Αποστολέας Θέμα: Άντι Λίλα  (Αναγνώστηκε 219895 φορές)

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #100 στις: Τετ 15 Οκτ 2014 08:56 »


Ελα ενταξει ηρεμηστε.  Δεν νομιζω οτι ο Λιλα μπορουσε να διακρινει τι ειχε η σημαιουλα μεσα (εννοω οτι ειχε την ηπειρο και την κερκυρα αλβανικη). Και εγω οταν την ειδα απο το βιντεο εβλεπα κατι σαν την Αλβανια.
Τωρα μιλαμε για τον Λιλα που ειναι κολληταρι με τον σερβο Ιλιτς. (?)

Siatro να το δεχθώ.

Συμφωνείς νομίζω και εσύ ότι η αντίδραση του ήταν λάθος.

Αλλά η ουσία δεν αλλάζει. Είδε να πετάει μια αλβανική σημαία σε έναν αγώνα Σερβίας - Αλβανίας με ότι σημαίνει αυτό. Που προφανώς 100% επρόκειτο για προβοκάτσια. Για να προκαλέσει τους παίχτες και οπαδούς της Σερβίας (για τους οποίους δεν έχω καλή άποψη). Και κάνει ο Μίτροβιτς το αυτονόητο και κατεβάζει τη σημαία να συνεχιστεί ο αγώνας, ούτε την έκαψε, ούτε την έσκισε, ούτε τη βεβήλωσε για να δεχθώ την αντίδραση του. Τι θα έπρεπε να την κάνει να την αφήσει να πετάει κάνα τρίωρο και να περιμένουνε παίχτες και οπαδοί; Και ο Λίλα είναι ο πρώτος που επιτίθεται και πάει να την πάρει. Εκεί προφανώς είδε ότι είχε Ήπειρο και Κέρκυρα μέσα.  ;)

Μην μπούμε σε δικαιολογίες στιλ Κατίδη και Κάτσε.
« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 12 Φεβ 2019 22:04 από ΛΟΚΟ »
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος lemorsero

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.433
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #101 στις: Τετ 15 Οκτ 2014 09:12 »
Θεούληδες οι αλβανοί με τις πατέντες τους μια ζωή!
Χαρταετός-ελικοπτεράκι με σπάγγο δεμένο κόμπο σε φωσφοριζέ τραπεζάκι παραλίας τσαλεμένο από τα praktiker τηλεκατευθυνόμενο σε μορφή ψαρωτικού UFO που έμεινε από καύσιμα και κατέρρευσε!



Αποσυνδεδεμένος drakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 908
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #102 στις: Τετ 15 Οκτ 2014 09:29 »


Ὃταν ἒβαλα τήν φωτογραφία αὐτὴ τὴν κάνατε γαργάρα !

Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 973
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #103 στις: Τετ 15 Οκτ 2014 09:44 »
απορώ με μερικούς...ξεκολλάτε...ο Άντι είναι αλβανός , παίζει για τη χώρα του και μέχρι εκεί.
τώρα όσοι μπορέσατε και είδατε την Κέρκυρα και την Ήπειρο στη σημαία...μπραβο σας (μόνο στη φωτό του New pas φαίνεται)
Ψοφάτε μερικοί για φαντάσματα...τόσες μέρες δεν υπήρχε ψυχή στο forum και απο χτες φωτιά
 ΥΓ. Ο 'Αντι το έχει στο αίμα του...και με τον ΠΑΣ έτσι παίζει
ΥΓ2. Απορώ γιατί στραβώσατε μαζί του....παίχτη της ομάδας μου ειναι και τα δίνει όλα με τη φανέλα του ΠΑΣ..δεν με νοιάζει τι κάνει στην εθνική του
ΥΓ3. Τα φασισταριά του Καραικάκη δεν θα τα σχολιάσει κανείς απο εσάς που θίχτηκε η εθνική σας υπαρηφάνεια;

μονο  :mono:ρε Άντι...
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος drakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 908
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #104 στις: Τετ 15 Οκτ 2014 10:06 »
Δηλαδή τὶ διαφορὰ ἒχει γιὰ σένα ἡ Γαλανόλευκη Στρατιὰ μὲ τὴν Κουκι ε ζι ( http://www.tifozatkuqezi.com/ ) , σ' ἀρέσει καλύτερα τὸ χρῶμμα;

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #105 στις: Τετ 15 Οκτ 2014 10:23 »
Ενδεχομένως να μην είχε δει ότι το πανό ήταν για τη Μεγάλη Αλβανία αλλά να νόμιζε ότι ήταν η Αλβανία σκέτη.

Όπως και νάναι πάντως δεν έπρεπε να προκαλέσει ταραχές ο ίδιος ως επαγγελματίας ποδοσφαιριστής.

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.723
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #106 στις: Τετ 15 Οκτ 2014 10:34 »
πριν μιλησω.......ας μιλησει πρωτος ο παιχτης........εχει το δικαιωμα......εγινε ενας ψιλοχαμος εκει μπορει να μην ειδε τι παιζοταν........αμεση απολογια τωρα

οσο για μερικους που δεν τους πειραξε καθολου το γεγονος.........να μπουν στο πανθεον με τα γουσουφακια

αναμονη.............


Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #107 στις: Τετ 15 Οκτ 2014 10:36 »
Alejandro άμα η μισή αλβανία είναι ελληνική,με την ίδια λογική και η ανατολική θράκη είναι τουρκική.Ούτε φασίστες παίκτες θέλουμε στον ΠΑΣ,αλλά ούτε και φασίστες φίλαθλους.
Tη είναι η Ανατολική Θράκη ακριβώς?...Μάλλον Ιστορία δεν διάβαζες και πολύ ε?...ΚASABIAN αφού λοιπόν είδαμε τη σημαία είτε απο την T.V είτε απο τον New Pas τη πρέπει να πούμε? να μας αρέσει? να γουστάρουμε τα Γιαννενα και τη Κερκυρα στα χρώματα της Αλβανίας..?....

Ρε δεν πάτε καλά έχετε πρόβλημα σας έχει φάει τόσο πολύ το θέμα του Εθνικισμού και τις ιδέες της Αριστεράς που χάνουμε το κράτος μας απο κάθε κακόμοιρη φυλή..

Σκόπια-Μακεδονία
Μεγάλη Αλβανία
Αιγαίο-Θράκη Τουρκία
Κυπριακό.                                                                                     και εμείς τι κάνουμε?

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #108 στις: Τετ 15 Οκτ 2014 10:39 »
τώρα όσοι μπορέσατε και είδατε την Κέρκυρα και την Ήπειρο στη σημαία...μπραβο σας (μόνο στη φωτό του New pas φαίνεται)

Μπορεί να μην φαινόταν από την τηλεόραση, ΑΛΛΑ από το γήπεδο που πέταγε από πάνω του δεν μπορεί να μην φαινότανε. Όταν έτρεξε να τη μαζέψει είδε τι είχε σημαία.

Αλλά και να μην είδε, η αντίδραση του ήταν ακραία.

Στον ΠΑΣ δεν χωράει κανένας εθνικισμός, ούτε ΜΠΛΕ, ούτε ΚΟΚΚΙΝΟΣ.

ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος drakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 908
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #109 στις: Τετ 15 Οκτ 2014 11:04 »

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #110 στις: Τετ 15 Οκτ 2014 11:10 »
http://www.neb.gr/node/5112

1ον: Δεν έχει καμία σχέση με τον Λίλα και το topic "Άντι Λίλα 2011-2012" (drakos)
2: Μην προδικάζεται, μην προβαίνετε σε αστήριχτα "συμπεράσματα" (γενικά)
3ον: Κατεβείτε από την τραμπάλα και παίξτε μπάλα... (ποδοσφαιρικό το forum... νομίζω)

Παράθεση
The scale of Albania's brawl with Serbia was impossible to believe... in years of covering football at home and abroad, nothing had come close to this
http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2793384/the-scale-albania-s-brawl-serbia-impossible-believe.html
Tuesday's Euro 2016 qualifier between Serbia and Albania was abandoned
A drone carrying the Albanian flag was flown in above the pitch
Serbia's Aleksandar Mitrovic pulled the flag down and was confronted
English referee Martin Atkinson led the players off Partizan Stadium pitch
Match was later abandoned and UEFA will now investigate the incident


Υ.Γ.: Για Κλινάβους, Αχριστήδες, Πρόκες και άλλα Εργαλεία ... σλάμα, μούγκα με frape και nova... και μετά μου λες ψάξε και γράψε.  :stop:
« Τελευταία τροποποίηση: Τετ 15 Οκτ 2014 11:36 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος chilly

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.780
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #111 στις: Τετ 15 Οκτ 2014 11:32 »
Μου αρέσει που κάποιοι εμφανίζονται εδω μέσα μόνο όταν θίγεται η εθνική τους αξιοπρέπεια. Π.Χ. grypas, drakos κλπ. Πάντως για να είμαι δίκαιος ο grypas εμφανίζεται και για την Αμφίπολη οπού εκεί κρύβεται το μεγάλο μυστικό και από εκεί θα έρθει η αναγέννηση της μεγάλης ελλάδας, αλλά και να μας πει οτι ο Χαρίσης πρέπει να παίζει και όχι ο Λίλα. Δεν πειράζει έτσι είναι τα σαλιγκάρια.
Πάμε παρακάτω, grypa αναφέρθηκες σε μένα και θα σου απαντήσω λοιπόν. Όσο σε σιχαίνομαι εσένα και τα λοιπά φασιστάρια με μπλέ-άσπρα άλλα τόσο σιχαίνομαι τα φασισταριά με τον κόκκινο-μαύρο αετό. Εϊναι πάντως άξιο αναφοράς, οτι και οι μεν και οι δε σαν σύμβολο επεκτατισμού (και μαλακίας) έχουν το ίδιο πουλί στην σημαία τους. Ψαχτείτε λίγο.
Τέλος, χωρίς να θέλω να δικαιολογήσω τον Λίλα, δεν νομίζω να είδε τι σημαία ήταν. Το ''Αυτοχθονους'' είδε και θα νόμιζε οτι ήταν το Κόσσοβο. Και ακόμα περισσότερο όταν έχουν προηγηθεί όσα είχαν προηγηθεί και επιπλέον το τι έγινε στον εθνικό ύμνο της αλβανίας. Στον εθνικό ύμνο δεν μου άρεσε εμένα ο Λίλα γιατί είχε ένα μίσος μέσα του. Για το τι έκανε με την σημαία με αφήνει αδιάφορο και ειδικά όταν παίζει ξύλο οπαδών και αντιπάλων με συμπαίχτες του. Αλλά με πείραξε το μίσος στον εθνικό ύμνο. Άντε ξυπνάτε.
φορεβερ

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.723
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #112 στις: Τετ 15 Οκτ 2014 11:42 »
το θεμα chily ειναι παντα τι λεγετε μεταξυ εσου του δρακου του γρυπα του του του.....που τσακωνεστε ???.......ετσι συγνωμη κιολας καπελωνεις τη γνωμη των υπολοιπων.......τεχνικες γκαιμπελ δεν νομιζω να αρμοζουν στη δικη σου πολιτικη θεση....νομιζω???

Αποσυνδεδεμένος deceiver

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.224
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #113 στις: Τετ 15 Οκτ 2014 11:57 »
Παλιότερα, όταν περισσότερος και πιο ετερόκλητος κόσμος ασχολούνταν με τον ΠΑΣ (αλλά τα διάφορα φασιστάκια δεν είχαν την κοινωνική νομιμοποίηση να λενε "τα δικά τους"), μέσα σ' αυτό το φόρουμ υπήρχε η δυνατότητα να γίνουν κουβέντες (ακόμα και) τέτοιου περιεχομένου με αντιπαράθεση απόψεων. Όχι μόνο άναρθρες κραυγές, χαρακτηρισμούς και προσωπικές αντιπαραθέσεις.

Άλλο η κόντρες κι άλλο η προσωπικές επιθέσεις.
Άλλο η αιρετική άποψη, άλλο η πρόκληση.
Άλλο η συνεχής διαφωνία, άλλο η προσωπική επίθεση.
Άλλο η αντιπαράθεση, άλλο οι εύκολοι χαρακτηρισμοί.

Σόρυ για το οφτόπικ.

Χαιρετίσματα στις φασκομηλιές.
ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΜΗ ΜΑΣ ΛΥΠΑΣΑΙ

Αποσυνδεδεμένος chilly

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.780
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #114 στις: Τετ 15 Οκτ 2014 12:04 »
το θεμα chily ειναι παντα τι λεγετε μεταξυ εσου του δρακου του γρυπα του του του.....που τσακωνεστε ???.......ετσι συγνωμη κιολας καπελωνεις τη γνωμη των υπολοιπων.......τεχνικες γκαιμπελ δεν νομιζω να αρμοζουν στη δικη σου πολιτικη θεση....νομιζω???
Ανοιχτό είναι το forum και δημοκρατικότατο. Όποιος θέλει μιλάει. Μιλάω για τον εαυτό μου πάντα.  ¨Οταν αναφέρονται σε μένα, θα απαντάω. Δεν μίλησα ούτε εκ μέρους σου, ούτε του deceiver, ούτε του anti-ofi που έκανε like, ούτε του Λόκο, ούτε του Νεw pas που λέει ο λόγος. Όποιος θέλει μιλάει (δις).
φορεβερ

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.723
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #115 στις: Τετ 15 Οκτ 2014 12:09 »
ναι φιλε μου ομως οταν παμε να πουμε μια γνωμη ερχεται το "φαντασμα" του δρακου πανω απ τα κεφαλια μας.......δηλαδη τι θα γιν τωρα ετσι θα το παμε??.....αλλος μπορει να μην διαβαζει δρακο καθολου...μπορει να μην γουσταρει να τ ανεβαινει το αιμα στο κεφαλι.......αλλος μπορει να μην διαβαζει εσενα η εμενα.....τι θα γινει τωρα καθε φορα θα λεμε για συζητησεις που εγιναν και δεν πηραμε θεση??

ειναι αυτο λογικη τωρα για να κανεις μια συζητηση για ενα αλλο θεμα??

ασε που καποιοι δεν παιρνουν μια θεση Α γιατι μπορει να συμφωνει και  ο δρακος και ο καθε δρακος.....γιατι μετα μπορει να παρ φορα και θαχουμε αλλα.......πολεμαμε ανεμομυλους μηπως???.......η γνωμη ειναι γνωμη........δεν πα να συμφωνει μαζι μου ο δρακος ο chily o οποιοσδηποτε..........

τες πα....για μενα περιμενω επισημη θεση του παιχτη......και ελπιζω..........



υ.γ........ενα θεμα δεν ειδα να ανοιγει για κατι κεφαλια που παιζουν μπαλα εκει στη μεση ανατολη....γιατι???δεν ενδιαφερει???.......(γενικα μιλαω τωρα).....θα μπει μαλλον κανας δρακος να πει να διωξουμε τους μεταναστες οποτε αστο.........δεν βαριεσε..........μα ποιος ειν ο δρακος τελος παντων ????.........ιδιοκτητης του φορουμ???.......χαρισματικο μελος που διευθυνει τα θεματα???........γιατι εμενα ετς μου φαινεται τον κανατε
« Τελευταία τροποποίηση: Τετ 15 Οκτ 2014 12:18 από thodoris »

Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #116 στις: Τετ 15 Οκτ 2014 12:17 »
Τη να λέει ρε σύ η τοποθέτηση του Λίλα,,δεν είδα δεν άκουσα θα πεί...Τα γνωστά,όπως και ο Kace του παοκ..Ολοι αυτοί θέλουν κλωτσιά και έξω απο τον τόπο μας..Είπαμε Λίλα παιχταράς οκ αλλά αν δεν βάλεις μυαλό τον πούλο απο τα Γιάννινα.

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.723
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #117 στις: Τετ 15 Οκτ 2014 12:21 »
δεν με νοιαζει φιλε........ας πει ψεμματα........ας τοποθετηθει ομως δημοσια.......και γω μπορει να νομιζω οτι ειμαι ο μπατμαν....τι να λεμε τωρα......καθενας μπορει ναχει οτι ιδεες θελει αρκει να μην ενοχλει (καταλαβαινετε τι εννοω)..........

τωρα αν ο λιλα θελ μεγαλη αλβανια....δικαιωμα του.........εγω σαν μπατμαν δεν συμφωνω αλλα τι να γινει.......αβυσσος η ψυχη

αν μου το τριψει στα μουτρα ομως υπαρχει προβλημα

Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 973
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #118 στις: Τετ 15 Οκτ 2014 12:30 »
Δηλαδή τὶ διαφορὰ ἒχει γιὰ σένα ἡ Γαλανόλευκη Στρατιὰ μὲ τὴν Κουκι ε ζι ( http://www.tifozatkuqezi.com/ ) , σ' ἀρέσει καλύτερα τὸ χρῶμμα;

the same shit
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #119 στις: Τετ 15 Οκτ 2014 12:36 »
thodoris το θέμα είναι να μη φτάσει στο να στο τρίψει στα μούτρα.

Αποσυνδεδεμένος ΛΟΚΟ

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.846
    • Προφίλ
    • Γιαννενάρα
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #120 στις: Τετ 15 Οκτ 2014 13:05 »
Κάποιοι ηλίθιοι "αλβαναραδες" κάναν μια (πρωτότυπη δε λέω) μαλακια και διέλυσαν ένα παιχνίδι.

http://www.dailymail.co.uk/embed/video/1127574.html

Τελικοί αποδέχτες των αντιδράσεων οι παίχτες της Αλβανίας που εμασαν πολλές.

http://www.dailymail.co.uk/embed/video/1127617.html

Αναρωτιέμαι αν το αυτό γινόταν σε αγώνα της εθνικής Ελλάδας με την Τουρκια για παράδειγμα, με κάποιον να πετάει χαρταετό με χάρτη του Βυζαντίου, όσοι διαρρηγνύουν τα ιμάτια τους θα έκαναν το ίδιο;
Κι αν ποδοσφαιριστής της εθνικής προσπαθούσε να προστατεύσει τον χαρταετό που είχε κατεβάσει Τούρκος παίχτης, θα ήταν ήρωας ή για τα σκατά κι ακόμη παραπέρα;
(Απαντήσεις περί Βυζαντίου θα τις θεωρήσω φαιδρές, καταλαβαίνετε πως το θέτω.)

Περί Lila...

Έβλεπα το βιντεάκι από κινητό.
Να πω δε κατάλαβα τι γινότανε ...αλήθεια θα πω.
Μετά ήρθα στον υπολογιστή ...πριν δω τη φωτογραφία του New πάλι δεν κατάλαβα το σχήμα γύρω από το έμβλημα της Αλβανίας.
Αφού έγινε θέμα μένει στον ποδοσφαιριστή να διευκρινίσει αν θα έκανε το ίδιο γνωρίζοντας το μήνυμα του πανιού.

Σημείωση
Δεν προφτάσαμε να σβήσουμε το μήνυμα του Γρύπα με την προσωπική αναφορά στον Chilly, που έτσι είχε κάθε δικαίωμα επί προσωπικού να απαντήσει.
Πρέπει να έχουμε γρηγορότερα αντανακλαστικά, θα το προσπαθήσουμε

Αποσυνδεδεμένος Γρύπας

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 502
  • Αδιάλλακτος Αιθεροβάμων
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #121 στις: Τετ 15 Οκτ 2014 13:17 »
Παράθεση
Δεν προφτάσαμε να σβήσουμε το μήνυμα του Γρύπα με την προσωπική αναφορά στον Chilly, που έτσι είχε κάθε δικαίωμα επί προσωπικού να απαντήσει.
Πρέπει να έχουμε γρηγορότερα αντανακλαστικά, θα το προσπαθήσουμε

δεν σε βλέπω να σβήνεις τα σαλιγκάρια όμως και τα σε σιχαίνομαι.....

συμφωνείς φαντάζομαι σε αυτήν την φασιστική και ρατσιστική συμπεριφορά;

όσο για τους ηλίθιους αλβαναράδες

Παράθεση
Οι σερβικές αρχές προχώρησαν στη σύλληψη του αδερφού του Έντι Ράμα, Όρφι, καθώς θεωρείται πως αυτός οργάνωσε το σχέδιο για την εμφάνιση της τηλεκατευθυνόμενης σημαίας. Όπως ανακοίνωσαν οι Σέρβοι, στην κατοχή του βρέθηκε ένα τηλεχειριστήριο, καθώς επίσης και ένα αμερικάνικο διαβατήριο. Ο Όρφι Ράμα βρέθηκε στα επίσημα του γηπέδου της Παρτιζάν, προκειμένου να παρακολουθήσει την αναμέτρηση της Σερβίας με την Αλβανία.


http://www.novasports.gr/news.aspx?a_id=362928&Sport=1&Country=7&Competition=16001&Season=126225&Round=387489&Team=109057,1233

εντάξει;αυτά λοιπόν....

τα σιχάματα και τα σαλιγκάρια δεν σας τα επιστρέφω λοκάκο διότι δεν είμαι ούτε ρατσιστής ούτε φασίστας....

ραγιάδες
Είμαι κι εγώ ένας ανιπτόποδας δρυίδης από την Δωδώνη που μεταμορφώνομαι πότε σε αετό, πότε σε αρκούδα και πότε σε ταύρο...

Δια του Αιθέρος προερχόμενος, καίτοι δια Μολοσσιέας Ατραπού ανερχόμενος.-

Αποσυνδεδεμένος sothrios

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 126
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #122 στις: Τετ 15 Οκτ 2014 13:24 »
EAN βλέπατε τον αγώνα θα ξέρατε οτι αυτο πέταγε πάνω απο τα κεφάλια τους αρκετά λεπτά , σε μικρό υψος και όλοι είχαν καταλάβει τι έδειχνε... Αλλα ας πουμε ουτε ο αντι ήξερε, τότε γιατι τόσες ώρες ανεβάζει στο φβ εικόνες απο αυτον που τρέχει προς την σημαία, και άλλες με την σημαία ?  https://www.facebook.com/76170998903/photos/pcb.10152725755418904/10152725754768904/?type=1&theater   μάλιστα φαίνετε ο λίλα να κοιτάει την σημαία απο πολύ κοντα...
 

Αποσυνδεδεμένος GAVOS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 631
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #123 στις: Τετ 15 Οκτ 2014 13:25 »
Χωρις συζήτηση μεγαλο λαθος του Αντι..
Πρεπει αμεσα να τοποθετηθεί ο παιχτης. Να ακούσουμε την δικη του αποψη.
Ας μην φτανουμε στα ακρα. Μιλαμε για ενα παιδι του παιζει για 4η σεζον στην χωρα μας,πηγαίνει φροντιστήριο Ελληνικα και γενικα δεν εχει δημιουργήσει το παραμικρό προβλημα
Ας τον ακουσα πρωτα

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.723
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #124 στις: Τετ 15 Οκτ 2014 13:32 »
στο τελος να δεις που θα φταιει ο κιτσος  χαχαχαχαχαχα

μπορει να το καταφερει οντως με μια κινηση