Ψηφοφορία

Τελικό αποτέλεσμα ?

2-0
8 (9%)
1-0
3 (3.4%)
3-1
3 (3.4%)
2-1
4 (4.5%)
0-0
6 (6.7%)
1-1
15 (16.9%)
0-1
29 (32.6%)
1-2
14 (15.7%)
2-3
5 (5.6%)
άλλο ?
2 (2.2%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 89

Η ψηφοφορία έληξε: Σαβ 10 Σεπ 2011 23:12

Αποστολέας Θέμα: Παναθηναϊκός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ  (Αναγνώστηκε 52812 φορές)

Αποσυνδεδεμένος christos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.726
  • ΠΑΣ...γιατί κάποια πράγματα μένουν πάντα ίδια...
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #225 στις: Δευ 12 Σεπ 2011 16:16 »
Φίλε ΘΟΔΩΡΗ ( επειδή εγώ έγραψα ότι είναι εξαιρετικός για την Β ) ,εάν πρόσεξες καλά το ματς θα είδες ότι ενώ ο Γεωργίου κινούνταν μονίμως στο 100% της ενέργειάς του και προσπαθούσε πάντα ''στα κόκκινα'',δεν κατάφερε να δημιουργήσει ούτε μία ευκαιρία/τελική πάσα/επικίνδυνη κατάσταση ,κάτι που θα περίμενε οποιαδήποτε Ομάδα σπό έναν παρόμοιο παίκτη. Αντίθετα οι βάζελοι τον σταματούσαν πολύ άνετα κάνοντας το 50% της προσπάθειας , και αρκεί να σου θυμήσω μία φάση όπου ο Κατσουράνης τον σταμάτησε απλά με μία κίνηση του σώματος ενώ ο δικός μας έβγαινε σε αντεπίθεση με πολύ καλές προυποθέσεις .Κοντολογίς θεωρώ ότι το παιδί αυτό ( φιλότιμο και εξαιρετικό ) μας έχει δείξει ήδη το ''ταβάνι'' του και όταν μπει - πρώτα ο Θεός - ο Ζαιρί δεν πιστεύω ότι έχει θέση στο αρχικό σχήμα .

    Αυτά...

Αποσυνδεδεμένος pas1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 841
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #226 στις: Δευ 12 Σεπ 2011 16:20 »
ρε αλανι πρωτη 2η συμμετοχη στην Α εκανε και πρωτη σαν βασικος...
ψαρωμενος ειναι...αφηστε το παιδι να παιξει και τον κρινουμε
ΓΑΜΙΕΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΟΝΟ ΠΑΣ

Αποσυνδεδεμένος PAS...SOK

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 79
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #227 στις: Δευ 12 Σεπ 2011 16:22 »
Παράθεση
Αν κρίνω απο το κόμμα που ψηφίζεις δεν θα πρέπει

ΔΕΝ ΣΕ ΚΑΤΗΓΟΡΏ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΙ κατάλαβα τόσο φτάνει το μυαλό σου, PAS...SOK , ΑΠΟ ΤΟΚ ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΈΟΣ, PAS..SOK ΔΗΛΑΔΉ ΠΑΣ ΚΑΙ ΣΟΚ, ΟΧΙ ΠΑΣΟΚ  :stop:
ΟΣΟ ΑΦΟΡΆ ΤΗΝ ομάδα , έχω διαρκείας και εγω και τα 2 παιδιά μου , ενω όσο έμενα Αθήνα είχα γυρίσει όλη την Ελλάδα  για τον ΠΑΣ, με δικό μου μέσο και δικά μου έξοδα, χωρίς οργανωμένες εκδρομές , εγω μαζι με το παιδί μου , απο 3 ετων τρέχαμε Ιωαννινα, μακεδονία, θράκη κτλπ, οπότε δεν θα κρίνεις εσυ...
ΤιΣ κινήσεις της διοίκησης της κρίνω απο το πρώτο λεπτό, μέχρι το τελευταίο, δικαίωμα μου σαςν οπαδού είναι και υποχρέωση μου , όπως κρίνομαι εγω στην δουλεία μου απο το πρώτο λεπτό μέχρι το τελευταίο, οπώς κρίνω την κάθε κυβέρνηση απο το πρώτο λεπτό, οπως κρίνω τον κάθε αρμοδιο και και μη...
οσο αφορά των φίλο που είπε οτι δεν έχουμε την ομαδα του παρελθόντος, να του πω οτι ολοι το ξέρουμε αλλα  θέλουμε να ξανακάνουμε την μεγάλη ομάδα , αλλα με τέτοιες κινήσεις απο την διοίκηση δεν ελπίζουμε...

Αποσυνδεδεμένος pas1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 841
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #228 στις: Δευ 12 Σεπ 2011 16:24 »
Παράθεση
αλλα με τέτοιες κινήσεις απο την διοίκηση δεν ελπίζουμε...
μπορεις να μου πεις αλλη διοικηση ομαδας μικρομεσαιας που εκανε καλυτερες κινησεις??
ΓΑΜΙΕΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΟΝΟ ΠΑΣ

Αποσυνδεδεμένος ΘΟΔΩΡΗΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.091
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #229 στις: Δευ 12 Σεπ 2011 16:33 »
Φίλε ΘΟΔΩΡΗ ( επειδή εγώ έγραψα ότι είναι εξαιρετικός για την Β ) ,εάν πρόσεξες καλά το ματς θα είδες ότι ενώ ο Γεωργίου κινούνταν μονίμως στο 100% της ενέργειάς του και προσπαθούσε πάντα ''στα κόκκινα'',δεν κατάφερε να δημιουργήσει ούτε μία ευκαιρία/τελική πάσα/επικίνδυνη κατάσταση ,κάτι που θα περίμενε οποιαδήποτε Ομάδα σπό έναν παρόμοιο παίκτη. Αντίθετα οι βάζελοι τον σταματούσαν πολύ άνετα κάνοντας το 50% της προσπάθειας , και αρκεί να σου θυμήσω μία φάση όπου ο Κατσουράνης τον σταμάτησε απλά με μία κίνηση του σώματος ενώ ο δικός μας έβγαινε σε αντεπίθεση με πολύ καλές προυποθέσεις .Κοντολογίς θεωρώ ότι το παιδί αυτό ( φιλότιμο και εξαιρετικό ) μας έχει δείξει ήδη το ''ταβάνι'' του και όταν μπει - πρώτα ο Θεός - ο Ζαιρί δεν πιστεύω ότι έχει θέση στο αρχικό σχήμα .

    Αυτά...




Πότε πρόλαβε να δείξει το ταβάνι του με ένα παιχνίδα ως βασικός(χθες) κ μια αλλαγή 30 λεπτών με Άρη?Πότε πρόλαβες εσυ να να δεις τι μπορεί να κάνει αυτο το παιδί?
Έλεος δηλαδή ηρεμίστε κ σταματήστε τα αρνητικά σχόλια κ ειδικά για παίκτες που τα δίνουν όλα.Εμένα χθες ο Γεωργίου μου άρεσε κ για πρώτη συμετοχή στην super league μια χαρά τα πήγε.
''Κ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΩ''

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #230 στις: Δευ 12 Σεπ 2011 16:37 »
Καλοι: Μπακα, Λιλα (οσο προλαβε), Γεωργιου, Μπεσερα
Στο πρωτο ημιχρονο ημασταν καλοι μπροστα ειχαμε και κυκλοφορια και καμια 2 καλες μπαλιες αλλα με τετοια λαθη πισω τι να κανεις?
Τραγικη η αμυνα δεν δειχνουν να συννενοουντε καλα οι αμυντικοι μας. Γκολ με τον κωλο ο σαριεγκι με το καλημερα, το 2ο κλαφτα χαραλαμπε, βαλε και τα δοκαρια.... το 3ο του Βαζελου μονο γκολαρα.
Μας αποτελειωσαν και οι αναγκαστικες αλλαγες. Μετα το 2-1 που επρεπε να πιεσουμε ο Πατσα περπατουσε απο την κουραση.
Λενε ολοι πως ο Παναθηναικος ειναι πεθαμενη ομαδα. Να ξερετε πως θα τερματισει 2ος οσο πεθαμενο και αν τον κανετε.


Μετρια εμφανιση γενικα. Δεν νομιζω πριν την εναρξη του πρωταθληματος να υπολογιζαμε 2πλο στον Παναθηναικο οποτε συνεχιζουμε εχουμε πιο κρισιμα ματς.

δεν θελω να ξαναδω Τζανη και Κωτσιο ουτε ως αλλαγη, ειμαι γκρινιαρης και προκατειλημενος.


Κανουμε το Ζωσιμαδες ΕΔΡΑ και περνουμε ματσακια εκει.. ολοι γηπεδο..αφηστε τα πληκτρα ησυχα.

Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος Serpents on paradise

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 613
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #231 στις: Δευ 12 Σεπ 2011 16:37 »
Οχι δεν μπορεί να σου πει γιατί δεν τα ψάχνει αυτά
δεν τον ενδιαφέρουν.το μόνο που τον νοιάζει είναι να βρει κάπου να πατήσει
για να αρχισει την μιρλα από την δεύτερη αγωνιστική.

Επειδη τα διαπιστευτήρια μου σε σχέση με τις κρητικές
στις διοικήσεις τα έχω δώσει πολλές φορές εδώ μέσα
θέλω να σας ρωτήσω κάτι.

Ξέρετε πολλούς προέδρους στην άλφα αυτήν την χρονική περίοδο
που δν χρωστάνε σε παίχτες,εργαζόμενους κτλ??
Μην αρχίσετε την καραμέλα με τα αυτονόητα τώρα γιατί στην εποχη που ζούμε
αυτονόητο δεν είναι τίποτα και υπαρχουν ένα σωρό ομάδες που σέρνονται στα πρωτοδικεία.

Ποια ομαδα έκανε καλύτερες κινήσεις?Μονό ο Ατρόμητος που εγινε
παραρτηματακι.Μήπως θέλατε τελικά τα ίδια και μας κρύβεστε?

Πάρτε χαμπάρι ότι δεν έχουμε τον Κοκκαλη πρόεδρο,τον Χριστοβασιλη έχουμε
και ο άνθρωπος έχει συγκεκριμένες δυνατότητες.

Εγω βλέπω μια ομαδα συμμαζεμένη τα τελευταία χρονια.Λάθη γίνονται και θα γίνονται
και παραλείψεις και απ όλα αλλά δεν γινεται να χάνουμε το δάσος μια ζωή και να βλέπουμε
το δέντρο.

Ο ΠΑΣ διοικητικά είναι σταθερός αλλά με συγκεκριμένες επαναλαμβάνω οικονομικές
δυνατότητες.Και στην τελική κανένας δεν θα σου ρθει να επενδύσει παραπάνω με τα
διάρκειας που χες φέτος.

Θα πει κάποιος ειχα πρόπερσι πολλά διάρκειας και είδα τι εγινε.Οκ το πρόπερσι είναι
πρόπερσι όμως.Πέρυσι η ομαδα ανέβηκε χαλαρά και τώρα κοιτάμε μπροστα.

Αν μερικούς τους χαλάει αυτό ας θέσουν θέμα διοίκησης και ας σταματήσουν
επιτελούς να μας σκοτίζουν τα απ αυτά μας.

Δεν πεφτει ο ΠΑΣ φέτος ρε.
Παρ τε το χαμπάρι και σωπάστε.

Αποσυνδεδεμένος PAS...SOK

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 79
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #232 στις: Δευ 12 Σεπ 2011 16:38 »
εμένα δεν με νοιάζει τι έκαναν η τι κάνουν οι αλλές ομάδες, οπως δεν με νοιάζει στην ζωή μου τι κάνουν οι άλλοι, με νοιάζει τι κάνω εγω και τι κάνει η ομάδα μου , εαν εμεις είμαστε προετοιμασμένοι σωστά, με τις σωστές κινήσεις , τότε δεν φοβόμαστε , αλλα πρέπει να γίνονται ολα αυτα... εμεις είμαστε το ασανσερ , εμεις εχουμε την ρετσινιά , εμεις πρεπει να αποδεικνύουμε οτι πεταξαμε πρώτοι απο πάνω μας την ρετσινιά και είμαστε έτοιμοι για μεγάλα πράγματα

Αποσυνδεδεμένος pas1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 841
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #233 στις: Δευ 12 Σεπ 2011 16:48 »
για μενα γιναν καλες και προσεγμενες κινησεις μεταγραφικα.παραλειψεις σιγουρα γιναν και λαθη αλλα γενικα ειμαι ικανοποιημενος.φετος ουτε πανηγυρια εχουμε,ουτε μεγαλες κουβεντες αι υποσχεσεις.δουλευουμε αθορυβα και αθορυβα θα μεινουμε κατηγορια.ο χ.β. τοσα μπορει να δωσει,τοσα δινει.τουλαχιστον κρατησε κορμο,πηρε παιχτες που αποτι φαινεται αξιζουν και θα δειξουν και στη συνεχεια ακομα πιο πολυ.πως να φερει παιχταραδες οταν τα εσοδα ειναι μισα απο προπερσυ?στην τελικη προτιμω 100 λιλα που ειναι σκυλια και τιμουν αποτι φαινεται την φανελα και τα λεφτα που παιρνουν παρα 3 ντιβες ονοματα...
η ρωμη δεν χτιστηκε σε μια μερα....ουτε και μεις θα γινουμε υπερδυναμη με την μια.ως τωρα θετικα για μενα,ως τωρα και συνεχιζουμε...
ενα μονο χρειαζομαστε,να ειμαστε ΟΛΟΙ γηπεδο τιποτα αλλο...για την ομαδαρα μας!!
α και οταν θαναι κομπλε ο ζαιρι σιγουρα επιθετικα θα δουμε καλα πραγματα.θα δουμε και απο τα δεξια καλες σεντρες,καθετες πασες,καλα στημενα και κορνερ της προκοπης.αριστερα μπεσερα και δεξια ζαιρι λιγες ομαδες εχουν πιστευω στην ελλαδα...
ΓΑΜΙΕΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΟΝΟ ΠΑΣ

Αποσυνδεδεμένος pantser

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 520
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #234 στις: Δευ 12 Σεπ 2011 17:00 »
Το θεμα ειναι οτι ο ΠΑΣ εχει  ενα ανυπαρκτο προβλημα.Το διοικητικο ή ιδιοκτησιακο.
Αυτος ειναι ο προεδρος τι να κανουμε; Στον Βολο ακουν Μπεο και κλαινε απ την συγκινηση,πλακα κανετε;Αυτην την τσεπη εχει,αυτα διαθετει και τελος.
Και στην τελικη μαγαζι εχει,δεν πουλαει τζαμπα γιατι θα πεσει εξω.Εχει κανεις μαγαζι εδω που να πουλαει τζαμπα; να παμε!!
Εχουμε 3 χρονια γκρινια,κλαμα,μας φταει ο χοντρος,το ρεμετζο και οτι αλλο μας κατεβει...ΑΜΑΝ!!
Μηπως γουσταρετε Γκικανι ή Χρηστιδη; για να ξερουμε.
Χτες η ομαδα για μενα αν επαιζε λιγο πιο ξυπνια θα εκανε ζημια! δεν επαιξε..Τελος!!
 Ηταν ενα ματσ στην ουσια ξεγραμενο γιατι ενταξει επαιζες με τον κολοβαζελο στην εδρα του.Ας παρουμε τις Τριπολες,Ξανθες,τους γροθους και τους Παναιτωλικους που ειναι το μεγαλο ζητημα.
Η χωρα εχει οικονομικο προβλημα και οσοι δεν ερχονται γηπεδο, δεν ερχονται λογω κρισης και οχι επειδη δεν γουσταρουν να βλεπουν τον ΧΒ!!
ΠΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΜΟ

Αποσυνδεδεμένος sellos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.059
  • toros-tsiprofans
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #235 στις: Δευ 12 Σεπ 2011 17:36 »
Εγώ λεω πάντως πως δεν θα πρεπει να βλεπουμε στα δυο ακρα...
ούτε τελεια ήταν η ομαδα ψες, αλλα ουτε και για τα μπαζα..

Ο καθενας μπορει να θελει να βλεπει μεγαλη ομαδα, μικρη ομαδα
το θέμα είναι τι ομάδα έχουμε?
πως ήταν πριν 1 μηνα
πως ηταν πριν 2 βδομαδες
πως ήταν χθες..

το πως θα είναι σε 1 βδομαδα είναι το ζητουμενο
καθώς και ποια θα είναι η εξελιξη.

Η κριτική στην διοικηση είναι κατι διαφορετικο
λαθη έγιναν στον σχεδιασμο..είναι πραγματικότητα πλεον
το εαν θα κερδισεις ή θα χασεις απο τον βαζελο
δεν τ'αλλαζει..

Η αλήθεια πάντως είναι πως εκτός απο κριτική
χρειαζεται και συμμετοχη
(θα υποχρεωθω να συμφωνισω με τον serpents  ::))

και συμμετοχή
και κριτικη
και τα δυο μαζι...
μαναχά τους δεν κανουν τιποτα..

Αποσυνδεδεμένος REX

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 407
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #236 στις: Δευ 12 Σεπ 2011 18:36 »
 Η ομαδα εχει προβλημα.
Δεν υπαρχει οργανωση και σχεδιασμος.
Οι ομαδες που πρεπει σωνει και καλα να κερδισουμε
θα παιζουν καπως αναλογα με εμας, αυτο ειναι αληθεια,
το θεμα ειναι οτι ΕΜΕΙΣ εχουμε ΠΑΝΤΟΥ προβλημα.

Ο τερματοφυλακας οποτε βγαινει εστω και ενα μετρο
μπροστα απο την εστια ειναι ετοιμος για μαλακια.
Η αμυνα ειναι για σεμιναριακη αναλυση λαθων.
Για την επιθεση, ο δευτερος παιχτης που θα παιξει
δεν θα ειναι ετοιμος πριν τα τελη Νοεμβριου, αν βγει καλος.
Ο χωρος που μας εδωσαν οι δυο πρωτοι αντιπαλοι
και φανηκαμε καπως επιθετικα ηταν αποτελεσμα του γεγονοτος
οτι στην ουσια δεν μας πολυπρεσσαρανε.
Οταν αντιμετωπισουμε ομαδες που θα πιεσουν στην αμυνα μας
τι ακριβως θα κανουμε;


H oμαδα ειναι φκιαγμενη στο ποδαρι, και πονταρει στο γεγονος
οτι μαλλον θα υπαρχουν και χειροτερες, για να πεσουν.
Τιποτα παραπανω.
Το οτι υπαρχουν και καποιοι καλοι παιχτες ειναι αληθεια.
Το να λεμε ομως "τι παιχταρα ο μπεσερα και φιλοτιμος ο μπακα"
οσο αληθεια και αν ειναι δεν φτανει.




Αποσυνδεδεμένος VAMOS PAS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 994
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #237 στις: Δευ 12 Σεπ 2011 18:55 »
Αυτα που γραφει ο serpents πρεπει να τα βαλουν καλα στο μυαλο τους οι μισοι κ βαλε που γραφουν εδω
 REX σε ρωτησα κ πριν το ματς σε ρωταω κ τωρα, τι εγινε με το αυτογκολ η το πεναλτι που θα καναμε κ θα σε θυμομασταν, που εμμεσως ειπες οτι θα ημασταν στημενοι? 

Αποσυνδεδεμένος REX

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 407
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #238 στις: Δευ 12 Σεπ 2011 19:54 »

Α) Εισαι σιγουρος οτι δεν ησουν;
Β) Eχασες, κερδισες η ηρθε ισοπαλια;
Γ) Εχασες ευκολα η δυσκολα;
Δ) Τα δυο πρωτα γκολ ιδρωσαν για να τα βαλουν;
Ε) Aπειλησε ο ΠΑΣ τον βαζελο;
ΣΤ) Tους ειδες καθολου να ζοριζονται;

Αποσυνδεδεμένος BILLY_STAM

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.417
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #239 στις: Δευ 12 Σεπ 2011 20:03 »
Ρε σεις έλεος με τα ... στημένα. Ας μη βλέπουμε παντού εφιάλτες!!!! Δηλαδή πάλι ο Ηλίας π.χ. στημένος;;; Το έχω ξαναπεί!! Τόσο ξέρει, τόσο παίζει. Κάνει πίτες από ασχετοσύνη. Μακάρι  να μας βγει ο Χουτ, να μείνει πάγκο. Αλλά Οκ μην τα φορτώνουμε όλα και πάντα σ' αυτόν. Και οι βάζελοι με το Βύντρα τα ίδια λένε. Και χτες την πίτα του από ασχετσύνη την έκανε, ΟΧΙ από στήσιμο.
Το θέμα είναι ότι παίκτες που περιμένεις πολλά δεν τράβηξαν (έκαναν λάθη).  Φεγκρούς, Μπουζίντ. Και είναι και οι πιο καλοπληρωμένοι βάσει συμβολαίων. Κι έπαιξε καλύτερα ο λιγότερο αμοιβόμενος Γεωργίου. Ετσι είναι η μπάλα.
Αλλά ΟΚ το ματς χτες πέρασε ..... πάμε γι άλλα ..... 3ποντο με Τρίπολη να  ρθουμε στα ίσια μας. Άλλωστε εντός πελάτες μας είναι !!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #240 στις: Δευ 12 Σεπ 2011 20:42 »
ρεξ κανά καλό δεν βλέπεις στην ομάδα μας;Μέχρι και στημένους σε κάθε ματς.Εσύ είσαι σίγουρος δηλαδή ότι στηθήκαμε;Και αν ναι πες μας να μην ξαναπατήσουμε γήπεδο.Είπαμε έχουμε τα όσα στραβά αλλά δεν μπορεί να μην υπάρχει έστω 1 καλό.Άντε να βλέπεις το ποτήρι μισοάδειο ή μισογεμάτο αλλά εσύ το βλέπεις εντελώς άδειο.

Αποσυνδεδεμένος VAMOS PAS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 994
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #241 στις: Δευ 12 Σεπ 2011 21:08 »
Τη δικη σου τη λογικη εχουν αρκετοι δυστυχως κ βλεπουν παντου φαντασματα γι αυτο δεν προκειται να παμε ποτε μπροστα πασα μου. Αν τα πιστευεις αυτα που λες κ στηθηκαμε τοσο αριστοτεχνικα κ εσυ τα πηρες ταρα θα πρεπει να κανεις παρεα με τον Μπεο κ τον Μακη. Αλλα κ μονο που τα λες κ βαζεις (οσους βαζεις) στο τρυπακι να τα σκεφτονται αυτα τι να σου πω...

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #242 στις: Δευ 12 Σεπ 2011 22:09 »
Δεν μπορω να καταλαβω μερικους και σε εσενα το λεω χαιβανι serpent :P.......Αφου λετε πως ο βαζελος σε σχεση με μας εχει μεγαλυτερο μπατζετ  (πραγμα που ισχυει) καταληγεται στο συμπερασμα οτι πολυ δυσκολα παιρνουμε βαθμοβαθμους απο τον Πανχουντιακο


Και κανω τις εξης απλοικες ερωτησεις


1)Ο Γαυρος εχει μικροτερο μπατζετ απο εμας?
2)εχουμε καλυτερο ροστερ απο τον γαυρο?
 

Βεβαιως ΟΧΙ......αλλα οταν παιζουν οι γαβρουα με μας ,ειτε εντος εδρας,ειτε και στο τηγανι τους ,καταφερνουμε να τους κανουμε απανωτες νιλες...ειναι ψεματα????


Αρα δεν μπορω να καταλαβω πως χρησιμοποιηται ως δικαιολογια για την ηττα οτι παιζαμε με βαζελο,εεε και??????????τα @@@@@ μας κουνιουνται

και οπως λεει και ο serpent....ΠΑΣ ΕΙΣΑΙ και ολους πρεπει να τους κοιτας στα ματια!!νισαφι με την μοιρολατρια μας σαν ομαδα...





ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος VAMOS PAS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 994
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #243 στις: Δευ 12 Σεπ 2011 22:22 »
Εσυ ayuto που λες για μοιρολατρεια σε προηγουμενο ποστ τα βαζεις με το προπονητη επειδη εβαλε τον κωτσιο. Δεν παιζουν οι δυο ακραιοι μπακ, δεν παιζει ο Χουτ γιατι ειναι τραυματιες κ σε ρωταω εγω πως δε θα παιξει ο αμπαλος? Αν βαλεις το μυαλο σου να σκεφτει ο μονος τροπος ειναι να παιξει ο Πατσα δεξι μπακ, ο Παντος στοπερ μαζι με τον Μπουζιντ, και? μας λειπει ενα χαφ αρα μπαινει μεσα η ο Ανδραλας η ο Τζημοπουλος. Εσυ λες οτι του Ντεμολ δεν του περασε δηλαδη αυτο απ το μυαλο? Προφανως για να μην το κανει θα ειχε τους λογους του. Αλλα η γκρινια γκρινια . Σας παιζουμε μερικους 1 Χ 2 και σας χανουμε...

Αποσυνδεδεμένος maletsko

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 173
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #244 στις: Δευ 12 Σεπ 2011 22:35 »
 Οταν θα παίζουμε με το  υποκάτάστημα ο Ντε Μολ θα κάνει τις ίδιες σκέψεις;  Πρέπει να συνειδητοποιήσουμε
 ότι κάποια πράγματα λόγω "κουλτούρας" δεν αλλάζουν και έτσι θα τρώμε πίτες made from kwtsios
and not made from  Havelas. 

Αποσυνδεδεμένος paspaliars

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.483
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #245 στις: Δευ 12 Σεπ 2011 22:39 »
Εσυ ayuto που λες για μοιρολατρεια σε προηγουμενο ποστ τα βαζεις με το προπονητη επειδη εβαλε τον κωτσιο. Δεν παιζουν οι δυο ακραιοι μπακ, δεν παιζει ο Χουτ γιατι ειναι τραυματιες κ σε ρωταω εγω πως δε θα παιξει ο αμπαλος? Αν βαλεις το μυαλο σου να σκεφτει ο μονος τροπος ειναι να παιξει ο Πατσα δεξι μπακ, ο Παντος στοπερ μαζι με τον Μπουζιντ, και? μας λειπει ενα χαφ αρα μπαινει μεσα η ο Ανδραλας η ο Τζημοπουλος. Εσυ λες οτι του Ντεμολ δεν του περασε δηλαδη αυτο απ το μυαλο? Προφανως για να μην το κανει θα ειχε τους λογους του. Αλλα η γκρινια γκρινια . Σας παιζουμε μερικους 1 Χ 2 και σας χανουμε...
δεν εχ καμια θεση συμβουλατορα στο παγκο να ΠΑΣ,μΠΑΣκ δουμε ασπρη μερα,φιλε VAMOS?αυτη θα πρεπε ναναι η διαταξη μας χθες.Aκομα και Οικονομου,η Μιχαηλ στα στοπερ με ειδικο ρολο μαν τ μαν σε Λετο κ η Παναθα θα μοιαζε σα τρυπια καλαθα..καπως ετσι θα πρεπε να ναι προσαρμοσμενα τα αγωνιστικα πλανα τ Φακ δεμ ΟΛ κ οχι ποδοσφαιρο πρωτοβουλιας ...τες πα...ολοι προπονητες γινομαστε εκ των υστερων,κ εγω ενας παραπανω... :P :P 
....ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ AJAX ΤΗς ΗΠΕΙΡΟΥ...

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΕΙΡΟΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.435
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #246 στις: Δευ 12 Σεπ 2011 22:54 »
Παράθεση
ΕΝ ΣΕ ΚΑΤΗΓΟΡΏ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΙ κατάλαβα τόσο φτάνει το μυαλό σου, PAS...SOK , ΑΠΟ ΤΟΚ ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΈΟΣ, PAS..SOK ΔΗΛΑΔΉ ΠΑΣ ΚΑΙ ΣΟΚ, ΟΧΙ ΠΑΣΟΚ


ΠΑΣ-πασοκ-ΗΛΕΚΤΡΟΣΟΚ
ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ Η ΝΤΡΟΠΗ  !

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #247 στις: Δευ 12 Σεπ 2011 22:55 »
Η αναγνωριστικη εισοδος της ομαδας μας στον αγωνιστικο χωρο




 
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 12 Σεπ 2011 23:05 από mike71 »

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΕΙΡΟΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.435
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #248 στις: Δευ 12 Σεπ 2011 22:58 »
Παράθεση
αλλα με τέτοιες κινήσεις απο την διοίκηση δεν ελπίζουμε...
μπορεις να μου πεις αλλη διοικηση ομαδας μικρομεσαιας που εκανε καλυτερες κινησεις??


ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ αχαχαΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧχαχαχαχαχαχαχαχ αχαχαχαχαχαχαχαχαχΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧχαχαχαχαχα χαχΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧχαχαχαχαχαχαχαχαχΧΑΧΑΧΑΧΑΧ  ΚΛΑΙΩ!!!!!! %-|
ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ Η ΝΤΡΟΠΗ  !

Αποσυνδεδεμένος chilly

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.780
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #249 στις: Δευ 12 Σεπ 2011 23:03 »
Και όπως έλεγε ο Καραμανλής: "Δουλειά, δουλειά, δουλειά''. Δουλειά στα στημένα. Δουλειά στον Κειτά να δίνει σωστά την μπάλα. Δουλεια στον ΝτεΒισέντι να μην χάνει την μπάλα στο κέντρο και τρώμε γκολ. Δουλειά στις κάθετες μπαλιές.
Επίσης πρέπει να έχουμε το πιο αργό αμυντικό δίδυμο. Απογοητεύτηκα από τον Μπουζίντ. Δεν είχε καθόλου όρεξη. Αλλά δεν τον φοβάμαι.
Παρόλα αυτά μου άρεσε από την μέση και μπροστά. Θα ήθελα από τον Ντε Μολ να παρατάξει το ίδιο σύστημα με κάποια διαφορετικά πρόσωπα και με την Τρίπολη αλλά και με τον Άρη (που φοβήθηκε υπερβολικά).
Ευελπιστώ γρήγορα στην έλευση του Μπαγκαγιόκο 2, γιατί ακόμα δεν συμπαθώ και δεν μου αρέσει ο 1 (φίλε Πασπαλιάρ εδώ είμαι). Εκτός από το γκολ, δεν έκανε αυτό που έπρεπε να κάνει το σεντερ φορ. Άσχετά αν είχε λάθος μεταβιβάσεις, ήταν αργός στις επιλογές του και αν θέλετε να τα λέμε όλα ακόμα και στο δοκάρι δεν σημαδεύει γωνία. Πιάνει την κεφαλιά και η μπάλα στο κέντρο.
Υ.Γ. Κατάλαβανε οι υπεύθυνοι της ΠΑΕ πόσο μεγάλη μαλακία κάνανε με την μπλε κάρτα του Μπεσέρα? Πόσο χρήσιμος θα ήταν με τον Άρη στο γηπεδό μας?
φορεβερ