Αποστολέας Θέμα: Φώτης Γεωργίου  (Αναγνώστηκε 44644 φορές)

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος nakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.142
    • Προφίλ
Απ: Φώτης Γεωργίου
« Απάντηση #1 στις: Σαβ 28 Μάι 2011 19:35 »
τον πηρα ματι το τζε σε 2-3 μεταδοσεις και -χωρις πλακα- μουκανε εντυπωση!στο ματς στη Δραμα τους  περναγε σαν σταματημενους!φοβερη ταχυτητα και καλη αισθηση με τη μπαλα!δεν ειναι τρεχεις τρεχεις κυνηγας ο τζες .Αρκετα καλη περιπτωση μου φαινεται μαγκες!
καλο μπακ απ και εξελλιξιμος!(ο μανατζερ του ειμαι)   :P :P :P :P :P
παρτον προεδρε,να μπαινει αλλαγη στο Ζαιρι :joker:

Αποσυνδεδεμένος nakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.142
    • Προφίλ
Απ: Φώτης Γεωργίου
« Απάντηση #2 στις: Σαβ 28 Μάι 2011 19:37 »
τον πηρα ματι το τζε σε 2-3 μεταδοσεις και -χωρις πλακα- μουκανε εντυπωση!στο ματς στη Δραμα τους  περναγε σαν σταματημενους!φοβερη ταχυτητα και καλη αισθηση με τη μπαλα!δεν ειναι τρεχεις τρεχεις κυνηγας ο τζες .Αρκετα καλη περιπτωση μου φαινεται μαγκες!
καλο μπακ απ και εξελλιξιμος!(ο μανατζερ του ειμαι)   :P :P :P :P :P
παρτον προεδρε,να μπαινει αλλαγη στο Ζαιρι :joker:
στη Βεροια ηταν, λαθος οπου μφαινεται εβαλε και γκολ

Αποσυνδεδεμένος pagouras83

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 947
    • Προφίλ
    • http://4.bp.blogspot.com/-1XCSOdv_LKg/UcNVHujz3sI/AAAAAAAAe-s/etdLVi6cSfk/s1600/pistepseto.net.gif
Απ: Φώτης Γεωργίου
« Απάντηση #3 στις: Σαβ 28 Μάι 2011 20:45 »
ΔΕΙΤΕ ΤΟΝ ΕΝ ΔΡΑΣΗ!ΚΑΛΟΣ ΦΑΙΝΕΤΕ.
FOTIS GEORGIOU PLAYER ANALYSIS DIAGORAS RODOU F.C. PART 1
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία - pagouras83

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Φώτης Γεωργίου
« Απάντηση #4 στις: Σαβ 28 Μάι 2011 21:06 »
Kαλοστεριωτος λοιπον στον ΠΑΣ......


Απο το βιντεακι δειχνει αρκετα καλος ποδοσφαιριστης,με πολυ καλο κοντρολαρισμα της μπαλας και πολυ καλες διεισδυσεις.Πλεον αυτο που πρεπει να κανει ειναι να το αποδειξει με τον ταυρο στην καρδια.
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος nick

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 622
  • Same old city, same old tale
    • Προφίλ
Απ: Φώτης Γεωργίου
« Απάντηση #5 στις: Κυρ 29 Μάι 2011 12:26 »
Στο βιντεο φαινεται  καλος , αλλα επειδη εχω δει βιντεο και... βιντεο , κραταω μικρο καλαθι ... Μακαρι το παιδι να πορσαρμοστει και να τα κανει αυτα και στη SL διεκδικωντας θεση βασικου.
Καλη επιτυχια με τον ταυρο στο στηθος Φωτη .  :mono:
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 29 Μάι 2011 12:34 από nick »

Αποσυνδεδεμένος Filosofos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 306
  • ID Collector's Big Fan
    • Προφίλ
Απ: Φώτης Γεωργίου
« Απάντηση #6 στις: Κυρ 29 Μάι 2011 14:20 »
Για την θέση του δεξιού εξτρέμ φεύγουν όπως φαίνεται Σιαλμάς και Σκούφαλης και έρχεται ο Γεωργίου. Δε ξεκινάμε καλα δυστυχώς.

Αποσυνδεδεμένος nakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.142
    • Προφίλ
Απ: Φώτης Γεωργίου
« Απάντηση #7 στις: Κυρ 29 Μάι 2011 14:56 »
και εγω φιλοσοφος το ιδιο λεω.Αν ομως στη θεση σκουφαλη σιαλμα εχεις Ζαιρι , γεωργιου τι γενεται;καλυτεραα δεν εισαι;και πολυ μαλιστα!
ας δουμε τι θα γεν πρωτα και κατοπ γλεπουμε.
Αυτος που εβγαλε το βιντεο για το Γεωργιου μανατζερ δεν ειναι;Αμα βγαλω και γω θα κανω το μανατζερ και επισημα :P :P :P

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Φώτης Γεωργίου
« Απάντηση #8 στις: Κυρ 29 Μάι 2011 15:18 »
Αυτος που εβγαλε το βιντεο για το Γεωργιου μανατζερ δεν ειναι;Αμα βγαλω και γω θα κανω το μανατζερ και επισημα :P :P :P

Και ο μάνατζερ και ο Γεωργίου και ο πρόεδρος και κ.ά., όλοι είναι από Άρτα .

Παράθεση
και εγω φιλοσοφος το ιδιο λεω.Αν ομως στη θεση σκουφαλη σιαλμα εχεις Ζαιρι , γεωργιου τι γενεται;καλυτεραα δεν εισαι;και πολυ μαλιστα!

Τίποτα δε πάει χαμένο.
Αφήνω στην άκρη το Ζαϊρί (μιλάω γιά παρόντες) και το ερώτημα είναι τί κάνω μεταξύ  Σιαλμά - Γεωργίου και με Σκούφ στο ροστερ. 

ΥΓ: Η πλάκα είναι ότι οι δυο φέρονται να φεύγουν και ο Γεωργίου να μη έρχεται και πιθανόν να καταλήξουν στην Αεκ.
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 29 Μάι 2011 15:39 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος Filosofos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 306
  • ID Collector's Big Fan
    • Προφίλ
Απ: Φώτης Γεωργίου
« Απάντηση #9 στις: Κυρ 29 Μάι 2011 17:19 »
Αν ομως στη θεση σκουφαλη σιαλμα εχεις Ζαιρι , γεωργιου τι γενεται;καλυτεραα δεν εισαι;και πολυ μαλιστα!
ας δουμε τι θα γεν πρωτα και κατοπ γλεπουμε.
H AEK πάντως ανάμεσα σε Ζαιρί και Σιαλμα που είναι και οι δυο ελεύθεροι, από ότι φαίνεται επιλέγει Σιαλμά. Και για μένα καλά κάνει. Ο Ζαιρί έχει καταπληκτική σέντρα και ντρίμπλα, αλλά είναι τρομερά ασταθής και δε σκοράρει (πάνω από 2-3 γκολ τη χρονιά δεν έβαζε ουτε στον Αστέρα Τρίπολης). Σωστή επιλογή κάνει η ΑΕΚ και καλή επιτυχία κιολάς στον Σιαλμά γιατί το αξίζει.
Αφού μας φεύγει όμως ο Σιαλμάς δε καταλαβαίνω γιατί δεν κρατάμε έστω τον Σκούφαλη. Μια χαρά παίχτης ειναι. Τι μας νοιάζει αν είναι τσακωμένοι με τον Ντεμόλ? Ας τα βρουν. Η κι αν δε τα βρουν ας συνεργαστούν όπως φέτος. Βοήθησε σε πολλά ματς ο Σκουφαλης.
O Γεωργίου από το videaki δε μου φάνηκε κάτι το εξαιρετικό.

Αποσυνδεδεμένος LEON

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 377
    • Προφίλ
Απ: Φώτης Γεωργίου
« Απάντηση #10 στις: Κυρ 29 Μάι 2011 17:52 »
 ;)ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΛΥΣΗ ΔΕΥΤΕΡΗ Ο ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΕ ΤΗ ΦΥΓΗ ΣΚΟΥΦ-ΣΙΑΛΜΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΝΤΕΚΑΔΑΤΟ ΕΚΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ....

Αποσυνδεδεμένος GreGPAS

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 111
    • Προφίλ
Απ: Φώτης Γεωργίου
« Απάντηση #11 στις: Δευ 30 Μάι 2011 16:56 »
;)ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΛΥΣΗ ΔΕΥΤΕΡΗ Ο ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΕ ΤΗ ΦΥΓΗ ΣΚΟΥΦ-ΣΙΑΛΜΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΝΤΕΚΑΔΑΤΟ ΕΚΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ....

Γιατί έχω την εντύπωση πως και τον Κριστιάνο Ρονάλντο να πάρουμε θα τον πεις παλτό; Μην ξεχνάμε, δεν είμαστε Μπαρτσελόνα.

Αποσυνδεδεμένος SATSI

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 498
    • Προφίλ
Απ: Φώτης Γεωργίου
« Απάντηση #12 στις: Δευ 30 Μάι 2011 17:32 »
Καλό παικτάκι φαίνεται,στύλ Σιαλμά.Αν είναι όμως να τους αναδυκνείουμε εμείς κι όταν έρθει η ώρα να πάρουμε το κάτι παραπάνω απ αυτούς,να φεύγουν σαν τον Σιαλμά,τότε δεν κάνουμε τίποτε!!!

Αποσυνδεδεμένος BILLY_STAM

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.417
    • Προφίλ
Απ: Φώτης Γεωργίου
« Απάντηση #13 στις: Δευ 30 Μάι 2011 19:37 »
H AEK πάντως ανάμεσα σε Ζαιρί και Σιαλμα που είναι και οι δυο ελεύθεροι, από ότι φαίνεται επιλέγει Σιαλμά. Και για μένα καλά κάνει.

Και πως είσαι σίγουρος ότι επιλέγει Σιαλμά με βάση τα προσόντα;;; Εγώ είμαι 100% πεπεισμένος ότι αυτό γίνεται ΜΟΝΟ με βάση τα ευρώ. 130.00 ευρώ πρέπει να έπαιρνε εδώ ο Σιαλμάς, με λιγότερα θα πάει στην ΑΕΚ, ενώ για τον Ζαϊρί ακούστηκε ότι το κασέ του είναι κοντά στα 500.000. Γι αυτό τα 280.00 που λέγεται ότι του πρότεινε ο ΧΒ τα είδε λίγα.
Πάντως τέτοια λεφτά για τη σημερινή οικονομική κατάσταση της ΑΕΚ είναι απαγορευτικά. Οπότε Σιαλμάς και πάλι Σιαλμάς!!! Και πρωτοσέλιδος στις κιτρινόμαυρες φυλλάδες. Άλλα χρόνια, πιο παλιά, και μόνο στην αναγγελία μιας πιθανής τέτοιας μεταγραφής θα πήγαινε η γκρίνια στα ΑΕΚάκια σ άλλο τόπο. Τώρα με τέτοιες αφραγκίες κο κο κο !!


Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Φώτης Γεωργίου
« Απάντηση #14 στις: Δευ 30 Μάι 2011 20:19 »
Τις ημερες αδειοδοτησης της αεκ, καπου ειχε παρει το ματι μου(δε θυμαμαι που) οτι εχει αναλαβει δεσμευσεις να ριξει πολυ το μπατζετ με φτηνους νεους παιχτες, μειωσεις ή αποδεσμευσεις συμβολαιων σε παλιους(ακομα και να πουλησει καλους παιχτες της), αλλα και να βρει και καποια εκατομμυρια για εγγυητικη που χρειαζονταν(10 ? ).
Κατι σα να πηρε αδεια υπο ορους δλδ, που πρεπει να τους εκπληρωσει τωρα το καλοκαιρι.
Περα απο την γενικη οικονομικη κριση που υπαρχει, κι αν δεν κανω κανα μεγαλο λαθος, νομιζω οτι εχει και τετοια ''κολπα'' στην αεκ φετος.
Για αυτο και δεν αντιδρουν μαλλον οι οπαδοι της σε Ταμπαση, Σιαλμα κλπ που ακουγονται(παιχτες Β' εθνικης), γιατι ξερουν μαλλον τι ''παιζει''.
Λογικα με κληρονομια τη ''βαρια'' φανελα και τιποτα διαιτητικες αβαντες θα κανει οτι ειναι να κανει η αεκ του χρονου(οχι και πολλα νομιζω)
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 30 Μάι 2011 20:42 από dreven »
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος LEON

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 377
    • Προφίλ
Απ: Φώτης Γεωργίου
« Απάντηση #15 στις: Δευ 30 Μάι 2011 22:06 »
;)ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΛΥΣΗ ΔΕΥΤΕΡΗ Ο ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΕ ΤΗ ΦΥΓΗ ΣΚΟΥΦ-ΣΙΑΛΜΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΝΤΕΚΑΔΑΤΟ ΕΚΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ....
[/quote

Γιατί έχω την εντύπωση πως και τον Κριστιάνο Ρονάλντο να πάρουμε θα τον πεις παλτό; Μην ξεχνάμε, δεν είμαστε Μπαρτσελόνα.
ΑΥΤΟ ΕΣΥ ΤΟ ΛΕΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΤΟ.ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΤΟΝ ΠΑΙΚΤΗ ΕΔΩ ΜΕ ΤΟ ΔΙΑΓΟΡΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ.... ΕΣΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΛΟΓΩ ΟΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΑΙΖΕΙ ΔΕΞΙ ΧΑΦ ΕΞΤΡΕΜ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΗΣΕΙ ΣΙΑΛΜΑ ΚΑΙ ΣΚΟΥΦΑΛΗ;ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΛΥΣΗ Ο ΜΙΚΡΟΣ (ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΑΝΤΕΧΕΙ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ ΚΑΙ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟ ΟΜΑΔΑΣ ΠΟΥ ΣΥΜΕΤΕΧΕΙ ΕΚΕΙ )ΚΑΙ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΕΚΕΙΝΗ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 2 ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΡΙΣΥ  .... :stop:

Αποσυνδεδεμένος Nikolaos

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 162
    • Προφίλ
Απ: Φώτης Γεωργίου
« Απάντηση #16 στις: Σαβ 25 Ιούν 2011 13:13 »
Την επισημοποίηση της συνεργασίας του με τον Φώτη Γεωργίου ανακοίνωσε ο ΠΑΣ Γιάννενα με ανακοίνωση που εξέδωσε.

Μετά τον Άντι Λίλα, ο Έλληνας μέσος είναι το δεύτερο μεταγραφικό απόκτημα της ομάδας του Στέφαν Ντεμόλ.
   
Η ανακοίνωση της ΠΑΕ:
   
«Η ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 ανακοινώνει την απόκτηση του Φώτη Γεωργίου, ο οποίος θα φοράει την φανέλα του "Άγιαξ της Ηπείρου" για τα επόμενα δύο χρόνια».
   
Ο Φώτης Γεωργίου στις πρώτες του δηλώσεις στην επίσημη ιστοσελίδα της ομάδας τόνισε: «Είμαι παρά πολύ ικανοποιημένος με την μεταγραφή μου στον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ. Ο ΠΑΣ έχει φοβερή δυναμική ως ομάδα, ενώ έχει πολύ πιστούς φιλάθλους που τον ακολουθούν παντού. Η φετινή χρονιά που θα έρθει στην Super League, σαφώς και έχει μεγαλύτερες απαιτήσεις, ωστόσο από την πλευρά μας εμείς οι ποδοσφαιριστές θα κάνουμε ό,τι είναι δυνατό προκειμένου να πετύχουμε τον στόχο μας».
   
Ολοκληρώνοντας ανέφερε: «Έχω εμπιστοσύνη στις δυνάμεις μου και εύχομαι πάνω από όλα να έχουμε υγεία και μια πολύ καλή αγωνιστική σεζόν».

Ο μέσος του ΠΑΣ ξεκίνησε το ποδόσφαιρο από τις ακαδημίες του Παναθηναϊκού στην Παιανία. Στη συνέχεια πήγε δανεικός στη Μαρκό και αμέσως μετά αγωνίσθηκε σε Καλλιθέα, Λαμία, Ιωνικό, Διαγόρα.
   
Με τον Διαγόρα φέτος πραγματοποίησε μια εξαιρετική σεζόν, αφού είχε συνολικά 31 συμμετοχές, με 8 γκολ στο πρωτάθλημα και 6 συμμετοχές στο Κύπελλο Ελλάδος.

Από gazzetta.gr
                     

Αποσυνδεδεμένος spyros_porsche

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 729
  • DjS
    • Προφίλ
Απ: Φώτης Γεωργίου
« Απάντηση #17 στις: Σαβ 25 Ιούν 2011 13:25 »
Σαββάτο 25 Ιουνίου η δεύτερη.....

Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ
Απ: Φώτης Γεωργίου
« Απάντηση #18 στις: Σαβ 25 Ιούν 2011 15:01 »
Αντε να δουμε... :(

Αποσυνδεδεμένος nick

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 622
  • Same old city, same old tale
    • Προφίλ
Απ: Φώτης Γεωργίου
« Απάντηση #19 στις: Σαβ 25 Ιούν 2011 17:41 »
Νερατζόκωλος που ξεκίνησε την καριέρα του στο βάζελο σύμφωνα με το μάνατζερ.

Αποσυνδεδεμένος LEON

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 377
    • Προφίλ
Απ: Φώτης Γεωργίου
« Απάντηση #20 στις: Σαβ 25 Ιούν 2011 19:33 »
αντε να σε δουμε Φωτακη στο χορταρακι γιατι απο δηλωσεις βαρεθηκαμε.....εχουμε ακουσει ουκ ο λιγα.....

μακαρι να βγει δε λεω αλλα στην ηλικια του δεν μπορεις να τον πεις και ταλεντο τετοιους παικτες τους θελουμε γιατι ειναι απο κοντα εδω και ξερουν που ερχονται και τι σημαινει ΠΑΣ για τον κοσμο...... :stop:
« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 25 Ιούν 2011 21:39 από deceiver »

Αποσυνδεδεμένος Geopasoles

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.057
  • ΠΟΥΛΑ ΕΦΥΓΕΣ....ΟΤΙ ΕΒΓΑΛΕΣ ΕΒΓΑΛΕΣ...
    • Προφίλ
Απ: Φώτης Γεωργίου
« Απάντηση #21 στις: Σαβ 25 Ιούν 2011 20:56 »
σκεφτομουν να παρω διαρκειας αλλα τωρα δν αντεχω χωρις αυτο γιατι με τετοιους παιχτες γινεται δουλεια...ανεβαινει το επιπεδο...μας δουλεουν συνταυροι...
:pas: και  :mono:   :flag:

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Φώτης Γεωργίου
« Απάντηση #22 στις: Σαβ 25 Ιούν 2011 22:22 »
Μπάμπης Ταμπάσης
Άντι Λίλα
Φώτης Γεωργίου


Μεταγραφές ...
Προφορικές συμφωνίες συνεργασίας.

Διορθώστε με αν ...
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος drakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 908
    • Προφίλ
Απ: Φώτης Γεωργίου
« Απάντηση #23 στις: Παρ 08 Ιούλ 2011 13:50 »
Από τον Βουβοπόταμο Πρεβέζης (το χωριό πρίν την Γλυκή στον Αχέρωντα),ο πατέρας του έχει ένα καφενείο,ψίνει κανα κοτόπουλο έχει και λίγα προβατάκια καλοί και εργατικοί όλοι στην οικογένεια.

Αποσυνδεδεμένος paspaliars

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.483
    • Προφίλ
Απ: Φώτης Γεωργίου
« Απάντηση #24 στις: Πεμ 14 Ιούλ 2011 19:01 »
μπορει τα πιο πολλα ονοματα π ακουγονται να ναι ξενκα αλλα αν δεν παινεψεις πρωτα το σπιτι σου θα πεσ να σε πλακωσ λενε στο χωριο μ....γι αυτο λεω  :pas: ΦΩΤΟ ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕς ΣΤΝ ΠΑΤΡΙΔΑ :pas: ΗΠΕΙΡΩΤΟΠΟΥΛΟ κ ειμαι σιγουρος πως στα παιγνιδα θα δαγκωνεις σιδερα... :mono:
....ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ AJAX ΤΗς ΗΠΕΙΡΟΥ...