Αποστολέας Θέμα: Διαρκείας σεζόν 2012-2013  (Αναγνώστηκε 30479 φορές)

Αποσυνδεδεμένος stefpas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 783
    • Προφίλ
Διαρκείας σεζόν 2012-2013
« στις: Τρι 24 Απρ 2012 17:41 »
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ – ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2012 -2013 (24/04/12)


Παράθεση
Η ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966, εκφράζοντας τις ευχαριστίες της προς τους περσινούς κατόχους διαρκείας,

που περιέβαλαν με εμπιστοσύνη και στήριξαν με όλες τους τις δυνάμεις την ομάδα στην προσπάθεια της για παραμονή στην Super League αποφάσισε να διαθέσει από την Πέμπτη 26 Απριλίου 2012 τα εισιτήρια διαρκείας της προσεχούς αγωνιστικής περιόδου 2012-2013.

Η ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966, κατανοώντας πλήρως την δύσκολη οικονομική κατάσταση που επικρατεί προχώρησε σε μειώσεις των εισιτηρίων διαρκείας της ερχόμενης ποδοσφαιρικής σεζόν 2012-2013.

*Οι κάτωθι τιμές ισχύουν μέχρι την Πέμπτη 31 Μαίου 2012.


Αναλυτικά οι τιμές των εισιτηρίων διαρκείας

ΜΕΓΑΛΗ ΣΚΕΠΑΣΤΗ ΘΥΡΕΣ 3-4-5 -6

ΘΥΡΕΣ 3-4

*Σειρά Ζ έως Χ αρ. 1 έως 83 και 118 έως 201 200 ευρώ

ΘΥΡΑ 3VIP

Σειρά Η, Θ, Ι αρ. 85 έως 99 και 102 έως 116 500 ευρώ

ΘΥΡΑ 3 ΕΠΙΣΗΜΩΝ

Σειρά Κ έως Ρ αρ.84 έως 117 300 ευρώ

ΘΥΡΑ 5 GOLD

Σειρά Α έως Γ αρ. 1 έως 30  800 ευρώ

ΘΥΡΑ 6

Σειρά Α έως Ε αρ. 1 έως 82 και 136 έως 221 200 ευρώ

Άλλες κατηγορίες

Γυναικών - 150 ευρώ

Παιδικό έως 12 ετών - 80 ευρώ (ΘΥΡΑ6)

Μαθητικό έως 18 ετών - 100 ευρώ (ΘΥΡΑ 6)

Οικογενειακό - 200 ευρώ + 80 ευρώ για κάθε παιδί έως 18 ετών (ΘΥΡΑ 6)

ΜΙΚΡΗ ΣΚΕΠΑΣΤΗ ΘΥΡΑ 9-10

ΘΥΡΑ 9 - 160 ευρώ

ΘΥΡΑ 10 - 140 ευρώ (συνδεσμιακά)

Άλλες κατηγορίες

Γυναικών - 140 ευρώ

Παιδικό έως 12 ετών - 80 ευρώ (ΘΥΡΑ 9Β)

Μαθητικό έως 18 ετών - 100 ευρώ (ΘΥΡΑ 9Β)

Οικογενειακό - 160 ευρώ + 80 ευρώ για κάθε παιδί έως 18 ετών (ΘΥΡΑ 9Β)

ΣΗΜΕΙΑ ΠΩΛΗΣΗΣ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ

ΓΡΑΦΕΙΑ ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟ): Δευτέρα έως Παρασκευή: 10:00 -14:00, 17:30 -20:30. Τηλ επικοινωνίας:2651070340


BLUE VAYEROS: Καθημερινά τις απογευματινές ώρες μετά τις 19:30 Τηλ επικοινωνίας: 2651078103.

* Οι ανωτέρω τιμές ισχύουν για παλαιούς και νέους κατόχους με τους παλαιούς κατόχους να διατηρούν το δικαίωμα ανανέωσης της θέσης τους.


*Στα εισιτήρια διαρκείας της σεζόν 2012-2013 περιλαμβάνονται όλοι οι αγώνες πρωταθλήματος και οι αγώνες Κυπέλλου.


*Θυμίζουμε ότι για την αγορά του εισιτηρίου διαρκείας απαιτείται η κάρτα φιλάθλου για όσους έχουν ή αστυνομική ταυτότητα για όσους δεν είναι κάτοχοι κάρτας φιλάθλου.


* Τέλος θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε για άλλη μια φορά τον φίλαθλο κόσμο για την συνεχή στήριξη που προσφέρουν στην αγαπημένη μας ομάδα.

 


www.pasgiannina.gr
:mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono:

Αποσυνδεδεμένος stefpas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 783
    • Προφίλ
Απ: Διαρκείας σεζόν 2012-2013
« Απάντηση #1 στις: Τρι 24 Απρ 2012 17:50 »
Νωρίς, νωρίς φέτος...η ΠΑΕ νοιάζεται για μας...δίνει τροφή αμέσως με τη λήξη του πρωταθλήματος για συζήτηση...
ούτε μια μικρή ανάσα να πάρουμε δεν μας αφήνει... :pashat: :pashat: :pashat:

με μια γρήγορη ματιά φαίνονται καλές οι τιμές...οι μειώσεις βέβαια είναι μεγαλύτερες στα ακριβά διαρκείας από τι στα φθηνά, αλλά εκεί
υπάρχει και μεγαλύτερο περιθώριο έκπτωσης...
:mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono:

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.813
    • Προφίλ
Απ: Διαρκείας σεζόν 2012-2013
« Απάντηση #2 στις: Τρι 24 Απρ 2012 18:21 »
με μια πρωτη ματια οι τιμες μου φαινονται ελκυστικες. :mono:
δυσκολες οι εποχες βεβαια..
το 200αρι στη μεγαλη ειναι πολυ καλη τιμη πιστευω  παντως

Αποσυνδεδεμένος chilly

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.780
    • Προφίλ
Απ: Διαρκείας σεζόν 2012-2013
« Απάντηση #3 στις: Τρι 24 Απρ 2012 19:19 »
ΜΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑΞΕΙ ΚΑΝΕΙΣ. Μια χαρά είναι. Όσοι μπορούν να πάνε να αγοράσουν.
φορεβερ

Αποσυνδεδεμένος nick

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 622
  • Same old city, same old tale
    • Προφίλ
Απ: Διαρκείας σεζόν 2012-2013
« Απάντηση #4 στις: Τετ 25 Απρ 2012 00:09 »

Πολυ καλες.
Πιστευω πως θα πρεπει να γινει κινηση για δημιουργια πυρηνα στη θυρα 6 για να ξεσηκωνει τη μεγαλη μιας και δεν απευθυνεται μονο σε ειδικες κατηγοριες το διαρκειας της θυρας αυτης. Ενδιαφερεται κανεις για κατι τετοιο ?

Αποσυνδεδεμένος torosblasphemy

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 279
    • Προφίλ
Απ: Διαρκείας σεζόν 2012-2013
« Απάντηση #5 στις: Τετ 25 Απρ 2012 00:13 »
ο πυρηνας πρεπει να ειναι  ΕΝΑΣ  και ειναι  απεναντι κ αριστερα...
...Μέχρι Την Άκρη Του Κόσμου Ταξίδεψα...

Αποσυνδεδεμένος ΠΑνουργοΣ

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 273
    • Προφίλ
Απ: Διαρκείας σεζόν 2012-2013
« Απάντηση #6 στις: Τετ 25 Απρ 2012 02:59 »
   Οι τιμές των καινούργιων διαρκείας είναι καλές στην πρώτη φάση δλδ μέχρι 31/5,καλό θα ήταν να ξέρουμε κ τις τιμές μετά τις 31/5 για να γνωρίζουμε πόσο παραπάνω θα αυξηθούν για να κάνουμε τα κουμάντα μας.
   Το χρονικό διάστημα του 1 μήνα είναι λογικό, θα μπορούσε να ήταν κ λίγο περισσότερο (το λέω χωρίς κακία).
   Παράλειψη η μη έκδοση διαρκείας για τη θύρα 11? η όχι? Πρέπει να βγούνε διαρκείας κ σε αυτό το σημείο του γηπέδου(άνω πέταλο).Πρέπει να ζωντανεύσει λιγάκι κ το πέταλο μας με παρουσία φιλάθλων, είναι πολύ άσχημο να είναι σχεδόν ερημικό.Μια τιμή των 120 ευρώ θα ήταν λογική κ πιστεύω πως θα μπορούσαν να αγοράσουν κάποιοι, να πάψει να είναι άδειο.Χωρίς να βγαίνουν διαρκείας είναι σαν να το απαξιώνουν,δώστε σε κάποιους τη δυνατότητα να παρακολουθήσουν κ απο εκεί όσοι κ αν είναι αυτοί μην κολάτε στον αριθμό.
   Έκδοση εισιτηρίων διαρκείας και στη θύρα 11 (πέταλο)
   Η καταβολή του ποσού ενός διαρκείας εφόσον επιθυμεί ή αδυνατεί κάποιος θα έπρεπε να δίνετε η δυνατότητα να εξοφληθεί κ σε δόσεις.Είναι της μόδας άλλωστε ;) Θα μπορούσε άνετα να γίνει με χρήση χρεωστικής.Είναι εντελώς διαφορετικό να δίνεις το ποσό εξ'ολοκλήρου εαν το έχεις κ διαφορετικό εαν δεν το έχεις μεχρί 2-4 δόσεις μέχρι να ξεκινήσει το καινούργιο πρωτάθλημα.
   Δυστυχώς δεν βλέπω την απαραίτητη κοινωνική πολιτική της παε για διάφορες ομάδες φιλάθλων της.Αυτό είναι που με στεναχωρεί κ με προβληματίζει.Μόνο για τα άτομα αμέα υπάρχει πρόνοια,καμία σκέψη για τους πολύκτενους-φοιτητές-άνεργους-φαντάρους? Μάλλον δεν υπάρχουν στο εύρος των φιλάθλων της? ή μήπως υπάρχουν κ τους αγνοεί γιατι δεν τους έχει ανάγκή?Θέλουμε ένα γήπεδο γεμάτο τη νέα ποδοσφαιρική σεζόν,γιατί αγνοείται κύριοι της παε αυτές τις ομάδες φιλάθλων? Είναι χιλίαδες εν δυνάμει σε αυτή τη πόλη κ μελλοντικοί σας "πελάτες". Που είναι η πρέπουσα αλληλεγγύη σας προς όλη αυτή τη μερίδα φιλάθλων? Μόνο στα λόγια,για κάλεσματα στο γήπεδο κ για φει βολάν είστε? Ο μέσος όρος προσέλευσης φιλάθλων φέτος ήταν 3.100 σχεδόν, με χωτητικότητα σταδίου 7.600 είστε ικανοποιμένοι κύριοι της διοίκησης κ εσύ κύριε πρόεδρε? Γιατί δεν το κάνατε σε αυτή τη πολύ δύσκολη οικονομική συγκυρία? Μην το ξεχνάτε στο χέρι σας ήταν κ δεν νοιαστήκατε για δαύτους.Φροντίστε να το πράξετε στην επόμενη ανακοίνωση σας. 

   Ο πυρήνας με τους οργανωμένους είναι στη θύρα 10.Θα ήθελα "πυρηνάκια" κ σε άλλα σημεία του γηπέδου(κάποιο σημείο στη θύρα 9-σκεπαστή) που θα μπορούν να μαζεύονται όσοι είναι μη οργανωμένοι κ θέλουν να τραγουδήσουν κ να ξεσηκώσουν κ άλλους για συνθήματα.
>Είμαι για σένα ο πιστός παγουράς,μες στη καρδιά μου είναι μόνο ο ΠΑΣ,κι όταν γεράσω πάλι θα με εδώ,πλάι σου δίπλα απ'τό πρώτο λεπτό.
>Πότε μου γάβρος δεν θα γίνω εγώ,ούτε χανούμι,ούτε βαζελός.Ούτε γριά,ούτε παοκτσής,ούτε σκουλήκι,ούτε οφητσής.
Μόνο ΠΑΣ θα είμαι εγώ,ποκίτη βάλτο στο μυαλό!

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Διαρκείας σεζόν 2012-2013
« Απάντηση #7 στις: Τετ 25 Απρ 2012 08:21 »
ΜΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑΞΕΙ ΚΑΝΕΙΣ. Μια χαρά είναι. Όσοι μπορούν να πάνε να αγοράσουν.

Τώρα που είναι ζωηρή η εντύπωση και το χρήμα σπάνιο φορτίο.
Τέλη Μάη θα περάσω από το ΠΕΑΕΚΙ να το προμηθευτώ και να χαζέψω και τα έργα που θα είναι σε εξέλιξη.
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος davelis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.470
    • Προφίλ
Απ: Διαρκείας σεζόν 2012-2013
« Απάντηση #8 στις: Τετ 25 Απρ 2012 09:29 »
Ειναι απλό.

Κρατας ΑΓΓΕΛΟ, εχεις 5000 διαρκειας, χωρις γκρινιες για τιμές κλπ.
Διωχνεις ΑΓΓΕΛΟ,    :(  λιγότεροι κι απο φετος.

Αποσυνδεδεμένος ΛΟΚΟ

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.846
    • Προφίλ
    • Γιαννενάρα
Απ: Διαρκείας σεζόν 2012-2013
« Απάντηση #9 στις: Τετ 25 Απρ 2012 09:38 »
Είναι απλό κρατάς Άγγελο και δεν ανησυχείς για τη τσέπη σου, καθώς καραδοκούν τα κοράκια που θα στη ρημάξουν αν δεν τον κρατήσεις.
Είναι απλό κρατάς Άγγελο, γιατί ήδη ξεκίνησαν κουβέντες με αρκετούς που φέρονται να κουνάν μαντήλι, χωρίς να ρωτηθεί ο πρωτομάστορας.
Είναι απλό κρατάς Άγγελο, γιατί μόνο παράλογα δεν είναι αυτά που θέλει να γίνουν και τα οποία επιτέλους πρέπει να γίνουν
Είναι απλό κρατάς Άγγελο, γιατί κατάφερε ακόμη και τον καιρό που τρώγαμε σφαλιάρες, να σταματήσει τη γκρίνια, από ένα φύσει γρκρινιάρικο κόσμο.
Είναι απλό κρατάς Άγγελο, γιατί είναι ο Ηγέτης που χρόνια αναζητούσαμε.
Είναι απλό κρατάς Άγγελο, γιατί έχει κοινή λογική.
Είναι απλό κρατάς Άγγελο, γιατί είναι ένας από μας.
Είναι απλό κρατάς Άγγελο γιατί είναι γεννημένος νικητής, σαν τον ΠΑΣ μας.

ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ

Αποσυνδεδεμένος paslooza

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 235
    • Προφίλ
Απ: Διαρκείας σεζόν 2012-2013
« Απάντηση #10 στις: Τετ 25 Απρ 2012 10:03 »
Είναι όντως τόσο απλό..


Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Διαρκείας σεζόν 2012-2013
« Απάντηση #11 στις: Τετ 25 Απρ 2012 11:52 »

Είναι απλό κρατάς Άγγελο ...
Είναι απλό κρατάς Άγγελο γιατί είναι γεννημένος νικητής, σαν τον ΠΑΣ μας.
ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ

Όμορφος κόσμος  ζωσιμαδικός, Αγγελικά πλασμένος  :mono:
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.813
    • Προφίλ
Απ: Διαρκείας σεζόν 2012-2013
« Απάντηση #12 στις: Τετ 25 Απρ 2012 12:41 »
Παράθεση
Πιστευω πως θα πρεπει να γινει κινηση για δημιουργια πυρηνα στη θυρα 6

Ειναι στο χερι ολων οσων ειμαστε λιγο πιο αρρωστοι απο τους υπολοιπους αρρωστους
να κανουμε ενα πυρηνα εστω 30 ατομα
στο κατω μερος της μεγαλης κερκιδας
ωστε να ξεσηκωνεται ολη η εξεδρα.



υγ κατα τα αλλα ναι ειναι τοσο μα τοσο απλο....

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: Διαρκείας σεζόν 2012-2013
« Απάντηση #13 στις: Τετ 25 Απρ 2012 19:49 »
Είναι απλό αλλά τα απλά είναι και τα πιο δύσκολα...

Αποσυνδεδεμένος spiros

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 22
    • Προφίλ
Απ: Διαρκείας σεζόν 2012-2013
« Απάντηση #14 στις: Πεμ 26 Απρ 2012 21:53 »
Πυρηνα και στη θυρα 6 για να ξεσηκωνει τη μεγαλη οπως παλια!!!Με την παλια οταν ξεσηκωνετε, καμινι γινετε το γηπεδο!Δεν θα περναει κανεις απο εδω μεσα μετα!θυμηθειτε πως ηταν με Καλαματες και Καλιθεες το γηπεδο εκεινα τα χρονια!!και μονο που το σκεφτομαι ανατριχιαζω!

ΥΓ μεινε και του χρονου στην ομαδα Αγγελαρα!(τουλαχιστον 5000 διαρκειας το κοβω αν μεινει,παρολο που ειναι δυσκολοι καιροι)

Αποσυνδεδεμένος GIWRGIS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.121
    • Προφίλ
Απ: Διαρκείας σεζόν 2012-2013
« Απάντηση #15 στις: Κυρ 29 Απρ 2012 14:48 »
Ελκυστικές οι τιμές των διαρκείας, έτσι κι αλλιώς.
Αν ανανεώσει ο Αναστασιάδης, πιστεύω πως οι τιμές από ελκυστικές μετατρέπονται σε τσάμπα πράμα.
Value for money που λεν και στο Βουτσαρά...

Σημαντική παράλειψη και φέτος η ανακοίνωση των τιμών των εισιτηρίων ανά αγώνα, ώστε κάποιος να μπορεί να συγκρίνει αν τον συμφέρει ή όχι και να αποφευχθούν γκρίνιες.
Μια ενδεικτική, μη δεσμευτική τιμή πώλησης εισιτηρίου ανά κατηγορία αντιπάλου θα ολοκλήρωνε την καλή προσπάθεια που γίνεται στο θέμα των διαρκείας.


Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.813
    • Προφίλ
Απ: Διαρκείας σεζόν 2012-2013
« Απάντηση #16 στις: Παρ 01 Ιούν 2012 11:12 »
ποια εκπτωση?
αυτοι λεγανε πως απο1/6 παμε για αυξηση
και μεχρι προ λιγων ημερων τα παπαγαλακια το ιδιο παραμυθι συνεχιζαν να διαδιδουν....

Ας κανουν οτι θελουν...
δεν αξιζει να παρω διαρκειας
γιατι δεν μπορω να βλεπω την ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ
να παιζει με ερασιτεχνες και να ξεφτυλιζεται απο ομαδες με μπατζετ και παιχτες Τσαμπιονς Λιγκ
θα παμε να δουμε 7-8 παιχνιδακια με τις ομαδες που εχουν τον ιδιο περιπου σχεδιασμο
και τελος...
καλη ειναι και η νοβα

Με ΓΑυροβαζελους ας βαλει 100 ευρω το εισητηριο
να πανε αυτοι να κονομησει κιολας
να του λιγδωσει το αντερο

Η μονη περιπτωση να ανανεωσω το διαρκειας μου
σε οποιαδηποτε τιμη παρα την κριση
θα ειναι να μεταβιβαστουν οι μετοχες σε ΓΙΑΝΝΙΩΤΕΣ
οι οποιοι θα ξεκινησουν την οικονομικη εξυγιανση της ομαδας.
ΧΩρις φαμφαρες και τυμπανοκρουσιες
χωρις λαμογια διπλα του
και ας ειμαστε τελευταιοι θα φωναζω 90 λεπτα
και ας παιξουμε του χρονου ξανα στη Β εθνικη.

θα μου πειτε..
τοτε θα μπορεις να βλεπεις τις 5αρες?
ΟΧΙ
μπορει σε αυτα τα ματς παλι να μην παω
αλλα το διαρκειας μου για να στηριξω τη νεα προσπαθεια θα το παρω.

Τωρα τι να στηριξω?
τον λιγδιαρη?
Ας μας πει ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ που πληρωνουμε 4 χρονια ΠΡΩΤΑ.
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 01 Ιούν 2012 11:15 από pagourenko1966 »

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Διαρκείας σεζόν 2012-2013
« Απάντηση #17 στις: Παρ 01 Ιούν 2012 16:01 »
ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΣΤΑ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΔΕΙΑΡΚΕΙΑΣ


Όπως ανακοίνωσε η ΠΑΕ ΠΑΣ Γιάννινα, η αγορά των εισιτηρίων διαρκείας πήρε παράταση για 15 ημέρες, με τις τιμές να παραμένουν ίδιες.


Αναλυτικά η ανακοίνωση της ΠΑΕ ΠΑΣ Γιάννινα

Η Π.Α.Ε. ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 ενημερώνει τους φιλάθλους της ότι δίνεται παράταση 15 ημερών για την αγορά του εισιτηρίου διαρκείας με τις μέχρι τώρα ισχύουσες τιμές.

Από την Τρίτη 18 Ιουνίου 2012 και μετά δεν ισχύει η κράτηση θέσεων για τους παλιούς κατόχους και θα ισχύσουν οι κάτωθι τιμές:

Θύρα 3- 4 από 200,00 € σε 240,00 €.
Θύρα Επισήμων από 300,00 € σε 350,00 €.
Θύρα VIP από 500,00 € σε 600,00 €.
Θύρα GOLDEN από 800,00 € σε 1.000,00 €.
Θύρα 9 από 160,00 € σε 200,00 €.
Θύρα 10 από 140,00 € σε 160,00 €.
Γυναικών από 150,00 € σε 160,00 €.

Παιδικά θα ισχύσουν οι ήδη υπάρχουσες τιμές, ήτοι 80,00 € έως 12 ετών και 100,00 € έως 18 ετών.
ΣΗΜΕΙΑ ΠΩΛΗΣΗΣ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ

Γραφεία Π.Α.Ε. ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (Πανηπειρωτικό): Δευτέρα έως Παρασκευή 10:00 έως 20:00. Τηλέφωνο επικοινωνίας 2651070340

Blue Vayeros: Καθημερινά τις απογευματινές ώρες μετά τις 19:00. Τηλέφωνο επικοινωνίας 2651078103.

* Θυμίζουμε ότι για την αγορά του εισιτηρίου διαρκείας απαιτείται η κάρτα φιλάθλου για όσους έχουν ή αστυνομική ταυτότητα για όσους δεν είναι κάτοχοι κάρτας φιλάθλου.


Gazzeta.gr


Eβγαλε ανακοινωση ρε γκρινιαριδες η ΠΑΕ....Οριστε,αλλα μονο που δεν αναφερεται στην αδειοδοτηση αλλα για να βρουν κανα θυμα να αγορασει δειαρκειας



ΤΟ ΘΡΑΣΟΣ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΑ...
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος pas1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 841
    • Προφίλ
Απ: Διαρκείας σεζόν 2012-2013
« Απάντηση #18 στις: Παρ 01 Ιούν 2012 16:12 »
Παράθεση
Η μονη περιπτωση να ανανεωσω το διαρκειας μου
σε οποιαδηποτε τιμη παρα την κριση
θα ειναι να μεταβιβαστουν οι μετοχες σε ΓΙΑΝΝΙΩΤΕΣ
οι οποιοι θα ξεκινησουν την οικονομικη εξυγιανση της ομαδας.
ΧΩρις φαμφαρες και τυμπανοκρουσιες
χωρις λαμογια διπλα του
και ας ειμαστε τελευταιοι θα φωναζω 90 λεπτα
και ας παιξουμε του χρονου ξανα στη Β εθνικη.
ποιοι ειναι αυτοι οι γιαννιωτες??τους ψαχνουμε χρονια τωρα.θα ειχαμε γλυτωσει απο κουγιες και χβ αν υπηρχαν..οι γιαννιωτες λεφταδες μονο λεζαντιλικια και λογια ειναι.κανεις πλην ελαχιστον περιπτωσεων δεν βοηθησαν την ομαδα...
ΓΑΜΙΕΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΟΝΟ ΠΑΣ

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Διαρκείας σεζόν 2012-2013
« Απάντηση #19 στις: Παρ 01 Ιούν 2012 16:34 »
Οι μεγαλες ομαδες δεν χανονται pas1966.....Oλο και καποια λυση θα βρεθει,αυτο ειναι το σιγουρο


Η ουσια ειναι να γινει κ παλι το Ζωσιμαδες καμινι,και αντι να το πετυχει εχει διωξει τον μισο κοσμο απο το γηπεδο με την συμπεριφορα του και την κουτοπονηραδα του!!!Αυτο το επιτευγμα ειναι καθαρα του ΧΒ που  το πετυχε μεχρι στιγμης στο απολυτο και ουτε ο Κολεμπας  και ο Κουγιας δεν το καταφεραν αυτο....

Αληθεια ποιος δεν θυματε το σκηνικο με την coca cola?E οχι ρε πστ μου αντε κ γαμησου χοντρε,κ μην μου πεις κανεις πως δεν περασε απο το μυαλο του ΧΒ μιας κ σε μια δηλωση του το ειχε αναφερει λεγοντας πως το σκεφτομαστε.....Τι αλλο θελατε ρε πστ μου για να καταλαβετε πως ο χοντρος ειναι τρις φορες επικυνδινος απο τους προηγουμενους παπατζηδες


Μια φορα ρε πουστη μου να ακουσω απο τον ιδιο ευχαριστω πολυ τον κοσμο που σεινεισφερει με τα πενιχρα λεφτα του την προσπαθεια που καταβαλει ο ΠΑΣ ,δεν τον εχω ακουσει,κατι ρε παιδι μου για το γαμωτο....Τιποτα απολυτως τιποτα,και η μοναδικη φορα που μας σκεφτεται ειναι οταν ανανκοινωνει τα εισητηρια δειαρκειας


Πολυ φοβαμαι οτι αυτος ο ανθρωπος με το που θα φυγει αμα θα φυγει,θα αφησει πισω του συντριμια χειροτερα απο το 2003


ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος PizzAS

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 483
    • Προφίλ
Απ: Διαρκείας σεζόν 2012-2013
« Απάντηση #20 στις: Παρ 01 Ιούν 2012 23:04 »
PAS1966 να σου θυμησω οτι υπαρχουν Γιαννιωτες να βοηθησουν την ομαδα,αλλα εθεσαν ορο να βαγερει ο Αγγελης.Να σου θυμησω επισης οτι ο προεδρος δεν εδιωξε το δεξι του χερι και ετσι δεν μπηκαν στην ΠΑΕ αυτοι οι Γιαννιωτες.Προφανως με το δεξι του χερι βγαζει περισσοτερα απ'οτι θα εβαζαν οι Γιαννιωτες επιχειρηματιες.Σκεψου ορισμενα πραγματα...

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.813
    • Προφίλ
Απ: Διαρκείας σεζόν 2012-2013
« Απάντηση #21 στις: Σαβ 02 Ιούν 2012 00:52 »
ο καζαμπλάνκας είναι θησαυρός για κάθε στεγνό επιχειρηματία πρόεδρο ομάδας.
Και εγώ αν ήμουν τέτοιος έναν καζαμπλάνκα θα είχα δίπλα μου.
Αλλά απ τη στιγμη που είμαι οπαδός δεν δέχομαι τέτοια πρόσωπα ούτε να μπαίνουν στο γήπεδο να δούνε αγώνα.

Αυτό που γινετάι 4 χρόνια εδώ θέλει πολύ θρασσος για να το εφαρμόσεις σε μια ομάδα με τοσο κόσμο.

Αποσυνδεδεμένος ΠΑνουργοΣ

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 273
    • Προφίλ
Απ: Διαρκείας σεζόν 2012-2013
« Απάντηση #22 στις: Παρ 15 Ιούν 2012 21:13 »
   Φορουμίστες αγοράσατε διαρκείας με τις "φτηνές" τιμές (1η φάση) ?

   Εγώ δεν αγόρασα κ δεν θα πάρω μετά από 5 συνεχόμενες χρονίες.
   Νο money  No funny!
   
>Είμαι για σένα ο πιστός παγουράς,μες στη καρδιά μου είναι μόνο ο ΠΑΣ,κι όταν γεράσω πάλι θα με εδώ,πλάι σου δίπλα απ'τό πρώτο λεπτό.
>Πότε μου γάβρος δεν θα γίνω εγώ,ούτε χανούμι,ούτε βαζελός.Ούτε γριά,ούτε παοκτσής,ούτε σκουλήκι,ούτε οφητσής.
Μόνο ΠΑΣ θα είμαι εγώ,ποκίτη βάλτο στο μυαλό!

Αποσυνδεδεμένος pas1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 841
    • Προφίλ
Απ: Διαρκείας σεζόν 2012-2013
« Απάντηση #23 στις: Σαβ 16 Ιούν 2012 04:55 »
ανανεωσα σημερα....αρκετος κοσμος σημερα(για τις δεδομενες συνθηκες δηλαδη)
ΓΑΜΙΕΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΟΝΟ ΠΑΣ

Αποσυνδεδεμένος ham n huias

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 46
    • Προφίλ
Απ: Διαρκείας σεζόν 2012-2013
« Απάντηση #24 στις: Σαβ 16 Ιούν 2012 16:54 »
Παράθεση
Από την Τρίτη 18 Ιουνίου 2012 και μετά δεν ισχύει η κράτηση θέσεων για τους παλιούς κατόχους...

Τριτη εχει 19 ο μηνας και οχι 18. Μηπως ξερει καποιος απο ποτε ισχυουν οι νεες τιμες τελικα;
Απο Τριτη ή από 18 Ιουνιου (δηλ Δευτερα);
Εμεις οι "καθυστερημενοι" μπορουμε να ανανεωσουμε τη Δευτερα με τις παλιες τιμες;