Ψηφοφορία

Τελικό αποτέλεσμα ?

0-2
16 (18.6%)
0-1
10 (11.6%)
1-2
19 (22.1%)
0-0
5 (5.8%)
1-1
19 (22.1%)
2-1
3 (3.5%)
1-0
1 (1.2%)
2-0
7 (8.1%)
άλλο ?
6 (7%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 86

Η ψηφοφορία έληξε: Κυρ 25 Σεπ 2011 00:30

Αποστολέας Θέμα: Παναιτωλικος-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ  (Αναγνώστηκε 55015 φορές)

Αποσυνδεδεμένος Siciliano

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 135
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικος-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #75 στις: Τετ 21 Σεπ 2011 23:21 »
Παράθεση
Αλλοι μας κλεβουν το ποδοσφαιρο...κι'εμεις...σκοτωνομαστε μεταξυ μας...
Δεν θα γινουμε ΠΟΤΕ...σαν αυτους...
ΟΧΙ ΒΙΑ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ!Ο ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ ΜΠΡΟΣΤΑ!

Δεν μου γαμιεστε βρε
ΠΟΥΣΤΡΑΚΙΑ
ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΙ
ΝΟΥΜΕΡΑ
ΑΔΕΡΦΕΣ
Ι(αγνο γραμμα δεν βριζει) :P
ΤΣΟΥΤΣΕΚΙΑ
Ω(αδερφακι του Ι)
ΛΩΒΟΤΟΜΗΜΕΝΑ
Ι(γαμημενο Ι)
ΚΩΛΟΒΛΑΧΟΙ
ΟΠΙΣΘΟΒΑΛΛΟΜΕΝΟΙ
ΣΥΦΗΛΙΑΡΙΔΕΣ

Οποιος θεωρει πως ειμαι ακραιος και εριστικος μαλλον δεν ηταν στα περσινα στο κλουβακι τους...Οπως και ο john ετσι και εγω ημουν διπλα στο παλικαρι και ειδα το χερι του....Επεσε πετρα σε διπλανο μου στο κεφαλι..Πετουσαν διαρκως πετρες,μαρμαρα,δυναμιτες....Και οταν ζητουσαμε νερο απο τα αρχιδια της πισω πολυκατοικιας ενω πνιγομασταν απο δακρυγονα,αυτα τα πουστρακια γελουσαν....Αυτα...

Γιαυτο ΑΓΙΑΞ μου ΓΑΜΑ τους τη μανα.
  Οπου ΠΑΣ μην ξεχνάς  SOLO PAS

Αποσυνδεδεμένος BILLYNIOS

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 87
  • Ξύπνησαν πάλι οι άθλιες και σκουριασμένες ορδές
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικος-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #76 στις: Πεμ 22 Σεπ 2011 00:06 »
Απογοητευτικά κάποια σχόλια εδω μέσα!
Περάσαμε ένα θαυμάσιο αθλητικό καλοκαίρι με αποκαλύψεις, υποκλοπές, στημένα, ρεζιλίκια, συμμορίες κ.α να παρελάζουν στις τηλεοράσεις και στα πρωτοσέλιδα των εφημερίδων. Σε συνέχεια αυτής της κατάστασης ήρθε ο Σεπτέμβρης μαζί με ένα νεκρό οπαδό στο Ηράκλειο μαχαιρωμένο σε συμπλοκή! Αναρωτιέμαι πως λειτούργησαν στην ψυχοσύνθεση του καθενός μας και το ποσο όλα τα προηγούμενα επηρέασαν την πρακτική μας αλλά και τις απόψεις μας.
Πιο απογοητευτικά μάλλον πρέπει να είναι τα συμπεράσματα...
Ας ασχοληθούμε με την ουσία αυτού που αγαπάμε ως πάθος ή ως συνήθεια (όπως θέλετε πείτε το) και ας χαιρόμαστε με τα γκολ του Ζαιρί, τα γέλια του Μπακαγιόκου στις συνεντέυξεις, ας νιώσουμε καλά με μια καλή κερκίδα...
Τα υπόλοιπα μάγκες είναι άλλο πράγμα! Επιλογή  του καθενός μας να αυτοπροσδιοριστεί όπως θέλει σε αυτό που λέγετε ποδοσφαιρο στην Ελλάδα.. Διάλεγει και παίρνει, άλλωστε είναι περίοδος τέτοια!

Άλλοι μας κόβουν την μπάλα και εμείς σκοτωνομαστε μεταξύ μας!

 :mono: διπλό στο Αγρίνιο!
ΛΑΕ ΘΥΜΙΣΟΥ ΤΟ ΧΩΜΑ ΠΟΥ ΠΑΤΑΣ ΛΕΥΤΕΡΩΣΕ Ο ΑΡΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΑΜ-ΕΛΑΣ

Αποσυνδεδεμένος Geopasoles

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.057
  • ΠΟΥΛΑ ΕΦΥΓΕΣ....ΟΤΙ ΕΒΓΑΛΕΣ ΕΒΓΑΛΕΣ...
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικος-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #77 στις: Πεμ 22 Σεπ 2011 01:28 »
Δεν φταιμε εμεις αμα η παναιτωλικη θελουν να νοιωσουν οπαδοι και πετανε πανω μας πετρες κροτιδες κτλ....δεν φταιμε εμεις αν μετα δημιουργουμε λαθος εντυπωσεις για τους συγκεκριμενους οπαδους...η καθε οπαδικη μεριδα εχει μεριδιο ευθυνης συμπεριφορων...ειχα ενα γνωστο απο το στρατο,αγρινιωτη στην μοναδα σουζα και μετα εβγαλε γλωσσα μονοφθαλμε κτλ(αφου ειχαμε φυγει απο εκει)...αναλογα τι οπαδικη κουλτουρα εχεις θα εχεις και την αναλογη ανταμοιβει(θετικη η αρνητικη)...δωσανε τις εξετασεις τους και αποτυχανε παταγωδος...οποτε να μην εχουν παραπονο που τα ακουν στο φορουμ ΜΑΣ...εγω δεν εχω μπει σε κανενα αλλο φορουμ να γραψω....αλλα οποιον τον τρωει ....τελος παντων....ριξε τους μια τριαρα και να πανε στην ευχη του θεου... :mono:
:pas: και  :mono:   :flag:

Αποσυνδεδεμένος PTOLEMEOS11

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 783
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικος-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #78 στις: Πεμ 22 Σεπ 2011 09:32 »
Τα εχουμε πει η νοοτροπια τους δεν θα αλλαξει ποτε , η μοχθηρια η υπουλια και κουτοπονηρια το μισος ειναι στο αιμα τους οσα χρονια  και αν περασουν .

να το παιζουν δηθεν φιλοι στα δυσκολα (εγναντια) κτλ αλλα οταν εχουν το πανω χερι να σε πατανε στο σβερκο και να μην δειχνουν οικτο και να γελανε ειρωνικα και να το εχουν και καμαρι ,ετσι εχουν μαθει  να ειναι απολιτιστοι αυτο το θεωρουν προοδο για αυτο οσοι τους γνωριζουν απο ολη την υπολοιπη ελλαδα τρεχουν και δεν φτανουν, 
 χωρις αιτια και αφορμη ειναι ετοιμοι για το κακο,
.Τωρα . πως τους προκαλεσαμε??? αστειο ειναι αυτο! .. που τους βοηθησαμε στην εγναντια  που μολις μπηκαμε στο γηπεδο λες και ειμασταν οι χειροτεροι εχθροι και να βριζουν την Ηπειρο εν χορω ( οι δημοσιογραφοι τους να ειναι οι πιο φανατικοι κατα ονομα δημοσιογραφοι)να πετανε οτι βρουν απεξω και οι απο μεσα  , και μετα εαν μιλας μαζι τους να λενε καλα καναμε  ! δεν θα αλλαξουν ποτε ετσι εχουν μαθει να ειναι υπουλοι και να μισουν να βγαζουν ολο το κομπλεξ κατωτεροτητας ! τι μισος κακια ειναι αυτη .......να μου πεις δεν κανει εντυπωση για οσους τους γνωριζουν
Καμια σχεση με εμας που ειμαστε πιο ηπιοι και συνετοι σαν φιλαθλοι!

Εαν ηθελε ο αγρινιωτης να γραψει ωραια και καλα στο φορουμ αυτο , να ελεγε μονο απλα να γινει ενα ωραιο παιχνιδι και χωρις εκτροπα, και να τελειωνε εκει και οχι ειρωνιες ετσι πρατουν  οι αγνοι φιλαθλοι! Η αληθεια πρεπει να λεγεται

το ποδοσφαιρο ειναι ενα παιχνιδι και τιποτα αλλο και μακαρι να κερδισει ο καλυτερος
Εμεις σαν φιλαθλοι του Πας Γιαννενα δεν εχουμε τιποτα να χωρισουμε με κανεναν



Αποσυνδεδεμένος tauri_7

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 531
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικος-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #79 στις: Πεμ 22 Σεπ 2011 11:59 »
Την καμπούρα την δική μας την έχουμε πίσω και δεν την βλέπουμε ΠΑΣολέδες μου ε;;;; Τι αρλούμπες γράφετε εδώ μέσα;;; Οι Αγρινιώτες είναι κάφροι ενώ τα δικά μας τα καλόπαιδα είναι λόρδοι!!!! Λοιπόν επειδή εδώ μέσα υπάρχουν άνθρωποι που έχουν χρόνια που παρακολουθούν τον ΠΑΣ και εντός αλλά και σε εκδρομές εκτός εδώ και 20+ χρόνια, άσχετα αν έχουν σιχαθεί ακόμη και να διαβάζουν το φόρουμ, μη γράφετε ανοησίες. Το ίδιο χάλι μάυρο είναι η κερκίδα μας και αυτός είναι ένας πάρα πολύ σημαντικός λόγος που ο πολύς κόσμος έκοψε το γήπεδο, έκοψε τις εκδρομές ή αν πηγαίνει προτιμά να πάει μόνος του και όχι με τους οργανωμένους. Έχουμε πάει εκδρομές και έχουμε δει τα χωριατιλίκια των δικών μας και τους τσάμπα μάγκες που τους περίμεναν τα λεωφορεία για να τους αμολύσουν απο την ασφάλεια. Όχι μία φορά, αλλά πολλές!!! Θέλετε να σας πω και ματς συγκεκριμένα; Θέλετε να σας πω και φάτσες πορδοτσόγλανων όπως πολύ πετυχημένα τους έχει χαρακτηρίσει κάποιος εδώ μέσα; Άντε κάντε μας την χάρη, που οι άλλοι είναι κομπλεξικοί και βγάζουν γλώσσα ενώ εσείς είστε προσγειωμένοι και ευγενικοί και ακομπλεξάριστοι. Θέλω να δω αν αρπάξει η υπερομάδα μας με την μεγάλη ιστορία και τους πολλούε τίτλους καμιά τριάρα στο Αγρίνιο τι θα γράφετε την Κυριακή το βράδυ. Πραγματικά το έχω μεγάλη απορία, αλλά θα μου πεις απο "κωλοτούμπες" εδώ μέσα έχουμε χορτάσει.

Διαβάζω και γράφω στο φόρουμ απο το 2000, τέτοιο επίπεδο δεν υπήρξε ποτέ κι αν διαφωνεί κάποιος απο τους παλιούς φορουμίτες ας το γράψει. Και πραγματικά δεν ξέρω απο που πηγάζει αυτό. Έχουμε γίνει όντως τόσο κάφροι; Έχει μπει πολύ πιτσιρικαρία στο φόρουμ οποία ως ένα σημείο έχει και το ακαταλόγιστο της ηλικίας;;; Δεν ξέρω, αλλά αυτά που γράφονται και η άποψη που έχουμε για την ομάδα μας, την πόλη μας και τους εαυτούς μας είναι εντελώς εξωπραγματική γιαννενάρες μου...!!!

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικος-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #80 στις: Πεμ 22 Σεπ 2011 12:58 »
Θέλετε να σας πω και φάτσες πορδοτσόγλανων όπως πολύ πετυχημένα τους έχει χαρακτηρίσει κάποιος εδώ μέσα;

Κατ'  αρχήν έχουμε δυο "πορδοτσογλανικούς παράγοντες" που θα έχουν τον πρώτο λόγο στο παιχνίδι και θα λειτουργήσουν ως το Κόκκινο Πανί για τους εδροπαδούς.
1. Fair Play (Φουρτάδο)
2. Υβρεις (στο ΠΑΣ - Τρίπολη)

Και επειδή οι διαιτητές (δυστυχώς) συνεχίζουν να είναι άνθρωποι, το Fair Play θα είναι στο πίσω μέρος του μυαλού,  του διαιτητή και ό,τι άλλο σχετικό του κλίματος.

ΥΓ: Και μετά μιλάμε για εισιτήρια που δε ζητήθηκαν και για φιλοξενίες που δε θα γίνουν με ανοιχτές αγκαλιές ... σχετικά με το 2. Γιατί στο Αγρίνιο? Για να επανέλθουμε στις κεκλεισμένες μας?

Η Ομάδα θα παίξει, γιατί είναι ένα παιχνίδι αλκο - τεστ. :mono:

Και κλείνοντας ...

Δεν είμαστε για Αγρίνια  και ας μη ψάχνουμε αιτίες και αφορμές.
Ας γεμίσουμε την Έδρα μας τουλάχιστον που είναι άδεια,  γιατί οι Σιδηρόπουλοι ξανάρχονται.
Μπορούμε να προστατέψουμε την ομάδα μας εντός  με την παρουσία μας και εκτός αν χρειαστεί με την απουσία μας.

 :mono: ΗΠΕΙΡΟΣ  :pashat:
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος Geopasoles

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.057
  • ΠΟΥΛΑ ΕΦΥΓΕΣ....ΟΤΙ ΕΒΓΑΛΕΣ ΕΒΓΑΛΕΣ...
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικος-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #81 στις: Πεμ 22 Σεπ 2011 13:58 »
Το παιχνιδι ειναι 2πλο γιατι εχουμε καλη ομαδα και σωστα δουλεμενη...ο ΝΤΕΜΟΛ ειναι καπετανιος...αντε να ερθει η κυριακη να δουμε μπαλαρα απο την ομαδαρα μας...
:pas: και  :mono:   :flag:

Αποσυνδεδεμένος Steve-ToRosLoCosS

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 343
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικος-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #82 στις: Πεμ 22 Σεπ 2011 14:44 »
Πολλα λεμε οπως και στο ματς με το βαζελο....Δεν ειναι ευκολο παιχνιδι.Με σωστη λειτουργια και υπομονη παντως μπορουμε να το παρουμε το ματσακι! :mono:
Αναστασιάδης: «Θα κάνω μια έκκληση, κοιτάξτε να τα βρείτε στα Γιάννινα και να ενωθείτε.» .

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικος-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #83 στις: Πεμ 22 Σεπ 2011 14:48 »
Το ΠΟΚ ειναι ο Εχθρος μας...ξυπνηστε!!!!!!!!!!!!!!!!!


Στο κατω κατω της γραφης ΠΑΣ εισαι....Σας βλεπω τοση ωρα να κραζετε τους Παναιτωλικους λες και προκειται για τον δυναστη του ελληνικου γαμωπρωταθληματος...Ενα τοπικο ντερμπι ειναι και τιποτα παραπανω!


Ο Παναιτωλικος θελει να αναριχηθει στα ματια του κοσμου με την δηθεν κοντρα μας,και εμεις πεφτουμε στην παγιδα τους με αποτελεσμα, εμεις να μικρυνουμε την ομαδα μας στις συνειδησεις μας.


Αμα θελουμε να λεγομαστε μεγαλη ομαδα δεν μπαινουμε στο κοπο να  ασχολουμαστε με τους Αγρινιωτες και να τονιζουμε τις τεραστιες διαφορες μας,παμε υσηχα και ωραια παιρνουμε το διπλο και επιστρεφουμε.ΤΕΛΟΣ


ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος dimitris_kzn_pas7

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 206
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικος-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #84 στις: Πεμ 22 Σεπ 2011 14:50 »
Κραταω μικρο καλαθι γιατι ειναι ντερμπι κ φοβαμαι μην εχουμε εμφανιση α λα Ηρακλειο.
Καλο ειναι και το Χ.
Μακαρι να παρουμε και διπλο :P :pas:

Αποσυνδεδεμένος Mad Bulls

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 277
  • LEFKADA GROUP
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικος-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #85 στις: Πεμ 22 Σεπ 2011 15:35 »
Ο Παναιτωλικος θελει να αναριχηθει στα ματια του κοσμου με την δηθεν κοντρα μας,και εμεις πεφτουμε στην παγιδα τους με αποτελεσμα, εμεις να μικρυνουμε την ομαδα μας στις συνειδησεις μας.

Νομίζω είναι ότι πιο σωστό διάβασα σε αυτό το topic, τα είπες όλα σε μια πρόταση... ας το καταλάβουν και οι υπόλοιποι να σταματήσουν να ασχολούνται με το Αγρίνιο, για μας είναι ένα απλό ματς που θέλουμε τι νίκη και τίποτα άλλο.
10 YEARS LEFKADA GROUP

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικος-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #86 στις: Πεμ 22 Σεπ 2011 16:37 »
Ο Κοραξ της αναμετρησης

Παναιτωλικός-ΠΑΣ Γιάννινα
Ιωάννης Δελφάκης (Αρκαδίας), Ηλίας Αλεξέας (Μεσσηνίας), Φλώριος Ελευθερίου (Αθηνών)



Αλλο και αυτο.....

Πως γινεται να οριζεται διαιτητης απο την αρκαδια,απο την στιγμη που ο Αστερας εχει ιδιους στοχους με εμας δεν μπορει να εξηγηθει
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος paspaliars

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.483
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικος-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #87 στις: Πεμ 22 Σεπ 2011 16:55 »
Παράθεση
Αλλοι μας κλεβουν το ποδοσφαιρο...κι'εμεις...σκοτωνομαστε μεταξυ μας...
Δεν θα γινουμε ΠΟΤΕ...σαν αυτους...
ΟΧΙ ΒΙΑ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ!Ο ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ ΜΠΡΟΣΤΑ!

Δεν μου γαμιεστε βρε
ΠΟΥΣΤΡΑΚΙΑ
ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΙ
ΝΟΥΜΕΡΑ
ΑΔΕΡΦΕΣ
Ι(αγνο γραμμα δεν βριζει) :P ΙEΡΟΔΟΥΛΕς :P :P :P :P
ΤΣΟΥΤΣΕΚΙΑ
Ω(αδερφακι του ΙΤΟΛΗΠΤΕς,τον παιρνουν κ απ τ αφτια δηλ.[/size]) :P :P :P
ΛΩΒΟΤΟΜΗΜΕΝΑ
Ι(γαμημενο Ι)
ΚΩΛΟΒΛΑΧΟΙ
ΟΠΙΣΘΟΒΑΛΛΟΜΕΝΟΙ
ΣΥΦΗΛΙΑΡΙΔΕΣ

Οποιος θεωρει πως ειμαι ακραιος και εριστικος μαλλον δεν ηταν στα περσινα στο κλουβακι τους...Οπως και ο john ετσι και εγω ημουν διπλα στο παλικαρι και ειδα το χερι του....Επεσε πετρα σε διπλανο μου στο κεφαλι..Πετουσαν διαρκως πετρες,μαρμαρα,δυναμιτες....Και οταν ζητουσαμε νερο απο τα αρχιδια της πισω πολυκατοικιας ενω πνιγομασταν απο δακρυγονα,αυτα τα πουστρακια γελουσαν....Αυτα...

Γιαυτο ΑΓΙΑΞ μου ΓΑΜΑ τους τη μανα.
....ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ AJAX ΤΗς ΗΠΕΙΡΟΥ...

Αποσυνδεδεμένος BILLY_STAM

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.417
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικος-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #88 στις: Πεμ 22 Σεπ 2011 18:03 »
(A)δελφάκης;;; Πρώτη φορά μας παίζει ο κόραξ. Πατριωτάκι του Μποροβήλου και ίσως πνευματικό του τέκνο.
Κατά τα άλλα μπορεί του χρόνου να μας κατηγορήσουν ότι και αυτόν τον έστειλε (έστησε) ο ΧΒ, όπως πέρυσι στη Νίκαια!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος fadomas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.076
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικος-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #89 στις: Πεμ 22 Σεπ 2011 18:25 »
Παράθεση
Δεν μου γαμιεστε βρε
ΠΟΥΣΤΡΑΚΙΑ
ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΙ
ΝΟΥΜΕΡΑ
ΑΔΕΡΦΕΣ
Ι(αγνο γραμμα δεν βριζει)  ΙEΡΟΔΟΥΛΕς     
ΤΣΟΥΤΣΕΚΙΑ
Ω(αδερφακι του Ι)ΩΤΟΛΗΠΤΕς,τον παιρνουν κ απ τ αφτια δηλ.[/size])   
ΛΩΒΟΤΟΜΗΜΕΝΑ
Ι(γαμημενο Ι)
ΚΩΛΟΒΛΑΧΟΙ
ΟΠΙΣΘΟΒΑΛΛΟΜΕΝΟΙ
ΣΥΦΗΛΙΑΡΙΔΕΣ

Οποιος θεωρει πως ειμαι ακραιος και εριστικος μαλλον δεν ηταν στα περσινα στο κλουβακι τους...Οπως και ο john ετσι και εγω ημουν διπλα στο παλικαρι και ειδα το χερι του....Επεσε πετρα σε διπλανο μου στο κεφαλι..Πετουσαν διαρκως πετρες,μαρμαρα,δυναμιτες....Και οταν ζητουσαμε νερο απο τα αρχιδια της πισω πολυκατοικιας ενω πνιγομασταν απο δακρυγονα,αυτα τα πουστρακια γελουσαν....Αυτα...

Γιαυτο ΑΓΙΑΞ μου ΓΑΜΑ τους τη μανα.

ημουν περσυ στο κλουβακι αλλα δυστηχως τετοια ποστ μικραινουν το φορουμ για αλλη μια φορα...ελπιζω η mods να το τσεκαρουν..κριμα και παλι...

Αποσυνδεδεμένος jesPAS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 645
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικος-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #90 στις: Πεμ 22 Σεπ 2011 18:46 »
Ο Κοραξ της αναμετρησης

Παναιτωλικός-ΠΑΣ Γιάννινα
Ιωάννης Δελφάκης (Αρκαδίας), Ηλίας Αλεξέας (Μεσσηνίας), Φλώριος Ελευθερίου (Αθηνών)



Αλλο και αυτο.....

Πως γινεται να οριζεται διαιτητης απο την αρκαδια,απο την στιγμη που ο Αστερας εχει ιδιους στοχους με εμας δεν μπορει να εξηγηθει



Για να υπάρξουν ...ισορροπίες, έβαλαν τον Μήτσιο στο Αστέρας-Ατρόμητος. 8) 8)
Χαμογελάτε!!!  Κάνετε τους άλλους ν' ανησυχούν....

Αποσυνδεδεμένος pastakis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.908
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικος-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #91 στις: Πεμ 22 Σεπ 2011 20:14 »
Αν κερδισουμε την Κυριακη για γουρι να κλειδωνονται 2-3 τοπικ καθε Πεμπτη

Αποσυνδεδεμένος paspaliars

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.483
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικος-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #92 στις: Πεμ 22 Σεπ 2011 21:59 »
Παράθεση
Δεν μου γαμιεστε βρε
ΠΟΥΣΤΡΑΚΙΑ
ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΙ
ΝΟΥΜΕΡΑ
ΑΔΕΡΦΕΣ
Ι(αγνο γραμμα δεν βριζει)  ΙEΡΟΔΟΥΛΕς     
ΤΣΟΥΤΣΕΚΙΑ
Ω(αδερφακι του Ι)ΩΤΟΛΗΠΤΕς,τον παιρνουν κ απ τ αφτια δηλ.)   
ΛΩΒΟΤΟΜΗΜΕΝΑ
Ι(γαμημενο Ι)
ΚΩΛΟΒΛΑΧΟΙ
ΟΠΙΣΘΟΒΑΛΛΟΜΕΝΟΙ
ΣΥΦΗΛΙΑΡΙΔΕΣ

Οποιος θεωρει πως ειμαι ακραιος και εριστικος μαλλον δεν ηταν στα περσινα στο κλουβακι τους...Οπως και ο john ετσι και εγω ημουν διπλα στο παλικαρι και ειδα το χερι του....Επεσε πετρα σε διπλανο μου στο κεφαλι..Πετουσαν διαρκως πετρες,μαρμαρα,δυναμιτες....Και οταν ζητουσαμε νερο απο τα αρχιδια της πισω πολυκατοικιας ενω πνιγομασταν απο δακρυγονα,αυτα τα πουστρακια γελουσαν....Αυτα...

Γιαυτο ΑΓΙΑΞ μου ΓΑΜΑ τους τη μανα.

ημουν περσυ στο κλουβακι αλλα δυστηχως τετοια ποστ μικραινουν το φορουμ για αλλη μια φορα...ελπιζω η mods να το τσεκαρουν..κριμα και παλι...
εγω δεν ημουν καν στο κλουβι...αυτο βεβαια δεν αρκει για ν αλλαξει τν εικονα π οχω για τς αγρινιωτες ,ουτε τα αισθηματα αλληλεγγυης προς τς συμπαγουρους π τραβξαν τα πανδεινα περςι...   
  εγραψα το συγκεκριμενο ποστ για να συμπληρωσω τς λεξεις στα γραμματα π ελειπαν ,υπο τυπον σταυρολεξου κ με διαθεση ακρως περιπαικτικη...επειδη ομως ομολογω οτι η φρασεολογια εχ ξεπερασ τα εσκαμμενα,κ για να μη ριχνουμε λαδι στη φωτια ΜΕΤΑΝΟΩ :( :P ...
Για να μη φερω σε δυσκολη θεση τς μοντερατορες κ για τν αισθητικη του φορουμ(εστω κ οπαδικου) συμφωναω να σβηστει τουλ. το θκο μ... Ελπιζω οι παιχτες με τον ταυρο στ φανελλα να συμμεριστουν τ δικαια οργη  που αισθανομαστε κ να μας αποζημιωσουν
ΜΕ ΤΟ
 
 ΔΙΠΛΟ ,ΔΙΠΛΟ
μες στο καπναδικο :P
....ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ AJAX ΤΗς ΗΠΕΙΡΟΥ...

Αποσυνδεδεμένος papari7

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 347
  • -Και από τις μεγάλες; -Μόνο ΠΑΣ ρε φλώροι
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικος-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #93 στις: Πεμ 22 Σεπ 2011 23:44 »
Την καμπούρα την δική μας την έχουμε πίσω και δεν την βλέπουμε ΠΑΣολέδες μου ε;;;; Τι αρλούμπες γράφετε εδώ μέσα;;; Οι Αγρινιώτες είναι κάφροι ενώ τα δικά μας τα καλόπαιδα είναι λόρδοι!!!!


εμεις παντως φερθηκαμε κομπλε στους παναιτωλικους οταν ηρθαν εδω και πριν λιγα χρονια στο σκηνικο με το χαλασμενο λεωφοριο!

οσον αφορα τωρα τους δικους μας αυτους που τους χαρακτιριζεις ως κωλοπαιδα και καλα κανεις που παινευονται για τις υποτιθεμενες χουλιγκανιες τους δν μπορει επειδη ουτε λιγο ουτε πολυ τις αρπαξαν στο αγρινιο να βασιζονται στο οτι αυτοι φερθηκαν μια χαρα στους αγρινιωτες για να δειξουν την ανοτεροτητα τους.αυτο ειναι ωντος εξωπραγματικο.

"Δεν μας μέτρησες καλά κουφάλα, είδες τρία απ' τα περίεργα παιδιά μα έρχονται κι άλλα"

Αποσυνδεδεμένος GIWRGIS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.121
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικος-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #94 στις: Παρ 23 Σεπ 2011 10:05 »
Παράθεση
Αλλο και αυτο.....

Πως γινεται να οριζεται διαιτητης απο την αρκαδια,απο την στιγμη που ο Αστερας εχει ιδιους στοχους με εμας δεν μπορει να εξηγηθει

Ενώ ο Παναιτωλικός έχει άλλους στόχους από τον Αστέρα ή εμάς;
Δηλαδή τι να γίνεται;
Να ορίζονται διαιτητές από την Ιταλία για να μην υπάρχει κόμπλα πουθενά;

Αποσυνδεδεμένος john-PAS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.487
  • Ενας οχτρός...
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικος-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #95 στις: Παρ 23 Σεπ 2011 10:25 »
Εχα ψηφισει 1-1, αλλά μετα τα τελευταια νεα για εμπλοκη του Π.Α.Σ. στα στημενα και την αθωωση του Παναιτωλικου (ποσο καθαρο ηταν αραγε το 1-2 του εθνικου?) βλεπω μια μεγαλοπρεπη ηττα με τουλαχιστον 2-0  :(

Keep Walking...

Αποσυνδεδεμένος drakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 908
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικος-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #96 στις: Παρ 23 Σεπ 2011 11:09 »
Κοιτάξτε ενα συναρπαστικό ματς που σφύριξε πέρυσι ο Δελφάκης !
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 2-4 (21/3/2011)

Αποσυνδεδεμένος PAS-o-media

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.613
    • Προφίλ
    • Φίλαθλοι ΠΑΣ
Απ: Παναιτωλικος-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #97 στις: Παρ 23 Σεπ 2011 13:09 »
dokari.gr
Παράθεση
Με ανακοίνωσή της, η ΠΑΕ Παναιτωλικός, ενημέρωσε του φιλάθλους της ομάδας για την διάθεση των εισιτηρίων κόντρα στον ΠΑΣ Γιάννινα, την Κυριακή (25/9).

Αναλυτικά η ανακοίνωση της ομάδας του Αγρινίου :

«Ανακοινώνεται ότι η διάθεση των εισιτηρίων του αγώνα της Κυριακής 25.09.2011 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ για την 4η αγωνιστική του πρωταθλήματος Super League Ελλάδα, θα αρχίσει αύριο Παρασκευή αποκλειστικά και μόνο από τα εκδοτήρια του γηπέδου, τα οποία θα λειτουργήσουν ως εξής:

Παρασκευή: 12.30-14.30 και 17.30-20.00
Σάββατο: 09.00-14.00 και 17.30-20.00

Υπενθυμίζεται ότι κάθε φίλαθλος μπορεί να προμηθευτεί έως δύο εισιτήρια τα οποία θα είναι ονομαστικά και για την είσοδο στο γήπεδο απαιτείται επίδειξη αστυνομικής ταυτότητας».
Ο PAS-o-media είναι κοινόχρηστος λογαριασμός που χρησιμοποιείται από διάφορα μέλη του forum. Σκοπός του είναι η δημοσίευση ειδήσεων του pas.gr και η αναδημοσίευση/μεταφορά / δημοσιοποίηση κειμένων που αφορούν τον ΠΑΣ, ή ενδιαφέρουν τους φίλους του από διάφορα Μ.Μ.Ε.

Αποσυνδεδεμένος john-PAS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.487
  • Ενας οχτρός...
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικος-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #98 στις: Παρ 23 Σεπ 2011 14:56 »
18:15  Παναιτωλικός - ΠΑΣ Γιάννινα  2.00  3.10  3.70


Keep Walking...

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: Παναιτωλικος-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #99 στις: Παρ 23 Σεπ 2011 17:28 »
Την καμπούρα την δική μας την έχουμε πίσω και δεν την βλέπουμε ΠΑΣολέδες μου ε;;;; Τι αρλούμπες γράφετε εδώ μέσα;;; Οι Αγρινιώτες είναι κάφροι ενώ τα δικά μας τα καλόπαιδα είναι λόρδοι!!!!


οσον αφορα τωρα τους δικους μας αυτους που τους χαρακτιριζεις ως κωλοπαιδα και καλα κανεις που παινευονται για τις υποτιθεμενες χουλιγκανιες τους δν μπορει επειδη ουτε λιγο ουτε πολυ τις αρπαξαν στο αγρινιο να βασιζονται στο οτι αυτοι φερθηκαν μια χαρα στους αγρινιωτες για να δειξουν την ανοτεροτητα τους.αυτο ειναι ωντος εξωπραγματικο.

βρεχει περα στα βουνα..
Stile di vita