Αποστολέας Θέμα: Φιλικός αγώνας ΠΑΣ Γιάννινα -Ολυμπιακός στις 13 Αυγούστου  (Αναγνώστηκε 43474 φορές)

Αποσυνδεδεμένος GIWRGAKIS99

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 491
    • Προφίλ
Λήξη, 0-0.

Η ομάδα χρειάζεται ένα δεκάρι που θα οργανώνει επιθετικά και ένα φορ γκολτζή. Ο Μπουχάν ίσως έπρεπε να παραμείνει, αντί να ψάχνουμε από την αρχή.

Ο Ζαϊρί δεν ξέρω αν είναι αυτό που ψάχνουμε, δεν σκοράρει και είναι μεγάλο αρνητικό στοιχείο του.


-----------------------

Δηλώσεις Ντεμόλ:

"Έμεινα ευχαριστημένος, έδωσα χρόνο συμμετοχής σε παίκτες που έχουν προβάδισμα για την 11άδα. Η άμυνα ήταν σταθερή, πρέπει να βελτιωθούμε στην επίθεση. Είμαστε περίπου στο 70-75% της κατάστασής μας."

Δηλώσεις Πάντου:

"Ευχαριστώ τον φίλαθλο κόσμο των δυο ομάδων. Στοχεύουμε στην παραμονή"
« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 13 Αύγ 2011 23:05 από GIWRGAKIS99 »

Αποσυνδεδεμένος Αντώνς

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 433
    • Προφίλ
Ο Νικοπολιδης μόλις επιβιβάστηκε στο τζιπ τύπου ήπιου.
Se ci coglie la crudele morte, dura vendetta verrà dal partigian..

Αποσυνδεδεμένος PASas_

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 727
    • Προφίλ
Δεν μας έκανε σε πολλά πράγματα σοφότερους το σημερινό φιλικό. Απλώς επιβεβαιώθηκαν όλα όσα βλέπαμε από την αρχή της προετοιμασίας. Έχουμε μια ομάδα με τεράστια έλλειψη επιθετικού ταλέντου και ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ. Έτσι αναγκαστικά το ρίχνουμε στο φιλότιμο και την άμυνα. Μπροστά όμως δεν υπάρχει παίχτης να του πετάξεις την μακρινή μπαλιά και να φύγει στην κόντρα. Θέλουμε έναν Σιαλμά για την κορυφή της επίθεσης κι έναν για το δεξί άκρο. Στα 20 από τα 30 παιχνίδια του πρωταθλήματος θα παιξουμε με αυτή την αμυντικογενή τακτική, κι αν δεν βρούμε παίχτες γρήγορους να απειλούμε στην αντεπίθεση δεν έχουμε καμιά μα καμία τύχη για την παραμονή.

Στα της κερκίδας, στη σκεπαστή που ήμουν εγώ το 60% ήταν Ολυμπιακοί. Ίσως να είναι και επιεικής η εκτίμηση μιας και τριγύρω από εμένα ήταν το 80%...
« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 13 Αύγ 2011 23:18 από PASas_ »

Αποσυνδεδεμένος fastmanakos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 329
    • Προφίλ
ξεφτύλα

Αποσυνδεδεμένος Serpents on paradise

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 613
    • Προφίλ
Προσέχετε τι γράφετε σε ανοιχτό φόρουμ.

Αποσυνδεδεμένος batigoal9

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 55
    • Προφίλ
Ειχε καποια σημεια το παιχνιδι που αναπτυχθηκαμε σωστα. Ηταν και κακος ο γαβρος βεβαια γενικα.
Θελουμε ενα Ζαιρι παντως ή ενα εξτρεμακι τελος παντων. Κι ενα γρηγορο φορ για τις κοντρες.
Ο Σιαλμας θα ταιριαζε φετος πολυ για αυτα τα "δυσκολα" ματς.

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
κερκιδαρα και ομαδαρα σημερα.
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ
Ενταξει τουλαχιστον σημερα η ομαδα προσπαθησε,η επιθεση μας δεν κανει..ο Κουεβας ειναι βαρυς και δεν εχει ταχυτητα να παρει μια μακρινη μπαλια,ο Μπακα και αυτος οσο αλκτικος και αν ειναι τα σημαδια της κουρασης ειναι φανερα..οποτε παπαλα μπροστα!..Επειγων επιθετικος!..Παλι δεν μπορω να καταλαβω κατι μπερδεματα μεταξυ των παιχτω μας λες και κολαει ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ ΤΟΥΣ πραγματικα ομως!!!...Και σιγουρα εναν Ζαιρι να βγαζει καμια μπαλια κοφτη γιατι......χαθηκαμε!

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Όλοι παίξανε αρκετά καλά. Αν είχαμε και ταχύτητα στην επίθεση και εξτρέμ τότε θα μιλούσαμε για άνετη παραμονή.
Μου άρεσε πολύ που γυρίζαμε πίσω έγκαιρα και κόβαμε οποιαδήποτε αντεπίθεση του γαύρου. Ανασταλτικά παίξαμε καλά. Ελπίζω να μην οφείλεται στο ότι ο γαύρος δεν έπαιξε καλά αλλά το αντίθετο, ότι ο γαύρος δεν έπαιξε καλά γιατί είμασταν καλοί ανασταλτικά.
Από παίκτες μου άρεσαν πολύ ο Κεϊτά, ο Φεγκρούς, ο Πάντος και ο Ντε Βινσέντι (αυτός α' ημίχρονο μόνο). Περίμενα περισσότερα από Βάντερσον (αλλά θα μου πείτε ότι προέρχεται από τραυματισμό), Λίλα και Πάτσα.
Οι αλλαγές στα τελευταία 2-3 λεπτά του παιχνιδιού τι σκοπό εξυπηρετούσαν;

Αποσυνδεδεμένος torosblasphemy

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 279
    • Προφίλ
κερκιδαρα και ομαδαρα σημερα.

ελπιζω να μην το εννοεις πασα μ
...Μέχρι Την Άκρη Του Κόσμου Ταξίδεψα...

Αποσυνδεδεμένος ham n huias

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 46
    • Προφίλ
Μαλλον με την ιδια φιλοσοφια με περσι θα παιζουμε και φετο. Κραταμε το 0 και οτι βγει. Λιγο ασυνδετοι φανηκαμε σε καποιες φασεις, αλλα η γενικη εικονα καλουτσικη. Εχει θεληση η ομαδα και μαλλον το κλιμα ειναι παλι καλο.
Ο γαυρος απογοητευση, εκτος απο το νομερο 15 που εκανε μεγαλο παιχνιδι, εστω και φιλικο.
Ο Κυρκος απαραδεκτος μας στερησε τη νικη γοητρου.
Ο Κειτα ειναι εγγυηση. Και λαθος να κανει, το διορθωνει κατευθειαν.
Το μαροκινο φαντομ στο τερμα ολα τα λεφτα. Αριστος.
Αυτος ο Κου(ε)βας πολυ παχυς. Θελει διαιτα και μετα προπονηση...
Οτι και να λεμε θελουμε 2 σεντερ φορ επειγοντως! Και 1-2 ακομα λιγο παραπισω.


Οσο για τον κοσμο, αρκετα υπερβολικες αποψεις διαβασα. Καθομουν στη μεγαλη ψηλα. Γυρισα ολη τη μεγαλη και αυτα που διαβαζω πανω, δεν τα εξακριβωσα.
Μονο ενα παλικαρι ειδα που ειχε πατεριτσες και ειχε μπλουζα του ολυμπιακου, μαλλον τιμης ενεκεν και 2 γραφικους πατεραδες με τα 6χρονα πιτσιρικια ντυμενα με την ερυθρολευκη εμφανιση. Μηπως τα μπερδεψατε με το βαμβακουλα τον κοβασεβιτς και αλλους 4-5 παλαιμαχους που φορουσαν μπλουζα του οσφπ? 
Πουθενα στη μεγαλη δεν ακουστηκε συνθημα, ή προτροπη ή χειροκροτημα σε ερυθρολευκη φαση. Μονο οταν φωναζανε οι ολυμπιακοι για τον Τασο Παντο ακουστηκε κατι σαν προτροπη για χειροκροτημα για ανταποδωση στους κοκκινους.

Οι γιαννιωτες που φωναζανε ηταν καμια 200αρια στην ακρη της απεναντι, οχι σημαντικη ποσοτητα, αλλα πολυ δυνατη φωνη και συμμετοχη.
Οι γαυροι ηταν λιγοτεροι απο 500 εκ των οποιων φωναζανε πανω απο 300. Παρολα αυτα οι γιαννιωτες πηραν την κερκιδα και μαλιστα ανετα.
Δεν ξερω τι ακουγοταν στην tv, στο γηπεδο τα γιαννιωτικα ντεσομπελ ηταν πιο δυνατα απο τα ερυθρολευκα. Και μαλιστα οι γιαννιωτες φωναζανε και 1 ωρα πριν το ματς συνεχεια, ενω οι κοκκινοι ξεκινησαν στην εισοδο των ομαδων.
Απαραδεκτοι οι γαυροι, γελοιοι χωριατες, φερανε σπιρταδες-γουρουνες (οι εκωφαντικοτερες) σε φιλικο ματς 15Αυγουστο. Οι γιαννιωτες βρισανε τον θρυλο και τον πειραια (3-4 συνθηματα συνεχομενα πολυ δυνατα) κατι που αρεσε σε ολο το γηπεδο και οι χωριατο-γαυροι απο τις γυρω περιοχες κανανε τουμπεκι. Ουτε καν τολμησαν να απαντησουν.

Γι αυτο στην κερκιδα σημειωσατε ασσο. Αυτα απο το δικο μου ρεπορταζ.
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 14 Αύγ 2011 00:59 από ham n huias »

Αποσυνδεδεμένος HarMPas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.127
    • Προφίλ
μνια ζωη στα Πας Γιανν’να
μπερδευμε τν ομάδα μι τν γκερκιδα
το ιδιο γραφτε κι αποψι
καμπόσοι δω περα μεσα

σουρουβολιο κατ η σουπιρ λι
το σιροπι δενει στο Πας Γιανν’να

ΠΑΡΤΕ ΚΟΛΥΡΓΙΟ
ΤΟ ΛΙΤΡΟ ΠΑΡΤΕ
ΓΙΑ ΝΑ ΡΙΝΤΕ ΣΤΑΓΟΝΙΣ

ως HarMPas
KI MI ΠΑΣΩΕΣ ΤΣ ΦΡΕΝΕΣ
αλλου βοσκιάω
κι αλλου τραγδαω γαβρουλια μ
πικραμενα κι ζντρουμουγμενα
προβλμα σας πεδω περα

ο Ντιμολς θα φυγει φόσον δε κανει για γαυρο;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
μαστε το νου σας από μεργια Αγγελή>>>>>>>>>>
το Ζαγιρι τον ειχαν στα ποδυτήργια, δε τον εβγαλαν  αλλαή------------

περ αυτηνα μνια σουμα να καμω για τν ομαδα μι δυο κβεντες αποψε

ΤΟ ΤΣΑΡΟΥΧΙ ΤΟΧΜΕ
ΛΙΓΟΝ ΑΠΟ  ΦΟΥΝΤΑ ΜΑΣ ΛΗΠΕΙ

υγ  ο φιλοζ μ  ερθε ----- παρ τηλεφνο σαν εφτεκες;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; αστοησες κι το φακο στο μπαρ ο χαμενι εεε χαμενι :pas:

Αποσυνδεδεμένος Tsimendos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.514
    • Προφίλ
Το 70% που είπε ο ΝΤΕ ΜΟΛ οτι ειναι έτοιμη η ομάδα για μενα σημαίνει: φτιάξαμε την άμυνα, πάμε τώρα για την επίθεση...
Το μόνο πρόβλημα η αριστερή μεριά στην άμυνα, και γι'αυτό μαλλον θέλει παίκτη πίσω.

Αποσυνδεδεμένος Tsakali

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 65
    • Προφίλ
ακόμα γελάω με το Χουτ......πρώτη επαφή με τη μπάλα...την πατάει και πέφτει.......χοχοχοχοχο

όπως και η ομάδα μάλλον σε κανα 9μηνο.....

εγώ μόνο τον πάντο είδα σήμερα....
τσακάλι: (το) ους.[<τουρκ. cakal, ινδ.αρχής] είδος σαρκοφάγου ζώου|| άνθρωπος σκληροτράχηλος

και TOROS και LOCOS

Αποσυνδεδεμένος taxidriver

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 123
    • Προφίλ
Σε στεναχώρησε η ομάδα σήμερα,ε;
Δεν πειραζ,θα σ περασ


 :mono:  :mono:  :mono:

Αποσυνδεδεμένος CPAS1

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 517
    • Προφίλ
Λοιπόν κάποιοι εδώ μέσα έχετε χάσει τα αυγά και τα πασχάλια. Αν η χτεσινή ομάδα δε σας άρεσε, απέναντι στον Ολυμπιακό, τότε μάλλον τα γραφόμενά σας πρέπει μάλλον να περάσουν στα ανέκδοτα.
Τι είδα θετικό:
1. ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑ: Ο Φέγκρους όχι μόνο ήταν άψογος όποτε χρειάστηκε αλλά διάβαζε το ματς και καθοδηγούσε την άμυνα
2. ΜΠΟΥΖΙΝΤ: Ηγέτης στη άμυνα. Πέρα από αυτά που είδατε στην τηλεόραση κατηύθυνε με μαεστρία όλη την αμυντική γραμμή. Θύμισε Παπάζογλου. Έκανε και τον Κώτσιο να είναι σούπερ.
3. ΛΙΛΑ: κέρβερος και πολυεργαλείο στη μεσαία γραμμή.
4. ΚΕΙΤΑ και ΝΤΕ ΒΙΝΣΕΝΤΙ: Σε άλλο επίπεδο, εκείνος ο δύστυχος Μανιάτης ακόμα ψάχνει τον Τόμας.
5. ΠΑΝΤΟΣ: Απροσπέλαστος!
5.ΠΑΤΣΑΤΖΟΓΛΟΥ: Ανασταλτικά και οργανωτικά από τους καλύτερους!
Υπήρχαν και αρνητικά τα οποία επεσήμανε ο Ντε μολ και σιγά σιγά με δύο ακόμη προσθήκες ( η μια θεωρείται τελειωμένη) τα πράγματα βρίσκουν το δρόμο τους.
Αν δε σφύριζε ο ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ κύρκος θα μιλούσαμε και για κανένα θρίαμβο επί του πρωταθλητή. Καλύτερα όμως έτσι να κρατάμε το κεφάλι χαμηλά και να δουλεύουμε. Αλήθεια γνωστή δημοσιογραφική οικογένεια της πόλης τι έχει να πει για τον Λίλα;

Αποσυνδεδεμένος Behos

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 163
    • Προφίλ
Προσωπικά, είδα αρκετά θετικά στοιχεία στην ομάδα μας:
- είναι δεμένη, ειδικά πίσω (κάτι που έλειψε και πέρυσι και πρόπερσι), αρκετά τσαμπουκαλεμένη και έχει κίνηση και κάποιους αυτοματισμούς
- φαίνεται να βγαίνουν οι μετεγγραφές στην άμυνα (Φεγκρούς, Μπουζίντ)
- Πάντος και Πάτσα δίνουν εμπειρία και σταθερότητα
- Λίλα αποτελεί αξιόπιστη επιλογή για το κέντρο και Μπεσέρα τεχνίτης
- Δείχνουν ανεβασμένοι κάποιοι από τους περσινούς (Κεϊτά, Ντε Βισέντι και ο κακομοίρης ο Τζάνης που όλοι του την πέφτουν και πάντα παίζει και μάλιστα σε διάφορες θέσεις)

Προφανώς, μας λείπουν δύο πράγματα:
- Ένας δημιουργικός παίκτης που θα κάνει το κάτι παραπάνω, θα πάρει τα στημένα, θα πάρει κάποιο παιχνίδι με ένα μαγικό. Τώρα αν αυτός θα είναι ο Ζαϊρι ως εξτρέμ, ένα δεκάρι ή κάποιος περιφερειακός επιθετικός δε με απασχολεί, το θέμα είναι ότι λείπει
- Ένα σέντερ φορ γιατί ο Κουέβας δεν... και ο Μπάκα δε βγάζει ολόκληρη χρονιά, ίσως ούτε ολόκληρο παιχνίδι.
Αν όντως ο Ζαϊρι είναι κοντά στο να υπογράψει, νομίζω ότι έχουμε αρκετό χρόνο ακόμα να βρούμε έναν γκολτζή να κάνει τη δουλειά και μάλιστα χωρίς μεγάλο κόστος!

Αποσυνδεδεμένος astralon

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.817
  • Plavo srce
    • Προφίλ
-Δεν έχω διαβάσει απολύτως τίποτα
ούτε φυλλάδες ούτε sites ακόμα για το χτεσινό ΠΑΣ-οσφπ 0-0...

-Με κάλυψαν οι σύνταυροι Behos και CPAS απόλυτα..

-2 κουβέντες παραπάνω...

-Ο ΠΑΣ σαφώς ήταν ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ απο τον Ολυμπιακό
δεν απειλήθηκε καθόλου απο τον περσινό πρωταθλητή
και αν οι κόρακες-- Κύρκος και πλαινός
σφύριζαν λίγο πιο ..50-50
ο ΠΑΣ ίσως έβαζε γκόλ με τον Πάντο
και ίσως κέρδιζε και πέναλτι σε χέρι γαύρου μεσα στην περιοχή...

-Χαρακτηριστική φάση ήταν
όταν ενας γαυρος τράβαει παρατεταμένα την φανέλα παίκτη μας
με τον Κύρκο να δίνει φάουλ ..αλλα να ...ξεχνάει την κίτρινη  >:(

-Καλά του τα είπε ο Πατσατζόγλου, στον πλαινό... ;)

-Δεμένη η ομάδα στα όπισθεν...
-Θέλουμε βοήθειες στο κέντρο
-Και μεγάλες βοήθειες στην επίθεση...

-Μπουζίντ: Θωρηκτό..Υποκλίνομαι :pashat:
-Πάντος: Ψυχάρα... φάνηκε πόσο έμπειρος και χρησιμος είναι :pas:
-Λίλα: Στην θέση που αγώνίστηκε έδειξε πολλά...
-Φεγκρους: Κατευθύνει την άμυνα, δεν απειλήθηκε ιδιαίτερα, έκανε μια ωραία επέμβαση σε εκτελεση φάουλ, ενώ και με την μπάλα στα πόδια δείχνει ψυχραιμος...
-Μπεσέρα: Φαρμακερό αριστερό πόδι.....Φοβερές εκτελέσεις φάουλ...

-Εντυπώσεις θετικότατες...

ΥΓ Ο Δασκαλάκης έδειξε πόσο μικρός πάικτης είναι
αφού στο ζεσταμα απάντησε σε οπάδους
δειχνοντας με τα δάχτυλα τον αριθμό 4....
..εννοώντας το 4-1 απο τον Τσάτσο...

-Μικρός παίκτης...μικρές επαγγελματικές αντιδράσεις.....
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 14 Αύγ 2011 12:51 από astralon »
 
KE EN EUROPA KIERO VERTE KE ASI VOLVERME LOKO'

Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ



ΥΓ Ο Δασκαλάκης έδειξε πόσο μικρός πάικτης είναι
αφού στο ζεσταμα απάντησε σε οπάδους
δειχνοντας με τα δάχτυλα τον αριθμό 4....
..εννοώντας το 4-1 απο τον Τσάτσο...

-Μικρός παίκτης...μικρές επαγγελματικές αντιδράσεις.....
[/quote]

Σοβαρα μιλας?? το μαλακισμενο το μπασταρδο..Τεσσερα θα φανε και αυτοι οταν ερθουν.

Αποσυνδεδεμένος microsurfer

  • Global Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Μηνύματα: 207
    • Προφίλ
Αρκετά καλό το ματς εχτές, με τον Θρύλο του ποδοσφαίρου να φοράει μπλε και μια ομάδα νεοφώτιστη ή β' εθνικής με κόκκινα...
Αν και είναι πολύ νρίς για συμπεράσματα, η ομάδα έδειξε να είναι πολύ καλή αμυντικά και γενικότερα ανασταλτικά, αρκετά καλή στις αντεπιθέσεις αλλά λιγότερο καλή στην δημιουργική της πλευρά. Είχαμε μεν την κατοχή αλλά δίχως να γίνει κάποια αξιόλογη ενέργεια, πλην 2-3, όπως αυτή του αδίκως ακυρωθέν γκολ και το δοκάρι του Τζάνη.
Η προσθήκη του Μπουζίντ (τι παιχτούρα είναι ο τζες!!!) έδεσε την άμυνα, αλλά η έλλειψη φορ αλλα και δεξιού χαφ φάνηκε πάρα πολύ. Δεν ξέρω σε τι κατάσταση είναι ο Κυριάκος βέβαια ππου δεν αγωνίστηκε.
Φεγκρούζ, αρκετά καλός και σίγουρα θα γίνει από τους αγαπημένους της κερκίδας, του αρέσει το νταραβέρι με τους οπαδούς.
Μπουζίντ, είναι νομίζω ο παίχτης που μας έλειπε... πάντα! Κρατάει άψογα θέση, οργανώνει του υπόλοιπους, ξέρει πότε και που πρέπει να κινηθεί, άψογος!
Πάντος, mvp! Κλασσικός σβούρας, σίγουρα ο Βαλβέρδε τον λιγουρεύεται!
Καλός ο Κώτσιος, δίχως να κάνει τπτ το ιδαίτερο αλλά φοβερή αδυναμία του φιλότιμου Βάντερσον που πάλεψε μεν αλλά ο αντίπαλος του τον νίκησε σχεδόν σε όλες τις μονομαχίες τους...
Κειτά πολύ καλός και για δεδομένα Σούπερλιγκ, Πατσατζόγλου και ο Λίλα πάρα πολύ καλοί. Ο πρώτος νομίζω βρίσκει την φόρμα του μουντιαλικού, ο δεύτερος πραγματικά δείχνει πολύ καλά στοιχεία και αξιοσημείωτο πάθος.
Ο κλασσικός φιλότιμος Τζάνης με τις κλασσικές αδυναμίες του, προσπάθησε και έπαιξε αρκετά καλά, υπήρξε και λίγο άτυχος ενώ πολύ ορεξάτος και ο Τόμας ο οποίος δείχνει να μην καταλαβαίνει ούτε από Ολυμπιακούς ούτε από τιποτα, μακάρι να συνεχίσει έτσι!
Ο Μπακαγιόκο, έδειξε για άλλη μια φορά τον κλασσικό σουπερλιγκάτο εαυτό του... η μια πατάτα μετά την άλλη, λίγο τρέξιμο, νευρικός δίχως λόγο, γενικά απαράδεκτος. Εξαιρετικό παράδειγμα προς αποφυγήν σε όλους τους τομείς...
Μπεσσέρα, δεν έδειξε κάτι το ιδιαίτερο δυστυχώς αν κ τον συμπαθώ πολύ, ίσως να θέλει χρόνο προσαρμογής, δείχνει να έχει καλή σέντρα.
Κουέβας, χοντρούλης, αργούλης θέλει δουλειά.
Χουτ δεν πρόλαβε να κάνει κ τπτ εκτός από το τσαφ με την μπάλα και ένα λάθος, δείχνει λίγο αγχωμένος...
Μιχαήλ σταθερά καλός ως δευτερη επιλογή. Οι υπόλοιποι δεν είχαν και πολύ συμμετοχή και έγινε μεγάλο ανακάτεμα: Κηπουρός, Ανδραλας, Τζημόπουλος, Γεωργίου (ιδιαίτερα κεφάτος), Βίλα. Τσάνης και Οικονόμου παιξανε κυρίως για την συμμετοχή αλλά κάτι είναι κ αυτό.

ΠΑΡΤΕ ΦΟΡ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΕΠΙΛΟΓΗ!!! ο Μπάκας είναι για σύνταξη...


Κερκίδα: γενικά λίγος παλμός, οι 500 της παλιάς προσπάθησαν όσο μπορούσαν αλλά η μεγάλη νεκρή και είναι λάθος να λέμε πως είχε πολλούς GAYρους γιατί δεν είναι αλήθεια απλά ήταν ξενερωτοι όπως και οι μισοί της μικρής που από την μέση του γηπέδου κ πάνω ήταν βουβοί...

Αποσυνδεδεμένος JES

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 74
    • Προφίλ
Εγώ πάντως απο χθές το συμπέρασμα που έβγαλα είναι ότι οι μισοί τουλάχιστον απο εδώ μέσα είστε οχι απλά τραγικοί αλλά για ΣΦΑΛΙΑΡΕΣ...Όλο γκρίνια για την ομάδα, γκρίνια για την κερκίδα, γκρίνια για τον πρόεδρα, γκρίνια για τον προπονητη και πάει λέγοντας.....Άλλος βλέπει χιλιάδες γαύρους στο γήπεδο, άλλος δεν ακούει την κερκίδα του ΠΑΣ και είμαι 100% σίγουρος ότι αν βρεθούμε μια μέρα όλοι απο εδώ μέσα στο γήπεδο οι μισοί θα φοράνε μώβ-λιλά μπλουζάκι με ρίγες και καβάντζα πουλοβεράκι ή ζακετάκι για τις πρώτες αγωνιστικές και απο φώνή....?Ανάθεμα και αν εχουν πεί ένα σύνθημα για τον ΠΑΣ....Αντε ρε καρμοίριδες που θέλετε και ΠΑΣ....Τρομάρα σας....μου το παίζετε και οπαδοί...Όλο κριτική είστε για το ένα και για το άλλο και δεν έχετε καταλάβει ένα πράγμα...ΟΤΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΑΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ...για αλλους απο μάς είναι "αρρώστεια" για άλλους απλά η ομάδα της πόλης μας...αλλά μάλλον η πολύ παντόφλα απο το σπίτι σας κάνει να ξεσπάτε και να γράφετε του κόσμου τις μαλακίες εδώ μέσα...


ΥΓ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΣΗΜΑΙΕΣ ΝΑ ΑΝΕΜΙΖΟΥΝΕ...ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΤΑΥΡΟ ΨΗΛΑ....

 :flag: :flag: :flag:

Αποσυνδεδεμένος djtonakos

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 151
  • ΠΑΣ,γιατί έτσι!!!!
    • Προφίλ
Να πω κ εγώ 2-3 πραγματάκια.Καταρχάς το ματς το είδα από την Tv διότ είμαστε κ στο χωριό.

Αυτό που μ άρεσε είναι ότι από τα προηγούμενα φιλικά φάνηκε βελτίωση.Φάνηκαν κάποιοι αυτοματισμοί που δεν είχαμε ξαναδεί,με κορυφαία την φάση του δοκαριού του Τζάνη όπ' απ'την απέναντι πλευρά ο Τόμας (νομίζω) του βγάζ την μπαλιά.
Νομίζω πως κ από τα προηγούμενα ματς είχαμε περισσότερη κίνηση αλλά κ ταχύτητα,που σημαίνει πως η κούραση της προετοιμασίας σιγά σιγά φεύγει.

Για παίχτες δε γράφω γιατί από την τηλεόραση δεν μπορώ να βγάλω συμπεράσματα.
Όμως θέλω να πω για τον Μπουζίντ πόσο ωραίος παίχτης είναι κ ότι με τον Φεγκρούς μάλλον θα φτάσουν σε υψηλά επίπεδα επικοινωνίας και θέλω να πιστεύω πως θα συμπαρασύρουν κ τον Κώτσιο κ δε θα δούμε πολλές πίτες φέτο.Θέλω να πιστεύω.

 :mono: :mono: :mono: 
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 14 Αύγ 2011 14:46 από djtonakos »
Αν είναι να πέσω,ας πέσω.Όμως δε θα κάνω σε κανέναν αυτά που κάνανε σε μένα.Γιατί αν αρχίσω να τα κάνω κ εγώ θα είναι σαν να δικαιολογώ αυτά που μου κάνανε.

Αποσυνδεδεμένος GIWRGAKIS99

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 491
    • Προφίλ
O Φεγκρούς είναι συμπατριώτης του Ζαϊρί, Μαροκινοί αμφότεροι.

Ο Μπουζίντ είναι Αλγερινός.

Γενικά όμως οι δυο (Φεγκρούς και Μπουζίντ) φαίνονται αρχοντικοί και μακάρι να συνεχίσουν έτσι.

 :mono:

Αποσυνδεδεμένος kastrinos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 333
    • Προφίλ
ΠΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ...
χαχα κορυφαια η ατακα και πραγματικα εκει ειναι ολο το ζουμι. συμφωνω απολυτα
σαν σταση ζωης γενικα η γκρινια, η μιρλα και η κακομοιρια δεν εχουν ενδιαφερον  :mono:


Αποσυνδεδεμένος djtonakos

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 151
  • ΠΑΣ,γιατί έτσι!!!!
    • Προφίλ
O Φεγκρούς είναι συμπατριώτης του Ζαϊρί, Μαροκινοί αμφότεροι.

Ο Μπουζίντ είναι Αλγερινός.

Ώπ σόρρυ.Μάλλον τα μπέρδεψα λίγο.Γράψτε χ.
Αν είναι να πέσω,ας πέσω.Όμως δε θα κάνω σε κανέναν αυτά που κάνανε σε μένα.Γιατί αν αρχίσω να τα κάνω κ εγώ θα είναι σαν να δικαιολογώ αυτά που μου κάνανε.