Αποστολέας Θέμα: Άντι Λίλα  (Αναγνώστηκε 219890 φορές)

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #150 στις: Τετ 15 Οκτ 2014 21:23 »


οταν το εμαθα ημουν εξαλλος με το ΛΙλα
λεω τι μαλακας τρωει ψωμι εδω και θελει και μεγαλες αλβανιες γτχτκτπτγ
μπαινω να γραψω και καταρρεει το κινητο
καλυτερα μαλλον

τωρα που το ξανασκεφτομαι λεω:
αν ημουν στη θεση του τις ιδιες χωριατιες δεν θα ηθελα να κανω?
προφανως ναι.
θα ειχα τα αρχιδια ομως μεσα στην τουρκια να το κανω?
μπορει ναι μπορει οχι

για μενα αν το πιστευει καλα εκανε
δειχνει οτι εχει το θαρρος της γνωμης
οποια κι αν ειναι αυτη
και φυσικα αν ονειρευεται τη μεγαλη αλβανια που περιλαμβανει και την ηπειρο εδω ειμαστε
ας παρει τα οπλα να τα παρουμε κι εμεις και οποιος κερδισει


Τωρα που εχει παρει φορα ο χοντρος το εχω ικανο να στησει και αυτον τον αγωνα  :P


Ρε με τι ασχολειται ο κοσμος,δεν γινεται πουθενα αυτο

Ο αδελφος του προεδρου της Αλβανιας παιρνει ελικοπτερακι και καρφιτσωνει μια Αλβανικη σημαια με την Μεγαλη Αλβανια,το πεταει μεχρι στο μεσο του γηπεδου,ενας Σερβος ποδοσφαιριστης την μαζευει και πεφτει ξυλο της αρκουδας απο το γηπεδο  εως τις κερκιδες .......Υστερα κοσμος πανηγυριζει στα Τιρανα για το ελικοπτερακι και το εθνικο τους κατορθωμα,οι Σερβοι θελουν εκδικηση,και εμας μας πιανει κριση πανικου οτι τα Γιαννινα ειναι της Αλβανιας.............................Ουτε με lsd τετοια νοσηρη ιστορια


ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΑΝΙ


ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΒΑΛΚΑΝΙΟΙ ΤΕΛΙΚΑ


*Βαλκανιος=Μαλακας

p.s Kαντε ανεξαρτητη χωρα την Ηπειρο,δεν χωραει αλλο ο τοπος μας τοσο βλακεια εισαγωμενη απο τα Βαλκανια :)
« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 12 Φεβ 2019 22:05 από ΛΟΚΟ »
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #151 στις: Τετ 15 Οκτ 2014 21:30 »
Όσο βλέποντας το βίντεο και σκέφτομαι το έγινε  τόσο πιο πολύ πιστεύω ότι ο Λίλα είδε τη σημαία.

Το θεωρώ απίθανο να βγει να πει ότι είδε τι είχε η σημαία και ότι πιστεύει στη Μεγάλη Αλβανία, για επαγγελματικούς και ποδοσφαιρικούς λόγους.

Ότι και να πει δεν θα με πείσει, αν καταφύγει σε δικαιολογίες όπως ο Μουσκάϊ http://www.pas.gr/forum/index.php?topic=3117.msg106399;boardseen#new, θα γίνει ένας νέος Κάτσε και ένας νέος Κατίδης.

Για έμενα έσπασε κάτι μέσα μου για ένα παίχτη που λάτρευα μέχρι χθες. Μπράβο στην ΠΑΕ για την άμεση και σωστή αντίδραση της, αλλά ότι και να πει στην απολογία του, εμένα δεν με πείθει όπως δεν με έπεισαν οι απολογίες του Κατίδη και του Κάτσε.
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #152 στις: Τετ 15 Οκτ 2014 23:08 »
Τραγικά αδιάφορες οι ελληνικές κυβερνήσεις...ανησυχητικό πολύ...
συνηθίσαμε πλέον...
Το πιο ανησυχητικό απ'όλα όμως είναι ο τραγικά αδιάφορος λαός...
Ειδικά σε επίπεδο εθνικών θεμάτων...
Είμαστε άξιοι...του ύπνου μας...

Υ.Γ. ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΩΝ ΑΚΡΩΝ...για όσους βιαστούν


Αποσυνδεδεμένος sellos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.059
  • toros-tsiprofans
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #153 στις: Τετ 15 Οκτ 2014 23:45 »
Εμένα πάλι μου άρεσε η δράση Λίλα στο βαθμό που:
- υπερασπίζεται συμπαίχτες τους
- υπερασπίζεται την ομάδα του
- υπερασπίζεται τα συμβολά της
- υπερασπίζεται την χώρα του
σε ένα αναμφίβολα πολεμικό (εκατερωθεν) κλιμα.

Αν υπερασπίζεται την ίδεα της μεγάλης Αλβανίας που περιλαμβάνει Κέρκυρα & Ήπειρό
ασφαλώς και είμαι απεναντί του. Ασφαλώς και δεν μπορεί να συνεχίσει να αγωνίζεται στον ΠΑΣ.

Υ.Γ.
Ορθή η εγκαιρή αντίδραση από την ΠΑΕ, οφείλει ο Λίλα να δώσει κάποιες διαυκρινήσεις

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #154 στις: Τετ 15 Οκτ 2014 23:48 »
(...)
Η αντίδραση του Λίλα: Θέλω να πιστεύω πως ήταν “πυροσβεστική “ η αντίδραση, χωρίς εμπλοκή…
(...)

Παράθεση

... πυροσβέστης ή εμπειριστής?

Παράθεση
Τομας Ντε Βινσέντι Vamos Albania! Vamos Andi!
5 · Χθες στις 1:24 π.μ.

... βέβαια, όχι ο ίδιος.
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 16 Οκτ 2014 00:11 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος ΛΟΚΟ

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.846
    • Προφίλ
    • Γιαννενάρα
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #155 στις: Τετ 15 Οκτ 2014 23:57 »
Off topic μετά συγχωρήσεως:
Lemo:
εκτός των άλλων γνωστών ιδοτήτων σου είσαι και ο κειμενογράφος του Τζιμάκου περί ελληνοτουρκικών; Κι έλεγα τι μ θυμίζει ο σεισμός!
Δε ξερω αν κατάφερα να κινάει ο βίντεος από το 22', αν όχι κάνετέ το χειροκίνητα

Τζιμ

Τα αισχρά υποννοούμενα τα αφήνω ασχολίαστα. Δε βρίσκω κι ενα eφιρμέιλ π μούχε στείλει ο Αρσλάν να σ' αποστομώσω γμτ.

Συνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.598
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #156 στις: Πεμ 16 Οκτ 2014 01:39 »


   Lemo, μια μικρή διόρθωση, η Αλβανία ιδρύθηκε το 1913 όχι το 1914. Το 1913 αν δεν κάνω λάθος ήταν και η χρονιά που κατέληξαν ποιο αλφάβητο θα υιοθετήσουν (ήταν μεταξύ του ελληνικού και του λατινικού).


      Κατά τα άλλα μου κάνει εντύπωση που μερικοί δίνετε συγχαρητήρια στη διοίκησή μας που κάλεσε το Λίλα σε απολογία.
   
      Σε ποιόν; Στη διοίκηση ΧΒ που δεν έβγαλε μια ανακοίνωση για ορυμαγδό ζητημάτων που είχαν προκύψει κατά το παρελθόν με αποκορύφωμα την άδεια και τα Τας Μας Κάς.

     Και που καλεί τον Λίλα εντελώς υποκριτικά για να καλμάρει το θυμικό των (κάποιων δικαίως κάποιον λιγότερο δικαίως) αγανακτούντων πασολέδων.

    Τι άλλο θα δούμε...
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος lemorsero

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.433
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #157 στις: Πεμ 16 Οκτ 2014 08:41 »
το 13 ιδρύθηκε η αλβανία όντως.

Όσο για τους τσάμηδες, αυτοί ήταν ίσως η χειρότερη φάρα στην ιστορία της βαλκανικής. Εγκατστάθηκαν στη Θεσπρωτία περίπου το 1700, πολεμούσαν πάντα στο πλευρό των Τούρκων, ήταν δωσίλογοι και συνεργάτες των γερμανών σε όλη την κατοχή (βλέπε σφαγές  Παραμυθιάς) και εκδιώχτηκαν και σφάχτηκαν μαζικά το 44-45 από το Ναπ. Ζέρβα γιαυτό και τώρα διεκδικούν τα εδάφη.

Στο θέμα των τσάμηδων, το παιχνίδι για την ελλάδα το έχασε βλακωδώς ο Θεόδωρος Πάγκαλος (όχι ο τωρινός, ο παλιός) ο οποίος υπέπεσε σε ιστορική γκάφα ολκής. Με τη συνθήκη της Λωζάνης για την υποχρεωτική ανταλλαγή πληθυσμών, οι Τσάμηδες είχαν κριθεί "ανταλλάξιμοι" από όλα τα ευρωπαικά κράτη και είχε έρθει η στιγμή να πάρουν μπούλο. Όμως έμειναν μετά από παρέμβαση του Μουσολίνι στον ομοιδεάτη του Πάγκαλο, αφού οι Ιταλοί πάντα είναι αφεντικά των Αλβανών και εξασφαλίζουν πρόσβαση στην απέναντι όχθη, τόσο για στρατιωτικές επιχειρήσεις (βλέπε '40), όσο για την προώθηση του εμπορίου (και του τουρισμού πλέον). Ανέκαθεν οι Αλβανοί ήταν τα τσιράκια των Ιταλών και σήμερα αν πας στην Αλβανία θα διαπιστώσεις οτι οι περισσότεροι Αλβανοί μιλάνε ιταλικά, έχουν μετατρέψει τα ονόματά τους σε ιταλικά και πίνουν νερό στο όνομά τους σαν αιώνιοι σύμμαχοι.
Μεσολάβησε λοιπόν ο Μουσολίνι στον ομοιδεάτη Πάγκαλο, ο οποίος δέχτηκε να μην ανταλλαχθούν οι τσάμηδες, παρόλο που όλη η υπόλοιπη Ευρώπη είχε κρίνει οτι δεν κόλλαγαν με την περιοχή και έπρεπε να φύγουν!

Και τώρα διεκδικούν τη θεσπρωτία οι τσάμηδες και άντε να αποδείξεις στο νατο και στα ανθρώπινα δικαιώατα οτι δεν τους έδιωξες με τη βία...
 

Αποσυνδεδεμένος davelis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.470
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #158 στις: Πεμ 16 Οκτ 2014 10:33 »
Θεωρώ αδιανόητο οι παίκτες της Αλβανίας να μην ήξεραν το τι θα γίνει. (Υπάρχει και το πριμ του εκατομμυρίου για την νίκη τους)
Θεωρώ επίσης αδύνατο ο Λίλα να μην ήξερε και να μην είδε τι σημαία ήταν.
Θεωρώ οτι μπορούσε να μην εμπλακεί στα επεισόδια.
Το οτι το έκανε φανερώνει τα πιστεύω του.

Δεν ξέρω αν θα τον ξαναδούμε στον ΠΑΣ.
Νομίζω οτι θα φάει καμμια 20αρια αγωνιστικές από την ΟΥΕΦΑ, οι δυο εθνικές θα αποκλειστούν με συνοπτικές διαδικασίες και οι παίκτες θα τιμωρηθούν παραδειγματικά.

Δεν με πολυχαλάει το πιστεύω του γιατί για μπάλα τον πήραμε. Όχι για πολιτική.
 Εκατοντάδες Ελληνες παικτες εχουν στο μυαλό τους αντίστοιχα αλυτρωτικά αισθήματα.
Απλά δεν τα εκδηλώνουν..

Με χαλάει το οτι παρόλο που το βιωτικό επίπεδο στα Βαλκάνια ανεβαίνει, οι άνθρωποι εκπαιδευονται ακόμα ώστε να μισούν τους διπλανούς τους.
Η παιδεία, του οτι δεν έχεις να χωρίσεις τιποτα με τον διπλα ταλαίπωρο, καλύπτεται εντέχνως.
Και ξεχνιούνται ολα τα δεινά των πολέμων του περασμένου αιώνα. :(

Επίσης με χαλάει η ανακοίνωση της ΠΑΕ που προσφέρει έτοιμη την δικαιολογία στον παικτη για να μην στερηθει  τις υπηρεσίες του.





Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #159 στις: Πεμ 16 Οκτ 2014 10:51 »
Δυστυχώς για εμάς τα επεισόδια τα ξεκίνησε ο Λίλα.

Αν δεν είδε τη σημαία που πέταγε για λεπτά από πάνω του στα δύο μέτρα, να πάει σε οφθαλμίατρο.

Ότι και να αποφασίσει από τη διοίκηση του ΧΒ για μεγάλο μέρος του κόσμου του ΠΑΣ τελείωσε. Φοβάμαι την αντιμετώπιση που θα έχει μέσα στο γήπεδο.

Υ.Γ. Πάντως και το θέμα Μουσκάϊ και το θέμα Λίλα φαίνεται να περνάει στο ντούκου. Αν συμπεράνουμε από τα γραφόμενα της Λέσχης.
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος yazid

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.171
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #160 στις: Πεμ 16 Οκτ 2014 11:14 »
Θεωρώ γελοιότητα μια ομάδα να έχει στις τάξεις της παίκτες (εκ των οποίων ο ένας και αρχηγός της) που αμφισβητούν την πόλη στην οποία βρίσκονται.
Όπως θεωρώ γελοία και τη δικαιολογία ''δεν  είδα, δεν ήξερα τι σημαίνει αυτό''.

Αποσυνδεδεμένος chilly

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.780
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #161 στις: Πεμ 16 Οκτ 2014 11:26 »
Sorry ρε παίδες, αλλά αν πράγματι δεν είδε ποια αλβανία ήταν στον μουσαμά το έχετε σκεφτεί? Ή θα πρέπει να αποδείξει οτι δεν είναι ελέφαντας?
φορεβερ

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #162 στις: Πεμ 16 Οκτ 2014 11:33 »
Sorry ρε παίδες, αλλά αν πράγματι δεν είδε ποια αλβανία ήταν στον μουσαμά το έχετε σκεφτεί? Ή θα πρέπει να αποδείξει οτι δεν είναι ελέφαντας?

chilly

Θεωρώ απίθανο να μην είδε μια σημαία που πέταγε 10 λεπτά πάνω από το κεφάλι του.

Και να μην την είδε ήταν μεγάλο λάθος του που επιτέθηκε στο Μίτροβιτς που έκανε το αυτονόητο να κετεβάσει τη σημαία για να συνεχιστεί ο αγώνας. Ούτε την έκαψε, ούτε την βεβήλωσε, ούτε την έσκισε.

Η αντίδρασή του ήταν λάθος, όπως και να το κάνουμε.

Και ο Κατίδης είπε "δεν ήξερα" και ο Κάτσε είπε "δεν ήξερα". Εγώ δεν τους πίστεψα. Αν πει ο Λίλα "δεν είδα". Να τον πιστέψω;

ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.723
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #163 στις: Πεμ 16 Οκτ 2014 11:42 »
εδω δεν εχετε σκεφτει και το αλλο..........αιντε δεν ειδε......αιντε ειδε αλλα θα πει δεν ειδα.........ξερετε τι επιπτωσεις θα εχει αυτο γι αυτον μεσα στην αλβανια???ξερετε τι γινεται εκει??.....οποιαδηποτε αρνηση θαχει τεραστιες επιπτωσεις γι αυτον στην αλβανια..........οποιος εχει επαφες με αλβανους και αλβανια γνωριζει

Αποσυνδεδεμένος chilly

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.780
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #164 στις: Πεμ 16 Οκτ 2014 11:47 »
Sorry ρε παίδες, αλλά αν πράγματι δεν είδε ποια αλβανία ήταν στον μουσαμά το έχετε σκεφτεί? Ή θα πρέπει να αποδείξει οτι δεν είναι ελέφαντας?

chilly

Θεωρώ απίθανο να μην είδε μια σημαία που πέταγε 10 λεπτά πάνω από το κεφάλι του.

Και να μην την είδε ήταν μεγάλο λάθος του που επιτέθηκε στο Μίτροβιτς που έκανε το αυτονόητο να κετεβάσει τη σημαία για να συνεχιστεί ο αγώνας. Ούτε την έκαψε, ούτε την βεβήλωσε, ούτε την έσκισε.

Η αντίδρασή του ήταν λάθος, όπως και να το κάνουμε.

Και ο Κατίδης είπε "δεν ήξερα" και ο Κάτσε είπε "δεν ήξερα". Εγώ δεν τους πίστεψα. Αν πει ο Λίλα "δεν είδα". Να τον πιστέψω;

Φιλαράκι παίζει και ένας αγώνας. Δεν γίνεται να έχει το νού του στην σημαία και την ίδια στιγμή να μην βλέπει το τι γίνεται στο χορτάρι. Εδώ εμείς και μετά από ώρα και αφού βλέπουμε φωτογραφίες και βίντεο, καταλαβαίνουμε οτι υπάρχει και η κέρκυρα κολλημένη χωρίς θάλασσα στην αλβανία, ενώ για να δούμε αν υπάρχει και η υπόλοιπη Ήπειρος το γκουγκλάρουμε και συγκρίνουμε με χάρτες της ελλάδας, της κανονικής αλβανίας και μετά τα ανάγουμε στην αλβανία του μουσαμά και καταλαβαίνουμε οτι είναι η μεγάλη αλβανία. Τόσο εύκολο είναι για κάποιον που παίζει σε αγώνα ζωής και θανάτου, με τόσο φανατισμό, με τάκλιν στην καρωτίδα κλπ και έχει το νου του στο χορτάρι να δει και να εξακριβώσει οτι είναι η μεγάλη αλβανία? Άσε που αμφιβάλω αν κατάλαβαν οτι πετούσε το drone πάνω από το κεφάλι τους πάνω από 2-3 λεπτά. Λίγο ηρεμία και ψυχραιμία πριν καταδικάσουμε κάποιον.
Υ.Γ. Για τους Κάτσε και Κατίδη είμαι σίγουρος οτι η αμορφωσιά τους και η βλακεία που τους δέρνει, δεν τους επέτρεψε να γνωρίζουν τι έκαναν. Το ίδιο και για τον Μουσκάι. Πως να το κάνουμε? Δεν είναι ολοκληρωμένες προσωπικότητες όπως ο ΝτιΚάνιο ή ο Λίλα (αν αποδειχτεί οτι είναι εθνικιστής)...
φορεβερ

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.723
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #165 στις: Πεμ 16 Οκτ 2014 11:50 »
μην ανησυχεις chily.......τον ξερουν και τον παραξερουν τον χαρτη......απ εξω κι ανακατωτα.......απ το χιλιομετρο να τον δουν.........

Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 973
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #166 στις: Πεμ 16 Οκτ 2014 11:54 »
Ρε παιδιά αρκετή ανάλυση δεν κάνετε;
μεχρι και οι  δημοσιογραφάρες της πόλης Στασινου- Τσόλης-Κυρίτσης για ώρες κάνανε αναλύσεις
Άμα μου το έκανε μέσα στο δικό μου γήπεδο θα είχα πρόβλημα τώρα σε μια κόντρα Αλβανίας - Σερβίας τι να πω...
Μερικοί ασχοληθείτε και λίγο με τον ΠΑΣ...
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος yazid

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.171
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #167 στις: Πεμ 16 Οκτ 2014 11:57 »
To θέμα δεν είναι τι έγινε στο Σερβία-Αλβανία.Είναι το που είναι τοποθετημένα τα Γιάννενα στο πανί που πήγε να υπερασπιστεί ο εκ των αρχηγών του ΠΑΣ.

Αποσυνδεδεμένος chilly

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.780
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #168 στις: Πεμ 16 Οκτ 2014 12:18 »
Aκόμα και στο Γκουαντάναμο, ακόμα και ο Μπρέιβικ στην Νορβηγία απολογήθηκε και μετά καταδικάστηκε. Οι μοναδικοί που εκτελούν χωρίς να δίνουν το δικαίωμα της απολογίας είναι οι Τζιχαντιστές και οι Ταλιμπάν πλέον. Ας μην γίνουμε ίδιοι με αυτούς. Ο κόσμος του ΠΑΣ είχε επίπεδο και δεν έχει πέσει σε τέτοιες λούμπες. Ας μην πέσει τώρα. ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ.
φορεβερ

Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #169 στις: Πεμ 16 Οκτ 2014 12:39 »

Άμα μου το έκανε μέσα στο δικό μου γήπεδο θα είχα πρόβλημα τώρα σε μια κόντρα Αλβανίας - Σερβίας τι να πω...
Εντάξει δεν σε πρόσβαλε στο Ζωσιμάδες σε πρόσβαλε μέσα στη Σερβία οπότε τώρα δεν έχεις πρόβλημα..
Δεν είσαι καλά μου φαίνεται..

Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 973
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #170 στις: Πεμ 16 Οκτ 2014 12:45 »

Άμα μου το έκανε μέσα στο δικό μου γήπεδο θα είχα πρόβλημα τώρα σε μια κόντρα Αλβανίας - Σερβίας τι να πω...
Εντάξει δεν σε πρόσβαλε στο Ζωσιμάδες σε πρόσβαλε μέσα στη Σερβία οπότε τώρα δεν έχεις πρόβλημα..
Δεν είσαι καλά μου φαίνεται..
δικό μου πρόβλημα...τουλάχιστον αυτός έδειξε ενδιαφέρον για την Ήπειρο σε αντίθεση με τους πολιτικάκους της Ελλάδος που την έχουν χεσμένη...αλλά μη ξεχάσω ο δήμος Ιωαννιτών είναι μέσα στους δήμους για το ελάχιστο εγγυημένο εισόδημα...
ρε αφηνιάσατε όλοι με τον Λίλα και για την καθημερινότητά σας όλα μέλι γάλα...ασχοληθείτε με τα πραγματικά προβλήματα και αφήστε τα θιγμένα πατριωτικά σας αισθήματα.Για @@@σι που τρώμε όλοι μας κάθε μέρα τουμπεκί..
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 16 Οκτ 2014 12:53 από KASABIAN »
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.723
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #171 στις: Πεμ 16 Οκτ 2014 12:59 »
KASABIAN παει η μαλακια συννεφο......αν θες να δεις τι ενδιαφερον δειχνουν αυτου του ειδους τα αποβρασματα των βαλκανιων να κανεις μια βολτα μετα τα συνορα.......εκει θα σε κατατοπισουν για το ενδιαφερον τους........κατα τα αλλα .......αντιφασιστες επιλεκτικα.......

 για να δουμε τι θα πει το παληκαρι(τι να πει.....σκατα τακανε)
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 16 Οκτ 2014 13:02 από thodoris »

Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 973
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #172 στις: Πεμ 16 Οκτ 2014 13:05 »
KASABIAN παει η μαλακια συννεφο

κατα τα αλλα για να δουμε τι θα πει το παληκαρι
αυτό λέω και εγώ ....η μαλακία σύννεφο σε όλους
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #173 στις: Πεμ 16 Οκτ 2014 13:14 »

Άμα μου το έκανε μέσα στο δικό μου γήπεδο θα είχα πρόβλημα τώρα σε μια κόντρα Αλβανίας - Σερβίας τι να πω...
Εντάξει δεν σε πρόσβαλε στο Ζωσιμάδες σε πρόσβαλε μέσα στη Σερβία οπότε τώρα δεν έχεις πρόβλημα..
Δεν είσαι καλά μου φαίνεται..
δικό μου πρόβλημα...τουλάχιστον αυτός έδειξε ενδιαφέρον για την Ήπειρο σε αντίθεση με τους πολιτικάκους της Ελλάδος που την έχουν χεσμένη...αλλά μη ξεχάσω ο δήμος Ιωαννιτών είναι μέσα στους δήμους για το ελάχιστο εγγυημένο εισόδημα...
ρε αφηνιάσατε όλοι με τον Λίλα και για την καθημερινότητά σας όλα μέλι γάλα...ασχοληθείτε με τα πραγματικά προβλήματα και αφήστε τα θιγμένα πατριωτικά σας αισθήματα.Για @@@σι που τρώμε όλοι μας κάθε μέρα τουμπεκί..
Ποιό ενδιαφέρον έδειξε ακριβώς?
Ναι οι πολιτικοί τα έχουν κάνει όλα πουτ@να.
ποιός σου είπε ότι όλα είναι μέλι γάλα στην καθημερινότητά μας?
Ανεργία και πείνα σε όλη την Ελλάδα νόμοι 0%100.
Αλλά στο τέλος πάντα τα ίδια σκατά Βενιζέλος-Σαμαράς-Τσίπρας-χρυσή παπαριά-Ποτάμια και πράσινα άλογα.

Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 973
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #174 στις: Πεμ 16 Οκτ 2014 13:16 »
δεν είδα σε κανένα topic να γίνεται τόσος χαμός όσο στο συγκεκριμένο alejandro;
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ