Αποστολέας Θέμα: Άγγελος Αναστασιάδης  (Αναγνώστηκε 232184 φορές)

Αποσυνδεδεμένος Filosofos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 306
  • ID Collector's Big Fan
    • Προφίλ
Απ: Άγγελος Αναστασιάδης
« Απάντηση #550 στις: Τετ 09 Μάι 2012 23:40 »
Στην αρχή είδες το όνομα σου να είναι τρίτη επιλογή πίσω από Λεμονή και Χάβο.

Μετά είδες να σε ειρωνευόμαστε για την πίστη σου στην Παναγία.

Είδες να βρίζουμε τον Βίλα.

Να απορούμε γιατι δε βάζεις τον Μπακαγιόκο, τον Ζαϊρί, κι άλλα τέτοια ασήμαντα.

Δικαιώθηκες σε όλα.

Μας μπούκωσες και το χαρήκαμε.

Μας απέδειξες οτι στο διαρκές δίλλημα "μένεις κάτω και πεθαίνεις ή σηκώνεσαι και πολεμάς" η πρώτη επιλογή για κάποιους ανθρώπους απλά δεν υπάρχει.

Σε ευχαριστούμε που ασχολήθηκες μαζί μας.

Αποσυνδεδεμένος ΘΟΔΩΡΗΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.091
    • Προφίλ
Απ: Άγγελος Αναστασιάδης
« Απάντηση #551 στις: Τετ 09 Μάι 2012 23:46 »
-Τελικά είχαν δίκιο οι δημοσιογράφοι που τα γράφαν?
-Υπήρξε κ φωτιά μετά τον καπνό?
-Τα έκανε πάλι μούσκεμα ο πρόεδρος?
-Μας ξενέρωσε πάλι?
-Κατάφερε να χάσει τον πιο επιτυχημένο προπονητή?
Για άλλη μια φορά μας απέδειξε πόσο λίγος είναι για πρόεδρος του ΠΑΣ,απλά δεν θέλησε να εξοφλήσει τους παίκτες όπως σωστά του είπε ο Άγγελος κ τον ανάγκασε σε φυγή.
ΑΓΓΕΛΕ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟΣ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΟΛΑ!!!

ΠΡΟΕΔΡΕ ΕΙΣΑΙ  ΧΟΝΤΡΟ :takataka: :takataka: :takataka: :takataka:!!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Τετ 09 Μάι 2012 23:51 από ΘΟΔΩΡΗΣ »
''Κ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΩ''

Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ
Απ: Άγγελος Αναστασιάδης
« Απάντηση #552 στις: Τετ 09 Μάι 2012 23:58 »
Χριστοβασιλη ειχες πει οσο αντεξει ο Αγγελος θα αντεξω και εγω..ΕΦΕΥΓΕΣ?????.

Υ.Γ.Μεχρι και ο Κομποτης κρατησε Παρασχο
Υ.Γ.2..Ζαμπρελα μην αφησεις ουτε ευρω!
Υ.Γ.3..Μη τυχον φερεις ΤΕΝΕ.
Υ.Γ.4..Ειχα πει οτι ο Καραγεωργιου ειναι μια λυση για τον παγκο μας αλλα ποσο μικρος ομως ειναι απεναντι απο το βουνο Αναστασιαδη??
Υ.Γ.5..ΣΤΟΧΟΣ 2012-2013 ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ.

Αποσυνδεδεμένος stefpas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 783
    • Προφίλ
Απ: Άγγελος Αναστασιάδης
« Απάντηση #553 στις: Πεμ 10 Μάι 2012 00:05 »
Την ανικανότητά της η ΠΑΕ να πράξει τα αυτονόητα και να κρατήσει τον προπονητή την βαπτίζει
στην ανακοίνωσή της "προσωπικοί λόγοι". Ο Αναστασιάδης  βέβαια στις δηλώσεις του δεν ανέφερε τους
λόγους της αποχώρησής του για να μην κάνει κακό στην ομάδα όπως ο ίδιος είπε...Βάζει και λίγο κλάψα
στην ανακοίνωσή του ο μαλάκας με τέτοιο Μ και καλά να δείξει ότι έκανε τα πάντα....


Υ.Γ.1 Ούι μάναμ ξενέρα...
Υ.Γ.2 Διαρκείας θέλεις τώρα εεε??? εεε πάρε να τα αρχ@##$ μου τώρα...


 
:mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono:

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Άγγελος Αναστασιάδης
« Απάντηση #554 στις: Πεμ 10 Μάι 2012 00:10 »
Ρε μην φοβαστε ξερει ο χονδροπετσος....Με 6 ποντους θα ξεκινησουμε του χρονου με Πανθρακικο και εχουμε σιγουρη την παραμονη,τον προπονητη τι τον θελει?αφου εχει Αγγελη που κανει τα παντα σαν τα πολυμιξερ


ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος pagouras83

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 947
    • Προφίλ
    • http://4.bp.blogspot.com/-1XCSOdv_LKg/UcNVHujz3sI/AAAAAAAAe-s/etdLVi6cSfk/s1600/pistepseto.net.gif
Απ: Άγγελος Αναστασιάδης
« Απάντηση #555 στις: Πεμ 10 Μάι 2012 00:12 »
Moυ  κόπηκε η μιλιά, τι να πώ, τόσο ασχετοσύνη ποια?Τόσο ηλιθιότητα?Τόσο αχαριστία έχουν εκεί στην ΠΑΕ?'Εσωσε την ομάδα με τα ψέμματα και δεν τον κράτησε?Έπρεπε να του δώσει την ομάδα εν λευκώ και γη και ύδωρ του Άγγελου!
´Ας πάρει κανα μαλάκα τώρα που θα του κάτσει απλήρωτος , που θα κάτσει με απλήρωτους παίχτες, αυτή η ομάδα δεν ξέρω τι φταίει γαμω την τύχη μου, το εχω ξαναπεί , είμαστε καταραμένοι, δεν εξηγήται αλλιώς!
Μετα από χρόνια βρέθηκε ένας προπονητής να συσπειρώσει ομάδα και κόσμο, να δούμε τώρα...

Τελικά ήταν πολυ μεγάλος προπονητής και η διοίκηση μας πολυ μικρή!
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία - pagouras83

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: Άγγελος Αναστασιάδης
« Απάντηση #556 στις: Πεμ 10 Μάι 2012 00:18 »
Όποιος μας έδωσε ελπίδα έφυγε...Τυχαίο;Άρχισε ίσως η αποδόμηση Άγγελου με υπονοούμενα;Όπως με κάθε άνθρωπο που έδωσε ελπίδα...
Αγγελάρα ευχαριστούμε!!!!
Προεδράρα μας σπας τα νεύρα....Είσαι άξιος της μοίρας σου και δεν ξέρω πόσο θα αντέξεις να μείνεις εδώ και τα μάτια θα τα βγάλεις μόνος σου.Η Παναγιά μαζί σου γιατί θα την χρειαστείς....

Αποσυνδεδεμένος sellos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.059
  • toros-tsiprofans
    • Προφίλ
Απ: Άγγελος Αναστασιάδης
« Απάντηση #557 στις: Πεμ 10 Μάι 2012 00:23 »
Μεγάλο το ξενέρωμα...........

Αποσυνδεδεμένος vagge-lakis-buffon

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.090
    • Προφίλ
    • http://oi42.tinypic.com/x0scud.jpg
Απ: Άγγελος Αναστασιάδης
« Απάντηση #558 στις: Πεμ 10 Μάι 2012 00:26 »
Λοιπον επειδη τα εγραφα προ-εκλογων.
Με επικοινωνια με ΠΑΟΚ-τζιδες χωμενων, ο Αγγελος περιμενει την Παρασκευιατικη γκελα του ΠΑΟΚ εντος απο τν Βαζελο για να σουταρουν τν Μπολονι και να τν παρουν στν ΠΑΟΚ.

Η ομαδα μας, οδευει στην ''διαλυση'' καθως οπως ολοι ξερουμε 11 παιχτες μενουν ελευθεροι, εξ απ αυτων τις τελευταιες 4 μερες ακουσαμε για 8 ονοματα με τα οποια μιλησε ο Αγγελος κ ο Μ@λ@κ@ς προεδρος για καινουργιο συμβολαιο και μειωσεις χρηματων.
Αυτοι οι ποδοσφαιριστες και γενικα οι πλειοψηφια τους περιμενανε μεχρι σημερα την απαντηση Αναστασιαδη για να απαντησουν και αυτοι με την σειρα τους στον Μ@λ@κ@.... Οποτε στις επομενες ημερες μην ξαφνιαστείτε .

Υ.Γ. Καλα ελεγα αφηστε τις γαμω-εκλογες και τραβατε να αναψετε κανα κερι στην μεγαλοχαρη ... Ψηφο και καφε θελατε παρτε τωρα το λουκουμακι...
Απογονοι των Σουλιωτων Γιαννιωτες λεονταρια, δειξτε και στο ποδοσφαιρο πως ειστε παλικαρια

Αποσυνδεδεμένος spiros

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 22
    • Προφίλ
Απ: Άγγελος Αναστασιάδης
« Απάντηση #559 στις: Πεμ 10 Μάι 2012 00:33 »
ΧΒ εισαι πολυ λιγος για μαι ομαδα σαν το ΠΑΣ  ΓΙΑΝΝΙΝΑ!ουφφφφ πολυ πικρα βραδιατικα...δεν ξερω τι να γραψω...δεν ξερω τι να πω...πικρα παιδια.... ενα μονο σκεφτομαι για να μην πω τιποτε αλλο και το μετανιωσω,Αγγελε Αναστασιαδη σε ευχαριστουμε για ολα!!![/size] ειδομεν τι μελι γενεστε... αλλα οπως μας εχει συνηθησει ο ΧΒ δεν τα βλεπω καλα...

ΥΓ γιατι τοσο κρυο ζεστη σε αυτη την ομαδα διαχρονικα ρε συ?γιατι???  :( :pas:  :mono:  :pas:

Αποσυνδεδεμένος rusis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 609
    • Προφίλ
Απ: Άγγελος Αναστασιάδης
« Απάντηση #560 στις: Πεμ 10 Μάι 2012 01:02 »
Δε νομιζω οτι πρεπει να κολλαμε σε προσωπα σε τετοιο βαθμο , δεν ξερουμε ακριβως τους λογους που φευγει , ισως τα εχει βρει με την παλια του αγαπη . ΠΑΣ δεν ειναι ουτε ο Αναστασιαδης ουτε ο Χριστοβασιλης , ολοι αναγνωριζουμε την αξια και την προσφορα του στην ομαδα, με το αζημιωτο βεβαια . Μπορουμε και χωρις αυτους , τοσα χρονια μαθαμε να ζουμε με αυτη την ομαδα και να ειμαστε διπλα της σε οποια κατηγορια και σε οποια βαθμολογικη θεση .

Αποσυνδεδεμένος chilly

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.780
    • Προφίλ
Απ: Άγγελος Αναστασιάδης
« Απάντηση #561 στις: Πεμ 10 Μάι 2012 01:07 »
Παράθεση
ολοι θελαμε τον ΑΓΓΕΛΑΡΑ να μεινει...μας εδωσε προοπτικη και οραμα και ειδαμε επιτελους τον ΠΑΣ ομαδα.
η ξενερα ειναι μεγιστη και η πικρα μεγαλη.
ομως δεν μπορω να ακουω να λεμε δεν θα παμε γηπεδο ή δεν θα παρουμε διαρκειας επειδη δεν εμεινε ο ΑΓΓΕΛΑΡΑΣ.
ΠΑΣ ειμασταν πριν τον ΑΓΓΕΛΑΡΑ,πριν τον χοντρο και πριν τον παντο και τον μπεσερα...ΠΑΣ θα ειμαστε παντα και θα ειμαστε στο γηπεδο πλαι του.ξεκωλατε πια με τις προσωπολατρειες.εμενα στα αρχιδια μου ποιος φταει,παλι ΠΑΣ θαμαι.
εχουμε υποχρεωση στα δυσκολα να ειμαστε εκει και οχι μονο στις χαρες και στα πανηγυρια.
ΑΓΓΕΛΑΡΑ ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ....

Παράθεση
Δε νομιζω οτι πρεπει να κολλαμε σε προσωπα σε τετοιο βαθμο , δεν ξερουμε ακριβως τους λογους που φευγει , ισως τα εχει βρει με την παλια του αγαπη . ΠΑΣ δεν ειναι ουτε ο Αναστασιαδης ουτε ο Χριστοβασιλης , ολοι αναγνωριζουμε την αξια και την προσφορα του στην ομαδα, με το αζημιωτο βεβαια . Μπορουμε και χωρις αυτους , τοσα χρονια μαθαμε να ζουμε με αυτη την ομαδα και να ειμαστε διπλα της σε οποια κατηγορια και σε οποια βαθμολογικη θεση .

Δεν ξέρω αν το έχετε καταλάβει, αλλά όσο πάμε και είμαστε λιγότεροι στο γήπεδο. Έχετε αναρωτηθεί γιατί?
φορεβερ

Αποσυνδεδεμένος stefpas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 783
    • Προφίλ
Απ: Άγγελος Αναστασιάδης
« Απάντηση #562 στις: Πεμ 10 Μάι 2012 01:14 »
από super-fm.gr

Παράθεση
Καχριμάνης: «Ήταν απόλυτος στην άρνησή του ο Αναστασιάδης»       

Στο τηλεοπτικό δελτίο του ITV μίλησε ο Περιφερειάρχης Ηπείρου, Αλέκος Καχριμάνης, αποκαλύπτοντας ότι την απόφασή του ο κ. Αναστασιάδης την πήρε κατόπιν και συζήτησης με τον πνευματικό του, ο οποίος τον συμβούλεψε να μη συνεχίσει στον ΠΑΣ Γιάννινα. Η άρνηση του πρώην "κυανόλευκου" τεχνικού φαίνεται να είναι απόλυτη, αφού όσοι παρενέβησαν να τον μεταπείσουν τους ανέφερε ότι η απόφαση αυτή δεν πρόκειται να αλλάξει. Ο Περιφερειάρχης έκλεισε και το ενδεχόμενο της επιστροφής του στα διοικητικά της ομάδας. Αναλυτικά η δήλωση του κ. Καχριμάνη:
«Με πήρε τηλέφωνο. Μου είπε ότι συζήτησε με τον πνευματικό του και τον συμβούλεψε να μη συνεχίσει. Ήταν απόλυτος ο κ. Αναστασιάδης στην άρνησή του. Θα κάνει μόνος του κάποια ανακοίνωση, όπως μου είπε. Δεν μου ανέλυσε άλλους λόγους. Τον ευχαριστώ, γιατί δίδαξε ήθος, έφτιαξε ομάδα, όταν όλοι είχαμε πιστέψει ότι δεν θα υπάρχει μέλλον για τον ΠΑΣ. Με στενοχώρησε αυτή του η απόφαση.

Με τα διοικητικά δεν πρόκειται να ασχοληθώ. Θα ήταν τιμή μου να τον βοηθήσω αν έμενε, αλλά είχα θέσει ως προϋπόθεση την παραμονή του για να επιστρέψω στη διοίκηση.

Μας έκανε να πιστέψουμε ότι γίνονται θαύματα, αλλά δυστυχώς τα θαύματα δεν κρατάνε πολύ. Ήμουν απ' αυτούς που τον πίεσα τον Δεκέμβριο να έρθει. Και τότε ο πνευματικός του ήταν που του είχε πει να έρθει. Βοήθησε τον αθλητισμό της περιοχής.

Είναι δικό του θέμα αν θα πει ποιοι λόγοι τον οδήγησαν να αρνηθεί. Δεν υπήρχε πάντως οικονομικό θέμα για τον ίδιο. Δεν πιστεύει στο χρήμα και δεν ασχολείται με αυτό. Όλοι περίμεναν τον Αναστασιάδη στα Γιάννενα και φαινόταν ότι θα παραμείνει. Όταν μιλήσαμε πριν λίγο του είπα να έρθω τώρα στην Θεσσαλονίκη να τα πούμε από κοντά, αλλά ήταν απόλυτος στην απόφασή του».

Μέχρι και οι παπάδες κατάλαβαν πόσο μαλάκας είναι ο άλλος...
:mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono:

Αποσυνδεδεμένος rusis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 609
    • Προφίλ
Απ: Άγγελος Αναστασιάδης
« Απάντηση #563 στις: Πεμ 10 Μάι 2012 01:25 »
Το οτι ειμαστε πιο λιγοι ισως οφειλεται  στην οικονομικη κριση και στις αποκαλυψεις για τα στημενα σε ενα βαθμο . Αλλα να εχω προπονητη που συμβουλευεται τον πνευματικο αν θα συνεχισει σε μενα ,εαν ισχυει,  ε συγνωμη αλλα δεν ειναι σοβαρα πραγματα .
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 10 Μάι 2012 01:32 από rusis »

Αποσυνδεδεμένος Serpents on paradise

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 613
    • Προφίλ
Απ: Άγγελος Αναστασιάδης
« Απάντηση #564 στις: Πεμ 10 Μάι 2012 01:33 »
Ευχαριστούμε τον Άγγελο για όσα προσέφερε
στην ομαδα.Ο ΠΑΣ χρειάζεται τώρα έναν το ίδιο καλό προπονητή.

Ολα τα αλλά που θα ακουστούν και εδώ αλλά
κ σε άλλα σαιτ είναι απλώς πολιτική.

Εδω θα φταιει για ολα ο Χριστοβασιλης
αλλού δεν θα φταιει σε τπτ ο Χριστοβασιλης

Και σόι πάει το βασίλειο.....

Αποσυνδεδεμένος xaris

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 141
    • Προφίλ
Απ: Άγγελος Αναστασιάδης
« Απάντηση #565 στις: Πεμ 10 Μάι 2012 01:37 »
ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ:
ο ΠΑΣ δεν αρχιζει και δεν τελειωνει στον ΑΓΓΕΛΟ....
ΑΛΛΑ
τα λαθη του χοντρου πολλα και μη αναστρεψιμα...λαθη που υποτιμαν τη νουμοσυνη , ακομα και του πιο "αρρωστου" και κολλημενου οπαδου...
και μετα τι μαλακια τι?επικληση στο συναισθημα για το καλο του ΠΑΣ

Δε μπορω να πεισω τον ευατο μου και να συνειδητοποιησω πως θα ειναι οι κυριακες μου χωρις εσενα ρε ΠΑΣ...
Δε μπορω ομως και με την παρουσια μου να νομιμοποιω τη μαλακια ,την πουστια, την ηλιθιοτητα ,τη μιζερια,την κακομοιρια, την χωριατοκουτοπονηρια,την ανικανοτητα  του χοντρου....Δεν εισαι κιμπαρης ρε ,πως το λενε....

ΜΕ αυτα και με αυτα μπερδευτηκα  :-? :-?
ΑΓΓΕΛΕ ΨΥΧΑΡΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΑΓΙΑΞ ΤΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
υγ1:που θα πας ρε ατιμε μπιπ μπιπ  http://youtu.be/f5EnI6GohZU ...θα πιαστεις στη φακα...εδω ολοκληρος δικομματισμος εσπασε....
ΥΓ2:ο ΑΓΓΕΛΟΣ ζητησε τρια πραγματα :1.πληρωμες στην ωρα τους,2.στεγανα στα αποδυτηρια,3.καλυτερες προπονητικες συνθηκες (γηπεδα κλπ) . το δυο και το τρια νομιζω οτι το θελουμε ολοι εδω και τεσσερα χρονια επι προεδριας χβ...οποτε ακυρωνοντας τον αγγελο σε αυτα ακυρωνεις και εμας....
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 10 Μάι 2012 01:49 από xaris »

Αποσυνδεδεμένος astralon

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.817
  • Plavo srce
    • Προφίλ
Απ: Άγγελος Αναστασιάδης
« Απάντηση #566 στις: Πεμ 10 Μάι 2012 01:45 »
-Έχω πάθει μόνο εγώ προμνησία??

-Ενδιαφέρον θα έχει να ακούσουμε όλες τις πλευρές τι λένε (ή θα πούν ή εχουν σκοπό να πούν)...

-Προς το παρόν δεν υπάρχει τίποτα ξεκάθαρο
για την άρνηση Αναστασιάδη να μέινει...

-Το μόνο που διάβασα μεχρι τώρα
είναι οτι ο...πνευματικός συμβούλευσε τον Αναστασιάδη να φύγει...
-Και αυτό απο τον Καχριμάνη...

-Εγω θα περιμένω λίγο ακόμα
μεχρι να ακούσω επίσημους λόγους (και όχι αοριστίες)
απο Αναστασιάδη και διοίκηση....

-Τότε θα κρίνω...

------------------------------------------------

υγ: Προμνησία

Ο όρος προμνησία περιγράφει την αίσθηση ότι κάποιος έχει δει ή βιώσει ξανά στο παρελθόν μία κατάσταση.
Η εμπειρία της προμνησίας συνοδεύεται συνήθως από μία αίσθηση "παράξενου", και αποδίδεται από το υποκείμενο της εμπειρίας σε όνειρό του, παρόλο το ότι υπάρχει η αίσθηση ότι η εμπειρία έχει πραγματικά υπάρξει στο παρελθόν. Το φαινόμενο είναι αρκετά συχνό και επίσημες έρευνες έχουν δείξει ότι περισσότερο από το 70% των ανθρώπων το έχουν βιώσει τουλάχιστον μία φορά στη ζωή τους.



 
KE EN EUROPA KIERO VERTE KE ASI VOLVERME LOKO'

Αποσυνδεδεμένος akis14

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 2
    • Προφίλ
Απ: Άγγελος Αναστασιάδης
« Απάντηση #567 στις: Πεμ 10 Μάι 2012 01:48 »
Προβλέπω δύσκολο χειμώνα με αναστόπουλους κλπ....γραφικοί κάθε χρόνο
ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ-17/6/2001

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΕΙΡΟΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.435
    • Προφίλ
Απ: Άγγελος Αναστασιάδης
« Απάντηση #568 στις: Πεμ 10 Μάι 2012 02:21 »
Στην αρχή είδες το όνομα σου να είναι τρίτη επιλογή πίσω από Λεμονή και Χάβο.

Μετά είδες να σε ειρωνευόμαστε για την πίστη σου στην Παναγία.

Είδες να βρίζουμε τον Βίλα.

Να απορούμε γιατι δε βάζεις τον Μπακαγιόκο, τον Ζαϊρί, κι άλλα τέτοια ασήμαντα.

Δικαιώθηκες σε όλα.

Μας μπούκωσες και το χαρήκαμε.

Μας απέδειξες οτι στο διαρκές δίλλημα "μένεις κάτω και πεθαίνεις ή σηκώνεσαι και πολεμάς" η πρώτη επιλογή για κάποιους ανθρώπους απλά δεν υπάρχει.

Σε ευχαριστούμε που ασχολήθηκες μαζί μας.

οσα εγραψες και αφορουν στον κοσμο του ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ειναι θεμιτακαι λογικο να συμβαινουν.ο κοσμος παντα εχει το ακαταλογιστο γιατι θελει το καλο και μονο το καλο της ομαδας.το οτι δεν το ξερει παντα ομως και οτι το δειχνει ενας προπονητης δεν ειναι μπουκωμα.εκτος κι αν ετσι νιωθεις εσυ.
τωρα οσα εγραψες και ειναι αποτελεσμα της διοικησης να απολογηθει η διοικηση που κοιταζει και αλλα συμφεροντα περα απο το καλο της ομαδας.

αφηστε τον κοσμο του ΠΑΣ στην ησυχια του και μη γραφετε τη καθε μαλακια που σας κατεβει.

ασχοληθηκε...ασχοληθηκαμε
ευχαριστει...ευχαριστουμε
χαρηκε......χαρηκαμε
κτλ κτλ

ρε χοντρε......κανε το τσοπανοσκυλο προπονητη να σχολαμε!

καταντια,ξενερα και θυμος!
ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ Η ΝΤΡΟΠΗ  !

Αποσυνδεδεμένος pas1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 841
    • Προφίλ
Απ: Άγγελος Αναστασιάδης
« Απάντηση #569 στις: Πεμ 10 Μάι 2012 04:10 »
Παράθεση
Με επικοινωνια με ΠΑΟΚ-τζιδες χωμενων, ο Αγγελος περιμενει την Παρασκευιατικη γκελα του ΠΑΟΚ εντος απο τν Βαζελο για να σουταρουν τν Μπολονι και να τν παρουν στν ΠΑΟΚ.
ε ωρε buffon τι τα γραφεις αυτα??εγω ειδα εναν ΑΓΓΕΛΟ ντομπρο και μαγγα...οτι ηταν στο ελεγε στα μουτρα.τιμιος και ηθικος.πιστευεις οτι μας εριξε γκαο ετσι επειδη περιμενει μην τυχων χασει ο παοκ??δεν νομιζω να εχει δωσει τετοια δικαιωματα...οπως και αυτα που ακουγονται οτι εχει βαρβατη προταση απο την βεροια για του χρονου μου ακουγονται μαλακιες απλα...
αυριο μιλαει στον περικλη στελλα το μεσημερι στο real fm,ισως μαθουμε την αληθεια που ψαχνουμε...ισως να στειλουμε κανα sms Μπας και αλλαξει αποψη...(αυτο και αν θαταν θαυμα)
ΓΑΜΙΕΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΟΝΟ ΠΑΣ

Αποσυνδεδεμένος ELTORO

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 526
    • Προφίλ
Απ: Άγγελος Αναστασιάδης
« Απάντηση #570 στις: Πεμ 10 Μάι 2012 09:33 »
Δεν εχει μανατζερ ο Αγγελος αλλα πνευματικό ! Κ Παναγια απο πάνω εννοείται.
 
ΧΑ ΧΑ ΧΑ
 
Που μας αφήνεις ρε Αγγελε...

 :(

Podrán imitarnos, pero igualarnos jamás

Αποσυνδεδεμένος GIWRGIS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.121
    • Προφίλ
Απ: Άγγελος Αναστασιάδης
« Απάντηση #571 στις: Πεμ 10 Μάι 2012 09:58 »
Αλλα να εχω προπονητη που συμβουλευεται τον πνευματικο αν θα συνεχισει σε μενα ,εαν ισχυει,  ε συγνωμη αλλα δεν ειναι σοβαρα πραγματα .

Νταξ! Καταλάβαμε  ;)
Είναι το πρώτο από μια σειρά προσπαθειών απαξίωσης που ξεκίνησε αμέσως μόλις αρνήθηκε ο Αναστασιάδης να συνεχίσει.
Θα υπάρξουν κι επόμενες, όπως υπήρξαν με τον Όγιος πρόσφατα.

Όποιος έχει κριτική ικανότητα, μπορεί να αξιολογήσει από πού πηγάζουν αυτά και για ποιο λόγο λέγονται.

Οι λόγοι που ο Αναστασιάδης δε δέχτηκε να συνεχίσει τη συνεργασία του με την ΠΑΕ έχουν γραφτεί την τελευταία εβδομάδα ενδελεχώς τόσο στο φόρουμ από διάφορα μέλη που γνωρίζουν πρόσωπα και πράγματα, όσο και στον τοπικό τύπο.

Ο Αναστασιάδης δεν ανέχεται τους μπαταχτζήδες ή συμπεριφορές μπαταχτζήδων.
Τόσο προς αυτόν, όσο και ειδικά προς τους παίκτες που προπονεί.
Όταν αντιλήφθηκε ότι έχει να κάνει με τέτοιους, έπραξε το σωστό και αποχώρησε, όπως θα έκανε κάθε σοβαρός επαγγελματίας.

Απ'ότι φαίνεται, οι οπαδοί του ΠΑΣ, αλλά και οι κάτοικοι της πόλης των Ιωαννίνων, δεν έχουν τέτοια προβλήματα, γι αυτό και ανέχονται ανθρώπους μπαταχτζήδες σε θεσμικές θέσεις της περιοχής.
Ως πότε;
 :stop:


Αποσυνδεδεμένος BILLY_STAM

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.417
    • Προφίλ
Απ: Άγγελος Αναστασιάδης
« Απάντηση #572 στις: Πεμ 10 Μάι 2012 10:02 »
Και τώρα τί;;;;;;;;;; Τώρα ποιός;;;;;;;;

- Ο Καραγεωργίου;;; Σαν επιβράβευση που κατάφερε κι έριξε τον Τέλη;;;
- Ο Τενε(κε)ς που πρόλαβε και τον έδιωξαν, πριν ρίξει τα αγρίνια;;
- Ο Κατσαβάκης;;; Ο αναμορφωτής της Δράμας, που "χαιρόσουν" να βλέπεις το ποδόσφαιρο που παίζει;;;
- Ο Άκης Μάντζιος;;; Που έχει και καταγωγή από εδώ;;;

Για τον συνήθη ύποπτο allenatore δεν θέλω να το σκέφτομαι καν, μιας κι έχει φάει άκυρο από τους απέναντι, και μια τέτοια κίνηση ίσως είναι η αρχή του τέλους για τον ΧΒ.

Λύση ..... μουσάτου;;;;; Εκεί να δεις γλέντια!!! Θα συσπειρώσει κι αυτούς που έχουν να πατήσουν γήπεδο από το μπαράζ του 84!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

- Sir Takis;;;; Ακριβός είναι ..... και μετά την επιτυχία του στο αγρίνιο, βλέπει από ... Ίντερ και πάνω!!!

ΥΓ1. Το καλό είναι ότι ο .. Γκουαρντιόλα δεν βρήκε ακόμα ομάδα!!
ΥΓ2. Το κακό είναι ότι ο .... Οτσαλάν έκλεισε με τον Κομπότη!!!!



Α ΡΕ ΚΑΤΑΚΑΗΜΕΝΑ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ............
 

Αποσυνδεδεμένος davelis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.470
    • Προφίλ
Απ: Άγγελος Αναστασιάδης
« Απάντηση #573 στις: Πεμ 10 Μάι 2012 10:15 »
Οι όροι που είχε θέσει  ήταν:
Να πληρωθούν οι παίκτες για φέτος (υπάρχουν άτομα που δεν έχουν πάρει φράγκο για όλη την χρονιά).
Να πληρώνονται οι παίκτες στην ώρα τους, ώστε απερίσπαστοι να ασχολούνται με την μπάλα.
Να φτιαχτεί ένας χλοοτάπητας έτσι ώστε να προπονούνται οι παίκτες για να αποδώσουν τα μέγιστα.

Τίποτα από αυτά δεν ικανοποιήθηκε.

Από οτι φαίνεται ο πρόεδρος παντελονιαζει ασυστόλως από την ομάδα, για να καλύψει τις άλλες του τρύπες.

Δυστυχώς η οικονομία μας, σε ένα πτωχευμένο κράτος δεν επιτρέπει σε κανέναν να ασχοληθεί πια με το ποδόσφαιρο, μιας και έρχονται κι άλλες περικοπές από Νοβα, από Οπαπ κλπ, και δεν βγαίνουν λεφτα απο αλλες ασχολιες.

Φτηνός λοιπόν είναι ο Άκης Μανζιος του Αιωνίου, με καταγωγή από Κόνιτσα (για να τονιστεί το ηπειρωτικό προφίλ), έπαιρνε 3500€ τον μήνα στον αιώνιο και πλήρωνε με αυτά και έναν βοηθό του.
Εκεί λοιπόν θα καταλήξουμε, και με καρποντινες (εννοώ τέτοιους αγνώστους ) θα πορευτούμε.

Άγγελε, παρόλα τα κολλήματα σου, σε αναγνωρίζω ως τον κορυφαίο προπονητή στην Ελλάδα και σίγουρα τον καλύτερο που πέρασε από την ομάδα μας. Μας εκανες περήφανους εστω και για το εξάμηνο που ησουν προπονητης μας.
Και γι αυτό, ολοι οι πασολέδες, σε ευχαριστούμε μέσα από τα βάθη της καρδιάς μας

Αποσυνδεδεμένος ΛΟΚΟ

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.846
    • Προφίλ
    • Γιαννενάρα
Απ: Άγγελος Αναστασιάδης
« Απάντηση #574 στις: Πεμ 10 Μάι 2012 10:19 »
Να δεις που θα είχε συμφωνήσει και με τον μπαοκ να δεις, γι' αυτό μας έκανε κόνξες.

Το δις εξαμαρτείν, δυστυχία μας, νάταν μόνο δις.

Καλή συνέχεια κόουτς