Αποστολέας Θέμα: Άντι Λίλα  (Αναγνώστηκε 219769 φορές)

Αποσυνδεδεμένος αντι-ΟΦΗ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 642
  • saludar al comandante Fidel Castro
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #625 στις: Τετ 30 Σεπ 2015 11:46 »


Ο Μισέλ Πλατινί τοποθετήθηκε σχετικά με τον πανηγυρισμό του Λίλα  , ενώ μπροστά στα μάτια των έκπληκτων δημοσιογράφων σχημάτισε με τα χέρια του τον  αετό της Μ. Αλβανίας !



ο ισχυρός άνδρας της ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ μόλις πληροφορήθηκε το γεγονός  ενημέρωσε τον ποδοσφαιριστή  ότι  θα βραβευθεί  σε  ειδική εκδήλωση στο ξενοδοχείο GTAND SERAI και ότι αυτή του η κίνηση θα μείνει φωτεινό παράδειγμα για την πόλη και τους φιλάθλους των Ιωαννίνων !

ΥΓ δεν τα σηκώνει αυτά ο πρόεδρος
« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 12 Φεβ 2019 22:24 από ΛΟΚΟ »


ΣΑΚΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος vourbiani

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.277
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #626 στις: Πεμ 01 Οκτ 2015 10:36 »
Καυτή πατάτα ο Λιλα και δε εμεινε πολυ υπουργος ο Χαικαλης για να μας δειξει ενα τροπο πως θα την δροσισει...
Περασαν μερες  και ηθελα να δω οταν καθησει η σκονη τι θα μεινει τελικα στον οριζοντα.
Τελικα διαπιστωνω με μεγαλη μου λυπη οτι ο πιο πονηρος και εξυπνος της υποθεσης, ηταν ο ιδιος ο παικτης.
Εμεις λεμε για ανοητες κινησεις και βλακειες που εκανε με τους πανηγυρισμους αλλα τελικα ολα εγιναν για καποιο σκοπο που μονο κερδισμενο βγαζει τον ιδιο.
Τα δεδομενα ειναι οτι ο Λιλα εχει ξενερωσει με την ομαδα και δε ηθελε να γυρισει.. Ελα ομως που ειχε βαλει την τσιφρα του σε συμβολαιο και τα γραπτα μενουν και μετρανε.
Ετσι επρεπε αναγκαστικα να γυρισει γιατι απλα ηταν μονοδρομος για αυτον... Οχι ομως για την ομαδα. Το καλοκαιρι ειχε κανει προγραμματισμο για να παιξει χωρις τον Λιλα.
Πηρε και παικτη στη θεση του (Κοζορωνης).
Περνα ο καιρος και κανει τα δικα του, δειχνει οτι δε θελει να επιστρεψει και κυνηγαει μεχρι τελευταια στιγμη να βρει τροπο να φυγει. Κανει προπονησεις με μια αλβανικη ομαδα, φτανει στο παρα ενα και γυρναει μετανιωμενος...
Ταχα μου και δηθεν μετανιωμενος...
Ο ηπιος βλεπει ευρω στα ματια του και του προτεινει να μεινει του κανει και σκοντο στο συμβολαιο, σε ολα ναι  ο Λιλα (περιεργο αυτο για επαγγελματια παικτη στα καλυτερα ποδοσφαιρικα χρονια του), επιστρεφει στην ομαδα, χαρες και πανυγηρια ο ηπιος...μετα απο λιγο παιζει...Στο Ατρομητο απο την ωρα που μπηκε εβγαλε κατι το πολυ aggresive,παιζει και πιο μπροστα, χαιρομαστε εμεις που βλεπουμε Λιλα να τα δινει ολα, λεμε ειμαστε πασαδες ο γνωστος Λιλα στο πιο επιθετικο του.
Ελα ομως που το παλικαρι εχει σκοπο συγκεκριμενο σχεδιο και προφανως συμβουλατορες..
Σκοπος... γυρναω στο ΠΑΣ, περνω παιχνιδια και επιστρεφω στη εθνικη που με καιει, μιας και ειναι πολυ κοντα στο να περασει σε τελικη φαση, πρωτη φορα στην ιστορια της.
Σχεδιο, δειχνω τα γνωστα πατριωτικα μου αισθηματα σε καθε παιχνιδι... η κινηση που κανει μια αλλη εποχη δε θα ενοχλουσε κανενα. Μετα το αεροπλανακι στην Σερβια ενοχλει πολυ κοσμο γιατι προφανως το συνδεει με την μεγαλη αλβανια...Και ο Λιλα, την μιση αληθεια ειπε. Ναι μεν ειναι το σημα της σημαιας της χωρας του αλλα και της σημαιας της μεγαλης αλβανιας. Και αυτο που λεει οτι το κανει χρονια,μιση αληθεια ειναι...Απλα μετα τα αεροπλανακια το κανει σε καθε γκολ που πετυχαινει. Πριν, σε δικα μας παιχνιδια το εκανε στη Τουμπα, δε το εκανε εδω με το γαυρο (αλλα τοτε βγηκε και ελεγε συγνωμη). Ψαχνοταν λοιπον για το γκολ για να το ξανακανει.... Φανηκε απο το show που εδωσε ενο χαναμε 5-0... Φανηκε απο την τελευταια φωτογραφηση που βγαινει με την ενδυμασια των τσαμηδων...Πολλες συμπτωσεις,ξεκαθαρο το μυνημα.
Στο δια ταυτα...Καυτη πατατα, κ η ομαδα επεσε σε παγιδα. Δεν μπορει να τον τιμωρησει με διακοπη συμβολαιου, μιας και θα θεωρηθει μειωση προσωπικοτητας και ρατσιστικη συμπεριφορα, σε παει στην ΦΙΦΑ και φευγει λευτερος και με μια αποζημειωση βαρβατη. Δεδικασμενο στην Ελλαδα δε υπαρχει κατι αντιστοιχο (ουτε Κασαμι, ουτε Κατσε).
Μενει στην ομαδα, τον κρατας, τα αποδυτηρια μποουρδελο, ηδη φανηκε πως ειχε ραγισει το γυαλι μετα απο αυτο ακομη χειροτερα, το εσπασε.
Τον βαζεις στην Κ-20 δεν παιζει, παλι σε τρεχει για μειωση προσωπικοτητας.
Του κρεμας δελτιο,  ακομη και αν το κανεις μηδενιζεις τις πιθανοτητες να τον πουλησεις  και εχεις και εναν που δε μιλαει με κανεναν να κοβει βολτες στα αποδυτηρια με οτι αυτο συνεπαγεται....
Αυτο που θελει αυτος και οι συμβουλατορες του ειναι να λυσει το συμβολαιο με ΠΑΣ και το Δεκεμβρη να παει σε μια ομαδα (ακομη και στην Αλβανια για καποιους μηνες) να παρει παιχνιδια να παιξει με εθνικη. Και αν περασει σε τελικη φαση να ψαχτει απο καλες εμφανισεις εκει σε μια καλη μεταγραφη στο εξωτερικο... Ελευθερος θα ειναι, καλος ποδοσφαιριστης ειναι, θα βρει καλο συμβολαιο σιγουρα, θα βγαλει και τα σπασμενα απο την μειωση του ηπιου εδω και με το παραπανω...

ΥΓ. Αυτα παθαινεις ηπιε οταν κοιτας το δεντρο (χρηματα απο πιθανη πωληση ενος παικτη) και οχι το δασος (χαρακτηρας, αποψεις, συμπεριφορες του παικτη)
Πονηρος και ξυπνιος ο Λιλα δε νομιζετε... 
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 01 Οκτ 2015 10:42 από vourbiani_30 »

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.723
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #627 στις: Πεμ 01 Οκτ 2015 12:37 »
προσκυνω την αναλυση σου vourbiani_30

 :mono: :mono: :mono:

Αποσυνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.597
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #628 στις: Πεμ 01 Οκτ 2015 14:33 »
   Πονηρός είναι γι' αυτούς που τσιμπάνε.
   
   Και δυστυχώς πολλοί τσιμπήσατε από την αρχή υποστηρίζοντας ότι πρέπει να τον διώξουμε αγνοώντας έτσι: Τα
   συμφέροντα
   της ομάδας και το παιχνιδάκι του Λίλα που σας ρίχνει το εθνικιστικό τυράκι και τσιμπάτε.

   Άστον να κάνει τις μαλακίες του, εξάλλου πόσα γκολ θα βάλει ακόμα; Κάνουμε και εμείς τους μαλάκες με τους αετούς και τις
   πεταλούδες και περνάει ο καιρός. Και στον επόμενο Αλβανό παίχτη που θα πάρουμε να μπει όρος στο συμβόλαιό του: Οι
   εθνικιστικές μαλακίες έχουν τις κάτωθι συνέπειες... Και ας τις βρούνε οι δικηγόροι του Πιτογυρά τις ποινές...

   Περισσότερο με πειράζει η ευκολία που τσιμπάτε κάποιοι που δεν είστε εθνικόφρoνες (για να χρησιμοποιήσω και έναν ορο του παρελθόντος) με αυτές τις μαλακίες. Πράγμα που υποδηλώνει φόβο...

   Ο Λίλα αμφιβάλω αν θα πάρει μεταγραφή εξωτερικό. Καμιά Τρίπολη τον βλέπω ή καμιά Α.Ε.Κ.. Και αυτό μάλλον είναι εναντίον μας!

 
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #629 στις: Πεμ 01 Οκτ 2015 15:45 »
Εδώ, προπόνηση και πάγκο...

« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 01 Οκτ 2015 15:49 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.597
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #630 στις: Πεμ 01 Οκτ 2015 16:02 »
Εδώ, προπόνηση και πάγκο...


   Είμαι σίγουρος πως αν έπαιρνε καμία μεταγραφή Ελλάδα θα τις έκοβε τις πεταλούδες... Εδώ μαλάκας είναι να τις κόψει;
   
   Ξέρει ότι ο Πρόεδρας είναι ήπιος...
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #631 στις: Πεμ 01 Οκτ 2015 21:54 »
Ε άμα είναι, για να ξεφύγει απ τα πεζά επαναλαμβανόμενα καμώματα ο Λίλας, ιδέα να πάει και το πρότζεκτ του σε νεξτ στεπ και να μείνει σέκος κι ο ήπνιος.

Ξαναβάζει γκολ...; Ε, εμφανίζεται φέσι κρυμμένο στο σώβρακο, τα χέρια δώστου να φτερουγίζει η πεταλούδα, το στόμα να άδει ένας αητός καθότανε και τα πόδια να ρίχνουν ένα ξεγυρισμένο τσάμικο.

 :P
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #632 στις: Πεμ 08 Οκτ 2015 13:23 »
Λόλα,Λόλα είσαι ακόμη εδώ???.........Δουλειές υπάρχουν.... παράγκα στα Τίρανα να φτιάχνεις αετούς χειροποίητους από τα χεράκια σου..


                                                                              ΣΕΡΒΙΑ ΓΑΜΑ ΤΟΥΣ.
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 08 Οκτ 2015 14:07 από ΛΑΜΙΑ FANS »

Αποσυνδεδεμένος chilly

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.780
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #633 στις: Πεμ 08 Οκτ 2015 13:47 »
Σίγα εσύ. Θα σκίσεις τίποτα.
φορεβερ

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #634 στις: Πεμ 08 Οκτ 2015 14:08 »
Λόλα,Λόλα είσαι ακόμη εδώ???.........Δουλειές υπάρχουν.... παράγκα στα Τίρανα να φτιάχνεις αετούς χειροποίητους από τα χεράκια σου..


                                                                              ΣΕΡΒΙΑ ΓΑΜΑ ΤΟΥΣ.

Μην εύχεσαι κακά πράγματα Αλέξανδρε.
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #635 στις: Πεμ 08 Οκτ 2015 14:12 »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.813
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #636 στις: Πεμ 08 Οκτ 2015 14:56 »
Τα αδερφια μας οι Σερβοι :P

www.youtube.com/watch?v=uamli6l3RaE
Ελλάδα σερβία ξύλο

Αποσυνδεδεμένος davelis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.470
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #637 στις: Πεμ 08 Οκτ 2015 15:00 »
ρε αφήστε στην ακρη τους εθνικισμούς

Αφου το εχει πει ο Σαρτζετάκης
"Ειμεθα εθνος αναδελφον"  :P :P :P

Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #638 στις: Πεμ 08 Οκτ 2015 17:56 »
Σίγα εσύ. Θα σκίσεις τίποτα.
Εσένα σου μίλησε κανείς??

Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #639 στις: Πεμ 08 Οκτ 2015 18:41 »
Λόλα,Λόλα είσαι ακόμη εδώ???.........Δουλειές υπάρχουν.... παράγκα στα Τίρανα να φτιάχνεις αετούς χειροποίητους από τα χεράκια σου..


                                                                              ΣΕΡΒΙΑ ΓΑΜΑ ΤΟΥΣ.

Μην εύχεσαι κακά πράγματα Αλέξανδρε.
Λαμία παλιέ μου φίλε αν εγώ εύχομαι κακά πράγματα για τον Λίλα τότε αυτός να ξέρεις εύχεται εφιαλτικά πράγματα για τη χώρα μας...Το έχω ξαναπεί φασίστας δεν είμαι...Μισώ τους χιτλερικούς μαζί και τα μπάζα της αυγής αλλά δεν μου αρέσει να προσβάλουν τη χώρα μου τις αξίες τα ήθη και εθίματα της χώρας μου...Μαλάκες δεν είμαστε ξέρουμε ποιά σημαία σχημάτισε ο Λίλα αυτή που έχει την αγαπημένη μου πόλη στα κόκκινα(και όχι μόνο)..Οχι τα Γιάννινα θα είναι πάντα μπλέ και θα είναι πάντα εκεί στη γαλανόλευκη...Οσο για τους προδότες αυτής της χώρας έχει ο θεός...Αλλά για να μη κουράζω άλλο και για να μην έρθω σε αντιπαράθεση με ακραίους του forum ένα θα σας πώ στο νησί που δούλεψα φέτος το ψωμί που βγάζουν εδώ οι Αλβανοί ούτε το έχουν τιμήσει ούτε το έχουν σεβαστεί παρά μόνο να λένε τα χειρότερα λόγια μαζί και ύβρεις για τη χώρα μας...Για κάτσε ρε Αλβανέ τη μας πουλάς τώρα??? ξεσηκωθήκατε ξαφνικά από τον επαναστάτη Λίλα και κάθε Λίλα και θέλετε να μας Γ......στην ίδια μας τη χώρα???.....Τέλος αν εμένα με θεωρείτε Φασίστα :stop: τότε ο Λίλα τη σκατά είναι??..Σταματάω τη κουβέντα εδώ να έχετε όλοι το νού σας και να έχουμε καλό χειμώνα..

Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 973
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #640 στις: Πεμ 08 Οκτ 2015 19:10 »
τα εθίματα ...ποια είναι;
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #641 στις: Πεμ 08 Οκτ 2015 19:18 »
Αλέξανδρε την αποψή μου για τον Λίλα την έχω γράψει. Και εμένα με έχει στεναχωρήσει.

Κρίνε τον ίδιο, τις ιδέες, τις πράξεις του. Όχι όμως να εύχεσαι τέτοια πράγματα.
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.597
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #642 στις: Πεμ 08 Οκτ 2015 19:29 »
Γιατί ασχολείστε μόνο με το Αλβανία - Σερβία ή το αντίθετο και όχι με το Αλβανία - Ισλανδία ή με το Βόρεια Ιρλανδία - Ελλάδα ας πούμε;
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #643 στις: Πεμ 08 Οκτ 2015 19:30 »
τα εθίματα ...ποια είναι;
Από τις Τζαμάλες μέχρι τον παραδοσιακό Γάμο....Αλλά μάλλον είσαι αλλού..

Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 973
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #644 στις: Πεμ 08 Οκτ 2015 19:38 »
τα έθιμα λέμε...αλλά είμαι αλλού
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #645 στις: Πεμ 08 Οκτ 2015 19:41 »
τα έθιμα λέμε...αλλά είμαι αλλού
Εθιμα είναι αυτά αλλά όντως είσαι αλλού.

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #646 στις: Πεμ 08 Οκτ 2015 20:06 »
Γιατί ασχολείστε μόνο με το Αλβανία - Σερβία ή το αντίθετο και όχι με το Αλβανία - Ισλανδία ή με το Βόρεια Ιρλανδία - Ελλάδα ας πούμε;

Προφανώς δεν ρωτάς στα σοβαρά...

https://www.google.gr/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://www.enikos.gr/sports/344896,To-proklhtiko-vinteo-prin-to-Alvania--Servia--BINTEO.html&ved=0CCIQFjADahUKEwjFnoeRrbPIAhUIlxoKHd6zBDY&usg=AFQjCNHltvv6wERn-ncGCXNMLY2HrCnfiA

Αποσυνδεδεμένος RASTA

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.384
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #647 στις: Πεμ 08 Οκτ 2015 20:09 »
''Alejandro'',στο νησί που έβγανες το μεροκάματο,το αφεντικό να υποθέσω "τιμούσε " λίγο περισσότερο τους αλλοδαπούς συνολικότερα εργαζόμενους,από τους έλληνες,έτσι δεν είναι.....και αυτοί οι μαλάκες αντί να πουν και ένα "δόξα το θεό" (και το αφεντικό παρέα),γκρίνιαζαν,ε?ντροπή....λες και οι εργάτες μπορούν να ζήσουν χωρίς αφεντικά.Μπορούν?  ;)
Τι κίνδυνο έχουν τα Γιάννενα,   να πάψουν να είναι μπλε,και τι πρόβλημα υπάρχει που οι αλβανοί έχουν κόκκινη σημαία (όλοι κάποια χρώματα έχουν στη σημαία τους,όπως και να το κάνεις,απ άκρη σε άκρη της Γης,μερικοί έχουν και περισσότερα από κάνα δυο),δεν κατάλαβα απ τα λεγόμενα σου,ειλικρινά......
και για να μη το κουράζουμε....ο Λίλα και ο κάθε Λίλα ή Μήτσος (σε περίπτωση που λέμε για κάνα θκο μας που παίζει στο εξωτερικό),άμα τόχει καημό σε κάθε γκολ ή καλάθι που βάνει να θυμίζει τη σημαία του σε κείνους που το γλέπουν ,βίτσια είναι αυτά και ας κάνει το κομμάτι του...ΕΚΤΟΣ και αν νομίζει ο γελοίος,  ότι οι συμπατριώτες του είναι ο Υπερούσιος λαός,η σημαία του "κερδάει" όλες τις άλλες σημαίες του κόσμου, ο κόσμος όλος θα πρέπει να  είναι φτιαγμένος μόνο στη γλώσσα της μάνας του ,τη θρησκεία της γιαγιάς του ,και τα σύνορα που έχει ο τόπος του περιορίζουν το ζωτικό του χώρο.....Σε αυτή τη περίπτωση,η λύση είναι .....  ;)
" Ανυποχώρητος: σημαίνει να είναι το κεφάλι σου μέσα στο στόμα του λύκου κι εσύ να του λες άντε γαμήσου... "

Fidel Castro

Αποσυνδεδεμένος chilly

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.780
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #648 στις: Πεμ 08 Οκτ 2015 20:14 »
Σίγα εσύ. Θα σκίσεις τίποτα.
Εσένα σου μίλησε κανείς??
Όταν θα μπαίνεις και θα πετάς το παραληρημά σου θα σου απαντάω. Κατάλαβες Αυτονομιστή Οπαδέ?


Τέλος αν εμένα με θεωρείτε Φασίστα :stop: τότε ο Λίλα τη σκατά είναι??
Και οι δυο φασίστες είστε.
φορεβερ

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #649 στις: Πεμ 08 Οκτ 2015 20:24 »
Σταματάμε τώρα?

Μ Ο Ν Ο   Π Α Σ   ΡΕ !!
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 11 Απρ 2016 22:41 από ΛΟΚΟ »