Αποστολέας Θέμα: Φιλικός αγώνας ΠΑΣ Γιάννινα -Ολυμπιακός στις 13 Αυγούστου  (Αναγνώστηκε 43476 φορές)

Αποσυνδεδεμένος nick

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 622
  • Same old city, same old tale
    • Προφίλ
Θελουμε εναν να στελνει τη μπαλα στα διχτυα. Ο Ντεμολ εχει προσαρμοσει το συστημα του στο στυλ των παικτων που εχει και με αυτο το ροστερ αυτος ο τροπος παιχνιδου μας ταιριαζει οποτε μη ζητατε επιθετικο συστημα και τοταλ φουτμπολ ξερω γω.Απο στις στημενες φασεις του Μπεσερα θα περιμενουμε γκολ καθως ο τζες ειναι κιλερ και θα μας το αποδειξει και στη συνεχεια. Ας καταφερουμε ετσι να μεινουμε κατηγορια και απο του χρνου με καποιες προσθηκες παιζουμε και πιο επιθετικα.
Η κερκιδα μας καλη ηταν , λειπανε πολλοι στα πανηγυρια αλλα και παλι καλα τα πηγαμε και ηταν καλο ζεσταμα για τα επισημα.
Τα περι ποσοστων των γαυρων στο γηπεδο ειναι μαλακιες τρελες , μην πινετε τσιπουρα πριν γραψετε στο πιτζιρο, μονο μετα. %-|

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
ΤΟ ΤΣΑΡΟΥΧΙ ΤΟΧΜΕ
ΛΙΓΟΝ ΑΠΟ  ΦΟΥΝΤΑ ΜΑΣ ΛΗΠΕΙ



"Βαλβέρδε: Λα Πούτα και Ντε Παλιό"


ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 – ΓΑΥΡΟΣ 1 – 0

Η Ομάδα μας έκανε εγκαίνια στο «πλεκτό» εντός έδρας με τον Κυρκόρακα …

Καριμ: οε οε οε 
Μπουζίντ: Νιντζα
Κώτσιος: Κώτσιος
Πάντος: Δύμαμη
Πατσατζόγλου: Εγκέφαλος??? … για να δούμε …

Βασικά, στηρίχτηκε στον Κορμό και φάνηκε να τραβάει  η μηχανή.
Εκτιμώ όμως ότι, η μπάλα δύσκολα  περνάει  στην επίθεση.

Χρειαζόμαστε καλύτερη  οργάνωση στο Κέντρο – ΧΑΦ – ΧΑΦ  προώθηση.
Χρειαζόμαστε  οπωσδήποτε και τον  - ΦΟΥΝΤ και όχι γκολ από τον Πάντο.
Μπακαγιόκο: Καλός, αν παίζαμε με 13 παίκτες … χρειάζεται ανταγωνιστή … θέσης.

Συμπέρασμα: Οργάνωση Κέντρου  - Κρούση.

Για Γαυροφιλοφρόνήσεις, ουδέν σχόλιον … :mono: :mono: :mono: :pashat:

* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.815
    • Προφίλ
εμενα η ομαδα μ αρεσε...
και η κερκιδα
αν σκεφτει κανεις οτι οι περισσοτεροι ηταν για μπανια

οι γαυροι χαλβαδες κλασικα

για τη μεγαλη φωναζω χρονια τωρα
αλλα δεν μ ακουει κανεις
στα αλλα που γραφω ξερουν να σχολιαζουν τελος παντων

ημασταν καμια 10αρια χθες
γκαριξαμε αλλα με 10,20,30 μετρα αποσταση ο ενας απ τον αλλο
και με 30 γαυρους στη μεση δουλεια δε γινεται
πυρηνα στη μεγαλη ρε ξυπνατεεεεε
να ξεσηκωνει τον κοσμο να γινεται της πουτανας

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Καλή η ομάδα γενικά χτες.Τέρμα βρήκαμε.Άμυνα έχουμε τον Μπουζίντ.Ένας στο κέντρο και ένας στην επίθεση χρειάζεται.Φυσικά δεν θα μιλάμε μετά για παραμονή αλλά για το κάτι παραπάνω.Τα κοράκια σπαστικά ακόμα και στα φιλικά.Κατόρθωμα.Δεν την παλεύουν καθόλου.Οι γαύροι πολύ σοβαρά το πήραν το ματς.Ήρθαν και με πολεμοφόδια.Αλήθεια αυτό μπορεί να τιμωρηθεί;Στην αρχή 3 δικοί μας πήγαν να παίξουν τσαμπουκά.Πάλι καλά τα βάγεραν από εκεί και δεν είχαμε άλλα.Η κερκίδα μας μια χαρά μπορεί να βγάλει φωνή.Διάρκεια δεν έχει.Και όπως έχω ξαναπεί....όχι άλλο όφη.ΦΤΑΝΕΙ.Καλή η προσπάθεια να ακουστεί το μέχρι την άκρη του κόσμου ταξίδεψα.Αν μαθευτεί θα ακούγεται πιο πολύ.Οι αποχωρούντες γαύροι (όχι του πετάλου) άκουγαν διάφορα πειράγματα κατά την έξοδο τους...Σε μια στιγμή που ακούστηκε σύνθημα κατά του γαύρου άρχισαν να λένε και αυτοί για τα Γιάννενα.Μάλλον πρέπει να έπεσαν ψηλές με γαυρογιαννιώτες.

Αποσυνδεδεμένος nakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.141
    • Προφίλ
τα θετικα για την ομαδα ειπωθηκαν απο την πλειοψηφια!
Στα αρνητικα:κου(έ)ΒΑς ,ΟΠΩς ΤΟΝ ΑΝΕΦΕΡΕ ΚΑΠΟΙΟς!ειχα χρονια ναδω χοντρο παιχτη στην α εθνικη.με αυτον για ανταγωνιστη,οταν κουραζεται ο μπακας,θα μπαινει ο τζανης.
ενα δημιουργικο χαφ , μας χρειαζεται!δυσκολο ομως να το βρεις(στυλ φερναντεζ)
δλαγιος,ακραιος επιθετικος(ο ζαιρι) ειναι τελειος γιαυτο.

Αποσυνδεδεμένος chilly

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.780
    • Προφίλ
Λοιπόν για να τελειώσουμε με τα πέρι γάβρων σε σκεπαστές 60-80% καθώς επίσης και περί κερκίδας, καλό είναι να μην κρίνετε από την τηλεόραση. Υπήρχαν καμιά 50ρια γάβροι στην μεγάλη και καμιά 50ρια στην μικρή. Οι 50 στην μικρή δεν χειροκροτούσαν καν, ενώ οι άλλοι απέναντι απλά χειροκρότησαν όταν μπήκαν στο γήπεδο.
Για τις φωνές τώρα. Οι γάβροι μπροστά τους είχαν κάμερα και μικρόφωνο. Εμείς μπροστά μας δεν είχαμε ούτε κάμερες ούτε μικρόφωνα. Η αλήθεια είναι οτι φώναζαν κάμποσο αλλά αν βγουν στην φόρα βιντεακια από χτες θα γελάσει ο κάθε πικραμένος βάζελος. Κατά τ άλλα φιλότιμες προσπάθειες από τους δικούς μας, αν γεμίσει η μικρή μπορεί να γίνει κάτι.
Στα του αγώνα. Κύρκος και το άλλο τσουτσέκι που σφυρίζει και στο ερασιτεχνικό απέδειξαν γιατί και ποιοι ανεβαίνουν στην διαιτησία. Πολύ καλή λειτουργία αμυντικά, αλληλοκάλυψη κλπ αλλά στην ανάπτυξη είμασταν για τα σκυλιά. Άυτο άλλαξε όταν μπήκαν Γεωργίου-Μπεσέρα. Κάπως έτσι θα έιναι το σκηνικό με τα 3 αμυντικά χαφ. Δεν με χαλάει στα εκτός έδρας. Φεγκρούς θεός, και σαν τέρμα και σαν φάτσα κατά την αλλαγή του. Όχι άλλο Μπακαγιόκο.
φορεβερ

Αποσυνδεδεμένος PASas_

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 727
    • Προφίλ
Αν ήταν όντως 50 στη μεγάλη, τότε πρέπει να ήμουν πολύ γκαντέμης που είχα μια παρέα από 6 μπροστά μου, 3 από πίσω μου και 4 στα δεξιά μου. 13/50 δίπλα μου δηλαδή. Και μιλώ για τους άμεσα κοντινούς μου, γιατί υπήρχαν κι άλλοι στο επόμενο, μεθεπόμενο κτλ σκαλοπάτι.

Δεν μίλησα κρίνοντας από την τηλεόραση, αλλά μέσα από το γήπεδο. Έχω 11 χρόνια διαρκείας στην ίδια ακριβώς θέση και ξέρω σχεδόν έναν προς έναν τους ανθρώπους που κάθονται στην "περιοχή" μου. Ε δεν συνήθιζαν τόσα χρόνια να βαράνε ρυθμικά παλαμάκια στο "είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό". Πρώτη φορά χθες είδα τέτοια κατάσταση. Τώρα αν θέλουμε να στρουθοκαμηλίζουμε και να ωραιοποιούμε τα πράγματα, ΟΚ. Να πω κι εγώ ότι ήταν 50.

Όσο για το πώς ακουγόταν οι κερκίδες, μέσα από το γήπεδο δεν υπήρχε η εντύπωση ότι επικρατούσαν οι γαύροι. Το αντίθετο. Λογικά κάτι πρέπει να έπαιζε με τα μικρόφωνα της Nova. Άλλωστε υπήρχε κάμερα μόνο πίσω από το τέρμα που είναι στην θύρα 7 κι όχι στο άλλο.

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Χθες φανηκε οτι με τις προσθηκες που χρειαζομαστε σε κεντρο κ επιθεση η ομαδα θα επιτυχει τους στοχους που εθεσε (ή θα θεσει),ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΕΝΙΣΧΥΣΕΙς ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ ΓΚΟΛ κ για να σωθουμε θα χρειαστουμε κ νικες.
Ο ΠΑΣ χθες ηταν πιο δεμενη ομαδα σε σχεση  με οσα ειδαμε σε προηγουμενα φιλικα η 4αδα βαντερσον μπουζιντ κωτσιος παντος μου αρεσε ο πατσα ανεβαινει συνεχως ο κειτα παντα καλος απο κει κ μετα αρχιζουν οι προβληματισμοι για το πως θα κανουμε παιχνιδι πως θα βγαλουμε ευκαιριες κ πως θα βαλουμε γκολ.
Βεβαια αν μια ομαδα επρεπε να κερδισει ηταν ο ΠΑΣ ομως δεν μενουμε σ αυτα...μαθημενα τα βουνα απ τα χιονια...
Πολυ καλο φετος που δωσαμε δυνατα φιλικα κ μπορουμε να βγαλουμε σωστα συμπεραματα για τη δυναμικοτητα μας (κυριως ο κοουτσ).
Στην  κερκιδα απαιτειται περισσοτερος συντονισμος κ φωνη κ λιγοτερη κριτικη για να μη μας την παιρνουν.
Μπορει να ειναι ενοχλητικη η παρουσια αλλοθρησκων αναμεσα μας αλλα αυτα συμβαινουν ιδιαιτερα σε καλοκαιρινους φιλικους αγωνες.
Παντως δεν ηταν τοσο δραματικα τα νουμερα "αλλοθρησκων" συμφωνα με οσα ειδα εγω οποτε μην τρομαζετε :P

Αποσυνδεδεμένος President

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 162
    • Προφίλ
[size=undefinedpt]Εγώ πάντως απο χθές το συμπέρασμα που έβγαλα είναι ότι οι μισοί τουλάχιστον απο εδώ μέσα είστε οχι απλά τραγικοί αλλά για ΣΦΑΛΙΑΡΕΣ...Όλο γκρίνια για την ομάδα, γκρίνια για την κερκίδα, γκρίνια για τον πρόεδρα, γκρίνια για τον προπονητη και πάει λέγοντας.....Άλλος βλέπει χιλιάδες γαύρους στο γήπεδο, άλλος δεν ακούει την κερκίδα του ΠΑΣ και είμαι 100% σίγουρος ότι αν βρεθούμε μια μέρα όλοι απο εδώ μέσα στο γήπεδο οι μισοί θα φοράνε μώβ-λιλά μπλουζάκι με ρίγες και καβάντζα πουλοβεράκι ή ζακετάκι για τις πρώτες αγωνιστικές και απο φώνή....?Ανάθεμα και αν εχουν πεί ένα σύνθημα για τον ΠΑΣ....Αντε ρε καρμοίριδες που θέλετε και ΠΑΣ....Τρομάρα σας....μου το παίζετε και οπαδοί...Όλο κριτική είστε για το ένα και για το άλλο και δεν έχετε καταλάβει ένα πράγμα...ΟΤΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΑΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ...για αλλους απο μάς είναι "αρρώστεια" για άλλους απλά η ομάδα της πόλης μας...αλλά μάλλον η πολύ παντόφλα απο το σπίτι σας κάνει να ξεσπάτε και να γράφετε του κόσμου τις μαλακίες εδώ μέσα...[/font][/size]



Ουυυυιιι ο JES, τα είπες όλα ...

ΕΛΕΟΣ !!!

ΟΜΑΔΑΡΑ ΕΧΟΥΜΕ !!!   (με μια μικρή παραφωνία ... μπακα...κα...)


President speaking ...

Αποσυνδεδεμένος gel

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 148
    • Προφίλ
Καλή ομάδα έχουμε αν και δεν τρελαθηκα αλλα και μόνο ότι κοντραρεις τον πρωταθλητή έστω και φιλικά είναι και αυτο κάτι . Μπροστά είσαι μηδέν μέση και πίσω είσαι αρκετά καλός και για την κατηγορία . Γαυροι αρκετοί να μην πω περισσότεροι εντάξει 15αυγουστο φιλικό στα γιαννενα ... Ποιος να είναι εδώ... Αναμένουμε τις δυο μεταγραφές για να έχουμε ενα γενικό συμπέρασμα ...
Ps. Sport24.gr το γήπεδο του πας είναι χωράφι γι αυτο κΙ ο γαυρος δεν μπόρεσε να παίξει και χτύπησε και ο ιμπαγασα .... Ρε δεν γ@μιwμαστε καλοκαιριατικα ... Αρχίσαμε απο τώρα .. Το γήπεδο είναι στην καλύτερη κατάσταση που μπορούσε να είναι ....
Κύρκος.... Παλικάρι δεν το έχεις ... Δυστυχώς για σένα όχι για το φιλικό .... Μακραν κουραστικος και φαινεται να μην μπορει να ακολουθήσει ρυθμό παιχνιδιού ...
Πραγματικά μου άρεσε και η ώρα .. 9 μια χαρα ...σούπερ

Αποσυνδεδεμένος paspaliars

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.483
    • Προφίλ

Ps. Sport24.gr το γήπεδο του πας είναι χωράφι γι αυτο κΙ ο γαυρος δεν μπόρεσε να παίξει και χτύπησε και ο ιμπαγασα .... Ρε δεν γ@μιwμαστε καλοκαιριατικα ... Αρχίσαμε απο τώρα .. Το γήπεδο είναι στην καλύτερη κατάσταση που μπορούσε να είναι ....

ειναι φαινεται,της ιδιας σχολης με τον σερ Takis ,ο οποιος δηλωνε παλιοτερα οτι στα Γιανννενα η ομαδα του εχ προβλημα με το...χορτο...  ;)
βλεπεις οι δικιολογιες ειναι σαν τς κω......τρ.πες...
  ολοι εχουν απο μια....μονο που οι γαυρο τη βγαζουν αμεσως μπροστα.... :P :P :P :P
 :mono:
....ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ AJAX ΤΗς ΗΠΕΙΡΟΥ...

Αποσυνδεδεμένος xaris

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 141
    • Προφίλ
Αδερφια καλησπερα και χρονια πολλα.
Τον αγωνα με το γαβρο τον ειδα απο την τηλεοραση..Η ομαδα στο πρωτο ημιχρονο μου αρεσε πολυ και σιγουρα επρεπε να προηγηθουμε...στο δευτερο πεσαμε αλλα και παλι την ευκαιρια του αγωνα εμεις την ειχαμε.Οπως εγραψαν και παραπανω με φορ και με παιχτη ειτε στο κεντρο ειτε στα πλαγια πιστευω οτι μπορουμε να ειμαστε αισιοδοξοι για φετος.
Απο εκει και περα η γκρινια καποιων τοσα για το αγωνιστικο κομματι οσο και για την κερκιδα πραγματικα για μενα ειναι απαραδεκτη...Ειναι πολυ νωρις να κρινουμε την ομαδα, εχουμε δρομο μπροστα μας.Το σημαντικο για μενα ειναι οτι δειξαμε καλα στοιχεια ενω υπαρχει ακομα χρονος και για μεταγραφες για να καλυφθουν τα κενα στην επιθεση.
Σχετικα με την κερκιδα...εγω παντως στο α ημιχρονο ακουγα συνθηματα για τον πας ενω των γαβρων λιγα ,ακουγα μπινελικια κατα του γαβρου 8),στα οποια δεν ανταπεδωσαν οποτε οπως εγραψε και παραπανω ο πασολες στην κερκιδα σημειωσατε ΑΣΣΟ :mono: :mono:

Μαθηματα οπαδισμου δε θα κανω απλα για να βοηθησουμε την ομαδα σε αυτην την πολυ κρισιμη χρονια ,πρεπει να τη στηριξουμε και να ειμαστε συπειρωμενοι,οποτε οχι γκρινιες πριν καν ξεκινησει το πρωταθλημα. :pas:

Υγ:ΠΑΣ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΟΛΕΜΑΣ!

Αποσυνδεδεμένος torosblasphemy

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 279
    • Προφίλ
αι  ωρε   τζεδες  πως  κανετε  ετσι  κατευθειαν  μην πουμε  κατι κακο αμεσως ...   

τι να κανουμε τωρα  η  κεκιδα  δεν ηταν και η αναμενομενη  για ενα τετοιο ματς  κ ας ηταν κ φιλικο πως να το κανουμε δλδ...ΗΤΑΝ  ΣΗΜΕΙΑ  ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΝ,απτην τηλεοραση τουλαχ,ΜΟΝΟ ΓΑΥΡΟΙ,ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ  ΔΛΔ...κ  αν καποιους  τσ πειραζει  δε πραζ  καλυτερα  να γινουμε κακοι  ΠΡΟΣ ΟΦΕΛΟΣ  ΤΗΣ ΚΕΚΙΔΑΣ  παρα να κοιμομαστε στα χαμομηλια .. 

Στ τελικη εγω  φταιω π ασχολουμαι.Παρεπιπτοντωσ , οι  ΑΠΕΙ ΡΩΤΑΝ  δεν ηταν καν στο φιλικο κ γ μενα καλα εκαναν,Αυτα.
Οσο  γ αυτα  π πε ο JES ποιο πανω , καλο  θαναι  να μην γενικευει , οσοι ξερουν καποια πραγματα καταλαβαινουν καλυτερα ..παραπανω κβεντες  δ χρειαζονται..

Στα τ ματς τωρα  ,  φανηκε οτι κατι γινεται  , αρκετα καλα στοιχεια απτν ομαδα ,  κ μακαρι ναρθουν  αυτα τα 2  ονοματα π ακουγονται τσ τελευταιες ωρες..θαμαστε ΚΟΜΠΛΕ..
...Μέχρι Την Άκρη Του Κόσμου Ταξίδεψα...

Αποσυνδεδεμένος fastmanakos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 329
    • Προφίλ
Παράθεση
Παρεπιπτοντωσ , οι  ΑΠΕΙ ΡΩΤΑΝ  δεν ηταν καν στο φιλικο κ γ μενα καλα εκαναν,Αυτα.


γτ δεν ήταν;

Αποσυνδεδεμένος gel

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 148
    • Προφίλ
Εντάξει με την κερκίδα τι κολλάτε ? Ήταν όλη η γαυροήπειρος και μέχρι Βέροια γι αυτό ζούσαν γι αυτό ζουν και ήρθαν να φωνάξουν λες και είναι πρωτάθλημα και τελικός κυπέλλου δεν μου έκανε καθόλου εντύπωση και οκ φωνάζανε περισσότερο .... και τι έγινε σιγά ... Φιλικό ήταν και οι περισσότεροι ήταν καρφωμένοι στο γήπεδο να δουν τι πιάνει η ομάδα . Εγώ αυτό είδα ...
Ακόμη νεύρα έχω με το χόρτο ... το πάτησα και είναι μια χαρά απλα ήταν ένα τικ περισσότερο λόγο εποχής.... τπτ παραπάνω και δεν ήταν χωράφι...

Αποσυνδεδεμένος SATSI

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 498
    • Προφίλ
Συγγνώμη ρε παιδιά,αλλά ή εγώ δεν πάω καλά ή έβλεπα άλλο παιχνίδι!!!!!Που την είδατε καλή  την ομάδα;;;;;
-η μπάλα δεν περνάει απο το κέντρο προς την επίθεση ούτε με.......τάμα στη Μεγαλόχαρη!!!
-επίθεση;;;;;;ο θεός να την κάνει...ένας παίκτης αποκομμένος,και ποιός παίκτης!!!!!Ο Μπακαγιόκος!!!!Δέκα κοντρόλ μέχρι να την σταματήσει,σβούρες γύρω από τον άξονά του
και τα ίδια Παντελή μου τα ίδια Παντελάκη μου!!!Και εναλλακτική λύση ποιός;;;;;Ο Κουέβας;;;;Έλεος!!!
-Άμυνα;;;;Με τον Κώτσιο;;;;Ή με τον Χούτ;;;;Οι άνθρωποι είναι αχαρακτήριστοι!!!
-Η βασική ενδεκάδα,ήταν ουσιαστικά η περσινή ενδεκάδα,χωρίς Σιαλμά και χωρίς την εναλλακτική Σκούφαλη.Φύγαν αυτοί και δεν ήρθαν καλύτεροι.....
-Φωτεινές εξαιρέσεις,ίσως οι Μπουζίντ,Μπεσέρα κι ο τερματοφύλακας,αλλά δεν φτάνουν!!!Είναι λίγοι!!

Αν δε γίνουν 3 μεταγραφές,δυό χαφ κι ένας επιθετικός,παιχταράδες,είμαστε χαμένοι από χέρι!!!Επίσης,έχουμε 1,5 τερματοφύλακα!!!Ο Ταμπάσης δεν είναι τερματοφύλακας,είναι ο δωδέκατος πάικτης του αντιπάλου.
Με αυτή την ομάδα,σε εκτός έδρας παιχνίδια δεν υπάρχει περίπτωση να περάσεις τη σέντρα και σε εντός έδρας παιχνίδια θα πρέπει να κάνεις  τάματα για να κερδίσεις
με 1-0,τίποτε περισσότερο δε μπορείς να περιμένεις!!!

Αποσυνδεδεμένος Geopasoles

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.057
  • ΠΟΥΛΑ ΕΦΥΓΕΣ....ΟΤΙ ΕΒΓΑΛΕΣ ΕΒΓΑΛΕΣ...
    • Προφίλ
και τον ροναλντινιο να σας φερνανε παλι θα γκρινιαζατε...μια χαρα ειναι η ομαδα...ειναι πολυ καλυτερη απο του παρασχου προπερσι...για το μονο που συμφωνω ειναι για τον σεντερ φορ,ειναι αναγκαιος ενας 11ατος σεντερ φορ...ημασταν καλη με τον γαυρο...περιμενα να δω τσοντα και ειδα μια καλα στημενη ομαδα...μπραβο στον ντεμολ...εχουμε καιρο να κρινουμε την ομαδαρα μας...μην την σταυρωνεται απο τα φιλικα λιγο ελεος...
« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 16 Αύγ 2011 12:46 από Geopasoles »
:pas: και  :mono:   :flag:

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Συγγνώμη ρε παιδιά,αλλά ή εγώ δεν πάω καλά ή έβλεπα άλλο παιχνίδι!!!!!Που την είδατε καλή  την ομάδα;;;;;

Τι να πει ο γαύρος τότε που δεν έκανε ούτε μια ευκαιρία....
Μη βιαζόμαστε να κρίνουμε θετικά ή αρνητικά ακόμα. Ας δούμε και τι ψάρια θα πιάσουμε με τη Λάρισα, μια ομάδα μικρομεσαία.
Και παρεπιπτόντως ο Κώτσιος έπαιξε καλά στο παιχνίδι αυτό. Εγώ μόνο ένα λάθος είδα ότι έκανε (από αυτά που σου προκαλούν συγκοπή δλδ).

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Αυτο που ισως δεν εχουμε καταλαβει ειναι οτι αυτο το ποδοσφαιρο θα παιξει η ομαδα στη superleague.
Kλειστη αμυνα 3 αμυντικα χαφ κ μετα οτι βρεξει μπροστα,δηλ τι περιμενατε με τις μεταγραφες αυτες?
Δεν υπαρχει περιπτωση να δουμε φιλοι διαστημικο ποδοσφαιρο...
 ετσι θα παμε...
 απλα εαν ερθει ενα φορ κ ενας κεντρικος να σου κανει παιγνιδι,(απ το πανω ραφι ομως ετσι?)
 ισως δουμε λιγο καλυτερη μπαλιτσα κ ισως σωθουμε πριν παμε γεντι κουλε οποτε ολα κ ολοι ικανοποιημενοι.
Σαφως τα κριτιρια κ οι βλεψεις μας ειναι ανωτατου επιπεδου... ομως πως κρινετε μερικοι μια ομαδα που οι δυνατοτητες της ειναι συγκεκριμενες με κριτιρια τσαμπιονς λιγκ δεν μπορω να το καταλαβω...κ ορισμενοι απ το πρωτο φιλικο %-|
Τι θελατε να δειτε δηλ απο τον μπακα κ τον κουεβας τον τζανη κ τον ντεβισεντι?
Εγω απο αυτο το υλικο που εχουμε ειμαι σχετικα ικανοποιημενος μεχρι στιγμης κ περιμενω τις δυο 11αδατες προσθηκες.


Αποσυνδεδεμένος SATSI

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 498
    • Προφίλ
[quoteκαι τον ροναλντινιο να σας φερνανε παλι θα γκρινιαζατε...μια χαρα ειναι η ομαδα...][/quote]

θα θέλες να μας πεις,το μια χαρά που το είδες;;;;;

Παράθεση
Τι να πει ο γαύρος τότε που δεν έκανε ούτε μια ευκαιρία....

αστον τον Γάβρο,αυτός τα έχει τακτοποιημένα.Αν ήταν αγώνας πρωταθλήματος,μια κωλοτούμπα θα έκανε κάποιος,θα έπαιρνε ένα πέναλτυ κι άντε γειά....
Αν θες να κερδίσεις,το Γάβρο και τον κάθε Γάβρο θα πρέπει να τον παίζεις στο μισό γήπεδο

μέσα στα Γιάννενα κι όχι να κάνεις.....ευχέλαιο για να σταυρώσεις μια ευκαιρεία!!!
Αν θέλετε να αυτοπαραμυθιαστούμε,κι εγώ μαζί σας,αλλά αν θέλετε να δούμε την πραγματικότητα,ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ΑΔΥΝΑΜΙΕΣ!!!!!ΜΗΝ ΕΘΕΛΟΤΥΦΛΕΙΤΕ!!!

Αποσυνδεδεμένος Geopasoles

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.057
  • ΠΟΥΛΑ ΕΦΥΓΕΣ....ΟΤΙ ΕΒΓΑΛΕΣ ΕΒΓΑΛΕΣ...
    • Προφίλ
συνταυρε satsi τι παιχνιδι περιμενεις να παιξει η ομαδα μας παιχνιδι με πασες τυπου μπαρτσελονα?ο παοκ τοσα χρονια τι συστημα επαιζε επι σαντος?στηριξτε την ομαδα μας...και στα καλα και στα ασχημα θα ειμαστε διπλα της...τα φιλικα δν ειναι για να βγαζεις συμπερασματα περυσι χασαμε απο πιερικο στα φιλικα και ανεβηκαμε...ο βαζελος γαμουσε στα φιλικα και μετα κλαταρε...θελουμε οπως ειπες ενα 10αρι και ενα φορ...αλλα δν ημαστε και για πεταμα... 
:pas: και  :mono:   :flag:

Αποσυνδεδεμένος SATSI

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 498
    • Προφίλ
ρε φίλε GEOPASOLES,συμφωνώ ότι δε σημαίνει ότι αν κερδίσεις στα φιλικά είσαι ομαδάρα κι αν χάσεις πας για φούντο αλλά η εικόνα που δείχνει μια ομάδα στα φιλικά είναι δείκτης για εξαγωγή συμπερασμάτων.Εγώ δυο φιλικά είδα φέτος με τον Παπ-ΑΡΗ και με τον Γάβρο και,πως να το κάνουμε,η ομάδα δεν τραβάει!!!Φυσικά και είμαστε με την ομάδα,ούτε αντιπολίτευση κάνουμε,ούτε τίποτε,μακάρι η ομάδα .....να πάρει και το πρωτάθλημα αλλά....απ ότι βλέπουμε μέχρι τώρα η εικόνα είναι δυστυχώς απογοητευτική!!!!Ούτε έχει λογική η σκέψη του ότι με αυτούς τους παίκτες που έχω είμαι ευχαριστημένος...Σημασία έχει οι παίκτες που έχεις να μπορούν να σταθούν στο επίπεδο της κατηγορίας που βρίσκονται,κι αυτοί που έχουμε,ΔΥΣΤΥΧΩΣ,και με βάση ότι είδαμε ως τώρα,ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΤΑΘΟΥΝ!!!ΔΥΣΤΥΧΩΣ.Μακάρι να μεταμορφωθούν στη συνέχεια.μακάρι,μακάρι,μακάρι.....αλλά μέχρι τώρα δε φαίνεται κάτι τέτοιο και πρέπει να το παεαδεχτούμε,πως να το κάνουμε;;;

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Σαν ομάδα έχουμε τις αδυναμίες μας.Πρέπει να γίνουν κάποιες κινήσεις.Θα δούμε αν γίνουν.Από εκεί και πέρα δεν είμαστε και εντελώς άχρηστοι.Δεν νομίζω ότι οι υπόλοιπες ομάδες δεν έχουν αδυναμίες,ακόμα και ο γαύρος που υποτίθεται έχει λεφτά να κάνει κάτι κινήσεις παραπάνω.Έχουμε μια καλή ομάδα που μπορεί να σωθεί.Αυτό είναι όλο.Εμείς θέλουμε μια ομάδα να χτυπάει ευρώπη και συγκρίνουμε με αυτές τις ομάδες.Ε λογικό είναι να είσαι πιο κάτω.Τα οικονομικά μας δεδομένα αυτά είναι πάνω κάτω.Αν δώσει κάτι παραπάνω για κανά παίχτη πανηγυρίζουμε.

Αποσυνδεδεμένος President

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 162
    • Προφίλ
Εγώ δυο φιλικά είδα φέτος με τον Παπ-ΑΡΗ και με τον Γάβρο και,πως να το κάνουμε,η ομάδα δεν τραβάει!!!
l

Να μην ξεχνάμε όμως πως κατά πάσα πιθανότητα παίξαμε με τις 2 καλύτερες ομάδες του προσεχούς πρωταθλήματος ...

:mono:
President speaking ...

Αποσυνδεδεμένος Geopasoles

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.057
  • ΠΟΥΛΑ ΕΦΥΓΕΣ....ΟΤΙ ΕΒΓΑΛΕΣ ΕΒΓΑΛΕΣ...
    • Προφίλ
απο οτι ειδα με τον ολυμπιακο η αμυνα ηταν καλη,αν εξαιρεσεις που εμπαζε καπου και που απο την πλευρα του βαντερσον...αμυντικα χαφ λειτουργουσαν αψογα πατσα κειτα και λιλα σε πιο ελευθερο ρολο αψογος...τωρα...επιθετικα ημασταν ασυνδετοι μακρια φαινοταν οι γραμες απο τα αμυντικα χαφ μεχρι τους τζανης τομας μπακα...επισης ο τζανης πολυ αργος για αντεπιθεσεις...με ζαιρι θα βελτιωθουμε σε αυτο...τελός ο μπακα δν βγαζει 30 παιχνιδια...για τον κου(ε)βας ημουν και ειμαι δυσπιστος...οποτε ενα τεχνικο 10αρι να ενωνει αμυνα και επιθεση και ενα βαρβατο φορ...για να δουμε τι θα γραψουμε και στο φιλικο με την λαρισα
:pas: και  :mono:   :flag: