Αποστολέας Θέμα: Είστε γραμμένοι σε κάποιο σύνδεσμο φιλάθλων του ΠΑΣ?  (Αναγνώστηκε 116109 φορές)

Αποσυνδεδεμένος Mikkael_Sin

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.158
  • ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΡΝΑΒΟΣ;
    • Προφίλ
Απ: Είστε γραμμένοι σε κάποιο σύνδεσμο φιλάθλων του ΠΑΣ?
« Απάντηση #100 στις: Παρ 01 Οκτ 2010 02:38 »
Συμφωνώ με το Lemorsero για... 666η φορά (τυχαίο; δε νομίζω). Αξίζει πάντως να τονιστεί, οτι:

Παράθεση
Δεν το έχουμε δει καλά το οπαδικό. Συνεχώς πάμε να δικαιολογήσουμε τους άλλους και να κατηγορήσουμε εμάς. Ραγιαδισμός δηλαδή. Τι να κάνουμε, 400 χρόνια σκλαβιάς ήταν πολλά!

ΥΓ: Κατά τα άλλα είναι όντως τραγική η εικόνα των τοίχων που δε βλέπονται πλέον. Το καταδικάζω, αν και κλείνω το μάτι  ;) στους πασολέδες που σβήνουν συνθήματα άλλων.

400 αλλού, τα 500 (εδώ) ήταν πράγματι ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ.


 :mono:
"I'VE CROSSED AN OCEAN OF WINE TO FIND YOU..."
     - Απέραντος ο θάνατος δίχως μήνες κι αιώνες -
             Η ΖΩΗ ΜΕ ΤΟ ΦΟΒΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗ

Αποσυνδεδεμένος georgezaf

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 8
    • Προφίλ
Απ: Είστε γραμμένοι σε κάποιο σύνδεσμο φιλάθλων του ΠΑΣ?
« Απάντηση #101 στις: Δευ 11 Οκτ 2010 22:13 »
AΠΕΙ ΡΩΤΑΝ ΜΙΑ ΖΩΗ ΡΕΕΕ!!!!
ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΜΕΤΑΛΛΟ ΘΑ ΣΚΟΥΡΙΑΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΠΕΤΑΛΟ! Α.Ρ.-7-
ΑΝΩΤΑΤΗ ΓΗΠΕΔΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ''ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ."

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΕΙΡΟΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.435
    • Προφίλ
Απ: Είστε γραμμένοι σε κάποιο σύνδεσμο φιλάθλων του ΠΑΣ?
« Απάντηση #102 στις: Πεμ 24 Μάρ 2011 01:38 »
3 ερωτησεις για τον λεμορσερο!
απλες και κατανοητες...

1.ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ?ΕΚΠΡΟΣΩΠΕΙΣ ΚΟΣΜΟ Η ΕΤΣΙ ΣΟΥ ΡΘΕ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΣΤΟΝ ΠΛΥΘΗΝΤΙΚΟ?

2.ΕΙΣΑΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΤΩΝ ΠΑΙΧΤΩΝ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ?

3.ΚΑΠΝΙΖΕΙΣ?
ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ Η ΝΤΡΟΠΗ  !

Αποσυνδεδεμένος TSEK

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 9
    • Προφίλ
Απ: Είστε γραμμένοι σε κάποιο σύνδεσμο φιλάθλων του ΠΑΣ?
« Απάντηση #103 στις: Τρι 27 Σεπ 2011 16:46 »
Θα προσπαθήσω να μην ξανααναφερθώ στο θέμα (άν τα καταφέρω  :P) και θα πώ μόνο αυτό:
Εγώ ένιωσα πολύ όμορφα όταν είχα διαβάσει παλαιότερα ένα πόστ για την θύρα 7 του ΠΑΣ και ξεκινούσε έτσι :


Από την εποχή που όλοι οι τοίχοι στα Γιάννενα έγραφαν μόνο μια λέξη PAS-7...
Από την εποχή της μεγάλης προδοσίας…
Από την εποχή οι παγουράδες έκαναν πορεία για να πάνε στο γήπεδο…
Από την εποχή του κύκνειου άσματος…MUF MUF MUF MUF
+10000000000000 απο εμένα
    PAS7

Και στην τελική pasopoulo μην νευριάζεις και αρχίζεις  τα
Παράθεση
αλλά είπα να πω πρώτα σε αυτούς που ξέρω και μπορώ νόμιζα οτι μπορούσα να επικοινωνήσω, αλλά.... Συνεχίστε τη δουλειά σας, απλώς χαρακτηρίζεστε και εσείς όπως και όλοι οι άλλοι. Δεν διαφέρετε σε τίποτα, ίσα ίσα είστε και χειρότεροι γιατί κάποιοι άλλοι μπορεί να είναι από αλλού και χέστηκαν για την πόλη άμα δείχνει σα μπουρδέλο. Βάψτε και τα τείχη, απλώς μη σας πετύχει κανείς και μάσετε πολλές...

Απλά εσένα δεν σου αρέσουν εμάς (εμένα προσωπικά και 2-3 άτομα που είδα ότι γράψανε) μας αρέσουν.Εγώ τουλάχιστον προτιμώ να δώ μουτζούρα με χάλια γράμματα που γράφει ΠΑΣ-7 παρά να δώ στα γιάννενα το πιο καλλιτεχνικό απίστευτο φανταστικό γκράφιτη βαζέλα...Δέν μπορώ πώς το λένε μου γαμάει την ψυχολογία, μου χαλάει την μέρα όταν κάνω βόλτα στα γιάννενα και βλέπω παο-13.
+ 1966

ΟΛΑ ΜΠΛΕ
ΠΑΣ 7

Αποσυνδεδεμένος TSEK

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 9
    • Προφίλ
Απ: Είστε γραμμένοι σε κάποιο σύνδεσμο φιλάθλων του ΠΑΣ?
« Απάντηση #104 στις: Τρι 27 Σεπ 2011 17:03 »
Μιάς και μιλάμε για βαψίματα γενικότερα θα πώ κι εγώ την γνώμη μου....
Δεν είμαι πιτσιρικάς, (πότε φτάσαν τα κωλο-36,ούτε που κατάλαβα!).
Πρώτα απο όλα,αν δεν βάψεις έστω ενα PAS7 στο σπίτι σου εισαι κλάιν...!
Γουστάρω τρελά τα γκράφιτι που βλέπω στην πόλη μου,μερικά απο αυτά είναι αριστουργήματα.....
Γουστάρω και τα απλά 80's PAS7.....
To σπίτι μου ο τοίχος ο εξωτερικος,ειναι γεμάτος (από όταν είμουν 3 λυκείου)PAS7 εδώ,
PAS 7 εκεί,συνθήματα,συγκροτήματα,ότι ναναι....!
Και όμως το σπίτι όλο να βαφτεί,αυτά δεν τα πειράζει ούτε ο Θεός....
ΟΛΗ Η ΠΟΛΗ ΜΠΛΕ ΑΛΑΝΙΑ

Αποσυνδεδεμένος TSEK

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 9
    • Προφίλ
Απ: Είστε γραμμένοι σε κάποιο σύνδεσμο φιλάθλων του ΠΑΣ?
« Απάντηση #105 στις: Τρι 27 Σεπ 2011 17:18 »
Και μιας και το θέμα είναι αν ανήκουμε σε κανέναν συνδεσμο,
εγώ είμουν μέλος στους πρωτους B.V. ,και μετά από 1 ή 2 χρόνια βάγερα και
είμαι UNDERGROUND ώς σήμερα.

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Είστε γραμμένοι σε κάποιο σύνδεσμο φιλάθλων του ΠΑΣ?
« Απάντηση #106 στις: Σαβ 28 Ιαν 2012 01:12 »
ΟΧΙ
« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 28 Ιαν 2012 01:17 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος ARwstos7

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 49
  • No Smoking, No Video, ONLY VOICE!!!
    • Προφίλ
Απ: Είστε γραμμένοι σε κάποιο σύνδεσμο φιλάθλων του ΠΑΣ?
« Απάντηση #107 στις: Κυρ 03 Ιούν 2012 21:08 »
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ!!!
No Smoking, No Video, ONLY VOICE!!!

Αποσυνδεδεμένος PasGianninaPreveza

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 825
  • Pas Giannina Preveza Group(on the making)
    • Προφίλ
Απ: Είστε γραμμένοι σε κάποιο σύνδεσμο φιλάθλων του ΠΑΣ?
« Απάντηση #108 στις: Τετ 03 Οκτ 2012 18:01 »
Pas Giannina Underground Alternative Fans. Τα αλλα μας τελείωσαν.

Τωρα που μου ρθε φλασια Θυμαμαι στις πρώτες μου μέρες στο φορουμ είχα κατακλυστει απο pm πρεβεζανων που έλεγαν "ποτε θα οργανωθούμε κτλπ", όντως "ποτε θα οργανωθούμε";  :P Με λυπεί να βλέπω συνδέσμους και παρέες στα πιο απίθανα μερη(βασικά με χαροποιεί αλλα καταλαβαίνετε πως το εννοω  :P ) και εμείς που είμαστε πάνω απο 300και ίσως και παραπάνω  αν συνυπολογίσουμε τους λίγο πας-λίγο ποκ, πολυ πας λίγο ποκ, τους γέροντες απο την εποχη του ΆΓΙΑΞ της ηπείρου που ίσως να συνέδραμαν καποια προσπάθεια κ.α να μην έχουμε τίποτα. Ίσως να φαίνεται υπερβολικο το νουμερο αλλα οποιος έχει δει γκράφιτι και ταγκιες παντου στην πόλη και όλες της καφετέριες και τα sports cafes να σηκώνονται πάνω στα γκολ του ΠΑΣ θα καταλάβει...
« Τελευταία τροποποίηση: Τετ 03 Οκτ 2012 18:15 από PasGianninaPreveza »
                                                                                         Δεν σταματάμε παρόλη την αδικία, δεν σταματάμε γιατι μας χρωστά η ιστορία....

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: Είστε γραμμένοι σε κάποιο σύνδεσμο φιλάθλων του ΠΑΣ?
« Απάντηση #109 στις: Τετ 03 Οκτ 2012 20:57 »
Παντως ξερω 2 πρεβεζιανους που ειναι μονο ΠΑΣ και ερχονται γηπεδο φιλε. Σπουδαζουν γιαννενα ομως. αμα θες σε φερνω σε επαφη μαζι τους.
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Είστε γραμμένοι σε κάποιο σύνδεσμο φιλάθλων του ΠΑΣ?
« Απάντηση #110 στις: Τετ 03 Οκτ 2012 21:44 »
(...) εμείς που είμαστε πάνω απο 300και ίσως και παραπάνω  αν συνυπολογίσουμε τους λίγο πας-λίγο ποκ, πολυ πας λίγο ποκ, τους γέροντες απο την εποχη του ΆΓΙΑΞ της ηπείρου που ίσως να συνέδραμαν καποια προσπάθεια κ.α

PasGianninaPreveza, δεν ξέρω ποιοί εσείς και δε θα γίνω αδιάκριτος να ρωτάω, ξέρω όμως τους γερόντους του ΠΑΣ που δεν υπήρξαν ποτέ ως σήμερα ούτε «ίσως»  ούτε δήθεν, κ.ά., ... παρόντες ή απόντες, στη Λάρισα ή στον Πύργο και όπου ίσως.
« Τελευταία τροποποίηση: Τετ 03 Οκτ 2012 21:50 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος Geopasoles

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.057
  • ΠΟΥΛΑ ΕΦΥΓΕΣ....ΟΤΙ ΕΒΓΑΛΕΣ ΕΒΓΑΛΕΣ...
    • Προφίλ
Απ: Είστε γραμμένοι σε κάποιο σύνδεσμο φιλάθλων του ΠΑΣ?
« Απάντηση #111 στις: Τετ 03 Οκτ 2012 22:45 »
Ήρεμα παιδιά...μην βγάλουμε πάλι τα ΠΑΣομετρα...επί του θέματος....τώρα...δεν είμαι σε κανένα σύνδεσμο...δεν ξέρω καν τι προσφέρουν η τι πρέπει να προσφέρουμε εμείς οποίος ξέρει ας μου πει...αλλά αν θα πήγαινα σε σύνδεσμο θα πήγαινα στους απει ρωταν γιατί μου φαίνονται πιο νορμάλ από τους BV...
:pas: και  :mono:   :flag:

Αποσυνδεδεμένος PasGianninaPreveza

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 825
  • Pas Giannina Preveza Group(on the making)
    • Προφίλ
Απ: Είστε γραμμένοι σε κάποιο σύνδεσμο φιλάθλων του ΠΑΣ?
« Απάντηση #112 στις: Τετ 03 Οκτ 2012 22:54 »
(...) εμείς που είμαστε πάνω απο 300και ίσως και παραπάνω  αν συνυπολογίσουμε τους λίγο πας-λίγο ποκ, πολυ πας λίγο ποκ, τους γέροντες απο την εποχη του ΆΓΙΑΞ της ηπείρου που ίσως να συνέδραμαν καποια προσπάθεια κ.α

PasGianninaPreveza, δεν ξέρω ποιοί εσείς και δε θα γίνω αδιάκριτος να ρωτάω, ξέρω όμως τους γερόντους του ΠΑΣ που δεν υπήρξαν ποτέ ως σήμερα ούτε «ίσως»  ούτε δήθεν, κ.ά., ... παρόντες ή απόντες, στη Λάρισα ή στον Πύργο και όπου ίσως.
Νομίζω ήταν αρκετα προφανές πως με το "εμείς" εννοούσα τους πρεβεζανους πασολεδες. Γεροντους δεν εννοω αυτούς που περιγράφεις που σίγουρα ειναι γιαννιωτες. Όπως ξερεις πολυ καλύτερα απο μένα και έχεις ζήσει όλοι οι Ηπειρώτες και παρα πολλοι πρεβεζανοι αγάπησαν τον αγιαξ αλλα με τα χρόνια στην πλάτη τους, τα πέτρινα χρόνια της ομάδας απόλυτα λογικο ειναι να απομακρύνθηκαν λίγο η πολυ. Αυτούς εννοω με το "ίσως συνδράμουν και αυτοι" σε ενδεχόμενη προσπάθεια δημιουργίας οργανωμένου πασολεδικου πυρήνα στην πρεβεζα.
                                                                                         Δεν σταματάμε παρόλη την αδικία, δεν σταματάμε γιατι μας χρωστά η ιστορία....

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Είστε γραμμένοι σε κάποιο σύνδεσμο φιλάθλων του ΠΑΣ?
« Απάντηση #113 στις: Τετ 03 Οκτ 2012 23:05 »
Ήρεμα παιδιά...

Ηρεμότατα και σαφέστατα.
Για γερόντους ο λόγος μου, ούτε για παιδιά, ούτε για σκυλιά, ούτε για πασόμετρα και δεν ΠΑΣσχω από συνδεσμιακές ανασφάλειες.



Υ.Γ.: ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ??? ... διαχρονικά (πρόσφατοι) καλή γραφή και εύχομαι να διατηρήσουν το ύφος, το ήθος και το αύδος τους. Εντάξει, οι Β.V.  είναι παλαιότεροι, δε το συζητάμε.
Υ.Γ.2: Οι Blue Bulls δεν είναι φαρσέρς του πετάλου, είναι αδέσμευτοι και άτεγκτοι πασολέδες των πετάλων ... απλές διακριτές μονάδες.
« Τελευταία τροποποίηση: Τετ 03 Οκτ 2012 23:23 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος PasGianninaPreveza

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 825
  • Pas Giannina Preveza Group(on the making)
    • Προφίλ
Απ: Είστε γραμμένοι σε κάποιο σύνδεσμο φιλάθλων του ΠΑΣ?
« Απάντηση #114 στις: Τετ 03 Οκτ 2012 23:27 »
Μιας και εμείς οι δυο συνηθίζουμε να βγαίνουμε οφφ τοπικ. :P  Αυτοι οι blue bulls που κανεις λογο συχνά νεος σύνδεσμος ειναι;;
                                                                                         Δεν σταματάμε παρόλη την αδικία, δεν σταματάμε γιατι μας χρωστά η ιστορία....

Αποσυνδεδεμένος taseuropas

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 146
    • Προφίλ
Απ: Είστε γραμμένοι σε κάποιο σύνδεσμο φιλάθλων του ΠΑΣ?
« Απάντηση #115 στις: Τετ 03 Οκτ 2012 23:45 »
Μιας και ειμαι σε καροτσακι οπως και καποιοι αλλοι εδω μεσα, αλλα και εξω απο εδω, κατι που δεν με κανει λιγοτερο ταυρο ή λιγοτερο ΠΑΣ εχω να σας αναφερω πως βρισκω το παραπανω συνθημα στο κακασχημο γραφικο απλα εμετικο και με οτι συνεπαγεται αυτο...
με το συμπαθειο παντα

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Είστε γραμμένοι σε κάποιο σύνδεσμο φιλάθλων του ΠΑΣ?
« Απάντηση #116 στις: Τετ 03 Οκτ 2012 23:49 »
Μιας και εμείς οι δυο συνηθίζουμε να βγαίνουμε οφφ τοπικ. :P  Αυτοι οι blue bulls που κανεις λογο συχνά νεος σύνδεσμος ειναι;;

Βάλε νικ να πιανόμαστε ...  :)

Νέος σύνδεσμος ... όχι βέβαια!!! ... το όρισα παραπάνω.
Και αν θες τη γνώμη μου (ασύνδετος ων), οι πολλοί σύνδεσμοι σε μια ομάδα δεν είναι ότι καλλίτερο ... βλ. Σκουλήκια, οι μισοί υποστηρίζουν άρη και οι μισοί παπάρι ... μοιραία ο ρόλος των  συνδέσμων  είναι παρεξημένος στο ελληνικό ποδόσφαιρο και μαζί με τα ξερά καίγονται και τα χλωρά ... βλ. Μόραλης, Χατζηχρίστος, Σαουρίδης, στελέχη σε ΠΑΕ.

Είμαι σίγουρος ότι γνωρίζεις την Αθλητική Νομοθεσία (από τον 2725/1999, στο Νομοσχέδιο Βία και Ντόπινγκ Λιάπη-Ιωαννίδη, Πρόταση Γερουλάνου στη Βουλή,  μέχρι τις Λέσχες Φίλων της Ε.Ε.) περί Συνδέσμων και ασφαλώς γνωρίζεις ποιός επικυρώνει την λειτουργία ενός συνδέσμου, στην τελική.
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Είστε γραμμένοι σε κάποιο σύνδεσμο φιλάθλων του ΠΑΣ?
« Απάντηση #117 στις: Πεμ 04 Οκτ 2012 00:44 »
Μιας και ειμαι σε καροτσακι οπως και καποιοι αλλοι εδω μεσα, αλλα και εξω απο εδω, κατι που δεν με κανει λιγοτερο ταυρο ή λιγοτερο ΠΑΣ εχω να σας αναφερω πως βρισκω το παραπανω συνθημα στο κακασχημο γραφικο απλα εμετικο και με οτι συνεπαγεται αυτο...
με το συμπαθειο παντα

Τώρα μιλάς με έναν αναίσθητο, όσο για τα γραφιστικά μου έχεις δίκιο, είναι ναΐφ το ξέρω, άμα δε γουστάρεις άλλαξε πλευρό.

Μπορεί να μη συνειδητοποίησα τι έγραψα … αλλά ποτέ  δεν προσβάλλουν έτσι φόρα, πλην από  προκατάληψη ή μίσος ... όπως εγώ.
Αν εσύ ξέρασες, εγώ χέστηκα φίλε. :P

Με το συμπάθειο αυτά.

Υ.Γ.: Μη φοβάσε δεν κάναμε Σύνδεσμο. Μας περνάς για τόσο μαρμελάδα ... το «αναπήρου» είναι ατάκα του  Σύνταυρου Μπίρμπα που την έριξε βγαίνοντας από το Βικελίδης πέρσι (ήσουν μέσα??), 1 - 2 Σύνταυροι από το φόρουμ τη θυμούνται ... μη τρελένεσαι και εγώ παιδί ΑμΕΑ έχω.

« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 04 Οκτ 2012 00:56 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος taseuropas

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 146
    • Προφίλ
Απ: Είστε γραμμένοι σε κάποιο σύνδεσμο φιλάθλων του ΠΑΣ?
« Απάντηση #118 στις: Πεμ 04 Οκτ 2012 00:57 »
εισαι γελοιος και χρειαζεσαι γιατρο.
νοητικα εχεις προβλημα!

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Είστε γραμμένοι σε κάποιο σύνδεσμο φιλάθλων του ΠΑΣ?
« Απάντηση #119 στις: Πεμ 04 Οκτ 2012 00:59 »
εισαι γελοιος και χρειαζεσαι γιατρο.
νοητικα εχεις προβλημα!

Ευχαριστώ  :(  καληνύχτα και περαστικά σου  :)
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος deceiver

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.224
    • Προφίλ
Απ: Είστε γραμμένοι σε κάποιο σύνδεσμο φιλάθλων του ΠΑΣ?
« Απάντηση #120 στις: Πεμ 04 Οκτ 2012 02:50 »
Παράθεση
δεν είμαι σε κανένα σύνδεσμο...δεν ξέρω καν τι προσφέρουν η τι πρέπει να προσφέρουμε εμείς οποίος ξέρει ας μου πει...

Μια δοκιμή θα σας πείσει...

Περί Νιού και Τασ(ούλ'). Όταν γνωριστείτε θα αγκαλιαστείτε με τόση δύναμη που μπορεί να σπάσετε κανα κόκκαλο. Τα σχεδόν ίδια ντενουάρια να φοβάστε. Δεν διαγράφω τις χαζομάρες για να μπορείτε να γελάσετε αφού αγκαλιαστείτε. Είστε και μικρά παιδιά τι να σας κάνω....
ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΜΗ ΜΑΣ ΛΥΠΑΣΑΙ

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Είστε γραμμένοι σε κάποιο σύνδεσμο φιλάθλων του ΠΑΣ?
« Απάντηση #121 στις: Παρ 05 Οκτ 2012 17:38 »
Παράθεση
δεν είμαι σε κανένα σύνδεσμο...δεν ξέρω καν τι προσφέρουν η τι πρέπει να προσφέρουμε εμείς οποίος ξέρει ας μου πει...

Μια δοκιμή θα σας πείσει...

Περί Νιού και Τασ(ούλ'). Όταν γνωριστείτε θα αγκαλιαστείτε με τόση δύναμη που μπορεί να σπάσετε κανα κόκκαλο. Τα σχεδόν ίδια ντενουάρια να φοβάστε. Δεν διαγράφω τις χαζομάρες για να μπορείτε να γελάσετε αφού αγκαλιαστείτε. Είστε και μικρά παιδιά τι να σας κάνω....

deceiver  ευχαριστώ για το 199  :), ωστόσο όμως οφείλω να ομολογήσω μετά συγνώμης προς μέλη του Pas.gr ότι, λυπάμαι για την επικοινωνιακή μου αστοχία * και  κακοτεχνία και ντρέπομαι για την περίσταση  αναξιοπρέπειάς μου, καθώς ανάγκασα το Σύνταυρο taseuropas  να με χαρακτηρίζει  με τα ακόλουθα «εισαι γελοιος και  χρειαζεσαι γιατρο. νοητικα εχεις προβλημα».



* ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΑΝΑΠΗΡΟΥ – ΕΙΝΑΙ Ο ΑΓΙΑΞ ΤΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

Πάντος, ο επικοινωνιακός  μου στόχος δεν ήταν  ούτε ο taseuropas ούτε κανένας άλλος ανάπηρος πάνω στον πλανήτη Γαία.
Τα λεκτικά που περιέχονται στο πόστερ  μου (άνω) αναφέρονται  στην ολική αναπηρία που διαπιστώνω εγώ στο σώμα του  ΠΑΣ.
Παρά το ότι ο εγκεφαλικός μου φλοιός  είναι τίγκα στο νοητικό αλαλούμ, κατανοώ ότι θα πρέπει κάποιος να μου τα έχει πολύ μαζεμένα για να μου την πέσει έτσι παγωτό ξυλάκι, για το λεκτικό στο πόστερ μου.

Οι ανάπηροι προκαλούνται από τα πολυτελή αυτοκίνητα και από τα εποχικά χωριάτικα χόμπις, τη στιγμή που 1 αναπηρικό αμαξίδιο εν Ελλάδι κοστίζει μια ολόκληρη περιουσία.


Και στην τελική, αν κάποιος θεωρεί ότι ο ΠΑΣ είναι αρτιμελής και χαίρει άκρας υγείας, (εν αντιθέσει προς τα λεκτικά του πόστερ) η άποψή του  είναι  εκ προοιμίου  δεόντως σεβαστή και συζητήσιμη.

Μάλλον το πρόβλημα είναι καθαρά πολιτικό με παραλλαγή και όχι τόσο αυστηρά κοινωνικό.
 






 
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 05 Οκτ 2012 17:43 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος HarMPas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.127
    • Προφίλ
Απ: Είστε γραμμένοι σε κάποιο σύνδεσμο φιλάθλων του ΠΑΣ?
« Απάντηση #122 στις: Σαβ 06 Οκτ 2012 00:57 »
Παράθεση
είναι ατάκα του  Σύνταυρου Μπίρμπα που την έριξε βγαίνοντας από το Βικελίδης

τοειπα αυτηνο  κ στο περιστερ
τοειπα τ μιρωτσιο
αυτηνος δν ειν αγιαξ τσ ηεπιρου ειν αγιαξ τ αναπηρου
κ τοειπα κ τ βηττα στ χαριλαου
κ τ κουδγια τοειχα ειειπει


κ αμανε κι ειπουμε  <δν ειν τ γκαβου τ σπυρου ειν ο αγιαξ τσ ηπειρου>
δε α παραξηγθει ο γκαβοσπυρος;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
κ μι το δικιο τ
 

κ  σενα στο ειπα μι ανακατωνησε μι τα πιτρα
μι ασκολιοσε σου ειπα
πιακε αλλη δλεια
τοποιον εφκιανες παλιοτρα

δν αξιζ πενταπεντε χρονω
να χαλνιεσε ζν υγεια σ
δγια τν πλακα

Ppppaaaassss
Δεν έχω όρεξη να γράψω άλλα....άλλωστε τι σημασία έχουν.....
Άιντε καλό απόγευμα !

ααα γειασ' ετσ' κι αντιο :pas:..... όπως γράφει κάπου αλλού και κάποιος φίλος ιντερνετικός προς το παρόν.


Ώρε stef7 φίλε μου, τι μας νοιάζει για τα τραπεζοκαθίσματα του Remezzo στην τελική.
Εμάς ο ΠΑΣ Γιάννινα μας νοιάζει.
Άσε που διακρίνω και μία εμπάθεια στην μία και μοναδική πρόταση στο σχόλιο που έκανες.
Αλλά μιας που ο δημοσιογράφος ανάφερε και την ομάδα, που πιθανόν να έχει σχέση μιας που όντως υπάρχει θέμα, ας πω δυο πραματάκια τα οποία κατάλαβα.
Το Remezzo κατ`αρχήν νομίζω πως άνοιξε από τα τελευταία καταστήματα στην εκεί περιοχή και ότι είχαν κάνει οι άλλοι έγινε και σε αυτό.
Προσωπικά η γνώμη μου είναι πως η περιοχή αναβαθμίστηκε και πολύ μάλιστα. Την θυμάμαι πως ήταν πριν κάποια χρόνια (ένα αίσχος αληθινό) και την βλέπω και τώρα, η διαφορά είναι τεράστια και τέτοια που ομολογώ πως μου αρέσει και πολύ μάλιστα.
Δυστυχώς σε κάποιους άλλους δεν αρέσει, προφανώς από συμφέροντα κυρίως οικονομικά, μιας που ο κόσμος που πήγαινε πιο παλιά κάπου αλλού τώρα πάει στην Γαριβάλδη, ίσως να υπάρχουν και τίποτε κομματικά στη μέση, δεν ξέρω.
Πιστεύω πως τελευταίο είναι το θέμα που προκύπτει από τους εκεί κατοίκους. Προσωπικά αν έμενα για μια ζωή σε ένα βάλτο με καλάμια και χορτάρια δίπλα από το σπίτι μου, θα είμουν ευτυχής αν κάποιοι αυτή την περιοχή την κάνανε όπως τώρα είναι, με τοίχους, με πλακόστρωτα, με κάγκελα, με ποδηλατόδρομους, με παιδική χαρά, με μαγαζιά, με πολύ κόσμο, με ομορφιές γενικώς.
Το ξεκαθαρίζω για μένα λέω, ίσως κάποιοι άλλοι να θέλουν καλάμια και χορτάρια και βαλτοτόπια με φουλ βρωμιές (και στο δίπλα νερό της λίμνης - και στο έδαφος - και στον αέρα με τις απαίσιες μυρωδιές), γιατί έτσι ήταν πρώτα (για όσους θυμούνται).
Πάμε στον πρόεδρό μας τον Κο Χριστοβασίλη ο οποίος άνοιξε ένα μαγαζί στον γιο του και το οποίο απ`ότι ξέρω και βλέπω πάει πάρα πολύ καλά, όπως και τα άλλα που είναι δίπλα και παραδίπλα.
Όσες φορές διάβασα για Γαριβάλδη είδα το όνομα του Χριστοβασίλη μέσα κατά 99%, επίσης και του Κου Καχριμάνη που κι αυτός έχει εκεί μαγαζί.
Τόσο πια μη σωστό είναι που θέλουν ντε και καλά να το κλείσουν και του Χριστοβασίλη, αλλά και του Καχριμάνη ? (αν δεν κάνω λάθος κυρίως αυτών των δύο).
Απλή ερώτηση κάνω.
Γιατί τέτοιο πόλεμο σε δύο και όχι μόνο ανθρώπους, που στην τελική δίνουν ψωμί σε πάρα πολλές οικογένειες, μιας που υπάρχουν πάρα πολλοί εργαζόμενοι εκεί ?
Τόσο μεγάλο είναι το πρόβλημα ώστε κάποιοι διακαώς επιθυμούν και επιδιώκουν να κλείσουν τα εκεί μαγαζιά ?

Πάμε και στον ΠΑΣ Γιάννινα τώρα μιας που αναφέρθηκε κι αυτός.
Ειλικρινά έχω διαπιστώσει αηδιασμένος μπορώ να πω, πως ορισμένοι που θέλουν να πετάξουν χολή κατά της ομάδος η'' του προέδρου της, να αναφέρουν και την Γαριβάλδη μέσα, μπλέκοντας το Remezzo με οτιδήποτε έχει σχέση με την ομάδα, από μεταγραφές (καλή ώρα όπως ο φίλος μας ο stef7), μέχρι και τα οικονομικά της ομάδος και άλλα πολλά.
Χολή και μόνο χολή από ορισμένους.
Εμ πως να μην αγανακτήσει ο άνθρωπος ?
Όποιος και να ήταν το ίδιο θα πάθαινε.
Προσωπικά αν είμουν εγώ, θα πούλαγα, θα έλεγα κι ένα ευχαριστώ στον καλό και υπέροχο κόσμο των Ιωαννίνων και θα την έκανα για άλλες πολιτείες. Σίγουρα θα ησύχαζε το κεφαλάκι μου.
Ούτε χοντρός, ούτε ξεχοντρός, ούτε προπονητές, ούτε μεταγραφές, άγχος, στεναχώριες, χαρτονομίσματα με την φάτσα μου, συνεχή ταξίδια, μαγαζιά, παραπονούμενους εργαζόμενους σε αυτά (λογικό αφού δεν πληρώνονται όταν κλείνουν κάποιοι τα μαγαζιά που δουλεύουν), νέα γήπεδα, σκέπαστρα, χορτοτάπητες, πλαστικοί τάπητες κλπ κλπ κλπ.
Όσο για το ποιος θα ερχόταν στην θέση μου, ε εντάξει, όλο και κάποιος θα βρισκόταν, όπως γινόταν τόσα και τόσα χρόνια πιο μπροστά που βολοδέρναμε στις Β` - Γ` κατηγορίες, με κάποια από αυτά στην Α`.

Δεν έχω όρεξη να γράψω άλλα....άλλωστε τι σημασία έχουν.....
Άιντε καλό απόγευμα !

ααα γειασ' ετσ' κι αντιο..... όπως γράφει κάπου αλλού και κάποιος φίλος ιντερνετικός προς το παρόν.



 
« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 06 Οκτ 2012 01:10 από HarMPas »

Αποσυνδεδεμένος Π.Α.Σ ΑΘΗΝΑ

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 3
    • Προφίλ
Απ: Είστε γραμμένοι σε κάποιο σύνδεσμο φιλάθλων του ΠΑΣ?
« Απάντηση #123 στις: Τρι 06 Νοέ 2012 13:34 »
Θέλουμε σύνδεσμο κάπου Κεντρικά στην Αθήνα !!!

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΕΙΡΟΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.435
    • Προφίλ
Απ: Είστε γραμμένοι σε κάποιο σύνδεσμο φιλάθλων του ΠΑΣ?
« Απάντηση #124 στις: Τρι 06 Νοέ 2012 13:39 »
Θέλουμε σύνδεσμο κάπου Κεντρικά στην Αθήνα !!!

απ'οσο ξερω δε πρεπει να υπαρχει δημοσια υπηρεσια που κανεις μια αιτηση ,προσκομιζεις δικαιολογητικα και φτιαχνεται συνδεσμος.

αρα φιλε μου ,αφου το θελετε οπως λες, θα πρεπει να δραστηριοποιηθειτε και να το κανετε πραγματικοτητα.

ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ Η ΝΤΡΟΠΗ  !