Ψηφοφορία

Τί θα γίνει ?

1
44 (68.8%)
Χ
6 (9.4%)
2
14 (21.9%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 64

Η ψηφοφορία έληξε: Κυρ 08 Μάι 2011 14:49

Αποστολέας Θέμα: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Εθν. Αστέρας  (Αναγνώστηκε 38032 φορές)

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Εθν. Αστέρας
« Απάντηση #25 στις: Τετ 04 Μάι 2011 22:05 »
το αεροπλάνο και όλοι κάτω....

Αποσυνδεδεμένος chilly

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.780
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Εθν. Αστέρας
« Απάντηση #26 στις: Τετ 04 Μάι 2011 22:15 »
Παράθεση
Ακουγεται αυτό εντονα στην πόλη και κυριως απο Γιαννιώτες παικτες μας.
Απο τρεις τεσσερις δηλαδή.

Ακριβώς. Και από τους πολυδιαφημιζόμενους κιόλας για συμμετοχές σε CH.L. (όχι ο Πάντος).
φορεβερ

Αποσυνδεδεμένος fadomas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.076
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Εθν. Αστέρας
« Απάντηση #27 στις: Τετ 04 Μάι 2011 22:35 »
Παράθεση
Ακριβώς. Και από τους πολυδιαφημιζόμενους κιόλας για συμμετοχές σε CH.L. (όχι ο Πάντος).

νιαου νιαου

Κωτσιος,Πατσα

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Εθν. Αστέρας
« Απάντηση #28 στις: Τετ 04 Μάι 2011 23:39 »
Οποιος το κανει αυτο δεν ειναι επαγγελματιας,δεν σεβεται τον κοσμο κ την ιστορια του ΠΑΣ,δεν σεβεται το ψωμι που τρωει κ κυριως ειναι αντιδεοντολογικο γιατι ετσι δεν σεβεται τους συναδελφους του που θα κληθουν να βγαλουν τα καστανα απο τη φωτια κ κυριως εκεινους που δεν ηταν στις βασικες επιλογες του προνητη κατα τη διαρκεια της χρονιας.
Οποιος το κανει αυτο δεν ειναι ανδρας,ειναι ανεπιθυμητος στον ΠΑΣ κ θα πρεπει να το σκεφτει πολυ να το κανει γιατι μπορει να γλιτωσει το γεντι κουλε αλλα δεν πρεπει να γλιτωσει απο τους Ζωσιμαδες. >:(

Κατα τα λοιπα πιστευω οτι δεν θα δουμε αλλα θαυματα,ομως μην ξεχναμε οτι ο ΠΑΣ κατα παραδοση οταν εχει ζητουμενο την ισοπαλια,χανει τ αυγα κ τα πασχαλια(π.χ προπερσι με ιωνικο).
Οι απουσιες ειναι σημαντικες (παντος κυριακος) αλλα προβλεπω να ειναι εξισου σημαντικες οι προσθηκες σιαλμα βαντερσον κ ισως η παρουσια τους στην 11αδα παιξει βασικο ρολο στη επιτευξη της νικης.
Κ επιτελους κατι για  τους δημοσιογραφους της πολης  εχουμε τρελλαθει με τις ακραιες αποψεις τους ή που εξυμνουν την ομαδα  μεχρι υπερβολης ή βλεπουν την απολυτη καταστροφη.
Ε! λοιπον  ουτε ετοιμη για περιπατο ειναι η ομαδα την κυριακη, ουτε ξαφνικα ο αστερισκος εγινε μπαρτσα κ θα μας τρομαξει.
Ολα ειναι θεμα ψυχολογιας την κυριακη αν βγαλουμε νωρις το γκολ θ ακολουθησει παρτυ,ενω αν αργησουμε να σκοραρουμε θα δουμε  το γνωστο εργο των τελευταιων αγωνιστικων.
Τελος θεωρω πως η παρουσια κ η στηριξη του κοσμου θα εχει βαρυνουσα σημασια στην εξελιξη του αγωνα γι αυτο ελπιζω κ ευχομαι μεγαλη συμμετοχη (αν κ φοβαμαι οτι η προσελευση θα ειναι απογοητευτικη για τετοιο ματσ).
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 05 Μάι 2011 00:01 από mike71 »

Αποσυνδεδεμένος nikant80

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 41
  • ΜΙΑ ΖΩΗ ΠΑΣ!
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Εθν. Αστέρας
« Απάντηση #29 στις: Τετ 04 Μάι 2011 23:59 »
Παράθεση
Ακουγεται αυτό εντονα στην πόλη και κυριως απο Γιαννιώτες παικτες μας.
Απο τρεις τεσσερις δηλαδή.

Ακριβώς. Και από τους πολυδιαφημιζόμενους κιόλας για συμμετοχές σε CH.L. (όχι ο Πάντος).

Γιατι ρε παλικαρα μου εσυ θα πας; ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ.

Για σκεφτείτε όμως ο οφη να μην εχει παρει την αδεια την Δευτερα; Εσεις θα θέλατε να πατε ; Αλλα ξεχασα από τζαμπα μαγκες εχει πολλους στα Γιαννενα. Εγω παντος για να σας προλαβω θα κώλωνα.
Έξω τα λαμόγια απο τον PAS!

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Εθν. Αστέρας
« Απάντηση #30 στις: Πεμ 05 Μάι 2011 00:10 »
Παράθεση
Ακουγεται αυτό εντονα στην πόλη και κυριως απο Γιαννιώτες παικτες μας.
Απο τρεις τεσσερις δηλαδή.

Ακριβώς. Και από τους πολυδιαφημιζόμενους κιόλας για συμμετοχές σε CH.L. (όχι ο Πάντος).

Γιατι ρε παλικαρα μου εσυ θα πας; ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ.

Για σκεφτείτε όμως ο οφη να μην εχει παρει την αδεια την Δευτερα; Εσεις θα θέλατε να πατε ; Αλλα ξεχασα από τζαμπα μαγκες εχει πολλους στα Γιαννενα. Εγω παντος για να σας προλαβω θα κώλωνα.

Δεν θα πω οτι το ποδοσφαιρο ειναι αντρικο σπορ,ουτε θα επικαλεστω τους εργατες της φουκουσιμα,απλα οποιοσδηποτε στη δουλεια του αρνηθει καθ οιονδηποτε τροπο να παρασχει τις υπηρεσιες του απολυεται.
Τωρα γιατι ολοι εμεις να τραβαμε τα ζορια για τα 550 ευρω κ μονιμως οι καλοπληρωμενοι του κοσμου τουτου να εχουν ασυλια.
κ για να σε προλαβω ουτε εγω θα πηγαινα αλλα εγω δεν βγαζω 100-200 χιλιαρικα το χρονο ;)

Αποσυνδεδεμένος sellos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.059
  • toros-tsiprofans
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Εθν. Αστέρας
« Απάντηση #31 στις: Πεμ 05 Μάι 2011 00:11 »
ενταξει δεν ειναι ιδια η περιπτωση...
τοτε να μην κατεβει καθολου η ομαδα, δεν ειναι λογικη αυτη
καποιος θα παει..

Και εμενα με ενοχλει γενικα αυτη η ηττοπαθεια που βγαινει και το ξεκινησε ο Ντεμολ..

Υ.Γ η αληθεια βεβαια ειναι πως ο Κωτσιος, εχει και εναν λογο, θα πρεπει να ξανα παει στην Κρητη πολλες φορες για προσωπικους του λογους.
αλλα και παλι δεν ειναι λογικη αυτο..

Υ.Γ Τεσπα, πολυ ασχολουμαστε με το μεθεπομενο παιχνιδι
αυτο με τον Αστερα ειναι ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ για μας..
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 05 Μάι 2011 00:16 από sellos »

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Εθν. Αστέρας
« Απάντηση #32 στις: Πεμ 05 Μάι 2011 00:16 »
Γιατι ρε παλικαρα μου εσυ θα πας; ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ.

Πες μου ένα λόγο αποτρεπτικό.
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Εθν. Αστέρας
« Απάντηση #33 στις: Πεμ 05 Μάι 2011 00:51 »
Πριν το ματς με ΟΦΗ θα γινει επισκεψη απο οπαδους μας στην προπονηση.

 Αφωσιονομαστε στο ματς με Αστερισκο να τελειωνουμε και βλεπουμε για το ματς στην Κρητη.
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος ΛΟΚΟ

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.846
    • Προφίλ
    • Γιαννενάρα
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Εθν. Αστέρας
« Απάντηση #34 στις: Πεμ 05 Μάι 2011 01:02 »
Κι είσαι ο Ντάσιος λέει τώρα και διαβάζεις όλες αυτές τις conspiracy theories...
Κι έχεις 6 κίτρινες, που μάλλον τόσες έχεις...
Και σ φεύγει ένας αστερίσκος ζν αντεπίθεση...
Μαναχά με "επαγγελματικό" φάουλ και κίτρινη τον προλαβαίνς...
Θα τον προλάβεις, για να σε βαφτίσουμε προδότη μετά, Γιώργη;
Η θα τον αφήκς να μας το βάλει;
Η μέχρι να τα διώξεις όλα αυτά από το μυαλό σου η φάση έτσι κι αλλιώς, θα έχει τελειώσει;

Παρακαλώ θερμά, να παρατήσουμε τα όσα ακούγονται, θα ακουστούν, ή περνάν από το μυαλό μας, έξω από τον καφενέ  και να μη βαραίνουμε το ήδη βαρύ κλίμα.
Οποιος θέλει να παίξει στο Ηράκλειο, θα παίξει. Και τ' ανάποδο. Και σιγά την δύσκολη έδρα. Εχω την εντύπωση, ότι θα το παίξουν Παναγίτσες, για προφανείς λόγους. Ας το παίξουν κι αλλιώς, αν τους παίρνει, που δεν τους παίρνει.

Προέχει να σχολάμε με αστερίσκο, ζητώντας συγχώρεση, με μια πειστική πενταροεξάρα, για τις ξενέρωτες εμφανίσεις.

 :mono: :mono: :mono:

Αποσυνδεδεμένος pantser

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 520
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Εθν. Αστέρας
« Απάντηση #35 στις: Πεμ 05 Μάι 2011 01:29 »
Πιστευω πως δεν χρειαζεται να διαβαζουμε και να ακουμε πολυ τσατσοsite και τσατσοραδια.Εχει δημιουργηθει ενα κλιμα και μια εντυπωση πως οι τσατσοι θα στησουν πολυβολα και οτι θα μπουκαρουν να δειρουν και τετοια.
Δλδ εκει δεν θα υπαρχει αστυνομια και σεκιουριτι για την ασφαλεια του αγωνα;
Δρν θα υπαρχει διαιτητης και παρατηρητης για να καταγραψει αν γινει κατι;Ή μηπως ο Μαχλας εχει την ορεξη να πληρωσει σπασμενα απ τους γιδοβοσκους που θα κατεβουν απ τον Ψειλορητη πρωτη φορα στην ζωη τους στο Ηρακλειο; Εδω βγηκε στη γυρα στα μαγαζια,στους φουρνους και στα περιπτερα να βρει χρημα και θ αφησει ολους αυτους τους θρασυδειλους,που κανουν τους καμποσους πισω απ τα πληκτρολογια και πισω απ τα τηλεφωνα,να τον καταστεψουν οικονομικα.
στην  τελικη αν υποθεσουμε οτι θα γινουν μανουρες ζωα εκει κατω εχει μπολικα,αν υπαρχει κρατος ειναι υποχρεωμενο να διασφαλισει την ομαλοτητα του αγωνα!
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 05 Μάι 2011 01:46 από pantser »
ΠΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΜΟ

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Εθν. Αστέρας
« Απάντηση #36 στις: Πεμ 05 Μάι 2011 02:21 »
Παράθεση
θ αφησει ολους αυτους τους θρασυδειλους,που κανουν τους καμποσους πισω απ τα πληκτρολογια και πισω απ τα τηλεφωνα,να τον καταστεψουν οικονομικα.
Αυτος να δεις ποσο τς εχει καταστρεψει οικονομικα...

Ενα χρονο εχει που ανελαβε, ενα χρονο εχει που τς αρμεγει, ενα χρονο εχει να πληρωσει   :P

Κατα τα λοιπα θα τα πουμε αναλυτικα πως ΠΡΕΠΕΙ να παμε στο Ηρακλειο λεμε, μη βιαζεστε.

Θα παιξει ρολο και το θεμα με την αδεια κι αν την εχουν παρει ή ου βεβαια, αλλα ετσι κι αλλιως δεν εχουν μπεσα αυτοι και πρεπει να παμε πολυ οργανωμενα.

Ου οπως λεμε ουυυυυυυ, ξιου και ουξου απου δου...   8)

Κατστε να παιξει αυτο το ου με το καλο και τς το χω ετοιμο απο τωρα το τραγουδακι που πρεπει να παιζει στα ραδια, τηλεορασεις, σπιτια κι αμαξια τς και να γινει χιτ ...για χρονια    ;)

Κλεινοντας και για εθναστερα... λετε να παμε τιποτα μαζικα στο γηπεδο, που λεν ολοι οτι μας θελουν πισω(μεχρι κι αυτοι οι γνωστοι 5-10-ο εξης ενας κωλοτουμπας) και μας πουν μετα κανα(ειδικα αυτοι οι γνωστοι 5-10-ο εξης ενας κωλοτουμπας) τι θελαταν κι ηρθαταν γιαννεναρες και μοδατοι σημερα που και φορτωσαταν ετσι με αγχος τς παιχτες και τς βρισαταν απο πανω στα λαθη και θελαταν και να πανυγηρισετε την ανοδο μαζι τς στο φιναλε τ παιχνιδιου, και καλα ειμασταν εμεις οι χιλιαδες(ο εξης ενας και κωλοτουμπας) φετος χωρις εσας και μλπα-μπλα...???  ::)

 :mono: :mono: :mono:


Υ.Γ: Προ ημερων που πηγα να καταθεσω φορολογικη στν εφορια,
ετχε να μαι μετα απο παγουρενκο και αν κι αυτος δεν με καταλαβε, λογω συγχησης μαλλον,
απο οτι καταλαβα εγω ομως... πρωτος-πρωτος και πριν κι απο τους παιχτες τον ειναι για Ηρακλειο  ;)
Ε μαϊ φρεντ; Εισαι... δεν εισαι;  ::)
Ει-σαι, ει-σαι...  8)
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος Kranoula

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 42
  • Μου λεει μπλα μπλα μπλα,δε θελω μπλα μπλα μπλα
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Εθν. Αστέρας
« Απάντηση #37 στις: Πεμ 05 Μάι 2011 13:32 »
Ας μην γελιόμαστε...ειναι το Ματς της χρονιάς για μας
με νίκη ή ισοπαλία εξασφαλίζουμε τον φετινό στόχο.
Σαφώς και δεν προκειται η ομάδα να φοβηθεί τον 13 της βαθμολογίας
αλα σε καμία περίπτωση δεν πρεπει να υποτιμήσουμε την ομαδα του εθνικου και τις βλέψεις τους για αυτό το ματς.
ΣΟΒΑΡΟΙ Λοιπόν Διοίκηση, Προπονητής , παίκτες, και φίλαθλοι
σε ένα όσο το δυνατόν πιο γεματο γηπεδο,όλοι μαζί σαν μια γροθιά, για τον στοχο της επανόδου μας.
αυτην την κυριακη έχουμε ραντεβού με την superleague :P

ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ

Αποσυνδεδεμένος uaglionos

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 190
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Εθν. Αστέρας
« Απάντηση #38 στις: Πεμ 05 Μάι 2011 13:39 »
Καταντια κι αυτη να λεμε το ματς με τον Αστερα.. ματς της χρονιας....
Totti senti che gioia, mentre tu gioca tua moglie fa la TROIA

Αποσυνδεδεμένος Steve-ToRosLoCosS

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 343
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Εθν. Αστέρας
« Απάντηση #39 στις: Πεμ 05 Μάι 2011 13:45 »
Δεν ειναι ρε παιδια καταντια.Η Β εθνικη ειναι δυσκολο πρωταθλημα,με γαμημενα γηπεδα,παιχτες-τσεκουρια και τα λοιπα.....
Ολοι γηπεδο,να νικησουμε και να εξασφαλησουμε την ανοδο!....και το καλοκαιρι βλεπουμε.. :mono: :mono:
Αναστασιάδης: «Θα κάνω μια έκκληση, κοιτάξτε να τα βρείτε στα Γιάννινα και να ενωθείτε.» .

Αποσυνδεδεμένος Serpents on paradise

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 613
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Εθν. Αστέρας
« Απάντηση #40 στις: Πεμ 05 Μάι 2011 13:59 »
Καλά τα λέει ο θεμης.
Ολοιιι ξενερωμένοι είμαστε με αυτά που βλέπουν τα ματάκια μας
τον τελευταίο καιρό αλλά δεν χρειάζεται να υπερβάλουμε.

Δεν νομίζω πως θα πάρει κάποιος καρτουλα για να μην παίξει
στην Κρήτη.Σιγά την Βαγδάτη ρε μάγκες,ας μην δημιουργούμε εντυπώσεις από το πουθενά.

Προέχει η νίκη με την γειτονιά και μετά βλέπουμε.

Υ.Γ Θεμ κανε chat.


« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 05 Μάι 2011 14:08 από Serpents on paradise »

Αποσυνδεδεμένος CPAS1

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 517
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Εθν. Αστέρας
« Απάντηση #41 στις: Πεμ 05 Μάι 2011 15:29 »
ΤΟ ΝΟΥ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ πετράκη την Κυριακή.
Για το άλλο ματς γιατί να μην πάω; Τι θα μου κάνουν; 50-50 είμαι και το 50 το αρνητικό οφείλεται σε λόγους υγείας συγγενικού μου προσώπου.
Σιγά που θα σκιαχτώ!!!!!

Αποσυνδεδεμένος chilly

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.780
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Εθν. Αστέρας
« Απάντηση #42 στις: Πεμ 05 Μάι 2011 15:32 »
Παράθεση
Γιατι ρε παλικαρα μου εσυ θα πας; ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ.

Για σκεφτείτε όμως ο οφη να μην εχει παρει την αδεια την Δευτερα; Εσεις θα θέλατε να πατε ; Αλλα ξεχασα από τζαμπα μαγκες εχει πολλους στα Γιαννενα.

1ον Αν δίναν εισιτήρια θα πήγαινα.
2ον Εγώ δεν παίρνω 30-250,000 ευρω τον χρόνο για να παίζω μπαλα.
3ον Αν φόραγα τον ταύρο, θα έπαιζα και τσάμπα στο Ηράκλειο.
4ον Εϊσαι δικηγόρος ή μανατζερ των παιχτών?
5ον
Παράθεση
Εγω παντος για να σας προλαβω θα κώλωνα.
Συ είπας...
φορεβερ

Αποσυνδεδεμένος nikant80

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 41
  • ΜΙΑ ΖΩΗ ΠΑΣ!
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Εθν. Αστέρας
« Απάντηση #43 στις: Πεμ 05 Μάι 2011 16:31 »
1ον Αν δίναν εισιτήρια θα πήγαινα.
2ον Εγώ δεν παίρνω 30-250,000 ευρω τον χρόνο για να παίζω μπαλα.
3ον Αν φόραγα τον ταύρο, θα έπαιζα και τσάμπα στο Ηράκλειο.
4ον Εϊσαι δικηγόρος ή μανατζερ των παιχτών?
5ον Συ είπας...

Αν αν αν αν αν ……….. αλλα αφου το λες εσυ ΟΚ.
Αυτά τα ευρωπουλα τα παιρνουν για να παιζουν μπαλα και όχι για να παιζουν  πολεμο με μπουκαλια και αλλα αντικειμενα τον μοναδικων και ανεπανάληπτων φίλαθλων.
Όχι δεν ειμαι τιποτα από αυτά Ενας απλος φίλαθλος που πηγαίνω στο γηπεδο για μπαλα και   :mono:  και όχι για να ξεφυγω από την παντοφλα της γυναικας μου (αν ειχα) η να ξεσπασω για τις καρπαζιες που τρωω καθημερινα…..
Θα κωλωνα να παω ως φίλαθλος αν ημουν παιχτης (λεμε τωρα) θα πηγαινα χωρις ηρωισμούς και μεγαλα λογια.
Έξω τα λαμόγια απο τον PAS!

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Εθν. Αστέρας
« Απάντηση #44 στις: Πεμ 05 Μάι 2011 16:38 »
Τους διαιτητες ρε nikant γιατι τους εχουμε δηλαδη? Διακοσμηση ξερω εγω? πχ Αμα φαει μπουκαλι ο Ντασιος ο διαιτητης δε θα διακοψει το ματς? Μην λετε οτι να ναι.

Σιγα την κολαση ρε μαγκες στο κατω κατω. Σιγα μην μπουν οι οφιδες να τους δειρουν, αλλη ορεξη δεν ειχαν να τιμωρηθουν. Θα αναψουν κατι εκατονταδες καπνογονα θα σκασουν και καμια κροτιδα και τελος. Μονο εμεις οι οπαδοι τα παθαινουμε ολα οπου παμε.
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος ΘΟΔΩΡΗΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.091
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Εθν. Αστέρας
« Απάντηση #45 στις: Πεμ 05 Μάι 2011 17:23 »
Διαβάστε λοιπόν τις σημερινές δηλώσεις του Ντάσιου κ θα καταλάβουμε όλοι γιατι θα χάσουμε στην Κρήτη:Κάναμε ένα άσχημο παιχνίδι στην Δράμα. Για εμένα δεν ήταν το χειρότερο παιχνίδι μας. Έχουμε καταλάβει την δυσκολία που έχει το παιχνίδι με τον Εθνικό Αστέρα ωστόσο έχουμε την εμπειρία να διαχειριστούμε κάποιες άσχημες καταστάσεις. Πάμε για την νίκη από το πρώτο λεπτό. Δεν γίνεται να απαξιώνουμε τους παίκτες είναι οι ίδιοι οι οποίοι έπαιξαν καλό ποδόσφαιρο από την αρχή. Είμαστε όλη την χρονιά πρώτοι όμως δεν γίνεται να πάιζουμε συνεχώς καλά. Υπάρχει και η κούραση.Και εσείς από την πλευρά σας πρέπει να τα παρουσιάζεται διαφορετικά τα πράγματα. Κάναμε κακό παιχνίδι και διάβασα πολύ κακές κριτικές. Θέλουμε τον κόσμο στο πλευρό μας για να πανηγυρίσουμε όλοι μαζί την άνοδο.Ύστερα πάμε για ακόμα έναν βαθμό ώστε να βγούμε πρωταθλητές.
Θα πάνε λέει στο τελευταίο ματς για τον ένα βαθμό.Κατα πρώτον με την λογική αυτή έχουμε χάσει απο τώρα αν θα πάμε για το Χ κ κατα δεύτερο ποιος τους είπε οτι εμείς θέλουμε το Χ κ όχι την νίκη?Γιατί τόση ηττοπάθεια τελευταία?Η φόφη είναι η Μπαρτσελόνα δηλαδή?Έλεος την μια ο προπονητής μας λέει χάσαμε το πρωτάθλημα δηλαδή δεδομενη για αυτόν η ήττα στο Ηράκλειο κ τώρα ο αρχηγός μας ότι πάμε για το Χ.Τι να πω καλύτερα να μην μιλάν να το βουλώσουν κ απλά να κάνουν το καθήκον τους κ να παίξουν μπάλλα επιτέλους.
''Κ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΩ''

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Εθν. Αστέρας
« Απάντηση #46 στις: Πεμ 05 Μάι 2011 17:23 »
Παράθεση
- Ποιος είναι ο Πραξιτέλης Ζαχαριάδης εκτός γηπέδων;



Είμαι απόφοιτος των ΤΕΦΑΑ Θεσσαλονίκης. Εκεί πέρασα με τη δεύτερη, διότι την πρώτη φορά είχα μπει στα Ιωάννινα στο παιδαγωγικό για νηπιαγωγός. Παρακολούθησα κανονικά τα μαθήματα εκεί για ένα χρόνο.  Αφού υπηρέτησα στο στρατό στις ειδικές δυνάμεις, εργάστηκα σαν ωρομίσθιος καθηγητής και σε διάφορα γυμναστήρια και τα τελευταία δύο χρόνια έχω προσληφθεί στη δημοτική αστυνομία Ωραιοκάστρου.

- Για ποιο λόγο προτιμήσατε τη γυμναστική ακαδημία από το να γίνετε νηπιαγωγός;

Προέρχομαι από αθλητική οικογένεια. Εγώ έπαιζα μπάσκετ από πολύ μικρός στον Αχιλλέα Τριανδρίας μέχρι που τέλειωσα το Λύκειο. Τα ΤΕΦΑΑ ήταν αυτό που ήθελα, απλά δεν μπόρεσα να περάσω με τη πρώτη.  Βέβαια στην πορεία υπήρξαν προβλήματα στην επαγγελματική μου αποκατάσταση. Διότι οι περισσότεροι συμφοιτητές μου στα Γιάννενα έχουν διοριστεί. Για να είμαι απόλυτα ειλικρινής, η πρώτη μου σκέψη ήταν η δημοσιογραφία, αλλά την εγκατέλειψα γρήγορα.

- Ο πατέρας σας έκανε μεγάλη καριέρα σαν διαιτητής. Ηταν αυτός που σας παρακίνησε να ασχοληθείτε με τον χώρο;

Εγώ ήμουν 16 ετών όταν σταμάτησε την ενεργό δράση. Μέχρι τότε τον παρακολουθούσα. Όταν ήμουν στα Γιάννενα έβγαλα τη σχολή, αλλά τον επόμενο χρόνο όταν επέστρεψα  στη Θεσσαλονίκη, ο πατέρας μου, που ήταν πρόεδρος στον σύνδεσμο, με έβαλε να ξαναβγάλω τη σχολή. Δεν μπορώ να πω ότι με ενθάρρυνε ιδιαίτερα. Μου έλεγε: «Βγάλε τη σχολή, να δούμε αν είσαι καλός και βλέπουμε…».  Στην αρχή το είχα πάρει πολύ χαλαρά, αλλά σιγά-σιγά και όσο ανέβαινα τις κατηγορίες παθιαζόμουν. Πάντως ο πατέρας μου ήταν και είναι ο πιο αυστηρός κριτής μου.

http://www.diaitisia.gr/arthrografia/articles-ref/5482-zahariadis-referee.html
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος jimakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.675
  • Ορφέας Αιγάλεω-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1972
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Εθν. Αστέρας
« Απάντηση #47 στις: Πεμ 05 Μάι 2011 18:03 »
Παράθεση
Το Τακτικό Διαιτητικό Δικαστήριο της ΕΠΟ έλαβε τις εξής αποφάσεις:

1. Δέχεται τυπικά και ουσιαστικά την αίτηση του ποδοσφαιριστή Κωνσταντίνου Μωραΐτη κατά της ΠΑΕ Ιωνικός, στην οποία επιβάλλει α) την ποινή της κατακύρωσης αγώνα υπέρ αντιπάλου, και για όλους τους αγώνες στους οποίους θα συμμετέχει από 05/05/2011 κι εφεξής, μέχρι την πλήρη και ολοσχερή εξόφλησή του και β) την ποινή της αφαίρεσης δυο βαθμών.

2. Δέχεται τυπικά και ουσιαστικά την αίτηση του ποδοσφαιριστή Μάρκο Φόρστερ κατά της ΠΑΕ Αναγέννηση Καρδίτσας, την οποία υποχρεώνει στην άμεση εξόφλησή του. Επιβάλλει στην ΠΑΕ για την περίπτωση της μη αμέσου ως άνω εξοφλήσεως του συνολικού ποσού των 46.657,85 ευρώ, τις εξής ποινές: α) της κατακύρωσης αγώνα υπέρ αντιπάλου, μέχρι την πλήρη και ολοσχερή εξόφληση του ανωτέρω ποσού και β) της αφαίρεσης δυο βαθμών.

3. Δέχεται τυπικά και ουσιαστικά την αίτηση του ποδοσφαιριστή Θεμιστοκλή Τζημόπουλου κατά της ΠΑΕ Εθνικός Αστέρας, στην οποία επιβάλει α) την ποινή της κατακύρωσης αγώνα υπέρ αντιπάλου, και για όλους τους αγώνες στους οποίους θα συμμετέχει από 05/05/2011 κι εφεξής, μέχρι την πλήρη και ολοσχερή εξόφλησή του και β) την ποινή της αφαίρεσης τριών βαθμών.

4. Δέχεται τυπικά και ουσιαστικά την αίτηση του επαγγελματία ποδοσφαιριστή Κωνσταντίνου Οικονόμου κατά του ΤΑΠ Εορδαϊκός, το οποίο υποχρεώνει να καταβάλει άμεσα το ποσό των 4.130,00 ευρώ. Για την περίπτωση της μη αμέσου ως άνω εξοφλήσεως, πρέπει να επιβληθούν οι εξής ποινές: α) της κατακύρωσης αγώνα υπέρ αντιπάλου μέχρι την πλήρη και ολοσχερή εξόφληση του συνολικού ποσού των 4.330,00 ευρώ στον αιτούντα ποδοσφαιριστή και β) της αφαίρεσης δυο βαθμών.

5. Δέχεται τυπικά και ουσιαστικά την αίτηση του ποδοσφαιριστή Άγγελου Κομβαλίδη κατά της ΠΑΕ Αναγέννηση Καρδίτσας, στην οποία επιβάλλει α) την ποινή της κατακύρωσης αγώνα υπέρ αντιπάλου, και για όλους τους αγώνες στους οποίους θα συμμετέχει από 05/05/2011 κι εφεξής, μέχρι την πλήρη και ολοσχερή εξόφλησή του και β) την ποινή της αφαίρεσης δυο βαθμών.

Σύμφωνα με το Νο 3 του κειμένου αν δεν πληρώσει ο Καισαριανικός μέχρι αύριο τον Θέμ Τζημόπλο το παιχνίδι το παίρνουμε άνευ!
Blue to the hair...

Αποσυνδεδεμένος BILLY_STAM

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.417
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Εθν. Αστέρας
« Απάντηση #48 στις: Πεμ 05 Μάι 2011 18:12 »
jimako καλά τα λες, αλλά ποτέ δεν έχει γίνει αυτό φέτος στη F.L παρόλο που τέτοιες αποφάσεις έβγαιναν κάθε εβδομάδα.
Γι αυτό να πάρουμε εμείς το ματς στο γήπεδο και μετά ας τρέχει .... ο Σαλευρής να μηδενίσει τον ... αστερίσκο, μιας και θα έχει έννομο συμφέρον!!!!!

Αποσυνδεδεμένος jimakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.675
  • Ορφέας Αιγάλεω-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1972
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Εθν. Αστέρας
« Απάντηση #49 στις: Πεμ 05 Μάι 2011 18:18 »
Όπως λες Μπίλλυ οι ενδιαφερόμενοι σίγουρα θα είναι πολλοί!
Και δεν έχει γίνει κάτι τέτοιο μέχρι σήμερα, επειδή όλο και έδιναν κάποια δοσούλα σε συνεννόηση με τον παίκτη.
Με τον Τζημόπουλο είναι εύκολο να γίνει κάτι τέτοιο (παίκτης ων του ΠΑΣ και με έννομο συμφέρον;)
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 05 Μάι 2011 18:21 από jimakos »
Blue to the hair...