Αποστολέας Θέμα: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011  (Αναγνώστηκε 478571 φορές)

Αποσυνδεδεμένος paspaliars

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.483
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1925 στις: Δευ 05 Σεπ 2011 00:15 »
εγινε καλουπατζης.
τοσα τσιμεντα σπασανε!!!!
φερ τον ρε ηπιε για να σ κανει τα καλουπια στο νεο σαθλητικο κεντρο π ονειρευεσαι
και στα μπετα θα βαλουμε κ εμεις πλατη ;) ...στν αναγκη με το ντενεκε θα κουβαλαμε ...
....ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ AJAX ΤΗς ΗΠΕΙΡΟΥ...

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1926 στις: Δευ 05 Σεπ 2011 01:32 »
Έγκυρες πληροφορίες μου μόλις τώρα (ένας από τους κουμπάρους της χθεσινής βάπτισης στα Φάρσαλα) αναφέρουν ότι «σε μανατζαρικό μπέρδεμα  οφείλεται η πρεμούρα  του  τελευταίου και κρίσμου μεταγραφικού  παζαριού  και λιγότερο σε δίλλημα  σωστής  επιλογής».

Ανοιχτά και στο ελεύθερο  φαίνεται να «παίζουν» και οι τέσσερις μεταγραφικοί μας στόχοι:  Μαμαντού Μπαγκαγιόκο, Σαμπανί Νοντά, Λομάνα Λούα Λούα και Βαγγέλης  Μάντζιος.

Κανονικά θα πρέπει να  έχει τον πρώτο λόγο ο Ντεμόλ, εφ'  όσον πρόκειται για μεταγραφή ποδοσφαιριστή και όχι τραγουδίστριας.

Προτιμώ Μαμαντού. :pashat:
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΕΙΡΟΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.435
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1927 στις: Δευ 05 Σεπ 2011 01:33 »
εκανα ενα αστειο παιρνοντας αφορμη απο το συνθημα με τα τσιμεντα.
ουτε τον ξερω τον νόντα ουτε εχω ασχοληθει μαζι του οπως και με κανενα ονομα απο αυτα που παιζουνε γενικοτερα.αυτη ειναι δουλεια αλλων.ετσι κι αλλιως ολοι για καλοι ερχοντε.
δε με νοιαζει ποιον θα φερει τοσο ,οσο με νοιαζουν 2 απλα πραγματακια που πιστευω οτι θα επρεπε να επικεντρωθουμε εκει.

1.
Παράθεση
Η ομαδα εχει ανεβει να πουμε απο Απριλιο,και αυτοι παιζουν το πουλι τους.....Φοβερο!!!!!!!
2.
Παράθεση
αρέσει πολύ στον Αγγελή,  που επηρεάζει πολλούς στα Γιάννινα


ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ Η ΝΤΡΟΠΗ  !

Αποσυνδεδεμένος tzes

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 27
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1928 στις: Δευ 05 Σεπ 2011 02:36 »
Lua Lua!
Αν μπορείς φέρτον χτες!!! Τέλος!

Αποσυνδεδεμένος PAS-o-media

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.613
    • Προφίλ
    • Φίλαθλοι ΠΑΣ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1929 στις: Δευ 05 Σεπ 2011 12:51 »
bluearena.gr
Παράθεση
Ήρθε ο Μαμαντού         

05/09/11    10:18      

Στη Θεσσαλονίκη βρίσκεται εδώ και λίγες ο Μαμαντού Μπαγκαγιόκο, με σκοπό να επικυρωθεί η συμφωνία του με τον Ηρακλή και να ενταχθεί στο πρόγραμμα προπονήσεων της ομάδας.

Θα πρέπει να σημειωθεί ότι και γι' αυτόν, όπως και για τους υπολοίπους παίκτες που έχουν συμφωνήσει με τον Ηρακλή, υπάρχει όρος που προβλέπει ότι αν η ομάδα δεν αγωνιστεί στην Σούπερ Λίγκα, θα γίνει νέα συζήτηση από μηδενική βάση.
Ο PAS-o-media είναι κοινόχρηστος λογαριασμός που χρησιμοποιείται από διάφορα μέλη του forum. Σκοπός του είναι η δημοσίευση ειδήσεων του pas.gr και η αναδημοσίευση/μεταφορά / δημοσιοποίηση κειμένων που αφορούν τον ΠΑΣ, ή ενδιαφέρουν τους φίλους του από διάφορα Μ.Μ.Ε.

Αποσυνδεδεμένος PasGianninaPreveza

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 825
  • Pas Giannina Preveza Group(on the making)
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1930 στις: Δευ 05 Σεπ 2011 13:19 »
Lua Lua!
Αν μπορείς φέρτον χτες!!! Τέλος!
Kατά την γνώμη μου ο λομάνα δεν είναι ο παίκτης που χρειάζομαστε, δεν έχει το γκολ τόσο έυκολο(εξάλλου πιο πολύ νομίζω έχει παίξει σαν εξτρέμ στην καριέρα του παρά ως σέντερ φορ), είναι για να ντριμπλάρει, και να δημιουργεί ρήγματα αλλά τέτοιους έχουμε, τον ζαιρί και τον μπεσέρα. Πιστέυω χρειαζόμαστε έναν παίκτη που ανεξάρτητα από της τεχνικές του ικανότητες, να σκοράρει έυκολα.

Υ.Γ Ότι και να λέμε, αν ερχόταν θα πανηγύριζα :P
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 05 Σεπ 2011 13:26 από PasGianninaPreveza »
                                                                                         Δεν σταματάμε παρόλη την αδικία, δεν σταματάμε γιατι μας χρωστά η ιστορία....

Αποσυνδεδεμένος PAS-o-media

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.613
    • Προφίλ
    • Φίλαθλοι ΠΑΣ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1931 στις: Δευ 05 Σεπ 2011 13:25 »
iraklis1908.gr
Παράθεση
Στην Θεσσαλονίκη  βρίσκεται ο Μαμαντού Μπακαγιόκο , μαζί με τον μάνατζερ του , προκειμένου να ολοκληρωθεί η συμφωνία με την ομάδα του  Ηρακλή.



Ο ποδοσφαιριστής από το Μάλι ήταν συνεπής στο ραντεβού  του και  έφτασε στο αεροδρόμιο «Μακεδονία» λίγο μετά τα μεσάνυχτα.

Μάλιστα ήρθε προετοιμασμένος με όλες τις αποσκευές του, ώστε να ξεκινήσει άμεσα τις προπονήσεις με την ομάδα. Σήμερα θα περάσει από ιατρικές εξετάσεις και αν όλα πάνε καλά τότε θα υπογράψει διετές συμβόλαιο.

«Είμαι χαρούμενος που ήρθα στην Ελλάδα , περισσότερα όμως θα μπορέσουμε να πούμε μετά την ολοκλήρωση της συμφωνίας» δήλωσε στο IRAKLIS1908 , ο επιθετικός ποδοσφαιριστής.
Ο PAS-o-media είναι κοινόχρηστος λογαριασμός που χρησιμοποιείται από διάφορα μέλη του forum. Σκοπός του είναι η δημοσίευση ειδήσεων του pas.gr και η αναδημοσίευση/μεταφορά / δημοσιοποίηση κειμένων που αφορούν τον ΠΑΣ, ή ενδιαφέρουν τους φίλους του από διάφορα Μ.Μ.Ε.

Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1932 στις: Δευ 05 Σεπ 2011 13:57 »
Δεν μας χεζεις ρε Μπακαβλακα! στα τετοια μας κατσε με τους αναπηρους εκει,ετσι και αλλιως ενας θα ειναι ο Μπακαγιοκο στον ΠΑΣ ο Ιμπραχιμα :)

Αποσυνδεδεμένος ΘΟΔΩΡΗΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.091
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1933 στις: Δευ 05 Σεπ 2011 14:02 »
Δεν μας χεζεις ρε Μπακαβλακα! στα τετοια μας κατσε με τους αναπηρους εκει,ετσι και αλλιως ενας θα ειναι ο Μπακαγιοκο στον ΠΑΣ ο Ιμπραχιμα :)



Πες τα ανθρωπέ μου,πες τα
Ακριβώς αυτό,δεν θέλουμε τέτοια μεταγραφή κ να θέλει να έρθει αυτος.Μην κάνει πάλι το λάθος η διοίκηση κ αφού δεν έχει μείνει κατηγορία η Γριά φέρει τον Μπακαγιόκο.
ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΣΑΝ Β' ΕΠΙΛΟΓΗ.
Ας μείνει εκέι στην γριά να παίζει β' εθνική το βλήμα που μας δουλεύει.
Ο ΓΝΗΣΙΟΣ ΜΠΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ Κ ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ-Ο ΑΛΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑ'Ι'ΜΟΥ
''Κ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΩ''

Αποσυνδεδεμένος Kradas

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 254
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1934 στις: Δευ 05 Σεπ 2011 14:06 »
Αν κρίνω από τη φωτό παραπάν' έτσι και τον είχατε τετ α τετ θα μιλούσατε πιο ευγενικά. Νταμάρ' είναι ο τζες.  :P Πάντως συμφωνώ ότι ούτε εγώ τον θέλω τώρα. Μακάρι να μείνει εκεί και να παίξει Β' Εθνική με μειωμένα λεφτά. Αμ πως;
Βάλτε στη φανέλα πιεσόμετρα για χορηγό!  :mono:

Αποσυνδεδεμένος SirBak

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 706
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1935 στις: Δευ 05 Σεπ 2011 14:15 »
contra .gr

Παράθεση
Απορίφθηκε η έφεση της ΠΑΕ Ηρακλής και όπως όλα δείχνουν η ομάδα της Θεσσαλονίκης θα αγωνίζεται τη νέα περίοδο στη Football LeagueΗ Επιτροπή Εφέσεων της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας κατά τη σημερινή της συνεδρίαση με την υπ' αριθμόν 182/5-9-2011 απόφασή της κηρύσσει απαράδεκτη την συζήτηση της υπόθεσης (της επανασυζήτησης της έφεσης της ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ κατά της υπ΄αριθμόν 195/19-5-2011 απόφασης της ΠΕ/SUPER LEAGUE), λόγω ελλείψεως δικαιοδοσίας του Τακτικού Διαιτητικού Δικαστηρίου (απόφαση υπ' αριθμόν 195/26-8-2011).

πριν λιγο αυτα.....
Καλη τυχη στη Β Μαμαντου

Αποσυνδεδεμένος SAS

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 340
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1936 στις: Δευ 05 Σεπ 2011 14:16 »
Δεν μας χεζεις ρε Μπακαβλακα! στα τετοια μας κατσε με τους αναπηρους εκει,ετσι και αλλιως ενας θα ειναι ο Μπακαγιοκο στον ΠΑΣ ο Ιμπραχιμα :)



Πες τα ανθρωπέ μου,πες τα
Ακριβώς αυτό,δεν θέλουμε τέτοια μεταγραφή κ να θέλει να έρθει αυτος.Μην κάνει πάλι το λάθος η διοίκηση κ αφού δεν έχει μείνει κατηγορία η Γριά φέρει τον Μπακαγιόκο.
ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΣΑΝ Β' ΕΠΙΛΟΓΗ.
Ας μείνει εκέι στην γριά να παίζει β' εθνική το βλήμα που μας δουλεύει.
Ο ΓΝΗΣΙΟΣ ΜΠΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ Κ ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ-Ο ΑΛΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑ'Ι'ΜΟΥ

καλα ρε ,ποσο χρονων ειστε???? με τι μθαλο κρινετε και μιλατε????
εσεις αν ησασταν στη θεση του και σας εδιναν περισσοτερα δεν θα μας ειχατε β επιλογη????
καλψς να ερθει το παλικαρι αν πεσουν τελικα οι παλιογριες....
ONLY PAS GIANNINA

«Κοιτάξτε να τα βρείτε εδώ. Να ενωθείτε, παράγοντες, γήπεδα, ερασιτέχνης, ΠΑΕ, γίνεται όλοι σας ένα και θα διεκδικεί η ομάδα ΟΥΕΦΑ σε λίγα χρόνια.»

Αποσυνδεδεμένος ELTORO

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 526
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1937 στις: Δευ 05 Σεπ 2011 14:20 »
Ο Μπαγκαγίοκο είναι πολύ καλή περίπτωση.

Μην τον ξεγράφετε ακόμα και μην βιάζεστε να τον κράξετε.

Επαγγελματίας είναι. Μπορεί να γούσταρε να μείνει Σαλόνικα κι όχι Γιάννενα.

Επειδή μόλις βγήκε η απόφαση κι είναι κατά του ΗΡΑ (αρα δεν παίζει ΣουπερΛιγκ) μπορεί και να ξανάρθει στα μέρη μας...

http://www.sentragoal.gr/article.asp?catid=10527&subid=2&pubid=128770784

 ;)
Podrán imitarnos, pero igualarnos jamás

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1938 στις: Δευ 05 Σεπ 2011 14:28 »
Εγω πιστευω οτι στη ζωη δεν ειναι ολα χρημα υπαρχει κ μια αξιοπρεπεια κ ενας αυτοσεβασμος
Ο μπαγκας καλα εκανε που εψαχνε το περισσοτερο μπαγιοκο, θεμιτο κ συγχαρητηρια να τα παρει κ να παει στο καλο

εμεις καλα θα κανουμε να ψαξουμε καμμια αλλη περιπτωση ποδοσφαιριστη που να μας τονωνει κ τον εγωισμο εστω κ αν μας δουλευει ψιλο γαζι.
Ετσι ειναι... η μπαλα εχει κ αυτα... δεν ειναι δικηγορικη εταιρεια
κατα τ αλλα καλος παικτης δε λεω αλλα? :(

Αποσυνδεδεμένος paspaliars

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.483
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1939 στις: Δευ 05 Σεπ 2011 14:28 »
Δεν μας χεζεις ρε Μπακαβλακα! στα τετοια μας κατσε με τους αναπηρους εκει,ετσι και αλλιως ενας θα ειναι ο Μπακαγιοκο στον ΠΑΣ ο Ιμπραχιμα :)



Πες τα ανθρωπέ μου,πες τα
Ακριβώς αυτό,δεν θέλουμε τέτοια μεταγραφή κ να θέλει να έρθει αυτος.Μην κάνει πάλι το λάθος η διοίκηση κ αφού δεν έχει μείνει κατηγορία η Γριά φέρει τον Μπακαγιόκο.
ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΣΑΝ Β' ΕΠΙΛΟΓΗ.
Ας μείνει εκέι στην γριά να παίζει β' εθνική το βλήμα που μας δουλεύει.
Ο ΓΝΗΣΙΟΣ ΜΠΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ Κ ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ-Ο ΑΛΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑ'Ι'ΜΟΥ

καλα ρε ,ποσο χρονων ειστε???? με τι μθαλο κρινετε και μιλατε????
εσεις αν ησασταν στη θεση του και σας εδιναν περισσοτερα δεν θα μας ειχατε β επιλογη????
καλψς να ερθει το παλικαρι αν πεσουν τελικα οι παλιογριες....

  οχι φιλε,δεν ειναι ετς τα πραματα,οπως τα λες...
  ακομα κι αν οι ποδοσφαιριστες ειναι στυγνοι επαγγελματιες και προσπαθουν να εκμεταλευτουν προθεσμιες,και πιεστικες καταστασεις,πρεπει να μαθουν κ να χανουν οταν πονταρουν σε λαθος αλογο...
  αν βεβαια θελουμε ακομα τον ιμιτασιον μπαγκα,(εγω προσωπικα δεν τον θελω)η γνωμη μου ειναι να του γινει μια προταση με μειωμενες απ τις αρχικες αποδοχες,κ αν θελει ας ερθει...
  ας ζιγιζε τα πραματα πιο σωστα απ την αρχη αν ηθελε τα περσοτερα...
....ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ AJAX ΤΗς ΗΠΕΙΡΟΥ...

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΕΙΡΟΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.435
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1940 στις: Δευ 05 Σεπ 2011 14:28 »
Δεν μας χεζεις ρε Μπακαβλακα! στα τετοια μας κατσε με τους αναπηρους εκει,ετσι και αλλιως ενας θα ειναι ο Μπακαγιοκο στον ΠΑΣ ο Ιμπραχιμα :)



Πες τα ανθρωπέ μου,πες τα
Ακριβώς αυτό,δεν θέλουμε τέτοια μεταγραφή κ να θέλει να έρθει αυτος.Μην κάνει πάλι το λάθος η διοίκηση κ αφού δεν έχει μείνει κατηγορία η Γριά φέρει τον Μπακαγιόκο.
ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΣΑΝ Β' ΕΠΙΛΟΓΗ.
Ας μείνει εκέι στην γριά να παίζει β' εθνική το βλήμα που μας δουλεύει.
Ο ΓΝΗΣΙΟΣ ΜΠΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ Κ ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ-Ο ΑΛΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑ'Ι'ΜΟΥ

καλα ρε ,ποσο χρονων ειστε???? με τι μθαλο κρινετε και μιλατε????
εσεις αν ησασταν στη θεση του και σας εδιναν περισσοτερα δεν θα μας ειχατε β επιλογη????
καλψς να ερθει το παλικαρι αν πεσουν τελικα οι παλιογριες....

το θεμα και αυτο που λεμε δεν ειναι πως σκεφτεται ο μουσαντενιος.αυτος καλα σκεφτεται...αλλα για τον εαυτο του.
αναλογως πρεπει κι εμεις να σκεφτομαστε για τον δικο μας εαυτο.
ηθελε περισσοτερα?μας εριξε ακυρο!  θεμιτο

τωρα εμεινε με το δαχτυλο στον κωλο?ή  δεν τον θελουμε και του ριχνουμε εμεις ακυρο  ή πεφτει η τιμη κατακορυφα.  επισης θεμιτο.

καλάτα και μαλάτα ολα δε γινεται!
ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ Η ΝΤΡΟΠΗ  !

Αποσυνδεδεμένος ΘΟΔΩΡΗΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.091
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1941 στις: Δευ 05 Σεπ 2011 14:41 »
Δεν μας χεζεις ρε Μπακαβλακα! στα τετοια μας κατσε με τους αναπηρους εκει,ετσι και αλλιως ενας θα ειναι ο Μπακαγιοκο στον ΠΑΣ ο Ιμπραχιμα :)



Πες τα ανθρωπέ μου,πες τα
Ακριβώς αυτό,δεν θέλουμε τέτοια μεταγραφή κ να θέλει να έρθει αυτος.Μην κάνει πάλι το λάθος η διοίκηση κ αφού δεν έχει μείνει κατηγορία η Γριά φέρει τον Μπακαγιόκο.
ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΣΑΝ Β' ΕΠΙΛΟΓΗ.
Ας μείνει εκέι στην γριά να παίζει β' εθνική το βλήμα που μας δουλεύει.
Ο ΓΝΗΣΙΟΣ ΜΠΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ Κ ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ-Ο ΑΛΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑ'Ι'ΜΟΥ

καλα ρε ,ποσο χρονων ειστε???? με τι μθαλο κρινετε και μιλατε????
εσεις αν ησασταν στη θεση του και σας εδιναν περισσοτερα δεν θα μας ειχατε β επιλογη????
καλψς να ερθει το παλικαρι αν πεσουν τελικα οι παλιογριες....



Κ εσένα ποιος σου είπε ότι θέλουμε παίκτες να μας έχουν σαν δεύτερη επιλογή?Αυτός καλά κάνει επαγγελματίας είναι κ λειιτουργεί έτσι μα κ εμένα δικαιωμά μου είναι να μην θέλω τέτοιους παίκτες.
Φυσικά ο πρόεδρος αποφασίσζει κ εμείς απλά παραθέτουμε την αποψή μας κ αυτό έκανα κ εγώ φίλε μου.
Όσο για την ηλικία μου είμαι 32
''Κ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΩ''

Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1942 στις: Δευ 05 Σεπ 2011 14:54 »


καλα ρε ,ποσο χρονων ειστε???? με τι μθαλο κρινετε και μιλατε????
εσεις αν ησασταν στη θεση του και σας εδιναν περισσοτερα δεν θα μας ειχατε β επιλογη????
καλψς να ερθει το παλικαρι αν πεσουν τελικα οι παλιογριες....
[/quote]

Κρινουμε συμφωνα με την ελευθερια λογου που εχουμε!! και εγω λοιπον ειμαι 29! και εχω σκοπο να φτασω στα 100!! :P

Αποσυνδεδεμένος SAS

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 340
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1943 στις: Δευ 05 Σεπ 2011 15:10 »
CUT by ΛΟΚΟ


Το ποστ με τις 10 καλύτερες μεταγραφές, είναι αναδημοσίευση από το sport24.gr.
Ως εκ τούτου, τα συμπεράσματα που βγάζεις λόγω των αναφερομένων σ' αυτό δεν στέκουν.
Συν τοις άλλοις, ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ οι προσωπικές επιθέσεις.
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 05 Σεπ 2011 15:38 από ΛΟΚΟ »
ONLY PAS GIANNINA

«Κοιτάξτε να τα βρείτε εδώ. Να ενωθείτε, παράγοντες, γήπεδα, ερασιτέχνης, ΠΑΕ, γίνεται όλοι σας ένα και θα διεκδικεί η ομάδα ΟΥΕΦΑ σε λίγα χρόνια.»

Αποσυνδεδεμένος tzes

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 27
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1944 στις: Δευ 05 Σεπ 2011 15:17 »
Kατά την γνώμη μου ο λομάνα δεν είναι ο παίκτης που χρειάζομαστε, δεν έχει το γκολ τόσο έυκολο(εξάλλου πιο πολύ νομίζω έχει παίξει σαν εξτρέμ στην καριέρα του παρά ως σέντερ φορ), είναι για να ντριμπλάρει, και να δημιουργεί ρήγματα αλλά τέτοιους έχουμε, τον ζαιρί και τον μπεσέρα. Πιστέυω χρειαζόμαστε έναν παίκτη που ανεξάρτητα από της τεχνικές του ικανότητες, να σκοράρει έυκολα.

Υ.Γ Ότι και να λέμε, αν ερχόταν θα πανηγύριζα :P

Συμφωνώ στο πρώτο μέρος οτι δεν ειναι ακριβώς αυτό που θέλουμε το είπα και παλιότερα
αλλά είναι ο μόνος παίκτης που έχει έρθει στη δημοσιότητα ενδιαφέρον από την ΠΑΕ αλλά
και ο μόνος αξιόλογος θεωρώ που είναι ελεύθερος αυτή την στιγμή και μπορούμε να πλησιάσουμε,
έχει κάποια από τα στοιχεία που ψάχνουμε, μάλλον (?) δεν έχει πρόβλημα να έρθει και είναι κοντά (?) σε αυτά που μπορούμε να δώσουμε.
Μετράει 30 ευρωπαϊκά καλοκαίρια και έχει ακόμα 3-4 χρόνια μπροστά του, πέρσι ήταν βασικότατος στην Ομονια και με αρκετά goal και νομίζω οτι μπορεί να πετύχει 10 minimum με μας...
Προσωπικά απο ΟΟΟΟΟΤΙ έχει βγεί μέχρι τώρα τον προτιμώ.
Ξαναλέω οτι σε 5 μέρες δεν υπάρχει περίπτωση να βρούμε αυτό ακριβώς που δεν ψάχναμε 5 μήνες.....
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 05 Σεπ 2011 15:22 από tzes »

Αποσυνδεδεμένος SAS

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 340
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1945 στις: Δευ 05 Σεπ 2011 15:33 »
CUT by ΛΟΚΟ

Και το ποστ με τους ελεύθερους ποδοσφαιριστές είναι αναδημοσίευση από το sport24.gr
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 05 Σεπ 2011 15:37 από ΛΟΚΟ »
ONLY PAS GIANNINA

«Κοιτάξτε να τα βρείτε εδώ. Να ενωθείτε, παράγοντες, γήπεδα, ερασιτέχνης, ΠΑΕ, γίνεται όλοι σας ένα και θα διεκδικεί η ομάδα ΟΥΕΦΑ σε λίγα χρόνια.»

Αποσυνδεδεμένος jimakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.675
  • Ορφέας Αιγάλεω-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1972
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1946 στις: Δευ 05 Σεπ 2011 16:11 »
Ντου-ντου προλαβαίνεις στο τσακ το απογευματνό λεωφορείο των 5, για νάσαι στις 8 το βράδυ Γιάννενα να πέσουν οι υπογραφές...

Άντε καμάρι μ' για να κάνς και την προπονησούλα σ' αύριο!
Blue to the hair...

Αποσυνδεδεμένος nakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.141
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1947 στις: Δευ 05 Σεπ 2011 16:29 »
5 μηνες ξεραμε που ποναμε!δεν πηραμε επιθετικο!φτασαμε στο παρα τεσσερα.
εστω και ετσι αυτη τη στιγμη υπαρχουν οι δυνατοτητες να παρεις καποιον μετα και το "πεσιμο" της γριας(θεια δικη,εμας προπερσι μας εριξε για να σωσει την ξανθουλα).
ΕΝΑ ειναι το σιγουρο:αν πεσουμε φετος,του χρονου μπορει να μην ασχολειται με τον ΠΑΣ,ουτε και ο χριστοδουλος-που λεει ο λογος!!!

Αποσυνδεδεμένος REX

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 407
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1948 στις: Δευ 05 Σεπ 2011 18:24 »


Για λογους ευρυτητας πνευματος που τον διακρινουν
(κοινωνικους, συναισθηματικους, ηθικους περιηγητικους-περιπατιτικους,
 νομικους-οικονομικους κ.τ.λ.)
οσο η ομαδα κανει μεταγραφες (για παραδειγμα) θα ασχολειται,
εστω και αν η ομαδα ειναι στη Δ' Εθνικη
και αν κανει μεταγραφη το υιο της καβ(λ)ας και του ποθου.



Αποσυνδεδεμένος PAS-o-media

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.613
    • Προφίλ
    • Φίλαθλοι ΠΑΣ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2011
« Απάντηση #1949 στις: Δευ 05 Σεπ 2011 19:54 »
Σύμφωνα με το Γιάννη Γιαννάκη, στην απογευματινή του εκπομπή στον super-fm.gr, που μόλις τελείωσε, ο Μπακαγιόκο, μετά τη σημερινή απόφαση για Ηρακλή, επικοινώνησε με την ομάδα μας και συμφώνησε να έρθει στα Γιάννενα.
Ομως δεν πήρε ακόμη θετική απάντηση, γιατί στον ΠΑΣ έχουν το ok και από έτερο σέντερ φορ (Αφρικανός, από Γαλλία, με γαλλικό διαβατήριο) και εξετάζουν ποιά από τις δύο περιπτώσεις είναι καλύτερη.
Οπως είπε ο Γιαννάκης, είναι θέμα και προπονητή, αφού ο ένας (Μπακα Νο2) είναι ψηλός και ο άλλος πιο κοντός.
Αναμένουμε ανακοίνωση μεταγραφής μάλλον αύριο.
Ο PAS-o-media είναι κοινόχρηστος λογαριασμός που χρησιμοποιείται από διάφορα μέλη του forum. Σκοπός του είναι η δημοσίευση ειδήσεων του pas.gr και η αναδημοσίευση/μεταφορά / δημοσιοποίηση κειμένων που αφορούν τον ΠΑΣ, ή ενδιαφέρουν τους φίλους του από διάφορα Μ.Μ.Ε.