Αποστολέας Θέμα: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012  (Αναγνώστηκε 151919 φορές)

Αποσυνδεδεμένος Γρύπας

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 502
  • Αδιάλλακτος Αιθεροβάμων
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012
« Απάντηση #400 στις: Κυρ 29 Ιούλ 2012 14:15 »
Είμαι κι εγώ ένας ανιπτόποδας δρυίδης από την Δωδώνη που μεταμορφώνομαι πότε σε αετό, πότε σε αρκούδα και πότε σε ταύρο...

Δια του Αιθέρος προερχόμενος, καίτοι δια Μολοσσιέας Ατραπού ανερχόμενος.-

Αποσυνδεδεμένος ahpas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 609
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012
« Απάντηση #401 στις: Κυρ 29 Ιούλ 2012 14:15 »
ηπιε δεν φερνεις κανα βαγγελαρα κοντογουλιδη μπας και σκοραρουμε κανα γκολ?

Αποσυνδεδεμένος Pirata

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 93
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012
« Απάντηση #402 στις: Τρι 31 Ιούλ 2012 15:50 »
Παράθεση

Στην Μπακού θα συνεχίσει την καριέρα του ο Βαγγέλης Μάντζιος, με τον ομάδα από το Αζερμπαϊτζάν να του προσφέρει 180.000 ευρώ για συμβόλαιο ενός έτους.

Ο Έλληνας επιθετικός, ο οποίος τελικά δεν κατέληξε στην ΑΕΚ, δέχτηκε την πρόταση της Μπακού, αφού το προσέφερε καλύτερη πρόταση, η οποία από τις 180.000 μπορεί με τα μπόνους να «εκτοξευθεί» στις 500.000 ευρώ.

Έτσι, ο πρώην παίκτης του ΟΦΗ θα είναι πλέον συμπαίκτης με τους Μπεσέρα, Κόκε, Βερπακόφσκις και Τσεσνάουσκις.
onsports.gr

Χάθηκε ένα ς καλος παίχτης που θα έκανε την διαφορά και παίζει σε θέση που έχουμε ανάγκη.
 Βέβαια για να πούμε οτι χάθηκε θα πρεπει πρώτα να είσαι σε θέση και να τον διεκδικήσεις. Ζήτημα να μπορούσε ο χοντρός να του δώσει 80.000€

Αποσυνδεδεμένος BILLY_STAM

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.417
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012
« Απάντηση #403 στις: Τρι 31 Ιούλ 2012 17:17 »
Από ότι γράφηκε εκεί θα παίρνει ετησίως 180.00 ευρώ + μπόνους!!! Δε νομίζω να μπορούσε, όχι ο ΧΒ, αλλά καμιά ελληνική ομάδα να δώσει αυτά τα λεφτά στις σημερινές συνθήκες!! Το ίδιο συνέβει και με Μπεσέρα.

Αποσυνδεδεμένος Geopasoles

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.057
  • ΠΟΥΛΑ ΕΦΥΓΕΣ....ΟΤΙ ΕΒΓΑΛΕΣ ΕΒΓΑΛΕΣ...
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012
« Απάντηση #404 στις: Τρι 31 Ιούλ 2012 18:14 »
Κακά τα ψέματα έπρεπε το ροστερ να ήταν κομπλέ(δεδομένων των συνθηκών) τώρα...να είχαν πάει προετοιμασία να είχαν τρέξει και να ήταν έτοιμη τώρα...έχουμε μια θέση κενή...και γιατί δεν ανανεωνε τον κηπουρό?το είχε σίγουρο για μπεσερα σουμπινιο κτλ?εγώ αμφιβάλω αν θα κλείσει με κάποιον ποιοτικό πάνω από 23 παίχτη...με τι λεφτά...και να τον πάρουμε τέλη Αυγούστου τι να τον κάνουμε?να κάνει ατομικό πρόγραμμα μέχρι τον Νοέμβρη για να παίξει Δεκέμβρη...ότι και να πούμε λίγο είναι...
:pas: και  :mono:   :flag:

Αποσυνδεδεμένος BILLY_STAM

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.417
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012
« Απάντηση #405 στις: Τρι 31 Ιούλ 2012 19:39 »
Αυτό θα ήταν το ιδανικό. Έλα όμως που όλοι περιμένουν τα ..... υπόλοιπα του γαύρου!!! Και ο Ζαρντίμ λέει τους παίρνει μια βδομάδα ακόμα στην Ολλανδία και μετά θα αποφασίσει. Και στην ίδια αναμονή καλά να είναι ο ΧΒ και ο Κομπότης. Έλα όμως που είναι και ο Ατρόμητος του Σπανού και του Μπάγιεβιτς που περιμένουν τον Σουμπίνιο και έχουν και Ευρώπη να παίξουν!! Αν θα είναι παίκτης του γαύρου θα έχει κάνει και φουλ προετοιμασία. Μην είναι κανένας ξέμπαρκος και θα θέλει ατομικό μέχρι τα Χριστούγεννα. Αλλά και Μάντζιο π.χ να έπαιρνε τώρα, το βασικό στάδιο θα το είχε χάσει.

ΥΓ. Κηπουρό;;; Εδώ Πάντο και Τζημόπουλο ανανέωσε και πολλοί (και εδώ μέσα) τον καταχέριασαν. Αν έπιανε ο Κηπουρός την μία από τις τρεις θέσεις φαντάζεσαι τι θα γινόταν;;;


Αποσυνδεδεμένος Γρύπας

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 502
  • Αδιάλλακτος Αιθεροβάμων
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012
« Απάντηση #406 στις: Τρι 31 Ιούλ 2012 19:59 »
δεν μπορώ να καταλάβω, πώς λέτε ορισμένοι ότι δεν υπάρχουν λεφτά;

έβγαλε ο ΧΒ κάποιον ισολογισμό;ξέρετε πια είναι η αναλογία έσοδα-έξοδα;

υπάρχει διαφάνεια στα οικονομικά της ομάδος και δεν το κατάλαβα;

εγώ πιστεύω και επιμένω πως λεφτά ο Π.Α.Σ. έχει....

δεν ξέρω τι διαχείριση, αυτών, γίνεται από τους υπευθύνους, αλλά λεφτά υπάρχουν ...

κάποιος πάει να βγάλει τα τελευταία, πριν την κάνει Αλέκος...
Είμαι κι εγώ ένας ανιπτόποδας δρυίδης από την Δωδώνη που μεταμορφώνομαι πότε σε αετό, πότε σε αρκούδα και πότε σε ταύρο...

Δια του Αιθέρος προερχόμενος, καίτοι δια Μολοσσιέας Ατραπού ανερχόμενος.-

Αποσυνδεδεμένος proedrara

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 205
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012
« Απάντηση #407 στις: Τρι 31 Ιούλ 2012 21:04 »
Παράθεση
έβγαλε ο ΧΒ κάποιον ισολογισμό;ξέρετε πια είναι η αναλογία έσοδα-έξοδα;

υπάρχει διαφάνεια στα οικονομικά της ομάδος και δεν το κατάλαβα;

πολυ μεγαλο δικιο!! αν και διαφωνω με το λεφτα υπαρχουν, εχεισ μεγαλο δικιο για τη διαφανεια!!

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.814
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012
« Απάντηση #408 στις: Τρι 31 Ιούλ 2012 22:11 »
Παράθεση
έβγαλε ο ΧΒ κάποιον ισολογισμό;ξέρετε πια είναι η αναλογία έσοδα-έξοδα;

υπάρχει διαφάνεια στα οικονομικά της ομάδος και δεν το κατάλαβα;

πολυ μεγαλο δικιο!! αν και διαφωνω με το λεφτα υπαρχουν, εχεισ μεγαλο δικιο για τη διαφανεια!!



Σε τηλεοπτικη του εμφανιση που πατησε κατω :P ολους εμας τους γκρινιαρηδες
ο κ. Μοσχογλου το Φθινωπορο του 2011
ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΕ
οτι θα βγαλει τον Νοεμβριο του 2011
στη φορα ΕΣΟΔΑ και ΕΞΟΔΑ
ωστε να δουμε ΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ
ποσο βαθια αναγκαζονται να βαζουν το χερι στην τσεπη
και να μας βουλωσει τα στοματα


Τι εγινε κ. Πασχαλη Μοσχογλου?
που πηγαν τα λεφτα?
ε?



Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012
« Απάντηση #409 στις: Τετ 01 Αύγ 2012 01:21 »
Αμαν ρε κακεντρεχη Pagourenko αμεσως να βρεις κατι να κραξεις την ΠΑΕ.....Ο ανθρωπος ειπε φθινοπωρο σκετο,δεν αναφερθηκε σε χρονολογια....Εισαι αναξιοπιστος :P
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012
« Απάντηση #410 στις: Τετ 01 Αύγ 2012 02:57 »

Σε τηλεοπτικη του εμφανιση που πατησε κατω :P ολους εμας τους γκρινιαρηδες
ο κ. Μοσχογλου το Φθινωπορο του 2011
ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΕ
οτι θα βγαλει τον Νοεμβριο του 2011
στη φορα ΕΣΟΔΑ και ΕΞΟΔΑ
ωστε να δουμε ΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ
ποσο βαθια αναγκαζονται να βαζουν το χερι στην τσεπη
και να μας βουλωσει τα στοματα


Τι εγινε κ. Πασχαλη Μοσχογλου?
που πηγαν τα λεφτα?
ε?

Συμφωνώ
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012
« Απάντηση #411 στις: Τετ 01 Αύγ 2012 03:54 »
Θα συμφωνούσα με τον παγουρένκο αλλά μετά την διευκρίνηση του αγιούτο δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω μαζί του...

Αποσυνδεδεμένος Pirata

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 93
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012
« Απάντηση #412 στις: Τετ 01 Αύγ 2012 11:22 »
Παράθεση
δεν μπορώ να καταλάβω, πώς λέτε ορισμένοι ότι δεν υπάρχουν λεφτά;

έβγαλε ο ΧΒ κάποιον ισολογισμό;ξέρετε πια είναι η αναλογία έσοδα-έξοδα;

υπάρχει διαφάνεια στα οικονομικά της ομάδος και δεν το κατάλαβα;

εγώ πιστεύω και επιμένω πως λεφτά ο Π.Α.Σ. έχει....

δεν ξέρω τι διαχείριση, αυτών, γίνεται από τους υπευθύνους, αλλά λεφτά υπάρχουν ...

κάποιος πάει να βγάλει τα τελευταία, πριν την κάνει Αλέκος.

Νομίζω πως έβγαλε ισολογισμό και είχε μια τρυπα κοντά στα 2 μύρια. Για αυτό και έκανε την ΑΜΚ, για να την καλύψει. Επίσης όλες οι φήμες λένε οτι ο χοντρός είναι στεγνός. Τωρα αμα εσύ ξέρεις κάτι πιο συγκεκριμένο..........
αλλά μη πετάς ατάκες του Γιωργάκη, για το θεό. :P :P :P

Αποσυνδεδεμένος makispas66

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 394
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012
« Απάντηση #413 στις: Τετ 01 Αύγ 2012 11:28 »
ΜΕ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΧΑΘΗΚΕ ΚΑΙ Ο ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟ ΚΟΛΟΠΑΙΔΟ ΠΗΓΕ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΒΟΛΟ ΚΡΙΜΑ ΗΤΑΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ να κοιταξει  ΝΑ ΒΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΡΓΕΝΤΙΝΟ ΜΕ 65-70 ΧΙΛΙΑΡΙΚΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΑΠΟ ΒΗΤΑ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗΣ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΟΝΤΕΖ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΑΙΧΤΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΛΜΟ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΟ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΜΙΣΗΣΗ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΑΝ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΛΑΜΟΓΙΟ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ . ΣΩΣΤΟΣ  ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΟΙ ΚΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΝΑ ΚΡΑΑΑΑΑΑΞΟΥΝ  ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕΤΑ ΙΣΩΣ ΠΕΘΑΝΟΥΝ ΕΥΤΙΧΗΣΜΕΝΗ .. :joker:

Αποσυνδεδεμένος Γρύπας

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 502
  • Αδιάλλακτος Αιθεροβάμων
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012
« Απάντηση #414 στις: Τετ 01 Αύγ 2012 11:46 »
Παράθεση
Επίσης όλες οι φήμες λένε οτι ο χοντρός είναι στεγνός

ο χοντρός μπορεί και να είναι...

ο Π.Α.Σ. όμως;
Είμαι κι εγώ ένας ανιπτόποδας δρυίδης από την Δωδώνη που μεταμορφώνομαι πότε σε αετό, πότε σε αρκούδα και πότε σε ταύρο...

Δια του Αιθέρος προερχόμενος, καίτοι δια Μολοσσιέας Ατραπού ανερχόμενος.-

Αποσυνδεδεμένος BILLY_STAM

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.417
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012
« Απάντηση #415 στις: Τετ 01 Αύγ 2012 12:43 »
Έχουν δημοσιευθεί ισολογισμοί όπως προβλέπεται από το νόμο για κάθε Α.Ε. Τώρα θα μου πείτε μπορεί να είναι μαϊμού. ΟΚ. Αλλά κι αν βγει ο ΧΒ ή ο Μόσχογλου και παρουσιάσουν τα ίδια οικονομικά στοιχεία με τους ισολογισμούς (τρύπα 2 μύρια έγραψε κάποιος πριν) θα τους πιστέψετε;; ΟΧΙ, Άρα τι νόημα έχει να το ζητάμε;; Αφού εκ των προτέρων θα θεωρηθούν μη ειλικρινείς. Αλλιώς ας πιστέψουμε τους ισολογισμούς.
Έγιναν 2 αυξήσεις Μ.Κ κάμποσων μυρίων. Εκτός από κάποια μικρά μερίδια (davelis κλπ φανατικοί) αγόρασε κάποιος άλλος πακέτο;; ΟΧΙ. Και πως εξηγείται αυτό, αφού οι πιο πολλοί εδώ μέσα πιστεύετε ότι είναι επικερδής επιχείρηση η ΠΑΕ;;; Δεν θα ήταν προτιμότερο να πάνε οι υποψήφιοι (ανύπαρκτοι κατ εμένα) αγοραστές να πάρουν το πακέτο και σιγά σιγά να βάλουν τον ΧΒ στο περιθώριο;;. Ή προτιμάμε να πάνε και να αγοράσουν από τον ΧΒ (όπως έκανε ο ίδιος από τον Κούγια) και να τον κάνουν μάγκα;;; Αλλά ούτε και καμιά τέτοια περίπτωση είδαμε.

ΥΓ. Αλήθεια Κυργιάκος και μάλλον Σκούφαλης πως και κατέληξαν στη νεοφώτιστη στη Β' Νίκη και όχι σε κάποια καλύτερη ομαδα της Β΄ ή και της S.L αφού είναι τόσο καλοί παίκτες;;;

Αποσυνδεδεμένος pastakis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.908
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012
« Απάντηση #416 στις: Πεμ 02 Αύγ 2012 10:16 »
Τον εκ νέου δανεισμό του Γιάννη Ζαραδούκα εξετάζει ο «Άγιαξ της Ηπείρου» από τον Ολυμπιακό, με τους Γιαννιώτες να περιμένουν να δουν τι θα αποφασίσει ο Λεονάνρτο Ζαρντίμ για τον αριστεροπόδαρο αμυντικό. Ο ΠΑΣ ενδιαφέρεται για την απόκτηση του Ζαραδούκα, όπως και για την προσθήκη ενός επιθετικού, με τον Γιάννη Χριστόπουλο να εξετάζει περιπτώσεις.
οnsports.gr

Αποσυνδεδεμένος christos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.726
  • ΠΑΣ...γιατί κάποια πράγματα μένουν πάντα ίδια...
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012
« Απάντηση #417 στις: Πεμ 02 Αύγ 2012 12:59 »
Εάν έχει βάση το δημοσίευμα , τότε ίσως προορίζεται για αντι-Μπεσέρα σε θέση αριστερού χαφ/εξτρεμ . Αίνιγμα ρε σύντροφοι ...Δεν λέω , όλα τα χαρακτηριστικά τα έχει ,αλλά θα είναι ακόμη μια ψιλοάγνωστη θέση γι'αυτόν .Και φυσικά άγνωστο το πως -και εάν- θα επανέλθει από τον τραυματισμό του... Μάλλον δεν ενθουσιάζομαι με πρώτη ματιά. Αλλά δεν είμαι σίγουρος ούτε και γι'αυτό  ...Τι σταυρόλεξο είναι αυτό φέτος ρε πούστη ?

Υ.Γ. Τελικά θα ψάχνουμε και αντι-Ντεβισέντι ??? Εάν κάποιος σύντροφος γνωρίζει κάτι παραπάνω ας μας διαφωτίσει .

Αποσυνδεδεμένος Geopasoles

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.057
  • ΠΟΥΛΑ ΕΦΥΓΕΣ....ΟΤΙ ΕΒΓΑΛΕΣ ΕΒΓΑΛΕΣ...
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012
« Απάντηση #418 στις: Πεμ 02 Αύγ 2012 15:34 »
Θέλουμε έναν καλό χαφ-εξτρέμ ή ένα καλό φορ....ο ζαραδουκας καλός είναι αλλά μπακ έχουμε ένα σορό...μου θυμίζει σου χαρίζω γάιδαρο και να έχεις 80 γαιδαρους και να τον πάρεις γιατί τον παίρνεις μπεχο...δείξτε λίγο έλεος...πάρτε ένα παίχτη έναν έμπειρο ρε φραγκοφονιαδες...
πάρτε τον ζαραδουκα και βάλτε τον να παίξει τερματοφύλακας(μόνο εκεί δεν του ζήτησαν να παίξει)...
Πάρτε χρήσιμους δανεικους όχι ότι να ναι...
:pas: και  :mono:   :flag:

Αποσυνδεδεμένος GIWRGAKIS99

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 491
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012
« Απάντηση #419 στις: Πεμ 02 Αύγ 2012 16:19 »
Παράθεση
Εάν έχει βάση το δημοσίευμα , τότε ίσως προορίζεται για αντι-Μπεσέρα σε θέση αριστερού χαφ/εξτρεμ

Μάλλον για μπακ θα είναι, καθώς ο Κοροβέσης έχει δείξει ότι ανταποκρίνεται καλύτερα στη θέση του αριστερού εξτρέμ. Αν όμως αληθεύουν τα σενάρια, γιατί πήραμε τον Ρουμπουλάκο(υ) ;

Αποσυνδεδεμένος sellos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.059
  • toros-tsiprofans
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012
« Απάντηση #420 στις: Πεμ 02 Αύγ 2012 20:12 »
Εαν ανταποκρινονται τα δημοσιευματα, ο Ζαραδούκας είναι 26 ετων
κι ετσι κλεινει η τριτη θεση στων ανω των 24.

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012
« Απάντηση #421 στις: Πεμ 02 Αύγ 2012 21:08 »
Εκεί με τον Ατρόμητο που έχουμε καλές σχέσεις δεν έχουν κανένα μικρό να μας δανείσουν;Θα γλυτώσουμε το ποκ.Αν είναι κάτω τον 24 θα μείνει θέση για μεταγραφή.Όλο κάτι καλά έχουν στο Περιστέρι.

Αποσυνδεδεμένος braindead

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 1
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012
« Απάντηση #422 στις: Πεμ 02 Αύγ 2012 22:06 »
 :mono:

Σήμερα πήγα στην προπόνηση των μικρών και είδα έναν μικρό στον κέντρο αριστερά , Αυτός, λένε, είναι όντως παικτούρα 16χρ.

Μίλησα με τον παππού του και νομίζω ειναι για την 1 ομάδα,
ξέρει κανενας περισότερα ?

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.794
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012
« Απάντηση #423 στις: Πεμ 02 Αύγ 2012 22:06 »
:mono:

Σήμερα πήγα στην προπόνηση των μικρών και είδα έναν μικρό στον κέντρο αριστερά , Αυτός, λένε, είναι όντως παικτούρα 16χρ.

Μίλησα με τον παππού του και νομίζω ειναι για την 1 ομάδα,
ξέρει κανενας περισότερα ?

Ονομα ρωτησες;
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος foreigner

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 86
  • κουραζομαι να εχω παντα δικιο....α ειμαι και ΠΑΣ!!
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012
« Απάντηση #424 στις: Παρ 03 Αύγ 2012 00:50 »
η ομαδα χρειαζεται εναν εμπειρο και καλο σεντερ φορ, το εχω ξαναπει οτι ο Τοπουζης μετα τα Χριστουγεννα θα αρχισει να ειναι καλος, γ εθνικη επαιζε το παιδι, εφυγε ο μπεσερα αν φυγει και ντεβισεντι θα χρειαστουμε και επιτελικο χαφ!!!!! τωρα αν ειναι να διαλεξουμε λογω οικονομικης στενοτητας 1 απο τις 2 θεσεις....δεν ξερω