Αποστολέας Θέμα: Άγγελος Αναστασιάδης  (Αναγνώστηκε 232276 φορές)

Αποσυνδεδεμένος Serpents on paradise

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 613
    • Προφίλ
Απ: Άγγελος Αναστασιάδης
« Απάντηση #100 στις: Τετ 07 Δεκ 2011 11:51 »
Πω πω,ψαρεύουμε τις εικόνες από τις
προπονήσεις και τις κάνουμε χάζι.

Δεν ξέρω αν το χετε καταλάβει αλλά είμαστε απλώς καυλωμένοι. :P

Αποσυνδεδεμένος bulux

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 539
    • Προφίλ
    • Βούτυρο στο ψωμί σας
Απ: Άγγελος Αναστασιάδης
« Απάντηση #101 στις: Τετ 07 Δεκ 2011 14:15 »
Μεταφορά από άλλο τόπικ

Το μόνο που με προβληματίζει είναι η περίοδος 'αδράνειας', αν μπορείς να την πεις έτσι που έχει κάθε προπονητής που είναι σε εθνική ομάδα για καιρό. Ελπιζω να διαψευσθώ από το οάκα ακόμα ακόμα.

αδρανεια εχνε οι πασολεδαι
ευχμε να Χαρουν πεδω περα
δγιοτ δικιολογια δε στεκετε
κι μι τα δεκα το σιτηργιο
 
ο προποντης
εχει ειδει περσσοτρα παιγνιδια τ Πας
απο τσ πασολεδαι κι απ λεμονηδαι κι τα χαβοι
κι παρακουλουθαε τα πρωταθληματα
κι ηταντος μεσ τσ γκερκιδαι
ασκετως κι δε τν γλεπεταν

τι θελς να ειπεις ο μπουλουξ
αστοχσε τα συστηματα;;;;;;;;;;;;
όχι δεν θέλω να πω αυτό. Ακούγοντας άλλους προπονητές κατα καιρούς που έχουν προπονήσει και ομάδες και εθνικές λένε και οι ίδιοι πως άλλη είναι η τριβή της καθημερινής προπόνησης και της γεμάτης αγωνιστικής χρονιάς και άλλο η ομάδα των 15 προπονήσεων και 10 αγώνων το χρόνο. Χάνεις λίγο το touch που λένε και στο χωριό μου. Βέβαια λίγο με ανησυχεί γιατί από τον χαρακτήρα που έχει δείξει ο Αναστασιάδης φαινεται πως ούτε επαναπαύεται, ούτε ξεκουράζεται στις δάφνες του.
Οπως είπα, εύχομαι να με καθησυχάσει νωρις νωρις, ελπίζω απ' το οάκα!
η μημπως αρχινκε του σουξ  μουξ αλιμπερσιονα  φαγκ τε μπανι
κι αμφιζβητα κι ξερολα κι κατραχουρα
παλια μ τεχν καμποσοι 
Αυτό να σου πω την πικρή μου αλήθεια το διάβασα 3 φορές, έβαλα μπρος το φτωχο μου το μυαλό αλλα δεν το 'πιασα ::) Κάποια άλλη φορά!
'ΠΑΣ μην μας λυπασαι'... και κάποιοι το πήραν τοις μετρητοις και μας έχουν γονατίσει
ΠΑΣ και ξερό βατραχοπόδαρο

Αποσυνδεδεμένος sellos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.059
  • toros-tsiprofans
    • Προφίλ
Απ: Άγγελος Αναστασιάδης
« Απάντηση #102 στις: Τετ 07 Δεκ 2011 18:27 »
Ανεβλήθη η συνεντευξη τύπο του Αγγελου λογω διακοπής ρευματος
(βραχυκύκλωμα) στην αίθουσα τύπου.

η συνέντευξη θα γινει αυριο το πρωι..

(..................................)

Αποσυνδεδεμένος christos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.726
  • ΠΑΣ...γιατί κάποια πράγματα μένουν πάντα ίδια...
    • Προφίλ
Απ: Άγγελος Αναστασιάδης
« Απάντηση #103 στις: Τετ 07 Δεκ 2011 18:34 »
Λυπάμαι ιδιαίτερα για τον Χριστόπουλο ! Μου άφησε άριστες εντυπώσεις και του εύχομαι καλή σταδιοδρομία και καλή τύχη !!! Έχει τις πρυποθέσεις πιστεύω να ξεχωρίσει από τους Έλληνες ΄΄προπονητές΄΄...

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.726
    • Προφίλ
Απ: Άγγελος Αναστασιάδης
« Απάντηση #104 στις: Τετ 07 Δεκ 2011 18:52 »
θελει λιγο προσοχη το θεμα μην παρασυρθουμε
ο αγγελος ερχεται σε πολυ περιεργο προγραμμα..............

Αποσυνδεδεμένος taseuropas

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 146
    • Προφίλ
Απ: Άγγελος Αναστασιάδης
« Απάντηση #105 στις: Τετ 07 Δεκ 2011 18:54 »
(για χριστοπουλο)παντως προπονητης που δεν εχει αρθρωση-συνταξη (δεν εννοω αυτη που παιρνει ο Λοκος εδω και 62 χρονια) και δεν μπορει να παρουσιαστει μονος του παρα εξω, δεν ξερω κατα ποσον μπορει να ξεπερασει τα ορια του και με ποιον τροπο. Κριμα κι ειναι ωραιο παλουκαρι.

Αποσυνδεδεμένος PAS-o-media

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.613
    • Προφίλ
    • Φίλαθλοι ΠΑΣ
Απ: Άγγελος Αναστασιάδης
« Απάντηση #106 στις: Τετ 07 Δεκ 2011 18:58 »
super-fm.gr
Παράθεση
Ήταν όλοι τους εκεί, ο Αναστασιάδης, ο κ. Σουκουβέλος μέλος του Δ.Σ. που θα έκανε την παρουσίαση, ο κ. Παναγιώτης Χριστοβασίλης, ο Χρ. Λεμονιάς, ο κ. Βρόσγος, ο κ. Αγγελής, εκπρόσωποι οργανωμένων, δημοσιογράφοι, κάμεραμαν, αλλά έλειπε κάτι σημαντικό... το ρεύμα από την αίθουσα τύπου! Ένα βραχυκύκλωμα που προκλήθηκε από κάμερα ανέβαλε για αύριο την επίσημη παρουσίαση του Άγγελου Αναστασιάδη, αφού θεωρήθηκε σκόπιμο να μη γίνει η συνέντευξη μόνο με τους προβολείς των τηλεοπτικών συνεργείων. Η ατμόσφαιρα, πάντως, ήταν κατανυκτική...

 Στο Στάδιο κλήθηκε ηλεκτρολόγος για να αποκαταστήσει τη βλάβη, αλλά επειδή ο χρόνος περνούσε και είχε προγραμματιστεί βραδινή προπόνηση στην Ανατολή (19:00) ο κ. Αναστασιάδης έπρεπε να αναχωρήσει εγκαίρως. 
Ο PAS-o-media είναι κοινόχρηστος λογαριασμός που χρησιμοποιείται από διάφορα μέλη του forum. Σκοπός του είναι η δημοσίευση ειδήσεων του pas.gr και η αναδημοσίευση/μεταφορά / δημοσιοποίηση κειμένων που αφορούν τον ΠΑΣ, ή ενδιαφέρουν τους φίλους του από διάφορα Μ.Μ.Ε.

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Άγγελος Αναστασιάδης
« Απάντηση #107 στις: Τετ 07 Δεκ 2011 21:01 »
Παράθεση
Συλλεκτική έκδοση της Z sports ειδικό αφιέρωμα στον Προπονητή κ. Αναστασιάδη Άγγελο
http://www.zsports news.gr
Ανταποκριτής: ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΓΑΡΑΣ
Μπισδούνι 07/12/2011

« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 08 Δεκ 2011 00:06 από ΛΟΚΟ »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος torosblasphemy

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 279
    • Προφίλ
Απ: Άγγελος Αναστασιάδης
« Απάντηση #108 στις: Τετ 07 Δεκ 2011 23:37 »
φτου σας για εξωφυλλο κιολας ντροπη, το ενοχλειτ ε   με  εψιλον ωρε νουμερα
...Μέχρι Την Άκρη Του Κόσμου Ταξίδεψα...

Αποσυνδεδεμένος fadomas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.076
    • Προφίλ
Απ: Άγγελος Αναστασιάδης
« Απάντηση #109 στις: Πεμ 08 Δεκ 2011 01:03 »
παμε και μια την βραδυνη για ζεσταμα :Pπαντα σε κατανικτικη ατμοσφαιρα :Pευλογησων
www.passports.gr προπόνηση ΠΑΣ Γιάννινα 07/12/2011

Αποσυνδεδεμένος GIWRGIS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.121
    • Προφίλ
Απ: Άγγελος Αναστασιάδης
« Απάντηση #110 στις: Πεμ 08 Δεκ 2011 11:17 »
Απαιτώ LIVESTREAM από τη σημερινή παρουσίαση στις 14:00!

Ακούτε;;;

Αποσυνδεδεμένος HarMPas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.127
    • Προφίλ
Απ: Άγγελος Αναστασιάδης
« Απάντηση #111 στις: Πεμ 08 Δεκ 2011 12:39 »
κυργιακη κοντη γιορτη
κι τ αντιδρο απ το παπα

δωστε βασ  για να καταλαβτε

αυργιο εχμε προπονησ
κι θα ειστεν ολ ολ ζν ωρα σας
κι να φερτε ολ πο μια σακουλα

δγιοτ >:(
θα ειπω μερκα πραμτα μινια φορα
κι οποιανου δε τα αρεζνε
να βαλ τα πραματακια τ μεσ σ τ σακουλα τ
κι να μας αδειασ τν γωνια κι τα παχνια

δε πστεβω για Μπακαγιοκη μπαααααα :-?
λεω μον απ ειν αργος κι στο σμειοτο
κι δε τν βρισκνε οι μπαλες

αυτηνα παραδωκε εχτες ο προποντης Ανασταση Αδς
σ τσ  παιχται κι σ τσ παραπαιχται
κι τα αξα μι τ αυφτια μ 8)

υγρφ: εχω κι μνια [οχι από κεια οοοο πασλις ο νους σας στο κεχρι] για σαλπιγγιδ αν τα βρουν σ τα παραδαι κι φοσνε  μας χρειαζτε αυτηνη ταραντουλα
το ποιον ξερτε ποιος τνε γλινων τ νασιελα


υγρφ: κι μη περνε τα μυαλα σας αερα πασλις μ δγιοτ το καθεστω ειν εφθραυστο ακομ κι χρειαζτε ψχραιμ συγκρατμενη υποστηριξ κι καντε τιπτα μαλακιες πεδωπερα  κι νθουσιαζμοι

ααα γεισ ετσ κι φρονμα

αυτηνα σ τν καρδια τ αναφτε μεσα
οι πασολεδαι
 :joker: :joker: :joker: :joker: :joker: :joker: :joker: :joker: :joker: :joker: :joker: :joker: :joker: :joker: :joker: :joker: :joker: :joker: :joker: :joker: :joker:


εδω στ αποδητηργια τσ τουμπα οπ τσ μοιραζ ενα τροπαρ να το μαθνε



κι ο τηλεπερσιονας στν γωνια χασκογελαει
γι ταυτο δε το  παει το ζωο ο αθρωπος
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 08 Δεκ 2011 13:28 από HarMPas »

Αποσυνδεδεμένος fadomas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.076
    • Προφίλ
Απ: Άγγελος Αναστασιάδης
« Απάντηση #112 στις: Πεμ 08 Δεκ 2011 15:50 »
Αναστασιάδης:«Τον Μάιο οι δηλώσεις…»
        
  Δίχως διάθεση για μεγάλα λόγια αλλά ορεξάτος για πολύ δουλειά εμφανίστηκε στην συνέντευξη τύπου ο Άγγελος Αναστασιάδης. Προτού πάρει τον λόγο ο Έλληνας τεχνικός εκ μέρους της διοίκησης τον καλωσόρισε ο κ Σουκουβέλος ο οποίος δήλωσε:

«Συγγνώμη για το χτεσινό συμβάν. Δεν είχε καμία ευθύνη η ΠΑΕ ΠΑΣ Γιάννινα. Ήταν ένα τυχαίο γεγονός. Δεν ήταν σωστό η παρουσίαση ενός μεγάλου προπονητή να γίνει στα σκοτάδια. Έχω την τιμή να παρουσιάσω στα ΜΜΕ και κατ΄ επέκταση στους Γιαννιώτες φιλάθλους έναν μεγάλο προπονητή , τον Άγγελο Αναστασιάδη. Είμαστε σίγουροι πως κάναμε την καλύτερη επιλογή. Έχει γράψει την δική του ιστορία στον χώρο του Ελληνικού ποδοσφαίρου. Πρόκειται για έναν άνθρωπο με αρχές , ήθος αυστηρό αλλά και δίκαιο. Είναι σίγουρα πολλές οι ομάδες που θα τον ήθελαν στον πάγκο τους.

Είμαστε πεπεισμένοι ότι με τον Άγγελο Αναστασιάδη η ομάδα όχι μόνο θα παραμείνει στην Σούπερ Λιγκ αλλά θα πρωταγωνιστήσει στον δεύτερο γύρο.

Ζητάμε την συμπαράσταση του κόσμου. Κλείνοντας εύχομαι να έχει κουράγιο και δύναμη και με την βοήθεια του θεού να ξεπεράσει το οικογενειακό πρόβλημα που αντιμετωπίζει.

Εν συνεχεία τον λόγο πήρε ο Άγγελος Αναστασιάδης ο οποίος τόνισε

«Από την μεριά μου θα ήθελα να ευχαριστήσω την διοίκηση και τον κ.Γιώργο για ότι είπε. Σίγουρα μεγάλος προπονητής είμαι αλλά σε ηλικία… (Γέλια). Σίγουρα υπάρχουν καλύτεροι από εμένα. Εγώ ευχαριστώ τους ανθρώπους του ΠΑΣ που μου έδωσαν την ευκαιρία να επανέρθω στο προσκήνιο της Σούπερ Λιγκ μετά από 7 χρόνια. Αναλαμβάνω μία μεγάλη ομάδα με την δική της ιστορία. Το μόνο που μπορώ να υποσχεθώ είναι δουλειά. Χρειαζόμαστε πολύ δουλειά ώστε να εκπληρώσουμε τους στόχους που έχουμε θέσει. Τότε θα είμαστε όλοι χαρούμενοι.

Ξέρετε δεν μιλάω πολύ. Από εμένα θα έχετε λίγα γιατί λίγα έχω να πω. Έχω πολλά να κάνω. Ζητάω την συμπάθεια σας. Δεν έχουμε χρόνο. Πρέπει να αφοσιωθούμε στο έργο μας και τις δηλώσεις ας τις αφήσουμε για τον Μάιο ελπίζοντας να είναι χαρούμενες.

Σας ευχαριστώ για την κατανόηση εκ των προτέρων.»

Σε ερώτηση για το ποια στοιχεία προτίθεται να δώσει στο παιχνίδι του ΠΑΣ είπε:

«Είναι νωρίς για να πω οτιδήποτε. Πρέπει πρώτα να γνωριστώ με τα παιδιά. Ακόμη δεν γνωρίζω τα μικρά τους ονόματα. Πρέπει να γίνουμε ομάδα στα αποδυτήρια. Αυτός είναι ο πρώτος στόχος. Τα υπόλοιπα θα έρθουν μόνα τους.»

Για τις πρώτες εντυπώσεις που έχει σχηματίσει από την ομάδα τόνισε:

«Πρέπει να ευχαριστήσω τον Χριστόπουλο. Ανέλαβε την ομάδα σε μία δύσκολη περίόδο και πιστεύω έκανε ότι καλύτερο. Όλοι πρέπει να τον ευχαριστήσουμε. Πρέπει να ομολογήσω ότι η ομάδα από άποψη φυσικής κατάστασης είναι πολύ καλά. Ωστόσο πάντα υπάρχουν περιθώρια βελτίωσης. Αυτό μου δίνει χρόνο να δουλέψω κάποια άλλα πράγματα. Έχουμε πρόβλημα στους επιθετικούς. Εκτός του Μπακαγιόκο δεν έχουμε άλλον παίκτη. Υπάρχει ο Μαμαντού ωστόσο απουσίαζε.

Ποιότητα και όρεξη από τα παιδιά υπάρχει. Είναι θέμα δικό μου καθαρά να τοις βγάλω το ταλέντο στο γήπεδο. Ποτέ δεν θα φτάσεις στο τέλειο. Πάντα όμως υπάρχουν περιθώρια βελτίωσης. Τα δεδομένα αλλάζουν καθημερινά στο ποδόσφαιρο.Υπάρχει εξέλιξη σε όλους τους τομείς. Αλίμονο σε αυτόν που είπε ότι γνωρίζει το ποδόσφαιρο. Όλοι ξέρουν αλλά λίγοι το γνωρίζουν.»

Για το παιχνίδι με την ΑΕΚ δήλωσε

«Δεν υπάρχει ιδιαιτερότητα και για τα δύο εκτός έδρας παιχνίδια. Μπροστά μας έχουμε ένα δύσκολο παιχνίδι και πρέπει να πειστούν τα παιδιά ότι πάμε για να κερδίσουμε. Για μένα δεν υπάρχει κανέναν χαμένο παιχνίδι. Πάντα λέω με σκυμμένο το κεφάλι ότι δεν ήμαστε η καλύτερη ομάδα. Ας αποδείξουν οι αντίπαλοι ότι είναι καλύτεροι από εμας. Εμείς πρέπει να πάμε στο ΟΑΚΑ και κάνουμε αυτό που πρέπει. Και πιστεύω θα το κάνουμε.»

Για το αν υπήρξε κάποιο κίνητρο ώστε να πει το «Ναι» στην πρόταση του ΠΑΣ είπε:

«Το επιπλέον κίνητρο ήταν η απόσταση από την Θεσσαλονίκη. Υπήρξαν και άλλες προτάσεις. Γνωρίζεται ότι αντιμετωπίζω ένα οικογενειακό πρόβλημα με την μητέρα μου που για εμένα είναι ο σημαντικότερος άνθρωπος. Ακόμη έχω ενδοιασμούς για το αν έκανα καλά αλλά πιστεύω θα τα καταφέρω. Με περισσότερο πίεση αλλά θα τα καταφέρω. Γνωρίζεται σε ότι κάνω «δίνομαι» . Πιστεύω όμως με την βοήθεια του θεού ότι όλα θα πάνε καλά.»

http://sportsioannina.gr

Αποσυνδεδεμένος PAS-o-media

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.613
    • Προφίλ
    • Φίλαθλοι ΠΑΣ
Απ: Άγγελος Αναστασιάδης
« Απάντηση #113 στις: Πεμ 08 Δεκ 2011 16:33 »
passports.gr
Παράθεση
Ο Άγγελος Αναστασιάδης δεν είναι ένας τεχνικός σαν όλους τους άλλους. Είναι ποδοσφαιράνθρωπος με θερμούς υποστηρικτές, αλλά και «ταγμένους» εχθρούς. Συνήθως, προπονητής των «ειδικών αποστολών», καλείται να βγάλει το φίδι απ' την τρύπα όταν άλλοι συνάδελφοί του γυρίζουν την πλάτη.

Η προσωπικότητά του; Αναμφισβήτητη. Τα αποτελέσματα της δουλειάς του; Άμεσα. Κλείνει τα στεγανά στα αποδυτήρια, δουλεύει με ευλαβική προσήλωση και μπορεί να συσπειρώσει μια ομάδα που μοιάζει με ξέφραγο αμπέλι. Παίρνει το 101% των δυνατοτήτων απ' τους ποδοσφαιριστές, γιατί μιλάει τη δική του ποδοσφαιρική γλώσσα, έστω κι αν δεν γίνεται αρεστός. Απεχθάνεται τις δημόσιες σχέσεις και τα πολλά πολλά με τον Τύπο.

Τα περισσότερα από τα παραπάνω επιβεβαιώθηκαν στο ακέραιο, με το «καλημέρα», κατά την επίσημη παρουσίαση του Μακεδόνα τεχνικού. Λιτός και περιεκτικός, όπως συνηθίζει άλλωστε, ο νέος τεχνικός του «Άγιαξ της Ηπείρου» έστειλε το μήνυμα σε όλους για λίγα λόγια και πολλή δουλειά.

«Επειδή δεν μου αρέσουν τα πολλά λόγια το μόνο που μπορώ να υποσχεθώ είναι πολλή δουλειά για να πετύχουμε τους στόχους μας και να ικανοποιήσουμε τις φιλοδοξίες μας. Δεν έχω πολλά να πω αλλά έχω πολλά να κάνω. Ζητάω την κατανόησή σας εκ των προτέρων. Μακάρι τον Μάιο να είμαστε καλά και να κάνουμε πολλές και χαρούμενες δηλώσεις», υπογράμμισε αρχικά ο έμπειρος τεχνικός για να συνεχίσει:

«Είναι πολύ νωρίς για να μιλήσω για τις δυνατότητες της ομάδας. Ακόμα δεν ξέρω τα μικρά ονόματα των παιδιών. Πρέπει να γίνουμε ομάδα. Πρέπει να αγαπηθούμε πολύ στα αποδυτήρια. Χρειάζεται πολλή προσπάθεια σε αυτό. Μη με ρωτάτε πολλά γιατί δεν έχω την απάντηση τώρα».

Ο έμπειρος τεχνικός είχε ένα καλό λόγο για τον προκάτοχό του: «Πρέπει να ευχαριστήσω τον κ. Χριστόπουλο για τη δουλειά που έκανε. Βρήκα μια καλή ομάδα που βρίσκεται σε πολύ καλή φυσική κατάσταση».

Όσον αφορά τα προβλήματα και τις αδυναμίες που διέβλεψε σε αυτές τις πρώτες ημέρες, ήταν σαφής: «Υπάρχουν κάποια προβλήματα που αφορούν τους επιθετικούς. Αυτή τη στιγμή εκτός του Μπακαγιόκο δεν υπάρχει άλλος καθαρός επιθετικός αφού ο Μαμαντού έχει καιρό να αγωνιστεί. Κατά τα άλλα, ποιότητα και όρεξη για δουλειά υπάρχουν. Είναι θέμα δικό μου αυτά τα παιδιά να μπορέσουν αυτό τα ταλέντο που τους έδωσε ο Θεός να το βγάλουν στο γήπεδο».

Για τα δύο πολύ δύσκολα παιχνίδια με ΑΕΚ και Ολυμπιακό που ακολουθούν και το αν λειτουργούν ως ένα επιπλέον κίνητρο για τους ποδοσφαιριστές, είπε: «Δεν υπάρχει καμιά ιδιαιτερότητα στα παιχνίδια με ΑΕΚ και Ολυμπιακό. Πρέπει να πάμε να παίξουμε και να κερδίσουμε. Δεν υπάρχει παιχνίδι που το χάνεις εκ των προτέρων. Πάμε με σκυμμένο το κεφάλι, είμαστε χειρότεροι ίσως αλλά πρέπει να αποδείξουν και οι άλλοι ότι είναι καλύτεροι. Αυτό περνάει από εμάς, πιστεύω ότι θα πάμε να παίξουμε το ποδόσφαιρό μας και θα πετύχουμε».

Σε ερώτηση για το πόσο δύσκολο ήταν για τον ίδιο να επιλέξει μια επαρχιακή ομάδα όπως ο ΠΑΣ Γιάννινα, απάντησε: «Δεν υπάρχουν μικρές και μεγάλες ομάδες. Για μένα υπάρχει το ποδόσφαιρο με το οποίο είμαι άρρωστος. Το ποδόσφαιρο το ξέρουν όλοι, από τα καφενεία μέχρι τα πανεπιστήμια. Λίγοι όμως το γνωρίζουν πραγματικά».

Για το αν υπήρχε κάποιος ιδιαίτερος λόγος που τον έκανε να επιλέξει τα Γιάννενα και τον ΠΑΣ, ήταν ξεκάθαρος: «Υπήρχαν προτάσεις και από άλλες ομάδες. Ο λόγος που επέλεξα τον ΠΑΣ είναι ότι τα Γιάννενα βρίσκονται κοντά στη Θεσσαλονίκη. Γνωρίζετε όλοι ότι έχω ένα πολύ σοβαρό οικογενειακό πρόβλημα με τη μητέρα μου που είναι ό,τι πολυτιμότερο έχω και θα πρέπει να βρίσκομαι κοντά της. Ακόμα έχω ενδοιασμούς για το αν έκανα καλά να πάρω την απόφαση να δουλέψω, γιατί όπου έχω εργαστεί έχω μάθει να αφοσιώνομαι 100% σε αυτό που κάνω. Ελπίζω με τη βοήθεια της Παναγίας να ξεπεράσει η μητέρα μου το πρόβλημα που έχει».

Στη συνέχεια ο Άγγελος Αναστασιάδης, απαντώντας σε ερώτηση για το εάν εμμένει στην άποψη που είχε εκφράσει δημόσια πριν από δέκα χρόνια ότι για το διπολισμό του ελληνικού ποδοσφαίρου ευθύνεται πρωτίστως η επαρχία και εάν μπορεί ο ΠΑΣ κάποια στιγμή να σπάσει αυτό το κατεστημένο, ήταν κατηγορηματικός δίνοντας παράλληλα ψήφο εμπιστοσύνης στους Έλληνες: «Έχω την ίδια άποψη και τώρα που μιλάμε. Για το τι μπορεί να πετύχει ο ΠΑΣ αφήστε με να σας το πω τον Μάιο που θα έχω ολοκληρωμένη εικόνα».

Γενικά όμως εμείς είμαστε πολύ δύσπιστοι με τους δικούς μας ανθρώπους, με τα παιδιά μας και εμπιστευόμαστε τους ξένους. Καλοί οι ξένοι, αλλά είμαστε καλοί και εμείς σε όλα τα επίπεδα και όχι μόνο στο ποδόσφαιρο. Δυστυχώς όμως βασιζόμαστε περισσότερο στους ξένους και γι’ αυτό έχουμε αυτό το χάλι σαν χώρα.

Αντιμετώπισα με την εθνική Κύπρου τους καλύτερους προπονητές. Δεν υπάρχει καμία διαφορά με τους Έλληνες, ίσα ίσα που ίσως είναι καλύτεροι σε ορισμένους τομείς. Δεν υπάρχει καμιά διαφορά του Κωστένογλου που θα αντιμετωπίσω το Σάββατο, με τον Βαλβέρδε ή το φίλο μου τον Αναστόπουλο. Η μόνη διαφορά είναι στην οργάνωση και εκεί χρειαζόμαστε πολλή δουλειά. Το βιώνετε και εσείς στις δουλειές σας. Όταν είσαι προπονητής είτε σε επαγγελματική ομάδα είτε στο τοπικό πρωτάθλημα πρέπει να είσαι οργανωμένος και σοβαρός. Εάν κάνεις χαβαλέ, είσαι τελειωμένος».

Για το αν θέλει να στείλει κάποιο μήνυμα στον κόσμο που η αποδοχή προς το πρόσωπό του ήταν καθολική, είπε: «Ευχαριστώ πολύ αλλά νομίζω ότι με όσα είπα τους κάλυψα. Μακάρι να με φωτίσει η Παναγιά και να κάνω όλα καλά».

Ο Άγγελος Αναστασιάδης δεν παρέλειψε να ευχαριστήσει και τη διοίκηση: «Ευχαριστώ πολύ τη διοίκηση του ΠΑΣ που μου έδωσε την ευκαιρία να δουλέψω και να βρεθώ ξανά έπειτα από 7 χρόνια στο προσκήνιο της Α’ Εθνικής με μια ιστορική ομάδα. Ευχαριστώ και τον κ. Γιώργο (σ.σ. Σουκοβέλο) για όλα αυτά που είπε. Υπάρχουν σίγουρα καλύτεροι προπονητές από μένα αλλά αυτό που πρέπει να κάνουμε τώρα είναι να δουλέψουμε και δυστυχώς έχουμε πολύ λίγο χρόνο».
Σουκουβέλος: «Νέα σελίδα στην ιστορία του ΠΑΣ»

Τον Άγγελο Αναστασιάδη προλόγισε το μέλος της διοίκησης Γιώργος Σουκουβέλος, ο οποίος αφού ζήτησε συγγνώμη για το άτυχο περιστατικό της πτώσης του ηλεκτροφωτισμού που δεν επέτρεψε την παρουσίαση του Αναστασιάδη μία μέρα νωρίτερα, υπογράμμισε: «Έχω την ιδιαίτερη τιμή να παρουσιάσω σήμερα εκ μέρους της ΠΑΕ ΠΑΣ Γιάννινα το νέο μας προπονητή. Ύστερα από επίπονη προσπάθεια επιλέξαμε έναν τεχνικό που θα τον ήθελαν πάρα πολλές ομάδες στον πάγκο τους. Με τον Άγγελο Αναστασιάδη ανοίγει μια καινούρια σελίδα στην ιστορία του ΠΑΣ Γιάννινα. Είμαστε σίγουροι ότι η ομάδα όχι μόνο θα πετύχει την παραμονή της αλλά και θα πρωταγωνιστήσει στο β’ γύρο. Ο Άγγελος Αναστασιάδης είναι ένας μεγάλος προπονητής με ήθος, γνώση και εμπειρία».
Επιμέλεια: Ν. ΣΚΟΥΜΠΟΣ - Θ. ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ
Ο PAS-o-media είναι κοινόχρηστος λογαριασμός που χρησιμοποιείται από διάφορα μέλη του forum. Σκοπός του είναι η δημοσίευση ειδήσεων του pas.gr και η αναδημοσίευση/μεταφορά / δημοσιοποίηση κειμένων που αφορούν τον ΠΑΣ, ή ενδιαφέρουν τους φίλους του από διάφορα Μ.Μ.Ε.

Αποσυνδεδεμένος PAS-o-media

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.613
    • Προφίλ
    • Φίλαθλοι ΠΑΣ
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 08 Δεκ 2011 18:02 από PAS-o-media »
Ο PAS-o-media είναι κοινόχρηστος λογαριασμός που χρησιμοποιείται από διάφορα μέλη του forum. Σκοπός του είναι η δημοσίευση ειδήσεων του pas.gr και η αναδημοσίευση/μεταφορά / δημοσιοποίηση κειμένων που αφορούν τον ΠΑΣ, ή ενδιαφέρουν τους φίλους του από διάφορα Μ.Μ.Ε.

Αποσυνδεδεμένος paspaliars

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.483
    • Προφίλ
Απ: Άγγελος Αναστασιάδης
« Απάντηση #115 στις: Πεμ 08 Δεκ 2011 21:40 »
σου στελνω χαιρετισματα - Σταύρος Κουγιουμτζής
 
  :pas:  .....καλωσηρθες κ απο μενα... :pas:   
 
      αι γεια ς ετς... :mono:
 
Υ.Γ.τονα μκρο πουλι, αυτο τ βορρα,το γλιτωσε το ξεπουπουλιασμα στο παρα τριχα λογω κορακοσφυριγματων...αυτο ομως του νοτου δεν το γλιτων μι καεναν τροπο... :joker:
:pas: :pas: :pas:    VAMOS PAS... :pas: :pas: :pas:
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 08 Δεκ 2011 22:20 από paspaliars »
....ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ AJAX ΤΗς ΗΠΕΙΡΟΥ...

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Άγγελος Αναστασιάδης
« Απάντηση #116 στις: Πεμ 08 Δεκ 2011 23:27 »
Παράθεση
«Ο άγγελός μου, ο άνθρωπός μου, ο τυΠΑΣ μου»
Z sports
Δημοσίευση: 2011.12.8., 23:28



Πραγματοποιήθηκε σήμερα στην αίθουσα τύπου των Ζωσιμάδων και υπό το φως των κεριών ως ενδεικτικό διάκοσμο αποκατάστασης της ηλεκτροδότησης, η παρουσίαση του νέου προπονητή του ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 κ. Αναστασιάδη Άγγελου.
 
Η παρουσία «αγγέλου» στον πάγκο της Ηπειρώτικης ομάδας θεωρήθηκε εκ προοιμίου ως μεταφυσικό γεγονός που άφησε άναυδο το φίλαθλο και έχθραθλο ελληνικό ποδοσφαιρικό κόσμο και ασφαλώς ως τιτάνια υπέρβαση από πλευράς ιθυνόντων της ΠΑΕ, γεγονός που ως επίτευγμα, αν μη τι άλλο, ως θεία επενέργεια και μόνο μπορεί να εκληφθεί. 

Στο πάνελ της πανηγυρικής παρουσίασης του νέου προπονητή, παραστάθηκαν στον κ. Αναστασιάδη και συνάμα εκπροσώπησαν την ΠΑΕ, οι κ.κ. Βρόσγος, Χριστοβασίλης, Σουκοβέλος, Λεμονιάς, καθώς και ο ηλεκτρολόγος της ΠΑΕ κ. Κατσαβίδας ο οποίος εργάστηκε διακριτικά από το πάνελ, προκειμένου να θέσει το μετρητή της «καρέτα καρέτα» του σταδίου Ζωσιμάδων σε αντίστροφη μέτρηση διαλόγου σχετικά με τα αλληλοφειλόμενα.
   
Το νέο προπονητή κ. Άγγελο Αναστασιάδη και την σημαντική εργοβιογραφία του παρουσίασε ο πρώην δήμαρχος Τύμφης και μέλος της επίσημης διοίκησης της ΠΑΕ κ. Γιώργος Σουκουβέλος, ο οποίος αφού πρωτίστως συμμάζεψε τα ασυμμάζευτα  της χθεσινής απρόοπτης διακοπής ηλεκτροδότησης, επιχείρησε τελετουργικά την εισαγωγή μιας εκτενούς παρουσίασης, όπου με εμφανή  ενθουσιασμό αλλά και επίγνωση των περιστάσεων, υπογράμμισε:
«Έχω την ιδιαίτερη τιμή να παρουσιάσω σήμερα εκ μέρους της ΠΑΕ ΠΑΣ Γιάννινα το νέο μας προπονητή. Ύστερα από επίπονη προσπάθεια επιλέξαμε έναν τεχνικό που θα τον ήθελαν πάρα πολλές ομάδες στον πάγκο τους. Με τον Άγγελο Αναστασιάδη ανοίγει μια καινούρια σελίδα στην ιστορία του ΠΑΣ Γιάννινα. Είμαστε σίγουροι ότι η ομάδα όχι μόνο θα πετύχει την παραμονή της αλλά και θα πρωταγωνιστήσει στο β’ γύρο. Ο Άγγελος Αναστασιάδης είναι ένας μεγάλος προπονητής με ήθος, γνώση και εμπειρία».

Στη συνέχεια προσφέρθηκε ο λόγος στον κ. Αναστασιάδη ο οποίος σεμνά, μετριόφρονα και λακωνικά, αφού εξαίρεσε διακριτικά τον εαυτό του από τις εν Ελλάδι προπονητικές αυθεντίες, όρισε με απόλυτη σαφήνεια το τεχνικό του στίγμα, διατυπώνοντας έτσι το προπονητικό μανιφέστο του για τον ΠΑΣ, που κατά τη γνώμη μας συμπυκνώνεται στους τρείς ακόλουθους κεφαλαιώδεις τίτλους, «εκκλησία τα αποδυτήρια», «κάτεργο η προπόνηση» και «νικηφόρα πεδία τα γήπεδα».

Αξιοσημείωτο θεωρούμε το γεγονός ότι, ο κ. Αναστασιάδης και σε όλη τη διάρκεια της συνέντευξης, δεν έκανε λόγο για «παίκτες» αλλά για «παιδιά», γεγονός που εξομολογεί και εξάρει την πηγαία αγάπη του προς τους ποδοσφαιριστές του και  την οποία αγάπη θεωρεί ως την πλέον σημαντική παράμετρο στην συνεργατική προπονητική διαδικασία μέσον της απειθανάγκαστης πειθαρχίας και της αβίαστα επαγγελματικής αγωνιστικότητας των παιδιών που καλούνται να γίνουν άνδρες και όλα αυτά μέσα σε μια από καρδιάς φράση που τα λέει όλα: «να δουλέψουμε στα αποδυτήρια, να γνωριστούμε και να αγαπηθούμε», με πρωτοχριστιανική αγάπη και με ρωμαϊκό μαστίγιο, θα συμπληρώναμε εμείς.
 
Επίσης, φάνηκε να είναι αρκετά ικανοποιημένος  με τη  φυσική κατάσταση του ρόστερ, κάτι το οποίο εμείς θεωρούμε σημαντικό και το σημειώνουμε, τονίζοντας ο ίδιος συγκεκριμένα: «Κατά τα άλλα, ποιότητα υπάρχει, όρεξη υπάρχει από τα παιδιά, είναι θέμα καθαρά δικό μας … καθαρά δικό μου να με φωτίσει η Παναγιά να τα κάνω καλά ούτως ώστε να μπορέσουν τα παιδιά αυτά να, αυτό το ταλέντο που τους έχει δώσει ο Θεός να το βγάλουν και στο γήπεδο

«Άγγελέ μας» κ. Αναστασιάδη είστε ο άνθρωπός μας, ο τυΠΑΣ μας και η Ζ sports με σύσσωμο το διάσπαρτο και απλήρωτο δημοσιογραφικό επιτελείο της,  βρισκόμαστε από προχτές στο πλευρό σας και σας εύχόμαστε καλή επιτυχία  στο θεάρεστο έργο σας και με τον απόλυτο έλεγχο του περιβάλλοντος μέσα στο οποίο θα υλοποιήσετε το προπονητικό σας έργο.

Σας ευχόμαστε επίσης και προσδοκούμε για μια θεαματική παραγωγικότητα με επιτυχή την αποτελεσματικότητα, βασικούς δυναμικούς παράγοντες που θα ασφαλίσουν την προοπτική καθιέρωσης του Άγιαξ της Ηπείρου στην βάρβαρη κατηγορία της Σούπερ Λίγκα και θα αναγράψουν εσάς προσωπικά στις χρυσές σελίδες της ιστορίας του.

Τέλος και με την ανάληψη των καθηκόντων σας, δεόμεθα και ευχόμεθα για την προσωπική και οικογενειακή σας υγεία και ευτυχία, για την ευόδωση των προσπαθειών σας στην αγαπημένη μας Ομάδα και με τη φώτιση της Παναγίας, δηλωμένη ευχή και παρακλησή σας την οποία ασπαζόμαστε ειλικρινά και συνευχόμεθα, αναδείξτε το Θείο ταλέντο των ευγενώς φιλοδοξούντων και  ομαδικά κοπιώντων παικτών μας, ισοπεδώνοντας παράλληλα τις βεντέτες της Ομάδας και σχίζοντας τις γάτες των Ζωσιμάδων.

Αμήν!

Επιμέλεια: ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΓΑΡΑΣ – ΜΗΤΣΟΣ ΦΑΛΑΝΗΣ
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 08 Δεκ 2011 23:33 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος paslooza

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 235
    • Προφίλ
Απ: Άγγελος Αναστασιάδης
« Απάντηση #117 στις: Παρ 09 Δεκ 2011 00:12 »
Οφτοπικ

Άλλες φάτσες δεν είχαν να βάλουν δίπλα από τον Άγγελο..

ΗΜΑΡΤΟΝ

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Άγγελος Αναστασιάδης
« Απάντηση #118 στις: Παρ 09 Δεκ 2011 00:33 »
ΗΜΑΡΤΟΝ

ΣΥΓΧΩΡΕΣΟΝ

Πρόκειται για επεξεργασμένη φωτογραφία προϊόν της Z sports.
Κάθε ομοιότητα με υποκείμενα και αντικείμενα είναι τυχαία και επιλεκτική.

ΥΓ: Ζ ητάμε προκαταβολικά συγνώμη :(
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Άγγελος Αναστασιάδης
« Απάντηση #119 στις: Παρ 09 Δεκ 2011 01:19 »
To μονο καλο απο ολη την υποθεση μετα την φυγη του demall(που δεν ειναι κακος προπονητης κατ' εμε)ειναι η προσληψη του Αναστασιαδη του μακραν καλυτερο αν οχι απο τους καλυτερους ελληνες προπονητες και αυτο μας εχει οδηγησει ολους μας εχει δωσει  ενα ενθουσιασμο για το μελλον της ομαδας δινοντας μας παραλληλα το γαμημενο ΟΡΑΜΑ που λεμε εδω και τοσο καιρο.....

Ας παραμεινουμε ρομαντικοι ακομα σε αυτο το γαμωκρατος που ζουμε και ας εξακολουθουμε  να πιστευουμε στο ακοτορθωτο

ΣΚΟΠΟΣ ΜΑΣ ΠΛΕΟΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ ΣΥΝΤΑΥΡΟΙ...................ΟΛΟΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΛΕΟΝ ΓΙΑΝΝΙΩΤΕΣ-ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΚΑΙ ΛΟΙΠΟΙ ΠΑΣΟΛΕΔΕΣ ΤΗΣ ΥΠΟΛΟΙΠΗΣ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ



ΜΟΝΟ ΠΑΣ- ΓΑΜΩ ΤΟ ΠΟΚ

« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 09 Δεκ 2011 01:25 από ayuto1966 »
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Άγγελος Αναστασιάδης
« Απάντηση #120 στις: Παρ 09 Δεκ 2011 09:42 »
Παράθεση
«Παίζετε όπως οι παλαίμαχοι τη Μεγάλη Παρασκευή…»
Έθνος
Τρίτη 6 Δεκεμβρίου 2011


Με τις ευλογίες του ενός ιερωμένου ξεκίνησε ο Αγγελος Αναστασιάδης τις προπονήσεις στην ομάδα του ΠΑΣ Γιάννινα


Πιστός στον Θεό και στις αρχές του. Με φανατικούς υποστηρικτές και θερμούς αντιπάλους είναι ο Αγγελος Αναστασιάδης, που επείσθη, ύστερα από 7 χρόνια απουσίας του από πάγκους συλλόγων, καθώς από το 2004 μέχρι και τον περασμένο Απρίλιο ήταν Ομοσπονδιακός προπονητής στην Εθνική Κύπρου, να επιστρέψει στην καθημερινή δράση, αναλαμβάνοντας την τεχνική ηγεσία του ΠΑΣ Γιάννινα.
 
Με το... καλημέρα, και χρησιμοποιώντας τη δική του φρασεολογία, έδωσε τις κατευθύνσεις του στους παίχτες: «Είναι δύσκολα τα πράγματα, παλικάρια μου, γιατί δεν παίζετε καλά. Δεν φταίνε οι προπονητές, εσείς φταίτε, διότι έχετε μεγάλες δυνατότητες και δεν τις έχετε δείξει. Παίζετε όπως οι παλαίμαχοι τη Μ. Παρασκευή!! Κομμένα τα πολλά λόγια, αρχίζει η σκληρή δουλειά. Στόχος είναι η σωτηρία με τη βοήθεια του Θεού και της Παναγιάς», ήταν τα πρώτα λόγια του Αγγελου Αναστασιάδη.
 
Επίσης, ο 58χρονος προπονητής, αφού ευχαρίστησε τον πρόεδρο του ΠΑΣ Γιάννινα, Γιώργο Χριστοβασίλη για την εμπιστοσύνη που του έδειξε -και την... πίεση που του άσκησε- στις πρώτες του δηλώσεις προς τους δημοσιογράφους που βρέθηκαν στο Πανηπειρωτικό (όπως και αρκετός κόσμος που τον καλωσόρισε), έδειξε τα «θέλω» του: «Δεν έχουμε καθόλου χρόνο για χάσιμο. Πρέπει να δουλέψουμε. Θα σας παρακαλέσω να μη μας ενοχλήσετε άλλο...».
 
Και στρώθηκε στη δουλειά. Με τη βοήθεια του Θεού, του πνευματικού του στο Αγιο Ορος, καθώς και των έμπιστων συνεργατών του Λεωνίδα Δημητρακόπουλου και Απόστολου Τερζή.
 
Ο Αγγελος Αναστασιάδης, που ανήμερα ή και παραμονή θρησκευτικών αργιών δεν προπονεί τις ομάδες του, έχει «γράψει» με τις ατάκες του. Οπως όταν ρωτήθηκε, μετά την αποχώρησή του από την Εθνική Κύπρου, αν θα αναλάβει κάποια ομάδα, αποκρίθηκε: «Η Παναγιά θα αποφασίσει».
 
Οι κόντρες του με παίχτες που δεν ακολουθούν τα «πιστεύω» του στο ποδόσφαιρο συχνές. Πριν από περίπου δέκα χρόνια, όντας προπονητής του Παναθηναϊκού, είδε τον Πάουλο Σόουζα να κάνει γιόγκα. Εξαλλος από τον θυμό του γύρισε προς το μέρος του Νίκου Λυμπερόπουλου, που ίσως και να αποτελεί τον πιο αγαπημένο του ποδοσφαιριστή, και του είπε: «Κοίτα τι κάνει ο Σατανάς!». Τον Πορτογάλο διάσημο άσο τον είχε... τελειώσει ποδοσφαιρικά ο Αγγ. Αναστασιάδης, όταν είχε εκστομίσει το περίφημο «δεν μπορεί το παλικάρι...».
 
Το 2008, ο Πάουλο Σόουζα, παρά της αντιμετώπισης που είχε τύχει από τον τότε προπονητή του ΠΑΟ, σε συνέδριο της ΟΥΕΦΑ τον ύμνησε: «Ο Αναστασιάδης στον Παναθηναϊκό μού έδειξε πόσο σημαντικό είναι να έχεις πάθος στο ποδόσφαιρο και να το μεταφέρεις και στους ποδοσφαιριστές».
 
Τον Φεβρουάριο του 2001, δε, κατά την παρουσίαση μεταγραφικών αποκτημάτων (Σεϊταρίδης, Ολισαντέμπε, Μπόατενγκ κ.ά.), ο Αγγ. Αναστασιάδης είχε... ξεκαθαρίσει τη θέση του: «Οποιος διανοηθεί να διαταράξει την ηρεμία στα αποδυτήρια, θάνατος. Είμαστε όλοι μια γροθιά κι όποιος θελήσει να τη σπάσει, θα πεθάνει! Υπακοή σημαίνει ζωή».
 
Δεν παραλείπει, δε, να αναλαμβάνει και τις ευθύνες του. Οπως έγινε το 2009, όταν, ως ομοσπονδιακός προπονητής της Εθνικής Κύπρου που παρουσίαζε πτωτική πορεία, είπε: «Ημουν για κλωτσιές, γι΄ αυτό φθάσαμε ως εδώ»...
 
ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Άγγελος Αναστασιάδης
« Απάντηση #121 στις: Παρ 09 Δεκ 2011 14:14 »
«δεν μπορεί το παλικάρι...»

Παίζει να το ξαναΠΑΣ αυτό Μεγάλε κόουτς??? :P

ΥΓ: Θυμήθηκα το Χουτ, το φίλο με το τατού στο μπράτσο ...::):P

* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος taseuropas

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 146
    • Προφίλ
Απ: Άγγελος Αναστασιάδης
« Απάντηση #122 στις: Παρ 09 Δεκ 2011 17:05 »

Οφτοπικ

Άλλες φάτσες δεν είχαν να βάλουν δίπλα από τον Άγγελο..

ΗΜΑΡΤΟΝ

ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΜΗΝ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ.

Αφορα διαδικαστικα στοιχεια για μια επιτυχημενη συνεντευξη τυπου μιας ομαδας που θελει να λεει πως εχει μερικα ψιγματα σοβαροτητας.

Το μπακντροπ (το πανι με τους χορηγους απο πισω) ειναι αθλιο απ ολες τις αποψεις.

  • Μικρο πλατος
  • Μικρο υψος
  • Κανενας ενδυματολογικος κωδικας, καμια ομοιογενεια/ομοιομορφια (προκειται για επισημη παρουσιαση για λογαριασμο της ομαδας)
  • Κανενα λογοτυπο στα ρουχα των ανθρωπων της ομαδας
  • ζελε κοιλιες ξενυχτια βγαινουν ολα στη φορα
  • οι χρυσοι χορηγοι απο πισω δεν φαινονται σχεδον καθολου
  • οι υπολοιποι (και κυριως τοπικοι) χορηγοι ειναι σαν να μην υπαρχουν
  • το μπακντροπ δεν γνωριζουμε σε ποια ομαδα ανηκει παρ ολο που (γι οποιον το ξερει) υπαρχει το λογοτυπο της ομαδας
  • τα καναλια ειναι επισης χορηγοι?
  • τα μικροφωνα πως χρησιμοποιουνται?!
  • η αποσταση μεταξυ των συμμετεχοντων του πανελ

Οσα προσωπα κι αν αλλαξουν δεν θα γινουμε ποτε ανθρωποι.
Και για οσους αναρωτιουνται αν αυτο ειναι που επιρρεαζει μια ομαδα θα γραψω ενα πραγμα.
Για να γινουν αυτα που λεω και να διορθωθουν απαιτειται δουλεια και λεπτομερια απο ανθρωπους που αντιμετωπιζουν την ομαδα σοβαρα και αντανακλουν μια ομαδα που διεκδικει μια θεση στο επαγγελματικο ποδοσφαιρο με επαγγελματισμο και οχι χωριατιά.
Για να κλεινω.
Κερδησαμε την κοτα του Βορρα κατα κοσμον ΑΕΚ. (ασε που εχουμε παραδοση στις Αναστασεις)
Εσεις ολοι μαζι θα βγειτε να κλετε απο συγκινηση και χαρα για την ομαδαρα μας και να φωναζετε πας ζουμε ευρωπη να σε δουμε?

Αποσυνδεδεμένος Geopasoles

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.057
  • ΠΟΥΛΑ ΕΦΥΓΕΣ....ΟΤΙ ΕΒΓΑΛΕΣ ΕΒΓΑΛΕΣ...
    • Προφίλ
Απ: Άγγελος Αναστασιάδης
« Απάντηση #123 στις: Παρ 09 Δεκ 2011 17:36 »

Οφτοπικ

Άλλες φάτσες δεν είχαν να βάλουν δίπλα από τον Άγγελο..

ΗΜΑΡΤΟΝ

ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΜΗΝ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ.

Αφορα διαδικαστικα στοιχεια για μια επιτυχημενη συνεντευξη τυπου μιας ομαδας που θελει να λεει πως εχει μερικα ψιγματα σοβαροτητας.

Το μπακντροπ (το πανι με τους χορηγους απο πισω) ειναι αθλιο απ ολες τις αποψεις.

  • Μικρο πλατος
  • Μικρο υψος
  • Κανενας ενδυματολογικος κωδικας, καμια ομοιογενεια/ομοιομορφια (προκειται για επισημη παρουσιαση για λογαριασμο της ομαδας)
  • Κανενα λογοτυπο στα ρουχα των ανθρωπων της ομαδας
  • ζελε κοιλιες ξενυχτια βγαινουν ολα στη φορα
  • οι χρυσοι χορηγοι απο πισω δεν φαινονται σχεδον καθολου
  • οι υπολοιποι (και κυριως τοπικοι) χορηγοι ειναι σαν να μην υπαρχουν
  • το μπακντροπ δεν γνωριζουμε σε ποια ομαδα ανηκει παρ ολο που (γι οποιον το ξερει) υπαρχει το λογοτυπο της ομαδας
  • τα καναλια ειναι επισης χορηγοι?
  • τα μικροφωνα πως χρησιμοποιουνται?!
  • η αποσταση μεταξυ των συμμετεχοντων του πανελ

Οσα προσωπα κι αν αλλαξουν δεν θα γινουμε ποτε ανθρωποι.
Και για οσους αναρωτιουνται αν αυτο ειναι που επιρρεαζει μια ομαδα θα γραψω ενα πραγμα.
Για να γινουν αυτα που λεω και να διορθωθουν απαιτειται δουλεια και λεπτομερια απο ανθρωπους που αντιμετωπιζουν την ομαδα σοβαρα και αντανακλουν μια ομαδα που διεκδικει μια θεση στο επαγγελματικο ποδοσφαιρο με επαγγελματισμο και οχι χωριατιά.
Για να κλεινω.
Κερδησαμε την κοτα του Βορρα κατα κοσμον ΑΕΚ. (ασε που εχουμε παραδοση στις Αναστασεις)
Εσεις ολοι μαζι θα βγειτε να κλετε απο συγκινηση και χαρα για την ομαδαρα μας και να φωναζετε πας ζουμε ευρωπη να σε δουμε?

 Κερδησαμε την κοτα του Βορρα κατα κοσμον ΑΕΚ(ο παοκ είναι του Βορρά η ΑΕΚ είναι του νοτου :P
:pas: και  :mono:   :flag:

Αποσυνδεδεμένος HarMPas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.127
    • Προφίλ
Απ: Άγγελος Αναστασιάδης
« Απάντηση #124 στις: Παρ 09 Δεκ 2011 23:55 »
backdrop  8)outlet
μοδατα κι μουσλιρατα μ φαιντε αυτηνα

οι μπαντες ειν ολουθε ιδιες κι σ ενα μαστρα παραγγελια
κι σ αυτηνο το υψος  τ ματιου για τα γκρο τσ καμερα
κι για να καθντε τρεις βαργια τεσσρες πλατες
κι ουδε ζντριμοντε πολυ
 
η νοβα ειν το πρωτο ραφ - φοντο φοθλ
μι δικαιωμα --- δεν ειν σ τσ φανελαι
κι κατοπ αλλο ραφ χαμλα  ειν τ οπαπ μι τα κουμαρια 
τ οποιον ο οπαπ  ειν  στ φανελα

το σταιλιγκ τν αθρωπων
το επιβανει το στυλ τ μσαφιρς
δε το επιβαν'νε οι νκοκυρδες
οντες ερτε ο αλλος μι τ απλα τ ο ανθρωπος
εσυ δε βανς κουστουμ παπγιονι κι φρακο

οι μουρες απ ειν ετσ ταλαιπωργια
ειν απ χρειαζντε φωτο μακιγιαζι
κι φωτα ραμπα ματ --- καλα οχι τσ πλακας προβολεα 
απ εχνε οι ερασιτεχναι τω γιαννιτκων καναλιων κι ζιωματαν
δεν ειμεστε πρτεντερδαι

τα μικροφνα ειν καλα ψηλης συλυψης κι κοκοβινιον φορεκο
τετοια εχμε εμεις στη δλεια μας κι μπουμαν
κι τα βαν'νε σ εκεινους απ θα μιλησνε δεν ειν πιατα
κι ασκετως αν εχνε ολοι ψειρουλις κι τακετ

ειμεστε καθημερνοι ανθρωπ
φτωχοι πλην τιμιοι

μη τ αστοχατε αυτηνο
ο Πας θελ τσ απλους
κι τσ δυνατους

ομαδα ρα ομαδα θελμε
ομαδα μι σκλαρχιδια [ιδγιολεχτο Ψηνας]
οχι μι μπιχλιμπιδια

 :pas: :pas: :pas: :pas: :pas: :pas: :pas: κι μουσκιμεν γαλετα