Αποστολέας Θέμα: Είστε γραμμένοι σε κάποιο σύνδεσμο φιλάθλων του ΠΑΣ?  (Αναγνώστηκε 116126 φορές)

Αποσυνδεδεμένος born_in_drakolimni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.220
    • Προφίλ
Απ: Είστε γραμμένοι σε κάποιο σύνδεσμο φιλάθλων του ΠΑΣ?
« Απάντηση #125 στις: Τρι 02 Απρ 2013 16:36 »
Συγγνωμη ρε παιδια αλλα εχουμε ψηφισει 240 ατομα απο τα οποια οι μισοι δεν ανηκουνε πουθενα μαζι και εγω
Μεχρι εδω ολα καλα
Αλλα ειναι δυνατον μονο οι 21 απο τους 240 να ανηκουνε στον μεγαλυτερο συνδεσμο?
Απαγορευση υπαρχει?
Αφου το PAS.GR   τα σπαει στην κυριολεξια δεν παιζεται πως να το κανουμε ειναι με διαφορα καλυτερο απο οτιδηποτε
Θα καθεσαι με το ζορι να γραφεις στο φορουμ των βαγερος μονο και μονο απο κομπλεξ?
Δεν μπορω να τα καταλαβω αυτα με τιποτα
Λες και εδω δεν ειμαστε ΠΑΣ ειμαστε κατι αλλο
Λογικο ειναι να γινουνε χιλια κομματια δεν περιμενεις κατι διαφορετικο με τετοιες νοοτροπιες
Θελω να πιστευω οτι ειναι για καλο ολες αυτες οι διασπασεις
Και γνωμη μου οτι ολοι οι οργανωμενοι πανε μαζι πεταλο υποχρεωτικα χωρις πολλες κουβεντες




 :pas: :joker: :pashat:

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Είστε γραμμένοι σε κάποιο σύνδεσμο φιλάθλων του ΠΑΣ?
« Απάντηση #126 στις: Τρι 02 Απρ 2013 16:53 »
204 ατομα εχουν ψηφισει μεχρι τωρα, οχι 240 αλλα δεν εχει σημασια.

Για να καταλαβω ποιοι ειναι 21 και σε ποιον συνδεσμο ανηκουν; Γιατι εγω δεν βλεπω κανενα 21.
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Είστε γραμμένοι σε κάποιο σύνδεσμο φιλάθλων του ΠΑΣ?
« Απάντηση #127 στις: Τρι 16 Απρ 2013 13:26 »
Ρε παδια ενα γκρουπακι που υπηρχε πριν κανα 2 χρονια (τοσα θυμαμαι) οι "ΤΑΥΡΟΜΑΧΟΙ" τι απεγιναν; Υπαρχουν ακομα; Δεν βλεπω το πανι τους στο γηπεδο.
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: Είστε γραμμένοι σε κάποιο σύνδεσμο φιλάθλων του ΠΑΣ?
« Απάντηση #128 στις: Τρι 16 Απρ 2013 14:06 »
Σαν ταυρομαχοι οχι δεν υπαρχουν.. Γηπεδο ερχονται εννοειται.
Stile di vita

Συνδεδεμένος christos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.724
  • ΠΑΣ...γιατί κάποια πράγματα μένουν πάντα ίδια...
    • Προφίλ
Απ: Είστε γραμμένοι σε κάποιο σύνδεσμο φιλάθλων του ΠΑΣ?
« Απάντηση #129 στις: Τρι 16 Απρ 2013 16:45 »
Χωρίς παρεξήγηση πάντως από τους συντρόφους , το ''ΤΑΥΡΟΜΑΧΟΙ '' ήταν τελείως άκυρη ονομασία .Ουσιαστικά δηλαδή μνημόνευαν αυτούς που ...μάχονται τον Ταύρο με σκοπό να τον σκοτώσουν ! ίσως γι'αυτό το ''έκαψαν'' το γκρουπάκι ...




Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Είστε γραμμένοι σε κάποιο σύνδεσμο φιλάθλων του ΠΑΣ?
« Απάντηση #130 στις: Παρ 03 Μάι 2013 22:29 »
Ασχετο ενα γκρουπακι που λεγοταν "Venterians" (ή καπως ετσι) τι απεγιναν; Υπαρχουν ακομα ως γκρουπακι;
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος XARIS1966

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 477
    • Προφίλ
Απ: Είστε γραμμένοι σε κάποιο σύνδεσμο φιλάθλων του ΠΑΣ?
« Απάντηση #131 στις: Τρι 07 Μάι 2013 05:06 »
Mονο και μονο οτι υπαρχουν τοσοι συνδεσμοι και τοσα γκρουπακια καταλαβαινεις οτι απο συσπειρωση μηδεν...μηδεν μηδεν...

Ειμαι σκασμενος με το συγκεκριμενο αλλα συγνωμη που το λεω το οπαδικο κινημα στα γιαννενα δεν....

Κριμα πραγματικα κριμα για τα παλικαρια,τα τσακαλια, τις ψυχαρες που μαχονταν και μαχονται αγνα ,τιμια,πασολεδικα, και  με νυχια και με δοντια για να δημιουργησουν κατι οπαδικο στα γιαννενα...

Εγω παντως οσο ζω ελπιζω... :mono:


Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Είστε γραμμένοι σε κάποιο σύνδεσμο φιλάθλων του ΠΑΣ?
« Απάντηση #132 στις: Τετ 08 Μάι 2013 00:16 »
ειμαστε εδω χωρις χρηματικο οφελος(δυστιχως οχι ολοι) μονο και μονο για την καυλα μας

Απόψε το πρόσεξα ...

"La banalità sta nel fatto che dreven ( pasometrati???) porta un vanto di quanto
può aspirare ogni persona ( podificati) unicamente al suo idolo, fa finta di
dar merito anche ad altri ma su tutti pone sempre l'idolo a cui si prostra
perchè quell'idolo è la personificazione della vanagloria stessa di chi lo
idolatra, praticamente idolatrando il babbàallònanà pasoleda, pone se stesso su un
piedistallo becho azzurra, nonostante la falsa uniltà che vuol far intendere è un
megalomane come ogni appassionato di calcio...
Così fan tutte...le appassionato di calcio una faca una razza famillitsia peskantore  driokolo."

 :-)
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος chilly

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.780
    • Προφίλ
Απ: Είστε γραμμένοι σε κάποιο σύνδεσμο φιλάθλων του ΠΑΣ?
« Απάντηση #133 στις: Τετ 08 Μάι 2013 16:46 »
Mονο και μονο οτι υπαρχουν τοσοι συνδεσμοι και τοσα γκρουπακια καταλαβαινεις οτι απο συσπειρωση μηδεν...μηδεν μηδεν...

Ειμαι σκασμενος με το συγκεκριμενο αλλα συγνωμη που το λεω το οπαδικο κινημα στα γιαννενα δεν....

Κριμα πραγματικα κριμα για τα παλικαρια,τα τσακαλια, τις ψυχαρες που μαχονταν και μαχονται αγνα ,τιμια,πασολεδικα, και  με νυχια και με δοντια για να δημιουργησουν κατι οπαδικο στα γιαννενα...

Εγω παντως οσο ζω ελπιζω... :mono:

Σε ποιό οπαδικό κίνημα παγκοσμίως δεν υπάρχουν πολλοί σύνδεσμοι σε μια ομάδα?
φορεβερ

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: Είστε γραμμένοι σε κάποιο σύνδεσμο φιλάθλων του ΠΑΣ?
« Απάντηση #134 στις: Τετ 05 Ιούν 2013 10:27 »
Σε ποιό οπαδικό κίνημα παγκοσμίως δεν υπάρχουν πολλοί σύνδεσμοι σε μια ομάδα?

Βασικά το (φιλοσοφικό) ερώτημα είναι γιατί να υπάρχουν πολλοί σε μια ομάδα. Για ποικιλία;  ::)

Αποσυνδεδεμένος chilly

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.780
    • Προφίλ
Απ: Είστε γραμμένοι σε κάποιο σύνδεσμο φιλάθλων του ΠΑΣ?
« Απάντηση #135 στις: Τετ 05 Ιούν 2013 14:12 »
Σε ποιό οπαδικό κίνημα παγκοσμίως δεν υπάρχουν πολλοί σύνδεσμοι σε μια ομάδα?

Βασικά το (φιλοσοφικό) ερώτημα είναι γιατί να υπάρχουν πολλοί σε μια ομάδα. Για ποικιλία;  ::)

Για να υπάρχει πληθώρα απόψεων και ενεργειών. Ξέρεις καμιά δημοκρατία με ένα κόμμα?
φορεβερ

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: Είστε γραμμένοι σε κάποιο σύνδεσμο φιλάθλων του ΠΑΣ?
« Απάντηση #136 στις: Τετ 05 Ιούν 2013 14:31 »
Και αυτή η πληθώρα απόψεων δεν μπορεί να εκφραστεί προφανώς μέσα σε έναν σύνδεσμο.

Υ.Γ. στην προκειμένη περίπτωση δεν υπάρχει κυβερνών κόμμα και όλα τα 'κόμματα' έχουν και εκτελεστικές εξουσίες και κάνουν ό,τι γουστάρουν. Άρα δεν μιλάμε για δημοκρατία αλλά για κάποιου είδους αναρχίας.

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.813
    • Προφίλ
Απ: Είστε γραμμένοι σε κάποιο σύνδεσμο φιλάθλων του ΠΑΣ?
« Απάντηση #137 στις: Τετ 05 Ιούν 2013 15:02 »
Μονο τα προβατα πανε ολα μαζι...

Αποσυνδεδεμένος deceiver

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.224
    • Προφίλ
Απ: Είστε γραμμένοι σε κάποιο σύνδεσμο φιλάθλων του ΠΑΣ?
« Απάντηση #138 στις: Τετ 05 Ιούν 2013 15:12 »
Ο εκάστοτε σύνδεσμος, δημιουργείται μέσω της αναγκης κάποιον ανθρώπων να συνδεθουν. Το λεει και το όνομα.

Φυσικά η βασική σύνδεση είναι ο ΠΑΣ, στην περίπτωση μας, ο οποίος είναι συνθήκη αναγκαία αλλά όχι ικανή. Τουτέστιν δεν αρκεί μόνο ο ΠΑΣ ως συγκολλητική ουσία που θα κάνει ανθρώπους να δημιουργήσουν μέσω ενός συνδέσμου. Χρειάζεται να ταιριάζουν και σε κάποιες βασικές αρχές της κοσμοθεωρίας τους, των θέλω και των πιστεύω, ώστε να μπορούν να πορευτούν μέσα από κάτι κοινό.

Γενικά, νομίζω πως η πολυφωνία είναι προτιμότερη της ομοφωνίας. Αρκεί ο στόχος να είναι η συμφωνία και όχι το καπέλωμα και οι φωνές να είναι αρκετά ισχυρές (να υποστηρίζονται δλδ από έναν κάποιο κόσμο) ώστε ν ακούγονται.


Δεν ξέρω αν έχεις ασχοληθεί ποτέ my8os με τα συνδεσμιακά της πόλης (ή και εκτός) αλλά αν κάποιος αποφασίσει να συμμετέχει σε κάποια συλλογικότητα καλύτερα δεν είναι να έχει επιλογές?

Άσε που τόσοι σύνδεσμοι και γκρουπάκια υπάρχουν και είναι τόσο μα τόσο λίγοι αυτοί που ασχολούνται ενεργά δυστυχώς....
Σκέψου να μην υπήρχε κ πολυφωνία δλδ!
ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΜΗ ΜΑΣ ΛΥΠΑΣΑΙ

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: Είστε γραμμένοι σε κάποιο σύνδεσμο φιλάθλων του ΠΑΣ?
« Απάντηση #139 στις: Τετ 05 Ιούν 2013 15:52 »
Ασχετο ενα γκρουπακι που λεγοταν "Venterians" (ή καπως ετσι) τι απεγιναν; Υπαρχουν ακομα ως γκρουπακι;

Veterans, πιο παλια. Οι βετερανοι του ΠΑΣ δεν εβαζαν το πανο αυτο? Το πανι εχω χρονια να το δω. Παντως εχουν προφιλ στο facebook που ανακοινωνουν διαφορα που και που.
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Είστε γραμμένοι σε κάποιο σύνδεσμο φιλάθλων του ΠΑΣ?
« Απάντηση #140 στις: Τετ 05 Ιούν 2013 16:01 »
Ασχετο ενα γκρουπακι που λεγοταν "Venterians" (ή καπως ετσι) τι απεγιναν; Υπαρχουν ακομα ως γκρουπακι;

Veterans, πιο παλια. Οι βετερανοι του ΠΑΣ δεν εβαζαν το πανο αυτο? Το πανι εχω χρονια να το δω. Παντως εχουν προφιλ στο facebook που ανακοινωνουν διαφορα που και που.

Χωρις να ειμαι 100% σιγουρος, ειχα ακουσει οτι το αποτελουσαν καποια απο τα πρωτα μελη των βαγιερος.
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: Είστε γραμμένοι σε κάποιο σύνδεσμο φιλάθλων του ΠΑΣ?
« Απάντηση #141 στις: Τετ 05 Ιούν 2013 17:04 »
Δεν ξέρω αν έχεις ασχοληθεί ποτέ my8os με τα συνδεσμιακά της πόλης (ή και εκτός) αλλά αν κάποιος αποφασίσει να συμμετέχει σε κάποια συλλογικότητα καλύτερα δεν είναι να έχει επιλογές?

Όχι δεν έχω ασχοληθεί. Και ούτε είμαι κατά της πολυφωνίας.
Έχω μια επιφύλαξη μόνο για τον τρόπο που οργανώθηκε αυτή η πολυφωνία. (πάντα σε θεωρητικό επίπεδο για να μην παραξηγιόμαστε).
Απλά δες την εξής αναλογία:
Φαντάσου την Ελλάδα ως τον ΠΑΣ. Στην Ελλάδα υπάρχει μόνο μια βουλή που αποφασίζει για το καλό της και όχι πολλές. Μέσα στην βουλή υπάρχουν τα κόμματα που έχουν τις φωνές τους (πολυφωνία). Τώρα όπως έχει η κατάσταση (με πολλούς συνδέσμους) είναι σαν να έχεις πολλές βουλές που αποφασίζουν για το πώς θα κάνουν καλό στην Ελλάδα.

Αποσυνδεδεμένος chilly

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.780
    • Προφίλ
Απ: Είστε γραμμένοι σε κάποιο σύνδεσμο φιλάθλων του ΠΑΣ?
« Απάντηση #142 στις: Τετ 05 Ιούν 2013 18:17 »
O κόσμος του ΠΑΣ είναι η βουλή. Μια από τις εξουσίες της δημοκρατίας. Οι σύνδεσμοι είναι τα κόμματα της Βουλής. Ο Πρόεδρος είναι μια άλλη εξουσία της δημοκρατίας όπως είναι η κυβέρνηση, ο παίχτες και οι βετεράνοι είναι μια άλλη εξουσία, τα γήπεδα είναι μια άλλη εξουσία.   
φορεβερ

Αποσυνδεδεμένος Γρύπας

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 502
  • Αδιάλλακτος Αιθεροβάμων
    • Προφίλ
Απ: Είστε γραμμένοι σε κάποιο σύνδεσμο φιλάθλων του ΠΑΣ?
« Απάντηση #143 στις: Τετ 05 Ιούν 2013 18:49 »
ωραία κι εγώ που δεν ανήκω πουθενά και είμαι ένας απλός πασολές είμαι αναρχικός αντιεξουσιαστής...
Είμαι κι εγώ ένας ανιπτόποδας δρυίδης από την Δωδώνη που μεταμορφώνομαι πότε σε αετό, πότε σε αρκούδα και πότε σε ταύρο...

Δια του Αιθέρος προερχόμενος, καίτοι δια Μολοσσιέας Ατραπού ανερχόμενος.-

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Είστε γραμμένοι σε κάποιο σύνδεσμο φιλάθλων του ΠΑΣ?
« Απάντηση #144 στις: Τρι 25 Ιούν 2013 09:44 »

* ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΑΝΑΠΗΡΟΥ – ΕΙΝΑΙ Ο ΑΓΙΑΞ ΤΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

Και στην τελική, αν κάποιος θεωρεί ότι ο ΠΑΣ είναι αρτιμελής και χαίρει άκρας υγείας, (εν αντιθέσει προς τα λεκτικά του πόστερ) η άποψή του  είναι  εκ προοιμίου  δεόντως σεβαστή και συζητήσιμη.

Πολύς καυγάς σε ξένο πάπλωμα ...  ξεκολλάτε για να σώσουμε "οτιδήποτε αν σώζεται".

Μετά από 9 μήνες και 9 εγκεφαλικά, επαναλαμβάνω ευθαρσώς:
 
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΑΝΑΠΗΡΟΥ – ΕΙΝΑΙ Ο ΑΓΙΑΞ ΤΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ 

Υ.Γ.: Αντί ανακοίνωσης και αξίωσης εξηγήσεων από την παραΠΑταΕ μας
« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 25 Ιούν 2013 09:50 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος jimakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.675
  • Ορφέας Αιγάλεω-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1972
    • Προφίλ
Απ: Είστε γραμμένοι σε κάποιο σύνδεσμο φιλάθλων του ΠΑΣ?
« Απάντηση #145 στις: Τρι 25 Ιούν 2013 10:28 »
Είμαι γραμμένος... βεβαίως και είμαι γραμμένος!
Όπως και όλοι σας είστε γραμμένοι!


Είμαστε όλοι γραμμένοι στα παπάρια του πιτόγυρα-χρωματοπώλη!
Blue to the hair...

Αποσυνδεδεμένος born_in_drakolimni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.220
    • Προφίλ
Απ: Είστε γραμμένοι σε κάποιο σύνδεσμο φιλάθλων του ΠΑΣ?
« Απάντηση #146 στις: Πεμ 26 Σεπ 2013 21:08 »
Υπαρχουν συγκεκριμενες μερες και ωρες που ανοιγουν οι απει ρωταν τον συνδεσμο?
Οποιος μπορει ας ενημερωσει με προσωπικο μηνυμα
Ευχαριστω


 :pas: :joker: :pashat:

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Είστε γραμμένοι σε κάποιο σύνδεσμο φιλάθλων του ΠΑΣ?
« Απάντηση #147 στις: Πεμ 10 Οκτ 2013 09:05 »
Παράθεση
«Ντου» στους συνδέσμους, «μπλόκο» στην Εθνική!
09 Οκτωβρίου 2013

Για επιχείρηση-σκούπα στους συνδέσμους οργανωμένων οπαδών ετοιμάζονται οι αρχές, ενώ... στήνουν μπλόκο και στο «Γ. Καραϊσκάκης», στα ματς της Εθνικής με τη Σλοβακία και το Λιχτενστάιν, προκειμένου να μην παρεισφρήσουν ακροδεξιά στοιχεία.

Αποφασισμένη να «χτυπήσει» τον σκληρό πυρήνα των οργανωμένων οπαδών, στα πρότυπα τους σχεδίου για τη Χρυσή Αυγή φέρεται να είναι η κυβέρνηση, έτσι ώστε να σταματήσει τα κρούσματα βίας, μετά και την ισχυρή βόμβα που τοποθετήθηκε στα Πετράλωνα.

Σύμφωνα με την Live Sport, ο Νίκος Δένδιας έχει ήδη προτείνει στον Σαμαρά την επιχείρηση-σκούπα σε συνδέσμους, επαναφέροντας μία πρόταση που έχει γίνει εδώ και καιρό, αλλά τότε το σχέδιο δεν είχε προχωρήσει. Πλέον, θεωρούνται ότι το τάιμινγκ είναι ιδανικό μετά την συντονισμένη επιχείρηση κατά της Χρυσής Αυγής.

Παράλληλα, όπως «ξηλώθηκαν» αστυνομικοί που έκαναν τα στραβά μάτια στις εγκληματικές πράξεις των χρυσαυγιτών, είναι πιθανόν να γίνει το ίδιο με όργανα της τάξης που γνωρίζουν πράγματα και καταστάσεις για τις οπαδικές συγκρούσεις, αλλά... σφυρίζουν αδιάφορα. Όπως αναφέρει το ρεπορτάζ της εφημερίδας, ο Δένδιας έχει ήδη δώσει εντολή να ερευνηθούν παλιότερες δικογραφίες για οπαδούς με... γνωστή δράση.

πέραν τούτου, σύμφωνα με το Goal, οι αναμετρήσεις της Εθνικής με τη Σλοβακία και το Λιχτενστάιν έχουν προκαλέσει... συναγερμό στις αρχές, οι οποίες παίρνουν τα μέτρα τους, φοβούμενες για παρουσία χρυσαυγιτών στο γήπεδο και ανάρτηση πανό με σχετικό περιεχόμενο. Έτσι, θα υπάρξει ειδική μέριμνα και αυστηρότατοι έλεγχοι, έτσι ώστε να μην περάσει κανένα πανό χωρίς να ελεγχθεί.

 gazzetta.gr
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος born_in_drakolimni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.220
    • Προφίλ
Απ: Είστε γραμμένοι σε κάποιο σύνδεσμο φιλάθλων του ΠΑΣ?
« Απάντηση #149 στις: Κυρ 12 Ιαν 2014 20:05 »
Οσο καιρο ειμαι γιαννενα  προεδρος ειναι ο χριστοβασιλης
Δεν ξερω τι γινοτανε πριν με αλλους προεδρους σε αυτη την εκπομπη εκει περα καθε δευτερα
Αλλα ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω τι γινεται με δαυτους
Ας βγει καποιος βαγερος να μιλησει εδω περα γιατι δεν παει αλλο
Καμια σωστη κουβεντα θα ακουσουμε στην εκπομπη ή θα πηγαινει το γλυψιμο συννεφο?
Ειναι τακτικη αυτη εχοντας απεναντι σου τετοιον αδιαφορο και σκοτεινο τυπο στην προεδρια?
Πως μπορειτε και κοιμαστε τα βραδια ησυχοι και μετα λετε οτι ειστε ΠΑΣ?
ΠΑΣ ειστε ή προσωπικα συμφεροντα?
Βγειτε να μιλησετε τωρα που τελειωσε η χρονια γιατι ερχονται και χειροτερα
Ακομα και οι ολυμπιακοι  τον βριζουνε καμια φορα τον μαρινακη και ας εχει δωσει τοσες χαρες στην ομαδα τους
Εσεις γιατι ειστε τοσο κοτες σε καποιον που δεν εχει προσφερει σχεδον τιποτα μεχρι σημερα?




 :pas: :joker: :pashat: