Αποστολέας Θέμα: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν... (2009-10)  (Αναγνώστηκε 47048 φορές)

Αποσυνδεδεμένος Mikkael_Sin

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.158
  • ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΡΝΑΒΟΣ;
    • Προφίλ
Απ: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν...
« Απάντηση #75 στις: Δευ 31 Μάι 2010 21:19 »
Ρε σκούπρα, πάτε να συννενοηθείτε με κόσμο που η αυλή του βρέχεται απ' το Λιβυκό πέλαγος; σοβαρολογείτε;

Σαν να προσπαθείς να συνεννοηθείς με χαλόνι.

Παράθεση
Κάποιοι τρέμουν τον ανεξάρτητο ΟΦΗ και κάνουν ότι μπορούν για να μην ανέβουμε

Πράγματι!
Πολλοί τρέμουν. Κυρίως ο Μουρίνιο.
Σε ένα τέτοιο ενδεχόμενο, θα χρειαστεί την υπέρβαση για να φτάσει τον Ατσαλένιο.

Τα 40 άτομα που πήγαν στο γήπεδο είναι και γαμώ. Τόσα έχω κι εγώ να πουλάνε καφέδες και φυστίκια. Συγχαρητήρια.

Διαγράψτε τους, μαζεύτηκαν 2-3 τώρα, να ανοίξουν δικό τους φορουμ και να μαζεύονται εκεί να παίζουν. Φτάνει  :stop:
"I'VE CROSSED AN OCEAN OF WINE TO FIND YOU..."
     - Απέραντος ο θάνατος δίχως μήνες κι αιώνες -
             Η ΖΩΗ ΜΕ ΤΟ ΦΟΒΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗ

Αποσυνδεδεμένος fastmanakos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 329
    • Προφίλ
Απ: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν...
« Απάντηση #76 στις: Δευ 31 Μάι 2010 22:03 »
Ρε οφιτζίδες δεν παίρνετε κανα πούλο απ το φόρουμ μας;Για πιό λόγο να με νοιάζει αν αδικείστε;Στα παπάρια μου όταν ήσουνα το γκομενάκι του βάζελου τόσα χρόνια και έστηνες τα μάτς το ένα μετά το άλλο και πέφταμε εμείς τότε ήξερες μόνο "εκεί-εκεί στην β' εθνική".Τώρα που ίσως σας αδικούν και εσάς πρέπει να λυπηθούμε;μπρρρρ ανατρίχιασα.Εγώ λοιπόν τώρα που "Αδικούν" και σένα θα σου πώ αυτό :καριόλη μαζί στην Β εθνική  ;) :stop:

Αποσυνδεδεμένος TALOS

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 23
    • Προφίλ
Απ: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν...
« Απάντηση #77 στις: Τρι 01 Ιούν 2010 02:17 »
Πράγματι aramis και το παρόν forum αλλά και οι Ζωσιμάδες ξεχειλίζουν ποιότητα.Κάποιοι βρεχόμαστε από το Λιβυκό,κάποιοι άλλοι ακουμπάνε στην Αλβανία-δύσκολο να υπάρξει σημείο επαφής.
Πανό δικό μου έχω μόνο ένα που γράφει ΟΦΑΡΑ-Χανιά μέσα σε μια πελώρια Κρήτη.Όταν θα έρθεις Κρήτη μαζί με τους λεβέντες γιαννιώτες σου ευχαρίστως να στο δείξω.Του χρόνου δε θα έχει και απαγόρευση στις μετακινήσεις κι εσάς άλλωστε μποφόρ δε σας σκιάζουν γιατί είστε αρσενικοί γνήσιοι ηπειρώτες λεβέντες.

Είμαι ένας και με το που γράφω απαντούν 20 γνήσιοι αρσενικοί γιαννιώτες βρίζοντας και απειλώντας υπερασπίζοντας τα ιερά και τα όσια της φυλής τους που κινδυνεύουν από τον...Τάλο.Τόσο λίγοι σε όλα σας..

Αποσυνδεδεμένος tauri_7

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 531
    • Προφίλ
Απ: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν...
« Απάντηση #78 στις: Τρι 01 Ιούν 2010 10:01 »
Eίμαι ένας και με το που γράφω απαντούν 20 γνήσιοι αρσενικοί γιαννιώτες βρίζοντας και απειλώντας υπερασπίζοντας τα ιερά και τα όσια της φυλής τους που κινδυνεύουν από τον...Τάλο.Τόσο λίγοι σε όλα σας..

Αν δεν σ' αρέσει να ακούς αλήθειες μην ξαναγράφεις. Εξάλλου δεν σε κάλεσε κανένας, μόνος σου μπήκες...

Αποσυνδεδεμένος fadomas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.076
    • Προφίλ
Απ: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν...
« Απάντηση #79 στις: Τρι 01 Ιούν 2010 12:20 »
δοξα το θεο δε ειμαι απο αυτους που θα μιλησουν για ξυλο γιατι δε με ενδιαφερει....

γραφεις για το παιχνιδι που θα γινει κι αν θα ερθουμε....και για ακομα μια φορα  ξεχνας οτι οι αγωνες ειναι διπλοι....δηλαδη και στα Γιαννενα...δε σε βλεπω να αναφερεσε....να φανταστω παλι δε θα ερθετε...κατα τα αλλα σε καθε βιντεο στο youtube: ΟΦΑΡΑ ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ ΣΟΥ

και που ασχολουμαστε πολυ σας ειναι και πρεπει να το κοψουμε....εχουμε πιο σημαντικα πραματα στην ομαδα μας....

Μεχρι και Ιωνικοι ειχαν ερθει μια χρονια αν θυμαμαι καλα.....εσεις?

ΥΓ:Επειδη δε το βρισκω...μπορεις να μας πεις τα διαρκειας που ειχες φετος?

Αποσυνδεδεμένος rusis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 609
    • Προφίλ
Απ: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν...
« Απάντηση #80 στις: Τρι 01 Ιούν 2010 12:30 »
Τσατσοι μια ζωη και καλομαθημενοι κατω απ τα @@ του Βαρδηνογιαννη δυσκολευοντε να αποδεχτουν τωρα τα νεα δεδομενα , υπομονη κοπελια  θα συνηθεισετε .

Αποσυνδεδεμένος sellos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.059
  • toros-tsiprofans
    • Προφίλ
Απ: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν...
« Απάντηση #81 στις: Τρι 01 Ιούν 2010 13:01 »
Τι θα γινει ρε ΤΑΛΕ..ελεος δεν παλευεσαι ρε φιλε..

Σε ενοχλει που εχουμε καλες σχεσεις με τους Εθνικους?
ε..τι να κανουμε συμπεριφερομαστε ανθρωπινα και οι δυο..

Παράθεση
Όσο για τους Ομιλήτες,ρώτα τους δικούς σου στις πινέζες να σου πουν ποιοί είμαστε.Αυτούς που ήρθαν Κρήτη στον Α'γύρο.
επειδη τυχαινει να τους ξερω και τους ρωτησα..μου ειπαν οτι ηταν 9 ατομα
και ως άντρες που φορατε παντελονια τους πηρατε τα πανο..
Βεβαια για να ειμαστε δικαιοι..επειδη υπαρχουν και Κρητικοι που φορανε παντελονια
τα εστειλαν πισω..

Παράθεση
Αν ήσουν μέσα θα έβλεπες οτι τις καρέκλες τις πετούσαμε σε ιωνικούς και πασγιαννιώτες που είχαν έρθει στο γήπεδο μόνο για να βρίσουν την Κρήτη.
επειδη ημουν μεσα..
καταρχην δεν πεταξατε καρέκλες..γιατι καθυσατε σουζα στους 20 Αιγαλεωτες κι απλα πηρατε τα πανο σας και πηγατε στην γωνια (ναι κι αυτο που έγραφε Χανια)
καλα αυτο για τους Γιαννιωτες που πεταγατε καρεκλακια ειναι ενα ακομη δημιουργημα της φαντασιας σου (εχεις μεγαλη) γιατι ποτε κανενας Γιαννιωτης δεν θα πηγαινε να δημιουργησει προβλημα σε αλλο γηπεδο..
ουτε καν Ιωνικοι ηταν σε εκεινο το σημειο ηρθαν πολυ πιο μετα..


Λοιπον επειδη σε ξερουμε και μας ξερεις πολλα χρονια συνεχισε την προπαγανδα σου και την εσκεμενη παραπληροφοριση σου αλλου
ναι εκει που τρομοκρατεις τα παιδακια σου με δηθεν Γιαννιωτες που θα ερθουν να σας δειρουν..
Με τους Εθνικους ειχαμε και θα εχουμε καλες σχεσεις γιατι ειναι απο τις ομαδες που τους χρωσταει η ιστορια..

Υ.Γ αληθεια δεν ηξερα οτι και για το Ηρακλειο λετε "Σιτυ ολε" :P

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν...
« Απάντηση #82 στις: Τρι 01 Ιούν 2010 13:22 »
Όταν θα έρθεις Κρήτη μαζί με τους λεβέντες γιαννιώτες σου ευχαρίστως να στο δείξω.Του χρόνου δε θα έχει και απαγόρευση στις μετακινήσεις
Του χρονου μπορει να εχει ή μπορει να μην εχει απαγορευση μετακινησεων οπαδων, αυτο που πρεπει να σας απασχολησει πρωτιστα ομως ειναι αν θα εχει Β ή Δ εθνικη για εσας.

Παράθεση
- Απλήρωτοι είναι εδώ και μήνες οι ποδοσφαιριστές του ΟΦΗ και τώρα που πέταξε το πουλάκι της ανόδου (εκτός κι αν «αυτοκτονήσει» ο Πανσερραϊκός) είναι λογικό να ανησυχούν για τα δεδουλευμένα τους. Στην Ελλάδα, άλλωστε, συνηθίζεται να γράφονται οι οφειλές στο νερό. Για τον ΟΦΗ ειδικότερα ανακύπτει μεγάλο οικονομικό πρόβλημα, αφού οι διοικούντες ήλπιζαν σε έσοδα που θα εξασφάλιζαν από την άνοδο στη Super League για να βουλώσουν «τρύπες». Τώρα τρέχουν και δεν φτάνουν, γιατί το καράβι... μπάζει από παντού
sentragoal.gr

Κι επειδη μπαζει, ως γνησιος λεβεντης κρητικος καπετανιος κι αρχιποντικαρας του σαπιοκαραβου μεγαλος, παραιτηθηκε κι ο Κουρ(τ)ακης.
Κανονικα Δ πρεπει να εχει για σας και αλλο ενα σκανδαλο στην μακροχρονια δυσωσμη ιστορια σας θα ειναι αν εχει Β.

Μολις περυσι βγηκατε στον πηγαιμο για την Ιθακη, στην αρχη του ταξιδιου ειστε ακομη, να ευχεστε να ειναι μακρυς ο δρομος.
Θα μαθετε και πατριδογνωσια.
Εχετε να γνωρισετε, στανες, ραχουλες και λαγκαδια ενα σωρο.
Και συνεχιστε τις κολιγιες και τα τσιπουρα με τους Αιγαλεωτες.
Ειδικα κατι ηλιοβασιλεματα γεματα αναμνησεις, ενα φιλαρακι καλο να τα τσουζετε μαζι, απο κοινου να λετε κι απο κοινου να κλαιτε για τα περασμενα μεγαλεια της πστς και της αλητειας, θα σας ειναι απαραιτητο.

Υ.Γ: ή αυτο ή εργοτελοφακη
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος astralon

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.817
  • Plavo srce
    • Προφίλ
Απ: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν...
« Απάντηση #83 στις: Τρι 01 Ιούν 2010 14:18 »
Τουλάχιστον λίγη αξιοπρέπεια και λίγη τσίπα απο τους Τσάτσους
δεν βλάπτει...

-Όταν η δεύτερη εικόνα, που δείχνει το πέταλο των Ζωσιμάδων
υποδεχτεί καμιά οχιά ή οποιοδήποτε ερπετό
τότε μιλήστε...
-Γιατί πάντα, έτσι το βλέπουμε...

-Προς το παρόν , είστε για γέλια
και μόνο που μπαίνετε σε αυτό εδώ το φόρουμ
εκτίθεστε με αυτά που γράφετε...Λιγη ντροπη ρε !!

-Τι ευκολα ξεχνάτε ρε -γκιόζηδες...
Τα λέμε σε λίγους μήνες (εκτός συνταρακτικού θαύματος)...
Και δεν επανέρχομαι για τσατσοθέματα....


 
KE EN EUROPA KIERO VERTE KE ASI VOLVERME LOKO'

Αποσυνδεδεμένος TALOS

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 23
    • Προφίλ
Απ: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν...
« Απάντηση #84 στις: Τρι 01 Ιούν 2010 15:37 »
Το πανό που λες Θάνο δεν είναι δικό μου,το έχει άλλος Χανιώτης.Στο forum μας τα έγραψα μόνο για να προστατέψω τα δικά μας 15χρονα που μένουν Αθήνα από τυχόν λεβέντες γιαννιώτες που θα τους την είχαν στημένη στα στενά τριγύρω.Εσύ δεν ήξερες οτι Παρασκευή πήρε στο σύνδεσμο του Εθνικού γιαννιώτης και του ζήτησε να φέρει μέχρι και πανιά του πας?Ούτε οτι Σάββατο πρωί πήγε δικός σας(εσύ?) και ζήτησε εισητήρια από την Καστέλλα και έφαγε πόρτα?Δε θα έπρεπε να ενημερώσω τους δικούς μου που πήγαν μεμονομένοι με κοπελές και παιδιά να είναι προσεκτικοί?

Όσο για την προπαγάνδα από τη Ρόδο ακόμα την έχετε κάνει επιστήμη,άστο..Οι 20 Αιγαλεώτες-με τους οποίους οπαδικά έχουμε άριστες σχέσεις- μπήκαν σαν Ομιλήτες στην κερκίδα και μας είπαν οτι ήρθαν γιατί είχαν ραντεβού με τους Ιωνικούς που έσκασαν λίγο αργότερα.Εσύ τι θα έκανες?Θα τους πλάκωνες στα μπουνίδια στο Αιγάλεω μέσα με παιδάκια και κοπέλες δίπλα σου?Όταν έξω από το γήπεδο ήταν άλλα 100 άτομα με εξοπλισμό κομπλέ?

Αποσυνδεδεμένος TALOS

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 23
    • Προφίλ
Απ: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν...
« Απάντηση #85 στις: Τρι 01 Ιούν 2010 15:42 »
Όσο για τους Εθνικούς,πάλι προπαγάνδα κάνεις.Γιατί ήμουν κι εγώ στο Γεντί Κουλέ και ξέρω.Από το πρωί στο σύνδεσμό μας ήταν,στους Snakes και πίναμε ρακές.Το οτι όταν βρέθηκαν μόνοι τους στην πόλη βρέθηκαν 10 πρεζόνια και τους πήραν τις σημαίες-ενώ τους είχαμε προειδοποιήσει ή να μείνουν στο σύνδεσμο ή να κυκλοφορούν χωρίς διακριτικά-το θεωρείς άξιο σχολιασμού?Σε μια πόλη 300.000 κατοίκων και σε μια Θύρα 4 με 3.500 τρελαμένα πιτσιρίκια θεωρείς δύσκολο να βρεθούν 5,10,100 πρεζόνια?Παρ'όλα αυτά όταν το μάθαμε τους βρήκαμε,τους γαμήσαμε και επιστρέψαμε και τις σημαίες στα παιδιά του Εθνικού.

Αποσυνδεδεμένος drakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 908
    • Προφίλ
Απ: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν...
« Απάντηση #86 στις: Τρι 01 Ιούν 2010 16:06 »
Εγω λέω να κόψετε εκατέρωθεν τις μαλακίες περί Κρήτης και Ηπείρου γιατί οι γενικεύσεις αυτές είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΕΣ !!!

Αποσυνδεδεμένος sellos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.059
  • toros-tsiprofans
    • Προφίλ
Απ: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν...
« Απάντηση #87 στις: Τρι 01 Ιούν 2010 16:07 »
Eγραψα μονος μου πως τους επιστραφηκαν..αλλα καλη φιλοξενεια δεν την λες..

Αλλα γραφεις και δημιουργεις εντυπωσεις για Γιαννιωτες που θα σας περιμενουν και αφου ησουν εκει και ειδες πως δεν εγινε κατι τετοιο συνεχιζεις να γραφεις εδω πως "πεταγατε καρεκλες σε Γιαννιωτες"..
καλα εκανες και προειδοποιησες..αλλα οι υπερβολες φερουν αντιθετα αποτελεσματα καμια φορα..
Εγω το εισιτηριο μου το πηρα απο Καστελα,αν και ειχε εκδοτηρια και απ'εξω..απλα ετυχε να το παρω απο κει..ρωτησα τα παιδια και μου ειπαν πως δεν τους ζητηθηκε κατι τετοιο
αν και στην αρχη εγραψες για "Γιαννιωτες που θελαν ξεχωριστη κερκιδα και να φερουν και πανο",τωρα φτασαμε στο ενα άτομο που πηρε τηλεφωνο..
Το χερι μου στη φωτια δεν βαζω για κανεναν,αλλα καποια πραγματα φανταζομαι αντιλαμβανεσαι πως ειναι υπερβολικα..για να μπεις σε τετοιες ρητορικες..

Οπως και να χει η οποια παρουσια Γιαννιωτων στο Αιγαλεω ηταν κοσμια,διακριτικη και χωρις καμια συμπεριφορα που να υποδηλωνε οτι ηταν οπαδοι-φιλαθλοι αλλης ομαδας..
αυτη ειναι η πραγματικοτητα..τωρα αμα θες γραφε οτι θες..

Τεσπα,αλλωστε δεν θα πρεπει να φοβασαι πλεον στην Αθηνα τους κακους Γιαννιωτες μετα απο την αδελφοποιηση που σας έκανε ο Βικτωρας..

πλακα ηταν αυτο..θα τα πουμε.. :pashat:

Αποσυνδεδεμένος mh_per_

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 620
    • Προφίλ
Απ: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν...
« Απάντηση #88 στις: Τετ 02 Ιούν 2010 19:32 »
Παράθεση
Θρασύβουλος και Δόξα Δράμας επικράτησαν των Ρόδου (3-2) και Ιωνικού(2-0) αντίστοιχα και εξασφάλισαν την παραμονή τους στην Β’ Εθνική και την επόμενη χρονιά. Αντίθετα Ρόδος και Ιωνικός πλέον θα λύσουν τις διαφορές τους στο παιχνίδι της τελευταίας αγωνιστικής στο «σμαραγδένιο» νησί με την ομάδα της Νίκαιας να έχει ένα ελαφρύ προβάδισμα, καθώς προηγούνται με δύο βαθμούς των «πράσινων».
sport-fm.gr
When the going gets tough, the tough get going

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν...
« Απάντηση #89 στις: Τετ 02 Ιούν 2010 19:40 »
Ισχυει οτι οπαδοι μας ειχαν επικοινωνια με συνδεσμο του Εθνικου. Εχουμε αριστες σχεσεις αλλωστε. Αλλα ποτε δεν θα τους αφηναμε να ερθουν στην κερκιδα 10-20-30 ατομα για να κανουν κερκιδα οπως εκαναν σε εσας οι Αιγαλεωκοτες, ειδικα σε τετοιο σημαντικο ματς.  :stop:
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος Gkoros

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 176
    • Προφίλ
Απ: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν...
« Απάντηση #90 στις: Τετ 02 Ιούν 2010 22:00 »
Σώθηκε και η Δόξα Δράμας...

Του χρόνου λοιπόν με, φίδια, Καρδίτσα, Παναιτωλικό, Τρίκαλα, Πιερικό κτλ...

Θα αναβιώσουν ιστορικές μάχες (με Αγρίνιο).

Γενικά η νέα ποδοσφαιρική χρονιά, αν και στη Β', προσφερόταν για τρελές εκδρομές σε παραδοσιακές έδρες

Δυστυχώς η απαγόρευση μετακίνησης φιλάθλων όσο (κυρίως) η ξενέρα που μας προκαλέι ο χοντρός με τα τσιράκια του δεν μας αφήνουν να θυμηθούμε λίγο τα παλιά*

*Εκδρομάρα στα Τρίκαλα οταν επέστρεψε ο Μούφ για δεύτερη φορά στην ομάδα. Όλη η πόλη είχε γεμίσει φέιγ βολάν:

Με τον Μούφ στα Τρίκαλα

2-2 ή 3-3 είχε λήξει, δεν θυμάμαι.

*Εκδρομάρες και στο Αγρίνιο. Τη χρονιά που ανεβήκαμε στα μπαράζ (2000) είχαμε έρθει 0-0 στο Δημοτικό Στάδιο του Αγρινίου, όχι στο κλουβί. Πολύς λαός και εκεί, τρομερή κερκίδα...

Α ρε πούστη, περασμένα μεγαλεία....


Υ.Γ. Ρε μην ασχολείστε με τα φίδια...



 
"Μικρά χωράφια κρατημένα με πεζούλια κι άπιαστα γίδια που γκρεμιούνται στους γκρεμούς
ετούτη είναι η πατρίδα μας μα η πούλια, δεν λάμπει πιο καθάρια σε άλλους ουρανούς"
Γ. Κοτζιούλας

Αποσυνδεδεμένος astralon

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.817
  • Plavo srce
    • Προφίλ
Απ: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν...
« Απάντηση #91 στις: Τετ 02 Ιούν 2010 22:37 »
Play-off

4η αγωνιστική
οφη-Eθνικός......................2-1
Πανσερραϊκός-Πιερικός......2-0

Βαθμολογία
1. Πανσερραϊκός ................13
=======================
2. οφη.................................8
3. Εθνικός ..........................5
4. Πιερικός ..........................1


-------------------------------------------------


Play-out

4η αγωνιστική
Θρασύβουλος-Ρόδος.......................3-2
Δόξα Δράμας-Ιωνικός......................2-0

Βαθμολογία
1. Δόξα Δράμας.................... 9
2. Θρασύβουλος ...................9
3. Ιωνικός ............................5
=============================
4. Ρόδος ...............................3
 
KE EN EUROPA KIERO VERTE KE ASI VOLVERME LOKO'

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν...
« Απάντηση #92 στις: Τετ 02 Ιούν 2010 22:52 »
Ταλε εσυ δεν ησουν αυτος που οταν μετα τα μπαχαλα της Ροδου εμπαινες εδω μεσα και ελεγες "κριμα που γινονται τετοια πραγματα" και στο φορουμ των φιδιων ελεγες "καλα τους καναμε"?

 Αντε παρε δρομο πανιβλακα.  >:(

Αλε Αλε Αλε Αλε οοοοο Αιγαλεωωωωω Αιγαλεωωωωω ωωωωω...εεεε συγνωμη παιδια, ο ΟΦΗ δεν ΠΑΙΖΕΙ σημερα?  :P
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος dk

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.978
    • Προφίλ
Απ: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν...
« Απάντηση #93 στις: Πεμ 03 Ιούν 2010 07:50 »
Σώθηκε και η Δόξα Δράμας...

Του χρόνου λοιπόν με, φίδια, Καρδίτσα, Παναιτωλικό, Τρίκαλα, Πιερικό κτλ...


και ο Θρασύβουλας...
όσο για το 2ο μην είσαι τόσο σίγουρος ούτε για φ-ΟΦΗ ούτε για Αγρίνιο (παρακολούθησε το θέμα με αδειοδοτήσεις μπορεί να έχει πολλά επεισόδια ακόμα αν εφαρμοστεί ο νόμος...)

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.814
    • Προφίλ
Απ: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν...
« Απάντηση #94 στις: Πεμ 03 Ιούν 2010 14:23 »
Παράθεση
Εγω λέω να κόψετε εκατέρωθεν τις μαλακίες περί Κρήτης και Ηπείρου γιατί οι γενικεύσεις αυτές είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΕΣ !!!


εσυ εισαι χανιωτης ή αρτινος και θιχτηκες?

φΟΦΗ καριολη γαμω την κρητη ΟΛΗ

Αποσυνδεδεμένος ElCapitan

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 341
    • Προφίλ
Απ: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν...
« Απάντηση #95 στις: Πεμ 03 Ιούν 2010 14:32 »
ποπό τρελαίνομαι.....
όφι του χρόνου....2ματσάκια που κατεβαίνω ελλάδα.....και όχι μονο εγώ  ::) :mono:

Αποσυνδεδεμένος fadomas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.076
    • Προφίλ
Απ: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν...
« Απάντηση #96 στις: Πεμ 03 Ιούν 2010 15:10 »
ο φιλος πιο πανω εχει δικιο...η γενικευση και η μαζοποιηση δεν ειναι ποτε σωστες....

Οι κανονικοι κρητικοι δεν εχουν σχεσει με αυτα τα τσουτσεκια του οφη...
αυτοι ειναι η γενια με το τζαπανταιλικι,τα οπλακια να το παιζουμε μαγκες και αλλα πολλα...
ο κρητικος που ξερω εγω δεν ειναι ετσι...

Το ιδιο ισχυει και για τα Γιαννενα...καποιος γιαννιωτης ειναι μαλακας-ολοι οι γιαννιωτες ειναι μαλακες...
επιπεδου δημοτικου τελειως...

βγαλε ενα συνθημα που να βαραει ευθεια στο στοχο...και εγω μαζι σου να το φωναζω 90 λεπτα...αλλα ευθεια...οχι τα σκαγια απο εδω κι απο εκει...

Αποσυνδεδεμένος TALOS

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 23
    • Προφίλ
Απ: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν...
« Απάντηση #97 στις: Πεμ 03 Ιούν 2010 15:36 »
Φιλαράκι όπου γράφω γράφω εδώ και 10 χρόνια με ένα nick,αυτό που βλέπεις.Αν ήθελα να γράψω άλλα θα έμπαινα εδώ με ένα άσχετο nick και δεν το έχω κάνει ποτέ.Οπότε μάλλον το μίσος και το κόμπλεξ σου για οτιδήποτε έχει σχέση με Ο.Φ.Η. και Κρήτη σε κάνει να διαβάζεις άλλα αντί άλλων.

Από εδώ και μπρος είναι το θέμα τι θα γίνει.Με δεδομένο οτι έχουμε την χειρότερη γνώμη για εσάς και αντίστροφα και φιλικές οι σχέσεις δε θα είναι ποτέ.Γνώμη μου είναι να κάτσουν 5 από εδώ και 5 από εκεί που ελέγχουν τους συνδέσμους σε ένα τραπέζι και να συμφωνήσουν τουλάχιστον μη δούμε τα χειρότερα.Γιατί όλο αυτό το σκηνικό δεν έχει γυρισμό.Έναν κοπανάτε,δύο θα κοπανάμε,τρεις θα κοπαντάτε κλπ.

Τώρα τι μυαλά κουβαλάνε αυτοί οι 5 δικοί σας και 5 δικοί μας και αν μπορούν να συζητήσουν..

Αποσυνδεδεμένος ELTORO

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 526
    • Προφίλ
Απ: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν...
« Απάντηση #98 στις: Πεμ 03 Ιούν 2010 16:02 »
Ρε μην βρίζετε τον φίλο μου τον TALOS !  :P

Με την ευκαιρία να συγχαρώ τους συντρόφους ΟΜΙΛΗΤΕΣ (πρώην Τσάτσους) για μια ακόμα "ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΗ" παρουσία τους μακριά απο το νησί στο ΑΙΓΑΛΕΩ !

Μπορεί να ξεπέρασαν και τους 150 ! Ελά μωρε σιγά το μάτς. Μπαράζ ανόδου...

http://www.athleticradio.gr/index.php/application/article_view/1/21504
"Πάνω από 150 φίλοι του ΟΦΗ βρίσκονται στο γήπεδο, οι οποίοι φιλοξενούνται στη θύρα 12"

Αν κι εδώ στο βίντεο φαίνονται κι ακόμα λιγότεροι...
http://www.youtube.com/watch?v=HG8adR1tVeo&feature=player_embedded#!

Τα μποφόρ (ΝΑΙ ΕΧΕΙ ΜΠΟΦΟΡ ΟΛΟ ΤΟ ΧΡΟΝΟ), το μακρύ ταξίδι (οι ΠΑΟΚτζηδες πχ που κατεβαίνουν κάθε χρόνο προφανώς διακτινίζονται) οι εξεταστικές και πανελλήνιες των φοιτητών/μαθητών (δεν ισχύουν για τους Εθνικούς κ λοιπούς φιλάθλους αυτά) απέτρεψαν το "ατελείωτο ποτάμι του λαού του ΟΦΗ" απο το να παραστεί σε ακόμα ένα μάτς στην Αθήνα...

Επαιζε βέβαια κι η Παναθα με το Θρύλο εκείνη την ώρα μπάσκετ. Που να τρέχεις...

ΜΠΟΦΟΡ ΠΟΛΛΑ ΚΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΙΚΑ.
 
Podrán imitarnos, pero igualarnos jamás

Αποσυνδεδεμένος SATSI

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 498
    • Προφίλ
Απ: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν...
« Απάντηση #99 στις: Πεμ 03 Ιούν 2010 16:06 »
Ρε φιλαράκο TALO,θα ήθελες να μας πείς γιατί <έχετε για εμάς την χειρότερη άποψη>,έτσι για να το ξέρουμε κι εμείς!!!
Εμείς ούτε τσάτσοι κανενός γίναμε ποτέ,ούτε μαζέψαμε ποτέ όλα τα αληταριά των Ιωαννίνων για να την <πέσουμε> σε ανυποψίαστους οπαδούς που πήγαν 900 χιλιόμετρα μακρυά από την πόλη τους ,2 φορές σε μια εβδομάδα,για να υποστηρίξουν την ομάδα τους σε <καραστημένο>
παιχνίδι υπέρ της σωτηρίας ενός ΤΣΑΤΣΟΥ που για να φτάσει ως εκεί είχε στήσει μέσα στη χρονιά 5 τουλάχιστον παιχνίδια!!Εμείς, γιαυτό έχουμε την < χειρότερη άποψη>.
Εσείς?Θα ήθελες να μας πείς το γιατί?????????Αν το ξέρεις φυσικά........