Αποστολέας Θέμα: Συνθηματα- Κερκιδα  (Αναγνώστηκε 177271 φορές)

Αποσυνδεδεμένος vagge-lakis-buffon

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.090
    • Προφίλ
    • http://oi42.tinypic.com/x0scud.jpg
Συνθηματα- Κερκιδα
« στις: Τρι 09 Φεβ 2010 22:34 »
Για να μην ξεχναμε κα το θεματακι που υπηρχε στον παλιο χωρο του φορουμ....

Τοποθετουμε συνθηματα και ιδεες για την κερκιδα στο γηπεδο ωστε καθε αγωνιστικη να εχουμε μια καλη συναμα ομορφη και εντυπωσιακη κερκιδα !  :mono:
Απογονοι των Σουλιωτων Γιαννιωτες λεονταρια, δειξτε και στο ποδοσφαιρο πως ειστε παλικαρια

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: Συνθηματα- Κερκιδα
« Απάντηση #1 στις: Κυρ 14 Φεβ 2010 16:42 »
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος ΛΟΚΟ

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.846
    • Προφίλ
    • Γιαννενάρα
Απ: Συνθηματα- Κερκιδα
« Απάντηση #2 στις: Κυρ 14 Φεβ 2010 19:58 »
Ρε siatro έλεος.
Εχουμε τις καλές μας μετά απ' το χτεσινό, μπαίνουμε να διαβάσουμε τπτ και μας βάζεις βίντεο με τους μποφόρ πολλά κι απαγορευτικά, επειδή ένας γρόθος νομίζει ότι μας την είπε;
Μόνο και μόνο ότι έκατσε και ασχολήθηκε πόσες ώρες για να μάσει - φτιάξει το βίντεο υποτίθεται για να "μας την πει", δείχνει πόσο κόμπλεξ κουβαλάει. Και κάθεσαι και ασχολείσαι και όχι μόνο αυτό ...μας κάνεις να ασχοληθούμε όλοι και έχουμε που έχουμε τα σκατά στο κεφάλι, θα κάνουμε αεροπλάνο και κανα ψι απτο παραθύρι κι άι τρέξε να βρεις καινούργιο μετά.
ΑΜΑΝ, μην ασχολείστε με τον κάθε ηλίθιο.

Αποσυνδεδεμένος Blue_Nec_777

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 110
  • pas7peiraiasfans reee
    • Προφίλ
Απ: Συνθηματα- Κερκιδα
« Απάντηση #3 στις: Παρ 19 Φεβ 2010 16:04 »
ήμουνα κοΜΠΛΕ, ήμουνα καλά Γιαννενάρα μου μέχρι που 'ρθες στο μυαλό
μου είπανε πολλοί να το ξανασκεφτώ,να ξεκόψω γιατί δεν υπαρχει αντίδοτο
το σκέφτηκα καλά, δεν έχω επιλογή από τη στιγμή πούρθες στη ζωή μου εσύ
δεν έχεις γιατρικό στ@ρχήδι@ μου τα δυο για την πάρτη σου πάω στο τρελάδικο

το εβγαλε ενα παιδι στο fb και λεω να το προοθησουμε.ξερω οτι ειναι μεγαλο και οτι το λενε οι γαυροι και τα μΠΑΟΚια αλλα ειναι πολυ καλη προσπαθεια... τι λετε? :pashat:
EDIT: ξεχασα να σας πω τον ρυθμο...
Ολυμπιακός - Ηρακλής 1-1...δεν είμαστε καλά...

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.051
    • Προφίλ
Απ: Συνθηματα- Κερκιδα
« Απάντηση #4 στις: Παρ 19 Φεβ 2010 16:11 »
Γιατί παίρνουμε μόνο τα έτοιμα;Δεν μπορούμε να βγάλουμε κανένα δικό μας που να μην το έχει πει κανένας;Επίσης γιατί δεν χρησιμοποιούμε τοπικούς ρυθμούς από μουσική και τοπικές λέξεις;Να έχει και λίγο το τοπικό στοιχείο η κερκίδα.

Αποσυνδεδεμένος Blue_Nec_777

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 110
  • pas7peiraiasfans reee
    • Προφίλ
Απ: Συνθηματα- Κερκιδα
« Απάντηση #5 στις: Παρ 19 Φεβ 2010 16:24 »
γιατι δεν βλεπουμε καμια αλλη προταση. αυτα μας ερχονται στο μυαλο αυτα φωναζουμε.δωστε και εσεις καμια ιδεα και αφηστε μονο τα γιατι !!

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.051
    • Προφίλ
Απ: Συνθηματα- Κερκιδα
« Απάντηση #6 στις: Παρ 19 Φεβ 2010 16:27 »
Δεν το είπα για να στην πω.Ιδέα πέταξα.Πιστεύω μπορούμε να βγάλουμε συνθήματα.

Αποσυνδεδεμένος Blue_Nec_777

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 110
  • pas7peiraiasfans reee
    • Προφίλ
Απ: Συνθηματα- Κερκιδα
« Απάντηση #7 στις: Παρ 19 Φεβ 2010 16:35 »
το ξερω φιλε οτι δεν ηθελες να μου 'την μπεις' οπως και εγω δεν απευθηνθηκα μονο σε εσενα. Γιατι ακομα και στο παλιο το φορουμ προσπαθουσα να δωσω ενα 'κλικ' για να βγαλουμε κανα καινουριο συνθημα αλλα πελεδια επερνα και εκει...  ;)
αντε λοιπον αφου δεν θελουμε κλεμενα παμε να σκεφτουμε κανα καινουριο !!!

Αποσυνδεδεμένος Euskadi

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 132
    • Προφίλ
Απ: Συνθηματα- Κερκιδα
« Απάντηση #8 στις: Παρ 19 Φεβ 2010 17:18 »
ρε σεις αφηστε τα καινουρια συνθηματα και κοιταξτε να λεμε τα ηδη υπαρχοντα τα δικα μας...
το αλλο " Μεχρι την ακρη του κοσμου " που πηγε ? περιπατο ?
8 μηνες παιδευουμε να το πουμε σοβαρα και ολοκληρο...
μια προσπαθεια καναμε στο περιστερι και τερμα...

στρωστε τον ταχα κατω και μαθετε το επιτελους

 :mono:
Ί δ ω μ ε ν ...

Αποσυνδεδεμένος Blue_Nec_777

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 110
  • pas7peiraiasfans reee
    • Προφίλ
Απ: Συνθηματα- Κερκιδα
« Απάντηση #9 στις: Παρ 19 Φεβ 2010 17:21 »
αμα δεν ειναι σοβαρος ο οργανωτης τι περιμενεις αντρικο??
μονο στο περιστερι ειχαμε οργανωτη,ολοι οι αλλοι τσοκο !!
 :pashat: :joker: :mono:

Αποσυνδεδεμένος Euskadi

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 132
    • Προφίλ
Απ: Συνθηματα- Κερκιδα
« Απάντηση #10 στις: Παρ 19 Φεβ 2010 17:25 »
εδω που τα λεμε αν ο αλλος δεν μπορει να μαθει ενα 4στιχο σε 7-8 μηνες
τι να κανει ο οργανωτης?

Μέχρι Την Άκρη Του Κόσμου... (Καινούριο Συνθημα) NEW!!!


ξυπνατεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
Ί δ ω μ ε ν ...

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: Συνθηματα- Κερκιδα
« Απάντηση #11 στις: Παρ 19 Φεβ 2010 17:48 »
Γιαννεναρα σ'αγαπωωωωω
και παντου σ'ακολουθωωωωω
φερε μας το κυπελοοοοο
μεσα στην ηπειροοοοοο

σε ρυθμο να ξενερωσω δεν μπορω θα το φωναζω οσο ζω

 :mono:
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος Mikkael_Sin

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.158
  • ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΡΝΑΒΟΣ;
    • Προφίλ
Απ: Συνθηματα- Κερκιδα
« Απάντηση #12 στις: Παρ 19 Φεβ 2010 18:04 »
Παράθεση
μεσα στην ηπειροοοοοο

Το "μέσα" δε λέει τίποτα. Ούτε γήπεδο είναι η Ήπειρος, ούτε ψυγείο.

Το αλλάζουμε με το "ψηλά".

ΨΗΛΑ ΣΤΗΝ ΗΠΕΙΡΟ...


Υ.Γ. Έχουν "μαλλιάσει" τα δάχτυλά μου να γράφω οτι δε μας λείπει η ικανότητα ή το ταλέντο αν θέλετε να βγάλουμε καλά και πρωτότυπα συνθήματα (και συνθήματα για όλα τα γούστα και τις ώρες). Μας λείπει ο κόσμος που θα τα πει.


"I'VE CROSSED AN OCEAN OF WINE TO FIND YOU..."
     - Απέραντος ο θάνατος δίχως μήνες κι αιώνες -
             Η ΖΩΗ ΜΕ ΤΟ ΦΟΒΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗ

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: Συνθηματα- Κερκιδα
« Απάντηση #13 στις: Παρ 19 Φεβ 2010 18:14 »
deep in Epirus μιχαλη..  8)
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος galatsioths pagoyra LTL

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 35
    • Προφίλ
Απ: Συνθηματα- Κερκιδα
« Απάντηση #14 στις: Κυρ 07 Μάρ 2010 22:03 »
δυστηχως η κερκιδα μας ειναι πολλη πισω σε ποιοτητα συνενοηση συνθηματα αν και εχοθμε πολλη λαο δν εχοθμε καθολου καλη κερκιδα οπωσ αρμοζει στο πασ........... κατι πρεπει ν κανουμε επιτελουσ για να εχει ο αγιαξ  τησ ηπειρου την κερκιδα που τ αρμοζει και οχι αυτην την παραγκωνισμενη κερκιδα....... κακα τ ψεματα οι φοφηδεσ εκει που ητανα ανυπαρκτοι φετοσ εχουν κανει και γαμω τισ κερκιδεσ...... ηρακληδεσ το ιδιο..... λαρισσαιοι  που και ποθ και αυτοι........ αν ειναι δυνατον εχοθμε λαο πολλη  για να κανουμε μια δυνατη κερκιδα και δεν μπορουμε

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: Συνθηματα- Κερκιδα
« Απάντηση #15 στις: Δευ 08 Μάρ 2010 19:33 »
ααα κερκιδα!! Ναι.. χμμ...μην ξυνεις πληγες Τασο.  :( :pashat:

Η χρονια τελειωνει σχεδον και η οπαδικη μας παρουσια με εξαιρεση το Χαριλαου, το εντος του Εργοτελη αντε και το εκτος στη Ξανθη, ηταν χειροτερες απο οτι περιμενα.

Συνθηματα? Μικτη Κυπρου.. ολα κλεμενα. Και επειδη ειπες για φοφηδες Τασο μεχρι και οι τσατσοι + γιδεμποροι μας κοροιδευουν.. που καταντησαμε. Ακομα και ο μικρος πανιωνακος που αριθμητικα ειναι μια τριχουλα απο τα πελεδια μας εχει ποιοτικοτερη κερκιδα.
Ατμοσφαιρα στο γηπεδο? σαν να ειμαστε σε παιδικο πρωταθλημα.
σημαιες πλακατ? μονο οι λιγοι του πεταλου.
ατομα με οπαδικη συμπεριφορα? μετρημενα.
Δε μου αρεσει να αναφερομαι σε εξωγηπεδικα σκηνικα γιατι δε με ενδιαφερουν, αλλα και εκει που πηγαμε να το παιξουμε μαγκες τον φαγαμε για τα καλα.
συμμετοχη σε συνδεσμους? Αντε στα Γιαννενα να δικαιολογησω αρκετους, αλλα δεν καταλαβαινω γιατι οι ΠΑΣολεδες της Αθηνας και Θεσσαλονικης δεν στηριζουν τους συνδεσμους της ομαδας τους που ειναι σε αυτες τις πολεις. Βεβαια οταν χρειαζονται εισιτηριο πρωτοι πρωτοι στην λιστα, μετα πουθενα αφαντοι.

Συγκρινεται λιγο το γηπεδο φετος, με το γηπεδο του 2003 οταν ημασταν παλι Α. ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑ ΣΚΕΤΗ ηταν τοτε το γηπεδο. Τωρα?...ασ'το. Να πινετε καφεδες για να μη σας παρει ο υπνος.

παμε και στα θετικα:

Eνα θετικο που ειδα φετος ειναι οτι πααααρα πολλα πιτσιρικια στα Γιαννενα εγιναν ΠΑΣ. Ειδικα η Κιαφα και το Βελισσαριο εδωσαν πολλα. Μπραβο στη νεολαια μας, μονο αυτοι μας κανουν περηφανους.
Επισης αλλο ενα θετικο (βρε ενα ενα μου 'ρχονται :P) ειναι οτι σε ολη την πολη βλεπεις παντου ΠΑΣ και οχι ΠΑΟ οπως πριν απο μερικα χρονια και αυτο λιγο πολυ ξερουμε ολοι ποιοι το αλλαξαν και θα το κρατησουν.
Και τελος ειδα ατομα απο Πρεβεζα (μεγαλο respect) Ηγουμενιτσα Αρτα να γινονται ΠΑΣ και ειναι αρκετοι!!! ΔΕΝ το περιμενα ποτε οτι θα επεκταθουμε και εκτος Ιωαννινων. Φανταστειτε με εναν τιτλο τι εχει να γινει στην Ηπειρο. ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ.


Οσοι με ξερουν θα γνωριζουν οτι ειμαι ενα απο τα ατομα που ασχολουνται πολυ με κερκιδα και δεν ειμαι ενας απο αυτους που κρινουν απο forum/facebook/κτλ χωρις να συμμετεχουν. Αυτα για να μην  παρεξηγουμαστε.
Ας ασχοληθουμε αν ο Ελε εχει μεγαλο προβλημα στην μεσουλα του η αν ο Αρας ηπιε 2 η 3 ποτα οταν τον εκαναν τσακωτο. Βεβαια οταν φαγαμε τσαπου απο τη Λειβαδια ειδα 50 ατομα μονο στο αεροδρομιο και 10πλασια ποστ στα φορουμ και φυσικα στο facebook, απο ατομα που μενουν Γιαννενα αλλα... αλλα τι? αδικαιολογητοι.

Siatroγκρινιας  ::) ΜΟΝΟ ΠΑΣ
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 08 Μάρ 2010 19:37 από Siatrovouni »
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος galatsioths pagoyra LTL

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 35
    • Προφίλ
Απ: Συνθηματα- Κερκιδα
« Απάντηση #16 στις: Δευ 08 Μάρ 2010 20:05 »
ΣΙΑΤΡΑ για αυτο σε αγαπω γιατι εχουμε τισ ιδιεσ αποψεισ πανω σε θεματα κερκιδας ........... ετσι ειναι κυριοι  μαζευτειτε...... τ πραγματα εναι αυτα τ γηπεδο ειναι γηπεδο και τ θεατρο θεατρο................

Αποσυνδεδεμένος PAGOURASourdias

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 23
    • Προφίλ
Απ: Συνθηματα- Κερκιδα
« Απάντηση #17 στις: Δευ 08 Μάρ 2010 23:08 »
ρε παιδες εγω παντως πιστευω οτι το κλειδι ειναι η συμφιλιωση των ΑΠΕΙΡΟΤΑΝ και των ΒLUE VAYEROS ετσι μονο μπορει η κερκιδα να συσπειρωθει...Ο ΠΑΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ ΕΝΩΜΕΝΟΥΣ ΣΑΝ ΜΙΑ ΓΡΟΘΙΑ.. :mono: :mono: :mono: :mono: :mono:
PAS GIANNINA KOZANI-GROUP
ΚΑΙ Η ΣΟΥΡΔΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΛΕ Ο ΠΑΣ ΟΛΕ ΟΛΕ
ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΤΡΟΠΟΣ ΖΩΗΣ..ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΩΣ ΤΑ ΠΕΡΑΤΑ ΤΗΣ ΓΗΣ..!!!

Αποσυνδεδεμένος punkpagour

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 88
    • Προφίλ
Απ: Συνθηματα- Κερκιδα
« Απάντηση #18 στις: Τρι 09 Μάρ 2010 00:37 »
Παράθεση
Επισης αλλο ενα θετικο (βρε ενα ενα μου 'ρχονται :P) ειναι οτι σε ολη την πολη βλεπεις παντου ΠΑΣ και οχι ΠΑΟ οπως πριν απο μερικα χρονια και αυτο λιγο πολυ ξερουμε ολοι ποιοι το αλλαξαν και θα το κρατησουν.
Τί είχες γοάννη τί είχα πάντα.Άλλωστε εκεί σταματάει και τελειώνει η μαγκιά μας.
Σε όλα τ'άλλα είσαι άψογος. :pas:
- τι άλλο φοβάσαι, πες μου, και θα γίνω.

Αποσυνδεδεμένος pagouras83

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 947
    • Προφίλ
    • http://4.bp.blogspot.com/-1XCSOdv_LKg/UcNVHujz3sI/AAAAAAAAe-s/etdLVi6cSfk/s1600/pistepseto.net.gif
Απ: Συνθηματα- Κερκιδα
« Απάντηση #19 στις: Τρι 09 Μάρ 2010 17:30 »
IRAKLIS VOLLEY- PRAGA -BEST ZALIZOMAI
Το άκουσα και στο δικό μας γήπεδο την ΚΥΡΙΑΚΗ και μου άρεσε, ας είναι κλεμμένο, άλλωστε όλα κλεμμένα είναι.
Για να 'εχουμε απόδοση στην κερκίδα, πρέπει να έχουμε συνθήματα πιασάρικα , εύκολα και με ωραίο ρυθμό για να το τραγουδήσει όλη η κερκίδα, δεν γίνετε να προχωρήσουμε με μακροσκελή και δύσκολο είπωτα όπως "πήραν το γέρο μου στο τμήμα κ.τ.λ"!
Αν παρακολουθήσετε όλα τα συνθήματα που τραγουδούν και οι άλλες ομάδες είναι τέτοιου στυλ:
Πάρτε του ΠΑΟΚ Oo paokara exo trela
Πάρτε του ΟΣΦΠ:    Karaiskaki-Eisai sto mialooo kati magikooo-Thrile ole ole
Aν θέλουμε να το τραγουδάει μεγάλη μερίδα του γήπεδου σας είπα πρέπει να  πιασάρικα , εύκολα ,μικρά με ωραίο ρυθμό και καυλωτηκα!

Παρτε το δικό μας από τον μπαράζ ,κοιτάχτε στο 1:22 τι γινόταν.  :
Turkey - Greece 0 - 1
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία - pagouras83

Αποσυνδεδεμένος galatsioths pagoyra LTL

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 35
    • Προφίλ
Απ: Συνθηματα- Κερκιδα
« Απάντηση #20 στις: Τρι 09 Μάρ 2010 18:09 »
Η κερκιδα πρεπει να αλλαξει ριζικα..... καταρχασ η κερκιδα χρειαζεται οπωσ ειπε ο φιλοσ πανω  ενωση  να ειναι ολοι οι οργανωμενοι μαζι αν και πολυ δυσκολο στην παρουσα στιγμη χρεαιζεται καινουρια  ολο δικα μασ  συνθηματα χρειαζεται  την νεα γενια και τουσ νεοθσ ηγετεσ αρκετα κατσαν οι παλιοι .......  θελει φρεσκαδα  η οπαδικη κολτουρα εχει αλλαξει και εμεισ μενουμε σταθεροι στα παλια   χρειαζομαστε μια καλη κερκιδα για τον θρυλικο αγιαξ τησ ηπειρου μια κερκιδα φωτια σαν τ 2003 που οι οπαδοι του πασ  ηταν υ οναδικο + ++ τησ ομαδασ που ο αντιπαλοσ ερχοταν και  ενιωθε σαν να παιζει στην κολαση  που η 9 εβραζε  και φοβοντουσαν ολοι με την καλη εννοια τουσ οπαδουσ του πασ

Αποσυνδεδεμένος Blue_Nec_777

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 110
  • pas7peiraiasfans reee
    • Προφίλ
Απ: Συνθηματα- Κερκιδα
« Απάντηση #21 στις: Τρι 09 Μάρ 2010 20:58 »
ρε pagoura83 οσο βλεπω τα ποστς σου ολο και περισσοτερο νομιζω οτι πας μονο φετος στο γηπεδο...
το εχω ζαλη στο κεφαλι ειναι δικο μας συνθημα !!! το λεμε τουλαχιστον 5 χρονια,απλα το πηραν οι γριες και χωσαν στην αρχη το ζαλιζομαι με τα χερια κατι το οποιο εμεις το βαλαμε φετος(και κακως το βαλαμε). συμφωνω παντως για τα συνθηματα και για το οτι πρεπει να βγαλουμε καινουρια αλλα εχω δει πολυ λιγες προσπαθειες!! το θεμα ειναι να δινουμε ολοι ενα +,ας μην καλη ιδεα οτι και να εχουμε βγαλει ! ο οποιοσδηποτε θα εχει βγαλει ενα μικρο στοιχακι ετσι στα γρηγορα για χαβαλε,ε γιατι δεν κοιταει αυτον τον χαβαλε να το κανει κανονικο συνθημα προσθετοντας λιγα ακομα στοιχακια?
αντε ΟΛΟΙ μπορουμε !!!

υγ.τασο μαθε να γραφεις στα ελληνικα ! μας εβγαλες τα ματια,δεν ειναι Msn εδω... ;)

Αποσυνδεδεμένος SirBak

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 707
    • Προφίλ
Απ: Συνθηματα- Κερκιδα
« Απάντηση #22 στις: Τρι 09 Μάρ 2010 21:35 »
Παράθεση
το εχω ζαλη στο κεφαλι ειναι δικο μας συνθημα !!! το λεμε τουλαχιστον 5 χρονια,

Και προερχεται απο Ηπειρωτικο δημοτικο τραγουδι (που εχω την εντυπωση πως αρχιζει και αυτο με το ''ζαλιζομαι''.Εκτος και αν το μπερδευω με αλλο δημοτικο  :P)

Αποσυνδεδεμένος nick

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 622
  • Same old city, same old tale
    • Προφίλ
Απ: Συνθηματα- Κερκιδα
« Απάντηση #23 στις: Τρι 09 Μάρ 2010 22:10 »
ας είναι κλεμμένο, άλλωστε όλα κλεμμένα είναι.
Δεν είναι ολα κλεμμένα και αυτή δεν είναι δικαιολογία για να μην βγάζουμε δικά μας. Άλλωστε το έχουμε ήδη κανει επιτυχημένα (τρελογιατρός, ...με τον ταύρο που 'χω στην καρδιά κ.α)

Αποσυνδεδεμένος lemorsero

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.433
    • Προφίλ
Απ: Συνθηματα- Κερκιδα
« Απάντηση #24 στις: Τετ 10 Μάρ 2010 12:02 »
Siatrovouni, galatsioths pagoyra LTL

Απορώ πως τολμάτε και βάζετε χέρι στην κερκίδα. Μα όλα είναι τέλεια, γιατί δεν το βλέπετε?
είστε κακοπροαίρετοι και σίγουρα βαλτοί.
Σκάστε μας ζαλίσατε με τη γκρίνια σας για την κερκίδα.
Είστε δογματικοί στις απόψεις σας, άντε μην πω τώρα για τη φασιστική σας ιδεολογία.ΦΑΣΙΣΤΕΣ!
Ντροπή σας που γουστάρετε και αγχώνεστε περισσότερο για την κερκίδα του ΠΑΣ και όχι για την πολιτική ιδεολογία (?) σας.
Γιαυτό ρε γίδια σας προτείνω να διαβάσετε όλα τα κουλτουριάρικα βιβλία κ αφήστε τον ΠΑΣ.

ρε παιδες εγω παντως πιστευω οτι το κλειδι ειναι η συμφιλιωση των ΑΠΕΙΡΟΤΑΝ και των ΒLUE VAYEROS ετσι μονο μπορει η κερκιδα να συσπειρωθει...Ο ΠΑΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ ΕΝΩΜΕΝΟΥΣ ΣΑΝ ΜΙΑ ΓΡΟΘΙΑ.. :mono: :mono: :mono: :mono: :mono:


Λοιπόν τσογλανάκο PAGOURASourdias με αυτό που ανέφερες την έβαψες. Ποιός είσαι εσύ ρε που θα μιλήσεις για τους συνδέσμους? Δε βλέπεις πως έχουμε έδρα φωτιά και οι εκδρομές είναι αλησμόνητες? Δε βλέπεις πως όλα είναι ρόδινα εντός κ εκτός γηπέδου?
Αλλά ναι. Ξέχασα.
- Μάλλον είσαι βαλτός από τη διοίκηση και κράζεις τους μεν.
- Και είσαι επαγγελματίας συκοφάντης, προφανώς έχοντας χάσει την ψυχραιμία σου, που κράζεις τους δε...