Αποστολέας Θέμα: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν... (2009-10)  (Αναγνώστηκε 47046 φορές)

Αποσυνδεδεμένος mh_per_

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 620
    • Προφίλ
Απ: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν...
« Απάντηση #125 στις: Παρ 04 Ιούν 2010 23:41 »
 Παρτο αλλιως Ταραλιδη, θα βρεις......

Παράθεση
Διευκρινιστική δήλωση στην επίσημη ιστοσελίδα του Λεβαδειακού έκανε ο Γιάννης Ταραλίδης με την οποία αποκαλύπτει πως παρερμηνεύτηκαν κάποιες δηλώσεις του, με τις οποίες ξεκαθαρίζει πως ουδέποτε δέχθηκε απειλές για την ποδοσφαιρική του καριέρα.

Αναλυτικά η δήλωση του Ταραλίδη:

«Επειδή κάποιες δηλώσεις μου διαστρεβλώθηκαν, θα ήθελα να ξεκαθαρίσω τα εξής: Ουδέποτε δέχθηκα οποιουδήποτε είδους πίεση, πόσο μάλλον απειλή από την ομάδα που αγωνίζομαι σήμερα σε θέματα που αφορούν εμένα και τις οικονομικές συναλλαγές μου με ομάδες με τις οποίες έχω αγωνισθεί στο παρελθόν. Μη αντιλαμβανόμενος τον λόγο της διαστρέβλωσης των λεγομένων μου, επιφυλάσσομαι παντός νομίμου δικαιώματός μου».
sport-fm.gr
When the going gets tough, the tough get going

Αποσυνδεδεμένος TALOS

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 23
    • Προφίλ
Απ: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν...
« Απάντηση #126 στις: Σαβ 05 Ιούν 2010 01:10 »
Στο Ροδάνθη φιλαράκι δεν το έπαιζα τίποτα.Είχα αράξει στο κατάστρωμα και άκουγα μουσικούλα.Φοιτητής ήμουν τότε και έπαιζα και πόλο στην Αθήνα.Μελαχρινός είμαι,αλλά στο ύψος το έχασες λίγο-1,93 είμαι.Όχι τίποτα άλλο,μη βάλεις στο σημάδι κανένα άλλο κακόμοιρο.Και ασφαλώς δε μίλησα με κανέναν από εσάς-τουλάχιστον πάνω στο πλοίο  :P

Αποσυνδεδεμένος ElCapitan

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 341
    • Προφίλ
Απ: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν...
« Απάντηση #127 στις: Σαβ 05 Ιούν 2010 10:48 »
δεν καταλαβαίνω ότι το κάνετε τόσο μεγάλο θέμα....και τελικά όλη όση γράφουνε τις μαλακίες τους εδώ κάτι κάνουνε....καλο η κακό ..αυτό θα το δούμε....!

κόψτε τις μαλακίες στο internet και βγείτε στους δρόμους.....
κόψτε το internet και τραγουδάτε στις κερκίδες...
κόψτε τον χουλιγκανισμό τον πλήκτρων και βγείτε στους δρόμους....
έχει τόσα καλά και κακά η ζωή....μα αν θες να τα ζήσης πρέπει νάσε στους δρόμους....και όχι μπροστά απ την οθόνη σου....


κάτι άτομα αντί να σκεφτούνε τι μπορούν να κάνουν του χρόνου καλύτερα....και να "ιποστεριξουν" κανέναν s.f. να φτιάξουν καινούρια πάνω, πλακάτ κτλ κάθονται καλύτερα σπιτάκι και κάνουνε κόντρες με κριτικούς ποιος έχει την μεγαλύτερη πούτσα.....μα μπάσο στοίχημα πολύ απ αυτούς ούτε κρήτη δεν θα πάνε....

Αποσυνδεδεμένος gouri_pagouri

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 22
    • Προφίλ
Απ: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν...
« Απάντηση #128 στις: Σαβ 05 Ιούν 2010 11:38 »
Στο Ροδάνθη φιλαράκι δεν το έπαιζα τίποτα.Είχα αράξει στο κατάστρωμα και άκουγα μουσικούλα.Φοιτητής ήμουν τότε και έπαιζα και πόλο στην Αθήνα.Μελαχρινός είμαι,αλλά στο ύψος το έχασες λίγο-1,93 είμαι.Όχι τίποτα άλλο,μη βάλεις στο σημάδι κανένα άλλο κακόμοιρο.Και ασφαλώς δε μίλησα με κανέναν από εσάς-τουλάχιστον πάνω στο πλοίο  :P

πατσάρια


ρε τι τραβάμε με τους προστάτες της κρήτης και τι άλλο θα ακούσουμε..

ρε εσείς μεθύσατε με το γλυκό κρασί της λευτεριάς (αμάθοι κιόλας, με μια γουλιά γίνατε νταούλια), εμείς τι φταίμε να σας ακούμε? πού να είσασταν κιόλας λεύτεροι...

Αποσυνδεδεμένος gouri_pagouri

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 22
    • Προφίλ
Απ: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν...
« Απάντηση #129 στις: Σαβ 05 Ιούν 2010 13:29 »
...και έχουμε τον κάθε σαμούτα να πουλάει και τρελίτσα και ειρωνία..

Παράθεση
Και ασφαλώς δε μίλησα με κανέναν από εσάς-τουλάχιστον πάνω στο πλοίο  :P

ουστ χαμόρια, αν σας πίνει μην το πίνετε. μια ζωή τσάτσοι και τώρα που πήρατε μια γεύση πώς είναι οι άλλοι βγάλατε γλώσσα και το παίζετε τρελίτσα. Κατά τα άλλα κλάμματα για διαιτησίες και για σχέδια ενάντια στον οφι.. ΟΛΗ η ιστορία σας που ήταν στην άλλη πλευρά ήταν όλα μέλι γάλα. Εκτός τον βάζελο βέβαια που ενώ σας έκανε ομάδα και πλάτες και σας συντηρούσε δεν σας άφηνε να πάρετε πρωτάθλημα.. κάποιον έπρεπε να βρίζετε κι εσείς..

αν είστε εσείς κρητικοί εγώ είμαι ευρωπαίος

υ.γ.: πώς στον π&^^@ γίνεται έντιτ?

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.814
    • Προφίλ
Απ: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν...
« Απάντηση #130 στις: Σαβ 05 Ιούν 2010 16:16 »
πατας τροποποιηση!  :P :P :P :P :P :P :P :P

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν...
« Απάντηση #131 στις: Σαβ 05 Ιούν 2010 17:23 »
κάτι άτομα αντί να σκεφτούνε τι μπορούν να κάνουν του χρόνου καλύτερα....και να "ιποστεριξουν" κανέναν s.f. να φτιάξουν καινούρια πάνω, πλακάτ κτλ κάθονται καλύτερα σπιτάκι και κάνουνε κόντρες με κριτικούς ποιος έχει την μεγαλύτερη πούτσα.....μα μπάσο στοίχημα πολύ απ αυτούς ούτε κρήτη δεν θα πάνε....

Ετσι πες τα ρε El. Ο καναπες αρμοζει σε αρκετους πασολεδες.
Στο internet πρωτοι και "γαμω την διοικηση και το χοντρο" στο γηπεδο μουγκα, αραγμα και παλαμακια.
Και συνεχεια "γαμω τα τυρια" "γαμω τον βαζελο" αλλα το σκατο στην καλτσα ομως, 300 πηγαμε Λαρισα αντι να εξαντλησουμε τα 500 εισιτηρια, καμια 700-800 ΟΑΚΑ με το ζορι και οχι αυτοι που επρεπε. Να δω Κρητη ποιοι θα παμε.
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν...
« Απάντηση #132 στις: Σαβ 05 Ιούν 2010 18:17 »
κάτι άτομα αντί να σκεφτούνε τι μπορούν να κάνουν του χρόνου καλύτερα....και να "ιποστεριξουν" κανέναν s.f. να φτιάξουν καινούρια πάνω, πλακάτ κτλ κάθονται καλύτερα σπιτάκι και κάνουνε κόντρες με κριτικούς ποιος έχει την μεγαλύτερη πούτσα.....μα μπάσο στοίχημα πολύ απ αυτούς ούτε κρήτη δεν θα πάνε....

Ετσι πες τα ρε El. Ο καναπες αρμοζει σε αρκετους πασολεδες.
Στο internet πρωτοι και "γαμω την διοικηση και το χοντρο" στο γηπεδο μουγκα, αραγμα και παλαμακια.
Και συνεχεια "γαμω τα τυρια" "γαμω τον βαζελο" αλλα το σκατο στην καλτσα ομως, 300 πηγαμε Λαρισα αντι να εξαντλησουμε τα 500 εισιτηρια, καμια 700-800 ΟΑΚΑ με το ζορι και οχι αυτοι που επρεπε. Να δω Κρητη ποιοι θα παμε.


Έκατσε να σκεφτεί κανένας γιατί γίνεται αυτό;Να βρει τα αίτια και πως θα τα αντιμετωπίσει;Και κυρίως από τους συνδέσμους μιας και αυτοί οργανώνουν εκδρομές;Δεν το λέω σαν κατηγορία προς κάποιον αλλά να γίνει κάτι.Να αλλάξει κάτι προς το καλύτερο.

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν...
« Απάντηση #133 στις: Σαβ 05 Ιούν 2010 18:26 »
Οι συνδεσμοι ειναι εκει φιλε μου, γυρω απο το γηπεδο καθημερινα ανοιχτοι και τους νοιαζει να εξυπηρετησουν τα μελη τους και μονο. Οποτε εκδρομες κερκιδα σταση εκτος γηπεδου κτλ αποφασιζονται απο τα μελη για τα μελη του παντα με βαση το καλο της ομαδας μας.

Οποιος θελει να αλλαξει κατι στην λειτουργια ή τις αποψεις ενος συνδεσμου ας παει απο εκει (στην αρχη, με εναν φιλο του που ειναι ηδη στο συνδεσμο για να μην νιωθει και αβολα) και επειτα ας γινει μελος, ωστε να μετραει η αποψη του και να προσπαθησει να αλλαξει οτιδηποτε...

Αλλα δεν ξερω και πολλους συνδεσμους στα Γιαννενα που παιρνουν ολα τα μελη αποφασεις.. συνηθως το αντιθετο γινεται, ο ΕΝΑΣ παιρνει αποφασεις για τα μελη του. Εξαιρεσεις υπαρχουν, οποιος θελει να τις βρει τις βρισκει.

Καλο απογευμα απο την πανεμορφη Θεσσαλονικη..
« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 05 Ιούν 2010 18:30 από Siatrovouni »
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν...
« Απάντηση #134 στις: Σαβ 05 Ιούν 2010 18:32 »
Σύνδεσμοι υπάρχουν και επιλέγεις.Έχουμε ένα πρόβλημα.Όλο και λιγότεροι.Γιατί γίνεται αυτό;Δεν είναι απλό σαν θέμα.Μπλέκονται πολλά και το κάνει πολύπλοκο αυτό.Να προβληματίσει αυτό τους συνδέσμους.Γιατί γίνεται.Τι φταίει.Μπορεί και να το κάνουν.Δεν το αποκλείω.Υπάρχουν αποτελέσματα;Τι γίνεται;Είπες για τις εκδρομές,Σωστά δεν εξαντλήσαμε τα εισιτήρια.Γιατί έγινε αυτό και ενώ μετά από χρόνια είμαστε Α και ενώ όλοι περίμεναν αυτό.Τις εκδρομές τις οργανώνουν οι σύνδεσμοι γι αυτό ανέφερα για συνδέσμους.Ακόμα και στα εντός τι γίνεται.Φταίει μόνο το ακριβό εισιτήριο;

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν...
« Απάντηση #135 στις: Σαβ 05 Ιούν 2010 18:47 »
Το οτι λιγοστευουν τα ατομα ειναι λογικο, Α εθνικη οσο να ναι οι βαζελογαυροι εγκαταλειπουν την ομαδα και μενουμε στην πλειοψηφεια εμεις οι ΜΟΝΟ ΠΑΣ. Αυτο συνεβει και στη Λαρισα που Β και Γ εθνικη εκαναν  εκδρομες χιλιαδων και τωρα που πηραν κυπελλο για παραδειγμα πηγαν 200 ατομα Τριπολη. Εμενα δεν με νοιαζει που λιγοστευουμε στις εκδρομες η στις κερκιδες, με νοιαζει ολοι αυτοι που μιλανε απο το ιντερνετ για αλλοθρησκους ΠΑΕ κτλ να ειναι παρων οπου μπορουν φυσικα, να υποστηριξουν αυτο που λενε. Θελω δυναμικες κερκιδες και δυναμικο λαο με ΦΩΝΗ.
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν...
« Απάντηση #136 στις: Σαβ 05 Ιούν 2010 18:55 »
Την τελευταία φράση που είπες μπορούμε να την πετύχουμε.Πιστεύω έχουμε λαό να το κάνουμε.Αλλά δεν συμβαίνει στο βαθμό που θα μπορούσαμε.Γενικά θα μπορούσαμε ακόμα καλύτερα.Για τα ελληνικά δεδομένα είναι καλά αλλά πιστεύω μπορούμε ακόμα καλύτερα,είτε εντός είτε εκτός.Να καταφέρουμε στις κερκίδες να είμαστε περισσότεροι και όχι όλο και λιγότεροι και πως θα φτάσουμε σε αυτό το αποτέλεσμα.Τι πρέπει να γίνει.Σε αυτό λέω να υπάρξει ένας προβληματισμός.Πως θα βελτιωθούμε.

Αποσυνδεδεμένος ElCapitan

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 341
    • Προφίλ
Απ: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν...
« Απάντηση #137 στις: Κυρ 06 Ιούν 2010 16:34 »
φιλε έχω di πολλές κερκίδες και έχω και πολλές επαφές...είτε γερμανία eire ελλάδα....έχω ζήση την καθημερινή ζωή πολλών συνδέσμων και έχω οργάνωση και πολλά για το group εδώ στην γερμανία.....
πιστεύω πως είναι πολύ δύσκολα να καταφέρεις η άνθρωποι να φύγουνε απ τα πλήκτρα τους και "ναρθουνε" του χρόνου σε mats που θα γίνουνε στου ντιάλου τι μάνα........εγώ πέρυσι που ήμουνα πέρσι καβαλα και δεν ήταν κανένας μα μονο bv...δεν καταλάβαινα τι γίνετε. τέλος πάντων......
κάτι έχω καταλάβει στα τώρα 12 χρονια στις κερκίδες και σε group....αν δεν κανεις κάτι που μπορείς να ντεσίς τους ΝΕΟΥΣ τις πόλις στο group και να τους "αποσχολις" δεν γίνετε τίποτα...μα τίποτα...εμείς εδώ έτσι γεμίσαμε μέσα σε λίγους μήνες 2 λεωφορεία για εκτος mats....και πριν πηγαίναμε μονο με 4-5 αμάξια.....! έχει δουλειά και θέλει.....δεν κάνω παράπονο σε κανέναν μα πιστεύω πως η άνθρωποι και η νέοι τις εποχής μας έχουνε αλλα ενδιαφέροντα.....ίππαρχοι το internet....και ούτε μπάλα θέλουνε...ούτε οικογένεια....ούτε γκόμενα...ούτε δουλειά.....τους φτάνει να πέσουνε fifa worldsoccer 2010 και simcity......και αυτή είναι εκείνη που "βγασουνε" τα κινητά για video στο youtube κτλ....."γαμισετα"!

a και για εκδρομή για κρήτη μην μασάτε...θαμάστε πολύ ;-)
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 06 Ιούν 2010 16:37 από ElCapitan »

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν...
« Απάντηση #138 στις: Κυρ 06 Ιούν 2010 19:13 »
κάτι έχω καταλάβει στα τώρα 12 χρονια στις κερκίδες και σε group....αν δεν κανεις κάτι που μπορείς να ντεσίς τους ΝΕΟΥΣ τις πόλις στο group και να τους "αποσχολις" δεν γίνετε τίποτα...μα τίποτα...εμείς εδώ έτσι γεμίσαμε μέσα σε λίγους μήνες 2 λεωφορεία για εκτος mats....και πριν πηγαίναμε μονο με 4-5 αμάξια.....! έχει δουλειά και θέλει.....δεν κάνω παράπονο σε κανέναν μα πιστεύω πως η άνθρωποι και η νέοι τις εποχής μας έχουνε αλλα ενδιαφέροντα.....ίππαρχοι το internet....και ούτε μπάλα θέλουνε...ούτε οικογένεια....ούτε γκόμενα...ούτε δουλειά.....τους φτάνει να πέσουνε fifa worldsoccer 2010 και simcity......και αυτή είναι εκείνη που "βγασουνε" τα κινητά για video στο youtube κτλ....."γαμισετα"!

a και για εκδρομή για κρήτη μην μασάτε...θαμάστε πολύ ;-)

Αυτη ειναι η ουσια αρχηγε μου και σε αυτο στοχεψαν οι ΑΡ απο τη δημιουργια τους. Εκαναν αρκετα πιτσιρικια να ασχοληθουν με οπαδιλικι και σε αρκετες περιπτωσεις εκαναν νεους που δεν ειχαν καμια επαφη με τον ΠΑΣ αλλα με αλλες ομαδες, να ασχοληθουν και να γνωρισουν τον ΠΑΣ και την ιδεα του μεσα απο το οπαδιλικι. Εκει φαινεται ποσο μεγαλο ειναι το εργο ενος συνδεσμου.

Επισης σεβασμο και στους LTL που "διδαξαν" σε αρκετα Ηπειρωτοπουλα της Αθηνας το μεγαλειο του Πανηπειρωτικου Αθλητικου Συλλογου και τους εκαναν ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ σε μια δυσκολη περιοχη και σε δυσκολους καιρους Β Γ εθνικες.

Χαιρετισματα στα αλανια του Braunschweig, σας περιμενουμε Ελλαδα.  :)
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος mh_per_

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 620
    • Προφίλ
Απ: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν...
« Απάντηση #139 στις: Κυρ 06 Ιούν 2010 19:44 »
Δραμα - Ροδος 1-1 (74' Μαρκοφσκι - 31' Κακλαμανος)

Ιωνικος - Θρασυβουλος 2-0 (25' Παπαζουδης, 57' Σαλτο)

Ροδος στη Γ', Ιωνικος στη Β' κ του χρονου.
When the going gets tough, the tough get going

Αποσυνδεδεμένος astralon

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.817
  • Plavo srce
    • Προφίλ
Απ: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν...
« Απάντηση #140 στις: Κυρ 06 Ιούν 2010 19:47 »
Play-out

5η αγωνιστική
Δόξα Δράμας-Ρόδος.......................1-1
Ιωνικός-Θρασύβουλος...................2-0

Βαθμολογία
1. Δόξα Δράμας.................... 10
2. Θρασύβουλος ...................9
3. Ιωνικός ............................8
=============================
4. Ρόδος ...............................4

-Η Ρόδος πέφτει στην Γ Εθνική...

-Πάλι στις Φυλές και στις κωλογειτονιές εμείς...

υγ: Με πρόλαβες σύνταυρε mh_per :P
 
KE EN EUROPA KIERO VERTE KE ASI VOLVERME LOKO'

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν...
« Απάντηση #141 στις: Κυρ 06 Ιούν 2010 19:54 »
Εκδρομη Νικαια του χρονου...μια χαρα μας εκατσε.    :)
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΣΟΛΕΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.095
  • Η αρχή του τέλους ... ή ... το τέλος της αρχής;
    • Προφίλ
Απ: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν...
« Απάντηση #142 στις: Κυρ 06 Ιούν 2010 19:56 »
περιμενα πως και πως να ερθει αυτη η στιγμη..... απο φετος εκδρομες!!!!!!!!!


Αποσυνδεδεμένος mh_per_

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 620
    • Προφίλ
Απ: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν...
« Απάντηση #143 στις: Κυρ 06 Ιούν 2010 20:03 »
Παράθεση
υγ: Με πρόλαβες σύνταυρε mh_per

Επειδη εσυ τα κανεις τακτοποιημενα, με πινακακια, bolds κτλ. Εγω απλα πεταω τα αποτελεσματα κ ξεμπερδεψα.....   :P
When the going gets tough, the tough get going

Αποσυνδεδεμένος ElCapitan

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 341
    • Προφίλ
Απ: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν...
« Απάντηση #144 στις: Κυρ 06 Ιούν 2010 20:33 »
Παράθεση
Αυτη ειναι η ουσια αρχηγε μου και σε αυτο στοχεψαν οι ΑΡ απο τη δημιουργια τους. Εκαναν αρκετα πιτσιρικια να ασχοληθουν με οπαδιλικι και σε αρκετες περιπτωσεις εκαναν νεους που δεν ειχαν καμια επαφη με τον ΠΑΣ αλλα με αλλες ομαδες, να ασχοληθουν και να γνωρισουν τον ΠΑΣ και την ιδεα του μεσα απο το οπαδιλικι. Εκει φαινεται ποσο μεγαλο ειναι το εργο ενος συνδεσμου.

Επισης σεβασμο και στους LTL που "διδαξαν" σε αρκετα Ηπειρωτοπουλα της Αθηνας το μεγαλειο του Πανηπειρωτικου Αθλητικου Συλλογου και τους εκαναν ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ σε μια δυσκολη περιοχη και σε δυσκολους καιρους Β Γ εθνικες.

Χαιρετισματα στα αλανια του Braunschweig, σας περιμενουμε Ελλαδα.  :)

αυτό το ξέρω φιλε και fgaso το καπέλο απ τα παιδιά τον ΑΠ και τον LTL.....ας μην είμαι ελλάδα....έχουν και τα δέντρα αφτιά ;-)!
αυτή η προσπάθεια θέλει υποστήριξη απ όλους μας....γερους και νέους....για να έχει παρελθόν ο οπαδός και η s.f. τις αγαπητής μας ομάδας...!


μην "σκιασεσε".... εγώ thame σεπτέμβριο ελλάδα..και θα δω 3-4 ματσάκια τις αγαπητής ομάδας....και για φώφη θα κατεβουμε...είδη μου είπανε κάτι παιδιά θέλουνε "ναρθουνε" με φώφη ;-)

Αποσυνδεδεμένος astralon

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.817
  • Plavo srce
    • Προφίλ
Απ: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν...
« Απάντηση #145 στις: Κυρ 06 Ιούν 2010 21:55 »
Play-off

5η αγωνιστική
οφη-Πιερικός......................2-1
Εθνικός-Πανσερραϊκός.......1-0

Βαθμολογία
1. Πανσερραϊκός ................13
=======================
2. οφη.................................11
3. Εθνικός ............................8
4. Πιερικός ..........................1

-Σφαγή στας Σέρρας....
-Ο Πανσερραικός με 1Χ ανεβαίνει.
-Οι Τσάτσοι-παραρτήματα... μόνο με διπλό...
 
KE EN EUROPA KIERO VERTE KE ASI VOLVERME LOKO'

Αποσυνδεδεμένος pastakis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.908
    • Προφίλ
Απ: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν...
« Απάντηση #146 στις: Κυρ 06 Ιούν 2010 22:53 »
Σημερα ειδα και το Εθνικος-Σερρες,πολυ χειροτερη η ομαδα των σερρων απο την φοφη.Οι σερρες σημερα δεν ειχαν παθος και κυριως δεν ειχαν ποιοτικους παικτες.Δεν ξερω αν με την προσθηκη ταντιτς-λεοζινιο-αθανασιαδη που δεν επαιξαν σημερα μπορουν να παρουν την φοφη.
Οι δικοι μας Παγωνης-Καρακωστας-Μιχαηλ μετριοι.Καλυτερος απο τους 3 ο Καρακωστας

Αποσυνδεδεμένος REX

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 407
    • Προφίλ
Απ: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν...
« Απάντηση #147 στις: Δευ 07 Ιούν 2010 12:17 »
Καρακωστας, μεγαλο κλαρινο.
Η καλυτερη εκτελεση σε καραγκουνα σβαρνιαρα. :P

Αποσυνδεδεμένος mh_per_

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 620
    • Προφίλ
Απ: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν...
« Απάντηση #148 στις: Τρι 08 Ιούν 2010 16:14 »
Παράθεση
Να διαφοροποιήσει τα δεδομένα που την έχουν ήδη στείλει στη Γ’ Εθνική κατηγορία, επιχειρεί η Ρόδος με προσφυγή στην αθλητική δικαιοσύνη. Συγκεκριμένα, η ροδίτικη ΠΑΕ κατέθεσε την Τρίτη 8/6 ένσταση στην πειθαρχική επιτροπή της Ένωσης Β’-Γ’ Εθνικής, κατά της Δόξας Δράμας και του ποδοσφαιριστή Ρομπίνιο.

Η ένσταση της Ρόδου, αφορά την αναμέτρηση της 5ης αγωνιστικής των πλέι άουτ, όπου οι δύο ομάδες αγωνίστηκαν στη Δράμα και αναδείχτηκαν ισόπαλες 1-1. Ένα αποτέλεσμα, που έστελνε τους φιλοξενούμενους οριστικά στη Γ’ Εθνική. Ο λόγος τον οποίο επικαλούνται οι Ροδίτες για να υποβάλλουν την ένσταση τους, είναι η αντικανονική συμμετοχή του Ρομπίνιο, ο οποίος –όπως ισχυρίζονται στην επίδικη καταγγελία- είχε συμπληρώσει κάρτες και δεν είχε δικαίωμα συμμετοχής.

Η πειθαρχική επιτροπή της «μικρής» λίγκας, θα εξετάσει την ένσταση την Πέμπτη το πρωί, δηλαδή μία μέρα μετά τη λήξη των πλέι άουτ.

Ανεξάρτητα από τις ελπίδες που έχει η Ρόδος να κερδίσει την ένσταση, διαμορφώνεται ένα σενάριο που αφορά τη σωτηρία της. Σύμφωνα με αυτό, αν οι Ροδίτες κερδίσουν την Τετάρτη τον Ιωνικό και τη επομένη κερδίσουν και το παιχνίδι με τη Δόξα στα «χαρτιά», τότε σώζονται εκείνοι και υποβιβάζονται οι Νικαιώτες!

Αναλυτικά η κλήση της Δόξας σε απολογία:

«Η Πρωτοβάθμια Πειθαρχική Επιτροπή της Ένωσης Επαγγελματικού Ποδοσφαίρου Β’-Γ’ Εθνικής Κατηγορίας κάλεσε σε απολογία για την Πέμπτη 10/6/2010 και ώρα 11:00 την ΠΑΕ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ με βάση την υπ’ αριθμ. πρωτ. 898/8-6-2010 ένσταση της ΠΑΕ ΡΟΔΟΣ για την κατά τα διαλαμβανόμενα σε αυτήν αντικανονική συμμετοχή του ποδοσφαιριστή ROBSON PEREIRA DE ANDRADE στον αγώνα μεταξύ των ομάδων ΠΑΕ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΠΑΕ ΡΟΔΟΣ, ο οποίος διεξήχθη στις 6-6-2010.
Επί παραβάσει των άρθρων 1, 3, 5, 7, 9 του Πειθαρχικού Κώδικα και 23 του Κ.Α.Π.».
sport-fm.gr
When the going gets tough, the tough get going

Αποσυνδεδεμένος manosrodos

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 53
    • Προφίλ
Απ: Βήτα εθνική -ξανά- λοιπόν...
« Απάντηση #149 στις: Τρι 08 Ιούν 2010 19:15 »
Μάπα το καρπούζι. Δεν τιθεται θεμα αντικανονικής συμμετοχής ο βλάκας πρόεδρος μας καθυστερει την όλη διαδικασία!!!