Αποστολέας Θέμα: Γιαννης Χριστοπουλος.  (Αναγνώστηκε 247972 φορές)

Αποσυνδεδεμένος born_in_drakolimni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.222
    • Προφίλ
Απ: Γιαννης Χριστοπουλος.
« Απάντηση #325 στις: Δευ 03 Ιούν 2013 15:23 »
Τωρα ομως που ο χριστοπουλος εδειξε τα δειγματα του δεν τιθεται θεμα συγρισης
Αυτο που πετυχε ο χριστοπουλος φετος στην πρωτη του χρονια στον ΠΑΣ πολυ πιθανο να μην το πετυχει ποτε τα επομενα 25 χρονια ο νικοπολιδης
Οποτε τι καθομαστε και συζηταμε?
Προπονητη εχουμε αυτη τη στιγμη
Αν τον διωξουνε τοτε θα ψαξουνε για αλλον
Αλλα ο νικοιπολιδης ειναι βημα προς τα πισω ,ενω εμεις θελουμε να κανουμε βηματα μπροστα



 :pas: :joker: :pashat:

Αποσυνδεδεμένος PASaris

  • Global Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Μηνύματα: 466
  • Elite Member
    • Προφίλ
    • PAS Forum
Απ: Γιαννης Χριστοπουλος.
« Απάντηση #326 στις: Δευ 03 Ιούν 2013 16:30 »
Πραγματικά, τι νομίζετε ότι "κερδίζετε" αναπαράγοντας το δημοσίευμα για το Νικοπολίδη;

Ορισμένοι λες και δεν σκέφτεστε καθόλου πριν ποστάρετε κάτι.

Έχουμε δημοσίευμα όχι από μία οποιαδήποτε εφημερίδα, αλλά το ΓΑΥΡΟ.
Ο Νικοπολίδης θέλει να βγει στη πιάτσα, για να ξεκινήσει καριέρα προπονητή -και μακάρι να τα καταφέρει, γιατί σαν φυσιογνωμία μου είναι αρκετά συμπαθής, όπως και οι περισσότεροι του EURO 2004.

Είναι κάποιες φυλάδες στην Ελλάδα που επιβιώνουν στη λογική του γλυψίματος και της δουλοπρέπειας, με λόγο ύπαρξης τη διδαχή του σωστού τρόπου "βελάγματος" στους αναγνώστες-πρόβατα στους οποίους απευθύνονται.
Αν ο Νικοπολίδης και ο κάθε Νικοπολίδης είναι να βγει στη πιάτσα για μεροκάματο, κάποιος πρέπει να τον βοηθήσει.

Απ' τους οπαδούς που τυγχάνουν "πελάτες" τέτοιου είδους εντύπων, δεν περιμένω κάτι καλύτερο απ' το να "τσιμπήσουν" αμέσως από τέτοια δημοσιεύματα και να αναπτύξουν τις δικές τους θεωρίες συνομωσίας περί ..."υποκαταστήματος", "ΟΣΦΠ Β'" κτλ.

Απ' τους οπαδούς του ΠΑΣ, όμως, που θεωρώ ότι δεν ανήκουν στη παραπάνω κατηγορία, περίμενα πιο σοβαρή αντίδραση κι όχι προκαταβολικούς αφορισμούς για την ΠΑΕ.
Αν έρθει ο Νικοπολίδης κι ο κάθε "μαθητευόμενος μάγος" που θα κληθεί να αντικαταστήσει τον Χριστόπουλο -ας ελπίσουμε δε θα χρειαστεί- πρώτος θα είμαι στο κράξιμο.
Αλλά το να τσιμπάς με τέτοια δημοσιεύματα, είναι τουλάχιστον εξοργιστικό.

Υπομονή ως τη Τετάρτη.
Η στρατηγική χωρίς τακτική, είναι η πιο αργή πορεία προς τη νίκη,
η τακτική χωρίς στρατηγική, είναι ο θόρυβος πριν από την ήττα.
Σουν Τσου(Κινέζος Στρατηγός, 544 π.Χ. - 496 π.Χ.)

Αποσυνδεδεμένος Pasalek

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 88
    • Προφίλ
Απ: Γιαννης Χριστοπουλος.
« Απάντηση #327 στις: Δευ 03 Ιούν 2013 17:46 »
Το δημοσίευμα είναι τόσο αληθινό όσο και αυτά που αφορούσαν την αδειοδότηση της ομάδας μας.
Αποψη μου είναι πως δεν πρέπει να δίνουμε βάση σε κανέναν από αυτούς αφού έχουν αποδείξει κατα κόρον, πόσο
μας συμπαθούν, πόσο μας πολεμούν και πόσο σοβαροί δημοσιογράφοι είναι....Πρέπει να καταλάβουμε ότι η ομάδα έχει αλλάξει επίπεδο με τον προπονητή που έχει...Ας αλλάξουμε και εμέις επίπεδο μαζί με την ομάδα.Να είμαστε περισσότερο προσεκτικοί και ψιλλιασμένοι σε ορισμένα θέματα.

Θεωρώ πως η ανανέωση Χριστόπουλου θα γίνει.Ελπίζω να είναι πολυετής!

Αποσυνδεδεμένος taxidriver

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 123
    • Προφίλ
Απ: Γιαννης Χριστοπουλος.
« Απάντηση #328 στις: Δευ 03 Ιούν 2013 17:47 »
 Πριν καποια χρονια, ειχα διαβασει μια συνεντευξη του Νικοπολιδη, σε μια εφημεριδα. Δεν θυμαμαι πια,νομιζω στη ΣπορτΝτεϊ. Στην συνεντευξη εκεινη, ο Νικοπολιδης ελεγε, οτι υπηρχε μια σκεψη μεταξυ εν ενεργεια και παλαιων διεθνων ποδοσφαιριστων, νομιζω οτι ανεφερε και 2-3 ονοματα,να αγοροσουν μια ομαδα με δυναμικη. Συγκεκριμενα ανεφερε σαν παραδειγμα τον ΠΑΣ. Σε αυτη την ομαδα, ελεγε τοτε ο Νικοπολιδης, θα θελανε να επενδυσουν σε νεα ταλεντα επι το πλειστον Ελληνοπουλα και αν χρειαζοταν θα πλαισιωναν αυτα τα παιδια και κάποιοι απο αυτους τους εν ενεργεια παιχτες που θα ειχαν την ομαδα,για να τα βοηθησουν να σταθουν και να αποκτησουν εμπειρειες . Στοχος θα ηταν, συμφωνα με τα λεγομενα του Νικοπολιδη,μεσα σε 2-3 χρονια, να δημιουργησουν μια ομαδα ακρως ανταγωνιστική η οποια θα μπορουσε να διεκδικησει το πρωταθλημα.
Δεν θελω να πω οτι εχει καποια σχεση αλλα αυτη η συντευξη μου ηρθε στο μυαλο οταν διαβασα την ειδηση για τον Νικοπολιδη και τον Παντο

Αποσυνδεδεμένος paslooza

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 235
    • Προφίλ
Απ: Γιαννης Χριστοπουλος.
« Απάντηση #329 στις: Δευ 03 Ιούν 2013 18:04 »
Η γλώσσα του σώματος πασολέδες μου, μόνο ανατριχίλα και ρίγος μου φέρνουν, από αυτόν τον άνθρωπο.. Ούτε οπαδιλίκι, ούτε πολλά πολλά, μόνο ευγένεια, σεβασμό και μετρημένα λόγια, από την αρχή μέχρι το τέλος.. Gentleman!! Sir!!
Δηλαδή όταν ένα γήπεδο φωνάζει παθιασμένα εν χορό το όνομά του τι έπρεπε να κάνει, να χοροπηδάει και να κάνει σαν νούμερο? Υπόκλιση για το δέος και τα πρωτόγνωρα συναισθήματα που νοιώθει από τις αγνές φωνές μιας πόλης όπου και αν τις συναντήσει κάνει ο άνθρωπος. Το λιγότερο συγκίνηση νοιώθει..

Για την παραμονή του.
Ακόμη και χτες από τη συνέντευξη τύπου μπορείς να αντλήσεις κουβέντες όπως "θέλω να μείνω στον ΠΑΣ και το δείχνω με τη στάση μου", "υπάρχει καλή προσέγγιση από μένα και από τον πρόεδρο", "σε καλό κλίμα η συζήτηση", μόνο απαισιόδοξο δεν σε αφήνει.. Ακόμα και το "μουτράκι" που βγάζει ότι έπρεπε να έχει γίνει η κουβέντα νωρίτερα, αμέσως καλύπτει τον πρόεδρο λέγοντας ότι το σέβεται και ότι είχε τους λόγους του..

Προφανώς και ήθελε η κουβέντα (πες το συμφωνία) να γίνει νωρίτερα ώστε ο σχεδιασμός της νέας χρονιάς να ήταν σήμερα (σχεδόν) έτοιμος. Ο ΧΒ δεν είχε στάνταρ την αδειοδότηση, οπότε τι σχεδιασμό να κάνεις και ο Χριστόπουλος από την άλλη μαλάκας δεν είναι να κάνει σενάρια χωρίς συμφωνίες, χωρίς τιμές και νούμερα. Οπότε μετά από όλα αυτά ο Χριστόπουλος (και συνεργάτες του) κινδυνεύει να μην κάνει διακοπές (καθόλου όμως) και να μένει πίσω να τρέχει πανικόβλητος να μαζέψει την επόμενη χρονιά, μιας και η προετοιμασία θα ξεκινήσει νωρίς. Αυτό είναι το σπάσιμο και το παράπονο του Χριστόπουλου.

Ο Χριστόπουλος, ως λογικότατος άνθρωπος, γνωρίζει ότι δεν ξύπνησε σήμερα Arsene Wenger και τα μυαλά του πατάν ακόμα στη γη, γνωρίζει μέχρι που μπορεί να φτάσει ο πρόεδρος για την ομάδα και ποιες είναι πλέον οι απαιτήσεις του, οι οικονομικές και εργασιακές, πάντα με τον παράγοντα "ελληνική πραγματικότητα".

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Γιαννης Χριστοπουλος.
« Απάντηση #330 στις: Δευ 03 Ιούν 2013 18:51 »
Κρατας Χριστοπουλο και ακυρωνεις μια μεταγραφη για φετος..απλα τα πραγματα


Ποιος Νικοπολιδης μωρε...sorry αλλα εκει που εφτυνα δεν γλειφω....Για τα φραγκα αυτος μπορει να κανει κ τα παντα,για αυτο μακρια και αγαπημενοι...

ΟΧΙ ΣΕ ΠΑΙΚΤΕΣ-ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ,ΝΙΣΑΦΙ....ΒΑΛΤΕ ΤΕΛΟΣ ΣΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΑΥΤΟ Κ ΚΡΑΤΗΣΤΕ ΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟ!!!

Αναστασιαδη πηραμε κ σωσαμε κατηγορια,Χριστοπουλο πηραμε κ εκανε το απιστευτο να μοιασει πιστευτο...Ε λοιπον τα κουκια ειναι μηδαμινα για να αποκτησεις καλο προπονητη...δεν χωρανε ρισκα!!!

Κρατα Χριστοπουλο και οποιοδηποτε μπατζετ κ να του το δωσεις ειμαι σιγουρος οτι θα το διαχειριστει πολυ καλα


Και για να το κανω πιο πενηνταρακια


Κρατας Χριστοπουλο -  διπλασιαζονται τα δειαρκειας
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος KostasChris

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 167
  • ΠΑΣ με πιεσόμετρα
    • Προφίλ
Απ: Γιαννης Χριστοπουλος.
« Απάντηση #331 στις: Δευ 03 Ιούν 2013 19:13 »
Παιδιά δεν ξέρω για εσάς αλλά εμένα μου φαίνεται κάπως η φυγή Χριστόπουλου,καθώς άμα φύγει,τότε:
1.Ο πρόεδρος πρέπει να βρεί σε διάστημα 1 βδομάδας(...μην πώ και λιγότερο...)να βρεί νέο προπονητή που θα κάνει την ομάδα να ορθοποδήσει.
2.Μετά την έλευση του νέου προπονητή θα χρειαστεί χρόνος για να γνωρίσει το στύλ παιχνιδιού των παικτών και τα τρωτά τους σημεία.
Για αυτό εκλιπαρώ Χριστοβασίλη,δώσε του του ανθρώπου αυτά που ζητάει(που αφορούν την ομάδα περισσότερο,για α λέμε την αλήθεια) και άσε μας να θαυμάσουμε αυτήν την σπουδαία ομάδα στην Ευρώπη.... :pas: :pas: :pas:
Επιτρέπεται να πέσεις,είναι επιτακτικό να σηκωθείς.ΠΑΣ είσαι!

-ΠΑΣ Γιάννινα ή Άγιαξ της Ηπείρου

Αποσυνδεδεμένος PAS-o-media

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.613
    • Προφίλ
    • Φίλαθλοι ΠΑΣ
Απ: Γιαννης Χριστοπουλος.
« Απάντηση #332 στις: Δευ 03 Ιούν 2013 19:48 »
Ο Τάσος Πάντος δήλωσε στο pasgiannina.gr

 

Σχετικά με δημοσιεύματα που με φέρουν να συζητώ με την ομάδα μου, τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ,  ώστε την νέα σεζόν να αναλάβω σε αυτή, την θέση του βοηθού προπονητή,  θέλω να τονίσω ότι ουδέποτε είχα οποιαδήποτε συζήτηση με τον πρόεδρο ή κάποιο μέλος της διοίκησης, για αυτό το θέμα,  αλλά και δεν είναι μέσα στα άμεσα σχέδια μου η ενασχόλησή μου, με  το τεχνικό του team

Ο ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ έχει προπονητικό επιτελείο το οποίο θεωρώ ότι είναι από τα πλέον επιτυχημένα στην ιστορία του.
Ο PAS-o-media είναι κοινόχρηστος λογαριασμός που χρησιμοποιείται από διάφορα μέλη του forum. Σκοπός του είναι η δημοσίευση ειδήσεων του pas.gr και η αναδημοσίευση/μεταφορά / δημοσιοποίηση κειμένων που αφορούν τον ΠΑΣ, ή ενδιαφέρουν τους φίλους του από διάφορα Μ.Μ.Ε.

Αποσυνδεδεμένος nkats_99

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 616
    • Προφίλ
Απ: Γιαννης Χριστοπουλος.
« Απάντηση #333 στις: Δευ 03 Ιούν 2013 21:29 »
Πιστεύω οτι ο ΧΒ πήρε το μήνυμα του κόσμου χθές όσον αφορά τον προπονητή!

Αν και το δημοσίευμα το κόβω ραδιοαρβύλα δεν είναι καθόλου μεμπτό ο ΧΒ να συζητάει με άλλους προπονητές! Τωρα αν είναι ο Νικοπολίδης καλός ή όχι δεν το ξέρω! Ο χρόνος, αν έρθει που δεν νομίζω, θα δείξει!!!!

Αποσυνδεδεμένος Tlaloc

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 92
    • Προφίλ
Απ: Γιαννης Χριστοπουλος.
« Απάντηση #334 στις: Δευ 03 Ιούν 2013 21:33 »
"Ποιος Έλληνας κόουτς την... είδε Φαν Χάαλ;"

 Ο Γιάννης Χριστόπουλος έκανε τρομερή δουλειά φέτος με τον ΠΑΣ Γιάννινα και κατάφερε να τον βγάλει με άνεση στην Ευρώπη, ωστόσο η ανανέωση του συμβολαίου του δεν έχει ακόμα προχωρήσει.

Οι πιθανότητες να παραμείνει στην ομάδα, σύμφωνα με την στήλη «sportdog penalty», είναι 50-50 και το πρόβλημα δεν είναι τόσο αγωνιστικό.

Ο Χριστοβασίλης του χρωστάει ακόμα κάποια λεφτά, ενώ όπως λένε οι... κακές γλώσσες, δεν του αρέσει καθόλου που ο ρούκι κόουτς του έκλεψε όλη τη δόξα φέτος!

Μάλιστα, πρόσφατα σε ξενοδοχείο της Αθήνας που είχε αποσυρθεί ο ΠΑΣ, ο ιδιοκτήτης της ομάδας έλεγε σε φίλους του πως ο Χριστόπουλος "την έχει δει ...Φαν Χάαλ"...

ΠΗΓΗ: Sportdog.gr



Πόσο σιχαμένοι έχουν καταντήσει....?
Τους πόνεσε πολύ και προσπαθούν με αυτά τα γελοία τεχνασματα να φτιάξουν κλίμα απο το πρωί .............



ΓΙΑΝΝΑΡΕ ΠΕΣ ΤΟ ΝΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΕΝΑΝ ΑΛΛΟ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ

ΑΛΛΑΞΕ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ .......
Ποτέ δε ξέρεις πόσο δυνατός είσαι μέχρι να έρθει η στιμή, που το να έισαι δυνατός είναι η μόνη σου επιλογή ........
Bob Marley....

Αποσυνδεδεμένος john-PAS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.487
  • Ενας οχτρός...
    • Προφίλ
Απ: Γιαννης Χριστοπουλος.
« Απάντηση #335 στις: Δευ 03 Ιούν 2013 22:56 »
Επιασαν το φτυαρι και αρχισαν να σκαβουν και να πετουν λασπη !  >:( :stop:

Το γνωστο τροπαρι....
Keep Walking...

Αποσυνδεδεμένος vagge-lakis-buffon

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.090
    • Προφίλ
    • http://oi42.tinypic.com/x0scud.jpg
Απ: Γιαννης Χριστοπουλος.
« Απάντηση #336 στις: Τρι 04 Ιούν 2013 00:02 »
Ρε με τι καθονται και ασχολουνται οι πουθεναδες, για να εχουν να γραψουν τωρα που τελειωσε και το πρωταθλημα.

Ποσο ειδικα, κειμενο, το οποιο δν φερει καν υπογραφη αθλητικογραφου ( της πλακας)

Γιαυτο κ δν φερνει υπογραφη γιατι ειναι πουτανας γιοι !
Απογονοι των Σουλιωτων Γιαννιωτες λεονταρια, δειξτε και στο ποδοσφαιρο πως ειστε παλικαρια

Αποσυνδεδεμένος Kun

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.156
    • Προφίλ
Απ: Γιαννης Χριστοπουλος.
« Απάντηση #337 στις: Τρι 04 Ιούν 2013 00:37 »
 Σιγα μη ξερει τον Φαν Χααλ ο Χριστοβασιλης.  :P :P
Για γελια αυτοι που πλαθουν αυτα τα σεναρια, για κλαματα οσα προβατα τα διαβαζουν και τα πιστευουν.

Υ.γ.: Coach μακαρι να μεινεις να γιορτασεις μαζι μας την επιτυχια που εσυ και οι παικταραδες μας πετυχατε!!
 :mono:
"Πατρίδα σαν τον ήλιο σου, ήλιος αλλού δε λάμπει"
PAS Giannina 1966 Toros Locos
ΓΙΑ ΟΣΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΟΣΑ ΘΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΘΑ ΣΤΟ ΦΩΝΑΖΩ ΚΑΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ

Αποσυνδεδεμένος jtsiou

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 42
    • Προφίλ
Απ: Γιαννης Χριστοπουλος.
« Απάντηση #338 στις: Τρι 04 Ιούν 2013 09:23 »
http://www.sport-fm.gr/article/menei-ston-pas-o-xristopoulos/679620

Και η αγωνία χτυπάει κόκκινο.......................... Άντε να τελειώνουμε...............


Αποσυνδεδεμένος ΠΑΣΟΛΕΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.095
  • Η αρχή του τέλους ... ή ... το τέλος της αρχής;
    • Προφίλ
Απ: Γιαννης Χριστοπουλος.
« Απάντηση #339 στις: Τρι 04 Ιούν 2013 09:38 »
Αντε να γινει και το 3ο το καλο!!! Αντε να κλειδωσει η ιστορια !!!! :mono: :mono: :mono: :mono:

Αποσυνδεδεμένος PAS Giannis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.398
    • Προφίλ
Απ: Γιαννης Χριστοπουλος.
« Απάντηση #340 στις: Τρι 04 Ιούν 2013 10:10 »
έμπα ψυχή...

έβγα ψυχή...

σκοτσέζικο ντους κατάντησε!

 :mono: :mono: :mono: ρεεεεεε
"Είναι θυρεός φέρον εντός αυτού όψιν αρχαίου Ηπειρωτικού νομίσματος και συμβόλου ενώσεως και αλληλεγγύης των απανταχού Ηπειρωτών, με απεικόνισιν του ταύρου και τας λέξεις "ΑΠΕΙ ΡΩΤΑΝ". Επικεφαλής της απεικονίσεως είναι η φράσις "ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ" περιβάλλεται δε το σύνολον υπό φύλλων Ηπειρωτικής δρυός"

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: Γιαννης Χριστοπουλος.
« Απάντηση #341 στις: Τρι 04 Ιούν 2013 10:36 »
Παράθεση
Κοντά σε παραμονή ο Γεωργίου
Παρά το ενδιαφέρον αρκετών ομάδων για την απόκτησή του, ο Φώτης Γεωργίου φέρεται κοντά στο να ανανεώσει το συμβόλαιό του! 
Τέντες και συστήματα σκίασης καθε τύπου.Τηλεφωνήστε για δωρεάν μελέτη
Ο 28χρονς επιθετικός έκανε μια καλή χρονιά και αρκετές ομάδες φέρονται να τον έχουν στο στόχαστρο, μεταξύ των οποίων και ο Παναθηναϊκός. Ωστόσο, στον ΠΑΣ θα κάνουν τα πάντα για να τον κρατήσουν και όπως αναφέρει το Goal, υπάρχει ήδη προφορική συμφωνία με τον Γιώργο Χριστοβασίλη προκειμένου, να ανανεώσει το συμβόλαιό του με αυξημένες αποδοχές!

Ανάλογη εξέλιξη είναι πιθανόν να υπάρξει και με τον Καρίμ Φεγκρούς, αφού η αλλαγή δεδομένων με την αδειοδότηση τον φέρνει ένα βήμα πιο κοντά στην παραμονή.
gazzetta.gr
Είναι απ΄τις ειδήσεις που μπορεί να την έβαλα σε λάθος τοπικ, αλλά έχει σχέση γιατί  κατά την γνώμη μου προσθέτουν συν στην παραμονή Χριστόπουλου...παρακινδυνευμένη εκτίμηση αλλά εγώ την είδηση την εκλαμβάνω θετικά (εάν κ εφόσον ισχύει γιατί ως γνωστόν δεν έχω καμία μα καμία εμπιστοσύνη στους δημοσιογράφους)...αλλά κουβέντα γίνεται κ η αγωνία μας μεγάλη.

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Γιαννης Χριστοπουλος.
« Απάντηση #342 στις: Τρι 04 Ιούν 2013 10:45 »
σκοτσέζικο ντους κατάντησε!
 :mono: :mono: :mono: ρεεεεεε


Παράθεση
Ο καιρός την Τετάρτη



ΠΡΩΙ:         
ΜΕΣΗΜΕΡΙ:   
ΑΠΟΓΕΥΜΑ:   
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.724
    • Προφίλ
Απ: Γιαννης Χριστοπουλος.
« Απάντηση #343 στις: Τρι 04 Ιούν 2013 10:47 »
Παράθεση
Τέντες και συστήματα σκίασης καθε τύπου.Τηλεφωνήστε για δωρεάν μελέτη

εδω κρυβεταi ολο το μυστικο της υποθεσης mike

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: Γιαννης Χριστοπουλος.
« Απάντηση #344 στις: Τρι 04 Ιούν 2013 10:59 »
Παράθεση
Τέντες και συστήματα σκίασης καθε τύπου.Τηλεφωνήστε για δωρεάν μελέτη

εδω κρυβεταi ολο το μυστικο της υποθεσης mike
τι να κάνω έχουν γεμίσει το ινερνετ διαφημίσεις στο copy μπορεί να ξεφύγει κάτι... ;)
πάλι καλά που έγραφε τέντες σκέφτεσαι να έλεγε τεννές με συστήματα  δωρεάν  ;) 

Αποσυνδεδεμένος stefpas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 783
    • Προφίλ
Απ: Γιαννης Χριστοπουλος.
« Απάντηση #345 στις: Τρι 04 Ιούν 2013 11:21 »
Παράθεση
Τέντες και συστήματα σκίασης καθε τύπου.Τηλεφωνήστε για δωρεάν μελέτη

εδω κρυβεταi ολο το μυστικο της υποθεσης mike
τι να κάνω έχουν γεμίσει το ινερνετ διαφημίσεις στο copy μπορεί να ξεφύγει κάτι... ;)
πάλι καλά που έγραφε τέντες σκέφτεσαι να έλεγε τεννές με συστήματα  δωρεάν  ;)

εγώ πάντως Τεννές το διάβασα :pashat: :joker:
:mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono:

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Γιαννης Χριστοπουλος.
« Απάντηση #346 στις: Τρι 04 Ιούν 2013 13:29 »
MENEI O XΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ



Εντός της ημέρας θα συναντηθεί και θα δώσει τα χέρια με τον Γιώργο Χριστοβασίλη, ο Γιάννης Χριστόπουλος.




Σύμφωνα με τη «Sportday», οι δύο άντρες πάνε στην συνάντηση με τις καλύτερες προθέσεις και μάλιστα με αρκετή διάθεση!

Το μπάτζετ της νέας χρονιάς θα είναι ελαφρός αυξημένο σε σχέση με πέρυσι και θα φτάνει το 1,5 εκατομμύριο ευρώ, ενώ αν δεν προκύψει κάτι απρόοπτο, ο Έλληνας τεχνικός θα αρχίσει να βάζει σε εφαρμογή τα σχέδιά του για τη νέα σεζόν.

Ο 41χρονος φαίνεται να έχει έρθει σε επαφή με τους Φεγκρούς, Ντάσιο και Γεωργίου, των οποίων τα συμβόλαιο λήγουν σε λίγες μέρες και θα προσπαθήσει να τους κρατήσει στο ρόστερ.

WOOP.GR



Αδειοδοτηση: αποστολη εξετελεσθη
Χριστοπουλος:αποστολη εξετελεσθη λογικα
δυναμικο ομαδος :αναμενουμε

 2/3 μεχρι στιγμης....Ολα ανθηρα-ολα ωραια
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος GIWRGIS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.121
    • Προφίλ
Απ: Γιαννης Χριστοπουλος.
« Απάντηση #347 στις: Τρι 04 Ιούν 2013 22:57 »
Τι να πεις και τι να γράψεις...

Δεν προλαβαίνω.

1) Ο Χριστοβασίλης θα πληρώσει διπλά και τρίδιπλα αυτά τα ψιλά που πάει να γλυτώσει από την αμοιβή του Χριστόπουλου, αν αυτός τελικά αποφασίσει ότι δεν εκτιμήθηκε η δουλειά του και φύγει.

2) Ο Χριστόπουλος δε θα βρει εύκολα σε άλλη ομάδα την κατάσταση που θα βρει στον ΠΑΣ του 2013-2014.

Κρίμα!
 :stop:

Αποσυνδεδεμένος PAS-o-media

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.613
    • Προφίλ
    • Φίλαθλοι ΠΑΣ
Απ: Γιαννης Χριστοπουλος.
« Απάντηση #348 στις: Τετ 05 Ιούν 2013 11:51 »
Παράθεση
Τρίτη, 04 Ιούνιος 2013 05:48
Επίθεση ΣΟΚ σε Χριστόπουλο-Παπαδόπουλο από Αλέφαντο! Μίλησε για όλους, στο «Όλα στη φόρα»!
Γράφτηκε από τον  Χρήστος Παπαγεωργίου

Επίθεση ΣΟΚ σε Χριστόπουλο-Παπαδόπουλο από Αλέφαντο! Μίλησε για όλους, στο «Όλα στη φόρα»!
Αιφνιδίασε άπαντες και πάλι ο Νίκος Αλέφαντος μιλώντας επί 60’ λεπτά (!) «ζωντανά» την Δευτέρα το βράδυ, στην εκπομπή «Όλα στη φόρα» της τηλεόρασης “Best”, στην Καλαμάτα και στον Σωτήρη Γεωργούντζο.  Ο γνωστός προπονητής μεταξύ άλλων πραγματοποίησε πολύ σκληρή επίθεση (!) κατά του Καλαματιανού προπονητή του ΠΑΣ Γιάννινα Γιάννη Χριστόπουλου, χρησιμοποιώντας μάλιστα ιδιαίτερα απαξιωτικούς χαρακτηρισμούς.

Eπίσης έβαλε κατά του Σταύρου Παπαδόπουλου, Νίκου Λυμπερόπουλου, Στέλιου Γιαννακόπουλου και άλλων πολλών. Καλεσμέμνος του "Όλα στη φόρα" ήταν ο νεαρός και ικανότατος ποδοσφαιριστής της Μαύρης Θύελλας, Χρήστος Ρήγας. Αναλυτικά ο Νίκος Αλέφαντος είπε για όλους τα εξής:

«Αναχρονιστικό ποδόσφαιρο…»

«Δεν υπάρχει προπονητής Χριστόπουλος. Τίποτα το καινούριο, το καινοτόμο δεν έχει φέρει στο ποδόσφαιρο αυτός. Χρησιμοποιεί ξεπερασμένα προπονητικά σχήματα, συνεχώς τα ίδια και τα ίδια, ενώ παίζει αναχρονιστικό  βαρετό και προβλέψιμο ποδόσφαιρο. Ελλείψεως αντιπάλου φέτος ο ΠΑΣ Γιάννινα βγήκε στην Ευρώπη, ενώ στα πλέι οφ είδαμε όλοι  κυριολεκτικά ξεφούσκωσε. Έχει μια παρέα δημοσιογράφων (!) και αυτός και γράφουν συνεχώς υπέρ του. Να τον δούμε και του χρόνου που θα είναι ο ΠΑΣ και το κυριότερο που θα βρίσκεται και ο ίδιος. Εδώ θα είμαστε και θα το θυμηθείτε. Προπονητής είναι ο Τσιώλης, ο Παράσχος, ακόμη και ο Σούλης Παπαδόπουλος και όχι ο Χριστόπουλος. Για τον Μίτσελ δεν έχω ακόμη άποψη και δεν εκφέρω γνώμη για την αξία του, πολύ καλός ο Αναστόπουλος αλλά πλέον δεν κάνει για τον Ολυμπιακό, είναι πια αργά για αυτόν,  μετά την αποτυχία του στο Περιστέρι. Τον Βοσνιάδη του Απόλλωνα δεν τον ξέρω και φυσικά δεν ασχολούμαι εγώ με Βαζάκες και σία. Ο Στέλιος Γιαννακόπουλος δεν έχει μυρωδιά από προπονητκή, ενώ ο Δώνης και φυσικά ο Γεωργιάδης του ΠΑΟΚ, επίσης δεν υπάρχουν σαν προπονητές. Τέλος, προπονητής της πλάκας είναι και ο Τενές. Πάει σε όλα τα χωριά και τ' ανεβάζει κατηγορία, όπως τέλος πάντων τ' ανεβάζει…»
sportstonoto.gr
Ο PAS-o-media είναι κοινόχρηστος λογαριασμός που χρησιμοποιείται από διάφορα μέλη του forum. Σκοπός του είναι η δημοσίευση ειδήσεων του pas.gr και η αναδημοσίευση/μεταφορά / δημοσιοποίηση κειμένων που αφορούν τον ΠΑΣ, ή ενδιαφέρουν τους φίλους του από διάφορα Μ.Μ.Ε.

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: Γιαννης Χριστοπουλος.
« Απάντηση #349 στις: Τετ 05 Ιούν 2013 11:58 »
Α! Ρε μπάρμπα τράβα πάρε κανά βιάγκρα να στανιάρεις παπάρα γραφικέ κωλογαυρε