Αποστολέας Θέμα: ΑΕΛ  (Αναγνώστηκε 158063 φορές)

Αποσυνδεδεμένος ΘΟΔΩΡΗΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.091
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΛ
« Απάντηση #400 στις: Τετ 04 Απρ 2012 14:17 »
Μίλα για παίκτες λοιπόν της Αελ κ όχι του ΠΑΣ
Απλά τα πράγματα φίλε κ αν δεν σ αρεσει τα κουβαδάκια  σου κ σε άλλη παραλία
''Κ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΩ''

Αποσυνδεδεμένος Αντώνς

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 433
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΛ
« Απάντηση #401 στις: Τετ 04 Απρ 2012 14:47 »
..για όλα αποφασίζει ο Πηλαδάκης, ακόμη και τις μεταγραφές αυτός τις κάνει.

Εγώ πάντως προστατεύω τα εκατομμύριά μου, παίζοντας φανατικά μάνατζερ χρόνια τώρα!
Se ci coglie la crudele morte, dura vendetta verrà dal partigian..

Αποσυνδεδεμένος syberia

  • OtherFans
  • Full Member
  • *
  • Μηνύματα: 212
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΛ
« Απάντηση #402 στις: Τετ 04 Απρ 2012 15:01 »
Καλά άμα ο Φωτάρας φάει τίποτε περίεργα γκολ, να ξέρεις ότι το κάνε για την ψυχή της μάνας του.

Αποσυνδεδεμένος ΘΟΔΩΡΗΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.091
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΛ
« Απάντηση #403 στις: Τετ 04 Απρ 2012 15:07 »
Καλά άμα ο Φωτάρας φάει τίποτε περίεργα γκολ, να ξέρεις ότι το κάνε για την ψυχή της μάνας του.

Συνεχίζεις ε??Μάλλον δεν έχεις μάθεις να σταματάς όταν στο ζητάνε ευγενικά.
Φάε εσυ γκολάκια ακόμα κ απο τον Μιχαλόπουλο εφέτος κ άσε τον Κηπουρό να μας σώζει κατηγορία με τις εμφανίσεις του.Αν σε χαλάει τόσο πολύ που μας κράτησε κατηγορία με τις εμφανίσεις του να σου στείλουμε ένα DVD με τις αποκρούσεις του να έχεις να βλέπεις του χρόνου που θα παίζεις στην Γ' με τον Τύρναβο!!!
''Κ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΩ''

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.051
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΛ
« Απάντηση #404 στις: Τετ 04 Απρ 2012 15:30 »
Γιατί να μην σηκώσεις την μύτη ψηλά;
Άλλο να σηκώσει κεφάλι η ομάδα σου και άλλο να το παίζεις ιστορία στους άλλους ξεχνώντας κάποια πράγματα..

Εγώ πάντως προστατεύω τα εκατομμύριά μου, παίζοντας φανατικά μάνατζερ χρόνια τώρα!
πες μου ότι παίζεις και σαν βαγγέλης!! :P

Αποσυνδεδεμένος Αντώνς

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 433
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΛ
« Απάντηση #405 στις: Τετ 04 Απρ 2012 22:51 »
πες μου ότι παίζεις και σαν βαγγέλης!! :P

Παίζω σαν Αρχιεπίσκοπος. ::)
Se ci coglie la crudele morte, dura vendetta verrà dal partigian..

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.051
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΛ
« Απάντηση #406 στις: Πεμ 05 Απρ 2012 00:54 »
Βάλε και τον βαγγέλη με χαμάτσι... :P

Αποσυνδεδεμένος tauri_7

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 531
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΛ
« Απάντηση #407 στις: Παρ 06 Απρ 2012 10:33 »
Η Λάρισα βάσει τίτλων είναι η μεγαλύτερη επαρχιακή ομάδα. Κλασικά στην Ελλάδα πάντα αυτό που δεν μπορούμε να φτάσουμε οι υπόλοιποι το απαξιώνουμε. Η ιστορία μετά απο χρόνια θα γράφει πρωταθλήματα και κυπελλα, δεν θα γράφει Κηπουρούς, Τσίγκοφ κλπ. Η Λαρισα λοιπόν δεν θα διαλυθεί γιατί είναι ομάδα με κόσμο, ιστορία, εκφράζει μια ευρύτερη περιοχή της χώρας η οποία είναι αρκετά πλούσια ακόμη και σήμερα και το κυριότερο όλων έχει ένα γήπεδο στολίδι το οποίο είναι δέλεαρ για κάθε υποψήφιο επενδυτή. Λάρισα δεν είναι το λαμόγιο ο Πηλαδάκης, όπως ΠΑΣ δεν είναι ο Χριστοβασίλης. Ούτε ήταν ο Χρηστίδης και ο Γκλίναβος. Αυτοί έρχονται και παρέρχονται, κάνουν τις αρπαχτές τους, προωθούν τα συμφέροντά τους στην περιοχή και όταν κρίνουν οτι δεν έχουν να κερδίσουν κάτι άλλο την κάνουν με ελαφρά. Όπως δεν διαλύθηκε λοιπόν ο ΠΑΣ έτσι δεν διαλύονται ο ομάδες σαν την Λάρισα. Και στο φινάλε νομίζω πως κανένας σκεπτόμενος ΦΙΛΑΘΛΟΣ δεν θέλει να διαλύονται ομάδες σαν την Λάρισα και τον ΠΑΣ.

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΛ
« Απάντηση #408 στις: Παρ 06 Απρ 2012 11:29 »
Μη ασχαλείστε με αντιγούρια ... δεν το έχετε παρατηρήσει?  :stop:
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος syberia

  • OtherFans
  • Full Member
  • *
  • Μηνύματα: 212
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΛ
« Απάντηση #409 στις: Παρ 06 Απρ 2012 21:29 »
Και όμως αγαπητέ tauri_7 τα πράγματα είναι πιο δύσκολα απ' ότι πριν το 2002 και την ειδική εκκαθαρίση του νόμου Βενιζέλου.
Επίσης θα πέσουν 5 ομάδες τελίκα, 3 επιπλέον του Εθνικού Αστέρα και του Διαγόρα. Αυτό ευνοεί τις ομάδες της Γ' Εθνική που θα βγουν δυο απ' ευθείας και μια από αγώνες διαβάθμισης.

Υ.Γ. Φοβάμαι ότι εάν ανέβει κάνας Τύρναβος να γίνει καμιά συγχώνευση για το Α.Φ.Μ., αν και αυτό θα το κάνει έτσι και αλλιώς γιατί η ομάδα έχει πάνω από 8μύρια χρέη και δυστυχώς δεν θα αντιδράσει κανείς. Εάν γίνει αυτό, για 'μένα έχει τελειώσει το κεφάλαιο ΑΕΛ...

Αποσυνδεδεμένος ΘΟΔΩΡΗΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.091
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΛ
« Απάντηση #410 στις: Παρ 06 Απρ 2012 22:52 »
Τι κ αν δεν γνώρισα χαρές μεγάλες τι κ αν δεν πήγα σε έναν τελικό ενα μονάχα ξέρω να φωνάζω ο ΠΑΣ ΟΛΕ ΣΕ ΑΓΑΠΩ!!!!
ΜΙΑ ΖΩΗ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ!!!!
Έχουμε ένα κρίσιμο παιχνίδι με την ΑΕΚ κ καθόμαστε κ ασχολούμαστε με την Λάρισα-μας έπιασε ο πόνος ξαφνικά για την Λάρισα!!!
Εδώ έχουμε ένα να περάσουμε ένα απο τα πιο ευχάριστα οπαδικά Σαβ-Κύριακα της ζωής μας με την σωτηρία της ομάδας για δεύτερη σερί χρονία κ κοθόμαστε κ μιλάμε για την Λάρισα.Έλεος δηλάδη
''Κ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΩ''

Αποσυνδεδεμένος syberia

  • OtherFans
  • Full Member
  • *
  • Μηνύματα: 212
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΛ
« Απάντηση #411 στις: Πεμ 19 Απρ 2012 16:26 »
Σαν χθες, την Τετάρτη 18 Απριλίου του 2007 έγινε η καλύτερη εκδρομή της σύγχρονης ιστορίας της ΑΕΛ από πολλές απόψεις. Απαγόρευση μετακινήσεων, ημιτελικός, Φιλόπουλος, πάθος κόσμου και τελική κατάληξη του ταξιδιού με την κατάκτηση του Κυπέλλου...

Υ.Γ. Όπως σας τα έλεγα, οι άμεσες υποχρεώσεις μέχρι τον Ιούνιο που θα συζητηθεί η αδειοδότηση των ομάδων της FL είναι στα 3 εκατομμύρια ευρώ.

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΛ
« Απάντηση #412 στις: Πεμ 19 Απρ 2012 17:15 »
ΑΕΛ από πολλές απόψεις. Απαγόρευση μετακινήσεων, ημιτελικός, Φιλόπουλος, πάθος κόσμου και τελική κατάληξη του ταξιδιού με την κατάκτηση του Κυπέλλου...

Υ.Γ. Όπως σας τα έλεγα, οι άμεσες υποχρεώσεις μέχρι τον Ιούνιο που θα συζητηθεί η αδειοδότηση των ομάδων της FL είναι στα 3 εκατομμύρια ευρώ.

Καλά τα λες, όπως όλοι μας στο φιλόξενο Pas.gr.
Ο «ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ»  όμως ... τι σχέση μπορεί να έχει με τα Λαρισαϊκά πλυντήρια και διυλιστήρια???
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος syberia

  • OtherFans
  • Full Member
  • *
  • Μηνύματα: 212
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΛ
« Απάντηση #413 στις: Πεμ 19 Απρ 2012 17:39 »
Απαγορευόντουσαν οι οργανωμένες μετακινήσεις. Η Αστυνομική Διεύθυνση Ιωαννίνων έκανε μια εξαίρεση και δέχτηκε οργανωμένη μετακίνηση αποκλειστικά με λεωφορεία, άσχετα εάν τελικώς καμιά 200αριά ήταν με Ι.Χ...

Αποσυνδεδεμένος ΘΟΔΩΡΗΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.091
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΛ
« Απάντηση #414 στις: Πεμ 19 Απρ 2012 17:40 »
ΑΕΛ από πολλές απόψεις. Απαγόρευση μετακινήσεων, ημιτελικός, Φιλόπουλος, πάθος κόσμου και τελική κατάληξη του ταξιδιού με την κατάκτηση του Κυπέλλου...

Υ.Γ. Όπως σας τα έλεγα, οι άμεσες υποχρεώσεις μέχρι τον Ιούνιο που θα συζητηθεί η αδειοδότηση των ομάδων της FL είναι στα 3 εκατομμύρια ευρώ.

Καλά τα λες, όπως όλοι μας στο φιλόξενο Pas.gr.
Ο «ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ»  όμως ... τι σχέση μπορεί να έχει με τα Λαρισαϊκά πλυντήρια και διυλιστήρια???



Κ πες μας ρε φιλαράκι απο την Λάρισα κ για εκείνον τον μαυριδερό που έπαιζε ντοπέ κ έιχε βάλει κ γκόλ κ με τον ΠΑΣ στην Λάρισα κ στον τελικό με τον βάζελο!!!!!
ΠΩΣ Κ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΥΤΟΝ ΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΛΗ ΜΝΗΜΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ??ΤΥΧΑΙΟ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ!! :P
''Κ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΩ''

Αποσυνδεδεμένος syberia

  • OtherFans
  • Full Member
  • *
  • Μηνύματα: 212
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΛ
« Απάντηση #415 στις: Πεμ 19 Απρ 2012 18:06 »
Ε, τι να κάνουμε έτσι είναι αυτά. Να ζητήσεις και στην Primera Division και την Premier League να κάνουν τέτοια τεστ, είμαι σίγουρος ότι όλοι οι παίκτες θα έχουν κάνει χρήση απαγορευμένων ουσίων. Σιγά να μην βοήθησε τον Anchouet η κοκκαϊνη να βάζει γκολ. Πάρε και 'συ και θα σε πιάσει η πάρλα. Τίποτε περισσότερο. Παραδόξως και ο Ancheout ήπιε ένα ποτό σε club και του τη είχαν ρίξει μέσα στο ποτήρι.  :P

Ότι και να έκανε ο Αchouet η ιστορία της 5ης του Μάη του 2007, δεν αλλάζει...  ;)

Αποσυνδεδεμένος ΘΟΔΩΡΗΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.091
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΛ
« Απάντηση #416 στις: Πεμ 19 Απρ 2012 18:18 »
Ε, τι να κάνουμε έτσι είναι αυτά. Να ζητήσεις και στην Primera Division και την Premier League να κάνουν τέτοια τεστ, είμαι σίγουρος ότι όλοι οι παίκτες θα έχουν κάνει χρήση απαγορευμένων ουσίων. Σιγά να μην βοήθησε τον Anchouet η κοκκαϊνη να βάζει γκολ. Πάρε και 'συ και θα σε πιάσει η πάρλα. Τίποτε περισσότερο. Παραδόξως και ο Ancheout ήπιε ένα ποτό σε club και του τη είχαν ρίξει μέσα στο ποτήρι.  :P

Ότι και να έκανε ο Αchouet η ιστορία της 5ης του Μάη του 2007, δεν αλλάζει...  ;)


Πάντως εσύ πήρες αρκετή μικρός κ σε πείραξε αρκετά μάλλον.Κόψτην λοιπόν γιατί σε χαλάει κ πολύ μάλιστα.
Άρχισες να γράφεις σε forum του ΠΑΣ για την εκδρομή των τυριών κτλ.Τι μας νοιάζει εμάς τώρα κ μ αρέσει που έχεις το θράσσος κ απαντάς κιόλας με ειρωνικό υφάκι
Τα ίδια ηλίθια σενάρια με εσένα είπε κ ο Βεζυρίδης ότι του βάλανε κάτι στην πίπα κ κάπνισε.
Κόψε φίλε σε χαλάει σου λέω!!
''Κ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΩ''

Αποσυνδεδεμένος pantser

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 520
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΛ
« Απάντηση #417 στις: Πεμ 19 Απρ 2012 18:34 »
του χρονου ερχετε κι ο παναιτωλικος να ανταλαξετε φορουμ να τσακωνεστε για το ποιος θα κανει καλυτερη εκδρομη στα χωρια και ποιος θα κατσει στο καλυτερο καφενειο.Και του χρονου οταν θα ερχονται τα τρακτερ με τους φιλαθλους του φωκικου και της επανωμης να τα βαζετε στο παρκινκ του ael arena. Αντε γεια!
ΠΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΜΟ

Αποσυνδεδεμένος syberia

  • OtherFans
  • Full Member
  • *
  • Μηνύματα: 212
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΛ
« Απάντηση #418 στις: Πεμ 19 Απρ 2012 18:55 »
Νομίζω ότι κοντεύω τα 30 και δεν είμαι τόσο μικρός όσο νομίζεις. Σίγουρα έχω γυρίσει τα Γιάννενα με τα πόδια περισσότερες φορές απ΄ότι εσύ που είσαι Γιαννιώτης. Άλλωστε από το 1989 ερχόμουν κάθε καλοκαίρι. Είμαι σίγουρος ότι δεν έχεις κάνει την διαδρομή από την Νομαρχία μέχρι το Πέραμα με τα πόδια, εγώ το έκανα και πολλές φορές μάλιστα :P.

Θα 'πρέπε να σε τιμά το γεγονός ότι θεωρώ την εκδρομή του ημιτελικού του 2007 σημαντικό γεγονός, γιατί εκθιάζει και την πόλη σου και την ομάδα σου. Νομίζω ότι δεν γράφω όπου να 'ναι και δεν σχολιάζω ποτέ για την ομάδα σας.
Τώρα για το που θα παίζουμε του χρόνου δεν νομίζω να σε αφορά, εγώ προτιμώ την Δ' Εθνική για πολλούς και διαφόρους λόγους, τι να το κάνω εγώ να παίζω S.L. και να είμαι μεταξύ φθοράς και αφθαρσίας όπως το 2007, 2010 και 2011. Προτιμώ την μιζέρια και την γκρίνια και τα άδεια γήπεδα.

Υ.Γ. Εάν δεν με θέλει ο διαχειριστής ας με διαγράψει, άλλωστε ο Α.Τ. με ξέρει αρκετά χρόνια, δεν ξέρω βέβαια εάν ασχολείται πλέον με το φόρουμ και μπαίνω στο site σας από το 1999, όταν δεν υπήρχε ακόμη φόρουμ. Επίσης διάβαζα και το Guestbook που είχατε πριν 15 χρόνια στο cdata της compulink.

Αποσυνδεδεμένος ΘΟΔΩΡΗΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.091
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΛ
« Απάντηση #419 στις: Πεμ 19 Απρ 2012 19:04 »
Νομίζω ότι κοντεύω τα 30 και δεν είμαι τόσο μικρός όσο νομίζεις. Σίγουρα έχω γυρίσει τα Γιάννενα με τα πόδια περισσότερες φορές απ΄ότι εσύ που είσαι Γιαννιώτης. Άλλωστε από το 1989 ερχόμουν κάθε καλοκαίρι. Είμαι σίγουρος ότι δεν έχεις κάνει την διαδρομή από την Νομαρχία μέχρι το Πέραμα με τα πόδια, εγώ το έκανα και πολλές φορές μάλιστα :P.

Θα 'πρέπε να σε τιμά το γεγονός ότι θεωρώ την εκδρομή του ημιτελικού του 2007 σημαντικό γεγονός, γιατί εκθιάζει και την πόλη σου και την ομάδα σου. Νομίζω ότι δεν γράφω όπου να 'ναι και δεν σχολιάζω ποτέ για την ομάδα σας.
Τώρα για το που θα παίζουμε του χρόνου δεν νομίζω να σε αφορά, εγώ προτιμώ την Δ' Εθνική για πολλούς και διαφόρους λόγους, τι να το κάνω εγώ να παίζω S.L. και να είμαι μεταξύ φθοράς και αφθαρσίας όπως το 2007, 2010 και 2011. Προτιμώ την μιζέρια και την γκρίνια και τα άδεια γήπεδα.

Υ.Γ. Εάν δεν με θέλει ο διαχειριστής ας με διαγράψει, άλλωστε ο Α.Τ. με ξέρει αρκετά χρόνια, δεν ξέρω βέβαια εάν ασχολείται πλέον με το φόρουμ και μπαίνω στο site σας από το 1999, όταν δεν υπήρχε ακόμη φόρουμ. Επίσης διάβαζα και το Guestbook που είχατε πριν 15 χρόνια στο cdata της compulink.

Πολύ απλά: :takataka:   :takataka:   :takataka:   :takataka:   :takataka:   :takataka:
''Κ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΩ''

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΕΙΡΟΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.435
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΛ
« Απάντηση #420 στις: Πεμ 19 Απρ 2012 19:32 »
Παράθεση
μ αρέσει που έχεις το θράσσος κ απαντάς κιόλας με ειρωνικό υφάκι

προσεξε το λιγο αυτο λαρσεε!
βαλ'το λιγο στο μυαλο σου γενικοτερα.
αιντε....
ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ Η ΝΤΡΟΠΗ  !

Αποσυνδεδεμένος paspaliars

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.483
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΛ
« Απάντηση #421 στις: Παρ 20 Απρ 2012 09:52 »
Νομίζω ότι κοντεύω τα 30 και δεν είμαι τόσο μικρός όσο νομίζεις. Σίγουρα έχω γυρίσει τα Γιάννενα με τα πόδια περισσότερες φορές απ΄ότι εσύ που είσαι Γιαννιώτης. Άλλωστε από το 1989 ερχόμουν κάθε καλοκαίρι. Είμαι σίγουρος ότι δεν έχεις κάνει την διαδρομή από την Νομαρχία μέχρι το Πέραμα με τα πόδια, εγώ το έκανα και πολλές φορές μάλιστα :P .

  ρε λαρσεε παρ το koka cup π πηρες κ αιντε στο μαντρι σου...παρ και το Βεζυριδη για βοσκο να τα πινετε σε ποτα η σε πιπες , κ ασε μας με τς παπαριες σου...
   απο θαυμασμο για τς ομορφιες τς πολης μας την περπατησες τοσο οσο λες, η μηπως ο ακατασχετος ποδαροδρομος ειναι κ αυτο παρενεργεια τς κοκας ,εκτος απο τν ακατασχετη φλυαρια?
 
εχω πιασει τη φιλοσοφια σου...
 
γεματα ναν τα γηπεδα
κ ας εχ και λιγη σκονη
με τσιγκωφ κ με αντσουε
κοκορευομαι ακομη..
....ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ AJAX ΤΗς ΗΠΕΙΡΟΥ...

Αποσυνδεδεμένος syberia

  • OtherFans
  • Full Member
  • *
  • Μηνύματα: 212
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΛ
« Απάντηση #422 στις: Παρ 20 Απρ 2012 10:09 »
Η κωδεϊνη είναι συστατικό που συναντιέται σε πολλά φάρμακα και δεν ήταν αναβολική ουσία σύμφωνα με την Δ.Ο.Ε. Αλλά όπως και τα χανούμια κλαίγονται ότι τάχα τους κλέψαν το πρωτάθλημα του 1988, που θυμήθηκαν να κερδίσουν εκτός έδρας ενάμιση μήνα πριν τελείωσει το πρωτάθλημα, έτσι και στους άλλους έμεινε ο δήθεν ντοπέ Tsigov.

Aς ήταν κόκα το cup, η ιστορία άλλα έγραψε...

Πάντως μετά το τέρμα ο Anchouet έψαχνε τον dealer στην κερκίδα για να τον ευχαριστήσει...

Δεν θέλω εγώ γεμάτα γήπεδα, δεν θέλω γυναικόπαιδα στα γήπεδα, ούτε πανηγυρτζήδες...

Αποσυνδεδεμένος paspaliars

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.483
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΛ
« Απάντηση #423 στις: Παρ 20 Απρ 2012 10:24 »
ψευτονταηλικι ,σκονη,
φιρματο  παντελονι,
ψευτοκουλτουριαραιος
 
με λιγα λογια... Λαρισαιος...
 :pas:
....ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ AJAX ΤΗς ΗΠΕΙΡΟΥ...

Αποσυνδεδεμένος ΘΟΔΩΡΗΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.091
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΛ
« Απάντηση #424 στις: Παρ 20 Απρ 2012 10:42 »
Παράθεση
syberia
Νομίζω ότι κοντεύω τα 30 και δεν είμαι τόσο μικρός όσο νομίζεις. Σίγουρα έχω γυρίσει τα Γιάννενα με τα πόδια περισσότερες φορές απ΄ότι εσύ που είσαι Γιαννιώτης. Άλλωστε από το 1989 ερχόμουν κάθε καλοκαίρι. Είμαι σίγουρος ότι δεν έχεις κάνει την διαδρομή από την Νομαρχία μέχρι το Πέραμα με τα πόδια, εγώ το έκανα και πολλές φορές μάλιστα

Μάλλον εσύ θεωρείς ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ όποιον κόβει πολλά χιλιόμετρα στην πόλη μας.Δηάδή κ τα παιδιά που πουλάνε cd στις καφετέρειες κ είναι όλη την μέρα σους δρόμους κάνοντας χιλιόμετρα θεωρούνται κ αυτοί Γιαννιώτες ε?
Τι να σου πω ρε φίλε λαρισινέ έχεις κ πολλές γνώσεις απο ότι βλέπω για τις ντόπες κόκα-κωδεϊνες κτλ κ με φοβίζεις!!!
Πάντως σ αρέσει μάλλον να προκαλείς κ να ασχολούνται μαζί σου ε?Πές μου ότι δεν μπαίνεις στο Forum μας για να μάθεις τα νέα κ τις απόψεις για την ομάδα μας.
Σε καταλάβαμε syberia,έλα παραδέξου ότι γουστάρεις να δημιουργείς κλίμα κ εντάσεις.
Αλλά αφού η ομάδα σου πάει για Γ' με κάτι θα έπρεπε να ασχοληθείς κ να περνάς την ώρα σου!!
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ Κ ΣΤΗΝ Γ' ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΞΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΞΑ ΓΙΑ ΠΑΡΕΑ!!!
Όχι ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ μην κάνεις χαρούλες με την ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ εννοώ!! :P :P

''Κ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΩ''