Αποστολέας Θέμα: Άντι Λίλα  (Αναγνώστηκε 219790 φορές)

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #700 στις: Σαβ 09 Ιαν 2016 19:09 »


http://www.pas.gr/forum/index.php?topic=3907.525 

Ξεχασαν να βαλουνε την υπογραφη τους στα συμβολαια οι ποδοσφαιριστες ελεγε ο ΧΒ κατοπιν απορριψης της αδειοδοτησεως και ηταν ο ενας λογος για τον οποιον κοπηκαμε


http://www.pas.gr/forum/index.php?topic=1595.25

Το προφορικο συμβολαιο του Λιλα...


http://www.pas.gr/forum/index.php?topic=3907.725

Και  τοτε που εβγαλε σεντρα ο Δημητριου τον ΧΒ να ανοιξει τον φακελο.....Αλλα εφοσον δεν δημοσιοποιησε τον φακελο ποτε,το δικιο το εχουνε αυτοι


οφ τοπικ με Τσαβεζ αλλα επρεπε να ξαναθυμηθουμε και λιγο το τι γινονταν και τι ειχαν ακουστει περι  ''συμβολαιων'' των ποδοσφαιριστων του ΠΑΣ





« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 12 Φεβ 2019 22:26 από ΛΟΚΟ »
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.036
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #701 στις: Σαβ 09 Ιαν 2016 19:12 »
Η ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966, ανακοινώνει την μη ανανέωση  της συνεργασίας της με τους ποδοσφαιριστές Αndi Lila και Emilian Vila.

Οι ποδοσφαιριστές συναντήθηκαν σήμερα το μεσημέρι με τον πρόεδρο κο Χριστοβασίλη  χωρίς τελικά να επέλθη συμφωνία ώστε  να προχωρήσουν, στην ανανέωση  της συνεργασίας τους (που λήγει στις 30-6-2014) με την ομάδα , για την νέα περίοδο,  εφόσον έχουν οικονομικές προτάσεις από ομάδες του εξωτερικού, που είναι εξαιρετικά συμφέρουσες γι αυτούς και ο ομάδα μας δεν είναι δυνατόν να ανταγωνισθεί.

Η ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966, τους ευχαριστεί θερμά για την προσφορά τους στην ομάδα και την άψογη επαγγελματική συμπεριφορά τους  και  εύχεται καλή συνέχεια στην ποδοσφαιρική τους καριέρα.

*Διευκρινίζεται ότι με τους δυο ποδοσφαιριστές υπήρχε μια καταρχήν προφορική συμφωνία ανανέωσης της συνεργασίας, αλλά δεν είχε ολοκληρωθεί με την  υπογραφή συμβολαίων.
http://www.pasgiannina.gr/articles/me_ananeose_sunergasias_me_andi_lila_kai_emilian_vila

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #702 στις: Σαβ 09 Ιαν 2016 19:17 »
Συνέντευξη τύπου  για την επέκταση των συμβολαίων  των διεθνών Αλβανών ποδοσφαιριστών Andi Lila, Emilian Vila,  πραγματοποιήθηκε στο Ε.Σ.Ι. «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ». Ο Παναγιώτης Χριστοβασίλης  και  ο Δντής του ποδοσφαιρικού τμήματος, Δημήτρης Νιαρχάκος, ανακοίνωσαν τις επεκτάσεις.


Παναγιώτης Χριστοβασίλης :Είμαστε πολύ χαρούμενοι, που οι δύο διεθνείς και πολύ σημαντικοί παίχτες για μας, ανανέωσαντα συμβόλαιά τους. Έχουμε προβεί σε όλες τις ανανεώσεις με όλους τους ποδοσφαιριστές  για να έχουμε έναν σταθερό κορμό για την επόμενη τριετία-τετραετία. Στόχος μας είναι να είμαστε ανταγωνιστικοί και όσο μπορούμε να βοηθήσουμε  και σιγά σιγά, να βγάζουμε και άλλα παιδιά  από τις ακαδημίες  μας.  Είμαστε πολύ χαρούμενοι και ευχόμαστε ότι καλύτεροι. Σιδερένιοι.

Δημήτρης Νιαρχάκος: Συγχαρητήρια στα δυο παιδιά που θα τα έχουμε κοντά μας ως το καλοκαίρι του 2017. Τους εύχομαι υγεία και πάντα  επιτυχίες. Είναι πραγματικά  παράδειγμα προς μίμηση αυτοί οι δυο αθλητές για την ομάδα μας.

Βίλα: Είμαι πολύ χαρούμενος για τη σημερινή νίκη και που υπέγραψα άλλα τρία χρόνια στην  ομάδα που νιώθω σαν δικιά μου οικογένεια.  Όταν ήρθα την 1η χρονιά  η ομάδα πάλευε ε να κρατηθεί στην  κατηγορία και τώρα πηγαίνει  για Ευρώπη. Ευχαριστώ πολύ τους φιλάθλους,  είμαι χαρούμενος και θα συνεχίσω έτσι.

Άντι Λίλα: Είμαι γενικά χαρούμενος σήμερα, που η ομάδα νίκησε και επειδή υπέγραψα για 3 χρόνια. Είχα προτάσεις από το εξωτερικό, αλλά δεν ποτέ σκέφτηκα και θα φύγω,  γιατί η ομάδα τώρα πλέον δεν είναι μικρή ομάδα , έχει καλούς παίκτες, πολύ καλό προπονητή και είμαστε τυχεροί που έχουμε αυτόν τον  προπονητή.  Έχουμε έναν πρόεδρο που μαζί με την  οικογένεια αγαπάνε πολύ την ομάδα  και πιο πολύ οι φίλαθλοι, αγαπάνε την ομάδα, είναι κοντά και μας στηρίζουν. Πρώτη φορά στην ζωή μου, μου   λένε οι φίλαθλοι  να υπογράψω. Δεν σκέφτηκα καθόλου τα λεφτά, είπα ότι θα υπογράψω  και θέλω να κλείσω εδώ την καριέρα μου. Να φτάσουμε όσο το δυνατόν ψηλότερα. Το σημερινό γκολ είναι αφιερωμένο για όλους τους φιλάθλους. Σήμερα και για πάντα είναι φανταστικοί. Εύχομαι καλά Χριστούγεννα σε όλους τους φιλάθλους μας.

26 Δεκεμβριου 2013

Και η ανακοινωση της ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

http://www.pasgiannina.gr/articles/epektase_sumbolaiou_se_andi_lila_kai_emiliam_vila

22 Δεκεμβριου 2013

Εχουμε και οπτικοακουστικο υλικο

https://youtu.be/MLdJJTg0IdQ
« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 09 Ιαν 2016 19:30 από ayuto1966 »
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #703 στις: Σαβ 09 Ιαν 2016 19:56 »
Η ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966, ανακοινώνει ότι ο ποδοσφαιριστές Andi Lila και Emilian Vila, υπέγραψαν επέκταση του συμβολαίου τους μέχρι τον Ιούνιο του 2017.

τσουπ τσουπ τσουπ κωλοτούμπα

*Διευκρινίζεται ότι με τους δυο ποδοσφαιριστές υπήρχε μια καταρχήν προφορική συμφωνία ανανέωσης της συνεργασίας, αλλά δεν είχε ολοκληρωθεί με την  υπογραφή συμβολαίων.


Οχι μόνο Κιτσιομπίλης και Μπαλονάκιας στις δόξες του  :joker:
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.036
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #704 στις: Σαβ 09 Ιαν 2016 20:01 »
Παράθεση
και ο ομάδα μας δεν είναι δυνατόν να ανταγωνισθεί.
:P :P :P :P

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.813
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #705 στις: Σαβ 09 Ιαν 2016 22:40 »
Εμεις θελαμε να μεινουν
και υπογραψαν συμβολαιο
αλλα μετα αυτοι ειπαν οχι δεν υπογραφουμε συμβολαιο
και μετα αλλαξαν γνωμη και ειπαν υπογραφουμε αλλα τοτε εμεις δεν θελαμε
 και τελικα κρατησαμε τον εναν και τον δωσαμε δανεικο
και το καλοκαιρι εμεις του ειπαμε εχεις συμβολαιο και αυτος ειπε οχι δεν εχω συμβολαιο και πηγε αλλου
αλλα μετα αυτος γυρισε και εμεις του ειπαμε καλα μεινει μεχρι να φυγεις
αυτο ακριβως τιποτε αλλο.

Αποσυνδεδεμένος horizonz4

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 231
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #706 στις: Σαβ 09 Ιαν 2016 23:58 »
Εμεις θελαμε να μεινουν
και υπογραψαν συμβολαιο
αλλα μετα αυτοι ειπαν οχι δεν υπογραφουμε συμβολαιο
και μετα αλλαξαν γνωμη και ειπαν υπογραφουμε αλλα τοτε εμεις δεν θελαμε
 και τελικα κρατησαμε τον εναν και τον δωσαμε δανεικο
και το καλοκαιρι εμεις του ειπαμε εχεις συμβολαιο και αυτος ειπε οχι δεν εχω συμβολαιο και πηγε αλλου
αλλα μετα αυτος γυρισε και εμεις του ειπαμε καλα μεινει μεχρι να φυγεις
αυτο ακριβως τιποτε αλλο.

κλαιω... δεν  παιζεσαι  σε  λεω :P

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #707 στις: Κυρ 10 Ιαν 2016 01:16 »
Εμεις θελαμε να μεινουν
και υπογραψαν συμβολαιο
αλλα μετα αυτοι ειπαν οχι δεν υπογραφουμε συμβολαιο
και μετα αλλαξαν γνωμη και ειπαν υπογραφουμε αλλα τοτε εμεις δεν θελαμε
 και τελικα κρατησαμε τον εναν και τον δωσαμε δανεικο
και το καλοκαιρι εμεις του ειπαμε εχεις συμβολαιο και αυτος ειπε οχι δεν εχω συμβολαιο και πηγε αλλου
αλλα μετα αυτος γυρισε και εμεις του ειπαμε καλα μεινει μεχρι να φυγεις
αυτο ακριβως τιποτε αλλο.

Eγραψες ρε μπαγασααααααααααα :P :P :P :P
Αλλα καπου ξεχνας το τελος της υποθεσης που να σου πω την αληθεια και εγω το ειχα ξεγραμμενο απο το μυαλο μου


Λοιπον η κωμωδια δεν εχει τελειωμο


27 Δεκεμβριου 2014

Ανακοινωση της ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

http://www.pasgiannina.gr/articles/delose_andi_lila_2

O Αndi Lila θα συνεχίσει την καριέρα του στην Πάρμα  και μετά την λύση του συμβολαίου του με τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ δήλωσε στο pasgiannina.gr(ΣΥΓΚΡΑΤΗΣΤΕ ΤΟ.ΛΥΣΗ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΥ)

 
Αισθάνομαι την ανάγκη  να ευχαριστήσω τον πρόεδρο κο Γιώργο Χριστοβασίλη και την διοίκηση για την ευκαιρία που μου έδωσαν να φορέσω την φανέλα του ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ,  που ήταν ξεχωριστή τιμή για μένα.

Θέλω επίσης να ευχαριστήσω τον προπονητή μου και τους συνεργάτες του, τον Τεχνικό Διευθυντή, τους συμπαίκτες μου αλλά και όλο το προσωπικό της ομάδας για την άψογη συνεργασία που είχαμε όλο αυτό το διάστημα που βρίσκομαι στα Γιάννινα, όπως και τους μοναδικούς φιλάθλους μας, οι οποίοι είναι πάντα  κοντά μας.

Εύχομαι να μαθαίνω πάντα καλά νέα για την ομάδα και να καταφέρει να επιτύχει όλους τους στόχους της, γιατί πραγματικά αξίζει τα καλύτερα. Επιθυμία μου είναι να επιστρέψω κάποια στιγμή και να ολοκληρώσω την καριέρα μου στον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Φεύγω με τις καλύτερες αναμνήσεις, χωρίς να έχω καμία εκκρεμότητα, εφόσον για να πραγματοποιηθεί η μεταγραφή μου συμφώνησα να εξαλειφθεί οποιαδήποτε οφειλή υπήρχε σε μένα, ενώ ή ομάδα θα έχει ποσοστό σε περίπτωση μεταπώλησής μου.

Καλή χρονιά σε όλους με υγεία και χαρά.
.



28 Δεκεμβριου 2015

Ο Λίλα υπέγραψε έναντι 150.000 ευρώ ετησίως, που μαζί με την εφορία ξεπερνούσε τις 200.000 ευρώ. Ωστόσο, ο Αλβανός δεν πήρε τίποτα απ’ όλα αυτά. Η συμφωνία ήταν να πάρει τα μισά χρήματα τον Γενάρη και τα άλλα μισά το καλοκαίρι, αλλά όταν προέκυψε η Πάρμα, ο παίκτης είπε πως δεν θέλει χρήματα, αρκεί να μην ζητούσε τίποτα ο Χριστοβασίλης από τους Ιταλούς. Όπως κι έγινε, αφού ο ΠΑΣ Γιάννινα δεν θα βάλει χρήματα στα ταμεία του και η συμφωνία συμπεριλαμβάνει μονάχα ένα ποσοστό μεταπώλησης.

gazzeta.gr




9 Iανουαριου(μια ωραια πρωια  βρισκει ο παγουρενκος αυτο εδω το κεμενο)

''Άνω κάτω φέρνει όσα ξέραμε,δημοσίευμα από την Ιταλία,το οποίο τονίζει ότι ο Άντι Λίλα έχει παραχωρηθεί με την μορφή δανεισμό στην Πάρμα.
Μάλιστα όπως φαίνεται και στην φώτο η επίσημη λίγκα δίνει ο δανεικό τον τέως παίκτη του ΠΑΣ.
Ο ίδιος ωστόσο σε δηλώσεις που είχε κάνει πριν αποχωρήσει τόνιζε ότι η συμφωνία είναι 3.5 ετών.''



10 Ιανουαριου 2015 '' Ειναι θεμα των κομπιναδωρων των διοικουντων της  Παρμα και του ΠΑΣ ηθελε να πει''



Στο Sport24.gr μίλησε ο αθλητικός διευθυντής της Πάρμα, Πρεΐτι Αντονέλο, ο οποίος ξεδιάλυνε το τοπίο. ''Τον αποκτήσαμε ως δανεικό και βάλαμε οψιόν για αγορά του'' είπε ο Αντονέλο, ο οποίος όταν ρωτήθηκε για το ποσό που απαιτείται για να αγοραστεί ο Λίλα από τους Ηπειρώτες, απάντησε: ''Δεν θα ήθελα παρακαλώ να μιλήσω για οικονομικά στοιχεία, καθώς αυτό είναι θέμα των δύο εταιρειών''.




« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 10 Ιαν 2016 01:32 από ayuto1966 »
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #708 στις: Κυρ 10 Ιαν 2016 01:22 »
Και φτανουμε αισιως  στο καλοκαρι που μας περασε





3 Ιουνιου 2015

http://www.a-sports.gr/articles-76845/lila-exw-sumbolaio-me-thn-parma-mexri-to-2018.htm#.Vo75G7aLTDd


Λίλα: «Έχω συμβόλαιο με την Πάρμα μέχρι το 2018»

Ο Αλβανός άσος υποστήριξε ότι δεν αγωνίζεται ως δανεικός από τον ΠΑΣ στους Ιταλούς, από τους οποίους όμως δεν έχει πάρει ευρώ

Χωρίς να αναφερθεί καθόλου στον ΠΑΣ Γιάννινα, ο Άντι Λίλα μίλησε για τη μέχρι τώρα θητεία στην Πάρμα, και αποκάλυψε πως αγωνίζεται στον ιταλικό σύλλογο ως κανονική μεταγραφή και όχι ως δανεικός από τους Ηπειρώτες.

Ο Αλβανός άσος μίλησε στην ιστοσελίδα της πατρίδας του «sportekspres» για την απόφασή του να μετακομίσει στην Ιταλία και σημείωσε πως στους πέντε μήνες που βρίσκεται εκεί δεν έχει πάρει ούτε ευρώ από την ομάδα του, με την οποία έχει συμβόλαιο μέχρι το 2018.

«Επικρατεί ένα χάος. Κανείς όμως από τους παίκτες δεν τα παράτησε και όλοι προσπάθησαν για την ομάδα. Οι οπαδοί είναι φανταστικοί και μας υποστήριξαν σε κάθε στιγμή ακόμη και όταν ήταν δύσκολο να δεχθούν τι συνέβη στον σύλλογο», δήλωσε αρχικά και συμπλήρωσε: «Έχω ήδη μιλήσει με ομάδες της Serie A αν και είναι νωρίς ακόμα. Με την Πάρμα έχω συμβόλαιο μέχρι το 2018 και αν κάποιος αγοράσει τον σύλλογο θα συνεχίσω στην ομάδα. Εάν τελικά χρεοκοπήσει τότε μένω ελεύθερος».


4 Ιουνιου 2015..............Γινεται το θαυμα!!!!Αγιε μου Χριστοβασιλη θαυμαστα τα εργα σου


http://www.sport24.gr/football/omades/PasGiannina/mulos-me-lila-ston-pas-giannina.3507099.html

Ο Λιλα πρέπει να γυρίσω πίσω γιατί έχει συμβόλαιο''. Αυτό επισημαίνουν στον ΠΑΣ Γιάννινα, οι άνθρωποι του οποίου έδωσαν τον Αλβανό χαφ στην Πάρμα στο δεύτερο μισό της σεζόν που ολοκληρώθηκε. Ο ίδιος ο ποδοσφαιριστής, ωστόσο, δεν έχει την ίδια γνώμη.

''Έχω υπογράψει μέχρι το 2018 στην Πάρμα. Αν η ομάδα διαλύσει, τότε θα μείνω ελεύθερος'' δήλωσε ο 29χρονος χαφ στην αλβανική ''sportekspres''. Ο εκπρόσωπος του ποδοσφαιριστή ανέφερε πως όντως ο Λίλα ανήκει στην Πάρμα και πως αν πωληθεί ο παίκτης, τότε το 25% των χρημάτων θα πάει στην ομάδα της Ηπείρου.
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #709 στις: Κυρ 10 Ιαν 2016 01:52 »
Και μερικα ωραια σχολιακια φορουμιστες.Μιας και το ξεψαχνισα το τοπικ

pas giannina1967

Κλείσαμε τον κλεισμένο.  Ωραίο σενάριο και σκηνοθεσία για να φανεί ήρωας ο πρόεδρος που έκανε την υπέρβαση κλπ κλπ και για να πωλήσει και κανένα διαρκείας (που πηγαίνουν άπατα) αλλά εγώ δεν το τρώω.
Για όσους το τρώνε, καλή όρεξη.
Όσο για την χώνεψη, θα δείξει.


davelis

Αυτο το χαρίζω τα δεδουλευμένα σε μια ανώνυμη εταιρεία πως γινεται;
Λεω εγω :
Υπογράφω εξωφλητική απόδειξη για λεφτά που δεν πηρα·
Άρα ...
Να μην συνεχίσω το που πανε τα λεφτά ....


thodoris

φαγωθκες και συ.......πηρε και ενα τενεκε τυρι φετα.......παρμαφετα λεγεται

μην χαλατε τον ισολογισμο......με 5 τενεκεδες λαδι ακομα και ισοσκελισαμε


chilly

Στην Πιονγκγιάνγκ τον είχαν αναφέρει για δανεικό μέρες τώρα



Αγιουτος

Ο Προεδρος τελικα ειναι τσακωμενος με την αληθεια...Τον Λιλα δεν τον παρουσιαζαν ως δανεικο :P :P :P

Καλα δεν υπαρχει

Εχω φτασει στο σημειο, οτι και να λεει η ΠΑΕ να αντιλαμβανομαι το ακριβως αντιθετο ωστε να ειμαι μεσα

Μεταγραφη ποδοσφαιριστη λενε-δανεικος ερχεται,συμβολαιο ποδοσφαιριστων-μαυρα λεφτα οικονομανε,αδειοδοτηση λενε-τον πουλο παιρνουμε,μας κανουνε πολεμο-χρωσταω της Μιχαλους στην εφορια



mythos

Μήπως ήταν στο προφορικό κι αυτό;
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 10 Ιαν 2016 02:02 από ayuto1966 »
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #710 στις: Κυρ 10 Ιαν 2016 02:22 »
Σας αφηνω και τα καλυτερα για το τελος



Ayuto

Φοβερη ειναι και η προφορικη συμφωνια με τα Σουρμενα οπου μπορουμε να αγοραζουμε προφορικα παικτες απο εκει,επισης εχει ερθει σε προφορικη συμφωνια με τον Πιρλο οπου θα ζησει μεγαλες δοξες το Ζωσιμαδες,ποδοσφαιριστες του ΠΑΣ ανανεωθηκαν για 8 χρονια αφου επεσαν  προφορικες υπογραφες,και ειδηση τελευταιας στιγμης ειναι οτι πηραμε αδειοδοτηση προφορικα για την χρονια 2015-2016.........

ΓΙΑΤΙ ΚΥΡΙΟΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΤΟΥ @@@@ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ.......

Προσεξε ομως μην ερθει κανενας εισαγγελεας προφορικα και σου ανοιξει τον @@@@

P.s Επισης εγω χτες το βραδυ @@@@@ προφορικα την Αndriana Lima πανω απο δεκα φορες και αναστεναζαν οι σομιεδες γατακια



thodoris


εμαθα οτι μαλλον του χρονου οι πανελλαδικες θα γινουν ΜΟΝΟ προφορικα και οχι γραπτα
αληθευει??

επισης επινα μπυρες προχθε με ενα γερμανο και στην εβδομη μπυρα υπεγραψα προφορικα στη ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ

επισης αναμενεται και αλλαγη της γνωστης φρασης  "τα γραπτα μενουν" σε "τα προφορικα μενουν"



fon

Να πάρω το διαρκείας και να πληρώσω προφορικά;


Προφορικά θα βγούμε Ευρώπη...
Προφορικά ο στόχος μας θα είναι η πεντάδα...
Προφορικά θα καταθέσουμε πάλι τέλειο φάκελο...
Προφορικά θα πάρουμε άδεια...
Προφορικά θα κάνουμε μεταγραφές...
Προφορικά θα φτιάξουμε τις υποδομές...
Προφορικά θα πάρουμε τσάμπιονς λίγκ...
Προφορικά...Τα πάντα είναι προφορικά...
και για όλα αναδρομικά
έρχεται η ώρα που πληρώνουμε
ο μπέχος το έσκασε...προφορικά....

Προφορικά πάντα...θα γυρίσει και ο Ντε Βινσέντι....πέρασε ο ένας χρόνος....άντε βαριά τον γενάρη....





ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #711 στις: Κυρ 10 Ιαν 2016 11:14 »
Παράθεση
O φουκαράς 1 σπιτάκι όλο κι όλο στη Λούσνια  :(  κρίμα για σφυρί... τον έκανε ο Τάτσι...

Ο Λίλα ή Νίλα, είτε από ισχυρισμού του, είτε ως υπόθεση, ήταν αρκετούς μήνες απλήρωτος στον ΧΒ (πληρώνει κάθε Απρίλιο) ...  θα έχει σήμερα 12 μήνες απλήρωτος.

Τηρεί το δικαίωμα προσφυγής για δεδουλευμένα... εξ' ολοκλήρου στον ΠΑΣ ή και ποσοστιαία στην Πάρμα?
Θα μας το πει προσεχώς φαντάζομαι...

Από πλευράς ΠΑΕ ΠΑΣ μένει να μας πει αν έχει την καλοσύνη με τι όρους μεταγράφηκε το παλικάρι στην Πάρμα... και τι εννοούν "συμβόλαια" αυτή και αυτός.

Και επειδή λοιπόν αρκετά υποφέραμε και μασήσαμε με τις Άδειες - Φακέλους τους... να το σταματήσουν αυτό το επιτήδειο αλαλούμ ...

...λέει ο χομπίστας         

Κάθε πράμα στον καιρό του και οι φωτογραφίσεις στη σέντρα.
Χριστοδουλάκια πριν και Αντιχριστοδουλάκια μετά... και με τον Κοντονή Ξαναχριστοδουλάκια. Δεν θα μάθεις ποτέ την αλήθεια στο μαντρί...


ΠΡΟΣΟΧΗ: Μην πιέζετε την μεγάλη μερίδα δημοσιογράφων...

Ενώ... για την δημοσιοποίηση του σφραγίσματος της επιταγής Ντάσιου πέσατε να φάτε τη μικρή μερίδα... την ικανή.   
 
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 10 Ιαν 2016 11:30 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #712 στις: Δευ 11 Ιαν 2016 17:20 »
Δευτέρα, 11 Ιανουαρίου 2016
Μεταγραφική...καμπάνα χτυπά για τον Λίλα στον ΠΑΣ Γιάννινα

Κάτι παραπάνω φαίνεται πως ήξεραν οι οργανωμένοι οπαδοί του ΠΑΣ Γιάννινα και προ ημερών προανήγγειλαν μέσω της σελίδας τους στο Διαδίκτυο τον ερχομό πρότασης από σύλλογο του εξωτερικού για την απόκτηση ποδοσφαιριστή της ηπειρώτικης ομάδας. 

«Πρόταση από εξωτερικό αναμένεται τις επόμενες ημέρες από ομάδα του εξωτερικού, που θα σπάσει την ρήτρα που υπάρχει στο συμβόλαιο του ποδοσφαιριστή» έγραφαν επί λέξει οι «Blue Vayeros».

Για ποιον χτυπά η μεταγραφική…καμπάνα; Και το όνομα αυτού, Αντι Λίλα.

Ο Αλβανός αμυντικός μέσος του ΠΑΣ βρίσκεται σε προχωρημένες συζητήσεις με ομάδα εκτός Ελλάδας που έχει αποφασίσει να καλύψει την ρήτρα (buy out) που υπάρχει στο συμβόλαιο του 29χρονου ποδοσφαιριστή, προκειμένου να τον προσθέσει στο ρόστερ του.

Από την στιγμή που επέστρεψε στον ΠΑΣ (έπειτα από το πρόωρο κι άδοξο τέλος της θητείας στη χρεοκοπημένη Πάρμα) κακά τα ψέματα, ο Λίλα δεν βλέπει την ώρα και την στιγμή που θα την κάνει με… ελαφρά πηδηματάκια από τα Γιάννενα.

ΠΗΓΗ: «ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΟΔΟΤΗΣ» - «ΩΡΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ» (10/1)

http://marcasl.blogspot.gr/2016/01/blog-post_87.html
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #713 στις: Δευ 11 Ιαν 2016 17:28 »
Παράθεση
Αλβανικό ντέρμπι Θεσσαλονίκης
http://sportal.al/shqiperi/kuqezi/item/18454-derbi-shqiptar-ne-selanik.html

Να φύγει κι αυτός και οι άλλοι... και να έρθει ο ΠΑΣ.

« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 11 Ιαν 2016 17:32 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #714 στις: Πεμ 14 Ιαν 2016 12:39 »
Χάσαμε επεισόδια... Δημοσίευμα δυό βδομάδες πίσω για την θεραπεία που ακολούθησε ή και ακολουθεί ο Λίλα

http://www.sentragoal.gr/article.asp?catid=39359&subid=2&pubid=130250253
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #715 στις: Πεμ 14 Ιαν 2016 13:04 »

Που είναι η Μαριάνα?  :P

Το είπαμε…  η εθνική του τον στέλνει, αυτή πληρώνει.  Αλλά...
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 14 Ιαν 2016 13:10 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #716 στις: Κυρ 28 Φεβ 2016 22:08 »



... άσε το πουλί και πιάσε τον Μπράνα.


Υ.Γ.: Ο Μανιάς κάνει αυτοψία στο γκολ
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #717 στις: Κυρ 06 Μάρ 2016 19:01 »
Παράθεση
... άσε το πουλί και πιάσε τον Μπράνα.

www.youtube.com/watch?v=pVhjezSFk8c

Ο Ίλιτς εκτέλεσε, ο Λίλα γυριστή...

« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 06 Μάρ 2016 19:05 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #718 στις: Κυρ 06 Μάρ 2016 19:27 »
Ωραία τούμπα ο Ακόστα μετά την κεφαλιά πάντως. Καλό ukemi.  ;)

Αποσυνδεδεμένος chilly

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.780
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #719 στις: Κυρ 06 Μάρ 2016 19:33 »
Eίδε κανείς αν δώσαν χέρια στο γκολ ο Ιλιτς με τον Λίλα?
φορεβερ

Αποσυνδεδεμένος christos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.724
  • ΠΑΣ...γιατί κάποια πράγματα μένουν πάντα ίδια...
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #720 στις: Κυρ 06 Μάρ 2016 19:40 »
Φιλε Clilly , ας μην διυλιζουμε τον κωνωπα . Δεν θα κερδισουμε κατι νομιζω .

Φιλικα εννοειται :-)

Αποσυνδεδεμένος chilly

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.780
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #721 στις: Κυρ 06 Μάρ 2016 19:57 »
Οχι καμία σχέση. Απλή περιέργεια είναι. Επειδή μου διέφυγε.
φορεβερ

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #722 στις: Δευ 11 Απρ 2016 22:31 »

Andi Lila
22 ώρες ·

Thanks God for the winning today.Congratulations guys for the big match today.Big respect all the fans for the support.We are Pas

https://scontent.fath3-2.fna.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/12963610_10154061240583904_5124390654391697135_n.jpg?oh=74b51b1c2a3d904a423f7f84f64ee277&oe=57B584B3

Παράθεση
Korab Plaku Plaku
O ty te ruajt Zoti mor djal. Andi respekte vlla

Saimir Qoku Oses fores pernao apo to el benizelos psakno mpas kai se do pali, o vlagas drapika na sou zitiso ena aftografo...... Pali kala exo mia foto.....
8 ώρες
Shkelzen Cepeli
Shkelzen Cepeli Andi je super
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #723 στις: Παρ 15 Απρ 2016 11:41 »
Από την πλευρά του ο ΠΑΣ, δεν είναι αρνητικός στην πώληση του παίκτη... http://www.metrosport.gr/article/pas-giannina-poulai-ton-lila-an-erthi-mia-kali-protasi
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Άντι Λίλα
« Απάντηση #724 στις: Κυρ 22 Μάι 2016 18:50 »
Παράθεση
Στην προεπιλογή της Εθνικής Αλβανίας για το Euro 2016 που θα διεξαχθεί στη Γαλλία βρίσκεται ο Άντι Λίλα του ΠΑΣ Γιάννινα.

Ο 30χρονος διεθνής μεσοαμυντικός συμπεριλαμβάνεται στη λίστα με τους 27 ποδοσφαιριστές που επέλεξε ο ομοσπονδιακός τεχνικός της Εθνικής Αλβανίας, ο Ιταλός Τζιάνι Ντε Μπιάσι. Εκτός του Λίλα στην προεπιλογή συμπεριλήθηκε και ο Έργκους Κάτσε του ΠΑΟΚ, ενώ αντίθετα εκτός Euro έμεινε ο επιθετικός της Σκεντερμπέου και πρώτος σκόρερ του αλβανικού πρωταθλήματος Χαμντί Σαλίχι.

Το αντιπροσωπευτικό συγκρότημα της γειτονικής χώρας ξεκινάει αύριο στην Αυστρία το βασικό στάδιο της προετοιμασίας και στη συνέχεια ο Ντε Μπιάσι θα κληθεί να "κόψει" 4 ποδοσφαιριστές και να επιλέξει την τελική 23αδα που θα αποτελέσει την αποστολή για τα γήπεδα της Γαλλίας.

Σε περίπτωση που ο Λίλα είναι στην τελική επιλογή του Ντε Μπιάσι τότε ο ΠΑΣ Γιάννινα θα βάλει στα ταμεία του 104.190 ευρώ ως αποζημίωση από την UEFA, όπως όλοι οι σύλλογοι για ποδοσφαιριστές που ανήκουν στο ρόστερ τους και θα αγωνιστούν στην τελική φάση του Euro. Το ποσό αυτό μπορεί να αυξηθεί σε περίπτωση που η Αλβανία προκριθεί στους "16"

Στο πλαίσιο της προετοιμασίας της η Αλβανία θα δώσει δύο φιλικούς αγώνες με το Κατάρ στις 29 Μαΐου και με την Ουκρανία στις 3 Ιουνίου.

Η Αλβανία έχει κληρωθεί στον Α όμιλο μαζί με τη διοργανώτρια Γαλλία και τις Ελβετία και Ρουμανία και θα κάνει πρεμιέρα κόντρα στους Ελβετούς το Σάββατο 11 Ιουνίου.

Αναλυτικά οι 27 ποδοσφαιριστές που αποτελούν την προεπιλογή της Εθνικής Αλβανίας είναι οι:

Τερματοφύλακες: Ετρίτ Μπερίσα (Λάτσιο), Άλμπαν Χότζα (Παρτιζάν), Όργκες Σέλι (Σκεντέρμπεου)

Αμυντικοί: Ανσί Αγκόλι (Καραμπάγκ), Αρλίντ Αγιέτι (-), Νασέρ Αλί (Βασιλεία), Μπεράτ Ντζιμσίτι (Αταλάντα), Μεργκίμ Μαβράι (Κολωνία), Αμίρ Ραχμάνι (Σπλιτ), Λορίκ Τσάνα (Ναντ), Ελσέιντ Χισάι (Νάπολι), Φρεντερίκ Βέσελι (Λουγκάνο)

Μέσοι: Λέντιαν Μεμουσάι (Πεσκάρα), Έργκις Κάτσε (ΠΑΟΚ), Άντι Λίλα (ΠΑΣ Γιάννινα), Μίγκιεν Μπάσα (Κόμο), Όντισε Ρόσι (Ριέκα), Μπουρίμ Κουκέλι (Ζυρίχη), Ερμίρ Λεντζανί (Ναντ), Χέρολιντ Σάλα (Λίμπερετς), Ταλάντ Τσάκα (Βασιλεία), Αμίρ Αμπράσι (Φράιμπουργκ)

Επιθετικοί: Μπεκίμ Μπαλάι (Ριέκα), Σοκόλ Τσικαλέσι (Μπασακσεχίρ), Αρμάντο Σαντίκου (Βαντούζ), Μίλοτ Ρασίτσα (Φίτεσε), Σκελζέν Γκάσι (Κολοράντο Ράπιντς)

από PASsports.gr


ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!