Ψηφοφορία

Τελικό αποτέλεσμα ?

3-0
14 (27.5%)
2-0
8 (15.7%)
1-0
5 (9.8%)
3-1
8 (15.7%)
2-1
5 (9.8%)
0-0
2 (3.9%)
1-1
4 (7.8%)
0-1
1 (2%)
1-2
1 (2%)
άλλο ?
3 (5.9%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 51

Η ψηφοφορία έληξε: Σαβ 28 Ιαν 2012 22:40

Αποστολέας Θέμα: Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός  (Αναγνώστηκε 36463 φορές)

Αποσυνδεδεμένος davelis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.470
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #50 στις: Παρ 27 Ιαν 2012 12:47 »
Σιγα μην ειναι σωμένοι.
Ειναι χειρότεροι απο μας στα εκτος, και μεσα με τα χιλια ζορια κερδιζουν.
Κερδιζεις μεθαυριο, τους βαζεις σε σκεψεις.
Διωχνουν και τον Τενεκε

Η μονη μου ανησυχια, η δικιά μας φαγωμάρα, και το να μην παιξουν οι δικοι μας για να διωξουν τον Αγγελο.
Τι κολλημα κι αυτο με τους μουσουλμανους ρε κοουτς!!!!  :(

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.051
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #51 στις: Παρ 27 Ιαν 2012 13:51 »
βλέπεις μεταγραφές παναιτωλικού και τι ονόματα κυνηγάει και σε πιάνει κατάθλιψη...Για εμάς είναι ακριβά....στοιχίζουν και τι θα κάνει ο καλός ο πρόεδρος μας...Που να δούμε και κανά εμιλέον....εκεί να δεις κατάθλιψη...
μια ζωή με τα λίγα...τα πολύ λίγα...
 :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Αποσυνδεδεμένος tauri_7

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 531
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #52 στις: Παρ 27 Ιαν 2012 14:23 »
Σε... καραντίνα Κεϊτά και Ζαϊρί

    Ενα ακόμη επεισόδιο της κόντρας Αναστασιάδη - παικτών (και δη ξένων) «παίχτηκε» σύμφωνα με πληροφορίες τα τελευταία 24ωρα. «Πρωταγωνιστές»; Οι Πολ Κεϊτά και Ζαουάντ Ζαϊρί. Πηγές αναφέρουν ότι όλα ξεκίνησαν κατά τη διάρκεια ομιλίας του Μακεδόνα τεχνικού προς στους ποδοσφαιριστές για το προσεχές ματς πρωταθλήματος με τον Παναιτωλικό.

Σε κάποιο σημείο ο τεχνικός του ΠΑΣ απευθυνόμενος προς τον Κεϊτά τού ξεκαθάρισε πως δεν τον υπολογίζει για το παιχνίδι με τους Αγρινιώτες. Στο άκουσμα αυτό ο Ζαϊρί διέκοψε τον ειρμό του Αναστασιάδη και παρενέβη αντιδρώντας έντονα.

«Η ομάδα έχει κάνει έξι ήττες και αντί να ασχοληθείς με τους ποδοσφαιριστές που παίζουν και χάνουν ασχολείσαι με τον Κεϊτά που είναι εκτός 18άδας;» είπε μεταξύ άλλων ο Μαροκινός, υπερασπίζοντας τον συμπαίκτη του και απευθυνόμενος προς τον 58χρονο προπονητή του τον ρώτησε: «Εγώ αν είμαι καλός στις προπονήσεις, θα μου δώσεις την ευκαιρία να ξεκινάω βασικός;».

Ο Αναστασιάδης δίχως να το πολυσκεφτεί και βλέποντας την κουβέντα να έχει «ανάψει» πέρασε στην αντεπίθεση. «Οσο βρίσκομαι εγώ σ' αυτή την ομάδα δεν θα ξαναπαίξεις» διεμήνυσε στον 30χρονο μεσοεπιθετικό και από σήμερα τόσο ο Ζαϊρί όσο και ο Κεϊτά θα προπονούνται μόνοι τους, μπαίνοντας στον «πάγο» για όσο τουλάχιστον θα βρίσκεται ο Αγγελος στην ομάδα.

Πέντε μέρες πριν από την ολοκλήρωση της εμβόλιμης μεταγραφικής περιόδου, οι Ηπειρώτες αντί να προχωρούν σε απόκτηση ποδοσφαιριστών αρκούνται σε ανούσιες δοκιμές. Στη χθεσινή προπόνηση αφίχθη ο Νοτιοκορεάτης στόπερ Γιονγκ Γιαν Λι και ο Ελληνοαυστραλός επιθετικός Θόδωρος Καρέλης.

Ο Καρέλης ξεκίνησε από τις ακαδημίες της Green Gull Cavaliers στην Αυστραλία, από το καλοκαίρι του 2007 ως το καλοκαίρι του 2010 βρισκόταν στη Βαλένθια και μέχρι τον περασμένο Ιούνιο ανήκε στο δυναμικό της ιταλικής Βιτσέντσα. Αμφότεροι θα περάσουν απ' το «μικροσκόπιο» του Αγγελου Αναστασιάδη, ο οποίος και θα αποφασίσει για το μέλλον τους.

sentragoal.gr

Δε με λες ρε sentragoal;;; Εσύ ήσουν μπροστά όταν τους τα έλεγε αυτά ο Αναστασιάδης;;; Δε γαμιέσται ρε τυπάκια της δεκάρας που το παίζεται και αρθρογράφοι!!!! Στήνει ο κάθε αποτυχημένος πεινάλας μια ιστοσελίδα και ανυπόγραφα αρθρογραφεί και γράφει ότι παπαριά του σφυρίξουν ή του κατέβει στο κεφάλι!!! Για μένα όχι σε καραντίνα έπρεπε να είναι και οι δυό, αλλά να είχαν πάρει πόδι. Έτσι κάνουν πρόεδρε μαλάκα οι σωστοί πρόεδροι που προστατεύουν την επένδυσή τους. Αλλά αυτό προϋποθέτει να είσαι πρώτα εσύ εντάξει απέναντί τους και μετά κόψ' τους την μπάλα και στο τσουτσέκι τον Κειτα και στην άλλη την λούγκρα τη βεντέτα τον Ζαιρί. Αλλά αφού είσαι εσύ πρώτα εκτεθιμένος καθώς φαίνεται και τους έχεις απλήρωτους αυτοί αλωνίζουν και δεν μπορεί να τους πει και κανένας τίποτα γιατί εκτός της γρίπης κυκλοφορούν και προσφυγές τελευταία. Άντε γαμηθείτε όλοι απο εδώ, σας σιχαθήκαμε.

υ.γ  Στα αρχ@##$ μου ποιός θα κερδίσει την Κυριακή!!!! Έχει σημασία...;;;;;;;;;;; Α στα διάλα νούμερα.....

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #53 στις: Παρ 27 Ιαν 2012 14:35 »
Δεν εχει κ τοσο σημασια αν οι στιχομυθιες ειναι πραγματικες ή προιον φαντασιας,αλλωστε οι δημοσιογραφοι για να βγαλουν το παντεσπανι τους κανουν πολυ χειροτερα πραγματα απο το να βαλουν στο στομα καποιου...καποιες λεξεις.
Η ουσια ειναι οτι η ομαδα ειναι μπουρδελο κ αυτο ειναι μια πραγματικοτητα κ το προβλημα ειναι οτι με μπουρδελα αποδυτηρια ομαδα δε φτουραει εστω κ αν εχει μεσι ροναλντο κ μπενζεμα στην 11αδα.

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #54 στις: Παρ 27 Ιαν 2012 15:42 »
(ο Ονουάτσι μπορεί να παίξει και βασικός)

Παράθεση
Μάλιστα, ο ποδοσφαιριστής ήδη έχει μπει σε πρόγραμμα για να προλάβει το κυριακάτικο ματς κόντρα στον ΠΑΣ Γιάννινα.

* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος paspaliars

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.483
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #55 στις: Παρ 27 Ιαν 2012 16:01 »
εχω καιρο να βρυγχηθω
σαν ταυρος για να νοιωσω
ν αδειασω τα μπαλακια μου
λιγο να ξεκαυλωσω...
 
σα ναρκωμενος κειτομαι
και ψαχνω προσκεφαλι
ουτε αρνταν να μου ριχναν
δε θα χα τετοιο χαλι...
 
ολοι με εχουν για σφαγη
μ εχουν για τελειωμενο
δε με υπολογιζουνε
σαν ταυρο θεριεμενο
 
κορακες τριγυριζουνε
πανω απ τα κερατα μου
για να μ αποτελειωσουνε
ν αρπαξουν τ αχαμνα μου
 
μα να ...τηρω δειλα δειλα
γειτονσσα ξεπροβαλλει
με τουρλωμενα εξωβυζα
και με περισια καλλη
 
κατι σαλευει...ρε παιδια
λατε να υποδεχτουμε
την oμορφη γειτονισσα
μαζι της να τη βρουμε
 
κατι παλιοι λογαριασμοι
πουχουμε στα δευτερια
ολα με μιας θα ξεχαστουν
σα στησει κωλομερια
 
κ εγω σα γνησιο ταυρι
υποσχομαι δεοντως
οτι δε θα μπει παραπαν
ουτ ενας τοσος ποντος...
 :pas: :P :pas: :P
υ.γ.αν ειν να ξαναπεσ το φορουμ να το γκατβασω... :P
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 27 Ιαν 2012 16:42 από paspaliars »
....ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ AJAX ΤΗς ΗΠΕΙΡΟΥ...

Αποσυνδεδεμένος lemorsero

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.433
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #56 στις: Παρ 27 Ιαν 2012 19:33 »

 
κορακες τριγυριζουνε
πανω απ τα κερατα μου
για να μ αποτελειωσουνε
ν αρπαξουν τ αχαμνα μου
 
μα να ...τηρω δειλα δειλα
γειτονσσα ξεπροβαλλει
με τουρλωμενα εξωβυζα
και με περισια καλλη
 
....
 
κατι παλιοι λογαριασμοι
πουχουμε στα δευτερια
ολα με μιας θα ξεχαστουν
σα στησει κωλομερια
 


 :P :P :P :P :pashat: :joker:
Γελάει και ο Mozilla Firefox!!
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 27 Ιαν 2012 19:41 από lemorsero »

Αποσυνδεδεμένος nick

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 622
  • Same old city, same old tale
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #57 στις: Παρ 27 Ιαν 2012 19:40 »
Στον υπνο μου ειδα 3-0 με σκορερ του ενος τεμαχιου ,τον devincendi .

Αποσυνδεδεμένος Kun

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.156
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #58 στις: Παρ 27 Ιαν 2012 20:07 »
Παίξτο στοίχημα Νικ, εγώ μια φορά είχα δει 4 άριθμούς έπαιξα κοίνο και πήρα ένα κατοστάρι!! :P :P

Υ.γ.: Νίκη αλλιώς αντίο....
 :mono:
"Πατρίδα σαν τον ήλιο σου, ήλιος αλλού δε λάμπει"
PAS Giannina 1966 Toros Locos
ΓΙΑ ΟΣΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΟΣΑ ΘΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΘΑ ΣΤΟ ΦΩΝΑΖΩ ΚΑΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ

Αποσυνδεδεμένος pagouras83

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 947
    • Προφίλ
    • http://4.bp.blogspot.com/-1XCSOdv_LKg/UcNVHujz3sI/AAAAAAAAe-s/etdLVi6cSfk/s1600/pistepseto.net.gif
Απ: Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #59 στις: Παρ 27 Ιαν 2012 20:10 »
Στον υπνο μου ειδα 3-0 με σκορερ του ενος τεμαχιου ,τον devincendi .
ΩΧ!Τα όνειρα βγαίνουν ανάποδα έλεγε η γιαγιά μου!
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία - pagouras83

Αποσυνδεδεμένος Geopasoles

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.057
  • ΠΟΥΛΑ ΕΦΥΓΕΣ....ΟΤΙ ΕΒΓΑΛΕΣ ΕΒΓΑΛΕΣ...
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #60 στις: Παρ 27 Ιαν 2012 20:40 »
άσσος με τα κάπνα και αστούς να ριχνοντε....από εδώ και πέρα αρχίζει η αντεπίθεση μας...κάπνα,Κέρκυρα,δραμες,κομποτηδες,Πανιώνιος,εργοτελειωμενοι,τρομαρες και ποκατζηδες είναι όλα τρίποντα...και η παραμονή κοντά...έτσι γιατι μας αρέσουν και δύσκολα...ρε κάπνα πάρτε και τον Σισέ όχι μόνο τον ονουατσι στα Γιάννενα θα πάρετε τα τρία μας(γκολακια)να δω τον τεννεκε να δαγκωνεται και να του φωνάζω από την κερκίδα...αν και ήθελα και τον μπεσσερα στην νίκη μας αλλά δεν πειράζει έχουμε και ντεβινσεντι...
:pas: και  :mono:   :flag:

Αποσυνδεδεμένος GEROKSEKOYTIS

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 147
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #61 στις: Παρ 27 Ιαν 2012 21:42 »
Σημερα εχουμε δηληματα Κοντου....''Να χασουμε μπας και ξεκουμπιστει....η' να κερδισουμε για να γινουμε σοφοτεροι του......χρονου?


Ωρε παλικαρια του ΠΑΣ....Ακομα και ο Ιουδας,,,πηγε στο τελευταιο δειπνο.....Εσεις?(αναφερομαι στο δειπνο των μειων 9)


Πιστευω πως θα νικησουμε μεθαυριο με 0,001 γκολ.........Μερικοι ξερωλες ,λενε οτι το ματς παει για το πολυ για Χ.......Τι να πω?Εγω ξερω οτι ο Κωστουλας δεν κανει τετοια...η'....κανει με τους πεινασμενους????


Πολλοι διερωτονται εδω μεσα....''Και πως ξερετε βρε δημοσιοκαφροι για τις ακριβεις διαλογους του Αναστασιαδη με παιχτες?Ησασταν μπροστα?''.......Κι εγω απαντω....Και το ενα τριτο των διαλογων να ισχυουν.....παλι σε μπορντελο μας παραπεμπτουν......Τι να πω?


ΠΟΡΙΣΜΑ

Ο ΧΒ φιλοι,ειδε οτι δεν περνει τζαμπα Κατσικα και κανει το ρισκο να μεινουμε στη κατηγορια με τους τζαμπατΖειΔες παιχτες......Αιντε και μενουμε....Μετα τιιιιιι??????

ΑΠΟΡΙΑ

Αυτος ο Αναστασιαδης πως και δεν εφυγε ακομα?Πολυ αρρωστια βρε φιλε μου...πολυ αρρωστια ....Γιαυτο τον παω.....Γουσταρει τα δυσκολα....(ποια δυσκολα δηλαδη???Εδω μιλαμε για την ΝΑΣΑ του ποδοσφαιρου...Θες παρα πολυ χρημα και πολλα μυαλα για να ΠΑΣ ψηλα........(οχι ψιλα)

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.816
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #62 στις: Παρ 27 Ιαν 2012 22:42 »
μαλλον στο ματς δεν θα ειμαι γιατι αρρωστησε συναδελφος
και τρωω αγριο μπιφτεκωμα
τελος παντων >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

μακαρι να ειμαι εγω ο κατσικοποδαρος...!

3-2


υγ.Αυτες τις μερες ξεβρακωθηκε και ο πιο γυμνος...
πεσανε και οι τελευταιες  μασκες
γελασαμε μεχρι δακρυων με τα χαλια μας
μετα κλαψαμε και
δυστυχως αυτο που μου εμεινε στο τελος
ηταν ενα ξενερωμα
πρωτη φορα μετα απο 25 χρονια διπλα στην ομαδα
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 27 Ιαν 2012 22:48 από pagourenko1966 »

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #63 στις: Σαβ 28 Ιαν 2012 11:59 »
Στο υστερογραφο σου παγουρενκο αποτυπωνεται το παραπονο κ ο θυμος των γνησιων πασολεδων

την κυριακη τερμα η ανοχη κ η κοροιδια
Τα δινουμε ολα για τον ΠΑΣ
αλλα ο χοντρος κ η παρεα του απετυχαν
ανεξαρτητως αποτελεσματος με αγρινια για μενα τετοιος ΠΑΣ δεν υπαρχει

εξυγιανση στη γαμα με πιτσιρικαδεςκ οραμα
αλλωστε οι γνησιοι πασολεδες διπλα στον ΠΑΣ θα ειναι
στα μεγαρα στην καλαματα στον πυργο στην πατρα στην κατερινη στα ψαχνα
στον κορυδαλλο στην καλλιθεα


υ.γ συγγνωμη για το επιθετο "ΓΝΗΣΙΩΝ" αλλα εγω απο δω κ περα ετσι θα μιλαω
νισαφι πια με τους δηθεν
ή εισαι ΠΑΣ ή γαυρος ή βαζελος ΤΕΛΟΣ
ΤΕΡΜΑ Ο ΕΡΜΑΦΡΟΔΙΤΙΣΜΟΣ

Αποσυνδεδεμένος lemorsero

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.433
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #64 στις: Σαβ 28 Ιαν 2012 12:03 »
μαλλον στο ματς δεν θα ειμαι γιατι αρρωστησε συναδελφος
και τρωω αγριο μπιφτεκωμα

Πες και συ οτι είσαι "άρρωστος" και θα δεις πως το γυρίζεις το μπιφτέκι!  :joker:


Το ματς είναι μεγάλος άσος. Στοιχηματική ευκαιρία.
Ήρθε η ώρα να το γυρίσει το μπιφτέκι ο ΠΑΣ. Η Παναγιά θα το γυρίσει το κουμπί. Αλλά το πιο ενθαρυντικό "γύρισμα" είναι οτι τώρα που γυρνάει ο τροχός, ο ΠΑΣ είναι κι αυτός φτωχός και χρωστάει.  :pashat:

Όχι, δεν έχει υπάρξει πιο αποτυχημένος μεταγραφικός σχεδιασμός σε καμιά ομάδα καμιανής χώρας. Ποτέ!

Παρόλα αυτά πιστεύω οτι δεν είμαστε στις 3-4 χειρότερες ομαδες του πρωταθλήματος όπως πρόπερσι. Όχι, δεν είναι επιτυχία για φέτος με τόσο χαμηλό επίπεδο ομάδων, απλά το γράφω γιατί πολλά "μέντιουμ" έχουν προδικάσει τον υποβιβασμό, κάτι που δεν προκύτει από τα αγωνιστικά, παρόλο που δεν μπορούμε να βάλουμε τη μπάλα στα δίχτυα.

Η ατάκα που λέγεται και γράφεται περισσότερο από κάθε άλλη σε συζητήσεις πασολέδων είναι "να παίξουμε καλά, να τα δώσουμε όλα κι ας χάσουμε". Και φέτος ο ΠΑΣ τα κάνει και τα 3: Και παίζει καλά, και τα δίνει όλα, και χάνει!  :)

Τα ματς που εχει χάσει ο ΠΑΣ με 2 γκολ διαφορά είναι 3. Με τους 2 "αιώνιους" εκτός έδρας σε αγώνες που πάλεψε και αδικήθηκε (θυμαστε παλιά που τρώγαμε τις 5άρες και πανηγυρίζαμε?). Το άλλο ματς είναι με ξάνθη μέσα, όπου η ξάνθη προηγήθηκε με εκτέλεση στο Γ οπου αυτός ο παίκτης δεν είχε ξανακάνει και δεν πρόκειται να ξαναβάλει τέτοιο γκολ. Η ξάνθη δεν έκανε φάση εκτός των γκολ και πριν το πρώτο γκολ δεν είχε περάσει το κέντρο σε ένα από τα καλύτερα ματς του ΠΑΣ φέτος.
Υπήρχαν και μέτριες εμφανίσεις (κερκυρα, ατρόμητο, οφη). Όμως όλα τα ματς είναι ματωμένα, παιγμένα με πάθος και χαμένα στο 1 γκολ, με κάποιες σφαγές (λίγες σχετικά), με μπόλικη γκαντεμιά και πολύ περισσότερη "λουζεριά".

Δεν είμαστε στις 3-4 χειρότερες ομάδες. Θέλουμε έναυσμα. Θέλουμε κάποιον καρπαζοεισπράκτωρα να πάρουμε τα πάνω μας. Όλα δείχνουν οτι αυτός ο "τζανετάκος" θα είναι κιτρινομπλέ απόχρωσης. Κι αφού δεν έκατσε ο ένας ο κιτρινομπλέ, θα κάτσει ο άλλος.
Με νίκη αύριο -εκτός των άλλων- τους έχουμε σε πιθανή ισοβαθμία. Και το Αγρίνιο και την Τρίπολη.

Νίκη πάση θυσία. :pas:
« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 28 Ιαν 2012 12:09 από lemorsero »

Αποσυνδεδεμένος Behos

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 163
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #65 στις: Σαβ 28 Ιαν 2012 12:28 »
Αν δεν κερδίσουμε το αυριανό παιχνίδι, πάμε σούμπιτοι στη Β'. Αν κερδίσουμε, μπορούμε να ελπίζουμε σε μια δυναμική επιστροφή στα επόμενα παιχνίδια. Πολλά λόγια δεν χρειάζονται, περιμένουμε αύριο να τα δώσουν όλα!

Αποσυνδεδεμένος BILLY_STAM

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.417
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #66 στις: Σαβ 28 Ιαν 2012 12:31 »
Νίκη μόνο νίκη με τα .... πελατάκια!!!!
Κι ας μη ξεχάσουμε Τενέδες, Τζενάμηδες, Σπάθες κλπ!!! Το ματς αύριο θα .... αρχίσει πιο νωρίς από τις 3:00!!!!!!


Αποσυνδεδεμένος fadomas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.076
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #67 στις: Σαβ 28 Ιαν 2012 13:42 »
Με Ονουάτσι στα Γιάννενα ο Παναιτωλικός

Στην αποστολή του Παναιτωλικού για τον αυριανό αγώνα με τον ΠΑΣ στα Γιάννενα συμπεριελήφθη ο Μπέντζαμιν Ονουάτσι.

Η μπλε κάρτα του Νιγηριανού επιθετικού έφτασε χθες και ο Μπάμπης Τεννες αναμένεται να αγωνιστεί ανάλογα με την κατάσταση των Χαριστέα-Θεοδωρίδη.

Ο 59χρονος προπονητής πήρε είκοσι ποδοσφαιριστές στην αποστολή, η οποία θα αναχωρήσει το απόγευμα για την Ήπειρο.

Συγκεκριμένα, θα ταξιδέψουν οι Τσενάμο, Γκόλιας, Αναστασιάδης, Μουμίν, Μπελεβώνης, Ρότσα, Θεοδωρίδης, Μπουμάλ, Πασάς, Παλαιολόγος, Χαριστέας, Ετζενγκέλε, Ντολεζάι, Μητρόπουλος, Καραμαλίκης, Μπλάζιτς, Σιόντης, Άντι, Καμαρά και Ονουάτσι.

Αποσυνδεδεμένος spyros_porsche

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 729
  • DjS
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #68 στις: Σαβ 28 Ιαν 2012 14:43 »
Με ονουατσι η χωρις δυστηχως ο παναιτωλικος θα κανει διπλο αυριο και ας ψηφισα νικη αρχη της εβδομαδας.
Αντι να ασχωλουμαστε με τα νεα αποκτηματα (που επρεπε να ειχαμε παρει) της ομαδας με το να ειναι το γηπεδο κολαση(εσυ το ρημαξες) με παικτες κομαντο(καλα ενταξει...) γιατι το ματς ειναι χωρις αυριο μας εκανες ρε προεδρε να ασχωλουμαστε με υπαρξιακα θεματα της ομαδας.Την ρημαξες την ερμη την ομαδα και εσυ εισαι ο κυριος υπευθυνος.Προβλεπω μεγαλη γιουχα αυριο μην Πας γηπεδο.......

Αποσυνδεδεμένος PAS-o-media

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.613
    • Προφίλ
    • Φίλαθλοι ΠΑΣ
Απ: Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #69 στις: Σαβ 28 Ιαν 2012 15:49 »
pasgiannina.gr
Παράθεση
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ - Η αποστολή για τον αυριανό αγώνα κόντρα στον Παναιτωλικό (15:00) (28/01/12)

Δημοσίευση: Σάββατο, 28 Ιανουάριος 2012 15:15 - Τελ. ανανέωση: Σάββατο, 28 Ιανουάριος 2012 15:11

Ολοκληρώθηκε με μια πρωινή προπόνηση η προετοιμασία του ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ εν όψει της αυριανής αναμέτρησης (15:00) με αντίπαλο τον Παναιτωλικό, στο πλαίσιο της 19ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League. Ο τεχνικός του ΠΑΣ Άγγελος Αναστασιάδης μετά το τέλος του προγράμματος συμπεριέλαβε στην αποστολή 18 ποδοσφαιριστές  στην οποία είναι οι εξής:

Κηπουρός, Φέγκρους, Ντάσιος, Πάντος, Κώτσιος, Μιχαήλ, Βάντερσον, Ζαραδούκας, Ανδράλας, Πατσατζόγλου, Ντε Βινσέντι, Κυριάκος, Σκούφαλης, Γεωργίου, Λίλα, Βίλα, Τζάνης και Μπακαγιόκο

Εκτός έμεινε ο τιμωρημένος Μπεσέρα, ο ανέτοιμος Τζημόπουλος ο οποίος λόγω του τραυματισμού που αντιμετώπιζε είχε χάσει αρκετές προπονήσεις, καθώς και οι Γιάκος, Οικονόμου, Κειτά, Ζαιρί.
Ο PAS-o-media είναι κοινόχρηστος λογαριασμός που χρησιμοποιείται από διάφορα μέλη του forum. Σκοπός του είναι η δημοσίευση ειδήσεων του pas.gr και η αναδημοσίευση/μεταφορά / δημοσιοποίηση κειμένων που αφορούν τον ΠΑΣ, ή ενδιαφέρουν τους φίλους του από διάφορα Μ.Μ.Ε.

Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #70 στις: Σαβ 28 Ιαν 2012 15:52 »
Προεδραρα ειδες πως εφτασε αμεσως η ΜΠΛΕ καρτα του Ονουατσι?? ενω εμεις σιγουρα θα περιμεναμε 1 με 2 εβδομαδες για να ρθει! π.χ Μαμαντου! αχρηστοι εκει στη ΠΑΕ ολοι!

Αποσυνδεδεμένος PAS-o-media

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.613
    • Προφίλ
    • Φίλαθλοι ΠΑΣ
Απ: Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #71 στις: Σαβ 28 Ιαν 2012 16:28 »
novasports.gr

Το Pre-game του ΠΑΣ Γιάννινα-Παναιτωλικος (vid)

Δείτε τι δήλωσαν παίκτες και προπονητές των δυο ομάδων στην κάμερα του Novasports, για την αναμέτρηση της 19ης αγωνιστικής.
Ο PAS-o-media είναι κοινόχρηστος λογαριασμός που χρησιμοποιείται από διάφορα μέλη του forum. Σκοπός του είναι η δημοσίευση ειδήσεων του pas.gr και η αναδημοσίευση/μεταφορά / δημοσιοποίηση κειμένων που αφορούν τον ΠΑΣ, ή ενδιαφέρουν τους φίλους του από διάφορα Μ.Μ.Ε.

Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #72 στις: Σαβ 28 Ιαν 2012 16:39 »
Τον βλεπετε ρε τον Αναστασιαδη?? βλεπετε που ειναι ΒΡΑΧΝΙΑΣΜΕΝΟΣ?? αυτο δειχνει οτι δεν τα παραταει με τιποτα και με αυτους που εχει θα παλεψει μεχρι ΤΕΛΟΥΣ!! ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΑΓΓΕΛΕ!

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #73 στις: Σαβ 28 Ιαν 2012 16:55 »
Να σκεφτεται αραγε και ο προεδρος να ταξει κανα πριμ,
οπως ηθελε να κανει πριν 15 μερες με βαζελο,
ωστε να τα δωσουν ολα τα παιδια σε αυτο το ματς ή μπα, ακυρο,
τοτε ηταν χρυσες εποχες για τα οικονομικα μας ενω τωρα παει,
περασαν αυτες, τωρα υπαρχει μονο οικονομικη κριση και αδυναμια;
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.051
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Παναιτωλικός
« Απάντηση #74 στις: Σαβ 28 Ιαν 2012 16:59 »
κρίση κρίση αλλά πρέπει να ρίχνεις που και που κανά φράγκο...