Αποστολέας Θέμα: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011  (Αναγνώστηκε 478802 φορές)

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1500 στις: Πεμ 11 Αύγ 2011 21:17 »
ΦΕΤΟΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΙΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΚΡΙΘΕΙ Ο ΒΟΛΟΣ ΜΕ -10 ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΗΔΗ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ Η ΚΑΒΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΑΙΧΤΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ....ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΤΟΥΣ ΚΡΑΤΗΣΑΝΕ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΓΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 2 ΕΚ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΩΣΑΝΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΙΖΑ ΣΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΤΩΝ ΕΦΕΣΕΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝΕ....ΤΟ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΠΕΣΕΙ ΗΔΗ ΟΠΩΣ Ο ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΞΕΠΟΥΛΗΣΟΥΝ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΑΠΟΜΕΙΝΕΙ ΑΠΟ ΠΑΙΧΤΕΣ. ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΙΔΙΑ ΤΙΜΩΡΙΑ ΓΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑ ΚΑΙ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΕΧΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΗΔΗ 4 ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΦΟΦΗ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΜΕ ΑΝΑΣΤΟ ΚΑΙ ΜΠΟΥΡΜΠΟ-ΒΕΖΥΡΙΔΗ ΠΟΥ ΑΝΕΒΗΚΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΠΕΣΟΥΝ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΑΓΡΙΝΙΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΛΤΑ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΕ ΓΙΩΡΓΟ ΚΟΥΣΑ ΣΤΗΝ ΑΜΥΝΑ ΠΙΟ ΑΡΓΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΡΙΠΛΕΥ...ΑΠΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΜΕΤΑΓΡΦΕΣ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΟΥ ΜΟΝΟΣ ΣΤΟΧΟΣ ΠΛΕΟΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΥΡΩΠΗ ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΚΑΙ ΟΜΑΔΑΡΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙΣ ΑΕΚ-ΑΡΗ-ΠΑΟΚ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΨΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΣΗ ΓΙΑ ΕΥΡΩΠΗ....ΦΕΤΟΣ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΦΤΙΑΞΕ ΟΜΑΔΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙς ΠΟΛΛΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΚΑΛΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙς ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΑΝ ΘΕΣ ΚΑΝΕ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ.



Απο που και ως που βλεπεις φιλε μου πως ο Βολος και η Καβαλα θα πανε απατοι???????γιατι πρωσοπικα βλεπω να μας περνανε στην βαθμολογια σταματημενοι..Ηδη τα κουναβια στην Ευρωπη περασαν χαλαρα και τους 2 γυρους και στην Καβαλα δεν υπαρχει καμια αποδεσμευση ποδοσφαιριστη...Το ροστερ και των δυων ομαδων ειναι πολυ μπροστα απο το δικο μας...

Ο Παναιτωλικος απο την πλευρα του εσταξε φραγκα ειτε για το cammara ειτε και για Χαριστεα(ειτε μας αρεσει ειτε δεν μας αρεσι σαν ποδοσφαιριστης) και εκανε την υπερβαση.....Για Κερκυρα και Αστερα Τριπολης(λεγαμενοι υποκατστηματα) που το στηριζεις οτι θα τιμωρηθουν?εδω σωσανε τον βολο και την Καβαλα με ενα σωρο αποδειξεις εναντιον τους,εσυ πιστευεις οτι θα γινει κατι για αυτουνους....................

Ο Πανιωνιος εχει πλατες του γαυρου,η Ξανθη επισης και παει λεγοντας................

Ο Παπουτσακης προοριζεται για προεδρος superleague που ολοι μας καταλαβαινουμε τι σημαινει αυτο..........


Με λιγα λογια και με την εμπειρια τοσων υποβιβασμων,πλεον ειμαι σιγουρος οτι για να σωσεις την κατηγορια πρεπει να εχεις ομαδα τοσο καλη που να καμπτεις διαιτησιες,παραγοντες,στησιματα κλπ........Πολυ φοβαμαι ομως δυστυχως πως στις 5 τελευταιες και παλι αγωνιστικες και παλι θα χαροπαλευουμε,και θα λεμε και θα βλεπουμε τα ιδια σκηνικα!!!!!!!!



Κανε μεταγραφες ρε μπαγλαμα να πουμε,μην μας φτανεις στα ορια μας!!!!!!!!!!!

« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 11 Αύγ 2011 21:20 από ayuto1966 »
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος paslover

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 136
  • AJAX ΕΙΣΑΙ !!
    • Προφίλ
    • https://www.google.gr/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiH9-q_2bXSAhXJNhoKHe6XACwQjRwIBw&url=http%3A%2F%2Ftalentabout.gr%2F2016%2F10%2Fo-paiktis-pou-irthe-ston-pas-giannina-apo-tin-til
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1501 στις: Παρ 12 Αύγ 2011 00:28 »
"GIANIS", Aν και συμφωνώ λίγο με αυτά που λες για την παραμονή ότι είναι πιο βατή, τι σημαίνει αυτό ότι πρέπει να βασιστούμε σε κάτι συγκυρίες -8 κ -10 ότι δηλ θα μείνουμε σίγουρα???? Έλεος δηλαδή...!! Πώς θα μείνουμε σίγουρα??? Και οι εσκιμώοι στη Λαπωνία ξέρουνε ότι υπάρχει μια ομάδα στην Ελλάδα που είναι ΑΣΑΝΣΕΡ!!! Ανεβαίνει πέφτει ανεβαίνει πέφτει ανεβαίνει πέφτει ανεβάινει πέφτει ανεβαίνει πέφτει και έχει ακόμα το σύνδρομο του θα πέσω εγώ και όχι οι άλλοι!!!! αφού το έχει το σύνδρομο γιατί να πούμε ψέμματα?? Είμαστε παγκοσμίως γνωστοί ως ομάδα ασανσέρ!!!!! Καλό είναι να το χωνέψουμε επιτέλους και να μην είμαστε ρομαντιστές!!!! Για να περάσουμε λοιπόν αυτά τα εμπόδια, αλλά επειδή όμως αναγνωρίζουμε ότι έως τώρα έχουν γίνει όντως καλούτσικες και αρκετά ασφαλείς κινήσεις και μεταγραφές, δεν πρέπει να χύσουμε την καρδάρα με το γάλα-που λέει και ο λαός-  :stop: :stop: :stop: :stop: :stop: :'( :'( :'( :'( :( :( :(και να κάνουμε ΜΙΣΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ!!!! Ξέρουμε για παράδειγμα ότι ο κουέβας θα ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ το (αναλόγως) ίδιο έργο με τον Σιαλμά που δώσαμε ελεύθερο??? ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ!!!! Αφού δεν το ξέρουμε κανένας, πόσο μυαλό θέλει να καταλάβουνε όλοι σ αυτή την ομάδα ότι θέλουμε μια ή δύο ακόμα καλύτερα σεντερφοράρες ασφαλείας και εγγύησης, (να μπορούν να βάλουν γύρω στα 8-12 γκολ ο καθένας στο πρωτάθλημα φέτος) που να κάνουν παρέα σε μπακαγιόκο και κουέβας και να μας κάνουν όλο το γήπεδο να χαμογελάμε και να πίνουμε νερό στο όνομά τους???
   
            ΕΠΙΣΗΣ: Αφού σε τόσα φιλικά που δώσαμε ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΝΤΑ είχαμε πρόβλημα δημιουργίας φάσεων και τροφοδότησης της επίθεσης δεν πρέπει να έρθουν αυτοί οι παίχτες ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ που θα κάνουν αυτό το πρόβλημα ΆΦΑΝΤΟ???????? ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ!!!!!
     
            ΕΠΙΛΟΓΟΣ ΚΑΙ CONCLUSION: Τον γενάρη δεν προλαβαίνεις να μπαλώσεις αρχίζουν οι παραγκοδουλειές των λαμόγιων και του Π.Ο.Κ. της Ψωροκώσταινας!!!! Αφού το ξέρουνε όλοι αυτό!!!!!!
ΣΕΝΤΕΡ ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΡΡΡΡΡΡΡΡ ΡΡΡΡΡΡΡΡ ΚΑΙ ΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΦ ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ
ΚΑΙ ΜΕΤΑ Η ΑΜΥΝΑ ΘΑ ΝΟΙΩΘΕΙ ΑΣΦΑΛΗΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΠΟΙΟΤΗΤΑ!!!! Αφού, βέβαια, σταματήσει τις πιτάρες και ο Χουτ το μυξιάρικο.....
ΘΑ ΒΑΡΕΘΕΙΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΜΙΣΕΙΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΦΟΒΑΣΤΕ!! ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΣΥΝΗΘΙΣΕΤΕ !!! ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΣΕΒΕΣΤΕ !!

Αποσυνδεδεμένος paspaliars

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.483
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1502 στις: Παρ 12 Αύγ 2011 01:02 »
"GIANIS", Aν και συμφωνώ λίγο με αυτά που λες για την παραμονή ότι είναι πιο βατή, τι σημαίνει αυτό ότι πρέπει να βασιστούμε σε κάτι συγκυρίες -8 κ -10 ότι δηλ θα μείνουμε σίγουρα???? Έλεος δηλαδή...!! Πώς θα μείνουμε σίγουρα??? Και οι εσκιμώοι στη Λαπωνία ξέρουνε ότι υπάρχει μια ομάδα στην Ελλάδα που είναι ΑΣΑΝΣΕΡ!!! Ανεβαίνει πέφτει ανεβαίνει πέφτει ανεβαίνει πέφτει ανεβάινει πέφτει ανεβαίνει πέφτει και έχει ακόμα το σύνδρομο του θα πέσω εγώ και όχι οι άλλοι!!!! αφού το έχει το σύνδρομο γιατί να πούμε ψέμματα?? Είμαστε παγκοσμίως γνωστοί ως ομάδα ασανσέρ!!!!! Καλό είναι να το χωνέψουμε επιτέλους και να μην είμαστε ρομαντιστές!!!!
μηπως σ εχουν στριμωξει φιλαρακο,οταν ησουν μικρος μεσα σε ασανσερ και σου χει μεινει απωθημενο, ετσι που εκφραζεσαι για την ομαδα μας >:( ? η μηπως το χεις κρυφη επιθυμια  >:( ?
....ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ AJAX ΤΗς ΗΠΕΙΡΟΥ...

Αποσυνδεδεμένος makispas66

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 394
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1503 στις: Παρ 12 Αύγ 2011 01:36 »
ΦΙΛΕ ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗ ΣΥΜΦΩΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΚΑΤΑΡΑ ΤΟΥ ΑΣΑΝΣΕΡ ΝΑ ΤΕΡΜΑΤΙΣΤΗ :pas:

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1504 στις: Παρ 12 Αύγ 2011 01:43 »
ΦΙΛΕ ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗ ΣΥΜΦΩΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΚΑΤΑΡΑ ΤΟΥ ΑΣΑΝΣΕΡ ΝΑ ΤΕΡΜΑΤΙΣΤΗ :pas:

* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος pantser

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 520
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1505 στις: Παρ 12 Αύγ 2011 02:06 »
Έντονη είναι η φημολογία στα δημοσιογραφικά στέκια των Αθηνών και αφορά μία επικείμενη σημαντική μεταγραφή του ΠΑΣ Γιάννινα. Από τον επίσημο ΠΑΣ δηλώνουν άγνοια για τις συγκεκριμένες φήμες ωστόσο το ενδιαφέρον είναι υπαρκτό κάτι που παραδέχονται και οι ίδιοι οι άνθρωποι του ΠΑΣ.

Ο παίκτης έχει δημιουργικές αρετές και θα δώσει άλλον αέρα στην μεσοεπιθετική γραμμή του ΠΑΣ εφόσον επιτευχθεί τελικά η συμφωνία.

Πρόκειται για παίκτη γνώριμο στο Ελληνικό κοινό…


sportsioannina.gr
καλα ντε δεν ερχετε και ο Μεσι!! ο Ζαιρη ερχετε!
ΠΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΜΟ

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1506 στις: Παρ 12 Αύγ 2011 02:12 »
ο Ζαιρη ερχετε!

Συγνώμη Σύνταυρε pantser
Έρχεται ο Ζαιρί, αλλά είναι ο μισός παίκτης από αυτόν που θέλουμε.
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος paslover

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 136
  • AJAX ΕΙΣΑΙ !!
    • Προφίλ
    • https://www.google.gr/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiH9-q_2bXSAhXJNhoKHe6XACwQjRwIBw&url=http%3A%2F%2Ftalentabout.gr%2F2016%2F10%2Fo-paiktis-pou-irthe-ston-pas-giannina-apo-tin-til
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1507 στις: Παρ 12 Αύγ 2011 02:51 »
paspaliari έχω μείνει σε ασανσέρ μ άλλα 10 άτομα μπούγιο λες να χει καμιά σχέση? τι πως εκφράζομαι έτσι μου λες ομάδα μου είναι και θα της κάνω κριτική γιατί την αγαπάω και είναι η ζωή μου!!! τι θες να με περνάνε κάθε χρόνο οι ανύπαρκτοι να βγαίνουν από πάνω μου και να πέφτω γω????? σιγά μην κάτσουμε να κάνουμε χαϊδάκια και μετά κάθε χρόνο να πέφτουμε να χαίρονται οι ανύπαρκτοι!!!! Για να σταματήσουμε να είμαστε ασανσέρ πρέπει πρώτα να χωνέψουμε ότι κάποτε από το 84 έως σήμερα είμασταν, έτσι ώστε να μην ξαναγίνει ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΑΣ ΑΞΙΖΕΙ!!!!! Πώς αλλιώς θα ματσάνε ατσάλι οι παίχτες σου και θα καταλαβαίνουνε τι φανέλα φοράνε???? μήπως με το να λέμε δεν πειράζει μωρέ κώτσιο βάλε κανά αυτογκόλ εσύ να σαι καλά???
ΘΑ ΒΑΡΕΘΕΙΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΜΙΣΕΙΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΦΟΒΑΣΤΕ!! ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΣΥΝΗΘΙΣΕΤΕ !!! ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΣΕΒΕΣΤΕ !!

Αποσυνδεδεμένος paspaliars

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.483
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1508 στις: Παρ 12 Αύγ 2011 03:19 »
το συνδρομο φιλαρακο το χεις εσυ κ οχι η ομαδα >:( ..κ ολοι ξερουμε το πως επεσε με 24>25 παλιοτερα,ακομα και προπερσι με το πετσινο πεναλτυ με Τελη μεσα στο πανλουγκριο...
  αν θελεις να κανεις κριτικη ακομα κ τσεκουρατη,καντη μ επιχειρηματα κ μην υιοθετεις τη ρητορικη της κρυφολουγκρας φοφης που το παιζουνε λεβεντες  γτ εκτος απο ανιστορητη ειναι πολλες φορες και κακοπροαιρετη... >:(   
 
....ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ AJAX ΤΗς ΗΠΕΙΡΟΥ...

Αποσυνδεδεμένος paslover

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 136
  • AJAX ΕΙΣΑΙ !!
    • Προφίλ
    • https://www.google.gr/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiH9-q_2bXSAhXJNhoKHe6XACwQjRwIBw&url=http%3A%2F%2Ftalentabout.gr%2F2016%2F10%2Fo-paiktis-pou-irthe-ston-pas-giannina-apo-tin-til
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1509 στις: Παρ 12 Αύγ 2011 03:42 »
το σύνδρομο το είχε και η ομάδα και ο κόσμος αδερφέ!!! θα κοροϊδευόμαστε και μεταξύ μας τώρα???? Κάθε δευτέρα πρωί τα προηγούμενα χρόνια άκουγες σ όλους τους δρόμους στα Γιάννενα ΘΑ ΠΕΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΣΟΥΜΕ..!!! ΠΙΣΤΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΝΕΝΑΣ!!!! ΕΛΑΧΙΣΤΟΙ, ΛΙΓΟΙ!! Βαριόσουνα ν ακούς τη λέξη θα πέσουμε και ΜΗΝ προσωποποιείς ότι το χω εγώ μόνο και καλά.... απλά νομίζω ότι τώρα πια αυτό το σύνδρομο δεν υπάρχει!!! Πήρε δρόμο!!!! Έφαγε ΠΟΥΛΟ πως το λένε!!! Κάποια στιγμή θα ωρίμαζε ο κόσμος δε θα έμενε έτσι!!!!!
      Όσο για τα επιχειρήματα που λες όσο μπορώ προσπαθώ και τα καταθέτω!!! τώρα ΕΑΝ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΓΚΟΥΡΟΥ στα επιχειρήματα, ενώ εγώ στα επιχειρήματα μπροστά σου είμαι 1 μυρμήγκι τότε σόρι κιόλας που ξόδεψες την ώρα σου να κάθεσαι να κάνεις διάλλογο με μένα στο φόρουμ.... ΚΑΚΟΠΡΟΑΊΡΕΤΟΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ!!! LOSER ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ 15 ΧΡΟΝΙΑ!!!! ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΜΟΥ!! ΑΪΝΤΕ ΝΥΧΤΑ
ΘΑ ΒΑΡΕΘΕΙΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΜΙΣΕΙΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΦΟΒΑΣΤΕ!! ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΣΥΝΗΘΙΣΕΤΕ !!! ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΣΕΒΕΣΤΕ !!

Αποσυνδεδεμένος spyros_porsche

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 729
  • DjS
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1510 στις: Παρ 12 Αύγ 2011 09:44 »
Ο Ζαουάντ Ζαϊρί είναι το μεγάλο μπαμ που προσπαθεί να κάνει ο ΠΑΣ Γιάννινα. Οι Ηπειρώτες έχουν καταθέσει πρόταση στον Μαροκινό άσο και υπάρχει αισιοδοξία ότι θα πει το ναι και θα γίνει το μεγάλο απόκτημα του καλοκαιριού.

Ο Ζαϊρί όλο αυτό το διάστημα έψαχνε ομάδα στην Γαλλία χωρίς όμως επιτυχία και τώρα επιστρέφει στην Ελλάδα για να βρει τον επόμενο σταθμό στην καριέρα του. Οι Γιαννιώτες του έχουν καταθέσει μία άκρως δελεαστική πρόταση που φτάνει τις 300.000 ευρώ.

Ο Μαροκινός έχει ρωτήσει ήδη τον Τάσο Πάντο με τον οποίο ήταν συμπαίκτες στον Ολυμπιακό, ενώ στα Γιάννενα θα βρει κι έναν συμπαίκτη του στην εθνική τον Καρίμ Φεκγρούς. Στον ΠΑΣ είναι αισιόδοξοι ότι ο Ζαϊρί θα πει το ναι και θα αποτελέσει το μεγάλο όπλο της ομάδας για την παραμονή στην κατηγορία. 

gazzetta.gr

Αποσυνδεδεμένος Serpents on paradise

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 613
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1511 στις: Παρ 12 Αύγ 2011 10:59 »
Ζαιρι και σεντερφορ για να βγάλουμε τον καρκίνο
κατά τον Απρίλιο.

Να μην τον βγάλουμε πριν την παρέλαση,δεν λέει.
Α μας λυπηθεί κάποιος και μας μια φορά.

ΥΓ Εγώ για δεν είμαι υπό παρακολούθηση?
Θέλω και γω!

Αποσυνδεδεμένος Siciliano

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 135
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1512 στις: Παρ 12 Αύγ 2011 12:19 »
Ταλεντα της ΠΑΕ αν δεν μπορειτε να φερετε τον Ζαιρι,πατε για διακοπες διαρκειας....
Κουρασατε,κουραζετε..
Αλλα δεν θα συνεχισετε για πολυ...Αιντε γιατι αρρωσταινουμε καλοκαιριατικα.
ΚΑΙ ΦΕΡΤΕ ΣΕΝΤΕΡΦΟΡΡΡΡΡΡΡΡ
  Οπου ΠΑΣ μην ξεχνάς  SOLO PAS

Αποσυνδεδεμένος spyros_porsche

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 729
  • DjS
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1513 στις: Παρ 12 Αύγ 2011 13:44 »
Αντι να φερνεις παιχταραδες και να παρακαλας να δωσεις διαρκειας,σε παρακαλαμε να φερεις εστω και ενα ονομα για να παρουμε διρκειας.Αυτα ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΜΑΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ.

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.816
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1514 στις: Παρ 12 Αύγ 2011 17:38 »
μακαρι να ερθει ο ζαιρι
νομιζω ειναι ακριβως αυτο που χρειαζομαστε

Παράθεση
ΥΓ Εγώ για δεν είμαι υπό παρακολούθηση?
Θέλω και γω!

κι εγω θελω!
βαλτε μου εναν υπερκοριο να με παρακολουθει! :P

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1515 στις: Παρ 12 Αύγ 2011 18:18 »
Καλώς - κακώς και πλάκα - πλάκα  ο Ζαϊρί ντεπούτο στον ΠΑΣ με κυρίως πιάτο ... γαύρο. :P
Θα μας απο ... ζημιώσει???

Πάντος, ο Μπάκα θα ρίξει πολύ τρέξιμο! :)
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 12 Αύγ 2011 18:22 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος spyros_porsche

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 729
  • DjS
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1516 στις: Παρ 12 Αύγ 2011 19:14 »
Να και ενα διαφωτιστικο δημοσιευμα απο το sday.gr

Σκληρή μάχη δίνουν ο Παναιτωλικός με τον ΠΑΣ Γιάννινα για την απόκτηση του Ζαουάντ Ζαϊρί! Ο Μαροκινός καθυστερούσε να απαντήσει στις δύο νεοφώτιστες ομάδες, διότι έψαχνε ομάδα στη Γαλλία, αλλά δεν βρήκε κάτι που να τον ικανοποιεί και τις τελευταίες ώρες έχει εστιάσει την προσοχή του και μελετάει πολύ προσεχτικά τα δεδομένα. Τα συν και τα πλην κάθε συλλόγου και πόλης…

Ο Ζαϊρί μένοντας στην Τρίπολη έχει αποδείξει ότι δεν έχει πρόβλημα να ζήσει στην επαρχία. Όμως, ως πατέρας ανησυχεί για τα παιδιά του και θέλει να έχει κοντά του ένα μεγάλο νοσοκομείο, αεροδρόμιο και γενικώς να έχει ανέσεις. Σε αυτό το κεφάλαιο προηγείται ο ΠΑΣ. Επίσης οι Ηπειρώτες γέρνουν τη ζυγαριά με το μέρος τους και στις... επιδράσεις. Στον ΠΑΣ αγωνίζεται ο συμπαίκτης του στην εθνική Μαρόκου, ο Φέγκρους, που του έχει μιλήσει με τα καλύτερα λόγια για τον σύλλογο, αλλά και ο Τάσος Πάντος, με τον οποίο διατηρούσαν άριστες σχέσεις στον Ολυμπιακό.

Στον οικονομικό τομέα και οι δύο ομάδες τού προσφέρουν 300.000 ευρώ. Ο Παναιτωλικός έχει το αβαντάζ, αφού του δίνει 150.000 μετρητά με την υπογραφή, ενώ ο ΠΑΣ τού δίνει καλύτερα μπόνους.

Ο Ζαϊρί έρχεται τις επόμενες μέρες στην Ελλάδα για να πάρει τα πράγματά του και να μετακομίσει. Ο Πανιώνιος, ο οποίος μπήκε τις τελευταίες ώρες στο παιχνίδι, δεν τον καλύπτει οικονομικά.

Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 976
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1517 στις: Παρ 12 Αύγ 2011 19:36 »
στο onsports.gr έχει δηλώσεις του μανατζερ του Ζαϊρί που ισχυρίζεται οτι μόνο παναιτωλικος έχει καταθέσει πρόταση...
και καμία πρόταση δεν έχει δεχτεί απο ΠΑΣ....τι γίνεται ρε πουστη μου
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος spyros_porsche

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 729
  • DjS
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1518 στις: Παρ 12 Αύγ 2011 19:48 »
στο onsports.gr έχει δηλώσεις του μανατζερ του Ζαϊρί που ισχυρίζεται οτι μόνο παναιτωλικος έχει καταθέσει πρόταση...
και καμία πρόταση δεν έχει δεχτεί απο ΠΑΣ....τι γίνεται ρε πουστη μου

Εχεις δικιο....
«Δεν υπάρχει καμία απολύτως πρόταση από τον ΠΑΣ Γιάννινα. Όλα τα υπόλοιπα που λέγονται και γράφονται είναι για λαϊκή κατανάλωση. Ο Παναιτωλικός είναι η μοναδική ελληνική ομάδα με την οποία υπάρχουν συζητήσεις για τον Ζαϊρί…» τόνισε στο Onsports ο εκπρόσωπος του παίκτη, Κώστας Κολλάτος, επισημαίνοντας παράλληλα πως εκτός από την ομάδα του Αγρινίου, ενδιαφέρον για τον πρώην παίκτη του Ολυμπιακού έχει εκδηλώσει τις τελευταίες ημέρες και μία κυπριακή ομάδα.

Μαλιστα.......

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1519 στις: Σαβ 13 Αύγ 2011 09:28 »
...κ πιστευετε τι λεν οι $μανατζερ$ ?

Αποσυνδεδεμένος SAS

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 340
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1520 στις: Σαβ 13 Αύγ 2011 10:05 »
μαλλον τον αφησε ο κ βαγγελης στην απεξω....
δεν πρεπει να χα8ει αθτη η περιπτωση και αν αποκτηθει και ενα 9αρι ακομη καλθτερα :mono:
ONLY PAS GIANNINA

«Κοιτάξτε να τα βρείτε εδώ. Να ενωθείτε, παράγοντες, γήπεδα, ερασιτέχνης, ΠΑΕ, γίνεται όλοι σας ένα και θα διεκδικεί η ομάδα ΟΥΕΦΑ σε λίγα χρόνια.»

Αποσυνδεδεμένος spyros_porsche

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 729
  • DjS
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1521 στις: Σαβ 13 Αύγ 2011 10:50 »
Κοντά σε Ζαϊρί

Έκανε την πρότασή του στον Ζαουάντ Ζαϊρί και περιμένει ο ΠΑΣ Γιάννινα. Η ομάδα της Ηπείρου φαίνεται να πείθει τον πρώην ποδοσφαιριστή του Ολυμπιακού για τους υψηλούς στόχους που έχει φέτος και είναι κοντά στην ολοκλήρωση μιας σπουδαίας μεταγραφής.

Οι Φεγκρούς και Πάντος, οι οποίοι διατηρούν πολύ καλές σχέσεις μαζί του, έπαιξαν το ρόλο τους, καθώς επικοινώνησαν αρκετές φορές για να τον πείσουν να πει το «ναι» στο συμβόλαιο με αποδοχές ύψους 300.000 ευρώ που προσφέρει ο «Άγιαξ της Ηπείρου».

Εφόσον ο Μαροκινός αποδεχτεί την πρόταση, αναμένεται την Τρίτη στα Ιωάννινα.

sport-fm.gr.

Aντε παλι πρωινιατικα.

Μολοσσός

  • Επισκέπτης
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1522 στις: Σαβ 13 Αύγ 2011 10:57 »
Άντε να έρθει κι ο Ζαϊρί....προλαβαίνει,δε προλαβαίνει να δει το Αυγουστιάτικο φεγγάρι από την Δωδώνη...όχι τίποτα άλλο δηλαδή,να εφοδιαστεί με πνευματικές δυνάμεις...θα του χρειαστούν σύντομα... ;)

Αποσυνδεδεμένος jesPAS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 645
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1523 στις: Σαβ 13 Αύγ 2011 11:48 »
http://www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=91139&catid=1

Επειδή το θέμα με τον Ζαιρί "παίζεται" πολύ και στα Αθηναϊκά ΜΜΕ, το ερώτημα είναι:

Υπάρχει "φωτιά" κάτω από τον "καπνό"???

Ή απλά, ο "καπνός" βγαίνει για να ρίξει ...στάχτη στα μάτια μας???


Χαμογελάτε!!!  Κάνετε τους άλλους ν' ανησυχούν....

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1524 στις: Σαβ 13 Αύγ 2011 12:01 »

Δεν έρχεται άλλη μεταγραφή. Ο ΧΒ φυλάει τα λεφτά του για τα πρόστιμα που θα φάει αφού υπάρχουν αρκετοί κάφροι ανάμεσά μας που έχουν ανάρμοστη συμπεριφορά.