Αποστολέας Θέμα: Γιαννης Χριστοπουλος.  (Αναγνώστηκε 247883 φορές)

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.723
    • Προφίλ
Απ: Γιαννης Χριστοπουλος.
« Απάντηση #575 στις: Τρι 11 Ιούν 2013 12:09 »
ρε qecks....οπως αποδειχτηκε(και εκ των εισιτηριων)....δεν ειναι ολα ευρωπες..........

ενα ΟΡΑΜΑ αξιζει 10 ευρωπες.........περιμενουμε το οραμα.........

Αποσυνδεδεμένος pagouras83

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 947
    • Προφίλ
    • http://4.bp.blogspot.com/-1XCSOdv_LKg/UcNVHujz3sI/AAAAAAAAe-s/etdLVi6cSfk/s1600/pistepseto.net.gif
Απ: Γιαννης Χριστοπουλος.
« Απάντηση #576 στις: Τρι 11 Ιούν 2013 12:10 »
ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟ
Παιδιά φυσικά και ευχαριστούμε τον κόουτς για την πορεία αλλά ως εκεί. Αυτός που πρέπει πρώτα απ'ολα να ευχαριστήσει ,ΕΙΝΑΙ Ο ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ τον ΠΑΣ  που του έδωσε την ευκαιρία να γίνει πρώτος προπονητής, διότι αν  δεν του την είχε δώσει μπορεί ακόμα να αρθρογραφούσε σε καμιά εφημερίδα. Φυσικά όπως αποδέχτηκε την άξιζε και με το παραπάνω αυτή την ευκαιρία,ευκαιρίες όμως άξιζαν και  πολλοί άλλοι που ποτέ δεν τους δόθηκαν.

Για μας ο ΠΑΣ ειναι ιδεα και αγάπη,δυστυχώς η ευτυχώς για τον ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟ και τον κάθε παίχτη είναι δουλειά και της επιλεγούν βάση χρημάτων όπως ακριβώς επιλέγουμε και εμείς τις δίκες μας.

Τον ευχαριστούμε για όλα και θα τον έχουμε στην καρδιά μας..αλλά ως εκεί...Ο ΠΑΣ είναι πάνω απ'ολα και μετά από χρόνια (πολλά ελπίζω)εμείς και ο κάθε ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ θα είμαστε στα θυμαράκια αλλά ο ΠΑΣ θα υπάρχει.

ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ....Από ότι  ξέρω ο ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ήθελε να μείνει στον ΠΑΣ ! Πριν τα πλει οφ είχε δεχτεί προτάσεις από άλλες ομάδες,όμως  ο ΧΒ σας κουτο- πονηρός τον είχε στο περίμενε για μετά τα πλει οφ,ο ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ περιμένοντας απεγνωσμένα πρώτα  τον ΠΑΣ και μην μπορώντας ηθικά  να απαντήσει στις λοιπές ομάδες χωρις πρώτα να μιλήσει με ΧΒ καθυστερούσε να  απαντησει και έχανε προτάσεις καθώς αυτές  οι ομάδες έκλειναν προπονητές  (μια ήταν σίγουρα ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ)Τα είχε παρμένα στο κρανίο(φάνηκε στην συνεντευξη τύπου) και για αυτό ακριβώς τώρα πληρώνει τον ΧΒ με το ίδιο νόμισμα.Το μεγαλύτερο μερίδιο ευθύνης το έχει ο ΧΒ γιατί μπορούσε να τον είχε κλείσει από τον ΓΕΝΑΡΗ που έβλεπε η ομάδα ήταν τρένο και να μην περιμένει τελευταία στιγμή.Πάλι εδω θα έμεν αλλά παρουσιαστηκαν οι ουκρανοι που του δίνουν 300.000 και στον τόπο τα βιολιά...Α και κάτι άλλο ο ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ζήταγε ένα 5.000 ο ΠΑΣ έδινε 4.οοο τον μήνα,Για  συγκρίνετε  με τα 300.000!!


Αίσθηση μου είναι ότι ο κόουτς που θα έρθει θα είναι ο ΝΙΚΟΠΟΛΙΔΗΣ,για εμένα έπρεπε να κυνηγήσει ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ που έχει και παραστάσεις απο υψηλό επίπεδο και μετά ΟΓΙΟΣ...Αλλά δεν...Τυχαίο είναι που όλοι οι πετυχημένοι  προπονητές έρχονται κάθονται έναν χρόνο και μετά εξαφανίζονται απο την ομάδα με ελαφρά πηδηματάκια??

ΓΙΑ ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗ
Κλείνοντας μεγαλύτερο μερίδιο ευθύνης έχει Ο ΧΒ, εναν τόσο πετυχημένο προπονητή που σου γλύτωσε τόσα λεφτα απο μεταγραφές,σου έβγαλε την ομάδα 5η ,σου έβγαλε 4-5 παίχτες που θα τους μοσχοπουλήσεις ,τον κρατάς ακόμα και αν του τα σκάσεις χοντρα..Αλλά με την κακομοιριά που έχει τι περιμένετε...Δυστυχώς δεν υπάρχει όραμα και η νες χρονια θα είναι φτου και από την αρχή και κάθε χρόνο δεν θα είναι του ΑΙ@@@@!
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία - pagouras83

Αποσυνδεδεμένος fadomas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.076
    • Προφίλ
Απ: Γιαννης Χριστοπουλος.
« Απάντηση #577 στις: Τρι 11 Ιούν 2013 12:16 »
Παράθεση
να ψηφισετε τον αντιρατσιστικο και να με χωσετε μεσα.............
ντροπη στους δουλους που τους δουλευουν στη μαπα και το δεχονται.........οπως ειπε ο πασαρις απο πανω........ουδεις αχαριστος του ευεργετιθεντος..........παρομοιος θα ελεγα ....να την παρουμε μιση μιση τη ρετσινια με το χριστοπουλο.............

οποιος διαβασε τι εγραψα καταλαβε.........οποιος τ αρεσ και τον δουλευουν στη μαπα χαλαλι του

δεν αλλαζω καμμια ευρωπη με την αξιοπρεπεια μου
δεν αλλαζω καμμια κατηγορια με την αξιοπρεπεια μου

και οταν καποιος μου λεει θα φυγω οταν με βαρεθεις......φωναζω το ονομα του στο γηπεδο(αληθεια....ποσα ονοματα ακουστηκαν σε αυτο το γηπεδο τοσο μαζικα)........και τα διαγραφεις ολα..........τοτε χαλαλι σου φαντομα.........ειμαι αχαριστος.........

αυτος ομως που με δουλευει θα φαει το μπινελικι για να καταλαβει οτι εκτος απο αχαριστος δεν ειμαι και ζωο.................
εχεις καθε λογο να νευριασεις πιστευωντας τα δικα σου αλλα δεν εχεις κανενα δικαιωμα να λες ΠΟΥΣΤΗ εναν ανθρωπο,να του λες οτι φοραει καλσον και αλλα τετοια φαλοκρατικα,να λες μια ολοκληρη περιοχη στο ιδιο υφος(ενω τα γιαννενα ειναι γαμω ξερω γω).Το αν εγω δεχομαι να με κοροιδευουν μεσα στη μαπα μου αστο να το ξερω γω και τα χρονια(Αυτα τα λιγα) που εχω στην κερκιδα και τις προτιμησεις που εχω κανει.Εαν του σκασαν λεφτα ΝΑΙ θα φυγει ΕΤΣΙ ειναι το ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ποδοσφαιρο καλος ή κακως! Ουτε εμενα μου αρεσει αλλα ετσι ειναι.Θεωρω προσβλητικο να αναφερετε ΠΟΥΣΤΗΣ ενας ανθρωπος που εφερε τον ΠΑΣ απο την ανυπαρξια του σε αυτο που του αρμοζει...για να λεμε και την αληθεια κι ας ποναει!Τα φορας καλσον και οχι πουκαμισακια,τα νταιλικια και οι φαλοκρατικες ιδεες σου εμενα δε μου βαρανε καλα σαν Ηπειρωτικα στοιχεια...αιντε!

Αποσυνδεδεμένος gecks

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 590
    • Προφίλ
Απ: Γιαννης Χριστοπουλος.
« Απάντηση #578 στις: Τρι 11 Ιούν 2013 12:16 »
ρε qecks....οπως αποδειχτηκε(και εκ των εισιτηριων)....δεν ειναι ολα ευρωπες..........

ενα ΟΡΑΜΑ αξιζει 10 ευρωπες.........περιμενουμε το οραμα.........

Θες να μου πεις ότι δε σου έδινε όραμα ο Χριστόπουλος, πού νομίζεις ότι απευθύνεσαι;
Ή ότι στο έδινε η διοίκηση, με κοροϊδεύεις;


(κατα λαθος το thank you προφανώς, δε νομίζω να υπάρχει κάτι που να διαφωνώ τόσο αντιδιαμετρικά)
« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 11 Ιούν 2013 12:21 από gecks »


Αποσυνδεδεμένος paspaliars

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.483
    • Προφίλ
Απ: Γιαννης Χριστοπουλος.
« Απάντηση #579 στις: Τρι 11 Ιούν 2013 12:17 »
Παράθεση

Ξαναδιαβάστε τι γράφει ο thodoris από πάνω και πείτε μου αν είναι σωστό να λέγονται τέτοια πράγματα και αν δεν είναι προκλητικά...
εγώ ζητώ την διαγραφή του εν λόγω κειμένου!
Παράθεση

  O θοδωρης εστιαζει σε καποιες κουβεντες που μειναν χαραγμενες σε καθε ΠΑΣολεδικη καρδια αλλα το μελανι τους δεν ηταν ανεξιτηλο.. :( .ποσοι απο μας δεν τις θυμουνται και δεν τις πιστεψαν οπως κι αλλες του ιδιου στυλ περι Ευρωπαικου κλαμπ...νομιζω οτι εκφραζει πολυ λαο που δε θελει να εκφραστει χυμα...καλα κανει ο θοδωρης ,προσυπογραφω... θυμαμαι ομως κι ολες τις μεγαλες στιγμες που ζησαμε και βαζω φρενο στην παρορμηση της στιγμης.. :mono:

  τοποθετησεις που φτανουν σ αφορισμους κ γενικευσεις τοπικιστικου χαρακτηρα ,αν κ ο ιδιος τς χρησιμοποιω στο καλαμπουρι ,οπως εκανα στν ονομαστικη του εορτη δεν ειναι κι οτι καλυτερο αυτη τη στιγμη...
  αλλα παλι αν δεν εκφραστεις τωρα που η χυλοπιτα ειναι καυτη ποτε θα τα πεις?  δεν ξερω εχω μπερδευτει... :(
« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 11 Ιούν 2013 12:23 από paspaliars »
....ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ AJAX ΤΗς ΗΠΕΙΡΟΥ...

Αποσυνδεδεμένος Anton

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 401
    • Προφίλ
Απ: Γιαννης Χριστοπουλος.
« Απάντηση #580 στις: Τρι 11 Ιούν 2013 12:24 »
Μετά τον κιθαρίστα, μετά τον αλκοολικό, πέσαμε πάνω στον καλαματιανό...

Η ανακοίνωση της ΠΑΕ μου θύμισε,  συμμαθητή που σε ρώταγε για την απάντηση, του την έλεγες και αυτός προλάβαινε να σηκώσει πρώτος και επιδεικτικά το χέρι για να την πει και τελικά τον έλεγε....

Όσοι βιαστήκατε να βγάλετε λάδι τον ΧΒ για μία ακόμη φορά, όσοι βγάζετε τον Χριστόπουλο αγνώμονα, φραγκοφονιά κτλ κτλ και όσοι δεν έχετε πάρει χαμπάρι ακόμη τι γίνεται, σκεφτείτε και αυτό το σενάριο:

Δουλεύεις σε μια εταιρία και παίρνεις ως πρώτο μισθό 1.000 ευρώ.

Την άλλη χρονιά, στην εταιρία έρχεται άλλος διευθυντής, δεν σε γουστάρει και είσαι για φεύγα, σε καλύπτει όμως ο πρόεδρος γιατί έχεις γυαλίσει στην μονάκριβη κόρη του και σε κάνει οδηγό της, πάλι με 1.000 ευρώ.

Ο διευθυντής εκείνος τελικά φεύγει και γίνεσαι εσύ διευθυντής με 2.000 αυτή τη φορά.

ΠΑΣ την εταιρία σβάρα, τερματίζεις τις πωλήσεις, αναδεικνύεσαι manager of the year και άλλες τέτοιες οικονομο-life style παπαριές.

Ξαφνικά σου παρουσιάζεται μια πρόταση μαμούθ από έναν παγκόσμιο κολοσσό, που θέλει να σε πάει στην αμερική, να εφαρμώσεις τα bussines plan σου με απεριόριστο budget, με ιδανικές συνθήκες εργασίας και και και...

Εσύ το σκέφτεσαι, γιατί στο μεταξύ η κόρη δεν κακή, ο πρόεδρος-πατέρας σε γουστάρει κι αυτός και του λες το και το, ήρθαν οι αμερικάνοι δίνουν πολλά, όμως αυτά για μένα δεν έχουν σημασία γιατί θέλω να ακούσω την δικιά σου πρόταση πρώτα πρόεδρε μου μιας και τα εξωτερικά τα φοβάμαι κάπως και συ τότες με πίστεψες.

Και σου λέει ο πρόεδρος 4 χιλιάρικα πασά μου δεν μπορώ να ανέβω άλλο. Λες εσύ 10 πρόεδρε ακατέβατα και θα γίνουμε και μεις κολοσσοί...Ο πρόεδρος σου λέει άντε να σε πάω στα 5 παραπάνω δε βγαίνω.. Ξαναλές εσύ 10 δικέ μου και μην ανησυχείς, αυτά που θα σου λείψουν άμα μου τα δώσεις, θα στα καλύψω διπλά και τρίδιπλα. Τίποτα ο πρό, εκεί μουλάρι, 5 και άμα θέλεις και πες μου πόσα σου δίνουνε και οι γιάνκηδες έτσι για να ξέρω...Και λες εσύ άστο ψηλέ, δεν πειράζει, θα πάω στους αμερικάνους, μαλάκας είμαι που σε παρακάλαγα να μείνω τόσο καιρό.....

Στο επόμενο δίλεπτο, ο πρό κατάλαβε τη μαλακία που είχε κάνει, χάσαμε το στέλεχος το καλό, χάσαμε τον γαμπρό και για να μην βγει κακός στα μάτια της κόρης, την πήρε τηλέφωνο περίλυπος να της πει πως είσαι γκέυ και σε έπιασε στα πράσα να πηδιέσαι με τον sales manager...Και ο μπαμπάκας της, ξέρεις ε, δεν της λέει ψέματα ποτέ και την αγαπάει πιο πολύ απ' όλους.


Και ζήσαν αυτοί καλά και μεις καλύτερα..  ;)



 :mono:



Να περάσει ο επόμενος Ράμι μου και να 'ναι σίγουρος πως στα λεφτά θα τα βρούμε.....

Σας στο ξαναλέω και κρατήστε το αν θέλετε στο πίσω μέρος του μυαλού σας,  γιατί στα άλλα δε μ'ακούσατε, ο Άγγελος στο πακέτο, έχει και εισφορά για την Κουμπογυρίστρα και όπως και να το κάνεις, η θεία Παρέμβαση έχει ακριβό γούστο....



Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.723
    • Προφίλ
Απ: Γιαννης Χριστοπουλος.
« Απάντηση #581 στις: Τρι 11 Ιούν 2013 12:27 »
Παράθεση
ΝΑΙ θα φυγει ΕΤΣΙ ειναι το ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ποδοσφαιρο καλος ή κακως

τοτε συμπεριφερεσαι σαν επαγγελματιας.......κανεις τη δουλεια σου(που κανεις δεν αμφισβητησε ....και νομιζω ο τελευταιος αγωνας εδω μεσα το επεδειξε)........και δεν πουλας ουτε ονειρο ουτε Πασιλικι........καταλαβες τωρα που κολαω??

τα λοιπα για φαλοκρατικα και νταιλικια τα προσπερναω............

επειδη ομως μαλλον εισαι μικρος........δεν ξερω αν γνωριζεις την εκφραση "φοραω παντελονια"...........

οποιος λοιπον φοραει παντελονια τηρει και αυτα που λεει..............
οποιος δεν φοραει παντελονια..........η επομενη κολεξιον ειναι τα καλτσον..............

οταν μου μιλαει καποιος με παντελονια δεμν κοιταζω ουτε ευρωπες ουτε β εθνικες........ντομπρα πραγματα και αντρικια.........τα υπολοιπα πουσταρλικια........για μενα........

δεν ξερω ρε αδερφε......μπορει ναμαι και λαθος......ξαναδιαβασε το σκεπτικο και μην κολας στις λεξεις που χρησιμοποιω


υ.γ........ρε παιδια..........σταματηστε αυτο το ειμαι σε εταιρια παιρνω 1000 ευρω μου σκαει ο αλλος 5000 και φευγω........φυσικα φευγεις.........αλλα δεν εχεις πει στο προηγουμενο αφεντικο ........"αφεντικο  θα φυγω οταν με βαρεθεις"...........εστιαζω εκει........να το γραψω με τεραστια μπλε γραμματα θελετε για να καταλαβετε μερικοι???αφου λεει απαγορευεται εκ του φορουμ.... :joker: :joker:

Αποσυνδεδεμένος jimakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.675
  • Ορφέας Αιγάλεω-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1972
    • Προφίλ
Απ: Γιαννης Χριστοπουλος.
« Απάντηση #582 στις: Τρι 11 Ιούν 2013 12:29 »
Όλοι, μα όλοι έχετε δίκιο, ο καθένας από τη δική του σκοπιά.
Αυτή η ιστορία έχει και υπέρ και κατά... μην πάμε όμως σε εμφυλιοπολεμικές καταστάσεις... >:(

Αυτά... και μάλλον Νικοπολίδης (θα μας φλομώσουν με την ηπειρώτικη καταγωγή, το ήθος και το νεαρό της ηλικίας)!;
Blue to the hair...

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.723
    • Προφίλ
Απ: Γιαννης Χριστοπουλος.
« Απάντηση #583 στις: Τρι 11 Ιούν 2013 12:34 »
καμμια εμφυλιοπολεμικη κατασταση.........θελω με τον φαντομα...που θελ να διαγραψ και οτι ειπα που με ειπε και φαλοκρατη :joker: :joker: :joker: να γελαω διπλα διπλα καθε χρονια.............καποιος μου εδωσε ελπιδα....καποιος υποσχεθηκε....και καποιος με πουλησε στην υποσχεση που εδωσε.............τελος απο μενα

Αποσυνδεδεμένος fadomas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.076
    • Προφίλ
Απ: Γιαννης Χριστοπουλος.
« Απάντηση #584 στις: Τρι 11 Ιούν 2013 12:35 »
δε σου πουλησε ΠΑΣιλικι...σου πε θα φυγω οταν με βαρεθει ο κοσμος και ο προεδρος...ο προεδρος φανηκε να μη τα σκαει τοσο οσο να φρεναρει τα πολλα της ουκρανικης...ε το χειροκροτημα του κοσμου ομως δε σου δινει και φαι...τοσο απλο...ναι ο κοσμος οχι τοσο ο προεδρος...ε παμ παρακατω λοιπον...ετσι πηγε καπως το θεμα...δε σου ειπε θα μεινω για παντα στην ομαδα...σου πε πρωτο λογο εχει η ομαδα...ε εσκασε καλυτερη προταση και πηγε εκει...τοσο περιεργο ειναι;που ζειτε δηλαδη...μηπως νομιζετε οτι οι ποδοσφαιριστες(το 99%) παιζουν για τη φανελα; που νομιζετε οτι ζειτε στο 70; Δε θεωρω οτι μας πουλησε ο Γιαννης δεν ειναι τετοιος ανθρωπος...θεωρω απλα οτι λογω χρηματων επελεξε κατι αλλο...δε μπορω να του την πω για αυτο...αν στα σκαγαν εσενα να μη τα επερνες....ή νομιζεις ήξερε οτι θα του σκασει τετοια προταση οταν ελεγε οτι οταν με βαρεθει ο κοσμος θα φυγω...πολυ ευκολα μου φενετε αφοριζουμε...οποιος γνωριζει το μελλον του ας γινει μεντιουμ να κονομισει...οπως ο προεδρος δεν ηξερα σιγουρα για ευρωπες κτλπ για να του τα σκασει νωριτερα ετσι δεν ηξερε κι ο Γιαννης για τετοια προταση που ακουγεται...

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.723
    • Προφίλ
Απ: Γιαννης Χριστοπουλος.
« Απάντηση #585 στις: Τρι 11 Ιούν 2013 12:39 »
Παράθεση
αν στα σκαγαν εσενα να μη τα επερνες...

για να στο κανω λιανα......μου τασκασαν και δεν πηγα επειδη ειχα υποσχεθει αλλου(στο δικο μου επαγγελμα).........σε καλυπτει???

Παράθεση
δε σου πουλησε ΠΑΣιλικι...σου πε θα φυγω οταν με βαρεθει ο κοσμος και ο προεδρος..

μαλιστα........

Αποσυνδεδεμένος pasgiannina1967

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 463
    • Προφίλ
Απ: Γιαννης Χριστοπουλος.
« Απάντηση #586 στις: Τρι 11 Ιούν 2013 12:40 »
Μια επιχείρηση η οργανισμός (βλέπε ΠΑΣ), αυτό που χρειάζεται για να πετύχει (μιλάμε για πρόοδο κι απλή παρουσία στο επιχειρηματικό - ποδοσφαιρικό περιβάλλον) είναι να έχει στην κορυφή του έναν ΗΓΕΤΗ.
Έναν άνθρωπο που θα βλέπει μπροστά από τον τρέχοντα χρόνο, μπροστά από την εποχή του.
Έναν άνθρωπο που θα έχει φιλοδοξίες και ικανότητες. Που θα έχει ΟΡΑΜΑ.
Ο δικός μας πρόεδρος σε καμία περίπτωση δεν είναι κάτι απο αυτό. Έιναι ένας απλός διαχειριστής και μάλιστα πολύ κακός που δεν είναι ικανός να τρέξει ούτε τον λειτουργικό προγραμματισμό.
Και ούτε κουβέντα να γίνεται για τον οργανωτικό ή και τον στρατηγικό σχεδιασμό.
Ένας Ηγέτης βλέπει το μέλλον και σχεδιάζει-χτίζει την στρατηγική του πάνω στο όραμα.
Δεν κυνηγά τα γεγονότα όταν αυτά μάλιστα τον έχουν ήδη προσπεράσει!!!!!!!!!
Όταν έχεις έναν προπονητή που του έχεις ζητήσει 15, δεν του έχεις προσφέρει παρά ελαχιστα (ειδικα σε συνθήκες εργασίας) και αυτός σου δίνει 105 τι περιμένεις για να τον εξασφαλισεις και να τον κρατήσεις κοντά σου??????
Περιμένεις να δείς την μετάφραση της ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ ΤΟΥ σε χρήμα για να προβείς στην μπακαλίστικη λογιστική σου???

Όλη αυτή ή εξέλιξη των γεγονότων ήταν απόρροια της ανυπαρξίας και της ανικανότητας της διοίκησης. Αν έκανε σωστή ή λάθος επιλογή ο προπονητής αυτό ειναι καθαρά δικό του θέμα. Αυτός θα δρέψει τους καρπούς της επιλογής του είτε είναι γλυκοί είτε πικροί.

Θα ήταν παράλειψή μου να μην πω ένα ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στον Κύριο Χριστόπουλο για όλα όσα μας έδωσε αυτή τη χρονιά που πέρασε. Και να του ευχηθώ από καρδιάς ΚΑΘΕ ΕΠΙΤΥΧΙΑ στην νέα του ομάδα όποια κι αν είναι αυτή.

Благодаря ви много за всичко.

Να ευχηθώ και για την αγαπημένη μας ομάδα να συνεχίσει στο δρόμο που χάραξε ο Κύριος Χριστόπουλος.

ΕΜΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ.


Αποσυνδεδεμένος Γρύπας

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 502
  • Αδιάλλακτος Αιθεροβάμων
    • Προφίλ
Απ: Γιαννης Χριστοπουλος.
« Απάντηση #587 στις: Τρι 11 Ιούν 2013 12:48 »
Τι είχες Γιάννη;
Τι είχα πάντα...
Γιάννη μου από την Καλαμάτα, το μαντήλι σου το έβρεξες τώρα που έφευγες;
Καλύτερα να μασάς, παρά να μιλάς αγαπητέ...γιατί πριν αλέκτωρ λαλήσει τρεις θα μας απαρνηθείς...
έτσι Γιαννάκη μου;(όχι Γιάννης, Γιαννάκης)

ΥΓ:Ο ΧΒ δεν τον έκλεισε πιο πριν γιατί δεν ήθελε ο ΧΓ...
« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 11 Ιούν 2013 12:54 από GyPAS »
Είμαι κι εγώ ένας ανιπτόποδας δρυίδης από την Δωδώνη που μεταμορφώνομαι πότε σε αετό, πότε σε αρκούδα και πότε σε ταύρο...

Δια του Αιθέρος προερχόμενος, καίτοι δια Μολοσσιέας Ατραπού ανερχόμενος.-

Αποσυνδεδεμένος sothrios

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 126
    • Προφίλ
Απ: Γιαννης Χριστοπουλος.
« Απάντηση #588 στις: Τρι 11 Ιούν 2013 12:50 »
Εάν ο χριστοπουλος έλεγε μάγκες καλός ο πας αλλα εχω καλύτερη πρόταση ,είμαι βέβαιος ότι όλοι θα του λέγαμε καλά κάνεις πασα μου ,καλή  συνέχεια, όμως  αυτή η στάση που τήρησε ,σε όλους λίγο ή πολύ μας κακοφάνηκε , δεν γίνετε να λες σε μια ομάδα που σε ανέδειξε(μαζι με το ταλέντο σου φυσικά) ,μία εβδομάδα πριν την αρχή της προετοιμασίας ,περίμενε με.  Περίμενα πιο ντόμπρο τον χριστοπουλο σε αυτό το θέμα.
Ο χβ από την άλλη δεν είναι κανείς μαρινάκης με δις, λίγα έχει και προσπαθεί να τα βγάλει πέρα, ουτε μεγάλα συμβόλαια μπορεί να κάνει ,ούτε γήπεδα να φτιάξει ,αλλα ούτε και διασυνδέσεις  έχει για να μας βοηθήσουν με το γήπεδο, οπότε παει με αυτά που έχει . Οπότε μην τα ρίχνουμε όλα στο χβ έχει κάνει αρκετά σωστά και φυσικά αρκετά λάθη ,αλλα στην φάση του χριστοπουλου νομίζω τον αδικούμε να του ρίχνουμε όλες τις ευθύνες .

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.723
    • Προφίλ
Απ: Γιαννης Χριστοπουλος.
« Απάντηση #589 στις: Τρι 11 Ιούν 2013 12:54 »
ηταν μια κοπελια......ειχε ενα αγορι......της εταξε και γαμο........εκαναν και ενα ωραιο βραδυ....ωρε ρε παιδιμ.....κροτιδες πυροτεχνιματα......την κανει σε ενα μηνα με αλλη γκομενα ο γιαννακης.......και γυρναει η κοπελια και του λεει.........σ ευχαριστω γιαννη για τις ομορφες στιγμες.........

ωραιο σεναριο...........

το πιο πιθανο θαταν να τον πλακωσ ο αδερφος  :P :P :P :P

γυρνα πισω μωρη καλαματιανη με τα καλτσον
μας εταξες γαμο :) :) :)

Αποσυνδεδεμένος pantser

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 520
    • Προφίλ
Απ: Γιαννης Χριστοπουλος.
« Απάντηση #590 στις: Τρι 11 Ιούν 2013 13:00 »
XΡΙΣΤΟΠΟΥΛΕ σ ευχαριστούμε πάρα πολύ για την μαγική χρόνια και ελπίζουμε να μας μέινει ολο αυτό που έφτιαξες ως βάση για να συνεχίσουμε αλλά ρε φίλε καλά έκανες και την κοπάνησες,να περίμενες τί δλδ; Τους φραγκοφονιάδες τους Γιαννιώτες που τόσα χρόνια δεν λένε να φτιάξουν ένα γήπεδο της προκοπής,έστω και το Ζωσιμάδες.Αν ο Οφη είχε να διαχειριστεί μια περίπτωση Ζωσιμάδων,θα χαν πέσει όλοι με τ μούτρα ξεπερνώντας γραφειοκρατείες και κομπλεξισμούς.
Να κάτσεις να βλέπεις τους δημαρχονομάρχηδες να κάνουν δηλώσεις ή να βλέπεις τις επιτροπές σταδίου να μας αποδεικνύουν πόσο δημόσιοι υπάλληλοι ειναι;
 Ή να παρακαλάς τον ΧΒ για ένα γήπεδο χωρίς λάσπη;
Αν ήταν θα καθόταν κι ο Όγιος αλλά το ξέρουμε πολύ καλά το παραμύθι εδώ στα Γιάννενα.
Εδώ δεν αγαπούν την ομάδα οι ίδιοι οι Γιαννιώτες θα βάλεις εσύ μυαλό στους χοντρόμυαλους.
Στην τελική καλά κάνεις γιατί 400 χιλιάρικα είναι πολλά και οι εποχές δύσκολες.Την δουλειά σου την έκανες και με το παραπάνω και τα  τα καμπανάκια σου τα χτύπησες όταν έπρεπε αλλά τότε διοίκηση ,  τοπικοί άρχοντες και ΝΕΑ εφορία σταδίου παίζαν το πουλάκι τους...
ΠΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΜΟ

Αποσυνδεδεμένος john-PAS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.487
  • Ενας οχτρός...
    • Προφίλ
Απ: Γιαννης Χριστοπουλος.
« Απάντηση #591 στις: Τρι 11 Ιούν 2013 13:04 »
Ας περιμενουμε μεχρι την Παρασκευη να δουμε μηπως φταιει και η UEFA, οπως φταιει σημερα ο Χριστοπουλος.....    ;)
Keep Walking...

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.723
    • Προφίλ
Απ: Γιαννης Χριστοπουλος.
« Απάντηση #592 στις: Τρι 11 Ιούν 2013 13:10 »
γιατι σου υποσχεθηκε η ουεφα οτι θα σου δινει πιστοποιητικο μεχρι να τους βαρεθουμε???? :P :P :P

αχ δε με πιανετε........τσαμπα γινομαι κακος


υ.γ....τωρα που το θυμηθηκα........κοιτα καημενε φαντομα μην παρς γυναικα απο πελλοπονησο και μετα θα κλαις και θα με θυμασαι :P :P :P........εγω σταθηκα τυχερος......εξαιρεση των εξαιρεσεων........

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: Γιαννης Χριστοπουλος.
« Απάντηση #593 στις: Τρι 11 Ιούν 2013 13:11 »
Α και κάτι άλλο ο ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ζήταγε ένα 5.000 ο ΠΑΣ έδινε 4.οοο τον μήνα,Για  συγκρίνετε  με τα 300.000!!


καμια σχεση ομως.  :stop:
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος yazid

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.172
    • Προφίλ
Απ: Γιαννης Χριστοπουλος.
« Απάντηση #594 στις: Τρι 11 Ιούν 2013 13:17 »
Ας δεχθούμε ότι ο Χριστόπουλος συμπεριφέρθηκε με το χειρότερο τρόπο στη διοίκηση και ορθά του προσάπτονται όλοι αυτοί οι χαρακτηρισμοί.
Περιμένουμε το νέο προπονητή.Εάν μετά από ένα χρόνο το έργο του κριθεί επιτυχημένο υπάρχει κάποιος που να πιστεύει ότι θα ανανεωθεί το συμβόλαιό του?
ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.
Και όχι μόνο αυτό,αλλά θα διαπομπευθεί κιόλας.Όπως διαπομπεύθηκαν οι τρεις προηγούμενοι επιτυχημένοι προπονητές.

Αποσυνδεδεμένος XARIS1966

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 477
    • Προφίλ
Απ: Γιαννης Χριστοπουλος.
« Απάντηση #595 στις: Τρι 11 Ιούν 2013 13:18 »
 την κινηση της διοικησης να μην περιμενει αλλο αν τη δεις μεμονωμένα ειναι ολοσωστη...πλην ομως ο χβ δεν εχει διαγει εντιμο προτερο βιο και αυτο θα πληρωσει, καθως η υπομονη πολλων εχει εξαντληθει...

δε με νοιαζει αν ηταν υπαιτιοτητα του χβ ή το χριστοπουλου (την αποψη μου παντως την εγραψα παραπανω), αλλα με νοιαζει το κακιστο κλιμα που θα διαμορφωθεί ακόμη μια φορα επι προεδριας του...κατα τη γνωμη μου αυτη τη φορα δε φταει αλλα θα πληρωσει τις αμαρτιες του παρελθοντος..

παντως οι ανανεωσεις κορο και γεωργιου δειχνει οτι ειναι σε σωστο δρομο και μαλλον  το ιδιο ηθελε και με χριστοπουλο αλλα δεν του βγηκε....

υγ: anton (πρωτη φορα διαφωνω μαζι σου) απο τα χιλια δεν πας στα δεκα ο θεος ο ιδιος να εισαι ...οπως και οι ομαδες ετσι και οι καριερες χτιζονται σιγα σιγα...βιαζεται ο γιαννης... αν παντως τελικα παει στους γκανγστερς της ουκρανιας  και εκει τα λεφτα εξασφαλισμενα δεν ειναι....αποψη μου ετσι...

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: Γιαννης Χριστοπουλος.
« Απάντηση #596 στις: Τρι 11 Ιούν 2013 13:20 »
 600.000 διαβασα καπου εδω μεσα οτι θα παρει ο χριστοπουλος. Ποιος μπορει στην Ελλαδα να σκασει τοσα λεφτα για προπονητη?


Εαν ο Χριστοπουλος μας αφηνε για τον Ολυμπιακο θα τον βριζατε ε? τωρα επειδη ειναι ομαδα εξωτερικου ολα καλα και δεν πειραζει?

Δεν καλυπτω την ΠΑΕ που κοιμαται εδω και χρονια και επρεπε να τον ανανεωσει απο Γεναρη κιολας, αλλα ρε Χριστοπουλε με ολα αυτα που ελεγες στις δηλωσεις σου κατα καιρους σε ειχαμε λιγο ψηλοτερα στο μυαλο μας..

Και κατι ακομη, Εαν η διοικηση σκεφτει εστω και για πλακα να φερει Νικοπολιδη ας ετοιμασει και τα μπουγαλακια της και να μας αδειασει τη γωνια. Δεν ειναι γκρινια, προειδοποιηση ειναι για να περασουμε ενα ηρεμο καλοκαιρι, οσο γινεται.
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος FanaticPaS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 898
    • Προφίλ
Απ: Γιαννης Χριστοπουλος.
« Απάντηση #597 στις: Τρι 11 Ιούν 2013 13:26 »
Να φυγει ο χριστοπουλος δεν μας νοιαζει. Ειπε θα φυγω οταν με βαρεθει ο κοσμος και τελικα πηγε στα γραγκα.

Να υπενθυμησω οτι αυτι η ομαδα ειναι και του Αναστασιαδη ο οποιος ζητησε συγνωμη απ τον κοσμο γιατι περσυ δεν βγηκαμε ευροπα λιγκ.

Νικοπολιδη μαζι με τασαρο στον παγκο δεν θα με πηραζε αν ερθουν μεταγραφες καλες απο καλο σκαουτινγκ,
ο τασσαρος θα ειναι ηγετης στα αποδυτηρια και στην ψυχολογια των παιχτων
Μεγαλωσα δν εβαλα μυαλο

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.723
    • Προφίλ
Απ: Γιαννης Χριστοπουλος.
« Απάντηση #598 στις: Τρι 11 Ιούν 2013 13:27 »
Παράθεση
Και κατι ακομη, Εαν η διοικηση σκεφτει εστω και για πλακα να φερει Νικοπολιδη ας ετοιμασει και τα μπουγαλακια της και να μας αδειασει τη γωνια. Δεν ειναι γκρινια, προειδοποιηση ειναι για να περασουμε ενα ηρεμο καλοκαιρι, οσο γινεται.


oυυυυυυ   εδω να δεις τι θα γινει
και οχι για την αξια του η οχι αλλα για τις σχεσεις του με το γαυρο

αμα το δουμε και αυτο...........

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: Γιαννης Χριστοπουλος.
« Απάντηση #599 στις: Τρι 11 Ιούν 2013 13:30 »
Να φυγει ο χριστοπουλος δεν μας νοιαζει. Ειπε θα φυγω οταν με βαρεθει ο κοσμος και τελικα πηγε στα γραγκα.

Να υπενθυμησω οτι αυτι η ομαδα ειναι και του Αναστασιαδη ο οποιος ζητησε συγνωμη απ τον κοσμο γιατι περσυ δεν βγηκαμε ευροπα λιγκ.

Νικοπολιδη μαζι με τασαρο στον παγκο δεν θα με πηραζε αν ερθουν μεταγραφες καλες απο καλο σκαουτινγκ,
ο τασσαρος θα ειναι ηγετης στα αποδυτηρια και στην ψυχολογια των παιχτων

ναι θα ερθουν 11 παιχτες δανεικοι απο το γαυρο.. ομαδαρα. για τις επιτυχιες ξεπουλατε τα παντα μερικοι μερικοι..
Stile di vita