Αποστολέας Θέμα: ΑΕΛ  (Αναγνώστηκε 158036 φορές)

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΣΟΛΕΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.095
  • Η αρχή του τέλους ... ή ... το τέλος της αρχής;
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΛ
« Απάντηση #75 στις: Σαβ 06 Νοέ 2010 13:17 »
Ωραια πραγματα...!! Μπραβο στους αελιτζιδες... να δουμε εμεις ποτε..
σε 10 χρονια θα το χουμε και μεις..
εμας θα λεγεται ΑRGENTINA PARK

Αποσυνδεδεμένος astralon

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.817
  • Plavo srce
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΛ
« Απάντηση #76 στις: Παρ 12 Νοέ 2010 02:15 »
Η επιλογή του ονόματος-διάβασα-
έχει άμεση σχέση
με την διαφημιστική εκμετάλλευση του συγκεκριμένου ονόματος στο μέλλον
απο εταιρίες ....

-Για εμένα ντροπή μεγάλη στα τυριά
που δεν είχαν τουλάχιστον το ''Γ.Μητσιμπόνας''
έστω και ως επιλογή,
και ας μην έπαιρνε καμία ψηφο....

-Τον περιβάλλοντα χωρο, να τον πούνε SHAME PARK καλύτερα...
 
KE EN EUROPA KIERO VERTE KE ASI VOLVERME LOKO'

Αποσυνδεδεμένος tauri_7

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 531
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΛ
« Απάντηση #77 στις: Παρ 12 Νοέ 2010 12:21 »
Αφήστε τις Κατινιές τώρα και μη βγάζετε χολή. Μακάρι να κάναμε κι εμείς τέτοιο γήπεδο κι ας το έλεγαν και allou Fan Park...

Συγχαρητήρια στην Λάρισα!!!

Αποσυνδεδεμένος pagouras83

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 947
    • Προφίλ
    • http://4.bp.blogspot.com/-1XCSOdv_LKg/UcNVHujz3sI/AAAAAAAAe-s/etdLVi6cSfk/s1600/pistepseto.net.gif
Απ: ΑΕΛ
« Απάντηση #78 στις: Παρ 12 Νοέ 2010 12:41 »
Αφήστε τις Κατινιές τώρα και μη βγάζετε χολή. Μακάρι να κάναμε κι εμείς τέτοιο γήπεδο κι ας το έλεγαν και allou Fan Park...

Συγχαρητήρια στην Λάρισα!!!
:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία - pagouras83

Αποσυνδεδεμένος ELTORO

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 526
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΛ
« Απάντηση #79 στις: Παρ 12 Νοέ 2010 12:50 »
Θα είναι το πιο γαμάτο γήπεδο στην Β' του χρόνου πάντως !

Όταν φύγει ο Πηλαδάκης απο την ΑΕΛ θα το πάρει μαζί του ?

Το μισό δηλαδή γιατί το άλλο μισό είναι το Κοντομηνά.

Της ΑΕΛ δεν είναι πάντως.

Θέλουν κι Αρενα τα τυρόγαλα...

Ρε ούστ.
Podrán imitarnos, pero igualarnos jamás

Αποσυνδεδεμένος Kradas

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 254
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΛ
« Απάντηση #80 στις: Παρ 19 Νοέ 2010 16:44 »
Το όνομα είναι αίσχος. Δεν φταίνε αυτοί που ψήφισαν αλλά αυτοί που έδωσαν τη λίστα. Απ' ότι είδα αυτό που βγήκε είναι το καλύτερο. Αλλά κι αυτό σκ@τ@ είναι.

Αν τυχόν μας δοθεί η χαρά κάποτε να φτιάξουμε κι εμείς γήπεδο ας μην κάνουν την παπαριά να δώσουν ξενόφερτα ονόματα. Τόσο ωραία ονόματα μπορούμε να σκεφτούμε σχετικά με την Ήπειρο. Ή ακόμα να δώσουμε το όνομα ενός ανθρώπου.

Και αφήστε ωρέ τα αστεία για τους Λαρ'σαίους! Ιμείς διν είμαστ' χουριάτις;

Τιμή μας και καμάρι μας! :mono:
Βάλτε στη φανέλα πιεσόμετρα για χορηγό!  :mono:

Αποσυνδεδεμένος PAS-o-media

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.613
    • Προφίλ
    • Φίλαθλοι ΠΑΣ
Απ: ΑΕΛ
« Απάντηση #81 στις: Παρ 19 Νοέ 2010 17:15 »












Ο PAS-o-media είναι κοινόχρηστος λογαριασμός που χρησιμοποιείται από διάφορα μέλη του forum. Σκοπός του είναι η δημοσίευση ειδήσεων του pas.gr και η αναδημοσίευση/μεταφορά / δημοσιοποίηση κειμένων που αφορούν τον ΠΑΣ, ή ενδιαφέρουν τους φίλους του από διάφορα Μ.Μ.Ε.

Αποσυνδεδεμένος djtonakos

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 151
  • ΠΑΣ,γιατί έτσι!!!!
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΛ
« Απάντηση #82 στις: Παρ 19 Νοέ 2010 17:22 »
Αν τυχόν μας δοθεί η χαρά κάποτε να φτιάξουμε κι εμείς γήπεδο ας μην κάνουν την παπαριά να δώσουν ξενόφερτα ονόματα. Τόσο ωραία ονόματα μπορούμε να σκεφτούμε σχετικά με την Ήπειρο. Ή ακόμα να δώσουμε το όνομα ενός ανθρώπου.

Εγώ καημό το έχω να παίζει ο ΠΑΣ στο Εδουάρδος Κοντογιωργάκης.Και να έχει απ'έξω αγάλματα των μεγάλων αργεντινών μας,όπως έχουν κάποια μεγάλα γήπεδα με τους δικούς τους ήρωες.
Αν είναι να πέσω,ας πέσω.Όμως δε θα κάνω σε κανέναν αυτά που κάνανε σε μένα.Γιατί αν αρχίσω να τα κάνω κ εγώ θα είναι σαν να δικαιολογώ αυτά που μου κάνανε.

Αποσυνδεδεμένος Kradas

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 254
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΛ
« Απάντηση #83 στις: Παρ 19 Νοέ 2010 17:29 »
Εγώ θα προτιμούσα κάτι πιο ελληνικό και ηπειρώτικο, πχ "Βασιλιάς Πύρρος". Και δεν είμαι εθνικιστής για να προλάβω κακοπροαίρετα σχόλια.

Ωραίο φαίνεται το γηπεδάκι της Λάρισας. Κάπως τετράγωνο ειναι το χόρτο, υποθέτω πως θα έχει κομμάτια πράσινο να περισσεύουν στο πλάι. Εκτός αν είναι η γωνία τέτοια που φαίνεται έτσι.
Βάλτε στη φανέλα πιεσόμετρα για χορηγό!  :mono:

Αποσυνδεδεμένος fadomas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.076
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΛ
« Απάντηση #84 στις: Παρ 19 Νοέ 2010 19:03 »
Παράθεση
Εγώ καημό το έχω να παίζει ο ΠΑΣ στο Εδουάρδος Κοντογιωργάκης.Και να έχει απ'έξω αγάλματα των μεγάλων αργεντινών μας,όπως έχουν κάποια μεγάλα γήπεδα με τους δικούς τους ήρωες.

και με τον καημο θα μεινεις :(

Αποσυνδεδεμένος HarMPas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.127
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΛ
« Απάντηση #85 στις: Παρ 19 Νοέ 2010 19:45 »
PAS CC  FC "Κ' ITS KALE"



το νεο γηπδο τ Πας
θα το  λιεν  "Κ' Ιτς Καλε"

διοτ θα το φκιακει ο Κ'ιτς
κι θα τ αγναντευμε απ το Ιτς Καλε

αυτα προς ωρα  :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :pashat: :stop:

υγ: ονοματα από Κ: Κιτσιομπίλης, Καχριμάνης, Κόντας, Κουκοβέλος, Κήτος, Κολόκας, Κρόσγος, Καμαντούρας, Κσάγκας, Κεοδωρής, Κπέλλος
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 19 Νοέ 2010 20:12 από HarMPas »

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΣΟΛΕΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.095
  • Η αρχή του τέλους ... ή ... το τέλος της αρχής;
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΛ
« Απάντηση #86 στις: Σαβ 20 Νοέ 2010 14:15 »
PAS CC  FC "Κ' ITS KALE"



το νεο γηπδο τ Πας
θα το  λιεν  "Κ' Ιτς Καλε"

διοτ θα το φκιακει ο Κ'ιτς
κι θα τ αγναντευμε απ το Ιτς Καλε

αυτα προς ωρα  :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :pashat: :stop:

υγ: ονοματα από Κ: Κιτσιομπίλης, Καχριμάνης, Κόντας, Κουκοβέλος, Κήτος, Κολόκας, Κρόσγος, Καμαντούρας, Κσάγκας, Κεοδωρής, Κπέλλος

Ρε σύνταυρε που το ξετρύπωσες αυτό το γήπεδο!!! Αυτό το γήπεδο είναι του Άρη Φιλιατών την δεκαετία του '80!!

Αποσυνδεδεμένος HarMPas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.127
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΛ
« Απάντηση #87 στις: Σαβ 20 Νοέ 2010 15:16 »
 Σύνταυρε ετσ θα ειν  κι  το  "Κ' Ιτς Καλε" :stop:





εχω παιξ σ αυτο το γηπδο κατα τ νεοτητα μ
τν ποδοσφαιρκη :joker:
κι το θεωρω προτπο γηπδο :) :) :)

« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 20 Νοέ 2010 15:20 από HarMPas »

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΣΟΛΕΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.095
  • Η αρχή του τέλους ... ή ... το τέλος της αρχής;
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΛ
« Απάντηση #88 στις: Δευ 22 Νοέ 2010 17:55 »
Οχι ρε φιλε... εγινε διασημος ο τοπος που εμενα 7 χρονια τωρα!! και συνεχιζω σχετικα ακομα...!!

Βεβαια εν ετη 2010 ειναι αλλιως τα πραγματα...



« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 22 Νοέ 2010 17:58 από PaS0L3s »

Αποσυνδεδεμένος HarMPas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.127
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΛ
« Απάντηση #89 στις: Δευ 22 Νοέ 2010 18:07 »
Οχι ρε φιλε... εγινε διασημος ο τοπος που εμενα 7 χρονια τωρα!! και συνεχιζω σχετικα ακομα...!!

Βεβαια εν ετη 2010 ειναι αλλιως τα πραγματα...





εχτε εναν καλο αριστερποδαρο απ παιζει στον Αρη Φ., το λεν Λαμπρακη, δε θμαμαι το επωνυμο τ

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΣΟΛΕΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.095
  • Η αρχή του τέλους ... ή ... το τέλος της αρχής;
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΛ
« Απάντηση #90 στις: Δευ 22 Νοέ 2010 18:41 »
Οχι φιλε δεν ασχολουμουν ποτε με τον Αρη φιλιατων ουτε και μου καιγεται καρφι...εξαλλου γιαννιωτης ειμαι. Παντως παιζουν καποιοι φιλοι μου εκει.
Προσωπικα το καλυτερο δωρο που μπορουσαν να μου κανουν πριν τις πανελληνιες ηταν να ερθει ο ΠΑΣ στις 12/5/10, μαλιστα αναψαμε και καπνογονα και καναμε κερκιδα και στην εισοδο του λεωφορειου στο γηπεδο.  :mono: :mono: :mono: :mono:

Αποσυνδεδεμένος HarMPas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.127
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΛ
« Απάντηση #91 στις: Δευ 22 Νοέ 2010 18:52 »
Οχι φιλε δεν ασχολουμουν ποτε με τον Αρη φιλιατων ουτε και μου καιγεται καρφι...εξαλλου γιαννιωτης ειμαι. Παντως παιζουν καποιοι φιλοι μου εκει.
Προσωπικα το καλυτερο δωρο που μπορουσαν να μου κανουν πριν τις πανελληνιες ηταν να ερθει ο ΠΑΣ στις 12/5/10, μαλιστα αναψαμε και καπνογονα και καναμε κερκιδα και στην εισοδο του λεωφορειου στο γηπεδο.  :mono: :mono: :mono: :mono:

αο, μκρο εισ ορε ...

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΛ
« Απάντηση #92 στις: Δευ 22 Νοέ 2010 21:04 »
ο αλβανος ο μακρυμαλλης παιζει ακομα???σαν φοιτητης κ εγω στην ηγουμενιτσα ειχα παιξει στο γηπεδο των φιλιατων με την ενδοξα ομαδα του πυρσου ελευθεριου %-| %-|
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος KostasA

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 278
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΛ
« Απάντηση #93 στις: Τρι 23 Νοέ 2010 22:40 »
το αλκαζάρ θα μου λείψει πάντως.... :( :( :(

Αποσυνδεδεμένος pagouras83

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 947
    • Προφίλ
    • http://4.bp.blogspot.com/-1XCSOdv_LKg/UcNVHujz3sI/AAAAAAAAe-s/etdLVi6cSfk/s1600/pistepseto.net.gif
Απ: ΑΕΛ
« Απάντηση #94 στις: Τετ 24 Νοέ 2010 11:55 »
http://www.sport-fm.gr/article/349114
KOITAΞΤΕ ΤΑ ΤΡΙΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ,ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΤΟΛΙΔΙ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ,ΔΙΝΕΙ ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΣΤΗΝ ΑΕΛ.ΚΙΑ ΤΗΣ ΔΙΝΕΙ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΕΙΣ ΝΑ ΕΞΕΛΙΧΘΕΙ ΣΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ.ΕΜΕΙΣ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΤΑ ΖΗΣΟΥΜΕ.
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία - pagouras83

Αποσυνδεδεμένος ELTORO

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 526
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΛ
« Απάντηση #95 στις: Τετ 24 Νοέ 2010 12:09 »
Παράθεση
http://www.sport-fm.gr/article/349114
KOITAΞΤΕ ΤΑ ΤΡΙΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ,ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΤΟΛΙΔΙ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ,ΔΙΝΕΙ ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΣΤΗΝ ΑΕΛ.ΚΙΑ ΤΗΣ ΔΙΝΕΙ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΕΙΣ ΝΑ ΕΞΕΛΙΧΘΕΙ ΣΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ.ΕΜΕΙΣ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΤΑ ΖΗΣΟΥΜΕ.
΄

Γίνε ΑΕΛ pagoura πασιαμ΄αμα χαλιέσαι τόσο !

Τα ντουβάρια δεν κάνουν την ομάδα. Τα ιδια λέγαν για το προπονητικό "στολίδι" κι ιδιόκτητο γήπεδο της Ξάνθης. Θα την απογειώσει, θα γαμήσει και θα δείρει.

1000 ατομα έχει ακόμα και χαροπαλεύει κάθε χρόνο για να σωθεί.

Κι η ΑΕΛ είναι ήδη στις 5-6 μεγαλύτερες ομάδες στην Ελλάδα βάση τίτλων και κόσμου. Δεν χρειαζόταν το γήπεδο για να φτάσει εκεί.

Τι σας έχει πιάσει όλους εδω μέσα με το γήπεδο των τυριών ? Ωραίο είναι αλλά δεν είναι και το Αμστερνταμ Αρένα. Ενα απλό γήπεδο 16,100 θέσεων.

Μπράβο στον Πηλαδάκη αλλά στα παπάρια μας απο κει και πέρα !

Ούτε ζηλεύω, ούτε λυπάμαι.

Αμα μετράγαν αυτά θα χαμε αλλάξει ομάδα προ καιρού...

Αντε και καλό τυρί.
 :mono:
Podrán imitarnos, pero igualarnos jamás

Αποσυνδεδεμένος microsurfer

  • Global Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Μηνύματα: 207
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΛ
« Απάντηση #96 στις: Τετ 24 Νοέ 2010 12:21 »
Γίνε ΑΕΛ pagoura πασιαμ΄αμα χαλιέσαι τόσο !

Τα ντουβάρια δεν κάνουν την ομάδα. Τα ιδια λέγαν για το προπονητικό "στολίδι" κι ιδιόκτητο γήπεδο της Ξάνθης. Θα την απογειώσει, θα γαμήσει και θα δείρει.

1000 ατομα έχει ακόμα και χαροπαλεύει κάθε χρόνο για να σωθεί.

Κι η ΑΕΛ είναι ήδη στις 5-6 μεγαλύτερες ομάδες στην Ελλάδα βάση τίτλων και κόσμου. Δεν χρειαζόταν το γήπεδο για να φτάσει εκεί.

Τι σας έχει πιάσει όλους εδω μέσα με το γήπεδο των τυριών ? Ωραίο είναι αλλά δεν είναι και το Αμστερνταμ Αρένα. Ενα απλό γήπεδο 16,100 θέσεων.

Μπράβο στον Πηλαδάκη αλλά στα παπάρια μας απο κει και πέρα !

Ούτε ζηλεύω, ούτε λυπάμαι.

Αμα μετράγαν αυτά θα χαμε αλλάξει ομάδα προ καιρού...

Αντε και καλό τυρί.
 :mono:
Σωστός 100% σε όλα ο ELTORO! :mono: :mono: :mono:

Αποσυνδεδεμένος pagouras83

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 947
    • Προφίλ
    • http://4.bp.blogspot.com/-1XCSOdv_LKg/UcNVHujz3sI/AAAAAAAAe-s/etdLVi6cSfk/s1600/pistepseto.net.gif
Απ: ΑΕΛ
« Απάντηση #97 στις: Τετ 24 Νοέ 2010 15:34 »
Δεν περίμενα εσένα για να αλλάξω ομάδα, ελπίζω να ξέρεις ότι η ομάδα δεν είναι γκόμενα να την αλλάζεις με την πρώτη ευκαιρία.Και ναι τα γήπεδα και οι εγκαταστάσεις μετράνε, γιατι γήπεδο σύγχρονο και ιδιόκτητο φέρνει οικονομική ευημερία και αναξαρτησια σε μια ομάδα.Με την αντίδραση σου εσύ δείχνεις ότι ζηλέυεις.Όσο για αν είναι απλό γήπεδο...εδώ γελάμε!Αλήθεια πως περιμένετε να πάει η ομάδα μπροστά όταν ορισμένοι είστε ικανοποιημένοι με αυτά που έχουμε, που τα είχε και ο ΠΑΣ το 1966?Σταματήστε να είστε μακάριοι και να παραδέχεστε ότι τα βήματα προόδου των άλλων ομάδων. Κατσε εσυ eltoro με το ζωσιμάδες, με τις κερκίδες που δεν έχεις ούτε κατούρημα να ρίξεις, που δεν υπάρχει ούτε ενα ποτήρι νερό να πιεις και που τον Γενάρη γίνετε χοιροστάσιο.(Γιατί πάλι έτσι θα γίνει).Όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια.Όσο για τον κόσμο, τον ίδιο με την ΑΕΛ έχουμε πάνω κάτω με πτωτικές τάσεις και οι δύο.
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία - pagouras83

Αποσυνδεδεμένος ELTORO

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 526
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΛ
« Απάντηση #98 στις: Τετ 24 Νοέ 2010 15:59 »
Παράθεση
ΕΜΕΙΣ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΤΑ ΖΗΣΟΥΜΕ.

Αυτό είναι κλάψα.

Και κόσμο αν έχουμε τον ίδιο αυτοί έχουν ενα πρωτάθλημα και 2 κύπελλά που τους βάζει στην πρώτη εξάδα των Ελληνικών ομάδων. Για μένα πάνω κι απ τον ΑΡΗ που δεν έχει στην ουσία πανελλήνιο πρωτάθλημα (ξεκίνησε το 1959).

Ναι θα τους δώσει χρήμα και θα τους κάνει ισχυρούς αλλά παραπάνω δεν πάνε. Εκτός αν πιστεύεις οτι θα γίνει πιο μεγάλο μέγεθος απο τον ΠΑΟΚ και την ΑΕΚ ή οτι θα γίνουν ΑΕΛ τα μικρά παιδιά σε Κρήτη και Αλεξανδρούπολη.

Για το αν ειναι ενα απλό γήπεδο γέλα όσο θές κι όταν πάς σε Ευρωπαϊκό γήπεδο σε Γερμανία κ Αγγλία έλα να γελάσουμε μαζί. Ειναι γήπεδο επιπέδου Β΄Εθνικής Αγγλίας/Γερμανίας. Για το Ελλαδιστάν είναι βέβαια καλό. Αλλά ως εκεί.

Λόγω χωρητικότητας δεν μπορεί να φιλοξενήσει μεγάλη διοργάνωση.

Στην Ελλάδα υπάρχει ένα σοβαρό γήπεδο. Το Κοκκαλισκάκι. Όλα τα άλλα είναι γηπεδάκια για τα Ευρωπαϊκά δεδομένα.

Σόρρυ αν πειράχτηκες με το ύφος μου αλλά δεν αφορούσε μόνο εσένα αλλά όλη την κλάψα πιο πάνω.

Podrán imitarnos, pero igualarnos jamás

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΛ
« Απάντηση #99 στις: Πεμ 25 Νοέ 2010 00:31 »
Εγώ λέω γιατί η ΑΕΛ και όχι ο ΠΑΣ;;;Δεν μπορεί;;;;Γιατί να μην τους φθάσουμε και να τους περάσουμε.Αυτοί ανεβαίνουν επίπεδο τώρα.Ας προσπαθήσουμε να ανέβουμε και εμείς επίπεδο.Εκτός αν είμαστε ικανοποιημένοι με μια δυο χρονιές στην Α και μετά στην Β και Γ.Όχι τον ΠΑΣ δεν τον αλλάζω γιατί με αυτή την ομάδα μεγάλωσα και αυτή βλέπω στο γήπεδο αλλά δεν σημαίνει αυτό ότι δεν θέλω κάτι καλύτερο από το υπάρχον με τον ΠΑΣ.