Αποστολέας Θέμα: Ενα στα γρήγορα...  (Αναγνώστηκε 9208 φορές)

Αποσυνδεδεμένος john-PAS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.487
  • Ενας οχτρός...
    • Προφίλ
Ενα στα γρήγορα...
« στις: Τρι 06 Σεπ 2011 08:49 »
Μεχρι το μεσημερι λενε θα εχουν αποφασισει για εναν απο τους δυο.

Για να δουμε ο κοσμος ποιον προτιμα ?  :pas:
Keep Walking...

Αποσυνδεδεμένος GIWRGAKIS99

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 491
    • Προφίλ
Απ: Ενα στα γρήγορα...
« Απάντηση #1 στις: Τρι 06 Σεπ 2011 09:15 »
Προτιμώ Μπακαγιόκο καθαρά παικτικά.
Είναι ψηλότερος και πιο δυνατός από τον Μπαμόγκο, που είναι στυλ του Μπάκα που ήδη έχουμε.

Τώρα πολλοί θα πείτε ότι μας έφτυσε και τώρα που τα βρήκε σκούρα με Ηρακλή, έκανε κωλοτούμπα. Το δέχομαι, αλλά αν ήταν αυτό το κριτήριο πολλοί παίκτες που φόρεσαν τα τελευταία χρόνια τη φανέλα του ΠΑΣ, δεν θα έπρεπε ούτε απέξω από το Πανηπειρωτικό να περάσουν.

 :mono:

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: Ενα στα γρήγορα...
« Απάντηση #2 στις: Τρι 06 Σεπ 2011 10:40 »
Μπαμογκο δεν πειραζει καποια στιγμη πρεπει να ριξεις κ καμμια πορτα αρκετα με τους ψηλομυτηδες κ τους πλειστηριατζηδες δεν ειναι ο ΠΑΣ αιωνιος καρπαζοεισπρακτορας
εμεις αλλωστε κατηγορουμε τον ηπιο για υποχωρητικοτητα τωρα που πατησε ποδι παλι απεναντι θα βγουμε? ειναι λιγο αδικο
Αλλωστε δεν μιλαμε αν θα επαιρνε ο μπαγκας μισθο 700 ή 800 ευρω για να τον λυπηθουμε πλειστηριασμος με τιμη εκκινησης το 200οχιλιαρο γινεται δεν ειν κ λιγα....
κ η εναλλακτικη που ψαχνει  ο ηπιος δεν λεγεται φουφουλας κ κριπιντιρης αλλα Μπαμογκο
ουαι κ αλιμονο ομως να μην φαμε πορτα εμεις κ δεν κανει τη μεταγραφη >:(
« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 06 Σεπ 2011 10:43 από mike71 »

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Ενα στα γρήγορα...
« Απάντηση #3 στις: Τρι 06 Σεπ 2011 10:45 »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: Ενα στα γρήγορα...
« Απάντηση #4 στις: Τρι 06 Σεπ 2011 11:02 »

απαπαπα κ πρασινο κ κιτρινο κ κοκκινο...αυτο ειναι η σημαια του ΠΟΚ :P

Αποσυνδεδεμένος fadomas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.076
    • Προφίλ
Απ: Ενα στα γρήγορα...
« Απάντηση #5 στις: Τρι 06 Σεπ 2011 11:47 »
Μονος μου κι ολοι σας!


Αποσυνδεδεμένος PasGianninaPreveza

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 825
  • Pas Giannina Preveza Group(on the making)
    • Προφίλ
Απ: Ενα στα γρήγορα...
« Απάντηση #6 στις: Τρι 06 Σεπ 2011 11:49 »
Λένε όμως οτί δεν θα πάρουν κανέναν από τους δύο, αφού βρήκαν καλύτερο στο επίπεδο του ζαιρί και του μπουζίντ.
                                                                                         Δεν σταματάμε παρόλη την αδικία, δεν σταματάμε γιατι μας χρωστά η ιστορία....

Αποσυνδεδεμένος Kradas

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 254
    • Προφίλ
Απ: Ενα στα γρήγορα...
« Απάντηση #7 στις: Τρι 06 Σεπ 2011 11:51 »
Εγώ θέλω αυτόν που το όνομα του αρχίζει με Μπα και τελειώνει σε Ο. :pas:

Στα σοβαρά τώρα θα πω μάλλον τον Μπαμόγκο κι ας μην ξέρω τίποτα γι' αυτόν. Ο Μπαγκαγιόκο απ' όσο διάβασα δεν είναι κλασσικό φορ. Και στις 2 περιπτώσεις πάντΟς λαχείο θα τραβήξουμε. Το τι θα μας βγει ουδείς ξέρει. (ούτε ο Τσακ Νόρις και ο Αναστό). Όπως και να 'χει ας πάρει αυτόν που θέλει ο Ντεμόλ και μεις να προσευχηθούμε στον θεό του ποδοσφαίρου να παστελώσει τίποτα.
Βάλτε στη φανέλα πιεσόμετρα για χορηγό!  :mono:

Αποσυνδεδεμένος jesPAS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 645
    • Προφίλ
Απ: Ενα στα γρήγορα...
« Απάντηση #8 στις: Τρι 06 Σεπ 2011 12:14 »
Παικτικά και μόνο, ψηφίζω Μπαμόγκο, γιατί έχω την εντύπωση ότι ο Ντεμόλ προτιμά τους κοντούς και γρήγορους χαφ & επιθετικούς, με πολύ κυκλοφορία της μπάλας στο κέντρο και γρήγορες κάθετες πάσες είτε στα εξτρέμ είτε στον φορ.

Επίσης, αν είναι γρήγορος, θα βοηθάει και το στυλ των αντεπιθέσεων, στα εκτός έδρας.

Το κυριότερο, όμως, είναι να έχει την αίσθηση του γκολ.
Χαμογελάτε!!!  Κάνετε τους άλλους ν' ανησυχούν....

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: Ενα στα γρήγορα...
« Απάντηση #9 στις: Τρι 06 Σεπ 2011 12:21 »
Εγώ δεν έχω προτίμηση, αλλά αν είναι να πάρουμε τον Μπαγκαγιόκο θέλω πρώτα ο ΧΒ να του έχει κάνει κάποια μείωση της αρχικής προσφοράς. Εξάλλου αυτός έπαιξε γριά και έχασε...

Αποσυνδεδεμένος pagouras83

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 947
    • Προφίλ
    • http://4.bp.blogspot.com/-1XCSOdv_LKg/UcNVHujz3sI/AAAAAAAAe-s/etdLVi6cSfk/s1600/pistepseto.net.gif
Απ: Ενα στα γρήγορα...
« Απάντηση #10 στις: Τρι 06 Σεπ 2011 12:49 »
Tι ΜΠΑΓΚΑΓΙΟΚΟ τι ΜΠΑΜΟΓΚΟ το ίδιο μου φαίνονται!Πάντος θα προτιμούσα τον κοντό και για λόγω ηλικίας και γιατί μου φαίνεται ποίο σεντερ φορ περιοχής και  γρήγορος.Ο Άλλος μου θυμίζει σε στυλ τον ΝΤΙΜΠΑΛΑ.
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία - pagouras83

Αποσυνδεδεμένος SirBak

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 706
    • Προφίλ
Απ: Ενα στα γρήγορα...
« Απάντηση #11 στις: Τρι 06 Σεπ 2011 13:19 »
Εμενα παντως ,απο τα μεχρι τωρα παιχνιδια ,περισσοτερο μου λειπει ενα 10ρι παρα σεντερ φορ.Η μπαλα δεν φτανει με τιποτα στην επιθεση.
Παντως,προτιμω τον Μπαμογκο,γιατι ειναι κοντος και μας λειπει ενα τετοιο 9ρι.Για κεφαλιες θα εχουμε τον Κουεβας.Επισης ο Μπαμογκο εχει κ πιο ενδιαφερον βιογραφικο.....

Αποσυνδεδεμένος spyros_porsche

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 729
  • DjS
    • Προφίλ
Απ: Ενα στα γρήγορα...
« Απάντηση #12 στις: Τρι 06 Σεπ 2011 13:20 »
Aπο τους Δυο χωρις να ξερω πολλα ΜΠΑΜΟΓΚΟ αλλα εναν ΛΟΥ ΛΟΥΑ(δεν ξερω αν ειναι ελευθερος) η ΜΑΝΤΖΙΟ για ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΓΟΥΣΤΑΑΑΑΑΡΟ

Αποσυνδεδεμένος pagouras83

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 947
    • Προφίλ
    • http://4.bp.blogspot.com/-1XCSOdv_LKg/UcNVHujz3sI/AAAAAAAAe-s/etdLVi6cSfk/s1600/pistepseto.net.gif
Απ: Ενα στα γρήγορα...
« Απάντηση #13 στις: Τρι 06 Σεπ 2011 13:29 »
Aπο τους Δυο χωρις να ξερω πολλα ΜΠΑΜΟΓΚΟ αλλα εναν ΛΟΥ ΛΟΥΑ(δεν ξερω αν ειναι ελευθερος) η ΜΑΝΤΖΙΟ για ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΓΟΥΣΤΑΑΑΑΑΡΟ

Κοίτα με τον ΜΑΝΤΖΙΟ κάτι παίζεται, δεν γίνετε όλες οι ομάδες ΠΑΟ,ΠΑΟΚ,ΑΡΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, και ίσως ΑΕΚ να θέλουν με τα χίλια  επιθετικό και να μην κινούνται για τον ΜΑΝΤΖΙΟ από την στιγμή που είναι Έλληνας και με σχετικά χαμηλό κασε.Κάτι μου βρωμάει..μάλλον λόγω χαρακτήρα υποθέτω.
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία - pagouras83

Αποσυνδεδεμένος jesPAS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 645
    • Προφίλ
Απ: Ενα στα γρήγορα...
« Απάντηση #14 στις: Τρι 06 Σεπ 2011 13:42 »
Ο Μάντζιος, μπορεί να έχει το κορμί για φορ περιοχής και σχετική ευχέρεια στο σκοράρισμα, αλλά δεν γουστάρει ή δεν έχει μάθει να παίζει "φουνταριστός".

Αρέσκεται να παίζει "περιφερειακός" (τρελαμένος με τριπλίτσες, τακουνάκια κ.λπ.) και αυτό νομίζω ότι είναι το πρόβλημα που είχαν όλοι οι προπονητές μαζί του και που τον ....έστειλε στα αζήτητα (σε συνδυασμό με πιθανή καλαμοκαβαλίαση).

Συνυπολογίζοντας και το γεγονός ότι έχει να παίξει μπάλα (ουσιαστικά) κάποια χρόνια, δεν τον κάνει και ιδιαίτερα ελκυστική περίπτωση. Μόνο σαν όνομα "παίζει" μπάλα.
Χαμογελάτε!!!  Κάνετε τους άλλους ν' ανησυχούν....

Αποσυνδεδεμένος fadomas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.076
    • Προφίλ
Απ: Ενα στα γρήγορα...
« Απάντηση #15 στις: Τρι 06 Σεπ 2011 14:19 »

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Ενα στα γρήγορα...
« Απάντηση #16 στις: Τρι 06 Σεπ 2011 14:53 »
Kαι εγω Μαντζιο θα ηθελα,για τον λογω οτι τον γνωριζουμε καλυτερα απο απο bagiagioko και bamongo σαν ποδοσφαιριστη.....anyway οποιος και μας ερθει απο τους 3 θα ειμαστε πιο πληρεις σαν ομαδα αλλα συναμα θα καλμαρουμε και εμεις σαν Πασολεδες απο τις συνεχομενες μαλακιες του Χριστοβασιλη!!!!!!!!!!!!!




Αιντε ξυπνατε,παρτε καποιον..............
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος CPAS1

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 517
    • Προφίλ
Απ: Ενα στα γρήγορα...
« Απάντηση #17 στις: Τρι 06 Σεπ 2011 15:04 »
και τους δυο!!!!

Αποσυνδεδεμένος tzes

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 27
    • Προφίλ
Απ: Ενα στα γρήγορα...
« Απάντηση #18 στις: Τρι 06 Σεπ 2011 15:04 »


Έχει πράσινο αστέρι στο κέντρο????

Αποσυνδεδεμένος paspaliars

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.483
    • Προφίλ
Απ: Ενα στα γρήγορα...
« Απάντηση #19 στις: Τρι 06 Σεπ 2011 15:09 »
πως να διαλεξεις με παικτικα κριτηρια οταν δεν τους εχεις δει?
 
 επειδη ομως η ομαδα δε συγκροτειται μονο απο παιχτες με παικτικα κριτηρια αλλα κ απο ανθρωπινους χαρακτηρες,κ χωρις να ξερω το Μπαμια οκο :P ,απ το δειγμα γραφης του Μπαγκα ιοκο του ριχνω Χ..
  τον προεδρα ομως τον ρωτησατε?αυτος σιγουρα ψηφιζει οποιον ζητησει το λιγοτερο...μπαγιοκο... :P
....ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ AJAX ΤΗς ΗΠΕΙΡΟΥ...

Αποσυνδεδεμένος Geopasoles

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.057
  • ΠΟΥΛΑ ΕΦΥΓΕΣ....ΟΤΙ ΕΒΓΑΛΕΣ ΕΒΓΑΛΕΣ...
    • Προφίλ
Απ: Ενα στα γρήγορα...
« Απάντηση #20 στις: Τρι 06 Σεπ 2011 19:51 »
να παρουμε μπαμογκο λουα λου τις μπλε καρτες του μπεσερα-κουεβας και να τελειωνουμε...ο μπαγκαγιοκο ας παιξει με τις γριες στην β...μπαμογκο και ξερο ψωμι...γιατι ειναι και αυτος αποδοτικος στο γηπεδο...μιλαμε για...μηχανη των γκολ(ειρωνικο)αφου στο γαλλικο πρωταθλημα δν ηξεραν πως να τον απενεργοποιησουν...ποσους πεθαμενους θα αναστησει ακομα ο ΠΑΣ???
:pas: και  :mono:   :flag:

Αποσυνδεδεμένος pas1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 841
    • Προφίλ
Απ: Ενα στα γρήγορα...
« Απάντηση #21 στις: Τρι 06 Σεπ 2011 20:02 »
μηπως ο μαντζιος θαταν πιο ενδεδιγμενη,αξιοπιστη και αποδεδιγμενη λυση??ουτε θελει χρονο προσαρμογης ουτε εχει και ψηλο κασε....ειναι και 28 και εχει ακομα κινητρο....λεω μηπως
ΓΑΜΙΕΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΟΝΟ ΠΑΣ

Αποσυνδεδεμένος John

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 306
    • Προφίλ
Απ: Ενα στα γρήγορα...
« Απάντηση #22 στις: Τρι 06 Σεπ 2011 20:14 »
Bagayoko....παικτικά μιλώντας.
3η Πτέρυγα Ψυχιατρικής Κλινικής CLUB[/size]


Αποσυνδεδεμένος pas1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 841
    • Προφίλ
Απ: Ενα στα γρήγορα...
« Απάντηση #23 στις: Τρι 06 Σεπ 2011 20:30 »
υπεγραψε στην γρια....αφου αποσυραμε το ενδιαφερον
ΓΑΜΙΕΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΟΝΟ ΠΑΣ

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Ενα στα γρήγορα...
« Απάντηση #24 στις: Τρι 06 Σεπ 2011 20:41 »
αλλη μια μερα περασε και ουδεμια ειδηση για μεταγραφη.....



Χριστοβασιλη κανε μεταγραφη επιθετικου βαρβατου αλλιως του χρονου θα ζητησουμε μεταγραφη προεδρου,αιντε μας εχετε ζαλισει τα @@@@@@@@@@
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS