Ψηφοφορία

Τελικό αποτέλεσμα ?

3-0
24 (33.8%)
2-0
10 (14.1%)
1-0
7 (9.9%)
3-1
6 (8.5%)
2-1
7 (9.9%)
0-0
1 (1.4%)
1-1
3 (4.2%)
2-2
1 (1.4%)
1-2
0 (0%)
0-1
4 (5.6%)
άλλο ?
8 (11.3%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 71

Η ψηφοφορία έληξε: Τρι 03 Ιαν 2012 09:21

Αποστολέας Θέμα: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Ο.Φ.Η.  (Αναγνώστηκε 58465 φορές)

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.814
    • Προφίλ
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Ο.Φ.Η.
« στις: Κυρ 18 Δεκ 2011 13:56 »
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ -Ξεκίνησε η διάθεση των εισιτηρίων για το παιχνίδι με τον ΟΦΗ (17:15 03/01/12)
Δημοσίευση: Σάββατο, 17 Δεκέμβριος 2011 08:45 - Τελ. ανανέωση: Σάββατο, 17 Δεκέμβριος 2011 08:29

Η ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 ενημερώνει ότι ξεκίνησε η διάθεση των εισιτηρίων για τον αγώνα της 15ης αγωνιστικής με αντίπαλο τον ΟΦΗ, που θα διεξαχθεί την Τρίτη 3 Ιανουαρίου 2012 και ώρα 17:15 στο Εθνικό Στάδιο "Ζωσιμάδες".

Τα σημεία που μπορούν οι φίλαθλοι μας να προμηθεύονται το εισιτήριο του αγώνα είναι τα εξής:

1) Γραφεία ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟ): Δευτέρα (10:00 -14:00, 18:00 -20:00), Τρίτη (10:00 - 14:00 -18:00 -20:00) Τετάρτη (10:00 -14:00 - 18:00 -20:00), Πέμπτη (10:00 -14:00 - 18:00 -20:00), Παρασκευή (10:00 - 14:00 - 18:00 -20:00). Τηλ επικοινωνίας: 2651070340.

2) Μπουτικ: Καθημερινά, ώρες καταστημάτων (Τηλ επικοινωνίας: 2651064750

3) Blue Vayeros: Καθημερινά τις απογευματινές ώρες μετά τις 19:00. Τηλ επικοινωνίας: 2651078103 (Φώτου Τζαβέλλα 17)

Υπενθυμίζεται ότι για την αγορά ενός εισιτηρίου απαιτείται η επίδειξη της αστυνομικής ταυτότητας ή της κάρτας φιλάθλου.

Αναλυτικά οι τιμές:

Θύρα 11Β: 15 ευρώ

Θύρα 9Α-10: 15 ευρώ

Θύρα 9Β: 20 ευρώ

Θύρα 3,4,6:25 ευρώ

Θύρα 3 (VIP):40 ευρώ

Θύρα 5 (GOLD): 50 ευρώ


Μέχρι την παραμονή του αγώνα με τον ΟΦΗ η διάθεση των εισιτηρίων διαρκείας β΄ γύρου

Επιπλέον η ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ υπενθυμίζει ότι συνεχίζεται η διάθεση των εισιτηρίων διαρκείας 2ου γύρου μέχρι και την παραμονή του αγώνα με τον ΟΦΗ και διευκρινίζεται ότι όσοι προμηθευτούν τα ανωτέρω διαρκείας έχουν την δυνατότητα την επόμενη αγωνιστική περίοδο να κάνουν χρήση του δικαιώματος της ανανέωσης θέσης και της προνομιακής τιμής του παλαιού κατόχου.

Αναλυτικά οι τιμές:

Θύρα 4 (VIP): 300 ευρώ

Θύρα 3 Επισήμων: 200 ευρώ

Θύρες 3,4,6: 150 ευρώ

Θύρα 9Β: 100 ευρώ

Θύρα 10: 80 ευρώ



Απο το site της ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Μολοσσός

  • Επισκέπτης
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-φοφη
« Απάντηση #1 στις: Δευ 19 Δεκ 2011 00:21 »
Παράθεση
όσοι προμηθευτούν τα ανωτέρω διαρκείας έχουν την δυνατότητα την επόμενη αγωνιστική περίοδο να κάνουν χρήση του δικαιώματος της ανανέωσης θέσης και της προνομιακής τιμής του παλαιού κατόχου.

σύμφωνα με τα φετινά δεδομένα η ομάδα πάει τρένο για ευρώπη του χρόνου...δελεαστικότατη η προσφορά!

Αποσυνδεδεμένος Geopasoles

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.057
  • ΠΟΥΛΑ ΕΦΥΓΕΣ....ΟΤΙ ΕΒΓΑΛΕΣ ΕΒΓΑΛΕΣ...
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Ο.Φ.Η.
« Απάντηση #2 στις: Δευ 19 Δεκ 2011 15:39 »
5-0 θα λειξει το σκορ με γκολ τον μπακαγιοκαρο 2 γκολ μπεσσερα 1 γκολ Γεωργίου 1 γκολ και ο Λίλα το τελευταίο...είναι ένα τρίποντο που δεν μπορεί να χαθεί...όχι γιατί έχουμε κάποια κόντρα (προσωπικά τους έχω χ.......ς) αλλά για το τρίποντο που θα μας βοηθήσει να μείνουμε κατηγορία...και γιατί πρέπει στους Ζωσιμάδες να μην χαθεί άλλος πόντος...πρέπει να κάνουμε υπερβάσεις παντού...5-0 γιατί ΠΑΣ είσαι μπορείς...
:pas: και  :mono:   :flag:

Αποσυνδεδεμένος nick

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 622
  • Same old city, same old tale
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Ο.Φ.Η.
« Απάντηση #3 στις: Τετ 21 Δεκ 2011 15:59 »

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Ο.Φ.Η.
« Απάντηση #4 στις: Τετ 21 Δεκ 2011 16:49 »
Λοιπόν καλό μου βιντεάκι ... ;) 
Εκεί ήμασταν, εκεί θα ήμαστε και όσο μας κρατούν τα γόνατα.
Αν βοηθήσει και η καραμέλα τα λαρύγγια μας, θα φωνάζουμε.
Πάντος, καραμέλες εντός αγωνιστικού χώρου, κακώς επιτρέπονται.
Πιθανόν κάποτε, για κάποιους λόγους ...
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΕΙΡΟΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.435
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Ο.Φ.Η.
« Απάντηση #5 στις: Παρ 23 Δεκ 2011 03:06 »
Παράθεση
http://www.youtube.com/watch?v=LOosgmZb3KA

κι αν την τελευταια φορα ειχε τρομοκρατια.....τοτε φετος ενωμενοι θα εχει πουτσα μπαλλα και καρατε!!!
ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ Η ΝΤΡΟΠΗ  !

Αποσυνδεδεμένος Geopasoles

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.057
  • ΠΟΥΛΑ ΕΦΥΓΕΣ....ΟΤΙ ΕΒΓΑΛΕΣ ΕΒΓΑΛΕΣ...
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Ο.Φ.Η.
« Απάντηση #6 στις: Παρ 23 Δεκ 2011 09:39 »
στα συν είναι ότι η φοφη δίνει 28 του μηνός δίνει αγώνα οπότε όταν θα παιξουμε θα είναι κομμάτια...οπότε θα πρέπει να βιαστεί αγωνιστικά με μια 5άρα...και σιγά σιγά και αλλά γατάκια(βλέπε παο) θα περάσουν από τους πολικους Ζωσιμάδες...ελάτε γατάκια να σας κεράσουμε γλυκά γιαννιωτικα...
:pas: και  :mono:   :flag:

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.814
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Ο.Φ.Η.
« Απάντηση #7 στις: Παρ 23 Δεκ 2011 10:45 »
περισυ ειπαμε πολλα γι αυτο το ματς.
φετος ας πουμε λιγα και ας κανουμε πολλα
το γηπεδο πρεπει να ειναι κολαστηριο.
χωρις μαλακιες και ακροτητες

3 παρατηρησεις απο μενα:

1. να γινει κατι στην κερκιδα με μπλε καπνογονα και καποια χορογραφια
αμαν ειμαστε οι μονοι που δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα
αναβουμε 3 καπνογονα και εντυπωσιαζομαστε.

2. Ο αγωνιστικος χωρος να ειναι ζωσμενος ειτε απο αστυνομια ειτε απο επαγγελματιες σεκιουριταδες
επομενο εντος εδρας με δραμα και βαζελο και φοβαμαι προβοκατσια
ενημερωτικα οποιος επιχειρησει ταρζανια σαν την περσινη
εχει το λιγοτερο μια μυνηση απο μενα..
αν τον βρω μπροστα μου θα αποκτησει λογο να με μυνησει και αυτος. ;)

3. Ας παμε ολοι ενωμενοι
Ας κανουμε το ματς γιορτη για εμας και εφιαλτη γι αυτους...
ΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΝΑ ΠΑΡΑΜΙΛΑΕΙ ΜΕ ΤΟ ΛΑΟ ΜΑΣ ΞΑΝΑ!
Ας μη δωσουμε κανενα δικαιωμα σε κανενα κανιβαλο.


υγ. Δεν θελω 5 γκολ και εκδικηση για το 4-1.
Με 3 βαθμους και με μια κερκιδα να χοροπηδαει επι 90 λεπτα
θα ειμαι ο πιο ευτυχισμενος ανθρωπος στη γη.




Αποσυνδεδεμένος pagourix37

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 79
  • hasta la victoria..
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Ο.Φ.Η.
« Απάντηση #8 στις: Παρ 23 Δεκ 2011 13:11 »
συμφωνω απολυτα με pagourenko 1966

δε χρειάζοντε ακρότητες που μόνο κακό κάνουν στην ομάδα μας.

Είναι χρέος μας και χρέος τους να καθαρίσουμε εκείνα τα στοιχεία τα οποία υποδαύλίζουν την βία στα

ποδοσφαιρικά γήπεδα.

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Ο.Φ.Η.
« Απάντηση #9 στις: Παρ 23 Δεκ 2011 14:00 »
Απολυτα σωστος ο pagourenko......


To μονο που πρεπει να κανουμε απο την πλευρα μας,ειναι να κανουμε το γηπεδο καμινι,και οχι μονο με τον Οφη,αλλα και με τους υπολοιπους μουλους...


Η προσπαθεια συσπειρωσης του κοσμου εχει αρχισει απο τον εντος εδρας αγωνα με τον ΠΑΟΚ και υστερα με την ανεπαναληπτη παρουσια των ΠΑΣΟΛΕΔΩΝ στο Καραισκακη......Ας κανουμε να νοιωσουν οι αντιπαλοι μας και παλι το φοβητρο των ΖΩΣΙΜΑΔΩΝ!!!αλλα προσοχη χωρις τις περσινες ταρζανιες.....Προσοχη μαγκες γιατι η αθλητικη δικαιοσυνη(τρομαρα της)δεν χαριζεται ευκολα και το ειδαμε και περσι!!!


Και ολα τα αλλα τα θα ερθουν ευκολα.......




ΚΑΙ 7 ΨΥΧΕΣ ΝΑ ΕΙΧΑ,ΠΑΛΙ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΘΑ ΗΜΟΥΝ  :pas:
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος PAS-o-media

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.613
    • Προφίλ
    • Φίλαθλοι ΠΑΣ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Ο.Φ.Η.
« Απάντηση #10 στις: Παρ 23 Δεκ 2011 14:26 »
pasgiannina.gr
Παράθεση
Πρόβλημα τραυματισμού αποκόμισε στο χθεσινό παιχνίδι Κυπέλλου με τον Διαγόρα ο ποδοσφαιριστής του ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Αλέξης Μιχαήλ.

Πιο συγκεκριμένα ο αριστερός μπακ του ΠΑΣ υπέστη διατομή εκτείνοντος τένοντος ονυχοφόρου φάλαγκος μέσου δαχτύλου αριστεράς χειρός (σφυροδαχτυλία). Στο μεσαίο δάχτυλο του Μιχαήλ τοποθετήθηκε νάρθηκας τον οποίο θα φοράει για 45 ημέρες, χωρίς ωστόσο να του στερεί την δυνατότητα να προπονείται.

Ο παίκτης θα ακολουθήσει συντηρητική αγωγή για όλο αυτό το διάστημα και σε περίπτωση που το πρόβλημα δεν υποχωρήσει, το καλοκαίρι θα υποβληθεί σε χειρουργική επέμβαση.
Ο PAS-o-media είναι κοινόχρηστος λογαριασμός που χρησιμοποιείται από διάφορα μέλη του forum. Σκοπός του είναι η δημοσίευση ειδήσεων του pas.gr και η αναδημοσίευση/μεταφορά / δημοσιοποίηση κειμένων που αφορούν τον ΠΑΣ, ή ενδιαφέρουν τους φίλους του από διάφορα Μ.Μ.Ε.

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Ο.Φ.Η.
« Απάντηση #11 στις: Παρ 23 Δεκ 2011 16:17 »

3 παρατηρησεις απο μενα:

1. να γινει κατι στην κερκιδα με μπλε καπνογονα και καποια χορογραφια
αμαν ειμαστε οι μονοι που δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα
αναβουμε 3 καπνογονα και εντυπωσιαζομαστε.

ειπαμε ετοιμαζουμε κατι με οφη.. βεβαια αυτο το"να γινει" μου καθεται πολυ ασχημο στα αυτια μου. καλυτερο θα ηταν το "να κανουμε". περιμενετε πραγματα χωρις να συμμετεχετε.
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Ο.Φ.Η.
« Απάντηση #12 στις: Παρ 23 Δεκ 2011 17:50 »
περιμενετε πραγματα χωρις να συμμετεχετε.

Σίγουρα πρόκειται για εκπλήξεις  :)... ένα περίπου? παράδειγμα των πραγμάτων???
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος pastakis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.908
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Ο.Φ.Η.
« Απάντηση #13 στις: Παρ 23 Δεκ 2011 17:56 »
Θα τιμηθει ο Βεζυριδης για την προσφορα του στο θεατρο

Αποσυνδεδεμένος lemorsero

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.433
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Ο.Φ.Η.
« Απάντηση #14 στις: Παρ 23 Δεκ 2011 20:08 »
Ένα είναι το σύστημα που πρέπει να παίξουμε σε αυτό το ματς:

Φουλ επίθεση με ξαφνικές άμυνες!  :joker:

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.793
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Ο.Φ.Η.
« Απάντηση #15 στις: Παρ 23 Δεκ 2011 20:21 »
Παιχνιδι με μεγαλη βαθμολογικη σημασια για την ομαδα, ιδιαιτερα λογω της μεχρι τωρα βαθμολογικης της συγκομιδης. Το ιδιο θα ελεγα και αν παιζαμε με το Κουτσελιο.

Αλλα για τα αγωνιστικα θα εχουμε χρονο να τα πουμε, παμε λιγο στα της κερκιδας...

- Ο κοσμος πρεπει για πρωτη φορα φετος να γεμισει το γηπεδο και να το κανει καμινι, που θα "σπρωξει" την ομαδα στην νικη.

- Ας αφησουμε και εδω μεσα και στις οπαδικες παρεες των Ιωαννινων της "Ταρζανιες", για "εκδικηση", για "Ροδους δεν ξεχνω...." για "Σπιναλογκες..." και λοιπες μαλακιες!

- Για ποιο Ροδο μιλαμε; Το 95% που μιλουν και φωναζουν για την Ροδο, ειτε δεν ειχαν γεννηθει τοτε. ειτε συλλαβιζαν "Λολα να ενα μηλο". Ποια Ροδο δεν ξεχνουν; Αυτα τα παιδια που βιωσαν την βια, να ειστε σιγουροι ειναι οι πρωτοι που την εχουν ξεχασει. Εξαιρουνται αυτοι που επιναν καφε στο Φαληρακι ή που εργαζονταν οικειοθελως.

- Το συνθημα για την Σπιναλογκα ειναι εμετικο. Η Σπιναλογκα ειναι η συγχρονη ιστορια της Ελλαδας. Τι σχεση με τον ΠΑΣ και τον οφη; Δεν χρειαζεται να γινουμε υπανθρωποι.

- Εκδικηση μονο για το περσινο 4-1. με ενα ξυγιρισμενο "ταληρο"...

- Η κοντρα μας με τους οφητζηδες προσωπικα πιστευω, οτι συντηρειτε "τεχνητα" απο συγκεκριμενους ανθρωπους και απο τις δυο ομαδες, που εχουν την δυνατοτητα να επηρεασουν καταστασεις. Τοσα χρονια αυτη η κοντρα μας εχει κανει κακο, μας εχει αφησει να ζουμε με "εφιαλτες" και εμμονες, μας εχει κανει να βλεπουμε φαντασματα!

Υ.Γ. Αλλιως θα εχουμε "ενα μεμονωμενο περοστατικο" σαν το περσινο (που συλλογικα εκθρεφθηκε) και θα τρεχουμε και δεν θα φτανουμε παλι!

 
 
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΕΙΡΟΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.435
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Ο.Φ.Η.
« Απάντηση #16 στις: Παρ 23 Δεκ 2011 21:11 »
Θα τιμηθει ο Βεζυριδης για την προσφορα του στο θεατρο

και ο πουτ@νας γιος μουστακιας για την σκηνοθεσια.....
ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ Η ΝΤΡΟΠΗ  !

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Ο.Φ.Η.
« Απάντηση #17 στις: Παρ 23 Δεκ 2011 22:11 »
Πλάκα – πλάκα το «ΠΑΣ για ... γιορτή ή ΠΑΣ για ... ποινή;» δε σλονγκάρει και δε σηκώνει πλάκα στην περίπτωση.

Μη ξεχνάτε ότι, ο ΠΑΣ  είναι η ομάδα κορόιδο της επαρχίας στην οποία εφαρμόζεται αυστηρά η πάγια νομοθεσία της ΕΠΟ (ΠΚ -ΚΑΠ) και η ομάδα πιλότος για εφαρμογή κάθε  νέου ή ξεχασμένου Νόμου ... κατά το «2 μέτρα 2 σταθμά» … είτε αυτά είναι συνθήματα είτε είναι πυροτεχνήατα ... και τα 2 καίνε όπως γνωρίζετε(ουμε) ως «κα(η)μένοι».

Οι  Τσάτσοι  ανεξάρτητα από το 1 - 4 που έκαναν με τις παμπορίδειες πουστοειδείς μεδοθεύσεις, αφ’  ενός μεν  ξέρουν πολύ καλά ότι δεν είναι έτσι οι Νίκες  και δε ξεχνάνε  την περσινή  ροζέτα στους Ζωσιμάδες  με τις δίχως άκρη προσφυγές στα  Όργανα, αφ’ ετέρου  δε  δεν έχουν  να  χάσουν  τίποτα,  με το να χάσουν … εμείς είμαστε κάτι - κάπως  σαν τους  παοκτσήδες  ως προς το σκορ τυπικά … αμφιβάλετε? ... δεκτόν!

Αλλά επειδή είμαι μουλάρι, σε περίπτωση των όποιων και οπόθεν αμφιβολιών, το παράδειγμά μου είναι όπως ακούγετε και δε με κάνει  ούτε λιγότερο ούτε περισσότερο ΠΑΣ, τουναντίον … με τις ανάλογες εμπειρίες (...) ιδιαίτερα από αυτή την ομάδα και με τον ΠΑΣ ως η ομάδα πιλότος της ΕΠΟ (ΠΚ -ΚΑΠ) … υποχρεώνομαι να είμαι επιτηδευμένα  «προσεκτικός και  συγκρατημένος», υποστηρικτικός  και  προστατευτικός  για την ομάδα μου και την έδρα μου, ώστε να χαρώ το παιχνίδι από χέρι και  με  εκείνα μου εκεί που ταιριάζουν ... κατά λόγο.

Με τον Τσάτσο θα παίξουμε και  θα φωνάξουμε και  θα τραγουδήσουμε και θα διασκεδάσουμε και σε σοπράιζ Πόλυ επιθεώρηση αν, αλλά όχι «τιμές» στον Τσάτσο … αφκόρς υπεράνω Ποινών.

Πάντος  φίλοι μου (απανταχού), όλοι γνωρίζετε ότι, οι Τσάτσοι έχουν αποδείξει ότι είναι ικανοί,  είτε με «πάσες» είτε με «επινοήσεις»,  να μετατρέπουν το εκτός έδρας μειονέκτημα, σε απόλυτο πλεονέκτημα και οπουδήποτε, όταν βρεθούν στην τρύπα  και να γυρίσουν το ημερολόγιο μια 10ετία πίσω ... αν αυτό σας λέει κάτι και στην κατηγορία που βρεθήκαμε.

Αρνητικά 3:
Κακός «οπαδός»
Κάκος «διαιτητής» 
Κακός «παίκτης»

Τα είπαμε και πέρσι πριν το παιχνίδι και μάλιστα σεντονάτα … οπότε δε λέω και τίποτα καινούριο.
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος fadomas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.076
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Ο.Φ.Η.
« Απάντηση #18 στις: Σαβ 24 Δεκ 2011 00:50 »
με τη σιγουρια οτι αυτα που θα πω δε παιζει να τα δω ξεκιναω....
 
δυστυχως ενω το ματς θα ειναι μια πολυ καλη ευκαιρια για καλη κερκιδα λογω κοσμου(πιστευω θα χει)θα αναλωθουμε στα τελειως αθλια συνθηματα περι σπιναλογγας,πεσιματος στα κτελ και τετοια ωραια...

το μονο συνθημα που γουσταρω σε θεμα οφη ειναι το μποφορ πολλα....

το θεμα κυριοι δεν ειναι να βριζουμε τον οφη 90 λεπτα...στο γηπεδο δε παμε για τον οφη...παμε για τον ΠΑΣ...οταν το καταλβουμε αυτο θα εχουμε κανει ενα αλμα οπαδικα....

αλλα μεχρι τοτε η σπιναλογγα θα δινει και θα περνει...

σε οτι λεει ο ΛΑΜΙΑΣ συμφωνω 100%....

δε ξερω γιατι αλλα ειδικα τα τελευταια 3χρονια το θεμα με τον οφη μας εχει καταντησει πολυ μικρους...ενα πραγμα σα τους γαυροβαζελους και ετσι....

σχεδον σε ολα τα εντος λεμε και μια φορα για τον οφη...ελεος δηλαδη....

δεν ειμαι κατα το να πικαρεις τον αντιπαλο αλλα οχι 90' και οχι σε ασχετα ματς...

παλμος και φωνει για τον ΠΑΣ...

ας μη γινουμε σα τους αλλνους... :-?

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Ο.Φ.Η.
« Απάντηση #19 στις: Σαβ 24 Δεκ 2011 02:34 »
Tα του ΟΦΗ και στα συνθηματα εχει μεγαλη ευθυνη ο οργανωτης(δεν το γνωριζω το παιδι αλλα ειναι fail.....) Το ιδιο πηγαινε να γινει στο Καραισκακη αλλα μαχαιρι απο  ολους τους υπολοιπους...Kαποτε πρεπει να τελειωσει η ιστορια αυτη.........νισαφι πλεον!!!!Ενταξει και εγω εζησα τα μπαραζ λογω ηλικιας(γερασα ωρε πουστ μου :P),και εγω δεν πηγαινω τους Κρητικους και ξερω τι σκατορατσα ειναι μιας και τους εχω ζησει καλυτερα απο ολους σας, μιας κ ευτυχως η δυστυχως εχω σοι απο Ηρακλειο.....αλλα νισαφι ρε μαγκες οπως λεει και ο φιλος ο Φαντομας και ο Λαμιας .......Μικραινουμε απιστευτα με το κομπλεξ μας!!!!!δεν γινεται ρε πουστη μου... ΠΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΡΕ, ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙθΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΒΟΛΕΜΕΝΟΥΣ ΤΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ????????????....Ελεος....


Με ΟΦΗ σαφως και πρεπει να κραξουμε την γαμομαδα τους,αλλα οταν παιζουμε με κατι γαμωαστερες πανιωνιους και τα λοιπα ξενερωνω απιστευτα οταν ασχολουμαστε με τους βλαμενους
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.814
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Ο.Φ.Η.
« Απάντηση #20 στις: Σαβ 24 Δεκ 2011 11:43 »
Παράθεση
Tα του ΟΦΗ και στα συνθηματα εχει μεγαλη ευθυνη ο οργανωτης(δεν το γνωριζω το παιδι αλλα ειναι fail.....) Το ιδιο πηγαινε να γινει στο Καραισκακη αλλα μαχαιρι απο  ολους τους υπολοιπους...Kαποτε πρεπει να τελειωσει η ιστορια αυτη.........νισαφι πλεον!!!!Ενταξει και εγω εζησα τα μπαραζ λογω ηλικιας(γερασα ωρε πουστ μου :P),και εγω δεν πηγαινω τους Κρητικους και ξερω τι σκατορατσα ειναι μιας και τους εχω ζησει καλυτερα απο ολους σας, μιας κ ευτυχως η δυστυχως εχω σοι απο Ηρακλειο.....αλλα νισαφι ρε μαγκες οπως λεει και ο φιλος ο Φαντομας και ο Λαμιας .......Μικραινουμε απιστευτα με το κομπλεξ μας!!!!!δεν γινεται ρε πουστη μου... ΠΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΡΕ, ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙθΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΒΟΛΕΜΕΝΟΥΣ ΤΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ????????????....Ελεος....


Με ΟΦΗ σαφως και πρεπει να κραξουμε την γαμομαδα τους,αλλα οταν παιζουμε με κατι γαμωαστερες πανιωνιους και τα λοιπα ξενερωνω απιστευτα οταν ασχολουμαστε με τους βλαμενους

ετσι ειναι ακριβως.
η γενια-ες που εζησαν την περιοδο της ροδου τοσα χρονια ειχαν εναν κομπο στο λαιμο
αυτος ο κομπος εμενα μου εφυγε περισυ
δεν τους παω
δεν προκειται να τους αγαπησω ποτε
αλλα
δεν εχει νοημα να παιζεις με τον θρασυβουλα και να φωναζεις φοφη κ@ριολη κτλ

Παράθεση
ειπαμε ετοιμαζουμε κατι με οφη.. βεβαια αυτο το"να γινει" μου καθεται πολυ ασχημο στα αυτια μου. καλυτερο θα ηταν το "να κανουμε". περιμενετε πραγματα χωρις να συμμετεχετε.
σε ολες τις σοβαρες ομαδες αυτα τα ετοιμαζουν οι συνδεσμοι οργανωμενων
εγω απεχω συνειδητα απο τους ΣΦ απο το 2001
τοσα χρονια μεμονωμενες πρωτοβουλιες γινοταν
αντε και καμια φορα κανανε καποιες ωραιες χορογραφιες οι ΑΠΕΙ ΡΩΤΑΝ
στην ευθεια εκτος του χαπενινγκ με την Κερκυρα τοτε με αυτες τις παπαριες που βαζουμε στις τουρτες
δεν θυμαμαι να εχει ξαναγινει κατι
α! και μια φορα με την ΑΕΚ(νομιζω) με καμια 20αρια μπαλονια
που μαλλον παλι καποιος μεμονωμενα τα εβαλε μεσα....
να γελαει ο κοσμος δυλαδη...

πρπεπει να καθησουν οι σθνδεσμοι σε ενα τραπεζι και να συνεργαστουν να κανουν πραγματα.
και οσοι ειναι στην οπαδικη κερκιδα πρεπει να ακουλουθουν αυτο που εχει σχεδιαστει.

υγ. κατανοω οτι λογω υψους δεν προσφερεται το γηπεδο μας για πολλα πολλα...
αλλα χαρτονια πχ μπλε και ασπρα που να χρηματιζουν λωριδες  15-20 μετρων (απο σκαλα σε σκαλα) μπορουσαμε να εχουμε


Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Ο.Φ.Η.
« Απάντηση #21 στις: Σαβ 24 Δεκ 2011 12:00 »
αυτος ο κομπος εμενα μου εφυγε περισυ
δεν τους παω
δεν προκειται να τους αγαπησω ποτε
:mono: >:(
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Ο.Φ.Η.
« Απάντηση #22 στις: Σαβ 24 Δεκ 2011 14:50 »


Παράθεση
ειπαμε ετοιμαζουμε κατι με οφη.. βεβαια αυτο το"να γινει" μου καθεται πολυ ασχημο στα αυτια μου. καλυτερο θα ηταν το "να κανουμε". περιμενετε πραγματα χωρις να συμμετεχετε.
σε ολες τις σοβαρες ομαδες αυτα τα ετοιμαζουν οι συνδεσμοι οργανωμενων
εγω απεχω συνειδητα απο τους ΣΦ απο το 2001
τοσα χρονια μεμονωμενες πρωτοβουλιες γινοταν
αντε και καμια φορα κανανε καποιες ωραιες χορογραφιες οι ΑΠΕΙ ΡΩΤΑΝ
στην ευθεια εκτος του χαπενινγκ με την Κερκυρα τοτε με αυτες τις παπαριες που βαζουμε στις τουρτες
δεν θυμαμαι να εχει ξαναγινει κατι
α! και μια φορα με την ΑΕΚ(νομιζω) με καμια 20αρια μπαλονια
που μαλλον παλι καποιος μεμονωμενα τα εβαλε μεσα....
να γελαει ο κοσμος δυλαδη...

πρπεπει να καθησουν οι σθνδεσμοι σε ενα τραπεζι και να συνεργαστουν να κανουν πραγματα.
και οσοι ειναι στην οπαδικη κερκιδα πρεπει να ακουλουθουν αυτο που εχει σχεδιαστει.

υγ. κατανοω οτι λογω υψους δεν προσφερεται το γηπεδο μας για πολλα πολλα...
αλλα χαρτονια πχ μπλε και ασπρα που να χρηματιζουν λωριδες  15-20 μετρων (απο σκαλα σε σκαλα) μπορουσαμε να εχουμε

ξερεις πως ειναι τα πραγματα με τους συνδεσμους μην τα αναλυουμε παλι απο εδω. απλα θα ηξερες οτι φετος με καποιους τροπους τουλαχιστον συνεννουνται οι συνδεσμοι και οι παρεες/γκρουπακια που δεν ανοικουν σε αυτους ωστε να κανουμε κοινα πραγματα. πρωτο τεστ ηταν με παοκ. στο β γυρο εχουμε ολα τα ντερμπυ εντος οποτε θα δειτε ωραια πραγματακια..
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.814
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Ο.Φ.Η.
« Απάντηση #23 στις: Σαβ 24 Δεκ 2011 16:03 »
Παράθεση
στο β γυρο εχουμε ολα τα ντερμπυ εντος οποτε θα δειτε ωραια πραγματακια..

 ::) ::) ::) ::)

ετσι πρεπει
ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ!

εδω τα κανουν αλλοι που δεν μπορουν!


Καλα Χριστουγεννα σε ολους!

Αποσυνδεδεμένος taseuropas

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 146
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Ο.Φ.Η.
« Απάντηση #24 στις: Κυρ 25 Δεκ 2011 22:37 »
0-3 νικη οφη σε μια κομπλεξικη κερκιδα!