Ψηφοφορία

Τελικό αποτέλεσμα ?

4-0 (πάλι)
15 (14.2%)
3-0
0 (0%)
2-0
14 (13.2%)
1-0
23 (21.7%)
3-1
2 (1.9%)
2-1
21 (19.8%)
3-2
0 (0%)
0-0
10 (9.4%)
1-1
9 (8.5%)
2-2
2 (1.9%)
0-1
2 (1.9%)
0-2
3 (2.8%)
1-2
3 (2.8%)
άλλο ?
2 (1.9%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 106

Η ψηφοφορία έληξε: Σαβ 13 Φεβ 2010 14:54

Αποστολέας Θέμα: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΟΚ  (Αναγνώστηκε 36026 φορές)

Αποσυνδεδεμένος pas_asty

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 38
    • Προφίλ
    • imageshack
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΟΚ
« Απάντηση #25 στις: Τρι 09 Φεβ 2010 00:47 »
τι κόλπα είναι αυτά ρε παιδιά ??? θα μας τρελάνουν εντελώς ????? Αμα δεν θέλουν να δόσουν εισητίρια στους παοκτζήδες να μην δόσουν. Δηλαδή ένας μπορεί να θέλει να δει μόνο τον έναν. τι να πω..
ΠΑΣ Γιάννινα - Ajax of Epirus


Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΟΚ
« Απάντηση #26 στις: Τρι 09 Φεβ 2010 01:01 »
Πού σας φαίνετε περίργο ρε παιδιά?Εμένα μου φαίνετε πολύ καλή κίνηση.

Δεν συμφαιρει αυτους που θα πανε γιαννενα απο θεσσαλονικη αθηνα και αλλες περιοχες αποκλειστικα για το ματς-αποκριες. τελος παντων.
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος fastmanakos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 329
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΟΚ
« Απάντηση #27 στις: Τρι 09 Φεβ 2010 01:02 »
Παράθεση
Πού σας φαίνετε περίργο ρε παιδιά?Εμένα μου φαίνετε πολύ καλή κίνηση.




ερχόμαστε απο άλλη πόλη είμαστε φοιτητές ίσα ίσα την παλέυουμε με τα εισητήρια του κτέλ και το ΗΔΗ ακριβό εισητήριο πρέπει να πληρώσω και παραπάνω για να πάρω εισητήριο για το επόμενο μάτς που δεν θα με καν γιάννενα.ντάξ τους πασολέδες των ιωαννίνων που θα πάνε και στα 2 τους βολέυει.

Αποσυνδεδεμένος rusis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 609
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΟΚ
« Απάντηση #28 στις: Τρι 09 Φεβ 2010 01:03 »
Στις δυο πιτσες μια δωρο . Τι ξεφτυλικια ειναι αυτα ρε , αν αληθευει , ο Πας δεν ειναι Καβαλα που βγηκαν με αφισες και με ντουντουκες και καλουσαν τον κοσμο να παει στο γηπεδο προχθες , εβαλε γενικη εισοδο 10 ευρω και μαζεψαν τελικα χιλια ατομα .

Αποσυνδεδεμένος pagouras83

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 947
    • Προφίλ
    • http://4.bp.blogspot.com/-1XCSOdv_LKg/UcNVHujz3sI/AAAAAAAAe-s/etdLVi6cSfk/s1600/pistepseto.net.gif
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΟΚ
« Απάντηση #29 στις: Τρι 09 Φεβ 2010 01:31 »
Στο παιχνίδι με τον  ΑΡΗ λέγαμε: γιατί έδωσε εισιτήρια στους αριανούς με αποτέλεσμα να μείνει ο λαός του ΠΑς έξω,χάσαμε την κερκίδα, γιατι δίναν εισιτήρια έξω απο το γήπεδο , γιατί βάλανε τους αριανούς στο γήπεδο, έπρεπε να δίνουν εισιτήρια μόνο στους γιαννιώτες....................................... .............................μπλά μπλά!


Με τον ΠΑΟΚ λέγαμε:Γιατί δεν πουλάγανε εισιτήρια έξω απο το γήπεδο, γιατί δεν βάλανε μέσα τους ΠΑΟΚΤΖΗΔΕΣ , και ήταν κρίμα τα παιδία πού ταξιδέψαν απο την Θεσ/νικη, κακός η ΠΑΕ ζήταγε ταυτότητα για τα εισιτήρια και έδινε μόνο σε όσους την βγάλαν στα γιαννινα, γιατί υπηρχαν πολλοί οπαδοί του ΠΑΣ που δεν ήταν από τα γιάννινα......................................... ...μπλά μπλά!

Τώρα που η ΠΑΕ θα βγάλει κοινό  εισιτήριο με ΠΑΟΚ και ΠΑΝΙΩΝΙΟ πάλι φωνάζετε ορισμένοι!!Επιτέλους τι θέλετε απο αυτήν την ΠΑΕ?Μας έχουν σπάσει τα νεύρα!Ποιό είναι το παράξενο που θα βγάλει κοινό εισιτήριο για ΠΑΟΚ και ΝΙΟΝΙΟ?Εσας τι σας πειράζει αυτό?όποιος θέλει ας πάρει εισιτήριο όποιος δεν θέλει ας μην πάρει, απλά τα πράγματα!Όποιος θέλει να δει μόνο το ένα παιχνίδι ,ας πληρώσει και για τα δύο και ας δεί μόνο το ένα!Λες και θα σωθείτε με 10 ευρώ! Έλεος με αυτή την γκρίνια μας!Έχω βαρεθεί από την αρχή της χρονιάς με την γκρίνια  μας!
Φωνάζαμε για τα εισιτήρια στο πέταλο ότι ήταν ακριβά, έριξε τις τιμές και πήγαν λιγότεροι!Φώναζουμε για τον Χριστοβασίλη ότι έχει καβούρια και δεν έδωσε κανα μυριο το Γενάρη για μεταγραφές , αλλά όταν είναι να πληρώσουμε εμείς διπλό εισιτήριο με ΠΑΟΚ και ΝΙΟΝΙΟ σφιγγόμαστε, το σκεφτόμαστε, αλλά τοτε εμείς δεν είμαστε τσιγγούνηδες, απλά  δεν έχουμε μωρε!
Ξερετε τι λεέι ο λαός: Τις στραβής τισ πούτσας της φταίει το  μ##$% , τις δε μικρής οι τρίχες. Αυτό έχω να πώ εγώ!
Άντε ξυπνάτε λίγο , παίζουμε τα τελευταία παιχνίδια για την σωτηρία!Αμαν με αυτή την γκρίνια , δεν θυμάμε άλλη τέτοια χρονία!Όλο γκρίνια και μηδενισμός, μας βάλανε 5-6 μαλάκες με τις χαζομάρες και τους δήθεν  συνδεσμιακας τους αγώνες να τσακωνόμαστε και να γκρινιάζουμε μεταξύ μας!
ΑΜΑΝ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΟ!
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία - pagouras83

Αποσυνδεδεμένος pagouras83

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 947
    • Προφίλ
    • http://4.bp.blogspot.com/-1XCSOdv_LKg/UcNVHujz3sI/AAAAAAAAe-s/etdLVi6cSfk/s1600/pistepseto.net.gif
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΟΚ
« Απάντηση #30 στις: Τρι 09 Φεβ 2010 01:36 »
Παράθεση
Πού σας φαίνετε περίργο ρε παιδιά?Εμένα μου φαίνετε πολύ καλή κίνηση.




ερχόμαστε απο άλλη πόλη είμαστε φοιτητές ίσα ίσα την παλέυουμε με τα εισητήρια του κτέλ και το ΗΔΗ ακριβό εισητήριο πρέπει να πληρώσω και παραπάνω για να πάρω εισητήριο για το επόμενο μάτς που δεν θα με καν γιάννενα.ντάξ τους πασολέδες των ιωαννίνων που θα πάνε και στα 2 τους βολέυει.
Έλα τώρα ρε σύνταυρε!Έχεις πραγματικά έλλειψη απο 15 ευρώ;Δεν το νομίζω.Αν έρθεις για απόκριες στα γιάννινα τόσα και τόσα θα πεις στα ποτα, δώσε και κανα 15 στην ΠΑΕ!Όπως είπες και εσύ ,την πλειοψηφία την βολέυει, άρα αν το πάμε δημοκρατηκά σωστά έπραψε η ΠΑΕ.
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία - pagouras83

Αποσυνδεδεμένος athens

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 45
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΟΚ
« Απάντηση #31 στις: Τρι 09 Φεβ 2010 01:52 »
Θα το ξαναγραψω και ας με σβησουν οι mods...ΘΕΩΡΕΙ Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΤΟ ΝΙΟΝΙΟ..?
Οποιος θα παει με παοκ λογικα θα παει και με νιονιο...σωστα?αρα...προς τι..αναρωτιεμαι
Τσιγκουνης ο Ηπειρωτης ειναι εκει που πρεπει γιαυτο και περπαταω στην αθηνα στο ΖΑΠΠΕΙΟ,τρεχω στο καλλιμαρμαρο του ΑΒΕΡΩΦ,σπουδασα στο ΜΕΤΣΟΒΕΙΟ πολυτεχνειο,πινω καφε στη ΣΙΝΑ και καθε ΠΑΣχα παμε στη ΡΗΖΑΡΕΙΟ σχολη...

Παντα φιλικα προς ολους γιατι ολοι... ΕΝΑ ΤΑΥΡΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ

Αποσυνδεδεμένος pagouras83

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 947
    • Προφίλ
    • http://4.bp.blogspot.com/-1XCSOdv_LKg/UcNVHujz3sI/AAAAAAAAe-s/etdLVi6cSfk/s1600/pistepseto.net.gif
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΟΚ
« Απάντηση #32 στις: Τρι 09 Φεβ 2010 01:57 »
Σπούδασες στο ΜΕΤΣΟΒΕΙΟ και ακόμη αναρωτιέσαι γιατί έβγαλε κοινό εισιτήριο με ΠΑΟΚ και ΝΙΟΝΙΟ?

Υ.Γ Και εγώ Γιαννιώτης είμαι , αλλά οι τσιγγουνιά μας ειναι παροιμιώδης πανελληνίως!
Υ.Γ Καλά αυτό εννοείτε κια καλά έκανες που το ανέφερες ότι ότι ι λέμε το λέμε στα πλαίσια του διαλόγου, και δεν είναι κάτι προσωπικό!
« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 09 Φεβ 2010 02:00 από pagouras83 »
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία - pagouras83

Αποσυνδεδεμένος rusis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 609
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΟΚ
« Απάντηση #33 στις: Τρι 09 Φεβ 2010 02:25 »
Δεν ειναι τσιγγουνια ρε φιλε αυτο το πραγμα ,αν βαλει τιμη για δυο εισητηρια κι ο αλλος μπορει να παει μονο στο ενα , ενταξει καποιοι εχουν χρηματα και δεν θα τους πειραξει , αλλα οι περισσοτεροι δεν εχουν να πληρωσουν διπλο εισητηριο για εναν αγωνα , γιατι να τους στερησει το δικαιωμα να δουν τον αγωνα? Και στο κατω κατω δε βρισκω εναν λογο για να γινει αυτο , κοσμο θα εχει και στα δυο παιχνιδια ουτως η αλλως.

Αποσυνδεδεμένος CPAS1

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 517
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΟΚ
« Απάντηση #34 στις: Τρι 09 Φεβ 2010 02:44 »
Σαν κίνηση σωστή είναι, προσπαθεί με κάθε τρόπο να μην πάνε τα εισιτήρια σε χέρια οπαδών του ΠΑΟΚ. Τα εισιτήρια πρέπει να δοθούν μόνο με στοιχεία ταυτότητας και η είσοδος στο γήπεδο να γίνει μόνο με αυτά τα στοιχεία. Όσο και αν ακούγεται αυτό παράξενο ή μη δημοκρατικό δυστυχώς είναι η μόνη λύση. Και στο προηγούμενο ματς  εισιτήρια πήγαν σε οπαδούς του ΠΑΟΚ αλλά είχαν αγοραστεί με γιαννιώτικες ταυτότητες .

Αποσυνδεδεμένος Ηλίας

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 91
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΟΚ
« Απάντηση #35 στις: Τρι 09 Φεβ 2010 09:36 »
Πολύ σωστή κίνηση και μπράβο στην διοίκηση.
Κάνει ότι μπορεί για να είναι καμίνι το γήπεδο με μΠάοκ.
Τώρα όποιος θέλει να γκρινιάξει ελεύθερα.
Έτσι και αλλιώς η γκρίνια φέτος δεν έχει σταματήσει ούτε στιγμή.

Μπράβο 12ατε παίχτη.
Keep walking.

Αποσυνδεδεμένος vagge-lakis-buffon

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.090
    • Προφίλ
    • http://oi42.tinypic.com/x0scud.jpg
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΟΚ
« Απάντηση #36 στις: Τρι 09 Φεβ 2010 10:57 »
Για μένα η διοίκηση θα έπρεπε να πράξει ως εξής: 1) Σωστό το διπλό εισιτήριο θέλει να ξεφορτωθεί πειρατές από τα Βόρεια.
2) Σωστό αλλά θα μπορούσε να το βάλει για το δεύτερο ματς λίγο πιο φτηνά δηλαδή, από 15 στα 10 ευρώ. 

Έτσι, θα έχει ακόμα πιο πολύ μεγάλη υποστήριξη
Απογονοι των Σουλιωτων Γιαννιωτες λεονταρια, δειξτε και στο ποδοσφαιρο πως ειστε παλικαρια

Αποσυνδεδεμένος Kradas

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 254
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΟΚ
« Απάντηση #37 στις: Τρι 09 Φεβ 2010 12:07 »
Για τα εισητήρια ισχύει αυτό με τις ταυτότητες; Εγώ έχω διαρκείας αλλά θέλει ένα φιλαράκι φοιτητής να έρθει (όχι Παόκι). Να δω αν θα τον ψήσω και για Πανιώνιο.

Και ξέρετε που θα βρω εισητήρια; Θα ισχύει όπως στο κύπελλο, μόνο στο πανηπειρωτικό;
Βάλτε στη φανέλα πιεσόμετρα για χορηγό!  :mono:

Αποσυνδεδεμένος Παρασκευάς

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 47
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΟΚ
« Απάντηση #38 στις: Τρι 09 Φεβ 2010 12:08 »
Γιατί δεν σκέφτονται να βγάλουν διαρκείας για τα επόμενα εντός έδρας παιχνίδια της χρονιάς;; Έτσι θα εξασφαλίσει χρήματα σήμερα, γεμάτο γήπεδο μέχρι τέλους. πχ για τη σκεπαστη 30€*5=150€ αγώνες. στο πέταλο 10€*5 αγώνες=50€.
Μην μου πει κάποιος ότι είναι λίγα τα 10€ για το πέταλο. Θέλουμε γεμάτο γήπεδο. Και επίσης αν δώσει 700 εισητήρια * 50€ = 35.000€ (δηλ βγάζει το 50% του προστίμου απο το ματσ με Αρη)
Και κάτι ακόμη ως προς τις μετακινήσεις: Το πρόβλημα της βίας στην ελληνική κοινωνία δεν λύνεται είναι αν δεν έρθουν οι Παοκτζήδες στα Γιάννενα ή αν δεν θα πάμε εμείς στη Λειβαδειά. :pas: :pashat: :joker:

Αποσυνδεδεμένος SirBak

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 706
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΟΚ
« Απάντηση #39 στις: Τρι 09 Φεβ 2010 12:38 »
Bλεπω η διοικηση συμορφωθηκε και προσπαθει να βρει λυσεις για να μην εχουμε καταστασεις ΠΑΣ-ΑΡΗΣ
Ομως

Ακολουθει 3μερο.....,και ενας ΠΑΟΚτζης θα το συνδιασει με την παρακολουθηση του αγωνα.Οποτε και 30 ευρα θα τα εδινε να δει την αρρωστια του αφου ειναι λιγα μπρος στα 100 ευρω που θα δωσει για ενα δωματιο στα Ζαγωρια....... ;)
Το σημαντικοτερο απ ολα ειναι να τηρηθει η αυστηρη πωληση εισητηριων κατ ατομο.Δηλ. να μην μπορει καποιος να παρει πανω απο ενα εισητηριο.......
Επισης ,αν θελει η διοικηση να πωλησει εισητηριο για ΠΑΟΚ και Νιονιο μαζι,θα πρεπει να κανει και μια εκπτωση.Ακομα και ο Κολεμπας το ειχε κανει ετσι,που ηταν πιο καβουρι απτον τωρινο.... :P

Αποσυνδεδεμένος torosblasphemy

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 279
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΟΚ
« Απάντηση #40 στις: Τρι 09 Φεβ 2010 12:45 »
οχι ρε φιλε....οτναναι εντελως για εντελως δεν πανε καλα.....

πριν λιγο μιλουσα με φιλο μου εκτος ΠΑΣ,αλλα πολλα χρονια στα ποδοσφαιρικα-παρασκηνιακα κτλ... κ μ λεει "δε ξερω ρε μλκα αν θα μεινετε,θαναι σφαγη του υγιους ποδοσφαιρου να πεσετε,παντως να ξερεις ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΑ το εχετε χασει προ καιρου το παιχνιδι...αυτος νομιζει οτι ειναι στον ηλυ ακομα..."

ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΠΡΕΦΑ ΟΛΟΙ ΡΕΕΕΕΕΕΕ
...Μέχρι Την Άκρη Του Κόσμου Ταξίδεψα...

Αποσυνδεδεμένος mfbrinkmann

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 566
  • ΤΩΝ ΗΠΕΙΡΩΤΩΝ
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΟΚ
« Απάντηση #41 στις: Τρι 09 Φεβ 2010 12:59 »
Για τα εισητήρια ισχύει αυτό με τις ταυτότητες; Εγώ έχω διαρκείας αλλά θέλει ένα φιλαράκι φοιτητής να έρθει (όχι Παόκι). Να δω αν θα τον ψήσω και για Πανιώνιο.

Και ξέρετε που θα βρω εισητήρια; Θα ισχύει όπως στο κύπελλο, μόνο στο πανηπειρωτικό;

Από ότι ακούστικε στις τοπικές ειδήσεις, μόνο από Πανηπειρωτικό τα εισιτήρια...
Της Πίνδου το μεγαλείο - του Πύρρου η αθάνατη γή...

ΜΚΚΕΓ ΣΛΚ

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.798
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΟΚ
« Απάντηση #42 στις: Τρι 09 Φεβ 2010 13:04 »
ψηφισα 1-1 γιατι τις αλλες φορες που ψηφισα οτι θα νικησουμε, δεν μου βγηκε. αντε μηπως αλλαξει το γουρι!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος Filosofos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 306
  • ID Collector's Big Fan
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΟΚ
« Απάντηση #43 στις: Τρι 09 Φεβ 2010 13:11 »
Αυτό που συμβαίνει με τη διαχείρηση των εισιτηρίων φέτος είναι γελοίο.
Στην αρχή της χρονιάς για να κάνουν το χατήρι του Χριστόδουλου μεγαλώσανε την 9-10 και της βγάλανε πάμφηνο διαρκείας, ενώ δεν βγάλανε καθόλου διαρκείας στα πέταλα.
Αυτό είχε ως αποτέλεσμα να μειωθεί στο ελάχιστο ο κόσμος που πηγαίνει στο πάνω πέταλο και συγχρόνως να μην χωράει πολλούς φιλοξενουμενους το κάτω πέταλο.
Οπότε με το ένα πέταλο άδειο από Γιαννιώτες και το άλλο πέταλο μικρό για να χωρέσει τους φιλοξενούμενους, φτάσαμε στην απόλυτη ξεφτύλα που έγινε με τον Αρη.
Επειδή ευτυχώς δεν γίναμε ακόμα ομαδούλα της σειράς, καταλάβαμε όλοι ότι αυτό που έγινε με τον Αρη δε πρέπει να ξαναγίνει ποτέ.
Δυστυχώς όμως η διοίκηση επιλέγει λάθος τρόπο.
Κατά τη γνώμη μου ο σωστός τρόπος θα ήταν να μειωθούν οι τιμές των εισιτηρίων και να τα διαχειριστούν τα εισιτήρια οι σύνδεσμοι.
Δηλαδή να κάνει 15 ευρώ το εισιτήριο στην 9-10 και να τα παίρνουν όλα οι Blue Vayeros.
Nα κάνουν 10 ευρώ τα εισιτήρια στο πέταλο και να τα παίρνουν κι αυτά αν όχι όλα, τα περισσότερα οι ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ. Έτσι χέρι με χέρι θα δίνονται σχεδόν όλα σε Γιαννιώτες και δε θα υπάρχει πρόβλημα.
Και φύσικά να μη ζητάει η διοίκηση να προπληρωθούν τα εισιτήρια από τους συνδέσμους, η να επιστραφούν τα απούλητα εισιτήρια μια μέρα πριν το ματς!!!! Ελεος δηλαδή. Μιλάμε για εντελώς άσχετους και ανίκανους από την ΠΑΕ. Λες και θα τους κλέψουν οι σύνδεσμοι ή θα πέσει έξω η ΠΑΕ για 200 ευρώ λιγότερα. Αν είναι δυνατόν.

Κι αυτό που αποφασίσανε τώρα με τα εισιτήρια πακέτο για δυο παιχνίδια είναι επίσης για κλάματα. Όλους τους φοιτητές και γενικά τους Γιαννιώτες που μένουν σε άλλες πόλεις και θα έρθουν τώρα για τριήμερο τους κάνεις να αισθανθούν μαλάκες που θα αγοράσουν εισιτήρια για δυο παιχνίδια και θα δουν το ένα.

Γενικά η ΠΑΕ σε θέματα οργάνωσης είναι πολύ πίσω. Ευτυχώς υπάρχει και το αγωνιστικό κομμάτι όπου πλεον με τον Νίκο Αναστόπουλο έχουν μπει όλα σε μια σειρά.
4-0 και πάλι.  :pashat:

Αποσυνδεδεμένος fastmanakos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 329
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΟΚ
« Απάντηση #44 στις: Τρι 09 Φεβ 2010 13:34 »
ΝΑΙ δεν συμφέρει για όσους έρθουμε απο αλλού για απόκριες μόνο.
ΝΑΙ προτιμώ να πιώ ένα ποτό παραπάνω ή να πάρω 3 καπνούς απ το να πληρώσω ένα "άχρηστο εισητήριο" για μένα που θα φύγω δευτέρα.
ΝΑΙ ακόμα και τα 15 ευρώ τα θεωρώ ακριβά για το κωλοπέταλο των ζωσιμάδων.
ΝΑΙ 10-15 ευρώ κάνουν την διαφορά. >:(

Αποσυνδεδεμένος Serpents on paradise

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 613
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΟΚ
« Απάντηση #45 στις: Τρι 09 Φεβ 2010 13:47 »
Καλά όλα αυτά αλλά έχω μια απορία.Αν τελικά τα παοκια βρουν τρόπο και εξασφαλίσουν εισιτήρια,η αν απλώς τελικά τα σκάσουν και τα πληρώσουν διπλά τότε με τον Νιονιο ποσά άτομα θα έχουμε στο γήπεδο???

Με μια απλή εξίσωση νομίζω πως το βρίσκουμε το νούμερο αλλά ανάθεμα και είναι ώρες για εξισώσεις αυτές.

Στα του παιχνιδιού τώρα,νομίζω πως θα το παλέψουμε πολύ και όλα τα αποτελέσματα είναι ανοιχτά.






Αποσυνδεδεμένος tauri_7

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 531
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΟΚ
« Απάντηση #46 στις: Τρι 09 Φεβ 2010 13:58 »
Την κίνηση αυτή την θεωρώ σωστή όχι τόσο για το γεγονός οτι προσπαθεί να μην πάρουν εισιτήρια τα ΠΑΟΚια που αν είναι να πάρουν θα πάρουν, αλλά για να ελαχιστοποιήσει αυτούς που έρχονται μόνο στα εμπορικά ματς με τις λεγόμενες μεγάλες ομάδες. Κάποιος απ' αυτούς πήδηξε μέσα στον αγώνα του κυπέλλου απο την μεγάλη κερκίδα για να πάρει (και την πήρε τελικά) τη φανέλα του Κοντρέρας. Λοιπόν κι εγώ έχω διαρκείας αλλά στον αγώνα με τον ΠΑΟΚ θα λείπω, να ζητήσω αποζημίωση;;; Και στο ματς με την ΑΕΛ που χωρίς να φταίω έκατσα απ' έξω αποζημιώθηκα;;; Κάπως έτσι είναι και με τα εισιτήρια πακέτο.

STOP MOURMOURIZING...

 :pas: :pas: :pas:

Υ.Γ.
Θα το ξαναγραψω και ας με σβησουν οι mods...ΘΕΩΡΕΙ Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΤΟ ΝΙΟΝΙΟ..?
Οποιος θα παει με παοκ λογικα θα παει και με νιονιο...σωστα?αρα...προς τι..αναρωτιεμαι
Τσιγκουνης ο Ηπειρωτης ειναι εκει που πρεπει γιαυτο και περπαταω στην αθηνα στο ΖΑΠΠΕΙΟ,τρεχω στο καλλιμαρμαρο του ΑΒΕΡΩΦ,σπουδασα στο ΜΕΤΣΟΒΕΙΟ πολυτεχνειο,πινω καφε στη ΣΙΝΑ και καθε ΠΑΣχα παμε στη ΡΗΖΑΡΕΙΟ σχολη...

Παντα φιλικα προς ολους γιατι ολοι... ΕΝΑ ΤΑΥΡΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ


Αμ για να απολαμβάνεις εσύ λεβέντη μ όλα αυτά που αναφέρεις αυτοί είχαν κάνει το σκατό τς παξιμάδι. Πως νομίζεις γινκαν αυτά τα φράγκα που δωρίζαν αριστερά και δεξιά;;; Όλοι οι ευεργέτες Ηπειρώτες ήταν, γι' αυτό μας βγήκε το όνομα οτι έχουμε καβούρια.... :P :P :P :P :P :P
« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 09 Φεβ 2010 14:03 από tauri_7 »

Αποσυνδεδεμένος ELTORO

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 526
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΟΚ
« Απάντηση #47 στις: Τρι 09 Φεβ 2010 14:16 »
Αντέγραψε τη διοίκηση μας η ΠΑΕ Παναθηναϊκος και δίνει "πακέτο" τα εισητήρια για τα ματς του ΠΑΟ με Ρόμα και Καβάλα. :P
Podrán imitarnos, pero igualarnos jamás

Αποσυνδεδεμένος nkats_99

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 616
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΟΚ
« Απάντηση #48 στις: Τρι 09 Φεβ 2010 14:46 »
Και κάθομαι και σκέφτομαι! 15 παραπάνω ευρώ ειναι πολλά? Προφανώς όχι! Αλλά πόσες φορές γέμισε το γήπεδο στο πέταλο? Εδω δεν έδιναν 15 ευρώ για 1αγώνα θα δώσουν 30 για 2 αποκλείετε!! Και αναρωτιέμαι! Το παοκι που θα έρθει από σαλόνικα θα κάνει τόσα ΄'εξοδα (βενζίνες πηγαινε έλα, καφέδες, τσιγάρα φαγητό κλπ!) Μόλις φτάσει έξω από το ζωσιμάδες τι θα πεί? Α έκανα 500 χιλιόμετρα( πηγαινε -ελα) χάλασα του κόσμου τα λεφτά θα τσιγκουνευτώ τα 15 ευρώ! Όχι! Για σκεφτείτε να πάμε με τον ηρακλή στο καυτατζόγλιο και να μας πουν οτι αντι για 15 θα πληρώσουμε 30 ευρώ! Θα μείνουμε απ'εξω η θα τα δώσουμε????
Για μένα το καλύτερο θα ηταν το εξής! Να έδινε 400 εισητήρια σε σχολεία και 400 εισητήρια να τα πούλαγε ΜΟΝΟ σε γιαννιώτες! Την παρασκευη το πρωί από τις 9 - 13:00!
Για άλλη μια φορα πληρώνουμε τους φίλους μας!!!!!

Αποσυνδεδεμένος nkats_99

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 616
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΟΚ
« Απάντηση #49 στις: Τρι 09 Φεβ 2010 15:04 »
Παράθεση
Πραγματοποιήθηκε σήμερα (12:00) στα γραφεία διοίκησης του Ε.Σ.Ι

"ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" η σύσκεψη για τα μέτρα τήρησης, τάξης, ασφάλειας και τροχαίας κατά την διεξαγωγή του ποδοσφαιρικού αγώνα, για το πρωτάθλημα SUPER LEAGUE, περιόδου 2009-10, μεταξύ των ομάδων ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΕ ΠΑΟΚ το Σάββατο 13 Φεβρουαρίου 2010 (ώρα 19:00). Η σύσκεψη έγινε υπό την παρουσία εκπροσώπων της Αστυνομικής Διεύνθυνσης Ιωαννίνων, της ΠΑΕ ΠΑΟΚ κ. Δημήτρη Στάθη, της Super League κ. Δημήτρη Κώτση, της ΔΕΑΒ κ. Αθανασίου Λιόντου αλλά και του υπεύθυνου ασφάλειας της ΠΑΕ ΠΑΣ Γιάννινα κ. Ξενοφών Βρόσγου.

Κατά την διάρκεια της σύσκεψης η ΠΑΕ ΠΑΣ Γιάννινα λαμβάνοντας υπόψιν την απόφαση του Υπουργού Προστασίας του Πολίτη κ. Μιχάλη Χρυσοχοίδη για την απαγόρευση των μετακίνησεων, αποφάσισε να θέσει σε εφαρμογή το διπλό εισιτήριο για τους εντός έδρας αγώνες με ΠΑΟΚ (13/2) και Πανιώνιο (21/2). Τα εισιτήρια θα ξεκινήσουν να διατίθενται αύριο μόνο από τα γραφεία της ΠΑΕ και η επίδειξη αστυνομικής ταυτότητας είναι απαραίτητη για την αγορά ενός και μόνο εισιτηρίου. Η διάθεση των εισιτηρίων θα γίνεται μέχρι και την Παρασκευή το βράδυ από τις 10:00 π.μ μέχρι και τις 9:00 μ.μ. Οι τιμές των εισιτηρίων έχουν ως εξής: Θύρα 1(15 ευρώ), Θύρα 9 (10,20 ευρώ), Θύρα 3,4,6 (40 ευρώ), έκαστος αγώνα

Άρα! Για μια ακόμη φορά η ραδιοαρβύλα εξεπεμψε! ΜΠΟΡΕΙ κάποιος να πάρει 1 μόνο εισητήριο αλλά θα πρέπει να δείξει αστυνομική ταυτότητα! Να υποθέσω οτι αν λέει κάτοικος εκτός νομού δεν θα πέρνει εισητήριο????
ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ