΣ ΔΙΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ Ο ΜΠΑΚΑ ΘΕΛΕΙ ΣΑΝ ΤΡΕΛΟΣ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ. ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΕΘΕΑΘΗ ΣΕ ΕΚΘΕΤΗΡΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΜΕ ΞΑΝΘΙΑ ΑΙΘΕΡΕΑ ΥΠΑΡΞΗ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΑΜΑΞΑΚΙ!!!!  ΚΥΡΙΟΣ Ο ΜΠΑΚΑ ΠΛΗΡΩΣΕ  ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΧΑΡΑ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΟΠΟΤΕ  ΜΑΓΚΕΣ ΜΟΥ Ο ΜΠΑΚΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΤΡΕΛΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΛΙΓΟ ΑΥΤΟΣ ΠΙΣΩ ΛΙΓΟ ΕΜΕΙΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΝΕΧΤ FUCKING YEAR 10 ΠΑΣΤΕΛΙΑ ΣΤΟ ΧΑΛΑΡΟ  :pashat:

Αποσυνδεδεμένος nakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.141
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #442 στις: Πεμ 26 Μάι 2011 23:02 »
Εμεις τους ειδαμε και φυσικα οχι μονο μας κανουν αλλα μας παρακανουν.
Αν πμορει λοιπον ο προεδρας τους κραταει!Ειδικα στη περιπτωση του "βγαλτη εξω" δεν πρεπει να γινει μαλακια,οπως παλιοτερα με Σολακη!
Ο μεγαλος ειπε πως εβαλε μυαλο.Μη γινομαστε ακριβοι στα πιτουρα!

Αποσυνδεδεμένος PaSaTeMpOs

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 14
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #443 στις: Παρ 27 Μάι 2011 00:10 »
Το contra γραφει σημερα για Ζαιρι, αλλα σημειώνει οτι ειναι δύσκολος στοχος.
Δύσκολοι στόχοι πάντως ήταν και οι Σκουφαλης, Πάντος για Β' εθνική...
Μ'αρέσει που φαίνεται οτι χτυπάμε και δυνατά χαρτιά!

http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/BEth/PASGiannina/325284.html

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #444 στις: Παρ 27 Μάι 2011 00:21 »
Ζαϊρί - Μήτρογλου.
Το είπε και ο Χάρμπας πριν ένα μήνα.

Παίζει ;)
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος LEON

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 377
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #445 στις: Παρ 27 Μάι 2011 00:21 »
 ;)ΚΑΛΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΑΝΑΤΖΕΡ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΛΥΠΤΕΤΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΣ ΕΧΕΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΙΤΑΛΙΑ ΚΑΙ ΓΑΛΛΙΑ.................. ΑΛΛΑ ΑΣ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΤΙ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΑΙΚΤΕΣ.....

Αποσυνδεδεμένος paspaliars

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.483
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #446 στις: Παρ 27 Μάι 2011 01:00 »
Eσείς που δε θέλετε το Σιαλμά, ή που μάλλον δεν έχετε τόσο πρόβλημα αν φύγει, περιμένετε λίγο.
Αν άκουσα καλά, φεύγει ο Σισέ από το βάζελο.
φευγει μεσω Ιωαννινων η απευθειας? :P
 
κ ποιος ειπε οτι δε θελω κ το Δημητρη το Σιαλμα τ χρονου?κ δοκιμασμενος ειναι και εξελιξιμος ,αλλα δε θα τον κανω και θεο για ενα γκολαααθοοοοο :pas: ...καλο ειναι να επανερχομαστε στη γη μετα απο καθε τετοιο πεταγμα και μεις ,αλλα κυριως ο ιδιος και  σταθμιζοντας τα δεδομενα να κοιταξει το συμφερον του... κ να παραμεινει στον ΠΑΣ :P ...
  οσο και να φανει παραξενο σε  μερικους Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΕΡΔΙΣΑΜΕ ΨΥΧΗ τε και σωματι αν κρινω απο τα λεγομενα του...οποιος παρακολουθσε τ συνεντευξη του, θα καταλαβε οτι δεν τρελαινεται τοσο, ουτε με την ομαδα μας ,ουτε με τους φιλαθλους, ουτε με την πολη μας...μαλλον προς το κλεινον αστυ ειν ο νους κ η καρδια του... :(
 :mono:
....ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ AJAX ΤΗς ΗΠΕΙΡΟΥ...

Αποσυνδεδεμένος LEON

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 377
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #447 στις: Παρ 27 Μάι 2011 01:17 »
Eσείς που δε θέλετε το Σιαλμά, ή που μάλλον δεν έχετε τόσο πρόβλημα αν φύγει, περιμένετε λίγο.
Αν άκουσα καλά, φεύγει ο Σισέ από το βάζελο.
φευγει μεσω Ιωαννινων η απευθειας? :P
 
κ ποιος ειπε οτι δε θελω κ το Δημητρη το Σιαλμα τ χρονου?κ δοκιμασμενος ειναι και εξελιξιμος ,αλλα δε θα τον κανω και θεο για ενα γκολαααθοοοοο :pas: ...καλο ειναι να επανερχομαστε στη γη μετα απο καθε τετοιο πεταγμα και μεις ,αλλα κυριως ο ιδιος και  σταθμιζοντας τα δεδομενα να κοιταξει το συμφερον του... κ να παραμεινει στον ΠΑΣ :P ...
  οσο και να φανει παραξενο σε  μερικους Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΕΡΔΙΣΑΜΕ ΨΥΧΗ τε και σωματι αν κρινω απο τα λεγομενα του...οποιος παρακολουθσε τ συνεντευξη του, θα καταλαβε οτι δεν τρελαινεται τοσο, ουτε με την ομαδα μας ,ουτε με τους φιλαθλους, ουτε με την πολη μας...μαλλον προς το κλεινον αστυ ειν ο νους κ η καρδια του... :(
 :mono:Sυμφωνω απολυτα με αυτο που γραφεις και πιστευω οτι αυτο που περιγραφεις 6-7 γραμμες ειναι αυτο που ανταποκρινεται στην πραγματικοτητα 100% και το ξαναειπα ''το μοναστηρι να ειναι καλα και απο καλογερους'' :mono:

Μολοσσός

  • Επισκέπτης
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #448 στις: Παρ 27 Μάι 2011 01:23 »
και συνεχίζω...πως να έχει ο άνθρωπος το κέφι να μείνει στα Γιάννενα όταν τον λένε παλιοχαρακτήρα γιατί τόλμησε να ζητήσει καλύτερο συμβόλαιο...πως να θέλει ο άνθρωπος όταν βλέπει ότι δεν αναγνωρίζεται η συνολική προσφορά του φέτος,αλλά οι περισσότεροι μένουν στο ότι έβαλε απλά ένα γαμάτο γκολ....ούτε εγώ θα καθόμουν εδώ όταν ξέρω τις δυνατότητές μου...ίσως στην άλλη ομάδα να παίζει βασικός κι όχι μπακαπ...με το που ανεβήκαμε κατηγορία αυτόματα ο σια έγινε ένα παιχτάκι της σειράς που μόνο για μπακαπ τον χρειαζόμαστε...ναι με τέτοιες νοοτροπίες κι εγώ θα έφευγα...


και όπως μίλησε κι ένας άλλος για σεβασμό...αν θέλουμε να μας σέβονται θα πρέπει να τους σεβόμαστε κι εμείς...

Αποσυνδεδεμένος Proctor

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 329
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #449 στις: Παρ 27 Μάι 2011 09:58 »
Μόνο ο Στέφανος ξέρει αν ο Μοικανός ταιριάζει ή όχι στο σύστημα που θέλει να δουλέψει τουχρόνου. Κι εγώ θέλω να μείνει και γιατί όχι και σαν βασικός , αν κολλάει στο σύστημα του FThemAll.
ΕΝΑΣ-ΕΝΑΣ ΠΑΙΔΙΑ, ΟΛΟΙ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ.