Αποστολέας Θέμα: Aδειοδότηση ΠΑΣ για την νέα σεζόν  (Αναγνώστηκε 84904 φορές)

Αποσυνδεδεμένος fadomas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.076
    • Προφίλ
Απ: Aδειοδότηση ΠΑΣ για την νέα σεζόν
« Απάντηση #125 στις: Πεμ 31 Μάι 2012 16:00 »
στην αυριανη συλευση της σκουπρο ακουγεται η μειωση των ποινων.

δηλαδη μεταγραφες ανανεωσεις κανονικα κοψιμο 20% απο τηλεοπτηκα και επιβολη χρηματικου προστιμου....

τρεχα γυρευε!!!

ΚΑΤΑΝΤΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος paslooza

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 235
    • Προφίλ
Απ: Aδειοδότηση ΠΑΣ για την νέα σεζόν
« Απάντηση #126 στις: Πεμ 31 Μάι 2012 16:01 »
Να αποδοθούν ευθύνες ΑΜΕΣΑ στους χομπίστες, στο pas.gr, στην αθήνα, στο πασοκ, στην άτιμη κοινωνία, στη κρήτη, στον μπουρούση, στον μπρεχτ, σε μένα και τους υπόλοιπους υπεύθυνους για την μη αδειοδότηση της ομάδας μας.

ΠΟΥΛΗΣΤΕ ΦΥΓΕΤΕ ΧΤΕΣ



Αποσυνδεδεμένος pas1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 841
    • Προφίλ
Απ: Aδειοδότηση ΠΑΣ για την νέα σεζόν
« Απάντηση #127 στις: Πεμ 31 Μάι 2012 16:02 »
παοκ,βαζελος θελουν να μας πουν οτι εχουν καλυτερο πλανο βιωσημοτητας και λιγοτερα χρεη??αλλα βεβαια ερχονται εγλογες......
ΓΑΜΙΕΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΟΝΟ ΠΑΣ

Αποσυνδεδεμένος proedrara

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 205
    • Προφίλ
Απ: Aδειοδότηση ΠΑΣ για την νέα σεζόν
« Απάντηση #128 στις: Πεμ 31 Μάι 2012 16:06 »
καλά τα κατάφερες ντρουλι...  πες μας οτι είναι χρέη του Κουγια και αυτά προς την εφορία και για αυτό δε πήρες αδειοδότηση...

Αποσυνδεδεμένος sellos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.059
  • toros-tsiprofans
    • Προφίλ
Απ: Aδειοδότηση ΠΑΣ για την νέα σεζόν
« Απάντηση #129 στις: Πεμ 31 Μάι 2012 16:12 »
- Η μη αδειοδότηση του ΠΑΣ, μοιαζει άδικη
με την εννοια του ότι εξομοιώνεται με ομαδες που σαφώς έχουν μεγαλυτερο προβλημα.
(σε αυτο κυρια ευθυνη είναι της διοικησης που δεν κατάφερε να αντιμετωπισει μικροτερα προβληματα σε σχεση με τους υπολοίπους. Εδω υπήρχαν ομαδες που χρωστανε σε οποιον μιλαει ελληνικα και το παλεψαν οσο μπορουσαν κι εδω κοιμωμασταν τον υπνο του δικαίου ή του αδιαφορου για την τύχη της ομαδας)

- Η μη αδειοδότηση του ΠΑΣ, μοιαζει αδικη
με την εννοια του ότι ο κυριος Δημητριου ασκησε την εφεση Δευτερα απογευμα και μεσα σε λιγες ώρες την Τεταρτη το πρωϊ ο ΠΑΣ έπρεπε να εμφανιστει στην Εφέσεων, σαφώς απροετοίμαστος και λογω ελλειψης χρόνου.
(Και σε αυτο εχει κύρια ευθυνη η διοίκηση της ομαδας η οποια αντι να εχει τα ματια της ανοιχτα, θριαμβολογούσε και κατηγορούσε δημοσιογραφους και όχι μονο,
για το θρασσος τους να γραψουν πως η εισήγηση του Δημητριου είναι αρνητικη)

Μετα απο ολα αυτα (ή μαλλον και μετα απο αυτα) οφειλουν όσοι διοικούν την ομαδα
τουλαχιστον μια εξηγηση.
η επομενη μερα δεν μπορει να βρει την ομαδα σε κλίμα σιωπής, αν θελουμε να γινει ευκαιρία αυτη η (αρνητικη) εξελιξη.
ο καθενας να αναλαβει τις ευθυνες του..
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 31 Μάι 2012 16:31 από sellos »

Αποσυνδεδεμένος spiros315

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 285
    • Προφίλ
Απ: Aδειοδότηση ΠΑΣ για την νέα σεζόν
« Απάντηση #130 στις: Πεμ 31 Μάι 2012 16:34 »
Ο ΠΑΣ Γιάννινα δεν πήρε την αδειοδότηση και ο πρόεδρος του, Γιώργος Χριστοβασίλης μίλησε στο gazzetta.gr για το σκάνδαλο του αιώνα, όπως το χαρακτήρισε.

Ο ισχυρός άνδρας του Ηπειρώτικου συλλόγου ανέφερε στο gazzetta.gr την πρώτη αντίδραση του ΠΑΣ για την μη αδειοδότηση από την Επιτροπή Εφέσεων της ΕΠΟ παρότι αρχικά είχε δοθεί το ΟΚ!

Ο Γιώργος Χριστοβασίλης μετά την επίσημη ανακοίνωση της ΕΠΟ δήλωσε: «Πρόκειται για το σκάνδαλο του αιώνα. Είναι κρίμα για το ελληνικό ποδόσφαιρο. Γίνεται πόλεμος κατά του ΠΑΣ Γιάννινα! Πλέον, θα κινηθούμε νομικά για τον άνθρωπο που εκπροσωπεί την ΕΠΟ, τον κύριο Δημητρίου».

Ο ΠΑΣ είχε όλα τα απαραίτητα έγγραφα για να πάρει την αδειοδότηση, επειδή αρχικά είχε ανάψει το πράσινο φως στον σύλλογο;

«Είχαμε προσκομίσει όλα τα στοιχεία που απαιτούνταν, αλλά ο κύριος Δημητρίου έκανε έφεση που δεν ήταν νόμιμη με αποτέλεσμα ο ΠΑΣ να μην πάρει την αδειοδότηση. Είναι απαράδεκτο»!


 :stop:

Αποσυνδεδεμένος Mikkael_Sin

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.158
  • ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΡΝΑΒΟΣ;
    • Προφίλ
Απ: Aδειοδότηση ΠΑΣ για την νέα σεζόν
« Απάντηση #131 στις: Πεμ 31 Μάι 2012 16:34 »
Ο ταλαντούχος κατάφερε να εισπράξει όσα δεν εισέπραξε κανένας πρόεδρος του ΠΑΣ τα τελευταία 25 χρόνια (τηρουμένων των αναλογιών) και να χρωστάει, επιτυγχάνοντας το ακατόρθωτο!

Επιμένω στο οτι μπορούμε να εκμεταλλευτούμε την εις βάρος μας κατάσταση αλλά δεν έχω σ' αυτούς καμία εμπιστοσύνη. Θα μείνουν να εισπράξουν και θα αφήσουν πίσω "καμμένη γη". Μακάρι να μας διαψεύσουν και θα αγαλλιάσουν μπράβο!

Εξαιρώντας την Κέρκυρα πάντως, μπορώ να πω οτι είμαστε στο ίδιο τσουβάλι με αυτούς που... έδειξαν στους οπαδούς τους κάτι Εστογιανόφ, Ρεκόμπα, Αμορόζο, Γκουντγιονσεν, Ριβάλντο... Αυτούς που "χόρτασαν" από λίγκα, είδαν ευρωπαϊκά ματς, απολάμβαναν μια "ασφάλεια".

Και μόνο αυτό σε κάνει να νιώθεις "κάποιος".

Είδες κι εσύ βέβαια καφετέριες κι ομάδα-ασανσερ. Δεν είναι και λίγο.

Τελειώνοντας, σαν πολίτες αυτής της χώρας που δοκιμάζεται σκληρά, οφείλουμε να ζητάμε την πλήρη εφαρμογή των νόμων και καμία ευνοϊκή ρύθμιση για κανέναν. Πρώτα οφείλουμε να ωριμάσουμε ως προς αυτό (σαν λαός) και μετά να αναλωθούμε στο κατά πόσο ο νόμος είναι δίκαιος ή άδικος.
"I'VE CROSSED AN OCEAN OF WINE TO FIND YOU..."
     - Απέραντος ο θάνατος δίχως μήνες κι αιώνες -
             Η ΖΩΗ ΜΕ ΤΟ ΦΟΒΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗ

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.793
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Aδειοδότηση ΠΑΣ για την νέα σεζόν
« Απάντηση #132 στις: Πεμ 31 Μάι 2012 16:36 »
Μαγκια και του βαζελου και του μπαοκ που πηραν αδειοδοτηση χωρις να πρεπει, εμεις τι καναμε; Εγω βαρεθει σε αυτη την σιχαμενη την χωρα να κοιταμε παντα την "καμπουρα" του αλλου και ποτε την  δικια μας, για αυτο φθασαμε εδω που φθασαμε...

Κοψ΄τε την σαχλαμαρα "Γιατι ο Δημητριου εκανε εφεση μονο για εμας.." κλπ. Αν εισαι ενταξει και καθαρος, κανενας κυριος Δημητριου δεν σε αγγιζει. Παψ΄τε καποιοι να βλεπετε φανατασματα...τα ιδια λεγατε και τον Λιβα, αλλα τωρα που ειναι δικηγορος της ΠΑΕ και μας γλιτωνει απο διαφορες σκοτουρες π.χ. Λουμπουτης ειναι καλος ε;

Εμεις αρμενιζουμε στραβα....ο γυαλιος μια χαρα ειναι!

ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Aδειοδότηση ΠΑΣ για την νέα σεζόν
« Απάντηση #133 στις: Πεμ 31 Μάι 2012 16:37 »
παοκ,βαζελος θελουν να μας πουν οτι εχουν καλυτερο πλανο βιωσημοτητας και λιγοτερα χρεη??αλλα βεβαια ερχονται εγλογες......



Φιλε μου  pas1966 τωρα εισαι λαθος....

Ο Δημητριου μας φταιει?
Το ΠΟΚ?
Η διαιτησια?
τΟ Κρατος?
Το ΔΝΤ?
Ο Κακος μας ο καιρος?


Ε τωρα δεν μας φταιει κανεις,παρα το προβλημα πρεπει να το ψαξουμε στην καμπουρα μας,και να μην κοιταμε τι κανουν οι αλλοι.....

Τα λεγαμε,και θυμασαι καλα το τι ελεγα για τον χοντρο....Ο ανθρωπος ειναι ΚΟΥΤΟΠΟΝΗΡΟΣ,και να σου πω κατι φιλε μου,ο Αγγελης μια χαρα την κανει την δουλεια του και για μενα μαγκας ειναι,αφου ετσι κ αλλιως του εχει παραδωσει εκ του πονηρου λευκο χαρτι ο Χριστοβασιλης


Πολυ φοβαμαι και το εχω επαναλαβει πως δεν θα εχουμε αισιο τελος με αυτον,και οσο θυμαμαι πως ειχε παραδωσει την ομαδα του Ηλυσιακου στον Βικτωρα καταλαβαινω πως θα ζησουμε μεγαλες στιγμες στο μελλον...Προσωπικα θα κρατησω τον λογο μου για πρωτη φορα παρα την μεγαλη μου καψουρα για τον ΠΑΣ και δεν θα  πατησω γηπεδο για κανενα λογο εφοσον δεν ξεκουμπιστει ο χονδροπετσος απο τον ΠΑΣ.....


Τελευταιο στοιχημα για την επιβιωση του οπαδικου κινηματος του ΠΑΣ ειναι οι συνδεσμοι....Με την σταση απο δω και τωρα θα φανουν πολλα!!!Ας αφησουν λιγο τι παρτυ τους και τα συμφεροντα που ειναι πολλα και ας κοιταξουν να βοηθησουν τον ΠΑΣ και ας πραξουν το σωστο...... 





ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗ ΑΝΤΕ ΚΑΙ  @@@@@@@

ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος GIWRGIS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.121
    • Προφίλ
Απ: Aδειοδότηση ΠΑΣ για την νέα σεζόν
« Απάντηση #134 στις: Πεμ 31 Μάι 2012 17:25 »
Δεν έχω σχολιάσει κάτι ως τώρα, καθώς περίμενα να τελεσιδικήσει η διαδικασία.
Γνωρίζοντας πρόσωπα και πράγματα (όχι πολλά, αλλά αρκετά για να έχω άποψη), μου έκανε εντύπωση η έγκριση αδειοδότησης στη δευτεροβάθμια επιτροπή.

Τώρα που ολοκληρώθηκε το έργο, η πρώτη μου, αυθόρμητη αντίδραση είναι αυτή:

"Όλοι για το Χριστοβασίλη "δουλεύουν".
Τού φεξε πάλι!
Άλλο που δεν ήθελε...
(κι αυτός κι όλοι οι υπόλοιποι άφραγκοι "μεγαλομέτοχοι" της πεντάρας) "

 ;)

Αποσυνδεδεμένος pastakis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.908
    • Προφίλ
Απ: Aδειοδότηση ΠΑΣ για την νέα σεζόν
« Απάντηση #135 στις: Πεμ 31 Μάι 2012 17:44 »
Θα συμφωνησω με τον GIWRGI.αλλά εγω θα το πω πιο ωμα.
Αν αληθεύουν όσα διαβασαμε για τα προβλήματα που είχε ο φάκελος μας,
μόνο δολο μπορώ να καταλογισω στη διοίκηση του ΠΑΣ για την μη αδειοδοτηση της
ΠΑΕ

Αποσυνδεδεμένος spiros315

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 285
    • Προφίλ
Απ: Aδειοδότηση ΠΑΣ για την νέα σεζόν
« Απάντηση #136 στις: Πεμ 31 Μάι 2012 17:50 »
Ο ενδεχόμενος δόλος με την ηλίθια αμέλεια απέχουν πολύ λίγο...Και στο ποινικό μας σύστημα.Τα παπαγαλάκια εχουν ξεχυθεί και μιλάνε για μεγάλο σκάνδαλο...Α ρε κακομοίρηδες.Οσο σκέφτομαι σε ποιον πούλησε την πρωην ομάδα του ο Χριστοβασίλης με πιάνει δέος.Οσο και να μην συμφέρει την ομάδα μου εχω να πω στον κ.Δημητρίου υπομονή και καλό κουράγιο.Ηδη ο Χριστοβασίλης λέει πως θα κινηθεί νομικά εναντίον του...

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΕΙΡΟΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.435
    • Προφίλ
Απ: Aδειοδότηση ΠΑΣ για την νέα σεζόν
« Απάντηση #137 στις: Πεμ 31 Μάι 2012 17:52 »
pas 1966 στη πρωτη φαση που φαινοταν οτι τελικα παιρνουμε αδειοδοτηση λεγατε ολοι εσεις οτι τα καταφερε και ειναι αξιος και βιαστηκαμε κτλ κτλ
τωρα ομως που παιρνουμε τα @@ μας αντι για αδεια ποιος φταιει?οι αλλοι?και τι θα πει οτι χρωστανε και οι αλλοι?

οταν μια λαθος ενεργεια επαναλαμβανεται δε σημαινει οτι γινεται σωστη......παραμενει λαθος.



ΑΜΕΣΗ ΚΟΙΝΩΠΟΙΗΣΗ ΤΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΤΗΣ ΠΑΕ ΧΤΕΣ.ΜΑΣ ΑΦΟΡΑ ΟΛΟΥΣ.

γιατι να ξερουμε οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολοι πριν απο 4 χρονια οτι η ομαδα δε χρωσταει ουτε 1 ευρω και τωρα να μη ξερουμε τιποτα.τοτε ολα στη φορα τωρα ολα στο σκοταδι?   

τι αλλαξε αραγε?????


ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΓΑΜΩ ΤΗ ΜΑΝΤΟΝΑ ΟΕΟ?    >:(


ΥΓ. ΤΟ ΣΚΑΝΔΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΑΙ ΑΦΟΡΑ ΣΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗ ΚΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΣΕ ΜΙΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΗ ΟΜΑΔΑ ΦΤΑΝΟΝΤΑΣ ΤΗ ΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ.
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 31 Μάι 2012 17:58 από ΑΠΕΙΡΟΣ »
ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ Η ΝΤΡΟΠΗ  !

Αποσυνδεδεμένος pasajax

  • Global Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Μηνύματα: 318
  • Αξιοπρέπεια ρεε
    • Προφίλ
Απ: Aδειοδότηση ΠΑΣ για την νέα σεζόν
« Απάντηση #138 στις: Πεμ 31 Μάι 2012 18:24 »
Εαν αυτό γινόταν για όλες τις ομάδες κάθε κατηγορίας πιθανόν να ηταν διαφορετικά τα πράγματα σε ότι αφορά τις
"ίσες ευκαιρίες".
Από 'κεί και πέρα ο κάθε ιδιοκτήτης που ζητά εισιτήρια (διαρκείας και κανονικά) από τους φιλάθλους ,που κλείνει συμφωνίες για διαφημίσεις κλπ προφανώς θα πρέπει να βγάλει ανακοίνωση για να εξηγήσει το πως και το γιατί.

Ο Χρηστοβασίλης αν θέλει και επιθυμεί θα πρέπει να ενημερώσει τους φιλάθλους του ΠΑΣ πως φτάσαμε ώς εδώ.
Οι φίλαθλοι και όσοι δεν έχουν συμφέρον-πέραν τις οπαδικής σχέσης με τον ΠΑΣ-θα δούν θα κρίνουν και θα πράξουν.

Είτε συνεχίζεις να ΠΑΣ γήπεδο παρόλα τα σενάρια,είτε δεν ΠΑΣ εωσότου αλλάξουν τα πράγματα και κυρίως το τι σου εμπνέει-προσφέρει η κάθε ΠΑΕ ΠΑΣ.Αλλά πάντα ΠΑΣ είσαι είτε ΠΑΣ γήπεδο είτε όχι.

Το σχόλιο του PASas_ το βρίσκω λάθος με την εξής έννοια:
Δεν διαφαίνεται ότι ο συγκεκριμένος πρόεδρος και οι προηγούμενοι νοιάζονται για υποδομές κλπ.
Ασχετα αν στο μέλλον τους αποφέρει κέρδος (με τη λογική που επικρατεί σε Αγγλία,Ολλανδία,Γαλλία,Γερμανία,Ισπανία). Αυτοί, το ποδόσφαιρό το θέλουν όπως έχει.
Με τους όρους που υπάρχουν και με τους φίλαθλους να υπογράφουν λευκή επιταγή.

Μην τρελαίνεστε .... είναι "δύσκολα" τα πράγματα για τον ΠΑΣ(σε ότι μας αφορά ώς φίλαθλους-οπαδούς), αλλά υπάρχει και η καθημερινή μας ζωή που είναι όντως δύσκολη και εκεί τα ευχολόγια δεν φέρνουν φαί στο σπίτι.

Μην σκύβεις το κεφάλι...

Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ
Απ: Aδειοδότηση ΠΑΣ για την νέα σεζόν
« Απάντηση #139 στις: Πεμ 31 Μάι 2012 18:28 »
Χριστοβασιλη αντε ρε μια χαρα σου εκατσε ουτε μεταγραφες ουτε τιποτα τη αλλο θες αντε παρε και τον Αγγελη τωρα για προπονητη και εισαι οκ!

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: Aδειοδότηση ΠΑΣ για την νέα σεζόν
« Απάντηση #140 στις: Πεμ 31 Μάι 2012 19:04 »
Αυτο που περιμενουμε ολοι τωρα ειναι μια ενημερωση απο την ΠΑΕ.

Και ο καθενας μετα ας βγαλει τα συμπερασματα του.

Οτι μας βρηκε μας βρηκε.

Ευθυνες αμεσα, ερχεται δυσκολη χρονια!
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος Γρύπας

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 502
  • Αδιάλλακτος Αιθεροβάμων
    • Προφίλ
Απ: Aδειοδότηση ΠΑΣ για την νέα σεζόν
« Απάντηση #141 στις: Πεμ 31 Μάι 2012 19:06 »
Παράθεση
ΑΜΕΣΗ ΚΟΙΝΩΠΟΙΗΣΗ ΤΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΤΗΣ ΠΑΕ ΧΤΕΣ.ΜΑΣ ΑΦΟΡΑ ΟΛΟΥΣ.

γιατι να ξερουμε οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολοι πριν απο 4 χρονια οτι η ομαδα δε χρωσταει ουτε 1 ευρω και τωρα να μη ξερουμε τιποτα.τοτε ολα στη φορα τωρα ολα στο σκοταδι?   

τι αλλαξε αραγε?????


ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΓΑΜΩ ΤΗ ΜΑΝΤΟΝΑ ΟΕΟ?    >:(

http://www.pas.gr/forum/index.php?topic=1479.0

δεν ξέρω αν όντως τώρα ξύπνησες, άλλα κάποιοι πήγαν να το κάνουν θέμα πολύ πριν γίνει από μόνο του...

μην αρχίσετε όλοι τώρα να ρωτάτε που πήγαν τα λεφτά...

αναφέρομαι βέβαια στους συνδεσμίτες, που τόσο καιρό ήξεραν τι συμβαίνει, αλλά έκαναν πλάτες...

όσοι είναι αγνοί πασολέδες, να ζητήσουν εξηγήσεις και από τους συνδέσμους μας...
Είμαι κι εγώ ένας ανιπτόποδας δρυίδης από την Δωδώνη που μεταμορφώνομαι πότε σε αετό, πότε σε αρκούδα και πότε σε ταύρο...

Δια του Αιθέρος προερχόμενος, καίτοι δια Μολοσσιέας Ατραπού ανερχόμενος.-

Αποσυνδεδεμένος deceiver

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.224
    • Προφίλ
Απ: Aδειοδότηση ΠΑΣ για την νέα σεζόν
« Απάντηση #142 στις: Πεμ 31 Μάι 2012 19:10 »
Ναι, οι σύνδεσμοι φταίνε. Είχατε βγεί στους δρόμους διαμαρτυρόμενοι και δε σας συμπαραστάθηκαν.


Μπορεί στην υψηλή ραπτική να μην είμαστε δυνατοί, σαν πόλη, αλλά στην υψηλή κριτική γαμάμε.

 
ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΜΗ ΜΑΣ ΛΥΠΑΣΑΙ

Αποσυνδεδεμένος ΘΟΔΩΡΗΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.091
    • Προφίλ
Απ: Aδειοδότηση ΠΑΣ για την νέα σεζόν
« Απάντηση #143 στις: Πεμ 31 Μάι 2012 19:10 »
Δεν μας νοιάζει τι κάνουν οι άλλες ομάδες-μας νοιάζει που μας κατάντησε την ομάδα μας μπουρδ....λο.
-Γιατί τώρα όπως τα κατάντησε δεν σηκώνετε να φύγει?Με τόσο χαμηλό μπάτζετ όλο κ κάποιος ενδιαφερόμενος θα βρεθεί για την ομάδα μας.
-Χριστοβασίλη είσαι η ντροπή της ομάδας μας
-Είσαι ότι πιο ηλίθιο έχει περάσει απο τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ.
-Να δω που θα βρεις μέρος να κρυφτείς τώρα-να δω τι θα μας πεις
-ΠΆΡΕ ΤΑ ΤΣΙΡΑΚΙΑ ΣΟΥ Κ ΔΡΟΜΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΑΣ
-Αι' στο διάολο άσχετε που θες να λέγεσε κ πρόεδρος
Εμείς σαν φίλαθλοι πότε θα αντιδράσουμε?Θα κοθόμαστε να του κάνουμε πλάτες?
Πρέπει να καταλάβουμε ότι όπως τα έκανε ο Χριστοβασίλης κ με την μη αδειοδότηση μόνο με αλλαγή προέδρου κ συσπείρωση μπορούμε να καταφέρουμε την παραμονή του χρόνου.
ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΜΑ Κ ΜΙΑ ΝΕΑ ΑΡΧΗ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗ!!!!
''Κ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΩ''

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.793
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Aδειοδότηση ΠΑΣ για την νέα σεζόν
« Απάντηση #144 στις: Πεμ 31 Μάι 2012 19:10 »
Σε οσους ξερανε εννοεις προφανως Gypas, οχι σε ολους. Δεν νομιζω οτι ξερουν ολοι οι συνδεσμοι της ομαδας τι συμβαινει με τα οικονομικα της ΠΑΕ.
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος vagge-lakis-buffon

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.090
    • Προφίλ
    • http://oi42.tinypic.com/x0scud.jpg
Απ: Aδειοδότηση ΠΑΣ για την νέα σεζόν
« Απάντηση #145 στις: Πεμ 31 Μάι 2012 19:17 »
Παράθεση
"To σκάνδαλο του αιώνα!"
Ο Γιώργος Χριστοβασίλης μίλησε για σκάνδαλο κατά του ΠΑΣ Γιάννινα, καθώς υποστήριξε ότι η ομάδα του είχε καταθέσει όλα τα απαραίτητα έγγραφα για την αδειοδότηση.


Αναλυτικά τα όσα είπε ο πρόεδος του ΠΑΣ στο Gazzetta.gr μετά την ανακοίνωση της ΕΠΟ:«Πρόκειται για το σκάνδαλο του αιώνα. Είναι κρίμα για το ελληνικό ποδόσφαιρο. Γίνεται πόλεμος κατά του ΠΑΣ Γιάννινα! Πλέον, θα κινηθούμε νομικά για τον άνθρωπο που εκπροσωπεί την ΕΠΟ, τον κύριο Δημητρίου».

Ο ΠΑΣ είχε όλα τα απαραίτητα έγγραφα για να πάρει την αδειοδότηση, επειδή αρχικά είχεε ανάψει το πράσινο φως στον σύλλογο;

«Είχαμε προσκομίσει όλα τα στοιχεία που απαιτούνταν, αλλά ο κύριος Δημητρίου έκανε έφεση που δεν ήταν νόμιμη με αποτέλεσμα ο ΠΑΣ να μην πάρει την αδειοδότηση. Είναι απαράδεκτο»!

sportdog.gr
Απογονοι των Σουλιωτων Γιαννιωτες λεονταρια, δειξτε και στο ποδοσφαιρο πως ειστε παλικαρια

Αποσυνδεδεμένος davelis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.470
    • Προφίλ
Απ: Aδειοδότηση ΠΑΣ για την νέα σεζόν
« Απάντηση #146 στις: Πεμ 31 Μάι 2012 19:18 »
Παράθεση
ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΓΑΜΩ ΤΗ ΜΑΝΤΟΝΑ ΟΕΟ?   


Πηγαν στην Ελβετία, οπως των περισσότερων ευπορων Ελληνων. :(
Να ξεκαθαρισω οτι αν ειχα κι εγω, εκει θα τα πηγαινα.

Περι τα 2.000.000 (δυο εκατομμύρια ευρω)  θα εισπραξει του χρονου η ΠΑΕ, αν δεν γινει μειωση απο τα τηλεοπτικά.
25% θα τα κρατανε να πληρωνουν τους οποιους παλιους, τα υπολοιπα θα ειναι διαθεσιμα.
Με  μπατζετ φετεινής β εθνικής,  μου μοιαζει για μεγαλη κονομα.

Κατα τα αλλα μολις πηρα και το διαρκειας μου... :(
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 31 Μάι 2012 19:27 από davelis »

Αποσυνδεδεμένος deceiver

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.224
    • Προφίλ
Απ: Aδειοδότηση ΠΑΣ για την νέα σεζόν
« Απάντηση #147 στις: Πεμ 31 Μάι 2012 19:20 »


Εσύ "Τί έκανες όλο το χειμώνα στην Αθήνα Πασχάλη?" που ασχολούσουν με τα θεματα της αδειοδότησης?


ΣΤΑΔΙΑΛΑ ρε ξιουπαρμένα. Ανίκανοι και αποτυχημένοι.
Έχουμε χίλια δύο διαόλια στο κεφάλι μας, έχουμε κι εσάς να μας γαμάτε σε κάθε ευκαιρία την ψυχολογία.

ΟΥΣΤ ΡΕ :stop:
ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΜΗ ΜΑΣ ΛΥΠΑΣΑΙ

Αποσυνδεδεμένος Γρύπας

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 502
  • Αδιάλλακτος Αιθεροβάμων
    • Προφίλ
Απ: Aδειοδότηση ΠΑΣ για την νέα σεζόν
« Απάντηση #148 στις: Πεμ 31 Μάι 2012 19:24 »
Παράθεση
Σε οσους ξερανε εννοεις προφανως Gypas, οχι σε ολους. Δεν νομιζω οτι ξερουν ολοι οι συνδεσμοι της ομαδας τι συμβαινει με τα οικονομικα της ΠΑΕ.


Δεν ανέφερα κάποιον σύνδεσμο συγκεκριμένα, ούτε κάποιον συνδεσμίτη επί προσωπικού...

Σίγουρα κάποιοι θα έχουν την γνώση και κάποιοι θα έχουν άγνοια...έτσι γίνετε παντού...

Δεν είμαι σε κάποιον σύνδεσμο και ούτε στο μέλλον πρόκειται...

Αλλά οι μόνοι που θα μπορούσαν να κοινοποιήσουν τέτοιου είδους πληροφορίες, είναι οι οργανωμένοι ...

Και μην μου πείτε για δημοσιογράφους, θα κλάψω από τα γέλια...
Είμαι κι εγώ ένας ανιπτόποδας δρυίδης από την Δωδώνη που μεταμορφώνομαι πότε σε αετό, πότε σε αρκούδα και πότε σε ταύρο...

Δια του Αιθέρος προερχόμενος, καίτοι δια Μολοσσιέας Ατραπού ανερχόμενος.-

Αποσυνδεδεμένος davelis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.470
    • Προφίλ
Απ: Aδειοδότηση ΠΑΣ για την νέα σεζόν
« Απάντηση #149 στις: Πεμ 31 Μάι 2012 19:26 »
Α να μην ξεχασω.
Αδειοδότηση με καταβολες πενταχιλιαρων (5000 ευρω)  και διχιλαρων (2000 ευρω) στους παικτες της ομαδας που χρωστας απο περσι, δεν γινεται προεδρινο μου