Αποστολέας Θέμα: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011  (Αναγνώστηκε 478688 φορές)

Αποσυνδεδεμένος allenatore

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 93
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1600 στις: Κυρ 21 Αύγ 2011 22:30 »
κατι παει να γινει.....δεν ξερω για τον αλλον αλλα ο σιριακ ειναι τρελη παιχτουρα...πριν τραυματιστει τουλαχιστον

http://www.onsports.gr/Podosfairo/Super-League/item/104057-Senaria-apo-Belgio-gia-ton-PAS-Giannina

Αποσυνδεδεμένος Geopasoles

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.057
  • ΠΟΥΛΑ ΕΦΥΓΕΣ....ΟΤΙ ΕΒΓΑΛΕΣ ΕΒΓΑΛΕΣ...
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1601 στις: Δευ 22 Αύγ 2011 00:56 »
αντε να παρουμε και τον επιθετικο..απο stadar κατι καλο θα ειναι....τουλαχιστον απο αυτους που εχουμε αν και θα ηθελα να δω γιακο στο βασικο σχημα...τουλαχιστον στα φιλικα μπορει να ειναι και καλος...
:pas: και  :mono:   :flag:

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1602 στις: Δευ 22 Αύγ 2011 14:35 »
ΟΧΙ ΑΛΛΟΥΣ ΑΦΡΙΚΑΝΟΥΣ!!!

Αποσυνδεδεμένος Siciliano

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 135
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1603 στις: Δευ 22 Αύγ 2011 14:47 »
ΟΧΙ ΑΛΛΟΥΣ ΑΦΡΙΚΑΝΟΥΣ!!!

και κινεζο να φερει δεν με πειραζει..Αρκει να ματωνει το κωλοδυχτο.....Αιντε επιτελους,μην μας αρρωσταινετε της ΠΑΕ..ΦΕΡΤΕ ΕΝΑ ΦΟΡ!
  Οπου ΠΑΣ μην ξεχνάς  SOLO PAS


Αποσυνδεδεμένος PasGianninaPreveza

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 825
  • Pas Giannina Preveza Group(on the making)
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1605 στις: Τρι 23 Αύγ 2011 22:24 »
ΦΕΡΤΕ ΤΟΝ ΜΑΡΤΙΝ...Καλοί όλοι οι παίκτες αλλά εμείς αυτόν χρειαζόμαστε. Ίσως και τον οικονόμου(χιλιοειπωμένα από μένα, ο βάντερσον δεν μου γεμίζει το μάτι όσο έχει να κάνει με τα αμυντικά του καθήκοντα σε επίπεδο σούπερ λιγκ(μιλάμε για μεγάλο επίπεδο :P), και καλύτερα να μην κάνουμε πειράματα με τον τάσο.
                                                                                         Δεν σταματάμε παρόλη την αδικία, δεν σταματάμε γιατι μας χρωστά η ιστορία....

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1606 στις: Τρι 23 Αύγ 2011 22:40 »
ΦΕΡΤΕ ΤΟΝ ΜΑΡΤΙΝ...Καλοί όλοι οι παίκτες αλλά εμείς αυτόν χρειαζόμαστε. Ίσως και τον οικονόμου(χιλιοειπωμένα από μένα, ο βάντερσον δεν μου γεμίζει το μάτι όσο έχει να κάνει με τα αμυντικά του καθήκοντα σε επίπεδο σούπερ λιγκ(μιλάμε για μεγάλο επίπεδο :P), και καλύτερα να μην κάνουμε πειράματα με τον τάσο.
¨


Αμα ερθει ο Βαγγελακης οπως τον γνωριζω ο Οικονομου στα Γιαννενα μα την παναγια στην πρωτη προπονηση του θα αρχιζω να τον κυνηγαω με κανα μαδερι ειναι κ γειτονοπουλο μου τρομαρα μου!!!!

ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος PasGianninaPreveza

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 825
  • Pas Giannina Preveza Group(on the making)
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1607 στις: Τρι 23 Αύγ 2011 22:41 »
Γιατί τι έχει το παιδί ρε? Καλός παικτάκος είναι. Έχετε προσωπικά?  :P
                                                                                         Δεν σταματάμε παρόλη την αδικία, δεν σταματάμε γιατι μας χρωστά η ιστορία....

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1608 στις: Τρι 23 Αύγ 2011 22:45 »
Γιατί τι έχει το παιδί ρε? Καλός παικτάκος είναι. Έχετε προσωπικά?  :P


Προσωπικα χμμμμμμμμ ναι..........


Παιζαμε μπαλα πιτσιρικια και πεταει το εξης τοτε για τους Γιαννιωτες χαρακτηριζοντας μας Αλβανους,εεεε αυτο ηταν αρπαγμα απο το λαιμο και στην μανα του :P :P


Ασε που αν θυμασαι στο Ιωνικος-ΠΑΣ το κολοδαχτυλο που μας εκανε το μαλακηστηρι


ΑΠΟΡΙΠΤΕΤΑΙ :stop: :stop: :stop:,Για martin παντως δεν θα με χαλασε ;)
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος deceiver

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.224
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1609 στις: Τρι 23 Αύγ 2011 22:47 »
Δεν νομίζω πως μπορώ να τον κρίνω παικτικά τον Οικονόμου, ούτε ξέρω αν ο ayuto1966 έχει κάτι άλλο προσωπικό μαζί του, αλλά φαντάζομαι πως όποιος οπαδός του ΠΑΣ ήταν στη Νίκαια στο 4-1 με το γιωνικό δεν τον θέλει στην ομάδα.
ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΜΗ ΜΑΣ ΛΥΠΑΣΑΙ

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1610 στις: Τρι 23 Αύγ 2011 22:49 »
Δεν νομίζω πως μπορώ να τον κρίνω παικτικά τον Οικονόμου, ούτε ξέρω αν ο ayuto1966 έχει κάτι άλλο προσωπικό μαζί του, αλλά φαντάζομαι πως όποιος οπαδός του ΠΑΣ ήταν στη Νίκαια στο 4-1 με το γιωνικό δεν τον θέλει στην ομάδα.

Α γεια σου οπως λεει και καποιος ;)
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος tzes

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 27
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1611 στις: Τρι 23 Αύγ 2011 22:57 »
Ρε παιδιά μιλάμε για παίκτες που έπαιξαν μπάλα στις ομάδες του κ. Μπέου και του "κ. Μάκη μου τελειώσαν οι βιταμίνες να ξέρετε μόνο"
Που ξέρετε αν θα μπορέσουν να αποδώσουν το ίδιο φέτος???
Ιδικά ο Μπρέσκα, χωρίς να έχω προσωπικά μαζί του,
δεν μπορώ να πιστέψω ότι έκανε αυτά που έκανε στα 33, ή μας λέει ψέματα για την ηλικία ήηηηηη....
Εκτός απο 2-3 περιπτώσεις (βλέπε Ονουάτσι-Μάρτιν), οι υπόλοιποι δεν με συγκινούν.

Αποσυνδεδεμένος Geopasoles

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.057
  • ΠΟΥΛΑ ΕΦΥΓΕΣ....ΟΤΙ ΕΒΓΑΛΕΣ ΕΒΓΑΛΕΣ...
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1612 στις: Τρι 23 Αύγ 2011 23:06 »
αγαπητοι συνταυροι ειστε σιγουρη οτι θελετε παικτες απο μανατζερ του μπεου?εγω προσωπικα προτιμω τον κουεβας απο το να με στηνει ο μαρτιν και ο μπρεσκα...
:pas: και  :mono:   :flag:

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1613 στις: Τρι 23 Αύγ 2011 23:06 »
Παράθεση
Α γεια σου οπως λεει και καποιος  ;)


Ποιος?  :-?








 









8)
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1614 στις: Τρι 23 Αύγ 2011 23:10 »
αγαπητοι συνταυροι ειστε σιγουρη οτι θελετε παικτες απο μανατζερ του μπεου?εγω προσωπικα προτιμω τον κουεβας απο το να με στηνει ο μαρτιν και ο μπρεσκα...


Eχουμε Κωτσιο εμεις ωρε....δεν μασαμε :P :P
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος paspaliars

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.483
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1615 στις: Τρι 23 Αύγ 2011 23:21 »
Σολακα θελω, μονο Σολακα....
 
 
....ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ AJAX ΤΗς ΗΠΕΙΡΟΥ...

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1616 στις: Τετ 24 Αύγ 2011 02:02 »
Σολακα θελω, μονο Σολακα....
 
 

Τον είδα  στο μπαρ.
Πάχυνε περίεργα.
Πρήστηκε κάπως ... κάτι σαν διευθυντής ΔΕΚΟ
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος bulux

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 539
    • Προφίλ
    • Βούτυρο στο ψωμί σας
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1617 στις: Τετ 24 Αύγ 2011 02:19 »
Σε ποια ΔΕΚΟ; Γιατι ΔΕΚΟ από ΔΕΚΟ έχει διαφορά. Τον Σολάκη μαλλον τον χάσαμε τα καλά χρόνια που είχε ακόμα. Δεν πειράζει, κρατήσαμε μπαγκαγιόκο.
'ΠΑΣ μην μας λυπασαι'... και κάποιοι το πήραν τοις μετρητοις και μας έχουν γονατίσει
ΠΑΣ και ξερό βατραχοπόδαρο

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1618 στις: Τετ 24 Αύγ 2011 02:29 »
Σε ποια ΔΕΚΟ; Γιατι ΔΕΚΟ από ΔΕΚΟ έχει διαφορά. Τον Σολάκη μαλλον τον χάσαμε τα καλά χρόνια που είχε ακόμα. Δεν πειράζει, κρατήσαμε μπαγκαγιόκο.

Πρήστηκε???
Κυριολεκτώ.
Τον γνωρίζω 20 χρόνια τον Ηλία.

Έφυγε τότε αυτός, ήρθαν άλλοι.

Έτσι δουλεύουν οι Αγγέλοι δες, με γκρουπάκια γκρουπάκια.

* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος pagouras83

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 947
    • Προφίλ
    • http://4.bp.blogspot.com/-1XCSOdv_LKg/UcNVHujz3sI/AAAAAAAAe-s/etdLVi6cSfk/s1600/pistepseto.net.gif
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1619 στις: Τετ 24 Αύγ 2011 09:06 »
Χαμός θα γίνει με τους παίχτες που μένουν ελεύθεροι απο Βόλο και ΚΑΒΑΛΑ.Θα αλλάξουν οι ισορροπίες του πρωταθλήματος Εγω γουστάρω πολύ ΣΑΝΚΑΡΕ, ΑΛΒΑΡΕΖ και ΖΑΡΑΔΟΥΚΑ αν καταφέρουμε και πάρουμε κανέναν από αυτούς ή κάποιον άλλον έχει καλώς.Εκτός απο ΦΟΡ θέλουμε και αμυντικό.
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία - pagouras83

Αποσυνδεδεμένος SATSI

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 498
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1620 στις: Τετ 24 Αύγ 2011 09:46 »
Παράθεση
Δεν νομίζω πως μπορώ να τον κρίνω παικτικά τον Οικονόμου, ούτε ξέρω αν ο ayuto1966 έχει κάτι άλλο προσωπικό μαζί του, αλλά φαντάζομαι πως όποιος οπαδός του ΠΑΣ ήταν στη Νίκαια στο 4-1 με το γιωνικό δεν τον θέλει στην ομάδα.

ποιός είναι αυτός ο Οικονόμου ρε παιδιά;;;;;;Σε ποιά  ομάδα παίζει τώρα;Απ ότι κατάλαβα,κάποτε έπαιζε στον Ιωνικό.Σε τι θέση αγωνίζεται;Γιατί εγώ τον ακούω για πρώτη φορά;;;Εκτός απο εσάς,τον ξέρει κανένας άλλος;;;;Η μάνα του γνωρίζει ότι πάιζει ποδόσφαιρο;;;;;

Αποσυνδεδεμένος PASas_

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 727
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1621 στις: Τετ 24 Αύγ 2011 10:56 »
Ο βασικός αριστερός back της Καβάλας είναι. Καλός παίχτης.

Αποσυνδεδεμένος ΘΟΔΩΡΗΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.091
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1622 στις: Τετ 24 Αύγ 2011 10:59 »
Ο βασικός αριστερός back της Καβάλας είναι. Καλός παίχτης.



Δεν μπορούμε να πάρουμε ονόματα απο Καβάλα κ Βόλο που θέλουν Ολυμπιακός-ΑΕΚ-ΠΑΟ-ΠΑΟΚ-ΑΡΗΣ.Απλά θα παλέψουμε να πάρουμε β' κ γ' διαλογής κ απο αυτούς πάλι θα τους χτυπήσουν Ατρόμητος-Φοφη-Ξάνθη.Άρα μην κάνουμε όνειρα κ χάνουμε κ τον χρόνο μας με το ποιος είναι καλός κ ποιος όχι.Πολύ σπάνια πήραμε παίκτη που διεκδικεί κ άλλη ομάδα.Πάντα χάνουμε παίκτες τώρα θα αλλάξει αυτό που το ρόστερ μας σύμφωνα με προπονητή κ πρόεδρο έχει κλείσει πλιν ενός επιθετικού?
Μακάρι να πάρουμε Ονουάτσι-Μπρέσκα κτλ αλλά καναν Σολάκη θα μπορέσουμε να πάρουμε
« Τελευταία τροποποίηση: Τετ 24 Αύγ 2011 11:13 από ΘΟΔΩΡΗΣ »
''Κ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΩ''

Αποσυνδεδεμένος pastakis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.908
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1623 στις: Τετ 24 Αύγ 2011 11:35 »
Η Επιτροπή Επαγγελματικού Αθλητισμού με χθεσινή της απόφαση έστειλε Καβάλα και Ολυμπιακό Βόλου στο... Περιφερειακό Πρωτάθλημα και αμφότερες οι ομάδες βρίσκονται πλέον στα πρόθυρα της καταστροφής καθώς σε περίπτωση που δεν δικαιωθούν στο Συμβούλιο Επικρατείας τότε η... διάλυση είναι προ των πυλών, αφού το εξαιρετικό έμψυχο δυναμικό τους θα αποψιλωθεί.

Για τις ομάδες λοιπόν που δεν έχουν κλείσει όλες τους τις τρύπες, η απόφαση αποτελεί πρώτης τάξεως ευκαιρία για πολλά «ψώνια» και μάλιστα σε τιμή ευκαιρίας. Μέσα σε αυτές τις ομάδες βρίσκεται και ο ΠΑΣ Γιάννινα που θεωρητικά ψάχνει έναν επιθετικό, δεν θα πει όμως όχι εφόσον προκύψει κάποια εξαιρετική περίπτωση σε άλλη θέση.

Σύμφωνα με πληροφορίες του passports.gr, o «Άγιαξ της Ηπείρου» έχει ήδη βολιδοσκοπήσει τις περιπτώσεις δύο ποδοσφαιριστών του Α.Ο.Κ. Πιο συγκεκριμένα, στο στόχαστρο των «κυανόλευκων» βρίσκονται ο αριστερός αμυντικός Βαγγέλης Οικονόμου και ο επιθετικός Απόστολος Γιάννου.

Ο Οικονόμου είναι γεννημένος στις 18/7/87 και την τελευταία τριετία αγωνιζόταν στους «αργοναύτες», ενώ προηγούμενη ομάδα του ήταν ο Ιωνικός. Όσον αφορά τον Απόστολο Γιάννου (25/1/90) ήρθε στην Ελλάδα από τους Oakley’s Cannons Μελβούρνης το 2007 για λογαριασμό του Απόλλωνα Καλαμαριάς και μετά από μια διετία στους «Πόντιους» μετακόμισε το καλοκαίρι του 2009 στην Καβάλα όπου αγωνιζόταν μέχρι σήμερα.

Αμφότεροι θεωρούνται πολύ καλές λύσεις για το αριστερό άκρο της άμυνας και την επίθεση αντίστοιχα, ενώ οι περιπτώσεις τους γίνονται ακόμα πιο προσιτές με τον υποβιβασμό της Καβάλας στη Δ’ Εθνική.   
Ν. ΣΚΟΥΜΠΟΣ

Αποσυνδεδεμένος PasGianninaPreveza

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 825
  • Pas Giannina Preveza Group(on the making)
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1624 στις: Τετ 24 Αύγ 2011 11:48 »
Μην με βαρέσετε παιδιά...Το σκηνικό το είχα όντως ξεχάσει. Τι γκαντέμης  :P
                                                                                         Δεν σταματάμε παρόλη την αδικία, δεν σταματάμε γιατι μας χρωστά η ιστορία....