Αποστολέας Θέμα: Διαρκείας σεζόν 2012-2013  (Αναγνώστηκε 30478 φορές)

Αποσυνδεδεμένος chilly

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.780
    • Προφίλ
Απ: Διαρκείας σεζόν 2012-2013
« Απάντηση #75 στις: Σαβ 30 Ιούν 2012 22:10 »
Μάλλον για να κράξει τον πασολέ που έγραψε για τα 600 κατάλαβα εγώ.
φορεβερ

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Διαρκείας σεζόν 2012-2013
« Απάντηση #76 στις: Σαβ 30 Ιούν 2012 23:09 »
Υπαρχει και αλλη μια εκδοχη,οπως οτι να φταιει για αλλη μια φορα ο Τσιπρας για τα 546 εισητηρια.......Τι τραβαμε  οι μοιροι καλοκαριατικα :(
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.813
    • Προφίλ
Απ: Διαρκείας σεζόν 2012-2013
« Απάντηση #77 στις: Σαβ 30 Ιούν 2012 23:15 »
καταρχάς έγραψε ο pas1966 για 600. Λογικα ο άνθρωπος κάπου το άκουσε δεν νομίζω να έκοψε τριάρι. Άρα κάποιοι έβγαζαν προς τα έξω αυτόν τον αριθμό. Ότι πιάσαμε τα 600.
Σήμερα διάβασα σε σαΐτ τοπικό ότι είναι 546. Δεν ξέρω αν το ανακοίνωσε η παε και δεν το έψαξα γιατι δεν με νοιάζει τι ανακοινώνει η συγκεκριμένη παε. Απλά βλέπω ότι κάθε βδομάδα ο αριθμός που βγαίνει προς τα έξω είναι μειωμένος κάτι πρωτοφανές.

Αλλά λίγη σημασία έχει. Είτε είναι 500 είτε 600 είτε 1000 σημασία έχει ότι ο κόσμος γύρισε την πλάτη..

Ταγαρι τα ψωμιά σου είναι λίγα..
Ο λαός του ΠΑΣ ξυπνά. Σιγά σιγά αλλά ξυπνά.

Ο τρίπρας φταίει ούτως η άλλως αγίουτο.. Οι μόδατοι εμείς οι γκρίνιαρηδες το γαμημενο κατεστημένο της πουτανας της αθήνας η οικονομική κρίση λες και μέχρι πέρισυ μας περίσσευαν... Αυτα μας φταίνε εμάς. Αλλά η καμπούρα μεγαλώνει μεγαλώνει και άμα δεν την δεις στην αρχή ούτε που καταλαβαίνεις πως σε γκρεμίζει ξαφνικά.

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.813
    • Προφίλ
Απ: Διαρκείας σεζόν 2012-2013
« Απάντηση #78 στις: Σαβ 30 Ιούν 2012 23:27 »
Παράθεση
χωρίς λόγο
Μάλιστα.
Η απάντηση μου είναι στην υπογραφή μου.
Λυπάμαι πραγματικά για πολλούς λόγους.
Δεν θέλω όμως ούτε να τους αναφέρω ούτε καν να συνεχίσω να ασχολούμαι.
Μου λέγανε κάποτε:το ποδόσφαιρο είναι το πιο βρώμικο άθλημα θα το σιχαθείς πριν το καταλάβεις.
Και έλεγα τι μαλακίες λένε...
Μακάρι να είμαι εγώ λάθος.
Μακάρι όλοι οι λόγοι που εχω και που μπορούν να γεμίσουν 3 σελίδες να είναι στο μυαλο μου.

Καμία προσωπική αντιπαράθεση δεν εχω τσιλι με κανέναν.ούτε σπόντα ήταν για τον άνθρωπο που δεν τον ξέρω καν. Εγώ δεν θα αλλάξω τη γνώμη κανενός.σέβομαι κάθε απόψη Αλλά τη δίκη μου θα την υπερασπιστώ μέχρι τέλους.


Αποσυνδεδεμένος sellos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.059
  • toros-tsiprofans
    • Προφίλ
Απ: Διαρκείας σεζόν 2012-2013
« Απάντηση #79 στις: Κυρ 01 Ιούλ 2012 05:29 »
Ραγιαδισμός...

Αποσυνδεδεμένος pas1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 841
    • Προφίλ
Απ: Διαρκείας σεζόν 2012-2013
« Απάντηση #80 στις: Κυρ 01 Ιούλ 2012 07:13 »
Παράθεση
οταν καποιος εγραφε οτι ειναι 600 γιατι δεν ρωτησες κι εκεινον αν το ειπε επισημα η παε?
επισημαα πως να μου το πει η παε?να βγαλει δελτιο τυπου για μενα μοναχα και να εχει και σφραγιδα?πηγα στην παε για διαρκειας και ρωησα το παιδι εκει τι και πως και μου ειπε αυτο που εγραψα....
ξεκωλατε να βγαζετε απ την μυγα ξυγκι.

Παράθεση
λοιπον επειδη μαλλον δε καταλαβες τι ειπα....

λεει καποιος:''τα διαρκειας ειναι 600.'' και δε βλεπω να αντιδρας και να ρωτας πως το ξερει.

λεει καποιος αλλος:''τα διαρκειας ειναι 546'' και αμεσως τον ρωτας αν ειναι επισημη ενημερωση της παε.

γιατι αυτη η επιλεκτικοτητα?
εσυ το λες επιλεκτηκοτητα,εγω το λεω προσπαθεια σου να δημιουργησεις εντυπωσεις.
το ξερουμε οτι δεν θα παρεις διαρκειας,οτι κλαιγεσαι,μιζεριαζεις και ευχεσαι η ομαδα να διαλυθει για να δικαιωθεις για τον χβ...αλλα δω απλα βλεπεις φαντασματα και βγαζεις εμπαθειες...
ΓΑΜΙΕΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΟΝΟ ΠΑΣ

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: Διαρκείας σεζόν 2012-2013
« Απάντηση #81 στις: Κυρ 01 Ιούλ 2012 12:27 »
Μήπως να πούμε και μπράβο στον Χβ...Έχει φτιάξει ομαδάρα...Κοντεύει τα 600 διαρκείας....Μεγάλα έργα....Πρέπει να βγει καμιά άποψη στηλ Κολέμπα...Ο πρόεδρος μιλάει με έργα...και λίγο από wind....με τις ευλογίες της εκκλησίας πάντα....Παναγία βόηθα...
Στο ίδιο έργο θεατές και από μαζοχισμό ακόμα πάμε γήπεδο...Δεν αργεί η μέρα που θα φύγουν όλοι οι γκρινιάριδες...Μετά ο ΠΑΣ θα πάει καλά....Από το καλό στο καλύτερο....Λίγο ακόμα και θα μείνουν μόνο τα φρικιά...

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΕΙΡΟΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.435
    • Προφίλ
Απ: Διαρκείας σεζόν 2012-2013
« Απάντηση #82 στις: Κυρ 01 Ιούλ 2012 13:27 »
γιατι ο δευτερος το κανει απλα για να κραξει τον ΧΒ πραγματικα χωρις λογο και αυτη τη φορα. ο πρωτος ανεφερε μια πληροφορια δικια του.

 Το γραφω και στο παραπανω ποστ μη το συνεχισουμε και βγαινουμε εκτος θεματος.

ε τοτε και ο πρωτος το κανει απλα για να ανεβασει τον χβ πραγματικα χωρις λογο και αυτη τη φορα.ο δευτερος ανεφερε μια πληροφορια δικια του.

οσο γι αυτα που γραφεις pas1966 πραγματικα δεν εχω τι να πω.
αν εγω προσπαθω να δημιουργησω εντυπωσεις ,νομιζω φαινεται και απο οσα γραφω και απο οσα γραφεις και απο οσα κανει η παε.
τα περι επιθυμιας μου για διαλυση της ομαδας δε τα σχολιαζω καν.τα θεωρω τουλαχιστον ανηθικα.
ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ Η ΝΤΡΟΠΗ  !

Αποσυνδεδεμένος prwtevousianos1966

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 88
    • Προφίλ
Απ: Διαρκείας σεζόν 2012-2013
« Απάντηση #83 στις: Κυρ 01 Ιούλ 2012 15:15 »
και αντι να κανουμε κατι να αλλαξουν τα πραγματα καθομαστε και τσακωνομαστε για μ@λακιες... ξυπνατε ρε ποτε θα γινει κατι οταν θα εχει παει ιανουαριος και θα ειμαστε πιο κατω και απο εναν πλατανια? ... :stop: :stop: :stop:
3 και ο κουκος θα ειμαστε στο γηπεδο εκτος απο τους οργανωμενους μου φαινεται %-|



ΑΠΕΙΡΕ παλιομασονε θες το κακο του ΠΑΣ ε?  :P :P :P
ΠΑΣ ΘΥΜΗΣΟΥ ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΑΖΙ ΣΟΥ

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.813
    • Προφίλ
Απ: Διαρκείας σεζόν 2012-2013
« Απάντηση #84 στις: Κυρ 01 Ιούλ 2012 15:55 »
ανήκει στη νέα τάξη πραγμάτων ο ΆΠΕΙΡΟΣ
το τέλος του κόσμου εξαιτίας του θα έρθει :P  :P




Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: Διαρκείας σεζόν 2012-2013
« Απάντηση #85 στις: Κυρ 01 Ιούλ 2012 18:55 »
Έχει σχέση και με το 21.12.12 (ωραία ημερομηνία,σημαδιακή,2-1-1-2-1-2,ούτε στήλη στοιχήματος να ήταν...);;;Λες για αυτό ο Χβ να μην πληρώνει τίποτα και πάπαλα άδεια κτλ;;; :P :P :P :P

Αποσυνδεδεμένος bulux

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 539
    • Προφίλ
    • Βούτυρο στο ψωμί σας
Απ: Διαρκείας σεζόν 2012-2013
« Απάντηση #86 στις: Κυρ 01 Ιούλ 2012 18:57 »
54 εισιτηρια διαρκείας μπορεί να είναι η διαφορά μεταξύ ουέφα και αποφυγής υποβιβασμού στους στόχους της ομάδας. Ορθώς και ασχολούμαστε
'ΠΑΣ μην μας λυπασαι'... και κάποιοι το πήραν τοις μετρητοις και μας έχουν γονατίσει
ΠΑΣ και ξερό βατραχοπόδαρο

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Διαρκείας σεζόν 2012-2013
« Απάντηση #87 στις: Κυρ 01 Ιούλ 2012 23:35 »
Αν υποθέσουμε ότι:
1. ... δεν πουλήθηκε κανένα εισιτήριο
2. ... πουλήθηκαν αρκετά  εισιτήρια
3. ... πουλήθηκαν 217 (μου είπαν)
4. ... θα εξαντληθούν
5. ...άλλο
… υπάρχει «άλλο» εκτός του τζίρου που θα άλλαζε αυτομάτως την εικόνα του ΠΑΣ?
Αν δεν υπάρχει, μη εικάζεστε … αν το γνωρίζετε, περιγράψτε το.

Τα εισιτήρια, είναι τίποτα μπροστά στην αξία του ΠΑΣ … θα μπορούσε να ήταν όλα παλιανέα σκεπαστή – πέταλα  80 ευρώ … αυτό θα τον έκανε πιο ΠΑΣ τον ΠΑΣ?
Αποδείχθηκε (καλώς – κακώς)  ότι, ό πρόεδρος δε μασάει  στο θέμα δημοφιλία … έχει περάσει τη φιλοσοφία του η οποία έχει ξεπεράσει   αυτήν του ΠΑΣ.
Μιλάμε για ποδοσφαιρική ανώνυμη εταιρεία ... τόσο θέλει - τόσο μπορεί ...

Εμείς … όταν γίνεται προσπέραση το φλάς το βγάζει το όχημα που κάνει την προσπέραση … όχι το προσπερασμένο … εμείς το μάθαμε  ανάποδα.

Και ποιος είναι εκείνος που θα καθορίσει τη ρότα της συζήτησης  στο εντός ή εκτός θέματος και τον τρόπο που αντιλαμβάνεται ο καθένας τα πράματα του ΠΑΣ???
Είχαμε τα πασόμετρα, βγήκαν τα καψουρόμετρα.



Μαγαζί είναι ο ΠΑΣ … πόσο δύσκολο φαντάζει?
Και  τα μαγαζιά συνήθως, κάνουν σκόντο σε «εκλεκτούς»  πελάτες  … που έχουν ρόλο αβανταδόρικο.

Ο λαός δεν ξεχνά φίλε αβαντόρε του μαγαζιού (που φυτρώνεις εκεί που δε σε σπέρνουν) ... και βάρδα μη ξεράσω κόκκαλα από Κόρινθο μέχρι Καβάλα και γαμώ το φελέκι μου μετά και τρέξτε ποδαράκια σας ... 
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 01 Ιούλ 2012 23:54 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Διαρκείας σεζόν 2012-2013
« Απάντηση #88 στις: Τετ 04 Ιούλ 2012 22:40 »
Οτι γραφει ο καθενας εδω μεσα

Εσύ δεν είσαι ο «καθένας», έστω ακόμα και όταν κάνεις κριτική στις θέσφατες «επίσημες ψευτιές»?

Όπως και να έχει η φάση σου, σε πληροφορώ (προσωπικά)  ως «καθένας» ότι, πιθανόν και να μη έχεις καταλάβει γιατί είμαστε «καθένας» ... δε μπορεί να λες έτσι εύκολα τον καθένα  «καθένα»!

Η ΠΑΕ έχει τις ανακοινώσεις της και ο «καθένας» το μανιφέστο του ... για τον ΠΑΣ μιλάμε πάντα.

Υ.Γ.: Τα διαρκείας πέρασαν τα 550 σήμερα.

 
« Τελευταία τροποποίηση: Τετ 04 Ιούλ 2012 23:22 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: Διαρκείας σεζόν 2012-2013
« Απάντηση #89 στις: Τρι 10 Ιούλ 2012 15:23 »
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Διαρκείας σεζόν 2012-2013
« Απάντηση #90 στις: Τρι 10 Ιούλ 2012 15:43 »

Εισιτήρια διαρκείας Νιώνιος 2012 - 13 - 14 σε  5 άτοκες ισόποσες δόσεις.

Παράθεση
Αναλυτικά η ανακοίνωση της ΠΑΕ Πανιώνιος:
 
«Η ΠΑΕ Πανιώνιος ΓΣΣ ανακοινώνει πως ειδικά για τον μήνα Ιούλιο προστίθεται στους τρόπους απόκτησης εισιτηρίου διαρκείας και αυτός των δόσεων.
Συγκεκριμένα από την 1η μέχρι και τις 31 Ιουλίου, η αγορά εισιτηρίου διαρκείας μπορεί να γίνει με πέντε άτοκες δόσεις (Ιούλιος-Νοέμβριος 2012) από τα γραφεία της ΠΑΕ, χωρίς να είναι απαραίτητη η χρήση πιστωτικής κάρτας ή καταβολής του αντιτίμου σε τράπεζα.
 
Επίσης ανακοινώνεται πως τα εισιτήρια διαρκείας στη θύρα VVIP κοστίζουν πλέον 2000 ευρώ από 2500 που ήταν η αρχική τους τιμή.
 
Η έκδοση των εισιτηρίων διαρκείας, θα γίνεται στα γραφεία της ΠΑΕ καθημερινά από τις 09:00 έως τις 16:00 και Δευτέρα και Τετάρτη από τις 18:00 έως τις 21:00.
 
Θύρα 2: 150 ευρώ (ετήσιο), 250 ευρώ (διετές).
 
Θύρα 4: 250 ευρώ (ετήσιο), 400 ευρώ (διετές)
 
Θύρα 7: 250 ευρώ (ετήσιο), 400 ευρώ (διετές)
 
Θύρα 5 Α, Γ: 400 ευρώ (ετήσιο), 700 ευρώ (διετές)
 
Θύρα 6 Α, Γ: 400 ευρώ (ετήσιο), 700 ευρώ (διετές)
 
Θύρα 5 Β: 800 ευρώ (ετήσιο), 1500 ευρώ (διετές)
 
Θύρα 6 Β: 800 ευρώ (ετήσιο), 1500 ευρώ (διετές)
 
VVIP: 2000 (ετήσιο)
 
Θύρα 3: Τα εισιτήρια της Θύρας 3 θα διανεμηθούν από τους Πάνθηρες
 
Διαρκείας ανέργων θα υπάρχουν εκπτωτικά, μόνο για τη Θύρα 2 με απαραίτητη προϋπόθεση την ύπαρξη ανανεωμένης κάρτας ανεργίας.
 
Οι τιμές της περιόδου 2013-14 προϋποθέτουν την ταυτόχρονη αγορά διαρκείας και για την περίοδο 2012-13».
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Διαρκείας σεζόν 2012-2013
« Απάντηση #91 στις: Δευ 16 Ιούλ 2012 23:44 »
Επειδή για εισιτήριο διαρκείας ο λόγος ...

Παράθεση
Ήρωας  της  ζωής! …
Παρασκευή, 01 Ιούνιος 2012 10:21
http://www.super-fm.gr/articles/pas_giannina/eroas_tes_zoes_h
 
Έγραψε ο Χριστόδουλος στην προσωπική του σελίδα στο fb: « Έρχεται ένας κύριος σήμερα το βράδυ και αγοράζει το διαρκείας του. Σκύβει και μου λέει: Έχω καρκίνο στο κεφάλι, έχω κάνει 2 εγχειρίσεις. Πήρα το διαρκείας μπορεί και να μη ζήσω, αλλά με πώρωσαν αυτά που έγιναν με την αδειοδότηση. Πήρα στη 10, γιατί δεν βλέπω και θέλω να ακούω τα συνθήματα. Μου ζήτησε να κρατήσω την ανωνυμία του και το σέβομαι....»!
 
Τι μπορείς να πεις...
 
Αυτός, ο μέχρι πριν από λίγο άγνωστος, ήρωας της ζωής, δεν είναι απλά ένας Γιαννιώτης...Είναι η έκφραση του γνήσιου ΠΑΣολέ που χαίρεται και μόνο με την παρουσία του στο γήπεδο που αγωνίζεται ο ΠΑΣ...ανεξαρτήτου αντιπάλου ή κατηγορίας... αδειοδοτήσεων ή μεταγραφών... Του αρκεί να είναι στην κερκίδα την ώρα του αγώνα... να ζει τον παλμό της ... Αυτόν τον μοναδικό παλμό, που μόνο αν είσαι Γιαννιώτης μπορείς να καταλάβεις το μεγαλείο του... Αυτός ο άνθρωπος μπορεί να μην είναι σαν κι εμάς, γιατί η δύναμη της ψυχής που κουβαλάει μέσα του τον κάνει ξεχωριστό... αλλά σίγουρα είναι ένας από μας και αυτό μας τιμάει όλους... Ας παραδειγματιστούμε... και από τον τρόπο που αντιμετωπίζει τον Γολγοθά του, αλλά και από τον τρόπο που αντιλαμβάνεται την αγάπη για τον ΠΑΣ...

super-fm.gr

Σέβομαι την κατάσταση της υγείας του συνανθρώπου (συνταύρου) μας και του εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να γίνει καλά και να αποκτήσει 1 εισιτήριο διαρκείας στη ζωή.
Άλλωστε δεν είναι λίγες οι περιπτώσεις  που η επάρατος έχει νικηθεί κατά κράτος από το πιο αποτελεσματικό φάρμακο,  τον δυνατό ψυχισμό του ανθρώπου, την πίστη και την ελπίδα στη ζωή.

Για τα υπόλοιπα  δε μπορείς να πεις τίποτα. :(
 
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 16 Ιούλ 2012 23:56 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος jesPAS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 645
    • Προφίλ
Απ: Διαρκείας σεζόν 2012-2013
« Απάντηση #92 στις: Σαβ 21 Ιούλ 2012 18:17 »
http://www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=152841&catid=1

Όταν η Διοίκηση μιας ομάδας αφουγκράζεται τον φίλαθλό της!!!  :( :(
Χαμογελάτε!!!  Κάνετε τους άλλους ν' ανησυχούν....

Αποσυνδεδεμένος PasGianninaPreveza

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 825
  • Pas Giannina Preveza Group(on the making)
    • Προφίλ
Απ: Διαρκείας σεζόν 2012-2013
« Απάντηση #93 στις: Κυρ 22 Ιούλ 2012 01:39 »
Του αρκεί να είναι στην κερκίδα την ώρα του αγώνα... να ζει τον παλμό της ... Αυτόν τον μοναδικό παλμό, που μόνο αν είσαι ηπειρωτης μπορείς να καταλάβεις.                          Fixed  ;) Έτσι ακριβώς ειναι, έχω παει σε έδρες όπως η τούμπα και το βικελιδης αλλα ο ΠΑΣ,οι οπαδοί του και η έδρα του ειναι κάτι το....ξεχωριστό. Παει και τελείωσε  :mono:
                                                                                         Δεν σταματάμε παρόλη την αδικία, δεν σταματάμε γιατι μας χρωστά η ιστορία....

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Διαρκείας σεζόν 2012-2013
« Απάντηση #94 στις: Παρ 10 Αύγ 2012 13:04 »
Μια σκεψη που μου ηρθε:

Μιας και οι εποχες που διανυουμε ειναι δυσκολες οικονομικα και γενικοτερα, εκει την ΠΑΕ, δεν μπορουν σε συνεργασια με καποια τοπικη εφημεριδα να δινουν καποια διαρκειας με κουπονια και στο τελος να γινεται κληρωση. Κατι που γινεται με πολλες ΠΑΕ, στις αθηναϊκες αθλητικες εφημεριδες. Ωστε ενας ασθενης οικονομικα οπαδος ή ενας ανεργος να παρει διαρκειας;

Το μαρκετινγκ της ΠΑΕ δεν δουλευει καθολου; Απλα πραγματα...
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος PasGianninaPreveza

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 825
  • Pas Giannina Preveza Group(on the making)
    • Προφίλ
Απ: Διαρκείας σεζόν 2012-2013
« Απάντηση #95 στις: Παρ 10 Αύγ 2012 13:16 »


Το μαρκετινγκ της ΠΑΕ
το ποιο;; %-| :P
                                                                                         Δεν σταματάμε παρόλη την αδικία, δεν σταματάμε γιατι μας χρωστά η ιστορία....

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Διαρκείας σεζόν 2012-2013
« Απάντηση #96 στις: Παρ 10 Αύγ 2012 14:26 »
Καλα νταξ εκει στις εφημεριδες ας πουμε οτι αφοδευσαν για τον ΠΑΣ και τα διαρκειας.

Εσεις ωρε διαχειριστες του PAS.GRRRRR, δεν μπορουσατε να ζητησετε καποια διαρκειας (τα οπαδικα) να κανουμε εναν διαγωνισμο και να κερδιζαν καποια ατομα. 7 5 9  ψυχουλες εδω μεσα εγγεγραμενες, οχι και λιγες!



Το μαρκετινγκ της ΠΑΕ
το ποιο;; %-| :P

Της ποιας;
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος PAS-o-media

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.613
    • Προφίλ
    • Φίλαθλοι ΠΑΣ
Απ: Διαρκείας σεζόν 2012-2013
« Απάντηση #97 στις: Παρ 10 Αύγ 2012 14:39 »
Παράθεση
Εσεις ωρε διαχειριστες του PAS.GRRRRR, δεν μπορουσατε να ζητησετε καποια διαρκειας

Την 16η Ιουλίου αποστείλαμε στην ΠΑΕ το εξής:

Υπ' όψιν τμημάτων marketing και επικοινωνίας ΠΑΕ ΠΑΣ Γιάννινα

 Κύριοι,

στα πλαίσια της καλής συνεργασίας, που είχαμε τη περασμένη χρονιά, με τη διοργάνωση από κοινού με το passports.gr,  του διαγωνισμού γνώσεων για την Ιστορία του ΠΑΣ,  θέλουμε να

Σας ζητήσουμε τη χορήγηση ενός ή και δύο εισιτηρίων διαρκείας για τη φετινή σεζόν, εισιτήρια που θα απονεμηθούν σαν έπαθλο στους νικητές του φετινού διαγωνισμού, που θα ξεκινήσει εντός των ημερών.

Ο καλοκαιρινός μας διαγωνισμός είχε μεγάλη επιτυχία και όπως είπε και ο εκπρόσωπος της ΠΑΕ που παραβρέθηκε στην απονομή, καλό θα ήταν να καθιερωθεί.

Παράλληλα αναμένουμε από σας μπάνερ για τη προώθηση και των φετινών εισιτηρίων διαρκείας της ΠΑΕ ΠΑΣ Γιάννινα.

Μετά τιμής


--
Tο site των φιλάθλων του ΠΑΣ
www.pas.gr
 
Μέλη του φόρουμ των φιλάθλων του ΠΑΣ Γιάννενα
Members of PAS Giannena supporters' forum
pas.gr/forum


γραπτή επίσημη απάντηση δεν πήραμε.
Σε επικοινωνία μας όμως με την ΠΑΕ, η απάντηση ήταν:

Λόγω πολλών τρεχουσών υποχρεώσεων της ΠΑΕ, επί του παρόντος το αίτημα, δεν μπορεί να εξεταστεί.


Σημείωση:
Βρισκόμαστε σε αναζήτηση χορηγίας διαρκείας.
Ο διαγωνισμός, πιο περιορισμένης διάρκειας πάντως, πιθανότατα θα πραγματοποιηθεί
Ο PAS-o-media είναι κοινόχρηστος λογαριασμός που χρησιμοποιείται από διάφορα μέλη του forum. Σκοπός του είναι η δημοσίευση ειδήσεων του pas.gr και η αναδημοσίευση/μεταφορά / δημοσιοποίηση κειμένων που αφορούν τον ΠΑΣ, ή ενδιαφέρουν τους φίλους του από διάφορα Μ.Μ.Ε.

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Διαρκείας σεζόν 2012-2013
« Απάντηση #98 στις: Παρ 10 Αύγ 2012 15:14 »
Περίεργο πράγμα...
Προ μηνός, τέτοια επίσημη απάντηση πήρα κι εγώ από ξάδερφο που ασχολείται ενεργά με ΠΑΣ από τον καιρό της συγχωνεύσεως, σε ερώτηση μου αν θα ασχοληθεί και φέτος.
(Ανεπισήμως βέβαια μου απάντησε να παν να γαμ.. οι παλιομαλ.. ολοι, φτάνει πιά)
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: Διαρκείας σεζόν 2012-2013
« Απάντηση #99 στις: Παρ 10 Αύγ 2012 16:43 »
Δηλαδή πόσο χρόνο θα τους έπαιρνε να το κάνουν αυτό;
Τουλάχιστον βρείτε μια σοβαρή δικαιολογία...