Αποστολέας Θέμα: Συνθηματα- Κερκιδα  (Αναγνώστηκε 177223 φορές)

Αποσυνδεδεμένος Kun

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.156
    • Προφίλ
Απ: Συνθηματα- Κερκιδα
« Απάντηση #150 στις: Κυρ 28 Νοέ 2010 23:57 »
Παράθεση
Ολοι αυτοί δεν έχουνε θέση εδώ μέσα ανεξαρτητα της ομάδας που υποστηρίζουν.

Όλοι αυτοί δεν θα έπρεπε να έχουνε θέση ούτε στο γήπεδο, η μόνη θέση που τους αρμόζει είναι σε κλινική ψυχιατρείου.

Τόσο η φώτο όσο και η μαρτυρία του ανθρώπου που έζησε σε αυτή την κόλαση είναι ανατριχιαστικές και οι δύο έκαστος.

ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ....πάρτε το χαμπάρι ορισμένοι είμαστε όλοι άνθρωποι δεν έχουμε να χωρίσουμε τίποτα. Η μόνη διαφορά που έχουμε είναι στο σήμα και στο χρώμα της ομάδας μας.

Όσοι βρίζετε μέρη, μάνες, οικογένειες, σπίτια, νεκρούς και άλλες τέτοιες "ομορφιές" πραγματικά είστε για λύπηση.....

Συμφωνώ με το σύνταυρο pasajax τέτοιου είδους συνθήματα και συμπεριφορές μας προσβάλλουν όλους και ειδικά σαν ΛΑΟ του μεγάλου ΑΓΙΑΞ ΤΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ... :stop: :stop:
 



"Πατρίδα σαν τον ήλιο σου, ήλιος αλλού δε λάμπει"
PAS Giannina 1966 Toros Locos
ΓΙΑ ΟΣΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΟΣΑ ΘΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΘΑ ΣΤΟ ΦΩΝΑΖΩ ΚΑΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ

Αποσυνδεδεμένος fastmanakos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 329
    • Προφίλ
Απ: Συνθηματα- Κερκιδα
« Απάντηση #151 στις: Δευ 29 Νοέ 2010 17:06 »
Εντάξει άποψή μου πάντα ότι είστε όλοι υπερβολικοί.Τραγική η φωτογραφία που ανέβασες θέμ.Λέτε και αν ο οποιοσδήποτε απο δώ μέσα έβρισκε κάποιον στην κατάσταση που ήταν οι άνθρωποι στην σπιναλόγκα θα ρωτούσε "τι ομάδα είσαι" και αν του απαντούσε όφη θα του λεγε "καλά να πάθεις".Έλεος δηλαδή υπάρχουν πολύ σημαντικότερα πράγματα απο ένα σύνθημα που πολύ απλά έγινε για να πικάρει κάποιους.Όταν ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ το γήπεδο φωνάζει "ΕΔΩ ΕΔΩ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΥΤΟ ΓΑΜΗΣΤΕ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝΕ ΜΥΑΛΟ" και όποιος απο δώ μέσα πεί ότι δεν το έχει φωνάξει ποτέ στην ζωή του είναι ψεύτης, άς βάλω κι εγώ φωτογραφία απο αυτό που λέει το εν λόγω σύνθημα να δούμε τι εστί πολιτισμός και τι όχι.Απλά σαν αστείο μπορείς να το πάρεις το σύνθημα αυτό για το οποίο γίνεται τόσος ντόρος σαν τπτ άλλο.Λές και οι βρισιές του γηπέδου είναι πραγματικές λές και απευθύνεσε σε κάποιον συγκεκριμένο όταν τις λές.Συζητήσεις απλά για τις συζητήσεις λέω εγώ... :stop:

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.816
    • Προφίλ
Απ: Συνθηματα- Κερκιδα
« Απάντηση #152 στις: Δευ 29 Νοέ 2010 17:35 »
Παράθεση
Συζητήσεις απλά για τις συζητήσεις λέω εγώ...


Συμφωνω...
δουλεια δεν ειχε ο διαολος γαμουσε οφητζηδες

Αποσυνδεδεμένος bouzbas

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 75
    • Προφίλ
Απ: Συνθηματα- Κερκιδα
« Απάντηση #153 στις: Τετ 01 Δεκ 2010 09:44 »

Αποσυνδεδεμένος JES

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 74
    • Προφίλ
Απ: Συνθηματα- Κερκιδα
« Απάντηση #154 στις: Τετ 01 Δεκ 2010 10:53 »
Γαμάτος ρυθμός για σύνθημα.........

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: Συνθηματα- Κερκιδα
« Απάντηση #155 στις: Τετ 01 Δεκ 2010 13:27 »
χαχα Βouzpas χθες το ακουγα και σκεφτομουν το ιδιο. Γαματος ρυθμος.
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος bouzbas

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 75
    • Προφίλ
Απ: Συνθηματα- Κερκιδα
« Απάντηση #156 στις: Τετ 01 Δεκ 2010 13:44 »
μιλαμε για τρελό κόλλημα! τόσο πολύ που παίζει ήχος κλήσης εδώ και 2 βδομάδες...

Αποσυνδεδεμένος bouzbas

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 75
    • Προφίλ
Απ: Συνθηματα- Κερκιδα
« Απάντηση #157 στις: Τρι 28 Δεκ 2010 04:36 »

Αποσυνδεδεμένος bellosbluepagourix

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 12
    • Προφίλ
Απ: Συνθηματα- Κερκιδα
« Απάντηση #158 στις: Τρι 28 Δεκ 2010 19:51 »
παιδες ακουστε αυτο στο 1:00 και σκευτητε το με ΠΑΣ ΟΛΕ
apep Vs APOEL ULTRAS

Αποσυνδεδεμένος HarMPas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.127
    • Προφίλ
Απ: Συνθηματα- Κερκιδα
« Απάντηση #159 στις: Τετ 12 Ιαν 2011 21:40 »
Έχει συνθήματα ο ΠΑΣ ΓΙΑΝΝ-ΝΑ;
ΠΑΠΑΡΙΑ  ΗΛΙΑΣΤΑ ΕΧΕΙ.
Εγώ είδα πάλι μια κερκίδα τσ π……... με τν ίδια μπακετα.

Απ τν αρχνή ως τ διακοπή απ έκαμε το ρουφιανάκι μας, ακούονταν τρία συνθήματα (τέσσερις – πέντε φορές, άιντε εφτά, όχι παραπαν το έκαστο).
1.   Οφη Καργιόλη Γαμιέται Η Κρήτη Όλη.
2.   Κιάσσο Μπινέ Πουτάνας Γιέ.

Τα πήραμε τα Γιάννινα μάτια πολλά το λένε (το ξέρτε παρακατ;).

Ακούσκαν βεβαια κι τα ιερά, τα βασικα συνθήματα  τα Πασπαράδοτα, τα Πασπαρτού συνθήματα κι τα εντελώς άσχετα με τον ΠΑΣ, τα επίσημα συνθήματα τσ κερκίδας απ ψέλνε κι τα Κανοναρχάνε οι Πρωτοψάλτες, οι Πρωτολαμπαδάριοι κι τα γκυβερνάν οι Πρωτονοτάριοι.
Συνθήματα απ κοντεύνε να γίν-ναι Πατερ Ημα μιας Κακομοίρας ομάδας,  απ καντάντσε να τραγουδιέται κι να στιχοπλοκιάζετ η Δόξα τσ, απ οπαδούς που εκφράζνε τν εσωστρέφειά τσ, τν ιδιοτέλεια τσ κι τν υποτέλειά τσ στο παρελθόν κάποιων εποχών κι με το ανιστόρτο, το (α)Πας κάποιων νέων ντενουαριών.
1.   Δεν παντρεύομαι … 
2.   Τον πήραν το γέρο μ …
3.   Μαστουρωμένος θαειμαι …
… κι άλλα άσματα, σια πέρα βρέχει κάτι ψιλά ευρα σε κέρματα κι χαρτούρα.

(ξέρω ότ είν μεταφορικά τα συνθήματα κι δεν έχνε σχέση με τν φυσιολογία των τραγουδιστών, αλλά έχει σχέση με το μέλλον τσ Ομάδας μας)

Κατοπ κι για 68΄ μούγκα,  σαν τα μαξούμια απ κλείν-νε τα μάτια για να κρυφτούν.

Αυτήνες τσ Μαλακίες ακούω συνέχεια σ αυτήνη τν κωλοκερκίδα οπ κι πάνω, μέσα – όξω κι χρόνια 10 τώρα, λες κι είμεστε απ το Δεντροπόταμο.
Ούτε όμάδα φυλακών χουλιγουντγιανης ταινίας να είμεσταν.
Έχει ψωμί αυτήνη η δλειά όμως. Έχει μπέχο το Χούλιγκαουντ. Μετράς κατόπ.

Γι ταύτο εμείς πααίνμε σόλο στο γήπδο, επειδής είμεστε ξεροσφύρδες κι άσημοι.

Πέτε μ εσείς αν αυτά είν συνθήματα οπαδών ομάδας απ τ λεν ΠΑΣ ΓΙΑΝΝ-ΝΑ.

Μη παντρεύεσαι ωρέ πεισόδιο.
Τι τον θέλς τον τρελλογιατρό ωρέ σιέμο;
Πασόμετρο, απ τα κανονκά, θέλς ωρε νουμρο.
Απ υποστηρίζεις εσύ ομάδα.

Κι όποιος εχει αντίρρησ να γραφτεί στο Πας τζιααρ για κλείσμε ραντεβού τετ α τες κι ματαξεγράφεται ειρήστω εν παρόδω.

Πέτε μ εσείς αν αυτά τα συνθήματα, αφοράν τη δλειά τ Διμόλη, τον όρκο των παιδιών να παίξνε τ μπάλα (Ντάσιο, Πάντο, Κώτσιο, Μπάκα κτλ. κι ΟΛΩΝ των νέων παιδιών) παιδιά  απ ορκίσκαν τον Ιούνιο να κάτσουν σαν καλή παρέα στν ομάδα κι με σύμφωνς όρς κι να τα δώσουν όλοι,  για όλα. (ο Κώτσιος ρα, απ τον πούλαε ο Μαστόροβιτς κ.τλ.π.)

ΔΕ ΜΑΣ ΓΕΛΑΣΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ
ΕΜΕΙΣ ΤΣ ΓΕΛΑΣΑΜΑΝ

Πέντε «μπάφοι» όμως, απ δεν ξέρνε τι ειν ο Μπάφος κι ο Τάφος κι τσ χρειάζται κατακεφαλιές για στρωσνε, μας καν-νε Ο,Τ  ΘΕΛΝΕ.
(διοτι αυτήνη η εντύπωσ περάει)

ΠΕΝΤΕ ΜΕΧΡΙ ΕΝΑΣ ΦΤΑΝ-ΝΕ ΚΙ ΠΕΡΣΣΕΥΝΕ ΓΙΑ  ΝΑ  ΠΑΡΝΕ  ΤΟΝ  ΠΑΣ - ΑΓΙΑΞ ΑΠ  ΤΝ  Β΄  ΚΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΝ-ΝΕ ΣΤΟ  ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ,  ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΣΑ.

Πρέπει να τν απαρατήκει τν ΟΜΑΔΑ ο ΧΒ.
Ειν ανίκανος να μας φλάξει.
Ειν πράματα αυτά τώρα;

Αποσυνδεδεμένος bouzbas

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 75
    • Προφίλ
Απ: Συνθηματα- Κερκιδα
« Απάντηση #160 στις: Πεμ 13 Ιαν 2011 01:12 »
bello, ωραίος ρυθμός αλλά
vazela-ARIS TELIKOS KYPELOU mia omada ston kosmo agapw
http://www.youtube.com/watch?v=VoiqwNgKESg#t=0m52s
...
HarMPas
δεν διάβασα όλο το post σου, αλλά σχετικά με αυτά που διάβασα στην αρχή...
συμφωνώ μαζί σου, σε ότι αφορά στο πλήθος και την ποιότητα των συνθημάτων ΑΛΛΑ
μήπως θα πρέπει πρώτα να γίνει κάτι με τους συνδέσμους??
Εντάξει, ώρες ώρες είναι δύσκολο να συγχρονιστεί το πέταλο με την παλιά και να χάνει κάνα δυο sec (πράγμα που ακούγεται άσχημα, και στο γήπεδο αλλά και από την tv)
αλλά το να λένε άλλα συνθήματα στο πέταλο και άλλα στην παλιά σε κάνει να λες "τι διάολο"....
όσον αφορά τα συνθήματα τώρα, χρειάζεται πολύ δουλειά και κυρίως άτομα με ταλέντο στο στίχο, γιατί ρυθμό βρίσκεις από παντού...αλλά ο στίχος είναι μεγάλη υπόθεση!

Αποσυνδεδεμένος ΠΑνουργοΣ

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 273
    • Προφίλ
Απ: Συνθηματα- Κερκιδα
« Απάντηση #161 στις: Πεμ 27 Ιαν 2011 01:30 »
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΦΕΤΟΣ ΕΧΟΥΜΕ <ΠΑΡΑΓΕΙ> ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΥΝΘΗΜΑΤΑ ΛΟΓΩ ΤΗΣ <ΨΟΦΗ> ΚΑΤΑ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΟΣΤΟ Κ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ.
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΑΥΤΗ Η ΚΟΝΤΡΑ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΤΗΡΩ ΠΩΣ ΟΛΟΕΝΑ Κ ΒΑΘΑΙΝΕΙ.ΤΑ ΜΙΣΗ ΔΕ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΣΕ ΚΑΛΟ,ΜΟΝΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝ.
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΑΝ ΟΠΑΔΟΙ ΜΕ ΦΑΝΤΑΣΙΑ,ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ,ΕΦΕΥΡΙΤΙΚΟΤΗΤΑ ΣΥΝΘΗΜΑΤΩΝ Κ ΜΟΝΑΔΙΚΟΤΗΤΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ.ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΑΤΑΚΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΠΙΟ ΖΩΗΡΑ.
ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΣ ΓΕΜΑΤΟ ΠΑΝΟ ΑΠ'ΑΚΡΗ Σ'ΑΚΡΗ ΤΟΥ, ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ <ΓΥΜΝΑ>.
ΑΣ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΝ ΛΙΓΑΚΙ Κ ΠΑΡΕΕΣ ΑΤΟΜΩΝ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΓΗΠΕΔΟ,ΟΙ ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ ΜΑΣ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΚΑΛΟ ΒΑΘΜΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ.ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΠΑΝΟ Η' ΣΗΜΑΙΑΚΙ ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΦΕΡΝΕΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Κ ΠΑΛΙΟ ΑΛΛΩΣΤΕ ΓΙΆΥΤΟ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΑΜΕ Η΄ΤΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑΜΕ.
ΟΧΙ ΞΑΝΑ ΒΑΡΕΛΟΤΑ,ΚΡΟΤΙΔΕΣ Κ.Α. ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ,ΕΠΙΠΡΟΣΘΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΩΣ ΕΠΙΚΥΝΔΥΝΑ ΤΟΣΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΑ ΠΕΤΑΝΕ ΑΦΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΓΝΟΙΑ ΚΙΝΔΥΝΟΥ ΤΟΣΟ Κ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΑΓΩΝΑ Κ ΟΧΙ ΠΟΛΕΜΟ.
ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΩ ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΚΡΩΤΙΡΙΑΣΜΕΝΑ ΔΑΚΤΥΛΑ ΤΗΣ  ΑΤΥΧΟΥΣ ΣΕΚΙΟΥΡΙΤΙ ΣΤΟ ΟΑΚΑ ΠΕΡΣΥ ΠΟΥ ΘΑ ΤΙΣ ΘΥΜΙΖΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΜΥΑΛΟΣ ΤΟ ΠΕΤΑΞΕ ΓΙΑ ΝΑ <ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΘΕΙ> ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ Κ ΜΟΝΟ.
ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΧΑΡΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΙΝΑΙ ΑΚΥΝΔΙΝΑ Κ ΑΣΦΑΛΩΣ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ ΠΑΡΑ ΚΑΠΝΟΓΝΟΝΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ΡΗΤΑ ΕΝΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟΥ.
ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΟΜΑΙ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΑΝΑΒΟΥΝ, ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΣΒΗΣΑΝ ΑΠΟ ΤΗ ΜΝΗΜΗ ΤΟΥΣ ΠΩΣ Κ ΦΕΤΟΣ ΕΙΧΑΜΕ ΜΙΑ ΣΥΛΗΨΗ ΟΠΑΔΟΥ ΜΑΣ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΚΑΠΝΟΓΟΝΟΥ ΜΕ ΠΟΙΝΗ 15 ΜΗΝΩΝ ΜΕ ΑΝΑΣΤΟΛΗ Κ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ ΕΙΣΟΔΟΥ ΣΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΑΦΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ Η ΟΜΑΔΑ.ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΩΣ ΟΥΤΕ ΖΩΓΡΑΦΙΣΤΟ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΔΕΙ ΚΑΠΝΟΓΟΝΟ Ο ΤΥΠΟΣ,ΠΑΡΟΛΑ'ΑΥΤΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΑΝΑΒΟΥΝ.
ΜΙΑ ΤΡΟΜΠΕΤΑ ΠΟΥ ΝΑ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΔΙΝΕΙ ΑΛΛΗ ΧΑΡΗ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ,ΚΑΤΙ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΠΕΡΣΥ ΣΕ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΟΜΩΣ ΜΑΤΣ,ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΠΑΙΖΕ ΣΤΡΑΤΙΩΤΗΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΣ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΣ ΗΤΑΝ.
ΜΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑ Κ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΣΤΗ ΚΕΡΚΙΔΑ ΤΗΣ.ΜΗΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΟΜΠΕΤΙΣΤΑΣ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ Κ <ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ> ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ? ΑΣ ΑΠΟΘΕΣΩ ΤΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΦΙΛΑΘΛΟ ΤΟΤΕ ΜΗΠΩΣ Κ ΦΙΛΟΤΟΜΙΘΕΙ.
ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΣΚΕΨΗ,ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΗΜΑΙΑΚΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΟΝΤΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΕΡΚΙΔΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑ ΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑΣ,ΝΑ ΕΠΑΝΑΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ ΟΜΩΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΑΓΩΝΑ ΑΦΟΥ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΝΤΑΙ Π.Χ. ΚΑΤΑ ΤΗ ΕΞΟΔΟ.ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΑΘΕΡΑ ΩΡΑΙΑ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ Κ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΤΣ.
ΒΑΣΙΚΟ ΕΙΝΑΙ Κ Η ΟΜΟΙΟΧΡΩΜΙΑ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ,ΒΑΛΕ ΤΟ ΜΠΛΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΑΣ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΧΡΩΜΑ ΝΑ ΦΟΡΟΥΝ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ.
ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑΔΩ ΤΥΠΟΥΣ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΥ ΝΑ ΦΟΡΑΝΕ ΡΟΥΧΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ,ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ Κ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΚΟΜΑ.ΙΣΩΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΚΡΙΝΩ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΤΑ ΦΟΡΑΤΕ ΕΝΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟΥ.
ΑΣ ΜΙΜΗΘΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΛΕΣ ΕΝΕΡΓΙΕΣ ΟΠΑΔΩΝ ΑΛΛΩΝ ΟΜΑΔΩΝ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΦΕΡΝΟΝΤΑΣ ΤΕΣ ΣΤΑ ΜΕΤΡΑ ΜΑΣ Κ ΣΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΜΑΣ.

Ο ΔΡΟΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΥΣ...ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΜΟΛΙΣ ΑΡΧΙΣΕ...
>Είμαι για σένα ο πιστός παγουράς,μες στη καρδιά μου είναι μόνο ο ΠΑΣ,κι όταν γεράσω πάλι θα με εδώ,πλάι σου δίπλα απ'τό πρώτο λεπτό.
>Πότε μου γάβρος δεν θα γίνω εγώ,ούτε χανούμι,ούτε βαζελός.Ούτε γριά,ούτε παοκτσής,ούτε σκουλήκι,ούτε οφητσής.
Μόνο ΠΑΣ θα είμαι εγώ,ποκίτη βάλτο στο μυαλό!

Αποσυνδεδεμένος Steve-ToRosLoCosS

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 343
    • Προφίλ
Απ: Συνθηματα- Κερκιδα
« Απάντηση #162 στις: Πεμ 27 Ιαν 2011 02:15 »
Λοιπον τα χω πει 500 φορες.ΜΕρικα απλα πραγματα ν γινει ωραια δουλεια.Ποσο δυσκολο ειναι ν κατσουμε 2 ωρες να κοψουμε δυο εφημεριδες......δηλαδη δεν αναβουμε που δεν αναβουμε καπνογονα,στρομπο και τετοια- που κατ εμε δινουν αλλη αιγλη στο γηπεδο γιατι δεν ειναι για μας τους οπαδους πολεμικα εφοδια αλλα τροπος να γινεται ωραια ατμοσφαιρα να καβλωνουμε να  βγαζουμε γουστο-ας πεταμε τουλαχιστον5 χιλαιδες χαρτακια και 1000 κορδελες.Δηλαδη μπανουν οι οαμδες μεσα και ακους ενα χειροκροτημα και ενα Γιαννεναρααα-ομαδαραααα...πολυ κρυο!Δηλαδη θεληση θελει και τιπτοα παραπανω.....ν τα βρουν οι συνδεσμοι μετα να φτιαξουν απο 200 σημαιακια (αλλα ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ ΜΕ ΦΟΦΗ) να γινεται δουλεια ρε παιδι μου η πιο λιγες μεγαλες σημαιες!Με τα πανια ελεος......βλεπεις στη μεγαλη 100 μετρα τσιμεντο....δλδ δεν ειναι δυσκολο στη χειροτερη να παρς ενα παλιο σεντονι και να γραψεις ΠΑΣ!Γιατι ολοι μας λεμε ας τα κανουν οι αλλοι....αν ο καθεανς αναλογιστει τις "ευθυνες" του στο γηπεδο ολα θα ομορφηνουν χωρις κοπο!θεληση θελει!

Υ.Γ) Για καπνογονα δεν μιλαω στο φορουμ για ευνοητους λογους,,,,θα πω μονο οτι δεν ειμαστε εγκληματιες...και θα αναφερω το ρητορικο ερωτημα....Πως οι "μεγαλες ομαδες" περνανε στο γηεπδο τοσα πολλα καπνογοναα??.......
Υ.Γ )2 Αν δεν ενωθει ο κοσμος δεν γινεται δουλειαα.....οταν ακουω για μοδατους γιαννεναρες και τετοια μου γυριζει το αιμα στο κεφαλι...βιδωνω...ολοι ΠΑΣ ειμαστε!
Υ.Γ) 3 Μην ντρεπεστε να φωναξετε στο γηπεδο...δεν σας κατακρινει κανεις...και δεν φωναζετε για μας αλλα για την ομαδα σας!
Υ.Γ) 4 αν δεν σταματησουμε τις μαλακιες και δεν κανουμε προσπαθειες θα γινουμε αυτα που κοροιδευαμε....δυστυχως!
Υ.Γ) 5 Η ομαδα θα ανεβει...το καλοκαιρι ειναι ευκαιρεια για συζητησεις διαλογο και συνεδρια.......Πρεπει να επανεξετεσουμε ορισμενα ζητηματα περι κερκιδας......
Υ.Γ) 6 Κοψτε πια την καραμελα με τη φοφη...επειδη αν εξαιρεσεις τα 5 γνωστα συνθηματα που εχουμε δεν υπαρχει ποικιλια....λεμε για τη φοφη!....και μενα με τεντωνει η κολομαδα...την εβρησα αλλα φτανει......Βγαλτε συνθηματα ολο και καποιος εχει ταλεντο....εχω κατσει πολλες φορες και δεν τα καταφερα...δοκιμαστε!
Υ.Γ 7) Ξερω οτι δεν θα σας αρεσσει το ποστ μου αλλα δυστυχως ειναι η αληθεια και η αληθεια ειναι πικρη......Ολοι αγαπαμε τον ΠΑΣ...ας χαλασουμε λιγο χρονο με θεληση να φτιαξουμε ορισμενα ζητηματα
Υ.Γ8) Γαμιεστε ολοι ΜΟΝΟ ΠΑΣ(και ας φαω μπαν) :mono: :mono:

Αναστασιάδης: «Θα κάνω μια έκκληση, κοιτάξτε να τα βρείτε στα Γιάννινα και να ενωθείτε.» .

Αποσυνδεδεμένος nick

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 622
  • Same old city, same old tale
    • Προφίλ
Απ: Συνθηματα- Κερκιδα
« Απάντηση #163 στις: Πεμ 27 Ιαν 2011 03:23 »
Τοσα συνθηματα εχουν βγει και ποτε δεν ακουστηκαν στο γηπεδο κι αυτο δεν εγινε λογω του οτι ήταν ασχημα τα συνθηματα αυτα . Ποιος πραγματικα ειναι ο λογος ?
Μονο ο τρελογιατρος αντε κι 1-2 ακομα κατσανε  και φετος τα αντιφοφικα.
Μην περιμενετε οι ταλαντουχοι νεοι να ενθαρρυνθούν απο αυτες τις καταστασεις .

Αποσυνδεδεμένος Steve-ToRosLoCosS

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 343
    • Προφίλ
Απ: Συνθηματα- Κερκιδα
« Απάντηση #164 στις: Πεμ 27 Ιαν 2011 03:34 »
Νικ ξερεις τα χουμε ξαναπει εμεις......το πα και στο παραπανω ποστ...θεληση να υπαρχει και ορεξη και ολα γινονται..... :mono:
Αναστασιάδης: «Θα κάνω μια έκκληση, κοιτάξτε να τα βρείτε στα Γιάννινα και να ενωθείτε.» .

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: Συνθηματα- Κερκιδα
« Απάντηση #165 στις: Πεμ 27 Ιαν 2011 04:15 »
Ειλικρινα καποιοι απο εσας δεν ξερετε τι λετε.. Καταρχην τα βαρελοτα να απαγορευθουν πρωτα στις αποκριες και στις προεκλογικες συγκεντρωσεις και μετα στα ταρταν ενος γηπεδου. Η γυναικα δεν εχασε κανενα δαχτυλο, το νυχι της εχασε που της ξαναβγηκε. Ατυχες περιστατικο ΝΑΙ αλλα μην δινουμε εκταση. Στις αποκριες γινονται x100 αυτα και δεν τα εχει αναφερει κανεις.

Να μην αναβουμε καπνογονα? Επειδη το απαγορευει ο νομος. Μαλιστα. Επισης ο νομος απαγορευει τους αναπτηρες και τις ομπρελες, οποτε και το καπνισμα και την προστασια απο τη βροχη. Αφου θελετε νομο παρτε νομο, και καθηστε χωρις αντιδραση επειδη ετσι μας τον σερβιραν οι 300.

Οποιος θελει χαρτακια να κοψει ενα πακο για τον εαυτο του. Ας σκισει το περιοδικακι που δινετε πριν το ματς η το εισιτηριο. Το αποτελεσμα θα ειναι τελειο. Οχι μονο λογια.

Οποιος θελει σημαιες ας δωσει κανα φραγκο στα παιδια που καθονται και χανουν τον χρονο τους για να τις φτιαξουν.

Οποιος θελει συνθηματα να κατσει να βγαλει. Ευκολο ειναι. Οχι μονο να βλεπουμε βιντεο των αλλοθρησκων απο το youtube και να λεμε ποσο μπροστα ειναι. Τα συνθηματα που εχουν βγει εχουμε προσπαθησει απειρες φορες να τα πουμε αλλα οι περισσοτεροι που εδω μεσα μιλατε στο γηπεδο ντρεπεστε να τα ξεκινησετε.

Και μα το ΘΕΟ, ΠΟΥ ΕΙΔΑΤΕ ΑΛΛΟΘΡΗΣΚΗ ΜΠΛΟΥΖΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ? ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΙΣ ρε πασα.. Μην τα γραφεις αυτα εδω μεσα τα βλεπουν και κατι τυροτσατσοι και μας κοροιδευουν.

Πανια λιγα, δεν θελουμε πολλα εχουμε. Γιατι εχεις το πανι οκ, αλλα το πανι εχει ευθυνη και μπορει να χαθει ευκολα.

Ρουχα ενταξει οτι θελει θα φορεσει ο καθενας στο γηπεδο αλλα καλο θα ηταν να φοραμε χρωματα κοντα στο μπλε που ειναι το χρωμα μας. Κατι ροζ πρασινα κοκκινα σε αλλο γηπεδο. Αλλα οτι θελει ο καθενας, δεν εχουμε χουντα.

Οι συνδεσμοι θα τα βρουν. Υπομονη.

Δεν κερδιζουμε τιποτα απο αυτο το topic. Καλυτερα να κλειδωθει.
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 27 Ιαν 2011 04:19 από Siatrovouni »
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος lemorsero

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.433
    • Προφίλ
Απ: Συνθηματα- Κερκιδα
« Απάντηση #166 στις: Πεμ 27 Ιαν 2011 11:00 »
Ρε τι διαβάζω πρωί πρωί και θα μου πέσουν τα μαλλιά...

Ακούς εκεί μπλούζες άλλων ομάδων. Που τις είδες ρε μεγάλε και εμείς δεν έχουμε δει ποτέ? Εκτός και αν αναφέρεσαι σε φόρμες ομάδων από το ερασιτεχνικό πρωτάθλημα που έχω δει και τώρα και παλαιότερα.

Όπως πέρσι που κάποιος έγραψε οτι στο ματς με τον ατρόμητο δεν θα έχει ούτε 1000 άτομα επειδή την ίδια ώρα έπαιζε παο-οσφπ (5-6 αγωνιστικές πριν το τέλος που αρχίζαν όλα τα ματς την ίδια ώρα).
Και στο ματς με τον ατρόμητο είχε 7.000 λαό με κόσμο ακόμα και στην 7 για πρώτη φορά πέρσι.

Παράθεση
Δεν κερδιζουμε τιποτα απο αυτο το topic. Καλυτερα να κλειδωθει.
+100000000

ΥΓ. Κάτι τελευταίο όμως πριν το λουκέτο που αφορά κερκίδα.
Εδώ και χρόνια πίστευα οτι στις μικρές κερκίδες του γηπέδου με τα 5 σκαλιά δεν μπορεί να γίνει κάτι σοβαρό.

- Επειδή είναι μακρόστενες αργούν πολύ να συγχρονιστούν τα συνθήματα.
- Τα καπνογόνα ποτέ δεν φαίνονται καλά, με τον καπνό να καταλήγει στις πίσω πολυκατοικίες και όχι σε ψηλότερα σκαλοπάτια κερκίδας.
- Επίσης τα καπνογόνα φαίνονται ωραία μόνο όταν είναι σε απόσταση.
- Οι μεγάλες τετράγωνες σημαίες έχουν μεγαλύτερο ύψος από τις κερκίδες και αυτό κάνει μπαμ και δε φαίνεται ωραίο.
- Ακόμα και στην 7 απ' ότι θυμάστε οι παλαιότεροι υπήρχαν αρκετά προβλήματα και ουσιαστικά κερκίδα γινόταν μόνο στο χώρο κοντά στην είσοδο της 7.
- Σε συζήτηση με αρκετό κόσμο είχαμε καταλήξει στο συμπέρασμα οτι το μόνο που μπορεί να γίνει σε κερκίδα με 5 σκαλιά και να φανεί καλά, είναι το λεγόμενο "κύμα" (σε στυλ μέξικο '86). Και αυτό όμως θα καταντούσε βαρετό. Και από ένα σημείο και μετά έγινε "αμερικανιά" παρά την μουντιαλική του προέλευση.

Στο ματς με τον οφη είδα κάτι από τους ΑΡ που μου άρεσε και δεν το είχαμε σκεφτεί. Μικρές σημαίες ανά 2-3 άτομα σε στυλ "προεκλογική συγκέντρωση του '80" και ΜΟΝΟ άλλες 1-2 μεγαλύτερες σημαίες και ΜΟΝΟ 2-3 καπνογόνα σε απόσταση το ένα από το άλλο.

Αυτό είναι τελικά η απάντηση στο τι μπορείς να κάνεις σε κερκίδα με 5 σκαλιά...
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 27 Ιαν 2011 11:09 από lemorsero »

Αποσυνδεδεμένος dimitris_kzn_pas7

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 206
    • Προφίλ
Απ: Συνθηματα- Κερκιδα
« Απάντηση #167 στις: Πεμ 27 Ιαν 2011 12:21 »
Ο φιλος πρεπει να εννοει αυτο που ειπε ο προλαλησας lemorsero!
Φορμες  απο τοπικες εχω δει κ γω οπως επισης κ φανελες-φουτερ απο ομαδες οπως η ζανκτ παουλι,μαρσειγ,ρεαλ,μπαρτσελονα κ απο εθνικες ομαδες!
Πιστευω οτι οταν βοηθαει ο καιρος κ δεν χρειαζεται να βαλεις μπουφαν,η κερκιδα εχει μπλε χρωμα...
θυμηθειτε περσι κατι ματς με χανουμια,βαζελους,πανθραξ,ατρομητο που μου ρχοντε τωρα στο μυαλο κ ειχε καλο καιρο, υπηρχε μεγαλη ομοιομορφια...

ΥΓ: Α ισως να εχει δει καποιους τζεδες με φανελα της ομαδας του Ηρακλειου :joker:

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.816
    • Προφίλ
Απ: Συνθηματα- Κερκιδα
« Απάντηση #168 στις: Πεμ 27 Ιαν 2011 16:18 »
φανελες απο ομαδες τοπικου πρωταθληματος(φορμες κυριως) λογικο ειναι να υπαρχουν και δεν ειναι κακο.
επισης εμενα δεν θα με χαλουσε να ερθει ενας γρεβενιωτης με την φανελα του πυρσου να δει ενα ματς ή ενας καλαματιανος με την φανελ της καλαματας. αν και ποτε δεν εχει γινει αυτο.

Τωρα φανελες των λεγομενων 6-7 ομαδων ΠΟΚ-θεσ/νικης +ΑΕΛ εγω δεν εχω δει ποτε στην κερκιδα μας

στην πολη ναι
στο γηπεδο ποτε

Αποσυνδεδεμένος astralon

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.817
  • Plavo srce
    • Προφίλ
Απ: Συνθηματα- Κερκιδα
« Απάντηση #169 στις: Σαβ 29 Ιαν 2011 16:21 »
Να μην αναβουμε καπνογονα? Επειδη το απαγορευει ο νομος. Μαλιστα. Επισης ο νομος απαγορευει τους αναπτηρες και τις ομπρελες, οποτε και το καπνισμα και την προστασια απο τη βροχη. Αφου θελετε νομο παρτε νομο, και καθηστε χωρις αντιδραση επειδη ετσι μας τον σερβιραν οι 300.

Paok FC - Olympiakos FC, Teams Entry with Burning Torches - Eisodos Omadwn (HQ)

-Φανταστική ατμόσφαιρα δεν λέω-
...αλλα εγω το λέω εδώ και καιρό
ζούμε σε κράτος-μπουρδέλο....

-Στην Βέροια,
οι ....κρίνοντες και ...αποφασίζοντες
φαίνεται είναι πιο πολύ ....''μάγκες'' φαίνεται
απο ότι στην Σαλλλονίκη....

-Πολλά κιλά απο κάτω ρε παιδί μου...

-Το ίδιο και οι κόρακες.... (είδαν μπουνιά στους Ζωσιμάδες κατα τα άλλα)...
-Το ίδιο και οι αδέκαστοι ανεξάρτητοι δικασταί.....
-Το ίδιο και οι γυπαετοί  (με το αλάνθαστο μάτι) των γηπέδων μας , οι παρατηρητές αγώνων...
-Και άλλοι ...και άλλοι ....

-Βλέπετε λοιπόν
πόσοι μπερδεύονται σε έναν αγώνα....

-Τι να λέμε ρε σύνταυροι...

-Αλλα να ξέρετε
και ο Άγιος, Φοβέρα Θέλει....

 
KE EN EUROPA KIERO VERTE KE ASI VOLVERME LOKO'

Αποσυνδεδεμένος nick

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 622
  • Same old city, same old tale
    • Προφίλ
Απ: Συνθηματα- Κερκιδα
« Απάντηση #170 στις: Κυρ 06 Φεβ 2011 15:25 »
Aκουστηκε και στην 9 το " Περασε μολις μια βδομαδα ... " χθες .

Αποσυνδεδεμένος Euskadi

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 132
    • Προφίλ
Απ: Συνθηματα- Κερκιδα
« Απάντηση #171 στις: Κυρ 06 Φεβ 2011 19:28 »
και το "μεχρι την ακρη του κοσμου " στο πεταλο.
για να δουμε αν θα εχει συνεχεια...
Ί δ ω μ ε ν ...

Αποσυνδεδεμένος HarMPas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.127
    • Προφίλ
Απ: Συνθηματα- Κερκιδα
« Απάντηση #172 στις: Κυρ 06 Φεβ 2011 22:22 »

Τι να κάμω, απ δε ξέρω να δηγάω αροπλάνο
Για τον ΠΑΣ μ, δεν έχνε τρένο εδώ σια πάνω
Μόν έχν ένα λικοφόρο υδροπλάνο
κι για ταύτο αεροδρόμια δε πιάνω

Τώρα παίρω ρε χαμούρια σούπιρ Μιγκ
και πητάω με τα παγούρια σούπιρ Λιγκ

Κι αν δε μάθω κι αν ξέρω να δηγάω αροπλάνο
κάτι χλιάδες ρα αλεξίπτωτα γαλάζια
μι τον Ταύρο και τα ρέστα στα μπαγκάζια
μπάφα μπούφα θα τνε πέφτνε μες στ Ποκάδες
σα κομάντα αχπάν στ κερκίδα οι Παγράδες

Για τον ΠΑΣ δεν έχνε τρένο εδώ σια πάνω
Φακδιμόλ τώρια στο  Μιγκ  το αροπλάνο
Με τον Αγιαξ Πας Ολέ κι μι τ Ταύρου τα πελέ
κι βαράω τσ σούπιρ Λιγκ του λουξ χαλέ

Με το Νέο ΠΑΣ θ ανβώ κι σ αροπλάνο
Κι ο Πασμπέχος θα μας γλέπ απ έκει αχπάνω
Κι ο Λεό μας για χαλόνια θα χει κουμάντο

Μ αροπλάνο σούπιρ Μιγκ
τώρια ανβαίνω στ σούπιρ Λιγκ
Φακδιμόλ στη Φούτμπο Λιγκ

Αποσυνδεδεμένος ΠΑνουργοΣ

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 273
    • Προφίλ
Απ: Συνθηματα- Κερκιδα
« Απάντηση #173 στις: Τετ 16 Φεβ 2011 16:06 »
ΑΓΙΑΞ ΓΕΡΑ
ΠΑΙΞΕ ΚΑΛΑ
ΚΑΝΕ ΜΑΣ ΚΑΛΑ  Χ3
ΠΑΜΕ ΞΑΝΑ        Χ4
ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ       Χ4

ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΥΝΤΑΥΡΟΙ? 
>Είμαι για σένα ο πιστός παγουράς,μες στη καρδιά μου είναι μόνο ο ΠΑΣ,κι όταν γεράσω πάλι θα με εδώ,πλάι σου δίπλα απ'τό πρώτο λεπτό.
>Πότε μου γάβρος δεν θα γίνω εγώ,ούτε χανούμι,ούτε βαζελός.Ούτε γριά,ούτε παοκτσής,ούτε σκουλήκι,ούτε οφητσής.
Μόνο ΠΑΣ θα είμαι εγώ,ποκίτη βάλτο στο μυαλό!

Αποσυνδεδεμένος HarMPas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.127
    • Προφίλ
Απ: Συνθηματα- Κερκιδα
« Απάντηση #174 στις: Τετ 16 Φεβ 2011 16:22 »
ΑΓΙΑΞ ΓΕΡΑ
ΠΑΙΞΕ ΚΑΛΑ
ΚΑΝΕ ΜΑΣ ΚΑΛΑ  Χ3
ΠΑΜΕ ΞΑΝΑ        Χ4
ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ       Χ4

ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΥΝΤΑΥΡΟΙ?

μ αρέσ

αλλά να βανες κι το μέτρο
απ θα το λέμε

σαν ποιό τραγούδ ας πούμε;