Αποστολέας Θέμα: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012  (Αναγνώστηκε 151918 φορές)

Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012
« Απάντηση #375 στις: Τρι 24 Ιούλ 2012 22:12 »
Θα προτιμουσα Μπεσερα αλλα οκ..Ο Σουμπινιο ξερει απιστευτη μπαλα τωρα αν θα ερθει δανεικος τη να κανουμε?απο το να τον δωσει σε καμια Λειβαδεια-Πανθρακικο καλυτερα να τον παρουμε εμεις δεν τον θελουμε παντως για αντιπαλο.........

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012
« Απάντηση #376 στις: Τρι 24 Ιούλ 2012 22:49 »
Ρε συ ...Πρωτη χρονια λες ενταξει δεν τρεχει,δευτερη χρονια λες δεν γαμιεται αφου ο Ολυμπιακος εχει τους καλυτερους ποδοσφαιριστες αρα λογικο να παρουμε κανα δανεικο απο γαυρο,τριτη χρονια μας εφερε αλλους δυο τρεις  και μου αρχιζει να μου γυρναει το μυαλο,και θελει κ φετος δανεικους απο γαυρο εεεε νισαφιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι πλεον....Να παει να παρει δανεικο απο την Παρτιζαν,Τσσκα Σοφιας,Διναμο Ζαγκρεμπ κ την Ναφταν του Αζερμπαιτσαν κσι οπου αλλου γουσταρει εκτος απο Ολυμπιακο........ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΕΛΕΙΑ Κ ΠΑΥΛΑ!!!!


Και το Μεσι να μου εφερνε απο τον Ολυμπιακο στα @@@@@@ μου.....

Αυτο το πραγμα συμβαινε μονο σε Πανιωνιους,Οφητζηδες,Κερκυραιους,και Λεβαδειακους που ξερουμε πολυ καλα τους λογους......Αμα θελετε να ειμαστε σαν αυτουνους και να δινουμε πατημα ενταξει τοτε παω πασο





« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 24 Ιούλ 2012 22:54 από ayuto1966 »
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012
« Απάντηση #377 στις: Τρι 24 Ιούλ 2012 22:52 »
κατσε ρε ayuto πλην ζαραδουκα δεν πηραμε αλλον.ειχαμε μπαλαφα απο παοκ,και σταθη-σικαλια που στο τελος τους αγορασαμε κιολλας..
μην καθεσαι και πιστευεις το καθε δημοσιευμα που κυκλοφορει απλα ετσι για να πουλησει.



αφου ο Ζαιρις ρε pas1966 δανεικος ηταν....

Και ξερεις πολυ καλα οτι ειναι για μενα ειναι  κοκκινη γραμμη το συγκεκριμενο θεμα οσον αφορα τον ΧΒ,και κατα ποσο ο ΠΑΣ πλεον ειναι καθαρος και ανεξαρτητος η οχι
« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 24 Ιούλ 2012 23:06 από ayuto1966 »
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος astralon

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.817
  • Plavo srce
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012
« Απάντηση #378 στις: Τρι 24 Ιούλ 2012 22:57 »
-Ο Ζαιρί δεν ήρθε δανεικός απο τον γαύρο...
-Τον αποκτήσαμε σαν ελεύθερο.
 
KE EN EUROPA KIERO VERTE KE ASI VOLVERME LOKO'

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012
« Απάντηση #379 στις: Τρι 24 Ιούλ 2012 23:00 »
-Ο Ζαιρί δεν ήρθε δανεικός απο τον γαύρο...
-Τον αποκτήσαμε σαν ελεύθερο.



Φιλε astralon υπαρχουν site οπου τον ειχαν αναγραψει ως δανεικο και το ειχα postαρει κιολας...Μισο μπας και τα βρω
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012
« Απάντηση #380 στις: Τρι 24 Ιούλ 2012 23:35 »
-Ο Ζαιρί δεν ήρθε δανεικός απο τον γαύρο...
-Τον αποκτήσαμε σαν ελεύθερο.

Φιλε astralon υπαρχουν site οπου τον ειχαν αναγραψει ως δανεικο και το ειχα postαρει κιολας...Μισο μπας και τα βρω

Παράθεση
Ο Μαροκινός μέσος  αφού έμεινε ελεύθερος,  υπόγραψε συμβόλαιο διάρκειας ενός χρόνου με την ομάδα του Πας Γιάννινα  που αγωνίζεται στην πρώτη  κατηγορία του  ελληνικού πρωταθλήματος.
Στην ίδια ομάδα εντάχθηκε  και  ο  Μαροκινός ο Karim Fegrouch, πρώην τερματοφύλακας της  Wydad de Casablanca.

Σύνταυρε Βάγγο,  από 1 φορά  να  μετακινηθούν  Ζαϊρί  και  Σαλπιγγίδης  … μας κάνουν 700.000 ευρώ στη 2/ετία.  %-|

Παράθεση
Σε ότι αφορά την transfernews.gr και τους σκόρπιους προβληματισμούς της και όχι μου ... της συνιστώ παγωμένο ξυνόγαλο.


Τώρα ... πάλι περιμένουμε τα χοντράδια από το κόσκινο του Γαύρου.
« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 24 Ιούλ 2012 23:48 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος ΘΟΔΩΡΗΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.091
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012
« Απάντηση #381 στις: Τρι 24 Ιούλ 2012 23:41 »
Καταρχήν τζάμπα συζήτηση κάνουμε γιατί θέλουμε δεν θέλουμε εμείς ο Σουμπίνιο δεν θα δεχθεί να έρθει στον ΠΑΣ.Κ σιγά μην τον αφήσουν ο Κομπότης-Μποροβήλος-Σπανός να έρθει στον ΠΑΣ.Προσωπικά δεν με χαλάει να έρθει ο αλλά χωρίς βαθμολογικά ανταλλάγματα!!!! ;)
Όσο για τον Μητρογλου μην κάνουμε όνειρα αλλού θα βγάζει το μεροκάματο κ γενικότερα δεν έχουμε την δύναμη να πάρουμε ότι καλύτερο απο τον γαύρο έστω κ σε δανεικούς!!
Άλλες ομάδες έχουν το πάνω χέρι ακόμα κ στους δανεικούς κ εμείς απλά ότι περισέψει!!
« Τελευταία τροποποίηση: Τετ 25 Ιούλ 2012 00:19 από ΘΟΔΩΡΗΣ »
''Κ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΩ''

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012
« Απάντηση #382 στις: Τρι 24 Ιούλ 2012 23:48 »
Δεν βρηκα τιποτα,αλλα το οτι ειχε αναγραφει σαν δανεικος και το ειχα ποσταρει ειμαι σιγουρος....anyway οπως και να εχει αυτο το αλισβερισι με τον Ολυμπιακο ειτε παιρνουμε δανεικους ειτε τους αγοραζουμε δημιουργει δικαιολογημενη καχυποψια στα ορια της βεβαιοτητας πλεον


ελεος να πουμε


Περμενουμε τον Ζαρντιμ να κοψει κανενα και να τον παρουμε δανεικο.....Ε οχι ρε μαγκες,stop.....Και μην μου πεταχτει κανας πασολες κ μου πει για Ζαραδουκα,γιατι μεχρι στιγμης εδω και 3 χρονια εχουμε παρει απο γαυρο ειτε δανεικους ειτε αγορασμενους 7,8 παιχτες και μοναχα αυτος βγηκε.......


Οταν μας ηρθε ο Ζαιρι περσι τετοιο καιρο,νομιζατε πως παιρναμε τον roben και μονο που δεν βγηκατε στους δρομους να πανυγηρισετε και στην τελικη μας βγηκε σαπιο το καρπουζι,καλα μην πιασω Μενδρινο το αιωνιο ταλεντο του Ολυμπιακου που το παλικαρι επαιζε δεν επαιζε το ιδιο κ το αυτο ηταν......

Χιλιες φορες να βλεπω την ψυχη του πιτσιρικα του Γεωργιου και το παθος του vila παρα να βλεπω μεσοκοπους γυρολογους ποδοσφαιριστες


αααααα   ρε Αγγελε.........Παλι μανατζερομαδα γιναμε


« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 24 Ιούλ 2012 23:51 από ayuto1966 »
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012
« Απάντηση #383 στις: Τρι 24 Ιούλ 2012 23:52 »
Τα πράματα είναι ξεκάθαρα, όσοι πέφτουν στον Καιάδα του Γύρου έρχονται αβλεπί και πληρωτέοι από Γαύρο ...αν χαρτζιλικωθούν αδρά από τον ΠΑΣ ...
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Συνδεδεμένος yazid

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.172
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012
« Απάντηση #384 στις: Τετ 25 Ιούλ 2012 00:27 »
Το τραγικό είναι ότι εμείς δεν ξέρουμε ποιον ζητάμε για δανεικό.Ο Ζαρντίμ θα αποφασίσει.Πέρισυ ο Βαλβέρδε.Εμείς θέλουμε δανεικό.Όποιος κι αν είναι αυτός.Ό,τι θέση κι αν παίζει.Απλά να είναι δανεικός.
Και να δανειστείς μια φορά κάποιον παίκτη που έχεις ανάγκη (Ατρόμητος-Μήτρογλου), να το καταλάβω.Να είσαι 3 χρόνια με το χέρι απλωμένο ζητιανεύοντας, αυτό είναι κάτι που είναι αδιανόητο.


Αποσυνδεδεμένος pas1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 841
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012
« Απάντηση #385 στις: Τετ 25 Ιούλ 2012 06:14 »
καλα ρε παιδια coolαρετε λιγο...
μην βλεπετε φαντασματα περι παραρτηματων επειδη πηραμε τον ζαραδουκα περσυ ή θελουμε τον σουμπινιο φετος.
καλως ή κακως ο gay εχει 45 επαγγελματιες παιχτες απ τους οποιους θα μεινουν βαρια οι 25.οι υπολοιποι χαλαρα παιζουν σε οποια αλλη ομαδα στην ελλαδα θελουν.λογικο ειναι σε εποχη κρισης να προσπαθησεις να φερεις καποιον που μπορει να σου κανει την διαφορα.
το οτι παιρνεις δανεικο παιχτη απο καπου δεν σημαινει πως γινεσαι και παραρτημα,δηλαδη στην ιταλια και ισπανια που ο δανεισμος ειναι καθημερινο και συνηθισμενο φαινομενο βγαινουν και λενε ο ενας μαλακιες για τον αλλον?μην υοθετουμε αυτα που λενε οι αγρινιωτες,οι μπαοκτζηδες και οι βαζελοι για να δικαιολογησουν την δικη τους ανυπαρξια.
ουτε γω γουσταρω γενικα δανεικους,αλλα οταν μιλαμε για παιχτες κλασης οπως ο σουμπινιο ή ο μητρογλου που αλλαζουν επιπεδο ολη την ομαδα και βεβαια θα ευχομαι να τους παρω.
τωρα αυτα περι ψαχνουμε να παρουμε παση θυσια παιχτη απ τον ολυμπιακο απλα να τον παρουμε ειναι αστεια.
επειδη εγραψε ενα αθηναικο σαιτ οτι περιμενουμε τον βλακα τον ζαρτιμ και το αναμετεδωσαν ολοι οι καλοι δημοσιογραφοι της πολης δεν σημαινει οτι ισχυει κιολλας...
προπερσυ που ειχαμε δανεικο τον μπαλαφα τι ειμασταν παραρτημα του παοκ?εχετε δει εσεις κανεναν δικο μας να παρακαλαει τον ολυμπιακο?
τι να κανει το παιδακι ο νικλιτσιωτης δηλαδη,επειδη ανηκει στον ολυμπιακο να παψει να προσπαθει να κερδισει συμβολαιο σε καποια ομαδα μην την χαρακτηρισει παραρτημα?
ελεος ρε πουστη μου και λιγη σοβαροτητα να πουμε...χωρις αποδειξεις δυσφημειτε μερικοι την ομαδα σε φορουμ που δεν διαβαζουν μονο οπαδοι του ΠΑΣ αλλα και πολλοι αλλοι...
υ.γ. οταν θα δουμε κινησεις που δειχνουν μια ταση προς το να γινομαστε παραρτημα βγαινουμε και τα γαμαμε ολα και κραζουμε οπως καποτε με τον χριστογλου.τωρα δεν υπαρχει καμια αφορμη..

Παράθεση
Το τραγικό είναι ότι εμείς δεν ξέρουμε ποιον ζητάμε για δανεικό.Ο Ζαρντίμ θα αποφασίσει.Πέρισυ ο Βαλβέρδε.Εμείς θέλουμε δανεικό.Όποιος κι αν είναι αυτός.Ό,τι θέση κι αν παίζει.Απλά να είναι δανεικός.
νιωσε.σου εστειλε απο μονος του ο gay τον βασικο μπακ της εθνικης που θα ηταν και βασικος στο euro απο μονος του ε??
τι αλλο θα ακουσω...
« Τελευταία τροποποίηση: Τετ 25 Ιούλ 2012 06:36 από pas1966 »
ΓΑΜΙΕΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΟΝΟ ΠΑΣ

Συνδεδεμένος yazid

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.172
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012
« Απάντηση #386 στις: Τετ 25 Ιούλ 2012 08:59 »
Παράθεση
τωρα αυτα περι ψαχνουμε να παρουμε παση θυσια παιχτη απ τον ολυμπιακο απλα να τον παρουμε ειναι αστεια.

Πρώτα απ'όλα τα περί αστειοτήτων και άλλες βλακείες επιστρέφονται.
Μετά,μη συγκρίνουμε δανεισμούς στην Ελλάδα με δανεισμούς στην Ιταλία.Στην Ελλάδα ο δανεισμός γίνεται για να περάσει το εξάμηνο μέχρι να φύγει ο προπονητής που ''δε γουστάρει τον πάικτη'', ενώ στην Ιταλία (Αγγλία κλπ) ο δανεισμός συνήθως είναι ο προάγγελος της αγοράς του παίκτη (εκτός κι αν αγοράσουμε κι εμείς Σουμπίνιο,οπότε πάσο).

Ζαραδούκας.Παικταράς και άριστος επαγγελματίας.
Ήταν όμως μεταγραφή σε θέση που είχαμε άμεση ανάγκη?Αριστερό μπακ θέλαμε ή σεντερ φορ και δημιουργικό μεσο? Η επιτυχία της μεταγραφής οφείλεται στην αλχημεία του Αγγελάρα που τον έβαλε στα χαφ (που δεν είχε ξανααγωνιστεί ποτέ στην καριέρα του) και προσέφερε τα μέγιστα όσο πρόλαβε να παίξει.

Αποσυνδεδεμένος SirBak

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 706
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012
« Απάντηση #387 στις: Τετ 25 Ιούλ 2012 13:11 »
Βρε ayuto1996
Επειδη βρηκες μια φυλλαδα να γραφει οτι τον πηραμε δανεικο σημαινει και οτι ηταν οντως δανεικος?Εγω ειχα δει αλλες δεκα φυλλαδες που ελεγαν οτι τον πηραμε ελευθερο.Επισης δεν πηραμε 7-8 δανεικους απο γαυρο.Μονο τον Ζαραδουκα θυμαμαι εγω.Επειδη πηραμε πρωην γαυρους παιχτες?Δηλαδη οσοι φευγουν απο γαυρο δεν εχουν δικαιωμα να μεταγραφουν αλλου?Επισης,το οτι γραφουν οι φυλλαδες διαφορα δεν σημαινει και οτι ισχυει κιολας.Να πουλανε θελουν και λενε χαζομαρες πολλες φορες...
Τελος,μια ερωτηση.Περυσι σωθηκαμε επειδη ειμασταν παραρτημα?Αν δεν ηταν ο Αγγελος θα σωνομασταν?(εγω πιστευω θα πεφταμε στανταρ) Δωσαμε κανενα ματς σε αντιπαλο που ηταν παραρτημα του γαυρου? Ενταξει....Δεν εκανα μια ερωτηση .Εβαλα αλλες δυο μπονους...... :)

υγ.Κι εγω λεω ΟΧΙ ΣΕ ΔΑΝΕΙΚΟΥΣ....

Αποσυνδεδεμένος spiros315

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 285
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012
« Απάντηση #388 στις: Τετ 25 Ιούλ 2012 15:17 »
Τελος,μια ερωτηση.Περυσι σωθηκαμε επειδη ειμασταν παραρτημα?Αν δεν ηταν ο Αγγελος θα σωνομασταν?(εγω πιστευω θα πεφταμε στανταρ) Δωσαμε κανενα ματς σε αντιπαλο που ηταν παραρτημα του γαυρου? Ενταξει....Δεν εκανα μια ερωτηση .Εβαλα αλλες δυο μπονους...... :)

υγ.Κι εγω λεω ΟΧΙ ΣΕ ΔΑΝΕΙΚΟΥΣ....

Ας το αφήσουμε αυτό καλύτερα...Εδώ ο Μαρινάκης ανέβασε μέχρι και τον Πλατανιά...

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.794
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012
« Απάντηση #389 στις: Τετ 25 Ιούλ 2012 15:55 »
Εγω θελω ΚΑΛΟΥΣ παιχτες στην ομαδα, δεν με νοιαζει αν ειναι δανεικοι, με νοιαζει ομως να ειναι ιδανικοι για τον ΠΑΣ!

Για να καταλαβω παιρνει δανεικο ο ΠΑΣ τον Σουμπινιο (π.χ.) απο τον γαυρο και μου βαζει τεσσερα - πεντε γκολακια σε κρισιμα ματς και με σωζει. Θα θυμαται κανεις το καλοκαιρι οτι μας εσωσε ενας δανεικος; Αν παραμεινουμε στην κατηγορια, ολα αυτα θα μοιαζουν ασημαντα. Ουτε γινομαστε παραρτημα του γαυρου παιρνοντας εναν Ζαραδουκα ή εναν Σουμπινιο.

Υ.Γ. Και του που μου ηρθε.....Που ειναι ο καλος φιλος dreven;;;;;;;;
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012
« Απάντηση #390 στις: Τετ 25 Ιούλ 2012 15:58 »
Υ.Γ. Και του που μου ηρθε.....Που ειναι ο καλος φιλος dreven;;;;;;;;

Εδώ ρε ΛΑΜΙΑ FANS ... πανοραμικά και χαλαρά 8)   



« Τελευταία τροποποίηση: Τετ 25 Ιούλ 2012 18:06 από ΛΟΚΟ »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.814
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012
« Απάντηση #391 στις: Τετ 25 Ιούλ 2012 20:33 »
φέρτε σέντερ φορ την αλεξ μόργκαν απ την εθνική ηπα να φύγουνε τα διαρκείας αέρας...
Ο ντρεβεν εθεάθη σε γνωστό νησί με αιθέριες υπάρξεις. Περισσότερες πληροφορίες δεν δίνω τζάμπα. :P

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012
« Απάντηση #392 στις: Τετ 25 Ιούλ 2012 21:37 »
Τουλαχιστον να μην βλεπουμε μονο π@@@ες φετος στο Ζωσιμαδες να βλεπουμε και κανα μ@@@ακι :P
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος Geopasoles

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.057
  • ΠΟΥΛΑ ΕΦΥΓΕΣ....ΟΤΙ ΕΒΓΑΛΕΣ ΕΒΓΑΛΕΣ...
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012
« Απάντηση #393 στις: Κυρ 29 Ιούλ 2012 00:25 »
Παίρνουμε κάποιον Τσικαδερη που άφησε ο Πιερικός τον Ιανουάριο...δεν παίρνουν και μένα...αλλά είμαι πάνω από 24 δεν κατέχω μπάλα αλλά είμαι πρώην 200αρης και τώρα κάνω φουλ αντοχή...στα εξτρέμ καλός θα είμαι...χαχαχαχαχαχα...μετά από αυτοπροταση προπονητή τώρα αυτοπροταση για παίκτης...χαχαχαχα...ΕΡΕ τι τραβάμε...
:pas: και  :mono:   :flag:

Αποσυνδεδεμένος ΘΟΔΩΡΗΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.091
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012
« Απάντηση #394 στις: Κυρ 29 Ιούλ 2012 00:32 »
Παίρνουμε κάποιον Τσικαδερη που άφησε ο Πιερικός τον Ιανουάριο...δεν παίρνουν και μένα...αλλά είμαι πάνω από 24 δεν κατέχω μπάλα αλλά είμαι πρώην 200αρης και τώρα κάνω φουλ αντοχή...στα εξτρέμ καλός θα είμαι...χαχαχαχαχαχα...μετά από αυτοπροταση προπονητή τώρα αυτοπροταση για παίκτης...χαχαχαχα...ΕΡΕ τι τραβάμε...



Ε με την ανεργία στο 25% ο πρόεδρος την είδε μάλλον ΟΑΕΔ κ προσλαμβάνει ανέργους!!!
''Κ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΩ''

Αποσυνδεδεμένος dk

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.978
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012
« Απάντηση #395 στις: Κυρ 29 Ιούλ 2012 00:35 »
Ε με την ανεργία στο 25% ο πρόεδρος την είδε μάλλον ΟΑΕΔ κ προσλαμβάνει ανέργους!!!

κάνεις λάθος ... οι άνεργοι παίρνουν τουλάχιστον το επίδομα ανεργίας (ακόμα...)

Αποσυνδεδεμένος pastakis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.908
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012
« Απάντηση #396 στις: Κυρ 29 Ιούλ 2012 00:45 »
Ο Τσικαρεδης είναι καλή περίπτωση,τον εχω δει αγωνιζόμενο στον Βατανιακο.
Απο κάτι άλλους που έχουμε πάρει αυτός ξέρει να κάνει κοντρολ και να σταματάει την μπάλα
μεσα στον αγωνιστικό χώρο.

Αποσυνδεδεμένος ΘΟΔΩΡΗΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.091
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012
« Απάντηση #397 στις: Κυρ 29 Ιούλ 2012 00:46 »
Ε με την ανεργία στο 25% ο πρόεδρος την είδε μάλλον ΟΑΕΔ κ προσλαμβάνει ανέργους!!!

κάνεις λάθος ... οι άνεργοι παίρνουν τουλάχιστον το επίδομα ανεργίας (ακόμα...)


Δεν είπα πληρώνει σαν τον ΟΑΕΔ(ο ΟΑΕΔ σίγουρα πληρώνει καλύτερα) απλά είπα προσλαμβάνει κ βοηθά ανέργους να βρουν δουλειά σαν τον ΟΑΕΔ!!!! :P
''Κ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΩ''

Αποσυνδεδεμένος nakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.141
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012
« Απάντηση #398 στις: Κυρ 29 Ιούλ 2012 10:41 »
 Δεν θα μου εκανε καθολου εντυπωση αν και οι προηγουμενοι και ο καποιος τσικαδερης πληρωναν και κατι ψιλα για να ερθουν να παιξουν στον πας και οχι στον ΠΑΣ  >:( >:( >:(

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.725
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφική περίοδος Καλοκαιριού 2012
« Απάντηση #399 στις: Κυρ 29 Ιούλ 2012 11:11 »
Παράθεση
Ο Τσικαρεδης είναι καλή περίπτωση,τον εχω δει αγωνιζόμενο στον Βατανιακο.
Απο κάτι άλλους που έχουμε πάρει αυτός ξέρει να κάνει κοντρολ και να σταματάει την μπάλα
μεσα στον αγωνιστικό χώρο.


δεν αντιλεγω........το θεμα ειναι ποσοι τσικαδεριδες χωρανε σε μια ομαδα που θελει παιχτες να τη σηκωσουν οσο πιο πολυ μπορουν(ε τωρα απ τα αλωνια του βατανιακου.....ποσο μπορει αμεσα να ανταποκριθει??)

ουτε απ τη β ωρε αχρηστοι εναν που ξεχωρισε???